התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
319 קוראים


פרק 3 - עוזבים כל כך מהר?
קייטי||סופרת הפנטזיה | פורסם לפני 5 חודשים
  


חלמתי בלילה חלום שבו כולנו נמצאים במסע. אריאל, הדס וליאון דיברו וצחקו בזמן שאני הייתי רחוקה מהם והסתכלתי עליהם בעצב. לפתע התעוררתי מנער לא מוכר. "כירון רוצה אותך, בת זאוס" הוא אמר. בהתחלה הייתי מבולבלת עד שנזכרתי שאני במחנה, ואז התעצבנתי קצת שלא קוראים לי בשם שלי. הסתכלתי עליו לכמה שניות ואז דני מלמל מלמעלה- "מה...? כבר ארוחת הבוקר..?". צחקקתי בשקט וקמתי באיטיות, שונאת לקום בבוקר. "לא, הארוחה מתחילה בעוד 10 דקות." הנער ענה לו. "הוא פשוט אמר לי שכירון צריך אותי. ביי דני!" אמרתי לו ונופפתי לשלום. "ביי..." מלמל בעייפות. "אני שניה מתלבשת ובאה. תחכה לי בחוץ" אמרתי לנער. הוא הנהן ויצא. לבשתי מכנסיים וחולצה של המחנה, הסתרקתי ויצאתי. הנער הוביל אותי אל כירון. כל הדרך חשבתי על החלום בפחד ועצב. ´אני כל כך מקווה שהמסע לא יהיה ככה...´ חשבתי. 


בסוף הגענו לחדר קטן עם כיסאות מרופדים. "תודה." אמרתי לנער והוא יצא מהחדר. אריאל וליאון הגיעו באותו הזמן שאני הגעתי וכולנו ישבנו על הכיסאות. כירון היה גם בחדר. "תודה שהגעתם." אמר כירון. "רציתי להביא אתכם לכאן כדי להגיד לכם שאתם חייבים ללכת מהמחנה, המסע מחכה." הוא אמר. נבהלתי, כל כך התרגשתי מלהיות במחנה וכבר צריכים ללכת? "מה?! אבל... אפילו לא הספקנו להתאמן!" אמרתי בלחץ. אריאל וליאון הסתכלו עלי. "אני מצטער, פשוט מסוכן לכם כאן יותר מדי. אין לכם זמן להתאמן." הוא ענה ברוגע שגרם לי להנמיך את הטון. "למה מסוכן דווקא לנו במחנה?" שאלתי, הפעם ברוגע. "מפני שאתם אלה שעתידם להציל את המחנה, אז אנשים רודפים אחריכם. ואם תישארו במחנה כל הזמן הם יצליחו להגיע אליכם בקלות. ואני לא סתם זורק אתכם  החוצה, יש לכם מטרה במסע. שאותה רק אתם יודעים" הסביר. כולנו הסתכלנו אחד על השני בהסכמה- המטרה היא התיבה מהחזיונות שלנו. לא יודעת מה היא עושה ולמה צריך אותה בכלל, אבל כולנו ידענו שהיא המטרה שלנו.


הדלת נפתחה, זאת הייתה הדס. היא חייכה והתיישבה מולינו. "מה קרה?" שאלה וכירון הסתכל עליה. "המסע," אריאל אמרה בלי להסתכל לה בעיניים.  "למה?" הדס שאלה וכירון חייך. "בת קריוס. מסוכן לך פה במחנה," הוא אמר. "אבל זה המקום הכי בטוח בעולם," היא אמרה בקול קטן. ליאון שפשף את העיניים. "לא בשבילנו. רודפים אחרינו. אמא שלי-" הוא השתתק. "מה אמא שלך אמרה לך?" כירון שאל אותו. הוא הסמיק. "אמרה שאני יהיה הגיבור שבגיבורים ובלה בלה בלה, אבל גם מסע בקרוב" הוא אמר. אריאל פערה את הפה. "אז זה נכון! מה שאמרת לי בסטיפס. איך שאמא של ליאון-" הדס נעצה בה מבט זועם והיא השתתקה. ניסיתי כל כך לא להתפרץ בצחוק, אבל באותו הזמן הייתי מבולבלת. "מה?" שאלתי. ליאון נאנח. "שום דבר. בואו לא נזכיר את זה," הוא ביקש. הייתי כבר יותר מדי מסוקרנת אבל הסכמתי. 


"טוב, אז אתם יודעים שיהיה לכם מסע, אני מבין." כירון אמר והדס הנהנה. "כן. משהו עם תיבת פנדורה, ופירמידות וג´ונגל וזומבי" היא אמרה ואני רק התחננתי בלב שהיא לא תפלוט יותר מדי. הוא הנהן. "כן. קיבלנו נבואה. לצערי אסור לי ממש לומר אותה-" הוא התחיל להגיד. אבל היא קטעה אותו. "ממש כמו לפרסי בנבואה של שלושת הגדולים," היא אמרה במרירות והוא חייך בהתנצלות. "כן. אני יודע, מצטער. אבל את תגלי אותה בהמשך," הוא הבטיח לה והיא משכה בכתפיים. ´וואו, הדס בטח תהיה זאת שתדבר ברוב המסע´ חשבתי בחיוך. לי אין בעיה עם זה, כפי שאמרתי אני ביישנית אז אני לא אוהבת יותר מדי שיחות.


"אז מה יקרה עכשיו?" ליאון שאל וכירון קימט את המצח. התקדמתי קדימה בציפייה. "הולכים, נכון? לפירמידות," אמרתי בהתרגשות. כירון הנהן. "אני חושב שזה היעד הראשון שלכם- מצריים." אמר. שתקנו. הדס כחכחה בגרון. "ואז מה?" שאלה. הוא הרהר. "תמשיכו ותסתדרו משם, את המנהיגה של המסע הזה" הוא אמר לה והסתכל לה ישר בעיניים. היא הסמיקה והנהנה. ממש קינאתי בה אבל הכרחתי את עצמי לצאת מזה. צד אחד אמר לי שזה בסדר לקנא אבל צד אחר אמר לי שזה אסור לקנא, לא ידעתי למי להאמין... "אוקיי," הדס מלמלה. 


יצאנו מהחדר הקטן וקיבלתי הבזק שמש של בוקר לפנים. התחלנו ללכת אל הביתנים, ואריאל רצה אל הדס ודיברה איתה. בהיתי באדמה ונזכרתי בחלום. ´יכול להיות שהדס תהיה החלק הכי חשוב במסע ואני אהיה בצד? מנודה?´ חשבתי בעצב. "את בסדר?" ליאון שאל פתאום. "כן," מיהרתי לענות. "זה לא נראה ככה.." מלמל בחשד. "את יכולה לספר לי הכל, את יודעת." אמר. חייכתי והנהנתי. "תארזי את התיק ונפגש בדרך למסע," אמר ליאון והלך לביתן שלו. חזרתי לביתן זאוס עם חיוך קטן על הפנים, ליאון גרם לי להרגיש יותר טוב. "איפה היית?" שאל אותי דני. "כירון דיבר איתי ועם עוד כמה חצויים. אנחנו צריכים ללכת, מסוכן לנו כאן.." אמרתי בהשפלת ראש והרמתי את מבטי אל עיניו הדואגות. "אל תדאג, נלך למסע שיציל את המחנה," אמרתי לו בניסיון לעודד אותו. "מה אם לא תחזרי? עד שהייתה לי אחות..." אמר וקולו רעד. "אני אחזור! הכל יהיה בסדר, מבטיחה," אמרתי לו בביטחון. "בוא, אני ממש רעבה! ולא יכולה לחכות ליום שנשאר לי במחנה עד שאעזוב," אמרתי בחיוך ויצאנו ביחד לחדר האוכל.
הירשם לאתר כדי להגיב

5 תגובות
הלוחשת לספרים
תמשיכיייייייי לפני שאני הורגת אותך
עודכן לפני 121 ימים
arielthe
ה-מ-ש-ך-!
עודכן לפני 136 ימים
הלוחשת לספרים
תמשיכי!!!!!!!!!! אמרת שתמשיכי, אני מתאפקת מלכתוב אצלי
עודכן לפני 145 ימים
קייטי||סופרת הפנטזיה
יאיי ^^
עודכן לפני 162 ימים
הלוחשת לספרים
תמשיכיייייייי
עודכן לפני 162 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

המשך למשחק ערפדים
נשאלה לפני 7 ימים ע"י ルーシー (כרגע יש 688 תשובות)

תזכירו לי לעולם לא ללכת למשחקים של כדורסל
נשאלה לפני 8 שעות ע"י Chicken Nuggets (כרגע יש 2 תשובות)

סיפורים נוספים
סך הכל חיים רגילים של חצויה (פאנפיק של פרסי ג´קסון) תקציר: הספר הזה הוא נקודת המבט של הדמות שלי ברולפליי מחנה החצויים. מקווה שתיהנו! גורל שונה תקציר: לידיה, נערה רגילה, גילתה ביום תמים אחד שהיא וכל חבריה השתנו. מחכה להם גורל אחר ממה שחשבה.
- פרסומת -

המסע שתמיד חלמתי עליו מתגשם (נקודת המבט שלי, שחף, במסע אל התיבה) תקציר: תמיד חלמתי על מסע כמו של פרסי ג´קסון עם חבריי. היינו רציניים לגבי זה אבל זה מעולם לא קרה אז איבדתי תקווה... אבל מה יקרה אם החלום יתגשם? מ.ת.א. הטוב והרע תקציר: מבוסס על מ.ת אחר בסגנון שעשיתי פעם והיה ממש כיף אוטיסטית בהכחשה 13+ תקציר: הוריה של מיקה סיפרו לה שיש לה קשיי למידה. הם מעולם לא סיפרו לה שבעצם, כשהייתה בת 3, אובחנה כאוטיסטית בתפקוד גבוה. מיקה מעולם לא האמינה למי שאמר שהיא מתנהגת כמו אוטיסטית, אך מעבר מכיתה של 30 ילד לכיתה של 8 תלמידים אילץ אותה להתמודד עם העובדות. הלילה של מחר | greedy books תקציר: .. אני לא מרגישה כלום. אני רק שוקעת במחשבות על גארט ועל טומאס. אני תוהה, מה יהיה איתנו והחלומות המופרעים שלנו. | סיפור מדבר על ילדה בת 13 בשם אמי שמאוהבת בשני בנים, גארט וטומאס. אתם תוהים מה כל כך מיוחד בזה? בואו תקראו את השאר. אקדמיה למרגלים צעירים מ. ת. א תקציר: בפנים מתן וזד תקציר: מתן one trick zed אפוקליפסהמ.ת.א תקציר: אבל לא בדיוק. מזהירה אני לא מכניסה כול אחד תחרות כתיבה מקצועית| דרו ריי תקציר: תחרות כתיבה רצינית ומקצועית... המשימות יתמקדו בעיקר על שיפור הכתיבה שלכם ועל מקוריות, זה עומד להיות כיף! היחיד שיכול להכריז על מותך זה אני. (12+) || באם תקציר: בפנים~ תשאלו את ליידי באג תקציר: תשאלו את כוכבי הסדרה ליידי באג שאלות מלחמת העם מ.ת.א תקציר: העם שלכם שונה. אנשי האצולה רשאים לקחת בעלות על האנשים הרגילים ולעשות איתם מה שהם רוצים. ויש מלחמה- מלחמה גדולה שאי אפשר לעמוד בפניה... תחרות כתיבה! תקציר: טוב אז החלטתי לעשות תחרות כתיבה , אתם תחשבו שאני לא מקצועית! אבל אני ממש השתדל להיות רצינית! גיבורה תקציר: סיפור על שני אחים, יתומים שננטשו בגיל קטן. האחות הקטנה היא בגלת מוגבלות, אין למשפחתה המאמצת כסף לכסא גלגלים לכן אחיה הגדול סוחב אותה בידיו- עד שבסופו המפתיע של הסיפור מתגלה כשרונם של האחים. פנימיה קליפט סוטה מומלץ מגיל 16+ תקציר: לינה עוברת לפנימית קליפט. ההורים של לינה חושבים שזו פנימיה שבה מחנכים את הילדים אבל מה שלא נכון זאת פנמיה ללימוד סקס מיוחדת שאף הורה לא יודע את זה באמת... תיתקרב אלי!(סוטה מאוד! 15+ לא להעתיק!) תקציר: כדי להיכנס!!!!!!!!!!!!!!!! היום, הוא יום יפה (13+) || חן סיפורים תקציר: הספר נכתב מנקודת מבטה של אנג´ל בת ה - 7, היא בעלת תסמונת דאון, אך עם שמחת חיים רבה. החיים שלה נראים לה כה ורודים, אף על פי שהם אפלים יותר מכפי שהם נראים לה. ספר מיוחד, פסיכולוגי וחידתי.הקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | עיר הציורים | עיר הלימודים | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!