התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
2611 קוראים


פרק 6 - הדמות של אליס
Alis | פורסם לפני 5 חודשים
  תמונה של הדמות -

Related image

שם - תומאס ריינס אנדרסון

סיפור רקע - תומאס היה ילד מאושר, שחי במשפחה כילד יחיד וקצת מפונק. משפחתו הייתה עשירה, אך פחות משאר המליונרים שבלונדון. עד גיל 8 הוא היה ילד בריא,יפה, והיו לו המון חברים. 

אך בגיל 8, כשהגז שוחרר, התחילו הסימנים למחלה. בהתחלה אלה היו רק בחילות וסחרחורות, כל פעם כשהוא הלך לבית הספר. אחר כך התחילו להופיע פריחות, בכול חלקי גופו. אימו החליטה להשאיר את ילדה בבית,עד שיבריא. בבית הוא הרגיש טוב יותר, וכעבור שבוע חזר לבית ספרו.אבל הסימנים החמירו, והוא כבר לא יכל לעמוד ליד ילדים,בלי שיקיא כל פעם. 

אימו הלכה לרופא, והם מצאו אצלו מחלה נדירה, שלא ראו אף פעם: אלרגיה לבני אדם, ועוד ברמה החריפה ביותר. כל פעם שהוא עומד ליד בן אדם, מתחילה להופיע אצלו סחרחורת, בחילה ושיעול. כאשר בן אדם נגע בו, הוא השאיר לו סימן, כמו מאש, כוויה נוראית, אשר יכלה להתפשט ולהחמיר. ככול שהמגע עם הבן אדם היה ממשוך יותר, כך הכאב היה גדול יותר.

 למרבה במזל, הרופאים מצאו לו תרופה שהוא יכל להזריק לעצמו, והכוויה נעלמת תוך כמה דקות אחרי הזריקה. אך אימו עדיין לא הרשתה לו ללכת לבית הספר, מכוון שעם כל כך הרבה אנשים סביבו,הוא לא ישרוד. בנוסף, היא נתנה לו מסיכה יומיומית שהוא יכל ללבוש, אם הוא היה צריך לצאת מהבית (ובית, מכוון שהוריו גרים שם איתו). (התמונה הרגילה) ומסכה מיוחדת, שהוא היה אמור ללבוש בסביבת אנשים.

בגיל 14 הוריו נתנו לו מתנה: בית משלו. שם הוא יכל ללכת בלי מסכה, ולעשות כל מה שבא לו. הבית לא היה רחוק מבית הוריו, כך שאימו באה אליו כל יום לכמה שעות,כדי ללמד אותו.

 לצערו, שנה אחרי זה הוריו מתו בזמן שוד, כשאביו ניסה לעזור ולמנוע את השוד בבנק. הפושע ירה בהם והם מתו. מאז הוא בבית שלו,לומד מהאינטרנט, ובכלל לא יוצא מהבית.

הערות - הוא מכר את בית הוריו, ומנהל ביזנס משלו, ביצירת מוצרי אלקטרוניקה.

למה הדמות רצתה להפוך לגיבור או גיבורה - הוא רצה לעזור לאנשים, מה שניסה לעשות אביו, ולהפוך את לונדון לעיר שמחה ופורחת.

תמונה בתור גיבור או גיבורה - 

 Related image

כינוי - דה מאסק {The Mask}

כוחות ( עד שלוש ) - ראיה חדה במיוחד, מהירות גבוהה משל בן אדם רגיל

כלי נשק - מקלות קצרים וחדים, שמחוברים בינהם בשרשרת. לפעמים יכול להשתמש בנשק רגיל כמו אקדחים ורובים.

הערות - עיניו הופכות לצהובות, כשמשתמש בכוחותיו.

הוא לובש מסיכת גז מיוחדת, כשהולך להציל ולעזור לאנשים.

הוא כל יום לובש מסיכה 


תמונה של הדמות -

Image result for sword girls iri flina

Image result for IRI FLINA

Related image

שם - מייגן קלארק

סיפור רקע - מייגן נולדה למשפחה ענייה מאוד יחד עם אחיה הקטן - מקס - שקטן ממנה בשנה. הוריה עבדו על כמה עבודות, וקיבלו גרושים, לכן היא הייתה צריכה ללכת בגיל קטן לרחוב ולבקש נדבות עם אחיה. פעם אחת כשהיא הייתה בגיל 6, היא ראתה איך מישהו גונב תכשיטים מחנות כלשהי, והיא רצה אחריו בצעקות: "עצרו!עצרו את הגנב!". לבסוף מישהו תפס את הגנב, והיא זכתה להרבה מחמאות ואפילו קיבלה כסף, בתור פרס. מאז היא החליטה לעזור לאנשים ולעשות את העולם שמח יותר.

בגיל 8, כאשר הגז התפשט, הוא הגיע אליה ו...נדמה כי שום דבר לא השתנה. אבל זה לא נכון. הגז פגע בעיינה השמאלית,היא נהפכה לאדומה והתחילה לראות הכול באופן ברור יותר וחד. בזכות עיינה מייגן הצליחה לעזור ליותר אנשים, ולשרוד ברחוב, אחרי שהוריה עזבו לארץ אחרת כשהיא הייתה בת 10.

 בגיל 13 היא גילתה שיש לה מין הפרעה נפשית, שבגללה היא שותה דם. אוהבת לשתות דם, ולא רק שלה. למרות שהיא שותה דם, היא יכולה לשתות ולאכול דברים רגילים.

בגיל 16 היא חסכה מספיק כסף כדי לקנות לעצמה דירה קטנה, שבה היא גרה עם אחיה הקטן.

למה הדמות רצתה להפוך לגיבור או גיבורה - היא רצתה לעזור לאנשים

תמונה בתור גיבור או גיבורה -

Image result for IRI FLINA

Image result for sword girls iri flina

Related image

כינוי - "הרטיה" או "נערת החרב"

כוחות ( עד שלוש ) - ראיה חדה מאוד (רק בעיינה האדומה) טלקינז ושליטה ברוח

כלי נשק - חרב.

הערות - היא תמיד לובשת רטיה על עיינה המיוחדת, כדי שלא יראו אותה. רק בתור גיבורת על היא מורידה אותה, לפעמים.

הירשם לאתר כדי להגיב

8 תגובות
Alis
אני מעדיפה עכשיו לא לקבוע שיפ מראש...
עודכן לפני 157 ימים
ᒪYᖇIᑕᗩᒪ
יש מצב שהיא גם לא תסכים, אז אל תתבאסי , יש כאלה שמעדיפים לזרום
עודכן לפני 157 ימים
𝒹𝓮𝓋𝓲𝓁
אוף... נו טוב
עודכן לפני 157 ימים
ᒪYᖇIᑕᗩᒪ
אעאע אני שאלתי קודםם
עודכן לפני 157 ימים
𝒹𝓮𝓋𝓲𝓁
שיפ?
עודכן לפני 157 ימים
Alis
תודה :)
עודכן לפני 158 ימים
ᒪYᖇIᑕᗩᒪ
אעאעאע
עודכן לפני 158 ימים
שחר שגיא מגשימת החלומות דרך כתיבה
מגניב
עודכן לפני 158 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

האתר מת סופית אה?
נשאלה לפני 2 שעות ע"י אילומינטי // תקראו לי אלה 3> (כרגע יש 3 תשובות)

איזה שיר לשים ב "שיר בהמתנה" ?
נשאלה לפני 8 שעות ע"י Взll (כרגע יש 2 תשובות)

סיפורים נוספים
פרסי ג´קסון-ציורים תקציר: אתם תיראו דמויות וירטואליות שאפשר לעתיק ללא קרדיט! תקציר: אפוקליפסהמ.ת.א תקציר: אבל לא בדיוק. מזהירה אני לא מכניסה כול אחד לסבית, מוריד?... תקציר: סיפור אמיתי. הסיפור הוא על חברה שלי ואיך היא יוצאת לאט לאט מהארון ואיך הכל מתחיל מילד אחד מעצבן מלחמת העם מ.ת.א תקציר: העם שלכם שונה. אנשי האצולה רשאים לקחת בעלות על האנשים הרגילים ולעשות איתם מה שהם רוצים. ויש מלחמה- מלחמה גדולה שאי אפשר לעמוד בפניה... דברים שנראים אחרת...|| HOLYgramer תקציר: רום, ילד בן 17. כיתב יב. ילד מקובל, חתיך. אבל אז באותו יום קרה דבר נורא... - תגלו בספר!!- איש המוות תקציר: בעצם מסופר על נערה ושמה לורי שיום אחד פוגשת איש שכולו בצבע שחור שיער, חולצה, מכנס..וכולי האיש עוקב אחריה לכל מקום שהיא הולכת עד שיום אחד נמאס לה היא החליטה לעקוב אחריו. היא לא ידעבה באילו סכנות היא מסתבכת... גיבורי האולימפוס - קלשון השטן תקציר: המשך של פרסי ג´קסון וגיבורי האולימפוס...תקראו ותגלו בתוך היער , מ.ת.א תקציר: הכל מוסתר בספר. אקדמיה למרגלים צעירים מ. ת. א תקציר: בפנים היום, הוא יום יפה (13+) || חן סיפורים תקציר: הספר נכתב מנקודת מבטה של אנג´ל בת ה - 7, היא בעלת תסמונת דאון, אך עם שמחת חיים רבה. החיים שלה נראים לה כה ורודים, אף על פי שהם אפלים יותר מכפי שהם נראים לה. ספר מיוחד, פסיכולוגי וחידתי. מריקולס ליידיבאג & צ´אט נואר עונות 2+3 המידע || אריאנה ליידי נואר ♥ תקציר: ספר המידע, התאוריות והספוילרים של מריקולס ליידיבאג וצ´אט נואר חזר! בספר ישנם ספוילרים, תאוריות, מידע ופרקים חדשים אשר יצאו! בואו היכנסו לעולם של מריקולס! עולם הSCP | עונה 1 תקציר: אני מסבירה על הSCP, דברים שקרו ועוד מכשפי הלילה מ.ת. תקציר: זה בתוך הספר קלפי מלחמה מ.ת תקציר: זה מבוסס על סיפור שלי באינסטגרם אבל אפשר להבין בלי אחרי אפוקליפסה תקציר: 30 שנה אחרי אותו אסטרואיד שפגע בכדור הארץ, השורדים החיים בתוך החומות מנסים לחיות חיים רגילים. אבל הכל מתחיל להשתבש.הקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | עיר הציורים | עיר הלימודים | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!