התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
57 קוראים


פרק 2 - מי שהיא לא תהיה
Skyler Stories | פורסם לפני 13 ימים
  


"עוד אחד? " קול נמוך ביותר וצרוד נשמע ברקע. "כמובן. בכל זאת, אני אחראי על הנשמות האומללות האלו. והם חושבים שהם ילכו לגן עדן. הא. " קול שונה ענה. "בדקת שאף אחד לא ראה אותך? , הכוחות שלך לא כמו שהם היו בעבר. אנשים יכולים לראות אותך עכשיו אם אתה לא נזהר מספיק. " הקול הראשון השיב. "אני הייתי חש באנרגיה שונה אם היה מישהו שראה אותי. הם כולם ברחו מהאזור. " הקול השני ענה. לפתע נשמע צפצוף חד . "מה זה היה? " שאל הקול הראשון, ללא חרדה בכלל. "עוד אדם מת. אני צריך ללכת.. עוד לא עברו 10 דקות. " הקול השני רטן ונעלם. 

היה זה הערב, רק לפני כמה דקות ג´יזל ראתה את הרוח הלא מוסברת לוקחת את הנשמה של האדם. לפתע היא שמעה קולות של סירנות, היא הבינה מיד ששוב, מישהו נפטר. היה זה כה חשוד, פעמיים באותו היום, באותה העיר ובאזור קרוב לג´יזל, נהרגים שני אנשים? ואפילו לא עברה שעה. היא מיהרה לצאת ולנסות לראות אם תצליח שוב לצפות ברוח. היא רצה למקום אך משטרה הקיפה אותו מכל צד. היא התחבאה מפני שדה ראייתם וצפתה. השוטרים חזרו למכונית לכמה דקות כדי לבדוק דבר מה, ומיד הופיעה הרוח. ג´יזל לא ידעה אם היא משוגעת או אם רק היא רואה אותו. הוא נעלם כה מהר והשוטרים הסתובבו והיה נראה שלא קרה דבר. 

היא ניסתה לנער את מחשבותיה ואולי לבקש עזרה ממישהו, אך ישר ידעה שישלחו אותה לבית משוגעים. היא חזרה לביתה, מפוחדת עד שד עצמותיה , כשהרוח הקרירה מקפיאה את גופה הצנום. היא נכנסה לחדרה והתיישבה על המיטה, חסרת אונים. היא פחדה לספר למישהו, ופחדה להשאיר את מחשבות אלה אצלה סגורים, שאלו ישתלטו על מוחה וישנו אותה. היא רצתה לדבר עם הרוח, ולשאול שאלות ולקבל תשובות. היא ידעה שהיא תצטרך להרוג אדם אם תרצה בכך. היא קיוותה למצוא אדם נוסף שנהרג . אך ידעה שהסיכויים שדבר כזה שוב יקרה הוא אפסי. 

המחשבות האפלות בהחלט השתלטו עליה, היא לקחה את הרובה המוחבא במגירה העליונית שלה, החביאה אותו במעילה, ויצאה לחפש את הקורבן שלה. היא נכנסה ליער, כשראתה נערה חולה, יושבת לבדה. היא התקרבה אליה בצעדים קטנים כדי שלא תחוש בה מגיעה. היא פחדה ממה שהיא עלולה לעשות, אך זה היה נחוץ. "למה את כאן? מאוחר. " היא פתחה. הנערה הסתכלה עליה מבולבלת. "אני יכולה לצאת רק בערב, כשאף אחד לא רואה. " הנערה השיבה, כשדמעות מעטרות את עיניה. "ולמה זה כך? " ג´יזל שאלה, מתקרבת יותר. "כי אני חולה. ואין למחלה שלי תרופה, יהיה לי מזל אם אני עוד אחיה עד שהחודש יגמר. " הנערה ענתה. 

"והיית רוצה שמישהו יגמור את הסבל שלך? " ג´יזל שאלה. המבט של הנערה היה מפוחד במקצת , אך רציני ונוקשה. "כן. אני רק נטל על ההורים שלי והאחים שלי. " הנערה השיבה. "אני יכולה לעזור לך בזאת. " ג´יזל חייכה חיוך זדוני, אינה שמה לב להתרגשות שצורבת בדמה. "איך? " הנערה שאלה. "ככה. " ג´יזל הוציאה את האקדח, אך היא אינה טיפשה, ולקחה עמה כפפות כדי שלא יזהו את טביעות האצבע שלה על האקדח. היא כיוונה את האקדח בכיוונה של הנערה. הנערה הייתה מפוחדת וטרור שלט בה, היא קפאה במקומה. "לא.. אל!" היא ביקשה. "את בעצמך אמרת שאת רוצה שמישהו יגמור את זה. את אמרת שאת נטל, אני עוזרת לך. " ג´יזל התקרבה עד שהרובה נגע במצחה של הנערה. 

"לא-", ג´יזל ירתה. לאחר כמה שניות היא התאפסה על עצמה והבינה מה עשתה. "לא.. מה עשיתי?!" היא כמעט צרחה. היא הבינה שיש לה רק כמה מספר שניות עד שהרוח תופיע, ומיהרה להתחבאות . וכך, הרוח הופיעה. לפני שהרוח הספיקה לעזוב את האזור, ג´יזל יצאה ממחבואה. "רגע!" היא קראה, "מי אתה? למה אני רואה אותך?!" היא שאלה, מפוחדת. "בת אנוש הא? איני אמור לספק תשובות לך. את רצחת את הנערה המסכנה הזאת, רק כדי לראות אותי. " הרוח רגז. "אני משתגעת.. מה קורה לי?!" ג´יזל שאלה. "את נהיית אט אט פסיכופתית. כדאי שתבקשי עזרה לפני שתהפכי לרוצחת . " הרוח ענתה עוזבת את מה שהיה נראה הנשמה של הנערה.

"לא.. אני לא אהיה רוצחת.. לא.." ג´יזל נמלאה חרדה וטרור. היא הרגישה כיצד הבטן שלה מתהפכת ויוצרת בחילה נוראית, כמו כאב ראש שלא נגמר. "את רצחת את הנערה הזו. האם אי פעם תפסיקי עד שתקבלי את התשובות שאת דורשת? " הרוח שאלה. "אני.. איני יודעת! " ג´יזל ענתה. "איני חייב לך דבר. ועליי לעזוב. כדאי לך לברוח מפה. " הרוח ייעצה ונעלמה, ג´יזל מיהרה לחזור לביתה גם היא. חשה אימה נוראית עוטפת את גופה ומחשבותיה. "מה עשיתי?" היא שכבה על מיטתה. "למה.. היא לא באמת רצתה שאעשה זאת.. זה הרגיש כאילו איבדתי שליטה על עצמי. כאילו מישהו אחר שלט בי.. אבל למה.. למה הרגשתי התרגשות שכזו? על לרצוח אדם מסכן? " דמעות זלגו על לחייה. 

"בת אנוש ראתה אותך. לא? גרים.. " הקול המוכר נשמע. "כן. היא רצחה את הנערה הזו כדי לקבל ממני תשובות. אני חושב שאפשר להפוך אותה למועילה. " גרים חייך . "למה אתה מתכוון ? " הקול שאל. " ונום (venom) , אתה יודע שעלינו לגייס כמה שיותר נשמות, כדי לקיים את ההבטחה שלנו ל-" ," אל תגיד את השם שלה. " ונום קטע את גרים. "בקיצור, אני אגרום לה להרוג בשבילנו. כמה שיותר, יותר טוב. " גרים צחקק צחוק כה מרושע. "ולמה אתה חושב שהיא תסכים לכך? " ונום היה סקפטי לגבי רעיון זה. "היא כבר הופכת לאט לאט לפסיכופתית, הכל בגלל זה שהיא ראתה אותי. אם אני אגרום לה לראות אותי יותר, ומי יודע, אולי היא תתאהב בי. " גרים צחקק. "מי תרצה אותך? אתה מלאך המוות. אתה לא מישהו שמסוגל לאהוב. " ונום צחק. 

"צודק. אבל זה יקרה, אתה תראה. אני אגרום לה להיות מועילה בשבילנו. " גרים חייך. "אני מקווה שאתה תצליח. " ונום נעלם. "אני ועוד איך אצליח, רק תצפה. " גרים נעלם גם הוא. 
הירשם לאתר כדי להגיב

שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

ספר חדש (:
נשאלה לפני 3 שעות ע"י אבי ביטר (כרגע יש תשובה אחת)

מה אני עושה פה בארבע בבוקר?
נשאלה לפני 4 שעות ע"י Unicorn Honey (כרגע יש 6 תשובות)

סיפורים נוספים
שלום אחות. תקציר: 5 ערפדים שגרים בבית אחד. כשהפתעה מגיעה לביתם, והאמת מתגלה. האם הם יסלחו לאחד מהם ? המפלצת בחשכה תקציר: ג´יזל , בת ה19, מבינה שאפילו הבלתי אפשרי, אפשרי. כאשר היא צופה באדם נורה למוות, היא שמה לב לרוח אפלה, ואנרגיות שליליות חזקות, באותם רגעים אלו, נגלה בפניה הגרים ריפר, (Grim reaper) או "אל השאול." אשר לוקח את הנשמות של אנשים שנהרגו או נפטרו.
- פרסומת -

האדון שלי תקציר: השראה מ.מ.ת שראיתי, מסופר על נערות שמוחזקות כעבדות, ובחורים שמחזיקים אותן. כשהאמת מתגלה, אף אחד לא יודע איך להתמודד איתה. דמעות מלאך ודמעות שד תקציר: סיפור אהבה מסובך , האם אי פעם תמצאו עצמכם בסיטואציה שכזו? בחירה שתגרום להכל להשתנות . מה הייתם עושים? שני צדדים מ.ת.א משותף עם שחר תקציר: בפנים השקט שנשאר. תקציר: היא פקחה את עיניה וראתה רק לבן. היא הייתה מוקפת כל כולה בלבן הטהור הזה, שלרגע חשה שלווה ורוגע. הרגע הזה חלף במהירות, לפני שהספיקה בכלל למצמץ. "היא התעוררה!". היא שמעה צרחה נרגשת. מלחמה מ.ת.א||עם סקיי *^* תקציר: בפנים כי.. ככה? (לא נותן לי לשים כריכה *בכי*) ציידות ארטמיס מ.ת.א עם ארטמיס תקציר: הכל בפנים חיוך בשחור לבן||бля תקציר: זה החיים שלי. החיים שלי אין אני שורדת את הדיכאון שלי ואין אני רואה את הבוקר שלי. איך אני נישארת לבד. איך אניפוגעת בעצמי. בשביל שתבינוץ שמצב רוח ממורמר ודיכאון זה שתידברים שונים לגמרי. Angelsֻֻ| מ.ת.א תקציר: אז... לקחתי רעיון מבמ.ת.א של חברה מאוד טובה שלי {יערה}, התקציר בפנים מ.ת. בלי עלילה תקציר: בלי עלילה D: שפוטה שלה? תקציר: תהנו❤:) על גג העולם מ.ת תקציר: זה כנראה יהיה המ.ת האחרון שלי The Fifth Wave| מ.ת תקציר: מבוסס על הגל החמישי. הסבר מפורט בפנים. בואו להירשם! D: ז´אנר: הרפתקאות, מדע בדיוני, נוער, מתח ליידי באג תקציר: היי שמי מרינט וכך סיפור חיי מתחיל כשגיליתי שאני... מחוז 7 / +12 תקציר: כשהוריה של לידיה מחליטים לשלוח אותה לפנימייה רחוקה בעקבות נסיך מפוקפק, עולמה מתהפך. אך מה היא עושה כשהיא מגלה שהכל.. לא ככ נורא? מנסה להיות קשוחה תקציר: "ישששש עשית את זה" אמר דן "בואי נברח לפני שיתפסו אותנו" אמר דן "כול הכבוד מאייה איך שירית בו" אמר האיש קשר שבאוזנייה שלי נכנסו מהר למכונית עם הנהג שחיכה לנו ובתוך שנייה כבר לא היינו שם מהרגע הזה חיי ישתנו המלאך השומר שלי — פאנפיק על twenty øne piløts תקציר: טיילר ג´וזף בן ה-(כמעט) 16 עובר בריונות על בסיס יום יומי ומתמודד עם דכאון. הוא בטוח שבחיים לא יילך מזה. עד ש... קראו בשביל לגלות!הקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | עיר הציורים | עיר הלימודים | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!