התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
3476 קוראים


פרק 6 - כישלון חרוץ
rawr XD | פורסם לפני 10 חודשים
  


"ה-היי ג׳וש" טיילר אומר המום. הוא לא האמין שהגורל פועל לטובתו הפעם, הוא היה בטוח שישימו אותו עם ילד כמו ג׳ייסון. טיילר מתיישב ליד ג׳וש. בעודו שולף את המחברת מתיקו, הוא שומע את ג׳וש מפהק. "אתה עייף, הא?" טיילר מגחך. "בקטנה. אני גר בבית מול בית הספר אז לא קמתי לפני הרבה זמן" ג׳וש אמר. "בכל מקרה, בוא נתחיל ללמוד". טיילר וג´וש מבלים כמעט שעה פותרים משוואות. אף על פי שטיילר לא יכול לסבול מתמטיקה, הוא נהנה מזה. לא בגלל המקצוע, אלא בגלל החברה. לאחר שג׳וש מראה לטיילר דרך פתירה של מספר תרגילים הוא מבקש מטיילר לפתור תרגיל אחד בעצמו אך התוצאה היא כישלון חרוץ. טיילר מרגיש כל כך מאוכזב מעצמו. ״אני לא מצליח לפתור פאקינג משוואה אחת! איך זה שאתה מצליח לפתור עשרים כאלו ברצף ואני לא יכול לעשות אחת כמו שצריך? מה לא בסדר איתי?!״. ג׳וש מניח את ידו על של טיילר, ״היי, היי... אני אעזור לך. אתה תצליח. אתה תקלוט את זה. יהיה בסדר״. טיילר מביט עמוק לתוך עיניו הזהובות-חומות של ג׳וש. ג׳וש מביט עמוק לשל טיילר בחזרה. טיילר מקרב את פניו לשל ג׳וש ושפתיהם פוגשות זו את זו.

המשך יבוא 3>
הירשם לאתר כדי להגיב

3 תגובות
חיח67
ספר מקורי ומהמם , בהצלחה , עשיתי מנוי
עודכן לפני 300 ימים
END ソシャル
המשךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךך המשךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךך בבקשההההההה!!!!!!!!!!!
עודכן לפני 301 ימים
liv-ronda
אעאעאעאעאעאעאעאעאעאעאעאעאעאעאעאעאאעא עעאעאע אמפג המשךךךךךךךךךךךךךךךךךךך
עודכן לפני 301 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

היי כאן עם חברה מכירה לה את העיר תגידו שאלום יפה
נשאלה לפני 15 שעות ע"י אני צ´´יקה אז תכינו פיצה! בחצי pרישה (כרגע יש 3 תשובות)

ברור לכם שמי שנותן הצעות לאיך למות הוא אפס!!!!!
נשאלה לפני 3 ימים ע"י אלפריד (כרגע יש 119 תשובות)

סיפורים נוספים
חולה אהבה - פאנפיק על twenty øne piløts תקציר: אביו של טיילר בן ה19 מתקשה עם בעיות שתייה כבר מזה שנים ואינו בקשר עם שאר משפחתו. כתוצאה מכך טיילר שוהה בבית החיים כמעט על בסיס יומי. הדבר הוא סיוט עבורו, עד שהוא פוגש במישהו מיוחד מאוד. המלאך השומר שלי — פאנפיק על twenty øne piløts תקציר: טיילר ג´וזף בן ה-(כמעט) 16 עובר בריונות על בסיס יום יומי ומתמודד עם דכאון. הוא בטוח שבחיים לא יילך מזה. עד ש... קראו בשביל לגלות!
- פרסומת -

ספר טיוטה תקציר: ספר זה הוא טיוטה סוד המראה האבודה תקציר: איימי בת ה-14 וולטר בן ה-12 גרים בלונדון. לשניהם יש חיים רגילים לגמרי: הם הולכים לבית הספר, וולטר נפגש עם חבריו, ואילו איימי ישבת שעות על המחשב כדי לראות איך שיגים את הבחור המושלם. אבל משהו אחד לא רגיל- המראה הישנה במרתף . רוצים לגלות עליה? אז קדימה! עבדים מ.ת תקציר: בגלל שעוד מעט האתר נסגר וכמה ביקשו ממני אז למה לא חיות מחמד| מ.ת תקציר: בספר גיבורים אחרים תקציר: אתם לא מקובלים בחברה אתם שונים אתם מיוחדים אתם אחרים מקבלים כוח על המשך בספר ילדי רחוב מ.ת תקציר: כנסו תשאלו את וולדמורט! תקציר: בגלל שאף אחד לא עשה את זה, אני עושה את זה. יומנה של ילדה בגן תקציר: תיכנסו עצלנים XD חברות הכי טובות או לא? || בר #קרדיט לדניאל על הרעיון המרכזי של הספר!# תקציר: תיכנסו עצלנים XD ספר אחרון לפני שהאתר מת תקציר: דמעה זמינה לאהוב(?)/+12/.WHATEVER. תקציר: אולי אני זמינה לאהוב..או שלא אבל מה שבטוח שאתם מוזמנים לקרוא את היצירה השטותית שלי ממש עכשיו... צעד ולפתע שקט תקציר: בחיי, כולם עוזבים, כולם מתים, מתי שהוא, כולם נעלמים משדה הראיה שלי. ויום אחד, גם הזיכרון עזב אותי, והלך לו לארץ רחוקה. היה זה בפסיעה האחרונה, מאז, שחכתי הכל כשאבא יבוא תקציר: אביה של רייזי מדען המתמקד בכלי נשק שמוסר בחשאי לכל מני ארגוני טרור ומאפיות. באחת הרדיפות אחריו נאלץ להשאיר את בתו ומשנתגלתה הביאו אותה לאמה שבאותו זמן כבר היה לה בעל חדש ובת קטנה ממנה בשנתיים. כיום רייזי בת 16 ולעולם לא מורידה את הכפפה מידה השמאלית, בגלל תשאלו את זאוס! תקציר: תשאלו את זאוס... מחנה לבנות מקובלות וחנוניות תקציר: בת חדשה מגיעה למחנה הבנות ומישתוקקת להכיר חבריםהקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!