התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
1400 קוראים


פרק 9 - פרק תשיעי - המסיבה
shani.maizlish@gmail.com | פורסם לפני 8 חודשים
  


החלטתי בסוף ללכת למסיבה, היה לי רעיון גאוני!!!!!!! הגיע יום המסיבה.

התלבשתי דווקא ממש יפה - שמלה שחורה קצרה וקלילה עם נעלי אדידס לבנות מגניב, יפה, וקל... שנייה לפני שיצאתי שלח אליי איתמר הודעה. "את מגיעה למסיבה?" כתבתי לו בחזרה: "כן, ניפגש שם".

התקשרתי לעומר ואמרתי לו שאני לא אוכל לבוא אליו הערב כי אני לא מרגישה טוב וכואבת לי מאוד הבטן... הוא שאל אם זה מחזור? עניתי לו בתגובה שלילית. שלחתי נשיקה וניתקתי את השיחה.


כשהגעתי לכתובת היה כבר רעש חזק ממש של מוזיקה. בכניסה לוילה היו כמה נערים חלק מעשנים וחלק מדברים וחלק אפילו מתמזמזים. לא הסתכלתי עליהם.... לא נעים.

נכנסתי לחצר הוילה ובהתחלה חיפשתי את איתמר, לא מצאתי אותו. נכנסתי לתוך הוילה עצמה וראיתי אותו יושב עם כמה מהחברים שלו על הספה. כשראה אותי קם אליי ואמר שהוא יעשה לי סיור קטן בוילה. לא לפני שהביא לי לשתות קצת מים.

הוא הראה לי חדרים שלחלקם לא היה ממש נעים להיכנס... מראות לא נעימים במיוחד. לאחר הסיור הוא הוריד אותי לסלון וישבנו על כוס קפה ועוגה ודיברנו. השיחה, היא הייתה לא נעימה במיוחד לשנינו...

אם תרצו לדעת על מה דיברו נועה ואיתמר תצטרכו לעבור לפרק הבא!!!





הירשם לאתר כדי להגיב

שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

בעיה..
נשאלה לפני 3 שעות ע"י אומד לי מעפי אנמר (כרגע יש 3 תשובות)

לעולם אל תדגדג דרקון ישן.
נשאלה לפני 8 שעות ע"י שמאלה (כרגע יש 5 תשובות)

סיפורים נוספים
העולם הירוק החייכן והאכזרי תקציר: ילדה שכל החיים שלה מתהפכים בגלל אהבה אהבת הכיתה נופלת תקציר: -בספר-
- פרסומת -

אהבה ישנה. תקציר: ילדה וילד בני 16 חברים הילד נפרד ממנה ויש לו חברה חדשה החברה הקודמת פגועה אבל בסוף המשיכה הלאה כששני הילדים נהפכים לבני 20 כל אחד יוצא לאותו בר אבל בלי ידיעה שהשני בא באמצע הלילה רואה אותה הילד ומתאהב הם מדברים והיא נותנת לו את המספר טלפון הם נפגשים והא ש אהבה ישנה. תקציר: ילדה וילד בני 16 חברים הילד נפרד ממנה ויש לו חברה חדשה החברה הקודמת פגועה אבל בסוף המשיכה הלאה כששני הילדים נהפכים לבני 20 כל אחד יוצא לאותו בר אבל בלי ידיעה שהשני בא באמצע הלילה רואה אותה הילד ומתאהב הם מדברים והיא נותנת לו את המספר טלפון הם נפגשים והא ש החברה שאין לי... תקציר: מתח. היי קוראים לי אלי ואני בת 16 ואין לי ח..חבר..חברים ס..ס...סליחה אני קצת מ..מ...מגמגמת ואני אספר לכם ל...למה אין לי ח...ח...חברים... פנימיית ערפדים מ.ת תקציר: נאמ זה ישן אבל רציתי להחזיר מורדים תקציר: כולם מפחדים ממנו, מלורד היקום. ילדות עד גיל שנה הן הקורבנות העיקריים. אם הוא תפס אותה הפעם הבאה שהוריה יראו אותה זה כשהיא תירה להם בראש כמה שנים אחרי. השתיקה שהרסה אותי llנועהll תקציר: חתיכת סיפור, מוטב שתקראו (: ילדת שלום 3: ילדי מוות תקציר: המלחמה מעולם לא היתה יותר מחוכמת, ועכשיו הגיע הזמן לקרב קלפי מלחמה מ.ת תקציר: זה מבוסס על סיפור שלי באינסטגרם אבל אפשר להבין בלי עוד תחרות כתיבה || אבלין תקציר: בבקשה תירשמו אני נואשת אנים האבודה מ.ת עם רומי (Hermi) תקציר: אנים, עיר קסומה יפהפייה, היא עיר מאוד מיוחדת. חלק מהאנשים הגרים בה יכולים לשנות את צורתם לבעל חיים מסויים. כשמגיע ראש עיר חדש שרוצה לכלוא ולהשמיד את כל ה"מוטאנטים" לדבריו, הם צריכים לשרוד בעיר מלאה מלכודות. סיפור ילדים תקציר: ראש העיר הוא אוהב אותי? | פאנפיק על סוי לונה תקציר: אחרי שמתאו עוזב לאיטליה לונה מאבדת את הזיכרון ושוכחת את כל הזיכרונות שלה איתו, לונה מתחילה את שנת הלימודים האחרונה בבלייק האם תגלה שהיא סול בנסון? ומה יקרה שמתאו יחזור ולונה לא תזכור אותו? (עלילות עונה 1 בלבד) עבודה בעיניים תקציר: . חיות מחמד| מ.ת תקציר: בספר סוף העולם....או שלא? תקציר: אבישג נפרדת מכדור הארץ לתמיד, כי בחדשות בכל העולם מודיעים שהכוכב מוצף כולו. איך היא תסתדר בחללית הענקית? מי יהיו חבריה כשבכוכב עצמו אף אחד כמעט לא דיבר איתה אולי חוץ מילדה אחת בביתה החדש בחללית העצומה? Living upside down 2/ פרסבת´ תקציר: החיים מתהפכים שוב ושוב, והאלים ממשיכים לשחק עם הבובות הקטנות שלהם, השאלה היא, מה אפרודיטה עשתה עכשיו?



הקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 



© כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!