התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
1420 קוראים


פרק 8 - מצב קריטי
rawr XD | פורסם לפני 3 חודשים
  


”ג‘-ג‘וש? מה אתה עושה פה?” טיילר שואל, פעור פה. הוא היה בטוח שג‘וש לא ירצה לדבר איתו יותר בחיים, אז מה לעזאזל הוא עושה בפתח ביתו? ג‘וש פותח את פיו להגיד משהו אבל טיילר מקדים אותו, ”ת-תקשיב, אני ממש מצטער על מה שקרה בבוקר, אני לא יודע מה חשבתי לעצ...” אך ג‘וש קוטע אותו ומצמיד את שפתיו אל אלו של טיילר. טיילר בשוק אך הוא לא עוצר את ג‘וש. לאחר הנשיקה הם מביטים זה בזה, לא בטוחים מה להגיד. ג‘וש מסתכל עמוק לתוך עיניו של טיילר אך לא אומר דבר. טיילר אוחז בידו של ג׳וש ומזמין אותו פנימה, וכמובן - אינו מסרב. שניהם מתיישבים על מיטתו של טיילר, עדיין מעכלים את המאורע. שוררת שתיקה קצרה בחדר אך הקרח נשבר על ידי צלצול הטלפון הביתי. ”מתנצל, ג‘וש, אני אלך לענות לזה שנייה. רק רגע”. טיילר מרים את השפופרת. ”הלו?” שואל. ”שלום, הגעתי לבן של כריס ג‘וזף, טיילר?” קול לא מוכר וידא. ”זה אני” הכריז. ”ובכן, מדברים מבית החולים העירוני, תוכל בבקשה להגיע לכאן בהקדם האפשרי?”  ביקשו. טיילר התחיל להלחץ. ”מה? למה?”. ”ובכן, חבר טוב של אביך הביא אותו לכאן חסר הכרה. אנו מנחשים שהגורם הוא מנת יתר של סם מסויים, בבדיקה במעבדה כעת באיזה מדובר. הוא מאושפז כרגע במצב קריטי”. החדשות האלו נפלו על טיילר משום מקום. הוא בכלל לא ציפה לדבר כזה. הוא ידע שאביו מכור לסמים אבל בחיים לא תיאר לעצמו שזה יגיע למצב כזה. ”כ-כן... אני אגיע... תודה...” אומר ומנתק במיידית. דמעות מתחילות ליזול במורד לחיו. הוא אובד עצות; כיצד יגיע לשם? בית החולים העירוני בצד השני של העיר. בעודו חושב על רעיון, ג‘וש מתקדם לעברו ורואה את הדמעות הזולגות על פניו. ”טיי? מה קרה?” שואל ג‘וש מיד, מניח את ידו על פניו של טיילר. ”אבא שלי... הוא... הוא מכור מאד לסמים ו... ועכשיו אישפזו אותו בבית החולים העירוני והוא... המצב שלו קריטי וביקשו ממני... ביקשו ממני להגיע לשם כמה שיותר מהר אבל זה רחוק ו... אני לא יודע מה לעשות... אני לחוץ... אני...” ג‘וש בשוק מן המסופר לו. הוא מחבק את טיילר מיד. ”היי, טיי, אל תדאג, אני אקח אותך לשם. אני גם אישאר איתך שם”. טיילר מחבק את ג‘וש בחזרה. ”תודה רבה, ג‘וש. אתה מלאך” אומר בקול חנוק. הם נוסעים לשם במהירות האפשרית ונכנסים בריצה לבית החולים, טיילר עדיין בדמעות והזרוע של ג‘וש כרוכה סביב כתפו של טיילר. טיילר לא מסוגל לדבר אז ג‘וש עושה זאת במקומו; ”באיזה חדר כריס ג‘וזף שוהה?”. עובדת הקבלה שלחה אותם לחדר 327 ולשם הלכו. הדלת סגורה. טיילר פותח אותה הכי מהר שיכול, אך ג‘וש נשאר מחוץ לדלת בינתיים. טיילר מנסה להגיע לאביו אך רופאים ספורים מכרכרים סביבו. ”א-אני יכול לראות את אבא שלי בבקשה?” שואל. אחד הרופאים בולע רוק ומשפיל מבט. ”אני מצטער, בן. ניסינו להציל אותו, אך ללא הצלחה”.

המשך יבוא 3>

הירשם לאתר כדי להגיב

3 תגובות
TRASH
המשךך המשךךך
עודכן לפני 89 ימים
אנג´´ל
אוקיי זה היה חמוד רצח וכמעט צרחתי כשהם התנשקו אבל למההה
עודכן לפני 89 ימים
liv-ronda
אומייגאדדדדג
עודכן לפני 89 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

רק אצלי יש גשם?
נשאלה לפני 7 שעות ע"י U&a (כרגע יש תשובה אחת)

הצלחתי לשנות עטיפה לספר!! ועשיתי חיסון
נשאלה לפני 11 שעות ע"י מאיוש \ ♥ (כרגע יש תשובה אחת)

סיפורים נוספים
המלאך השומר שלי — פאנפיק על twenty øne piløts תקציר: טיילר ג´וזף בן ה-(כמעט) 16 עובר בריונות על בסיס יום יומי ומתמודד עם דכאון. הוא בטוח שבחיים לא יילך מזה. עד ש... קראו בשביל לגלות! ספר טיוטה תקציר: ספר זה הוא טיוטה גורדי השחקים / מ.ת.א תקציר: משחק תפקידים של בני נוער החיים במגדל גבוה עם 1000 קומות, ולא מודעים לעובדה שהכל יכול לקרות... אשמח אם תשתתפו חוקים חדשים | מ.ת.א תקציר: בפנים. היער המכושף מ.ת (רק בנות) תקציר: מ.ת של בנות בלבד!!! בואו נבנה את עיר הספרים מחדש! תקציר: ביפ וניה! היער האפל | מ.ת.א תקציר: --->.<--- מ.ת מחנה החצויים (איזה מקורית אני) תקציר: . מ.ת בשביל לינה~ תקציר: לינהההההה בואי לפה~ שאלות ותשובות תקציר: כתבו לי בפרטיבתגובות שאלות ואני אנסה לענות הרפתקאות בוריס ואור עונה שתיים!|לא קליקבייט תקציר: לכו תראו את הרגיל ישמנים תשאלו את אפולו! תקציר: תשאלו את אפולו שאלות, חברים- אם לא מג תהרוג אותו! מתעללות בי :[ תקציר: יסמין היא ילדה רגילה שמתמודדת עם הרבה קשיים חברתיים. מתעללות בה חבורת בנות, אבל לאחר היכרות קצרה היא מתהפכת בצדדים והופכת למקובלת. הכל מסתבך עד שהיא מכירה מישהו... חיות מחמד| מ.ת תקציר: בספר אני אוהבת את ליידיבאג♥ תקציר: תיארויות, ספולרים, תקצירים, והמון המון מידע על ליידיבאג! אם אתם מטורפים על ליידיבאג כמוני, אתם מוזמנים להכנס לספר ולהצטרף למחשבות המטורפות שעולות לי על ליידיבאג בכל יום.... :) ליידיבאג אנימה תקציר: מארינט היא ילדה רגילה חוץ מפרט קטן כשמופיעה צרה היא גיבורת על! ליידיבאג! פליקס הוא ילד רגיל חוץ מפרט קטן כשמופיע צרה הוא גיבור על! חתול שחור! כדי להילחם באקומות של עש לילה (גבריאל אגרסט). מאחורי כל זה בבית ספר מארינט מאוהבת בפליקס בלי ידיעה שהוא חתול שחוהקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | עיר הציורים | עיר הלימודים | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!