התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
484 קוראים


פרק 6 - הדמות של אליס
Alis | פורסם לפני 11 ימים
  תמונה של הדמות -

Related image

שם - תומאס ריינס אנדרסון

סיפור רקע - תומאס היה ילד מאושר, שחי במשפחה כילד יחיד וקצת מפונק. משפחתו הייתה עשירה, אך פחות משאר המליונרים שבלונדון. עד גיל 8 הוא היה ילד בריא,יפה, והיו לו המון חברים. 

אך בגיל 8, כשהגז שוחרר, התחילו הסימנים למחלה. בהתחלה אלה היו רק בחילות וסחרחורות, כל פעם כשהוא הלך לבית הספר. אחר כך התחילו להופיע פריחות, בכול חלקי גופו. אימו החליטה להשאיר את ילדה בבית,עד שיבריא. בבית הוא הרגיש טוב יותר, וכעבור שבוע חזר לבית ספרו.אבל הסימנים החמירו, והוא כבר לא יכל לעמוד ליד ילדים,בלי שיקיא כל פעם. 

אימו הלכה לרופא, והם מצאו אצלו מחלה נדירה, שלא ראו אף פעם: אלרגיה לבני אדם, ועוד ברמה החריפה ביותר. כל פעם שהוא עומד ליד בן אדם, מתחילה להופיע אצלו סחרחורת, בחילה ושיעול. כאשר בן אדם נגע בו, הוא השאיר לו סימן, כמו מאש, כוויה נוראית, אשר יכלה להתפשט ולהחמיר. ככול שהמגע עם הבן אדם היה ממשוך יותר, כך הכאב היה גדול יותר.

 למרבה במזל, הרופאים מצאו לו תרופה שהוא יכל להזריק לעצמו, והכוויה נעלמת תוך כמה דקות אחרי הזריקה. אך אימו עדיין לא הרשתה לו ללכת לבית הספר, מכוון שעם כל כך הרבה אנשים סביבו,הוא לא ישרוד. בנוסף, היא נתנה לו מסיכה יומיומית שהוא יכל ללבוש, אם הוא היה צריך לצאת מהבית (ובית, מכוון שהוריו גרים שם איתו). (התמונה הרגילה) ומסכה מיוחדת, שהוא היה אמור ללבוש בסביבת אנשים.

בגיל 14 הוריו נתנו לו מתנה: בית משלו. שם הוא יכל ללכת בלי מסכה, ולעשות כל מה שבא לו. הבית לא היה רחוק מבית הוריו, כך שאימו באה אליו כל יום לכמה שעות,כדי ללמד אותו.

 לצערו, שנה אחרי זה הוריו מתו בזמן שוד, כשאביו ניסה לעזור ולמנוע את השוד בבנק. הפושע ירה בהם והם מתו. מאז הוא בבית שלו,לומד מהאינטרנט, ובכלל לא יוצא מהבית.

הערות - הוא מכר את בית הוריו, ומנהל ביזנס משלו, ביצירת מוצרי אלקטרוניקה.

למה הדמות רצתה להפוך לגיבור או גיבורה - הוא רצה לעזור לאנשים, מה שניסה לעשות אביו, ולהפוך את לונדון לעיר שמחה ופורחת.

תמונה בתור גיבור או גיבורה - 

 Related image

כינוי - דה מאסק {The Mask}

כוחות ( עד שלוש ) - ראיה חדה במיוחד, מהירות גבוהה משל בן אדם רגיל

כלי נשק - מקלות קצרים וחדים, שמחוברים בינהם בשרשרת. לפעמים יכול להשתמש בנשק רגיל כמו אקדחים ורובים.

הערות - עיניו הופכות לצהובות, כשמשתמש בכוחותיו.

הוא לובש מסיכת גז מיוחדת, כשהולך להציל ולעזור לאנשים.

הוא כל יום לובש מסיכה 


תמונה של הדמות -

Image result for sword girls iri flina

Image result for IRI FLINA

Related image

שם - מייגן קלארק

סיפור רקע - מייגן נולדה למשפחה ענייה מאוד יחד עם אחיה הקטן - מקס - שקטן ממנה בשנה. הוריה עבדו על כמה עבודות, וקיבלו גרושים, לכן היא הייתה צריכה ללכת בגיל קטן לרחוב ולבקש נדבות עם אחיה. פעם אחת כשהיא הייתה בגיל 6, היא ראתה איך מישהו גונב תכשיטים מחנות כלשהי, והיא רצה אחריו בצעקות: "עצרו!עצרו את הגנב!". לבסוף מישהו תפס את הגנב, והיא זכתה להרבה מחמאות ואפילו קיבלה כסף, בתור פרס. מאז היא החליטה לעזור לאנשים ולעשות את העולם שמח יותר.

בגיל 8, כאשר הגז התפשט, הוא הגיע אליה ו...נדמה כי שום דבר לא השתנה. אבל זה לא נכון. הגז פגע בעיינה השמאלית,היא נהפכה לאדומה והתחילה לראות הכול באופן ברור יותר וחד. בזכות עיינה מייגן הצליחה לעזור ליותר אנשים, ולשרוד ברחוב, אחרי שהוריה עזבו לארץ אחרת כשהיא הייתה בת 10.

 בגיל 13 היא גילתה שיש לה מין הפרעה נפשית, שבגללה היא שותה דם. אוהבת לשתות דם, ולא רק שלה. למרות שהיא שותה דם, היא יכולה לשתות ולאכול דברים רגילים.

בגיל 16 היא חסכה מספיק כסף כדי לקנות לעצמה דירה קטנה, שבה היא גרה עם אחיה הקטן.

למה הדמות רצתה להפוך לגיבור או גיבורה - היא רצתה לעזור לאנשים

תמונה בתור גיבור או גיבורה -

Image result for IRI FLINA

Image result for sword girls iri flina

Related image

כינוי - "הרטיה" או "נערת החרב"

כוחות ( עד שלוש ) - ראיה חדה מאוד (רק בעיינה האדומה) טלקינז ושליטה ברוח

כלי נשק - חרב.

הערות - היא תמיד לובשת רטיה על עיינה המיוחדת, כדי שלא יראו אותה. רק בתור גיבורת על היא מורידה אותה, לפעמים.

הירשם לאתר כדי להגיב

8 תגובות
Alis
אני מעדיפה עכשיו לא לקבוע שיפ מראש...
עודכן לפני 10 ימים
ᗪᗩᖇᒪIᑎG
יש מצב שהיא גם לא תסכים, אז אל תתבאסי , יש כאלה שמעדיפים לזרום
עודכן לפני 10 ימים
דרדר צ´´אן || החברה הכי טובה של קופקו
אוף... נו טוב
עודכן לפני 10 ימים
ᗪᗩᖇᒪIᑎG
אעאע אני שאלתי קודםם
עודכן לפני 10 ימים
דרדר צ´´אן || החברה הכי טובה של קופקו
שיפ?
עודכן לפני 10 ימים
Alis
תודה :)
עודכן לפני 10 ימים
ᗪᗩᖇᒪIᑎG
אעאעאע
עודכן לפני 11 ימים
שחר שגיא מגשימת החלומות דרך כתיבה
מגניב
עודכן לפני 11 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

יצאתי לדייט עם מוניקה, יש לי תמונות שלה (כי היא מלכה,) ושל שאר הדוקיות
נשאלה לפני 10 דקות ע"י הארלי קווין {בובי בוטן} מיאומייבל בלאררר (כרגע יש 6 תשובות)

מי הדוקי הכי טובה?
נשאלה לפני שעה ע"י נאטסוקי! (כרגע יש 10 תשובות)

סיפורים נוספים
דמויות וירטואליות שאפשר לעתיק ללא קרדיט! תקציר: תמייייייייייייד מתעדכן.בכול שעה,בכול דקה, בכול מצב :))))))))) פרסי ג´קסון-ציורים תקציר: אתם תיראו חטיבת הבניים או שנות חיי הגרועות ביותר תקציר: אין מלחמה מ.ת.א||עם סקיי *^* תקציר: בפנים כי.. ככה? (לא נותן לי לשים כריכה *בכי*) שני צדדים מ.ת.א משותף עם שחר תקציר: בפנים Angelsֻֻ| מ.ת.א תקציר: אז... לקחתי רעיון מבמ.ת.א של חברה מאוד טובה שלי {יערה}, התקציר בפנים The Fifth Wave| מ.ת תקציר: מבוסס על הגל החמישי. הסבר מפורט בפנים. בואו להירשם! D: ז´אנר: הרפתקאות, מדע בדיוני, נוער, מתח תחרות ציור!! ~הארלי קווין~ :> תקציר: -_- ציידות ארטמיס מ.ת.א עם ארטמיס תקציר: הכל בפנים חיות מחמד| מ.ת תקציר: בספר מ.ת. בלי עלילה תקציר: בלי עלילה D: BOOK COVERS תקציר: תמונות להשראה לספרים,משחקים,מ.תים,ועוד הנוקמים החדשים מ.ת/ התחלה מחדש תקציר: מתחשק לי להחזיר את המ.ת הזה פנימיית טוקורו || מ.ת.א עם לינה תקציר: חיח העורב ב - RWBY תקציר: הרפתקאותיו של רייבן, נער חסר מזל שנהרג בטעות ע למי אכפת בכלל || מ.ת תקציר: מ.ת לפעילים, עולה פרק לפחות פעם בשבוע.תהנו! מחנה החצויים מ.ת.א תקציר: הכל בפניםהקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | עיר הציורים | עיר הלימודים | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!