התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
3473 קוראים


פרק 5 - נעליים לבנות
rawr XD | פורסם לפני 10 חודשים
  


מספר לא מזוהה: שלום טיילר, הודעה זו נשלחת על ידי צוות ההנהלה של תיכון "גילברט". לפי התעודה שלך מהמחצית נראה כי תזדקק לעזרה במתמטיקה. כחלק מפרוייקט חדש בבית הספר, ילדים מצטיינים עוזרים למתקשים בלימודים. הפרוייקט מתחיל מחר בשעת האפס בכיתת אמנות. מחר בבוקר יוודע לך איזה תלמיד יסייע לך.

יום טוב, הנהלת תיכון "גילברט".

טיילר נאנח. גם ככה הוא שונא את התלמידים בבית הספר הזה, אז לבלות איתם שעות נוספות? הוא לא ידע מה לעשות. לכתוב שהוא לא מעוניין? אבל הציונים שלו נוראיים. לאחר דקות ספורות של חשיבה, טיילר החליט שהוא ינסה ללכת לפרוייקט הזה פעם אחת ולראות אם זה יעזור לו, ואם הוא ישנא את מי שיעזור לו - יקום וילך. טיילר מניח את הטלפון בצד ונרדם תוך דקות ספורות.

יום לאחר מכן הוא מתעורר לצלילי השעון המעורר. הוא מכבה אותו וקם תשוש. הוא נכנס לשירותים, מצחצח שיניים, מביט בשעון ונזכר שהוא צריך להגיע לבית הספר שעה מוקדם יותר! הוא יורק את משחת השיניים, רץ להתארגן, מדלג על ארוחת הבוקר ורץ אל בית הספר כמו שבחיים לא רץ ומגיע שתי דקות לפני. טיילר נעמד בפתח הדלת של כיתת האמנות, רועד ומנסה להציץ פנימה - אך לא רואה כלום מלבד נעליים לבנות, שלא תרמו לו במיוחד לזיהוי האדם. הוא פוסע פנימה, מכין את עצמו לגרוע ביותר, אך במקום, הוא מגלה שהאדם שיעזור לו במתמטיקה הוא לא אחר מג׳וש דאן.
הירשם לאתר כדי להגיב

2 תגובות
liv-ronda
עוד עוד עודדדד
עודכן לפני 301 ימים
Alis
פרק מעניין מאוד! מחכה להמשך!
עודכן לפני 301 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

היי כאן עם חברה מכירה לה את העיר תגידו שאלום יפה
נשאלה לפני 15 שעות ע"י אני צ´´יקה אז תכינו פיצה! בחצי pרישה (כרגע יש 3 תשובות)

ברור לכם שמי שנותן הצעות לאיך למות הוא אפס!!!!!
נשאלה לפני 3 ימים ע"י אלפריד (כרגע יש 119 תשובות)

סיפורים נוספים
חולה אהבה - פאנפיק על twenty øne piløts תקציר: אביו של טיילר בן ה19 מתקשה עם בעיות שתייה כבר מזה שנים ואינו בקשר עם שאר משפחתו. כתוצאה מכך טיילר שוהה בבית החיים כמעט על בסיס יומי. הדבר הוא סיוט עבורו, עד שהוא פוגש במישהו מיוחד מאוד. המלאך השומר שלי — פאנפיק על twenty øne piløts תקציר: טיילר ג´וזף בן ה-(כמעט) 16 עובר בריונות על בסיס יום יומי ומתמודד עם דכאון. הוא בטוח שבחיים לא יילך מזה. עד ש... קראו בשביל לגלות!
- פרסומת -

ספר טיוטה תקציר: ספר זה הוא טיוטה סוד המראה האבודה תקציר: איימי בת ה-14 וולטר בן ה-12 גרים בלונדון. לשניהם יש חיים רגילים לגמרי: הם הולכים לבית הספר, וולטר נפגש עם חבריו, ואילו איימי ישבת שעות על המחשב כדי לראות איך שיגים את הבחור המושלם. אבל משהו אחד לא רגיל- המראה הישנה במרתף . רוצים לגלות עליה? אז קדימה! עבדים מ.ת תקציר: בגלל שעוד מעט האתר נסגר וכמה ביקשו ממני אז למה לא חיות מחמד| מ.ת תקציר: בספר גיבורים אחרים תקציר: אתם לא מקובלים בחברה אתם שונים אתם מיוחדים אתם אחרים מקבלים כוח על המשך בספר ילדי רחוב מ.ת תקציר: כנסו תשאלו את וולדמורט! תקציר: בגלל שאף אחד לא עשה את זה, אני עושה את זה. יומנה של ילדה בגן תקציר: תיכנסו עצלנים XD חברות הכי טובות או לא? || בר #קרדיט לדניאל על הרעיון המרכזי של הספר!# תקציר: תיכנסו עצלנים XD ספר אחרון לפני שהאתר מת תקציר: דמעה זמינה לאהוב(?)/+12/.WHATEVER. תקציר: אולי אני זמינה לאהוב..או שלא אבל מה שבטוח שאתם מוזמנים לקרוא את היצירה השטותית שלי ממש עכשיו... צעד ולפתע שקט תקציר: בחיי, כולם עוזבים, כולם מתים, מתי שהוא, כולם נעלמים משדה הראיה שלי. ויום אחד, גם הזיכרון עזב אותי, והלך לו לארץ רחוקה. היה זה בפסיעה האחרונה, מאז, שחכתי הכל כשאבא יבוא תקציר: אביה של רייזי מדען המתמקד בכלי נשק שמוסר בחשאי לכל מני ארגוני טרור ומאפיות. באחת הרדיפות אחריו נאלץ להשאיר את בתו ומשנתגלתה הביאו אותה לאמה שבאותו זמן כבר היה לה בעל חדש ובת קטנה ממנה בשנתיים. כיום רייזי בת 16 ולעולם לא מורידה את הכפפה מידה השמאלית, בגלל תשאלו את זאוס! תקציר: תשאלו את זאוס... מחנה לבנות מקובלות וחנוניות תקציר: בת חדשה מגיעה למחנה הבנות ומישתוקקת להכיר חבריםהקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!