התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
3474 קוראים


פרק 4 - זה לא מובן מאליו
rawr XD | פורסם לפני 10 חודשים
  


ג׳וש גרם לטיילר להרגיש הרבה יותר טוב. ”ת-תודה” טיילר אומר, קצת בשוק מן הסיטואציה שנקלע אליה קודם לכן. ”היה לי יום מדהים איתך, ג‘וש, אבל אני צריך לחזור הביתה. כבר 17:00 ובית הספר נגמר ב15:30, אני לא רוצה שאבא שלי ידאג לי”. ג’וש מהנהן, ”אין בעיה. צריך טרמפ הביתה?”. ”אני אשמח לאחד”. השניים חוזרים למכונית. שוב שוררת שתיקה, עד שג’וש שואל את טיילר לכתובת שלו. ”רחוב ויטמור. ויטמור 7” עונה. מעבר לכך לא התקיים עוד דיאלוג ביניהם. ג‘וש מוריד את טיילר בכתובת שנאמרה לו. טיילר יוצא מן המכונית, מתחיל להתהלך לתוך ביתו אך לרגע עוצר ומסתובב. ”היי, ג‘וש... תודה. זה לא מובן מאליו”. לג’וש עולה חיוך מינורי על הפנים. ”על לא דבר” קורא, מנופף לו לשלום ונוסע. טיילר פוסע לתוך ביתו ומיד מריח ריח דוחה. הוא רואה את אבא שלו בסלון, מעשן חומר לא ברור כמו תמיד, מרוח על הספה. טיילר נאנח. ”היי, אבא” קורא לכיוונו. אין תשובה. טיילר אפילו לא בטוח שאביו שמע אותו. הוא נכנס לחדרו, סוגר את הדלת מתרסק לתוך מיטתו ונאנח. הוא נזכר בזמנים שאביו היה האבא הכי טוב שיכל לבקש. אבל אחרי שאמו נפטרה, אביו איבד את זה. הוא הפסיק לעבוד, התמכר לסמים והפסיק להסיב כל תשומת לב לבנו. טיילר לא מאשים אותו. הוא מבין שהוא רוצה להתנתק מהמציאות. אבל זה לא מקל על טיילר כל כך. הוא מושיט את ידו אל תיק גבו, שולף את הנייד שלו. אין התראות. הוא מניח את המכשיר על השידה ומחליט פשוט לנוח. ג‘וש לא יוצא לו מהראש, בשלב הזה הוא ממש נלחץ. הוא מפחד שחלילה יתחיל לפתח רגשות כלפיו. כי הרי, זה לא יכול להיות הדדי, למה שמישהו פופולארי אשר חביב על כולם יאהב ילד אומלל כמוהו? בעודו שוקע במחשבותיו, צליל התראה מן מכשירו קוטע את קו מחשבתו. הוא מביט אל הצג ומגלה הודעה ממספר לא מזוהה.

המשך יבוא 3>
הירשם לאתר כדי להגיב

2 תגובות
liv-ronda
המשך המשך המשך המשך המשך המשך המשך המשך המשך המשך
עודכן לפני 301 ימים
Alis
פרק נפלא.אני מקווה שתמשיכי הכי מהר שתוכלי
עודכן לפני 301 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

היי כאן עם חברה מכירה לה את העיר תגידו שאלום יפה
נשאלה לפני 15 שעות ע"י אני צ´´יקה אז תכינו פיצה! בחצי pרישה (כרגע יש 3 תשובות)

ברור לכם שמי שנותן הצעות לאיך למות הוא אפס!!!!!
נשאלה לפני 3 ימים ע"י אלפריד (כרגע יש 119 תשובות)

סיפורים נוספים
חולה אהבה - פאנפיק על twenty øne piløts תקציר: אביו של טיילר בן ה19 מתקשה עם בעיות שתייה כבר מזה שנים ואינו בקשר עם שאר משפחתו. כתוצאה מכך טיילר שוהה בבית החיים כמעט על בסיס יומי. הדבר הוא סיוט עבורו, עד שהוא פוגש במישהו מיוחד מאוד. המלאך השומר שלי — פאנפיק על twenty øne piløts תקציר: טיילר ג´וזף בן ה-(כמעט) 16 עובר בריונות על בסיס יום יומי ומתמודד עם דכאון. הוא בטוח שבחיים לא יילך מזה. עד ש... קראו בשביל לגלות!
- פרסומת -

ספר טיוטה תקציר: ספר זה הוא טיוטה סוד המראה האבודה תקציר: איימי בת ה-14 וולטר בן ה-12 גרים בלונדון. לשניהם יש חיים רגילים לגמרי: הם הולכים לבית הספר, וולטר נפגש עם חבריו, ואילו איימי ישבת שעות על המחשב כדי לראות איך שיגים את הבחור המושלם. אבל משהו אחד לא רגיל- המראה הישנה במרתף . רוצים לגלות עליה? אז קדימה! עבדים מ.ת תקציר: בגלל שעוד מעט האתר נסגר וכמה ביקשו ממני אז למה לא חיות מחמד| מ.ת תקציר: בספר גיבורים אחרים תקציר: אתם לא מקובלים בחברה אתם שונים אתם מיוחדים אתם אחרים מקבלים כוח על המשך בספר ילדי רחוב מ.ת תקציר: כנסו תשאלו את וולדמורט! תקציר: בגלל שאף אחד לא עשה את זה, אני עושה את זה. יומנה של ילדה בגן תקציר: תיכנסו עצלנים XD חברות הכי טובות או לא? || בר #קרדיט לדניאל על הרעיון המרכזי של הספר!# תקציר: תיכנסו עצלנים XD ספר אחרון לפני שהאתר מת תקציר: דמעה זמינה לאהוב(?)/+12/.WHATEVER. תקציר: אולי אני זמינה לאהוב..או שלא אבל מה שבטוח שאתם מוזמנים לקרוא את היצירה השטותית שלי ממש עכשיו... צעד ולפתע שקט תקציר: בחיי, כולם עוזבים, כולם מתים, מתי שהוא, כולם נעלמים משדה הראיה שלי. ויום אחד, גם הזיכרון עזב אותי, והלך לו לארץ רחוקה. היה זה בפסיעה האחרונה, מאז, שחכתי הכל כשאבא יבוא תקציר: אביה של רייזי מדען המתמקד בכלי נשק שמוסר בחשאי לכל מני ארגוני טרור ומאפיות. באחת הרדיפות אחריו נאלץ להשאיר את בתו ומשנתגלתה הביאו אותה לאמה שבאותו זמן כבר היה לה בעל חדש ובת קטנה ממנה בשנתיים. כיום רייזי בת 16 ולעולם לא מורידה את הכפפה מידה השמאלית, בגלל תשאלו את זאוס! תקציר: תשאלו את זאוס... מחנה לבנות מקובלות וחנוניות תקציר: בת חדשה מגיעה למחנה הבנות ומישתוקקת להכיר חבריםהקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!