התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
242 קוראים


פרק 2 - מי שהיא לא תהיה
lilacs stories | פורסם לפני 5 חודשים
  


"עוד אחד? " קול נמוך ביותר וצרוד נשמע ברקע. "כמובן. בכל זאת, אני אחראי על הנשמות האומללות האלו. והם חושבים שהם ילכו לגן עדן. הא. " קול שונה ענה. "בדקת שאף אחד לא ראה אותך? , הכוחות שלך לא כמו שהם היו בעבר. אנשים יכולים לראות אותך עכשיו אם אתה לא נזהר מספיק. " הקול הראשון השיב. "אני הייתי חש באנרגיה שונה אם היה מישהו שראה אותי. הם כולם ברחו מהאזור. " הקול השני ענה. לפתע נשמע צפצוף חד . "מה זה היה? " שאל הקול הראשון, ללא חרדה בכלל. "עוד אדם מת. אני צריך ללכת.. עוד לא עברו 10 דקות. " הקול השני רטן ונעלם. 

היה זה הערב, רק לפני כמה דקות ג´יזל ראתה את הרוח הלא מוסברת לוקחת את הנשמה של האדם. לפתע היא שמעה קולות של סירנות, היא הבינה מיד ששוב, מישהו נפטר. היה זה כה חשוד, פעמיים באותו היום, באותה העיר ובאזור קרוב לג´יזל, נהרגים שני אנשים? ואפילו לא עברה שעה. היא מיהרה לצאת ולנסות לראות אם תצליח שוב לצפות ברוח. היא רצה למקום אך משטרה הקיפה אותו מכל צד. היא התחבאה מפני שדה ראייתם וצפתה. השוטרים חזרו למכונית לכמה דקות כדי לבדוק דבר מה, ומיד הופיעה הרוח. ג´יזל לא ידעה אם היא משוגעת או אם רק היא רואה אותו. הוא נעלם כה מהר והשוטרים הסתובבו והיה נראה שלא קרה דבר. 

היא ניסתה לנער את מחשבותיה ואולי לבקש עזרה ממישהו, אך ישר ידעה שישלחו אותה לבית משוגעים. היא חזרה לביתה, מפוחדת עד שד עצמותיה , כשהרוח הקרירה מקפיאה את גופה הצנום. היא נכנסה לחדרה והתיישבה על המיטה, חסרת אונים. היא פחדה לספר למישהו, ופחדה להשאיר את מחשבות אלה אצלה סגורים, שאלו ישתלטו על מוחה וישנו אותה. היא רצתה לדבר עם הרוח, ולשאול שאלות ולקבל תשובות. היא ידעה שהיא תצטרך להרוג אדם אם תרצה בכך. היא קיוותה למצוא אדם נוסף שנהרג . אך ידעה שהסיכויים שדבר כזה שוב יקרה הוא אפסי. 

המחשבות האפלות בהחלט השתלטו עליה, היא לקחה את הרובה המוחבא במגירה העליונית שלה, החביאה אותו במעילה, ויצאה לחפש את הקורבן שלה. היא נכנסה ליער, כשראתה נערה חולה, יושבת לבדה. היא התקרבה אליה בצעדים קטנים כדי שלא תחוש בה מגיעה. היא פחדה ממה שהיא עלולה לעשות, אך זה היה נחוץ. "למה את כאן? מאוחר. " היא פתחה. הנערה הסתכלה עליה מבולבלת. "אני יכולה לצאת רק בערב, כשאף אחד לא רואה. " הנערה השיבה, כשדמעות מעטרות את עיניה. "ולמה זה כך? " ג´יזל שאלה, מתקרבת יותר. "כי אני חולה. ואין למחלה שלי תרופה, יהיה לי מזל אם אני עוד אחיה עד שהחודש יגמר. " הנערה ענתה. 

"והיית רוצה שמישהו יגמור את הסבל שלך? " ג´יזל שאלה. המבט של הנערה היה מפוחד במקצת , אך רציני ונוקשה. "כן. אני רק נטל על ההורים שלי והאחים שלי. " הנערה השיבה. "אני יכולה לעזור לך בזאת. " ג´יזל חייכה חיוך זדוני, אינה שמה לב להתרגשות שצורבת בדמה. "איך? " הנערה שאלה. "ככה. " ג´יזל הוציאה את האקדח, אך היא אינה טיפשה, ולקחה עמה כפפות כדי שלא יזהו את טביעות האצבע שלה על האקדח. היא כיוונה את האקדח בכיוונה של הנערה. הנערה הייתה מפוחדת וטרור שלט בה, היא קפאה במקומה. "לא.. אל!" היא ביקשה. "את בעצמך אמרת שאת רוצה שמישהו יגמור את זה. את אמרת שאת נטל, אני עוזרת לך. " ג´יזל התקרבה עד שהרובה נגע במצחה של הנערה. 

"לא-", ג´יזל ירתה. לאחר כמה שניות היא התאפסה על עצמה והבינה מה עשתה. "לא.. מה עשיתי?!" היא כמעט צרחה. היא הבינה שיש לה רק כמה מספר שניות עד שהרוח תופיע, ומיהרה להתחבאות . וכך, הרוח הופיעה. לפני שהרוח הספיקה לעזוב את האזור, ג´יזל יצאה ממחבואה. "רגע!" היא קראה, "מי אתה? למה אני רואה אותך?!" היא שאלה, מפוחדת. "בת אנוש הא? איני אמור לספק תשובות לך. את רצחת את הנערה המסכנה הזאת, רק כדי לראות אותי. " הרוח רגז. "אני משתגעת.. מה קורה לי?!" ג´יזל שאלה. "את נהיית אט אט פסיכופתית. כדאי שתבקשי עזרה לפני שתהפכי לרוצחת . " הרוח ענתה עוזבת את מה שהיה נראה הנשמה של הנערה.

"לא.. אני לא אהיה רוצחת.. לא.." ג´יזל נמלאה חרדה וטרור. היא הרגישה כיצד הבטן שלה מתהפכת ויוצרת בחילה נוראית, כמו כאב ראש שלא נגמר. "את רצחת את הנערה הזו. האם אי פעם תפסיקי עד שתקבלי את התשובות שאת דורשת? " הרוח שאלה. "אני.. איני יודעת! " ג´יזל ענתה. "איני חייב לך דבר. ועליי לעזוב. כדאי לך לברוח מפה. " הרוח ייעצה ונעלמה, ג´יזל מיהרה לחזור לביתה גם היא. חשה אימה נוראית עוטפת את גופה ומחשבותיה. "מה עשיתי?" היא שכבה על מיטתה. "למה.. היא לא באמת רצתה שאעשה זאת.. זה הרגיש כאילו איבדתי שליטה על עצמי. כאילו מישהו אחר שלט בי.. אבל למה.. למה הרגשתי התרגשות שכזו? על לרצוח אדם מסכן? " דמעות זלגו על לחייה. 

"בת אנוש ראתה אותך. לא? גרים.. " הקול המוכר נשמע. "כן. היא רצחה את הנערה הזו כדי לקבל ממני תשובות. אני חושב שאפשר להפוך אותה למועילה. " גרים חייך . "למה אתה מתכוון ? " הקול שאל. " ונום (venom) , אתה יודע שעלינו לגייס כמה שיותר נשמות, כדי לקיים את ההבטחה שלנו ל-" ," אל תגיד את השם שלה. " ונום קטע את גרים. "בקיצור, אני אגרום לה להרוג בשבילנו. כמה שיותר, יותר טוב. " גרים צחקק צחוק כה מרושע. "ולמה אתה חושב שהיא תסכים לכך? " ונום היה סקפטי לגבי רעיון זה. "היא כבר הופכת לאט לאט לפסיכופתית, הכל בגלל זה שהיא ראתה אותי. אם אני אגרום לה לראות אותי יותר, ומי יודע, אולי היא תתאהב בי. " גרים צחקק. "מי תרצה אותך? אתה מלאך המוות. אתה לא מישהו שמסוגל לאהוב. " ונום צחק. 

"צודק. אבל זה יקרה, אתה תראה. אני אגרום לה להיות מועילה בשבילנו. " גרים חייך. "אני מקווה שאתה תצליח. " ונום נעלם. "אני ועוד איך אצליח, רק תצפה. " גרים נעלם גם הוא. 
הירשם לאתר כדי להגיב

שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

אז מה הייתם עושים
נשאלה לפני 8 שעות ע"י Взll (כרגע יש 5 תשובות)

המשך למשחק ערפדים
נשאלה לפני 4 ימים ע"י ルーシー (כרגע יש 622 תשובות)

סיפורים נוספים
דברים מוזרים - פאנפיק תקציר: הסיפור מדבר על העונה השלישית (עוד לא יצאה) שאני ממציאה .. יש את אותן הדמויות אבל דברים שונים לגמרי שאני מוסיפה (גם דמויות) מקווה שתאהבו ! שלום אחות. תקציר: 5 ערפדים שגרים בבית אחד. כשהפתעה מגיעה לביתם, והאמת מתגלה. האם הם יסלחו לאחד מהם ?
- פרסומת -

המפלצת בחשכה תקציר: ג´יזל , בת ה19, מבינה שאפילו הבלתי אפשרי, אפשרי. כאשר היא צופה באדם נורה למוות, היא שמה לב לרוח אפלה, ואנרגיות שליליות חזקות, באותם רגעים אלו, נגלה בפניה הגרים ריפר, (Grim reaper) או "אל השאול." אשר לוקח את הנשמות של אנשים שנהרגו או נפטרו. האדון שלי תקציר: השראה מ.מ.ת שראיתי, מסופר על נערות שמוחזקות כעבדות, ובחורים שמחזיקים אותן. כשהאמת מתגלה, אף אחד לא יודע איך להתמודד איתה. מלחמת העם מ.ת.א תקציר: העם שלכם שונה. אנשי האצולה רשאים לקחת בעלות על האנשים הרגילים ולעשות איתם מה שהם רוצים. ויש מלחמה- מלחמה גדולה שאי אפשר לעמוד בפניה... אקדמיה למרגלים צעירים מ. ת. א תקציר: בפנים מלחמת הערפדים || מ.ת.א תקציר: ונקווה שלא ימחק... הרחק מכאן. תקציר: הרחק מכאן, זה ספר ההמשך לשקט שנשאר. אפוקליפסהמ.ת.א תקציר: אבל לא בדיוק. מזהירה אני לא מכניסה כול אחד נקמה מתוקה תקציר: תקופה חדשה מתחילה במחנה- האלים הזוטרים ביותר מכירים בילדיהם, והמחנה מתמלא במהירות רבה יותר. אך אין זה אומר שהחיים הם מי מנוחות... קלפי מלחמה מ.ת תקציר: זה מבוסס על סיפור שלי באינסטגרם אבל אפשר להבין בלי כריכות שאני מכינה והזמנות תקציר: כשאני משועממת אני מכינה כריכות ונגמר לי המקום לשים אותם תחרות הציור של עיר הספרים 2019 / 2018 ( משוחזר ) || 🌸 レム•マルティネス ⯎ תקציר: אתם משתתפים ^^ וכן, נמחק לי המשתמש אז אמשיך מכאן אבודים- מ.ת תקציר: אתם בטיול שנתי ואתם מתעוררים באמצע הלילה ומתחילים ללכת אל תוך לב היער, אחרי כמה זמן של הליכה אתם שמים לב למשהו. נאבדתם. אתם לא מבינים איפה אתם ויש חושך אימים מסביבכם אתם מרגישים שמישהו צופה בכם, ולפתע שומעים קול שאומר לכם שאם אתם לא רוצים למות אתם צריכים בתוך היער , מ.ת.א תקציר: הכל מוסתר בספר. סטודנטית בהחלפה תקציר: מריאן היא תיכוניסטית באנגליה אשר כל חייה רצתה ללמוד ביפן באחד הימים משפחתה הגשימה לה את החלום ושלחה את מריאן ליפן וכל חייה השתנו מה עלה בגורלה ..בואו לגלות ילדה מיוחדת תקציר: ילדה עם כוחות מיוחדים ביקום רגיל להיות חצויי זה לא קל תקציר: פאנפיק לפרסי ג´קסון?הקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | עיר הציורים | עיר הלימודים | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!