התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
541 קוראים


פרק 8 - מצב קריטי
rawr XD | פורסם לפני 20 ימים
  


”ג‘-ג‘וש? מה אתה עושה פה?” טיילר שואל, פעור פה. הוא היה בטוח שג‘וש לא ירצה לדבר איתו יותר בחיים, אז מה לעזאזל הוא עושה בפתח ביתו? ג‘וש פותח את פיו להגיד משהו אבל טיילר מקדים אותו, ”ת-תקשיב, אני ממש מצטער על מה שקרה בבוקר, אני לא יודע מה חשבתי לעצ...” אך ג‘וש קוטע אותו ומצמיד את שפתיו אל אלו של טיילר. טיילר בשוק אך הוא לא עוצר את ג‘וש. לאחר הנשיקה הם מביטים זה בזה, לא בטוחים מה להגיד. ג‘וש מסתכל עמוק לתוך עיניו של טיילר אך לא אומר דבר. טיילר אוחז בידו של ג׳וש ומזמין אותו פנימה, וכמובן - אינו מסרב. שניהם מתיישבים על מיטתו של טיילר, עדיין מעכלים את המאורע. שוררת שתיקה קצרה בחדר אך הקרח נשבר על ידי צלצול הטלפון הביתי. ”מתנצל, ג‘וש, אני אלך לענות לזה שנייה. רק רגע”. טיילר מרים את השפופרת. ”הלו?” שואל. ”שלום, הגעתי לבן של כריס ג‘וזף, טיילר?” קול לא מוכר וידא. ”זה אני” הכריז. ”ובכן, מדברים מבית החולים העירוני, תוכל בבקשה להגיע לכאן בהקדם האפשרי?”  ביקשו. טיילר התחיל להלחץ. ”מה? למה?”. ”ובכן, חבר טוב של אביך הביא אותו לכאן חסר הכרה. אנו מנחשים שהגורם הוא מנת יתר של סם מסויים, בבדיקה במעבדה כעת באיזה מדובר. הוא מאושפז כרגע במצב קריטי”. החדשות האלו נפלו על טיילר משום מקום. הוא בכלל לא ציפה לדבר כזה. הוא ידע שאביו מכור לסמים אבל בחיים לא תיאר לעצמו שזה יגיע למצב כזה. ”כ-כן... אני אגיע... תודה...” אומר ומנתק במיידית. דמעות מתחילות ליזול במורד לחיו. הוא אובד עצות; כיצד יגיע לשם? בית החולים העירוני בצד השני של העיר. בעודו חושב על רעיון, ג‘וש מתקדם לעברו ורואה את הדמעות הזולגות על פניו. ”טיי? מה קרה?” שואל ג‘וש מיד, מניח את ידו על פניו של טיילר. ”אבא שלי... הוא... הוא מכור מאד לסמים ו... ועכשיו אישפזו אותו בבית החולים העירוני והוא... המצב שלו קריטי וביקשו ממני... ביקשו ממני להגיע לשם כמה שיותר מהר אבל זה רחוק ו... אני לא יודע מה לעשות... אני לחוץ... אני...” ג‘וש בשוק מן המסופר לו. הוא מחבק את טיילר מיד. ”היי, טיי, אל תדאג, אני אקח אותך לשם. אני גם אישאר איתך שם”. טיילר מחבק את ג‘וש בחזרה. ”תודה רבה, ג‘וש. אתה מלאך” אומר בקול חנוק. הם נוסעים לשם במהירות האפשרית ונכנסים בריצה לבית החולים, טיילר עדיין בדמעות והזרוע של ג‘וש כרוכה סביב כתפו של טיילר. טיילר לא מסוגל לדבר אז ג‘וש עושה זאת במקומו; ”באיזה חדר כריס ג‘וזף שוהה?”. עובדת הקבלה שלחה אותם לחדר 327 ולשם הלכו. הדלת סגורה. טיילר פותח אותה הכי מהר שיכול, אך ג‘וש נשאר מחוץ לדלת בינתיים. טיילר מנסה להגיע לאביו אך רופאים ספורים מכרכרים סביבו. ”א-אני יכול לראות את אבא שלי בבקשה?” שואל. אחד הרופאים בולע רוק ומשפיל מבט. ”אני מצטער, בן. ניסינו להציל אותו, אך ללא הצלחה”.

המשך יבוא 3>

הירשם לאתר כדי להגיב

3 תגובות
U N K N O W N►
המשךך המשךךך
עודכן לפני 20 ימים
אנג´´ל
אוקיי זה היה חמוד רצח וכמעט צרחתי כשהם התנשקו אבל למההה
עודכן לפני 20 ימים
liv-ronda
אומייגאדדדדג
עודכן לפני 20 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

זהו הפסיקו לחפור לי
נשאלה לפני 51 דקות ע"י HEAD (כרגע יש 11 תשובות)

היו
נשאלה לפני שעה ע"י 🐬-דולפינה אלת הכינויים~העולם כיפי כי אני כיפית~ (כרגע יש 2 תשובות)

סיפורים נוספים
המלאך השומר שלי — פאנפיק על twenty øne piløts תקציר: טיילר ג´וזף בן ה-(כמעט) 16 עובר בריונות על בסיס יום יומי ומתמודד עם דכאון. הוא בטוח שבחיים לא יילך מזה. עד ש... קראו בשביל לגלות! ספר טיוטה תקציר: ספר זה הוא טיוטה חיות מחמד| מ.ת תקציר: בספר מתקשרים עם המתים || מ.ת.א אם לינוי תקציר: כע מ.ת בשביל לינה~ תקציר: לינהההההה בואי לפה~ דיאבלוקס לאבס(המשך למ.ת של לינוי) תקציר: המשך למ.ת של לינוי.-. מכורה (18 ומעלה) תקציר: סוטה 🔪 תקציר: 🔪🔪🔪 ילדי האגדות מ.ת.א- מחודש תקציר: בפנים מ.ת.א לזיו זיו תקציר: מיאו מחנה החצויים מ.ת.א תקציר: הכל בפנים this is our fate מ.ת בשיתוף אדריאן תקציר: בפנים 💜 מוקדש לרוני 💜 תקציר: כל כך הרבה יורי רשומות לספר הרפתקאות איתי והליצנית תקציר: סוכריה 𝓅𝓊𝓇𝓅𝓁𝑒 𝓃𝒾𝑔𝒽𝓉 | 𝐿𝒾𝓃𝒶 תקציר: הבלוג שלי~ The Fifth Wave| מ.ת תקציר: מבוסס על הגל החמישי. הסבר מפורט בפנים. בואו להירשם! D: ז´אנר: הרפתקאות, מדע בדיוני, נוער, מתחהקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | עיר הציורים | עיר הלימודים | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!