התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
2667 קוראים


פרק 7 - הדמויות של מרליה
Merlia | פורסם לפני 5 חודשים
  שם: ג´ינקס נייטינגל. 


גיל: 16.


מראה: שיער כהה, קצת פרוע, יש לו פוני המסתיר את עינו הימנית, עיניים חומות ועור בהיר. הוא רזה וקטן לגילו.


אופי: שקט לרוב אך לפעמים גם מתפרץ באופן אופורי, היסטרי מעט, עצבני, על קוצים, לפעמים מתנהג באופן כפייתי, לפעמים קצת לא שפוי ומאני.


מקום ומראה הסמל: סימן יין ויאנג קטן על עינו הימנית, המוסתרת תמידית תחת הפוני שלו. 


הנשמה התאומה: מיקו.


רקע: נולד למשפחה עשירה, הוריו לא הקדישו לו זמן כלל ובקושי העיפו בו מבט מפעם לפעם. הזנחה הייתה חלק בלתי נפרד מחייו, כמו גם ציפיות גבוהות ותוכחות בלתי ניתנות לערעור. גדל לבד בין פאר בודד, מוקף בשדים שבתוך ראשו ורק הדיכאון רוחש לו חברה כשבא להתארח. הוא נואש לקבל יחס כלשהו מצד הוריו, אבל לרוב הוא מרגיש רק כצל של עצמו, לא באמת קיים.

הוא פוגע בעצמו באופן מאני מעט, כמו בטירוף חולני, מקווה לאזן את השגעון עם שגעון נוסף. אחרי שהגיע לגיל 16, הוא פחד להמשיך בפגיעתו, מחשש שעתה הדבר עלול להתגלות והוא יגמור במחלקה סגורה, מסב בושה להוריו. אבל הוא חזר לזה כשהרגיש שהוא כבר יוצא מדעתו, נחנק בין קירות חדרו הלבנים שסוגרים עליו, כאילו הוא כבר בבית משוגעים...

הוא עושה את זה לא לעיתים קרובות מידי, ולרוב פוגע במקומות לא בולטים כלל, מקווה שנשמתו התאומה לא תבחין בכך. 


הערות: סובל ממאניה דיפרסיה (דו קוטביות) ויש לו התקפי פאניקה.


(כי איך אני בלי דרמה?) 


~*~שם: ריאן ג´נסון.  


גיל: 16.


מראה: שיער חום עם פוני על אחת מעיניו, עיניו חומות-אפרפרות, עורו בהיר והוא נמוך מעט וצנום.


אופי: אדיש מעט, מעצבן, מלגלג, ציני וסרקסטי, לא בוטח באף אדם ומאמין שכולם אגואיסטים ואנוכיים, לפעמים לא דואג לשתוק כשצריך ועל כך סובל, דיפרסיבי וממורמר.


מקום ומראה הסמל: סימן דמוי פרפר סגול ממוסגר, נראה כמו האקומה שמצטיירת על פני הוקמות´, ממוקם בזווית עינו מתחת לפוני.


הנשמה התאומה: דמות של אינטו. 


רקע: הוריו אנשי עסקים שמסתובבים בעולם ורק לעיתים נדירות חוזרים הביתה, משאירים את ריאן עם זוג מטפלות שידאגו לו. כשהם חוזרים הביתה, בדרך כלל הם עורכים מסיבות וכדומה, כלל לא מודעים לכל מה שעבר עליו בשעותם במרחקים... (מבוסס על הסיפור של מארני מהסרט "כשמארני הייתה שם".)

הוא סובל מבריונות בכל מקום, אם לא במקרה שהוא לא שותק כשצריך, אז פשוט משום שהוא מטרה קלה ולא מאיימת.

בעבר הוא אושפז פעמיים, פעם על הפרעת אכילה ובשנייה משום שנקלע לחבורת בריונים שלא עושה חצי מלאכה. ואפילו שיצא אחרי זמן מה, הדיכאון התפתח בתוכו ביתר שאת. 

הוא מסתיר את הדיכאון שלו בלגלוג מתנשא שמרוח על פניו ומנסה בזה להרחיק ממנו אנשים.


הערות: סובל מקלסטרופוביה, שונא את עצמו ולא מאמין שמגיע לו לחיות.
הירשם לאתר כדי להגיב

14 תגובות
Rin.
תודה :) אני אשתדל להתחבר מתי שאוכל
עודכן לפני 157 ימים
Merlia
וואו, זה די הרבה.. לא נורא, העיקר תהני שם :)
עודכן לפני 157 ימים
Rin.
שבע
עודכן לפני 157 ימים
Merlia
וואלה... כמה שעות הבדל שם?
עודכן לפני 157 ימים
Rin.
אני מקווה שכן, למרות שהפרשי השעות יהיו קצת בעיה
עודכן לפני 157 ימים
Merlia
רין, את תצליחי לשחק בזמן שתהיי בחו"ל, נכון?
עודכן לפני 157 ימים
Merlia
אוקיי.
עודכן לפני 159 ימים
Rin.
יצרתי את מיקו
עודכן לפני 159 ימים
Merlia
לא חייב בדיוק ככה, כן? אם יש לך רעיון למשהו אחר שנראלך יתאים, ספרי לי.
עודכן לפני 159 ימים
Rin.
אוקי
עודכן לפני 159 ימים
Merlia
אממ, שתהיה אכפתית כזה, אבל ממרחק מסויים, קצת חשדנית, כוחנית, עקשנית ושתלטנית במידה מסיימת, או משהו בסגנון... אפשר אולי גם קצת סדיסטית... לא יודעת בדיוק.
עודכן לפני 159 ימים
Rin.
איזה אופי את רוצה?
עודכן לפני 159 ימים
Merlia
אני בכיף ^^ אבל אני רוצה אופי מתאים.
עודכן לפני 159 ימים
Rin.
אני יוצרת עכשיו דמויות, אפשר אותו?
עודכן לפני 159 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

אנשים חמדמדים עם דיסקורד שמשעמם להם
נשאלה לפני 14 שעות ע"י Lital5 (כרגע יש 8 תשובות)

דברו איתי
נשאלה לפני 14 שעות ע"י ᒪYᖇIᑕᗩᒪ (כרגע יש 10 תשובות)

סיפורים נוספים
חוקים חדשים | מ.ת.א תקציר: בפנים. סימני הגורל | מ.ת.א תקציר: בפנים. חוקים חדשים | מ.ת.א תקציר: בפנים. שומרי העולמות | מ.ת.א תקציר: בפנים. אקדמיה למרגלים צעירים מ. ת. א תקציר: בפנים מלחמת העם מ.ת.א תקציר: העם שלכם שונה. אנשי האצולה רשאים לקחת בעלות על האנשים הרגילים ולעשות איתם מה שהם רוצים. ויש מלחמה- מלחמה גדולה שאי אפשר לעמוד בפניה... אפוקליפסהמ.ת.א תקציר: אבל לא בדיוק. מזהירה אני לא מכניסה כול אחד מלחמת הערפדים || מ.ת.א תקציר: ונקווה שלא ימחק... תמותו תקציר: הרחק מכאן. תקציר: הרחק מכאן, זה ספר ההמשך לשקט שנשאר. למה עשיתה לי את זה?! (סוטה) תקציר: בספר הודעה חשובה לכל מי שקורא פרסי ג´קסון תקציר: הודעה חשובה לכל מי שקורא פרסי ג´קסון!! תחרות הציור של עיר הספרים 2019 / 2018 ( משוחזר ) || 🌸 レム•マルティネス ⯎ תקציר: אתם משתתפים ^^ וכן, נמחק לי המשתמש אז אמשיך מכאן ברוכים הבאים לעתיד מ.ת.א תקציר: בפנים רוצה אותך...3> תקציר: אהבה,מחלוקות,ריבים...מה קורה כשאנשים מוצאים/ות את עצמם בסיטואציה שהם/הן מתנשקים/ות עם אישה/גבר שהן/הם מרגישים/ות משהו כלפיו/יה? האם יכנעו להרגשה? או שמה יוותרו? once a lifetime | מ.ת.א עם אקאי תקציר: פרוט ווטר yuki no mahou- הקסם של יוקי תקציר: יוקי היא ילדה רגילה שחיה בכדור הארץ. יום אחד, כאשר יוקי מצילה נער מיצור מסתורי היא מגלה שהיא נצר לשושלת מלוכה של קוסמים ושעכשיו עליה להתחיל ללמוד באקדמיה לקוסמים, לשלוט בכוחותיה ולהביס את שדי האופל. האם יוקי תצליח? מריקולס ליידיבאג & צ´אט נואר עונות 2+3 המידע || אריאנה ליידי נואר ♥ תקציר: ספר המידע, התאוריות והספוילרים של מריקולס ליידיבאג וצ´אט נואר חזר! בספר ישנם ספוילרים, תאוריות, מידע ופרקים חדשים אשר יצאו! בואו היכנסו לעולם של מריקולס! חולצת פסים || מ.ת.א תקציר: בפנים The sniper/הצלפית תקציר: דיאנה צ׳ארמין בת ה-18,נערה יפת מראה בעלת שיער אדום כצבע האש,ועיניים כחולות כצבע ים העמוק.היא צלפית הטובה ביותר בבריטניה,העונה בשם הקוד ״הדיה האדומה״. דיאנה תמיד לא האמינה באהבה,וידעה שככול שתפתח רגש ככה נקודות התורפה שלה יהיו חשופות יותר,או זה מה שבעצם הש רוחו של ולטר מ.ת.א תקציר: בפנים! אוהבת! חמשת מפלצות הכאוס תקציר: פאנפיק על פרסי ג´קסון- חמש מפלצות כאוס מסוכנות השתחררו מטרטרוס, מי שחרר אותם?, איך זה קרה?, לאן נעלמו חצויים רבים?, והאם איימי, אמה, אלי, אוליביה, וג´יימס יצליחו במסע החיפושים? קלפי מלחמה מ.ת תקציר: זה מבוסס על סיפור שלי באינסטגרם אבל אפשר להבין בליהקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | עיר הציורים | עיר הלימודים | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!