התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
1023 קוראים


פרק 3 - יער מסתורי
Shadow☯ | פורסם לפני 8 חודשים
  


יער מסתורימצאתי את עצמי יושבת באמצע יער כלשהו, קמתי מיד.
פתאום הייתי לבושה בשמלה לבנה פשוטה ועל רגליי מגפיים חומות קצרות- כאילו שהייתי באמצע ללכת למסיבה או משהו והתעלפתי בדרך.
מה אני עושה כאן? שאלתי את עצמי והתחלתי להסתובב ביער "יש כאן מישהו?" צעקתי בניסיון לשמוע תשובה, קול אדם כלשהו, אבל שום דבר.
חשבתי שזה אולי חלום, שאני מתה, או שהצלחתי להינצל במקרה מסוים ואיכשהו אני עם שמלה פתאום. אבל הייתי בטוחה שאני חייבת לחזור לקרב. כך או כך, סתם להישאר ביער כשכולם נלחמים? לא, בשום פנים ואופן לא הייתי מוכנה לזה.
לא הייתי מוכנה להכיר בעובדה שאני כבר מתה, ניצלתי כל כך הרבה פעמים כשהייתי בטוחה שזה היה הסוף, וזה גרם לי להיות בטוחה שגם הפעם בטוח קרה משהו מוזר ואני חייבת לחזור.
לא יכול להיות שאני מתה פתאום סתם ככה, רק לא זה.
הפחד הגדול שלי היה להימחק מהעולם הזה, בדיוק כמו שנמחק אבי.
התחלתי לרוץ בניסיון נואש לצאת מהיער הזה ולמצוא את המטוס שלי. גיליתי שאני עושה רק סיבובים, וחוזרת לאותו מקום שכבר הייתי, אבל הכל סביבי אותם עצים וצמחים. חיפשתי אחרי המטוס ולא היה אכפת לי באיזה מצב אמצא  אותו: מרוסק כולו או מחכה שאני אעלה עליו שוב- הייתי צריכה עדות כלשהי לכך שבטוח התרסקתי או נחתתי איכשהו בשלום, הרגשתי שהכל בסדר איתי ושאני חייבת לחזור לקרב.

לפתע נעצרתי באמצע הדרך, ראיתי מולי שושנה לבנה יפיפיה.
המראה המוכר גרם לי לחייך, התכופפתי כדי להריח אותה, אולם התקף מיידי של זיכרון הבזיק בראשי.


...
הירשם לאתר כדי להגיב

תגובות
Shadow☯
מודה על השני המנויים הנוספים, אין הספר הזה גרוע
עודכן לפני 253 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

אני משפפת את עצמי עם מטאו 3:
נשאלה לפני 8 שעות ע"י שמאלה (כרגע יש 7 תשובות)

שמתי בתמונת מסך תמונה של רון והרמיוני מחובקים
נשאלה לפני 12 שעות ע"י 🥒Pickle🥒 (כרגע יש 3 תשובות)

סיפורים נוספים
12 השושנים של לידיה | Shadow☯ תקציר: זהו סיפורה המסתורי של לידיה ליטבק, טייסת מרשימה עם סיפור מותה המותח והמרתק שכתוב מדמיוני הפרוע היצירות והרעיונות שעולים לי בראש תקציר: זה יהיה מן בלוג מדי פעם, או סתם קטע יפה שאעלה שלא קשור לספרים שאני עושה, מבקשת לא לקחת את הקטעים כי מדי פעם יש לי רעיונות ואני מוסיפה אותם לספרים... ככה זה
- פרסומת -

פרטי תקציר: פרטי חיות מחמד| מ.ת תקציר: בספר תיכון המיפלצות- מ.ת.א (חדשש עוד פעםם) תקציר: ביצפר למפלצות... פנימיית ערפדים מ.ת תקציר: נאמ זה ישן אבל רציתי להחזיר מ.ת פאנפיק חצויים תקציר: לא קשור לפרסי גקסון אבל מדבר על חצויים דמויות מהממות כנסו לפני שמישהו אחר יתפוס... קלפי מלחמה מ.ת תקציר: זה מבוסס על סיפור שלי באינסטגרם אבל אפשר להבין בלי המעניש תקציר: . חלום ? שכל ילדה חולמת ? בואו תגלו ותהנו ! תקציר: ילדה שלא מאמינה בשום דבר עד שבוקר אחד מגלה את סוד הקרמה הגדול ! ! ! לא מפחיד ! פנימיית כישרונות מ.ת||עם שלגון תקציר: ................................... להרוס את השלטון. 12+ תקציר: בספר. הוא אוהב אותי? | פאנפיק על סוי לונה תקציר: אחרי שמתאו עוזב לאיטליה לונה מאבדת את הזיכרון ושוכחת את כל הזיכרונות שלה איתו, לונה מתחילה את שנת הלימודים האחרונה בבלייק האם תגלה שהיא סול בנסון? ומה יקרה שמתאו יחזור ולונה לא תזכור אותו? (עלילות עונה 1 בלבד) כשאמריקה, מקסיקו ואיטליה נפגשות|פאנפיק על... (בפנים) תקציר: פאנפיק על משו yuki no mahou- הקסם של יוקי תקציר: יוקי היא ילדה רגילה שחיה בכדור הארץ. יום אחד, כאשר יוקי מצילה נער מיצור מסתורי היא מגלה שהיא נצר לשושלת מלוכה של קוסמים ושעכשיו עליה להתחיל ללמוד באקדמיה לקוסמים, לשלוט בכוחותיה ולהביס את שדי האופל. האם יוקי תצליח? רק רציתי אותו... תקציר: נערה חדשה במקום חדש פוגשת נער חדש באותו המקום החדש. תשאלו את וולדמורט! תקציר: בגלל שאף אחד לא עשה את זה, אני עושה את זה.הקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!