התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
454 קוראים


פרק 2 - היום הראשון במחנה החצויים
קייטי||סופרת הפנטזיה | פורסם לפני 8 חודשים
  


התחילו לצוף במוחי המון מחשבות. ´לא נראה לי שיהיו מטענים במחנה.. אבל לפי הניחוש שלי לא צריך בכלל להטעין במקום הזה. אולי קשור לאנרגיה או משהו.. וגם לא נראה לי שמותר טלפונים במחנה, אבל אני פשוט אחביא אותו. הכל בשביל לעדכן את אופק. וואו, בטח יהיה כל כך כיף במחנה! להתאמן בלחימה, לדבר עם החצויים האחרים... אני מצפה לזה. הפרש הגילאים שלנו מעניין. אני בת 13, אריאל בת 12, ליאון בן.. אני לא יודעת, מניחה שבסביבות ה-14 והדס בת 17!´. בסוף החלטתי להפסיק לחפור לעצמי והסתכלתי למטה. הרגשתי פרפרים בבטן בגלל פחד הגבהים, אבל התרגלתי לגובה מהר מאוד. 


"היי, אני הסאטיר שלוקח אתכם למחנה החצויים." התחיל הסאטיר לדבר והפניתי את מבטי אליו. "קוראים לי אדוארד ולפגסוס היפה הזה קוראים קלומפיס." אמר בחיוך וטפח על צווארו של הפגסוס. מיד תהיתי לעצמי מה משמעות השם קלומפיס, אבל החלטתי לבדוק מאוחר יותר בויקיפדיה.  "יש לך שאלות?" שאל אותי. "כן, אחת. איך ידעת איך קוראים לי?" שאלתי. "כירון אמר לו עלינו." הדס אמרה במהירות לפני שאדוארד הספיק לענות, לפיכך הסקתי שהייתה להם את השיחה הזאת לפני שהגיעו אלי. "היי, שחף, לא פגשת אותי מעולם" אמרה אריאל, ואז התחלנו שלושתינו- אני, אריאל והדס- שיחה ארוכה עד שהגענו אל ליאון ואז הסאטיר אדוארד הסביר לו את אותם הדברים שהסביר לי ולאחר מכן המשכנו את השיחה כולנו. כשהגענו למחנה החצויים כמעט החשיך.


סקרתי את המקום והלב שלי דפק במהירות. לא בדיוק כמו מה שדמיינתי, אבל הרגשתי הרגשה מיוחדת. הרגשתי בבית. "ברוכים הבאים!" אמר קנטאור בפרישת ידיים. "אז אתה כירון." אמרה הדס. בהתחלה חשבתי ´למה שכירון יהיה דווקא במחנה בישראל?´ אבל להפתעתי הוא הנהן, ואז נזכרתי שאדוארד דיבר עליו קודם. מוזר, אבל אתעלם. "את לא מתפלאת לראות שאני קנטאור" ציין כירון והדס צחקה. צחקקתי גם. בניגוד לליאון ואריאל שלא התייחסו כל כך לשיחה וסקרו את המקום בפליאה, אני אוהבת תמיד להקשיב לשיחות של אחרים וזה לפעמים מרגיש כאילו שאני חלק מהשיחה.


"כן טוב-" היא התחילה להגיד. "את מכירה את ריק ריירדן, אני משער מכך." הוא קטע אותה והיא הנהנה. "וגם אתה?" שאלה והוא הנהן. "אלים אדירים" אריאל אמרה והצביעה על הביתנים. הסתכלתי עליהם מודהמת. הם נראים כל כך יפה. "כן, הביתנים" הדס אמרה ואריאל ואני פערנו את הפה. "בואו, עכשיו מדורה" אמר כירון מאחורינו והוביל אותנו למדורה ענקית. הלכנו אחריו בשתיקה. הייתי ממש עייפה אבל ניסיתי להישאר איתם. אני, הדס ואריאל תמיד התכתבנו על מסע שעומד להיות וסיפרנו חזיונות עליו אחת לשניה. תהיתי מתי הוא יקרה אבל קיוויתי שלא מוקדם מדי, רציתי ליהנות גם מהמחנה.


הגענו למדורה. היו שם נערים שישבו לידה וחלק התחילו להסתכל עלינו. נלחצתי אבל ניסיתי להראות רגועה. להפתעתי לא דמעתי מעשן המדורה, היא בטח מאוד מיוחדת. פתאום הופיע סימן מעל ראשה של הדס והתנשפתי בפליאה, וכל הנערים האחרים גם עשו כמוני. כירון פער את הפה וכרע בכרך. "בת קריוס," הוא מלמל וחלק מהחצויים האחרים התנשפו בבהלה. "קריוס?" היא שאלה בבילבול. ואז כולם התנשפו שוב כשסימן הופיע מעל אריאל, ליאון וגם מעלי מסתבר. "זאוס, אפולו והפייסטוס." כירון מלמל וכולנו נראינו המומים. ´אז אני באמת בת זאוס..´ חשבתי בחיוך. ואריאל בת אפולו, ליאון בן הפייסטוס והדס בת קריוס. שזה תואם למה שהיא חלמה עליו פעם, הוא טיטאן. חשבתי פעם שזה מגניב שהיא בת של טיטאן אבל עכשיו זה מצמרר.


בנקודה הזאת היה כבר חשוך לגמרי. "אז תלכו לביתנים עוד מעט." כירון אמר והסתכל על הדס. "ואיתך אני צריך לדבר קודם." הוא אמר לה והיא הנהנה. האמת, לא הייתי רוצה להיות במקומה. אין לי כוח לדיבורים, אני רק רוצה לישון. התיישבנו ארבעתינו ליד המדורה וקיבלנו מרשמלו. כבר הרבה זמן שלא אכלתי מרשמלו במדורה, זה היה כזה טעים. כולנו דיברנו וצחקנו, אפילו דיברתי עם חצויים שלא הכרתי, וכשנגמרה המדורה כולם חזרו לביתנים כולל אני, אריאל וליאון. "אז... איזה ביתן שלי? ושלכן?" שאל ליאון כשעמדנו מול הביתנים ושתינו משכנו בכתפיים. "תשאלי מישהו" אמרתי לאריאל. "אני? למה לא את?" היא שאלה בקצת כעס. "כי אני ביישנית. אין זמן לוויכוחים, עוד מעט כולם יעלמו. פשוט לכי." האצתי בה והיא נאנחה.


היא ביקשה עזרה ממישהי ולא עבר הרבה זמן עד שהתנפלתי על המיטה. "היי, את חדשה כאן?" שמעתי קול מעליי ושמתי לב שאני במיטת קומותיים. "כן" עניתי לו. הוא ירד למטה וראיתי נער עם שיער שחור, צבע העור הכי בהיר שראיתי ועיניים חומות בהירות. "אני דני, ומניח שאני אחיך למחצה.." אמר וצחקק. חייכתי. היו לי חזיונות עליו אבל הופתעתי לראות שהוא אמיתי. "נעים להכיר, אני שחף" הצגתי את עצמי. "בת כמה את..?" שאל.

"בת 13, ואתה?" שאלתי בחזרה. "14. וואו, סוף כל סוף יש לי אחות! משעמם פה לבד" אמר. צחקקתי. "אני שמחה. לילה טוב!" אמרתי לו בחיוך. "לילה!" אמר ועלה בחזרה למיטה שלו. ניגשתי בשקט אל התיק שלי שהיה צמוד למיטה והוצאתי את הטלפון בזהירות. החבאתי אותו מתחת למיטה וניגשתי לצ´אט עם אופק. ´היי, הגעתי למחנה! יש לי כאן אח למחצה בן זאוס, אני, הדס, אריאל וליאון (אתה לא מכיר את אריאל וליאון, הם גם חלק מהחבורה) ושאר הנערים במחנה אכלנו מרשמלו על האש ודיברנו והיה מדהים! כל כך שמחה שאני כאן! לילה טוב 3>´. ידעתי שהוא ישן עכשיו אז שמתי את הטלפון בתיק והלכתי לישון, מה שהיה קל כי מתתי מעייפות.
הירשם לאתר כדי להגיב

שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

אני משפפת את עצמי עם מטאו 3:
נשאלה לפני 8 שעות ע"י שמאלה (כרגע יש 7 תשובות)

שמתי בתמונת מסך תמונה של רון והרמיוני מחובקים
נשאלה לפני 12 שעות ע"י 🥒Pickle🥒 (כרגע יש 3 תשובות)

סיפורים נוספים
גורל שונה תקציר: לידיה, נערה רגילה, גילתה ביום תמים אחד שהיא וכל חבריה השתנו. מחכה להם גורל אחר ממה שחשבה. המסע שתמיד חלמתי עליו מתגשם (נקודת המבט שלי, שחף, במסע אל התיבה) תקציר: תמיד חלמתי על מסע כמו של פרסי ג´קסון עם חבריי. היינו רציניים לגבי זה אבל זה מעולם לא קרה אז איבדתי תקווה... אבל מה יקרה אם החלום יתגשם?
- פרסומת -

מועדון המעריצים של ליידיבאג! תקציר: היי! אז אני לוקחת הפסקה מכתיבה אבל לא רוצה לעזוב את עיר הספרים לגמרי אז.. הכנתי את הספר הזה! אל המטבע | המטבע המסתורי תקציר: פאנפיק לספר חיות מחמד| מ.ת תקציר: בספר תיכון המיפלצות- מ.ת.א (חדשש עוד פעםם) תקציר: ביצפר למפלצות... פנימיית ערפדים מ.ת תקציר: נאמ זה ישן אבל רציתי להחזיר מ.ת פאנפיק חצויים תקציר: לא קשור לפרסי גקסון אבל מדבר על חצויים דמויות מהממות כנסו לפני שמישהו אחר יתפוס... קלפי מלחמה מ.ת תקציר: זה מבוסס על סיפור שלי באינסטגרם אבל אפשר להבין בלי המעניש תקציר: . חלום ? שכל ילדה חולמת ? בואו תגלו ותהנו ! תקציר: ילדה שלא מאמינה בשום דבר עד שבוקר אחד מגלה את סוד הקרמה הגדול ! ! ! לא מפחיד ! פנימיית כישרונות מ.ת||עם שלגון תקציר: ................................... להרוס את השלטון. 12+ תקציר: בספר. הוא אוהב אותי? | פאנפיק על סוי לונה תקציר: אחרי שמתאו עוזב לאיטליה לונה מאבדת את הזיכרון ושוכחת את כל הזיכרונות שלה איתו, לונה מתחילה את שנת הלימודים האחרונה בבלייק האם תגלה שהיא סול בנסון? ומה יקרה שמתאו יחזור ולונה לא תזכור אותו? (עלילות עונה 1 בלבד) כשאמריקה, מקסיקו ואיטליה נפגשות|פאנפיק על... (בפנים) תקציר: פאנפיק על משו yuki no mahou- הקסם של יוקי תקציר: יוקי היא ילדה רגילה שחיה בכדור הארץ. יום אחד, כאשר יוקי מצילה נער מיצור מסתורי היא מגלה שהיא נצר לשושלת מלוכה של קוסמים ושעכשיו עליה להתחיל ללמוד באקדמיה לקוסמים, לשלוט בכוחותיה ולהביס את שדי האופל. האם יוקי תצליח? רק רציתי אותו... תקציר: נערה חדשה במקום חדש פוגשת נער חדש באותו המקום החדש. תשאלו את וולדמורט! תקציר: בגלל שאף אחד לא עשה את זה, אני עושה את זה.הקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!