התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
458 קוראים


פרק 3 - עוזבים כל כך מהר?
קייטי||סופרת הפנטזיה | פורסם לפני 8 חודשים
  


חלמתי בלילה חלום שבו כולנו נמצאים במסע. אריאל, הדס וליאון דיברו וצחקו בזמן שאני הייתי רחוקה מהם והסתכלתי עליהם בעצב. לפתע התעוררתי מנער לא מוכר. "כירון רוצה אותך, בת זאוס" הוא אמר. בהתחלה הייתי מבולבלת עד שנזכרתי שאני במחנה, ואז התעצבנתי קצת שלא קוראים לי בשם שלי. הסתכלתי עליו לכמה שניות ואז דני מלמל מלמעלה- "מה...? כבר ארוחת הבוקר..?". צחקקתי בשקט וקמתי באיטיות, שונאת לקום בבוקר. "לא, הארוחה מתחילה בעוד 10 דקות." הנער ענה לו. "הוא פשוט אמר לי שכירון צריך אותי. ביי דני!" אמרתי לו ונופפתי לשלום. "ביי..." מלמל בעייפות. "אני שניה מתלבשת ובאה. תחכה לי בחוץ" אמרתי לנער. הוא הנהן ויצא. לבשתי מכנסיים וחולצה של המחנה, הסתרקתי ויצאתי. הנער הוביל אותי אל כירון. כל הדרך חשבתי על החלום בפחד ועצב. ´אני כל כך מקווה שהמסע לא יהיה ככה...´ חשבתי. 


בסוף הגענו לחדר קטן עם כיסאות מרופדים. "תודה." אמרתי לנער והוא יצא מהחדר. אריאל וליאון הגיעו באותו הזמן שאני הגעתי וכולנו ישבנו על הכיסאות. כירון היה גם בחדר. "תודה שהגעתם." אמר כירון. "רציתי להביא אתכם לכאן כדי להגיד לכם שאתם חייבים ללכת מהמחנה, המסע מחכה." הוא אמר. נבהלתי, כל כך התרגשתי מלהיות במחנה וכבר צריכים ללכת? "מה?! אבל... אפילו לא הספקנו להתאמן!" אמרתי בלחץ. אריאל וליאון הסתכלו עלי. "אני מצטער, פשוט מסוכן לכם כאן יותר מדי. אין לכם זמן להתאמן." הוא ענה ברוגע שגרם לי להנמיך את הטון. "למה מסוכן דווקא לנו במחנה?" שאלתי, הפעם ברוגע. "מפני שאתם אלה שעתידם להציל את המחנה, אז אנשים רודפים אחריכם. ואם תישארו במחנה כל הזמן הם יצליחו להגיע אליכם בקלות. ואני לא סתם זורק אתכם  החוצה, יש לכם מטרה במסע. שאותה רק אתם יודעים" הסביר. כולנו הסתכלנו אחד על השני בהסכמה- המטרה היא התיבה מהחזיונות שלנו. לא יודעת מה היא עושה ולמה צריך אותה בכלל, אבל כולנו ידענו שהיא המטרה שלנו.


הדלת נפתחה, זאת הייתה הדס. היא חייכה והתיישבה מולינו. "מה קרה?" שאלה וכירון הסתכל עליה. "המסע," אריאל אמרה בלי להסתכל לה בעיניים.  "למה?" הדס שאלה וכירון חייך. "בת קריוס. מסוכן לך פה במחנה," הוא אמר. "אבל זה המקום הכי בטוח בעולם," היא אמרה בקול קטן. ליאון שפשף את העיניים. "לא בשבילנו. רודפים אחרינו. אמא שלי-" הוא השתתק. "מה אמא שלך אמרה לך?" כירון שאל אותו. הוא הסמיק. "אמרה שאני יהיה הגיבור שבגיבורים ובלה בלה בלה, אבל גם מסע בקרוב" הוא אמר. אריאל פערה את הפה. "אז זה נכון! מה שאמרת לי בסטיפס. איך שאמא של ליאון-" הדס נעצה בה מבט זועם והיא השתתקה. ניסיתי כל כך לא להתפרץ בצחוק, אבל באותו הזמן הייתי מבולבלת. "מה?" שאלתי. ליאון נאנח. "שום דבר. בואו לא נזכיר את זה," הוא ביקש. הייתי כבר יותר מדי מסוקרנת אבל הסכמתי. 


"טוב, אז אתם יודעים שיהיה לכם מסע, אני מבין." כירון אמר והדס הנהנה. "כן. משהו עם תיבת פנדורה, ופירמידות וג´ונגל וזומבי" היא אמרה ואני רק התחננתי בלב שהיא לא תפלוט יותר מדי. הוא הנהן. "כן. קיבלנו נבואה. לצערי אסור לי ממש לומר אותה-" הוא התחיל להגיד. אבל היא קטעה אותו. "ממש כמו לפרסי בנבואה של שלושת הגדולים," היא אמרה במרירות והוא חייך בהתנצלות. "כן. אני יודע, מצטער. אבל את תגלי אותה בהמשך," הוא הבטיח לה והיא משכה בכתפיים. ´וואו, הדס בטח תהיה זאת שתדבר ברוב המסע´ חשבתי בחיוך. לי אין בעיה עם זה, כפי שאמרתי אני ביישנית אז אני לא אוהבת יותר מדי שיחות.


"אז מה יקרה עכשיו?" ליאון שאל וכירון קימט את המצח. התקדמתי קדימה בציפייה. "הולכים, נכון? לפירמידות," אמרתי בהתרגשות. כירון הנהן. "אני חושב שזה היעד הראשון שלכם- מצריים." אמר. שתקנו. הדס כחכחה בגרון. "ואז מה?" שאלה. הוא הרהר. "תמשיכו ותסתדרו משם, את המנהיגה של המסע הזה" הוא אמר לה והסתכל לה ישר בעיניים. היא הסמיקה והנהנה. ממש קינאתי בה אבל הכרחתי את עצמי לצאת מזה. צד אחד אמר לי שזה בסדר לקנא אבל צד אחר אמר לי שזה אסור לקנא, לא ידעתי למי להאמין... "אוקיי," הדס מלמלה. 


יצאנו מהחדר הקטן וקיבלתי הבזק שמש של בוקר לפנים. התחלנו ללכת אל הביתנים, ואריאל רצה אל הדס ודיברה איתה. בהיתי באדמה ונזכרתי בחלום. ´יכול להיות שהדס תהיה החלק הכי חשוב במסע ואני אהיה בצד? מנודה?´ חשבתי בעצב. "את בסדר?" ליאון שאל פתאום. "כן," מיהרתי לענות. "זה לא נראה ככה.." מלמל בחשד. "את יכולה לספר לי הכל, את יודעת." אמר. חייכתי והנהנתי. "תארזי את התיק ונפגש בדרך למסע," אמר ליאון והלך לביתן שלו. חזרתי לביתן זאוס עם חיוך קטן על הפנים, ליאון גרם לי להרגיש יותר טוב. "איפה היית?" שאל אותי דני. "כירון דיבר איתי ועם עוד כמה חצויים. אנחנו צריכים ללכת, מסוכן לנו כאן.." אמרתי בהשפלת ראש והרמתי את מבטי אל עיניו הדואגות. "אל תדאג, נלך למסע שיציל את המחנה," אמרתי לו בניסיון לעודד אותו. "מה אם לא תחזרי? עד שהייתה לי אחות..." אמר וקולו רעד. "אני אחזור! הכל יהיה בסדר, מבטיחה," אמרתי לו בביטחון. "בוא, אני ממש רעבה! ולא יכולה לחכות ליום שנשאר לי במחנה עד שאעזוב," אמרתי בחיוך ויצאנו ביחד לחדר האוכל.
הירשם לאתר כדי להגיב

5 תגובות
הלוחשת לספרים
תמשיכיייייייי לפני שאני הורגת אותך
עודכן לפני 219 ימים
arielthe
ה-מ-ש-ך-!
עודכן לפני 234 ימים
הלוחשת לספרים
תמשיכי!!!!!!!!!! אמרת שתמשיכי, אני מתאפקת מלכתוב אצלי
עודכן לפני 243 ימים
קייטי||סופרת הפנטזיה
יאיי ^^
עודכן לפני 260 ימים
הלוחשת לספרים
תמשיכיייייייי
עודכן לפני 260 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

לעולם אל תדגדג דרקון ישן.
נשאלה לפני 8 שעות ע"י שמאלה (כרגע יש 5 תשובות)

המלצות לספרים בווטפאד?
נשאלה לפני 2 ימים ע"י 🥒Pickle🥒 (כרגע יש 3 תשובות)

סיפורים נוספים
גורל שונה תקציר: לידיה, נערה רגילה, גילתה ביום תמים אחד שהיא וכל חבריה השתנו. מחכה להם גורל אחר ממה שחשבה. המסע שתמיד חלמתי עליו מתגשם (נקודת המבט שלי, שחף, במסע אל התיבה) תקציר: תמיד חלמתי על מסע כמו של פרסי ג´קסון עם חבריי. היינו רציניים לגבי זה אבל זה מעולם לא קרה אז איבדתי תקווה... אבל מה יקרה אם החלום יתגשם?
- פרסומת -

מועדון המעריצים של ליידיבאג! תקציר: היי! אז אני לוקחת הפסקה מכתיבה אבל לא רוצה לעזוב את עיר הספרים לגמרי אז.. הכנתי את הספר הזה! אל המטבע | המטבע המסתורי תקציר: פאנפיק לספר החברה שאין לי... תקציר: מתח. היי קוראים לי אלי ואני בת 16 ואין לי ח..חבר..חברים ס..ס...סליחה אני קצת מ..מ...מגמגמת ואני אספר לכם ל...למה אין לי ח...ח...חברים... פנימיית ערפדים מ.ת תקציר: נאמ זה ישן אבל רציתי להחזיר מורדים תקציר: כולם מפחדים ממנו, מלורד היקום. ילדות עד גיל שנה הן הקורבנות העיקריים. אם הוא תפס אותה הפעם הבאה שהוריה יראו אותה זה כשהיא תירה להם בראש כמה שנים אחרי. השתיקה שהרסה אותי llנועהll תקציר: חתיכת סיפור, מוטב שתקראו (: ילדת שלום 3: ילדי מוות תקציר: המלחמה מעולם לא היתה יותר מחוכמת, ועכשיו הגיע הזמן לקרב קלפי מלחמה מ.ת תקציר: זה מבוסס על סיפור שלי באינסטגרם אבל אפשר להבין בלי עוד תחרות כתיבה || אבלין תקציר: בבקשה תירשמו אני נואשת אנים האבודה מ.ת עם רומי (Hermi) תקציר: אנים, עיר קסומה יפהפייה, היא עיר מאוד מיוחדת. חלק מהאנשים הגרים בה יכולים לשנות את צורתם לבעל חיים מסויים. כשמגיע ראש עיר חדש שרוצה לכלוא ולהשמיד את כל ה"מוטאנטים" לדבריו, הם צריכים לשרוד בעיר מלאה מלכודות. סיפור ילדים תקציר: ראש העיר הוא אוהב אותי? | פאנפיק על סוי לונה תקציר: אחרי שמתאו עוזב לאיטליה לונה מאבדת את הזיכרון ושוכחת את כל הזיכרונות שלה איתו, לונה מתחילה את שנת הלימודים האחרונה בבלייק האם תגלה שהיא סול בנסון? ומה יקרה שמתאו יחזור ולונה לא תזכור אותו? (עלילות עונה 1 בלבד) עבודה בעיניים תקציר: . חיות מחמד| מ.ת תקציר: בספר סוף העולם....או שלא? תקציר: אבישג נפרדת מכדור הארץ לתמיד, כי בחדשות בכל העולם מודיעים שהכוכב מוצף כולו. איך היא תסתדר בחללית הענקית? מי יהיו חבריה כשבכוכב עצמו אף אחד כמעט לא דיבר איתה אולי חוץ מילדה אחת בביתה החדש בחללית העצומה? Living upside down 2/ פרסבת´ תקציר: החיים מתהפכים שוב ושוב, והאלים ממשיכים לשחק עם הבובות הקטנות שלהם, השאלה היא, מה אפרודיטה עשתה עכשיו?הקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!