התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
1029 קוראים


פרק 2 - התרסקות
Shadow☯ | פורסם לפני 8 חודשים
  


התרסקות

זה היה קרב נורא צמוד.
הפצצתי אותם בכל כוחי בעודי באוויר, ניסיתי להפיל כמה שיותר מטוסים נאציים.
אני רוצה לנקום בהם על מה שעשו לחברי. ראיתי שהם מכוונים אליי, אני המטרה העיקרית שלהם.
הם בטח זיהו את המטוס שלי לפי הקישוטים של השושנות שציירתי עליו, ולפתע שני מטוסי מסרשמיט 109 התחילו לפתוח בירי כבד עליי. נכנסתי מהם לתוך ענן כלשהו כדי להתחמק מהר.
למזלי הרע, הם דבקו בי השניים האלה חזק, ועוד שניים הצטרפו מימני, ומשמאלי...
הירי שהם פתחו עליי פגע בתפקוד המטוס שלי. יצאתי מהענן בעודי מנסה להתחמק כמה שיותר מהזנב. דניס ראה אותי כשחלף ליד וניסה לעזור לי להיפטר לפחות  מאחד המטוסים, אבל ידעתי שברגע שיכנס לקרב הוא עלול ליפול גם הוא.
ידעתי שזה הסוף...
לקחתי את כל שמונת המטוסים שעקבו אחרי בעוד שהמטוס שלי עולה עשן והתחמקתי מהם ככל יכולתי.
התחלתי להתרסק, המנועים הפסיקו לעבוד והמטוס השתגע בהיבהובי אזהרה, עצמתי עיניים.


~~~


לפתע שמעתי ציוצים של ציפורים, קולות של צרצרים, הרגשתי את הדשא שמלטף את לחיי וקרני השמש שמחממות אותי, פקחתי עיניים במצמוצים איטיים.
"איפה אני?" שאלתי בהפתעה ושפשפתי את עיני, פקחתי אותם והסתכלתי מסביב.


...
הירשם לאתר כדי להגיב

שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

אני ארצח את בר.
נשאלה לפני 2 ימים ע"י 🥒Pickle🥒 (כרגע יש 10 תשובות)

פתחתי ספר על ברטאו
נשאלה לפני 12 שעות ע"י שמאלה (כרגע יש תשובה אחת)

סיפורים נוספים
12 השושנים של לידיה | Shadow☯ תקציר: זהו סיפורה המסתורי של לידיה ליטבק, טייסת מרשימה עם סיפור מותה המותח והמרתק שכתוב מדמיוני הפרוע היצירות והרעיונות שעולים לי בראש תקציר: זה יהיה מן בלוג מדי פעם, או סתם קטע יפה שאעלה שלא קשור לספרים שאני עושה, מבקשת לא לקחת את הקטעים כי מדי פעם יש לי רעיונות ואני מוסיפה אותם לספרים... ככה זה
- פרסומת -

פרטי תקציר: פרטי חיות מחמד| מ.ת תקציר: בספר הרגעים האלה תקציר: אתם מכירים את זה שאתם מרגישים אכזבה, שימחה או עצב אבל אף אחד לא מבין אתכם? שאפילו שהדברים לא כל כך נוראים אתם צריכים חיבוק? אתם מוזמנים גם אתם לכתוב על זה כאן ולחלוק. תיכון המיפלצות- מ.ת.א (חדשש עוד פעםם) תקציר: ביצפר למפלצות... לא כמו שזה נראה (מ.ת) תקציר: ברוכים הבאים לבית הספר הממלכתי ´´קינגסלי´´,אשר ממוקם בצפון Wonderland. אתם תלמידים שנה א´. אתם לא נערים ונערות רגילים...או שאתם בני אלים,או בעלי כוחות מסוימים,או שאתם פשוט נורמיים ממש עשירים שנולדו ב-Wonderland. המשך בפנים יציאה מהקופסה תקציר: סיפור אמיתי. הסיפור הוא על חברה שלי ואיך היא יוצאת לאט לאט מהארון ואיך הכל מתחיל מילד אחד מעצבן Living upside down 2/ פרסבת´ תקציר: החיים מתהפכים שוב ושוב, והאלים ממשיכים לשחק עם הבובות הקטנות שלהם, השאלה היא, מה אפרודיטה עשתה עכשיו? ילדה מיוחדת תקציר: ילדה עם כוחות מיוחדים ביקום רגיל אנים האבודה מ.ת עם רומי (Hermi) תקציר: אנים, עיר קסומה יפהפייה, היא עיר מאוד מיוחדת. חלק מהאנשים הגרים בה יכולים לשנות את צורתם לבעל חיים מסויים. כשמגיע ראש עיר חדש שרוצה לכלוא ולהשמיד את כל ה"מוטאנטים" לדבריו, הם צריכים לשרוד בעיר מלאה מלכודות. זיכרון ישן תקציר: שתי ילדות, שתי עולמות וזיכרון ישן מפעם שיכול לשנות הכל! רוצים לדעת מה קרה? תקראו ותגלו! פנימיית ערפדים מ.ת תקציר: נאמ זה ישן אבל רציתי להחזיר אהבה איטלקית|פאנפיק על ברטאו|תוצאה של הטימטום שלי תקציר: תוצאה של הטמטום שלי! עבודה בעיניים תקציר: . כוח, זמן ובעיות תקציר: לפיבי יש כוח, כוח שהיא לא יכולה לשלוט בו. יש לה שתי אפשרויות: להגן על הכוח או להשמיד אותו, ובשתי האופציות היא נפגעת: אם תשמיד אותו, תהיה כמו ריקה, חלולה, ואם תגן עליו, ירדפו אחריה במטרה לקחת את כוחה. אז היא בוחרת באופציה שלא הייתה קיימת קודם: להשתמש בו כד הנוקמים החדשים מ.ת/ התחלה מחדש תקציר: מתחשק לי להחזיר את המ.ת הזההקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!