התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
3635 קוראים


פרק 6 - הדמות של אליס
Alis | פורסם לפני 8 חודשים
  תמונה של הדמות -

שם - תומאס ריינס אנדרסון

סיפור רקע - תומאס היה ילד מאושר, שחי במשפחה כילד יחיד וקצת מפונק. משפחתו הייתה עשירה, אך פחות משאר המליונרים שבלונדון. עד גיל 8 הוא היה ילד בריא,יפה, והיו לו המון חברים. 

אך בגיל 8, כשהגז שוחרר, התחילו הסימנים למחלה. בהתחלה אלה היו רק בחילות וסחרחורות, כל פעם כשהוא הלך לבית הספר. אחר כך התחילו להופיע פריחות, בכול חלקי גופו. אימו החליטה להשאיר את ילדה בבית,עד שיבריא. בבית הוא הרגיש טוב יותר, וכעבור שבוע חזר לבית ספרו.אבל הסימנים החמירו, והוא כבר לא יכל לעמוד ליד ילדים,בלי שיקיא כל פעם. 

אימו הלכה לרופא, והם מצאו אצלו מחלה נדירה, שלא ראו אף פעם: אלרגיה לבני אדם, ועוד ברמה החריפה ביותר. כל פעם שהוא עומד ליד בן אדם, מתחילה להופיע אצלו סחרחורת, בחילה ושיעול. כאשר בן אדם נגע בו, הוא השאיר לו סימן, כמו מאש, כוויה נוראית, אשר יכלה להתפשט ולהחמיר. ככול שהמגע עם הבן אדם היה ממשוך יותר, כך הכאב היה גדול יותר.

 למרבה במזל, הרופאים מצאו לו תרופה שהוא יכל להזריק לעצמו, והכוויה נעלמת תוך כמה דקות אחרי הזריקה. אך אימו עדיין לא הרשתה לו ללכת לבית הספר, מכוון שעם כל כך הרבה אנשים סביבו,הוא לא ישרוד. בנוסף, היא נתנה לו מסיכה יומיומית שהוא יכל ללבוש, אם הוא היה צריך לצאת מהבית (ובית, מכוון שהוריו גרים שם איתו). (התמונה הרגילה) ומסכה מיוחדת, שהוא היה אמור ללבוש בסביבת אנשים.

בגיל 14 הוריו נתנו לו מתנה: בית משלו. שם הוא יכל ללכת בלי מסכה, ולעשות כל מה שבא לו. הבית לא היה רחוק מבית הוריו, כך שאימו באה אליו כל יום לכמה שעות,כדי ללמד אותו.

 לצערו, שנה אחרי זה הוריו מתו בזמן שוד, כשאביו ניסה לעזור ולמנוע את השוד בבנק. הפושע ירה בהם והם מתו. מאז הוא בבית שלו,לומד מהאינטרנט, ובכלל לא יוצא מהבית.

הערות - הוא מכר את בית הוריו, ומנהל ביזנס משלו, ביצירת מוצרי אלקטרוניקה.

למה הדמות רצתה להפוך לגיבור או גיבורה - הוא רצה לעזור לאנשים, מה שניסה לעשות אביו, ולהפוך את לונדון לעיר שמחה ופורחת.

תמונה בתור גיבור או גיבורה - 

 

כינוי - דה מאסק {The Mask}

כוחות ( עד שלוש ) - ראיה חדה במיוחד, מהירות גבוהה משל בן אדם רגיל

כלי נשק - מקלות קצרים וחדים, שמחוברים בינהם בשרשרת. לפעמים יכול להשתמש בנשק רגיל כמו אקדחים ורובים.

הערות - עיניו הופכות לצהובות, כשמשתמש בכוחותיו.

הוא לובש מסיכת גז מיוחדת, כשהולך להציל ולעזור לאנשים.

הוא כל יום לובש מסיכה 


תמונה של הדמות -

שם - מייגן קלארק

סיפור רקע - מייגן נולדה למשפחה ענייה מאוד יחד עם אחיה הקטן - מקס - שקטן ממנה בשנה. הוריה עבדו על כמה עבודות, וקיבלו גרושים, לכן היא הייתה צריכה ללכת בגיל קטן לרחוב ולבקש נדבות עם אחיה. פעם אחת כשהיא הייתה בגיל 6, היא ראתה איך מישהו גונב תכשיטים מחנות כלשהי, והיא רצה אחריו בצעקות: "עצרו!עצרו את הגנב!". לבסוף מישהו תפס את הגנב, והיא זכתה להרבה מחמאות ואפילו קיבלה כסף, בתור פרס. מאז היא החליטה לעזור לאנשים ולעשות את העולם שמח יותר.

בגיל 8, כאשר הגז התפשט, הוא הגיע אליה ו...נדמה כי שום דבר לא השתנה. אבל זה לא נכון. הגז פגע בעיינה השמאלית,היא נהפכה לאדומה והתחילה לראות הכול באופן ברור יותר וחד. בזכות עיינה מייגן הצליחה לעזור ליותר אנשים, ולשרוד ברחוב, אחרי שהוריה עזבו לארץ אחרת כשהיא הייתה בת 10.

 בגיל 13 היא גילתה שיש לה מין הפרעה נפשית, שבגללה היא שותה דם. אוהבת לשתות דם, ולא רק שלה. למרות שהיא שותה דם, היא יכולה לשתות ולאכול דברים רגילים.

בגיל 16 היא חסכה מספיק כסף כדי לקנות לעצמה דירה קטנה, שבה היא גרה עם אחיה הקטן.

למה הדמות רצתה להפוך לגיבור או גיבורה - היא רצתה לעזור לאנשים

תמונה בתור גיבור או גיבורה -

כינוי - "הרטיה" או "נערת החרב"

כוחות ( עד שלוש ) - ראיה חדה מאוד (רק בעיינה האדומה) טלקינז ושליטה ברוח

כלי נשק - חרב.

הערות - היא תמיד לובשת רטיה על עיינה המיוחדת, כדי שלא יראו אותה. רק בתור גיבורת על היא מורידה אותה, לפעמים.

הירשם לאתר כדי להגיב

7 תגובות
ᒪYᖇIᑕᗩᒪ
יש מצב שהיא גם לא תסכים, אז אל תתבאסי , יש כאלה שמעדיפים לזרום
עודכן לפני 255 ימים
𝒹𝓮𝓋𝓲𝓁
אוף... נו טוב
עודכן לפני 255 ימים
ᒪYᖇIᑕᗩᒪ
אעאע אני שאלתי קודםם
עודכן לפני 255 ימים
𝒹𝓮𝓋𝓲𝓁
שיפ?
עודכן לפני 255 ימים
Alis
תודה :)
עודכן לפני 255 ימים
ᒪYᖇIᑕᗩᒪ
אעאעאע
עודכן לפני 255 ימים
שחר שגיא מגשימת החלומות דרך כתיבה
מגניב
עודכן לפני 256 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

אני משפפת את עצמי עם מטאו 3:
נשאלה לפני 8 שעות ע"י שמאלה (כרגע יש 7 תשובות)

שמתי בתמונת מסך תמונה של רון והרמיוני מחובקים
נשאלה לפני 12 שעות ע"י 🥒Pickle🥒 (כרגע יש 3 תשובות)

סיפורים נוספים
The Danger of the Touch תקציר: הסיפור הוא מנקודת מבטו של אלכס, נער בן ה-15 שסובל מפוביה ההורסת את חייו מגיל צעיר. משנה לשנה היא מחמירה, והפסיכיאטר לא עוזר יותר. אך ברגע שאלכס התרגל לחייו, הוריו מחליטים לעבור לעיר אחרת. איך אלכס יתמודד עם המעבר? ומה יקרה כאשר אהבה תכנס לחייו השחורים? דמויות וירטואליות שאפשר לעתיק ללא קרדיט! תקציר: פרסי ג´קסון-ציורים תקציר: אתם תיראו חיות מחמד| מ.ת תקציר: בספר תיכון המיפלצות- מ.ת.א (חדשש עוד פעםם) תקציר: ביצפר למפלצות... פנימיית ערפדים מ.ת תקציר: נאמ זה ישן אבל רציתי להחזיר מ.ת פאנפיק חצויים תקציר: לא קשור לפרסי גקסון אבל מדבר על חצויים דמויות מהממות כנסו לפני שמישהו אחר יתפוס... קלפי מלחמה מ.ת תקציר: זה מבוסס על סיפור שלי באינסטגרם אבל אפשר להבין בלי המעניש תקציר: . חלום ? שכל ילדה חולמת ? בואו תגלו ותהנו ! תקציר: ילדה שלא מאמינה בשום דבר עד שבוקר אחד מגלה את סוד הקרמה הגדול ! ! ! לא מפחיד ! פנימיית כישרונות מ.ת||עם שלגון תקציר: ................................... להרוס את השלטון. 12+ תקציר: בספר. הוא אוהב אותי? | פאנפיק על סוי לונה תקציר: אחרי שמתאו עוזב לאיטליה לונה מאבדת את הזיכרון ושוכחת את כל הזיכרונות שלה איתו, לונה מתחילה את שנת הלימודים האחרונה בבלייק האם תגלה שהיא סול בנסון? ומה יקרה שמתאו יחזור ולונה לא תזכור אותו? (עלילות עונה 1 בלבד) כשאמריקה, מקסיקו ואיטליה נפגשות|פאנפיק על... (בפנים) תקציר: פאנפיק על משו yuki no mahou- הקסם של יוקי תקציר: יוקי היא ילדה רגילה שחיה בכדור הארץ. יום אחד, כאשר יוקי מצילה נער מיצור מסתורי היא מגלה שהיא נצר לשושלת מלוכה של קוסמים ושעכשיו עליה להתחיל ללמוד באקדמיה לקוסמים, לשלוט בכוחותיה ולהביס את שדי האופל. האם יוקי תצליח? רק רציתי אותו... תקציר: נערה חדשה במקום חדש פוגשת נער חדש באותו המקום החדש. תשאלו את וולדמורט! תקציר: בגלל שאף אחד לא עשה את זה, אני עושה את זה.הקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!