התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
672 קוראים


פרק 2 - התרסקות
Shadow☯ | פורסם לפני 5 חודשים
  


התרסקותתמונה קשורהזה היה קרב נורא צמוד.
הפצצתי אותם בכל כוחי בעודי באוויר, ניסיתי להפיל כמה שיותר מטוסים נאציים.
אני רוצה לנקום בהם על מה שעשו לחברי. ראיתי שהם מכוונים אליי, אני המטרה העיקרית שלהם.
הם בטח זיהו את המטוס שלי לפי הקישוטים של השושנות שציירתי עליו, ולפתע שני מטוסי מסרשמיט 109 התחילו לפתוח בירי כבד עליי. נכנסתי מהם לתוך ענן כלשהו כדי להתחמק מהר.
למזלי הרע, הם דבקו בי השניים האלה חזק, ועוד שניים הצטרפו מימני, ומשמאלי...
הירי שהם פתחו עליי פגע בתפקוד המטוס שלי. יצאתי מהענן בעודי מנסה להתחמק כמה שיותר מהזנב. דניס ראה אותי כשחלף ליד וניסה לעזור לי להיפטר לפחות  מאחד המטוסים, אבל ידעתי שברגע שיכנס לקרב הוא עלול ליפול גם הוא.
ידעתי שזה הסוף...
לקחתי את כל שמונת המטוסים שעקבו אחרי בעוד שהמטוס שלי עולה עשן והתחמקתי מהם ככל יכולתי.
התחלתי להתרסק, המנועים הפסיקו לעבוד והמטוס השתגע בהיבהובי אזהרה, עצמתי עיניים.


~~~


לפתע שמעתי ציוצים של ציפורים, קולות של צרצרים, הרגשתי את הדשא שמלטף את לחיי וקרני השמש שמחממות אותי, פקחתי עיניים במצמוצים איטיים.
"איפה אני?" שאלתי בהפתעה ושפשפתי את עיני, פקחתי אותם והסתכלתי מסביב.


...
הירשם לאתר כדי להגיב

שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

אז מה הייתם עושים
נשאלה לפני 8 שעות ע"י Взll (כרגע יש 5 תשובות)

המשך למשחק ערפדים
נשאלה לפני 4 ימים ע"י ルーシー (כרגע יש 622 תשובות)

סיפורים נוספים
12 השושנים של לידיה | Shadow☯ תקציר: זהו סיפורה המסתורי של לידיה ליטבק, טייסת מרשימה עם סיפור מותה המותח והמרתק שכתוב מדמיוני הפרוע היצירות והרעיונות שעולים לי בראש תקציר: זה יהיה מן בלוג מדי פעם, או סתם קטע יפה שאעלה שלא קשור לספרים שאני עושה, מבקשת לא לקחת את הקטעים כי מדי פעם יש לי רעיונות ואני מוסיפה אותם לספרים... ככה זה
- פרסומת -

פרטי תקציר: פרטי מלחמת העם מ.ת.א תקציר: העם שלכם שונה. אנשי האצולה רשאים לקחת בעלות על האנשים הרגילים ולעשות איתם מה שהם רוצים. ויש מלחמה- מלחמה גדולה שאי אפשר לעמוד בפניה... אקדמיה למרגלים צעירים מ. ת. א תקציר: בפנים מלחמת הערפדים || מ.ת.א תקציר: ונקווה שלא ימחק... הרחק מכאן. תקציר: הרחק מכאן, זה ספר ההמשך לשקט שנשאר. אפוקליפסהמ.ת.א תקציר: אבל לא בדיוק. מזהירה אני לא מכניסה כול אחד נקמה מתוקה תקציר: תקופה חדשה מתחילה במחנה- האלים הזוטרים ביותר מכירים בילדיהם, והמחנה מתמלא במהירות רבה יותר. אך אין זה אומר שהחיים הם מי מנוחות... קלפי מלחמה מ.ת תקציר: זה מבוסס על סיפור שלי באינסטגרם אבל אפשר להבין בלי כריכות שאני מכינה והזמנות תקציר: כשאני משועממת אני מכינה כריכות ונגמר לי המקום לשים אותם תחרות הציור של עיר הספרים 2019 / 2018 ( משוחזר ) || 🌸 レム•マルティネス ⯎ תקציר: אתם משתתפים ^^ וכן, נמחק לי המשתמש אז אמשיך מכאן אבודים- מ.ת תקציר: אתם בטיול שנתי ואתם מתעוררים באמצע הלילה ומתחילים ללכת אל תוך לב היער, אחרי כמה זמן של הליכה אתם שמים לב למשהו. נאבדתם. אתם לא מבינים איפה אתם ויש חושך אימים מסביבכם אתם מרגישים שמישהו צופה בכם, ולפתע שומעים קול שאומר לכם שאם אתם לא רוצים למות אתם צריכים בתוך היער , מ.ת.א תקציר: הכל מוסתר בספר. סטודנטית בהחלפה תקציר: מריאן היא תיכוניסטית באנגליה אשר כל חייה רצתה ללמוד ביפן באחד הימים משפחתה הגשימה לה את החלום ושלחה את מריאן ליפן וכל חייה השתנו מה עלה בגורלה ..בואו לגלות ילדה מיוחדת תקציר: ילדה עם כוחות מיוחדים ביקום רגיל להיות חצויי זה לא קל תקציר: פאנפיק לפרסי ג´קסון?הקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | עיר הציורים | עיר הלימודים | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!