התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
1903 קוראים


פרק 6 - הדמות של אליס
Alis | פורסם לפני 3 חודשים
  תמונה של הדמות -

Related image

שם - תומאס ריינס אנדרסון

סיפור רקע - תומאס היה ילד מאושר, שחי במשפחה כילד יחיד וקצת מפונק. משפחתו הייתה עשירה, אך פחות משאר המליונרים שבלונדון. עד גיל 8 הוא היה ילד בריא,יפה, והיו לו המון חברים. 

אך בגיל 8, כשהגז שוחרר, התחילו הסימנים למחלה. בהתחלה אלה היו רק בחילות וסחרחורות, כל פעם כשהוא הלך לבית הספר. אחר כך התחילו להופיע פריחות, בכול חלקי גופו. אימו החליטה להשאיר את ילדה בבית,עד שיבריא. בבית הוא הרגיש טוב יותר, וכעבור שבוע חזר לבית ספרו.אבל הסימנים החמירו, והוא כבר לא יכל לעמוד ליד ילדים,בלי שיקיא כל פעם. 

אימו הלכה לרופא, והם מצאו אצלו מחלה נדירה, שלא ראו אף פעם: אלרגיה לבני אדם, ועוד ברמה החריפה ביותר. כל פעם שהוא עומד ליד בן אדם, מתחילה להופיע אצלו סחרחורת, בחילה ושיעול. כאשר בן אדם נגע בו, הוא השאיר לו סימן, כמו מאש, כוויה נוראית, אשר יכלה להתפשט ולהחמיר. ככול שהמגע עם הבן אדם היה ממשוך יותר, כך הכאב היה גדול יותר.

 למרבה במזל, הרופאים מצאו לו תרופה שהוא יכל להזריק לעצמו, והכוויה נעלמת תוך כמה דקות אחרי הזריקה. אך אימו עדיין לא הרשתה לו ללכת לבית הספר, מכוון שעם כל כך הרבה אנשים סביבו,הוא לא ישרוד. בנוסף, היא נתנה לו מסיכה יומיומית שהוא יכל ללבוש, אם הוא היה צריך לצאת מהבית (ובית, מכוון שהוריו גרים שם איתו). (התמונה הרגילה) ומסכה מיוחדת, שהוא היה אמור ללבוש בסביבת אנשים.

בגיל 14 הוריו נתנו לו מתנה: בית משלו. שם הוא יכל ללכת בלי מסכה, ולעשות כל מה שבא לו. הבית לא היה רחוק מבית הוריו, כך שאימו באה אליו כל יום לכמה שעות,כדי ללמד אותו.

 לצערו, שנה אחרי זה הוריו מתו בזמן שוד, כשאביו ניסה לעזור ולמנוע את השוד בבנק. הפושע ירה בהם והם מתו. מאז הוא בבית שלו,לומד מהאינטרנט, ובכלל לא יוצא מהבית.

הערות - הוא מכר את בית הוריו, ומנהל ביזנס משלו, ביצירת מוצרי אלקטרוניקה.

למה הדמות רצתה להפוך לגיבור או גיבורה - הוא רצה לעזור לאנשים, מה שניסה לעשות אביו, ולהפוך את לונדון לעיר שמחה ופורחת.

תמונה בתור גיבור או גיבורה - 

 Related image

כינוי - דה מאסק {The Mask}

כוחות ( עד שלוש ) - ראיה חדה במיוחד, מהירות גבוהה משל בן אדם רגיל

כלי נשק - מקלות קצרים וחדים, שמחוברים בינהם בשרשרת. לפעמים יכול להשתמש בנשק רגיל כמו אקדחים ורובים.

הערות - עיניו הופכות לצהובות, כשמשתמש בכוחותיו.

הוא לובש מסיכת גז מיוחדת, כשהולך להציל ולעזור לאנשים.

הוא כל יום לובש מסיכה 


תמונה של הדמות -

Image result for sword girls iri flina

Image result for IRI FLINA

Related image

שם - מייגן קלארק

סיפור רקע - מייגן נולדה למשפחה ענייה מאוד יחד עם אחיה הקטן - מקס - שקטן ממנה בשנה. הוריה עבדו על כמה עבודות, וקיבלו גרושים, לכן היא הייתה צריכה ללכת בגיל קטן לרחוב ולבקש נדבות עם אחיה. פעם אחת כשהיא הייתה בגיל 6, היא ראתה איך מישהו גונב תכשיטים מחנות כלשהי, והיא רצה אחריו בצעקות: "עצרו!עצרו את הגנב!". לבסוף מישהו תפס את הגנב, והיא זכתה להרבה מחמאות ואפילו קיבלה כסף, בתור פרס. מאז היא החליטה לעזור לאנשים ולעשות את העולם שמח יותר.

בגיל 8, כאשר הגז התפשט, הוא הגיע אליה ו...נדמה כי שום דבר לא השתנה. אבל זה לא נכון. הגז פגע בעיינה השמאלית,היא נהפכה לאדומה והתחילה לראות הכול באופן ברור יותר וחד. בזכות עיינה מייגן הצליחה לעזור ליותר אנשים, ולשרוד ברחוב, אחרי שהוריה עזבו לארץ אחרת כשהיא הייתה בת 10.

 בגיל 13 היא גילתה שיש לה מין הפרעה נפשית, שבגללה היא שותה דם. אוהבת לשתות דם, ולא רק שלה. למרות שהיא שותה דם, היא יכולה לשתות ולאכול דברים רגילים.

בגיל 16 היא חסכה מספיק כסף כדי לקנות לעצמה דירה קטנה, שבה היא גרה עם אחיה הקטן.

למה הדמות רצתה להפוך לגיבור או גיבורה - היא רצתה לעזור לאנשים

תמונה בתור גיבור או גיבורה -

Image result for IRI FLINA

Image result for sword girls iri flina

Related image

כינוי - "הרטיה" או "נערת החרב"

כוחות ( עד שלוש ) - ראיה חדה מאוד (רק בעיינה האדומה) טלקינז ושליטה ברוח

כלי נשק - חרב.

הערות - היא תמיד לובשת רטיה על עיינה המיוחדת, כדי שלא יראו אותה. רק בתור גיבורת על היא מורידה אותה, לפעמים.

הירשם לאתר כדי להגיב

8 תגובות
Alis
אני מעדיפה עכשיו לא לקבוע שיפ מראש...
עודכן לפני 100 ימים
ᒪYᖇIᑕᗩᒪ
יש מצב שהיא גם לא תסכים, אז אל תתבאסי , יש כאלה שמעדיפים לזרום
עודכן לפני 100 ימים
𝒹𝓮𝓋𝓲𝓁
אוף... נו טוב
עודכן לפני 100 ימים
ᒪYᖇIᑕᗩᒪ
אעאע אני שאלתי קודםם
עודכן לפני 100 ימים
𝒹𝓮𝓋𝓲𝓁
שיפ?
עודכן לפני 100 ימים
Alis
תודה :)
עודכן לפני 100 ימים
ᒪYᖇIᑕᗩᒪ
אעאעאע
עודכן לפני 100 ימים
שחר שגיא מגשימת החלומות דרך כתיבה
מגניב
עודכן לפני 100 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

המשך למשחק מאתמול
נשאלה לפני 10 שעות ע"י KᗩᗯᗩII ♡ (כרגע יש 3 תשובות)

המשך רק למגנובים כי באלי
נשאלה לפני 2 ימים ע"י ( ◔ ౪◔) (כרגע יש 536 תשובות)

סיפורים נוספים
חטיבת הבניים או שנות חיי הגרועות ביותר תקציר: אין דמויות וירטואליות שאפשר לעתיק ללא קרדיט! תקציר: פרסי ג´קסון-ציורים תקציר: אתם תיראו חוקים חדשים | מ.ת.א תקציר: בפנים. מ.ת מחנה החצויים (איזה מקורית אני) תקציר: . תקועים בעבר מ.ת תקציר: בספר הוא אוהב אותי? | פאנפיק על סוי לונה תקציר: אחרי שמתאו עוזב לאיטליה לונה מאבדת את הזיכרון ושוכחת את כל הזיכרונות שלה איתו, לונה מתחילה את שנת הלימודים האחרונה בבלייק האם תגלה שהיא סול בנסון? ומה יקרה שמתאו יחזור ולונה לא תזכור אותו? (עלילות עונה 1 בלבד) דוגמה טובה ונעלי עקב (14+) || חן סיפורים תקציר: דרמה משפחתית: הספר נכתב מנקודת מבטה של אולגה, בת השש. הוריה גרושים ואמה אלכוהוליסטית ועובדת בזנות. מגיל שנתיים, אולגה מחקה את אמה בהכל, היא לא יודעת שזה לא בסדר. אביה נלחם עליה, לא יודע איזו דוגמה רעה מקבלת בתו. היער המכושף מ.ת (רק בנות) תקציר: מ.ת של בנות בלבד!!! רק רציתי...The fox girl🦊🦊 תקציר: נו אין לי כוחחח הדעות הלא חשובות שלי~ תקציר: עצוב היער האפל | מ.ת.א תקציר: --->.<--- המכשפים של מרלין והחרב של ארתור תקציר: רקערקערע ילדות שנות ה80 תקציר: לא מגלה תחרות כתיבה מקצועית| דרו ריי תקציר: תחרות כתיבה רצינית ומקצועית... המשימות יתמקדו בעיקר על שיפור הכתיבה שלכם ועל מקוריות, זה עומד להיות כיף! m+a -mariculous lady bug תקציר: כשאדריאן מתאהב במרינט ... וכשליידיבאג מתאהבת בצאט ... מה קורה כשאדריאן לומד להכיר את מרינט וליידיבאג את צאט ? להיות חצויי זה לא קל תקציר: פאנפיק לפרסי ג´קסון?הקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | עיר הציורים | עיר הלימודים | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!