התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
4212 קוראים


פרק 7 - הדמויות של מרליה
Merlia | פורסם לפני 9 חודשים
  שם: ג´ינקס נייטינגל. 


גיל: 16.


מראה: שיער כהה, קצת פרוע, יש לו פוני המסתיר את עינו הימנית, עיניים חומות ועור בהיר. הוא רזה וקטן לגילו.


אופי: שקט לרוב אך לפעמים גם מתפרץ באופן אופורי, היסטרי מעט, עצבני, על קוצים, לפעמים מתנהג באופן כפייתי, לפעמים קצת לא שפוי ומאני.


מקום ומראה הסמל: סימן יין ויאנג קטן על עינו הימנית, המוסתרת תמידית תחת הפוני שלו. 


הנשמה התאומה: מיקו.


רקע: נולד למשפחה עשירה, הוריו לא הקדישו לו זמן כלל ובקושי העיפו בו מבט מפעם לפעם. הזנחה הייתה חלק בלתי נפרד מחייו, כמו גם ציפיות גבוהות ותוכחות בלתי ניתנות לערעור. גדל לבד בין פאר בודד, מוקף בשדים שבתוך ראשו ורק הדיכאון רוחש לו חברה כשבא להתארח. הוא נואש לקבל יחס כלשהו מצד הוריו, אבל לרוב הוא מרגיש רק כצל של עצמו, לא באמת קיים.

הוא פוגע בעצמו באופן מאני מעט, כמו בטירוף חולני, מקווה לאזן את השגעון עם שגעון נוסף. אחרי שהגיע לגיל 16, הוא פחד להמשיך בפגיעתו, מחשש שעתה הדבר עלול להתגלות והוא יגמור במחלקה סגורה, מסב בושה להוריו. אבל הוא חזר לזה כשהרגיש שהוא כבר יוצא מדעתו, נחנק בין קירות חדרו הלבנים שסוגרים עליו, כאילו הוא כבר בבית משוגעים...

הוא עושה את זה לא לעיתים קרובות מידי, ולרוב פוגע במקומות לא בולטים כלל, מקווה שנשמתו התאומה לא תבחין בכך. 


הערות: סובל ממאניה דיפרסיה (דו קוטביות) ויש לו התקפי פאניקה.


(כי איך אני בלי דרמה?) 


~*~שם: ריאן ג´נסון.  


גיל: 16.


מראה: שיער חום עם פוני על אחת מעיניו, עיניו חומות-אפרפרות, עורו בהיר והוא נמוך מעט וצנום.


אופי: אדיש מעט, מעצבן, מלגלג, ציני וסרקסטי, לא בוטח באף אדם ומאמין שכולם אגואיסטים ואנוכיים, לפעמים לא דואג לשתוק כשצריך ועל כך סובל, דיפרסיבי וממורמר.


מקום ומראה הסמל: סימן דמוי פרפר סגול ממוסגר, נראה כמו האקומה שמצטיירת על פני הוקמות´, ממוקם בזווית עינו מתחת לפוני.


הנשמה התאומה: דמות של אינטו. 


רקע: הוריו אנשי עסקים שמסתובבים בעולם ורק לעיתים נדירות חוזרים הביתה, משאירים את ריאן עם זוג מטפלות שידאגו לו. כשהם חוזרים הביתה, בדרך כלל הם עורכים מסיבות וכדומה, כלל לא מודעים לכל מה שעבר עליו בשעותם במרחקים... (מבוסס על הסיפור של מארני מהסרט "כשמארני הייתה שם".)

הוא סובל מבריונות בכל מקום, אם לא במקרה שהוא לא שותק כשצריך, אז פשוט משום שהוא מטרה קלה ולא מאיימת.

בעבר הוא אושפז פעמיים, פעם על הפרעת אכילה ובשנייה משום שנקלע לחבורת בריונים שלא עושה חצי מלאכה. ואפילו שיצא אחרי זמן מה, הדיכאון התפתח בתוכו ביתר שאת. 

הוא מסתיר את הדיכאון שלו בלגלוג מתנשא שמרוח על פניו ומנסה בזה להרחיק ממנו אנשים.


הערות: סובל מקלסטרופוביה, שונא את עצמו ולא מאמין שמגיע לו לחיות.
הירשם לאתר כדי להגיב

13 תגובות
Rin.
תודה :) אני אשתדל להתחבר מתי שאוכל
עודכן לפני 290 ימים
Rin.
שבע
עודכן לפני 290 ימים
Merlia
וואלה... כמה שעות הבדל שם?
עודכן לפני 290 ימים
Rin.
אני מקווה שכן, למרות שהפרשי השעות יהיו קצת בעיה
עודכן לפני 290 ימים
Merlia
רין, את תצליחי לשחק בזמן שתהיי בחו"ל, נכון?
עודכן לפני 290 ימים
Merlia
אוקיי.
עודכן לפני 292 ימים
Rin.
יצרתי את מיקו
עודכן לפני 292 ימים
Merlia
לא חייב בדיוק ככה, כן? אם יש לך רעיון למשהו אחר שנראלך יתאים, ספרי לי.
עודכן לפני 292 ימים
Rin.
אוקי
עודכן לפני 292 ימים
Merlia
אממ, שתהיה אכפתית כזה, אבל ממרחק מסויים, קצת חשדנית, כוחנית, עקשנית ושתלטנית במידה מסיימת, או משהו בסגנון... אפשר אולי גם קצת סדיסטית... לא יודעת בדיוק.
עודכן לפני 292 ימים
Rin.
איזה אופי את רוצה?
עודכן לפני 292 ימים
Merlia
אני בכיף ^^ אבל אני רוצה אופי מתאים.
עודכן לפני 292 ימים
Rin.
אני יוצרת עכשיו דמויות, אפשר אותו?
עודכן לפני 292 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

הרגע הזה שאני כותבת על שיפ שלא קיים
נשאלה לפני 5 שעות ע"י ♥~bar~♥נסיכה שכמותי|בת אתנה/ונוס|שמאלה בשבילכם (כרגע יש תשובה אחת)

מה זה האתר המת הזה
נשאלה לפני 7 שעות ע"י Pedenation (כרגע יש 2 תשובות)

סיפורים נוספים
חוקים חדשים | מ.ת.א תקציר: בפנים. סימני הגורל | מ.ת.א תקציר: בפנים. חוקים חדשים | מ.ת.א תקציר: בפנים. שומרי העולמות | מ.ת.א תקציר: בפנים. ניסוי הפנימייה- מ.ת. תקציר: תם ילדים בגילאי 15-17, לכולכם יש בעיות. הבעיות האלה יכולות להיות טראומות, הן יכולות להיות עבר רע, הן יכולות להיות חיי פשע או מה שלא תרצו, ובנוסף לכול אחד מכם יש כוח. לא משהוא חזק מדי או מועיל מידי. הפנימייה שאתם נמצאים בה נותנת לכם מקום בו אתם מקבלים הזדמ חיות מחמד| מ.ת תקציר: בספר מושחתים תקציר: . אני תקציר: הספר מספר על ילדה ושמה ליאור היא עוברת הרבה חוויות אהבות ואכזבות כל זאת ועוד יסופר בספר❤ ילדי רחוב מ.ת תקציר: כנסו אהבה איטלקית|פאנפיק על ברטאו|תוצאה של הטימטום שלי תקציר: תוצאה של הטמטום שלי! משפחת שומו עונה 4 תקציר: שנה חלפה מאז שמשפחת שומו הרגה את ציפי ומירגן, עכשיו תשכחו מכל מה ידעתם על הסדרה כי עונה 4 הולכת להיות טרוף תאומות מרוחקות תקציר: היוש! קוראים לי יוני יש לי אחות תאומה בשם יולי וזה קצת מסובך יולי מקובלת רצח ואני אני סתם אני ויולי בקשר טוב אחיות טובות אד לא מזמן שהגענו לכיתה ו מ.ת מחנה קיץ לשירה|😍😍😍 תקציר: שלוש מנוים ומתחילים משחק המעלית תקציר: המ.ת הוא על ילדים ששיחקו את משחק המעלית. משחק המעלית הוא הוא משחק שמשחקים בו בבניין בין 10 קומות שבו צריך ללחוץ על הכפתורים של המעלית סדר מסויים באיזהשהו שלב במשחק נכנסת למעלית נערה מהגיהנום אסור לדבר איתה כי אם כן אס היא תמשוך אותך למימד אחר במ.ת שיחקתם התחלה חדשה תקציר: ליאור ורוני הם אחים, אחרי תאונה מצערת הם מוצאים את עצמם בבית החולים חסרי כל זיכרון מה קרה להם? ומי זאת לעזעזל משפחת אבני?...האם ליאור ורוני יצליחו להתחיל מחדש? והאם זיכרונותיהם בכלל ישובו מתישהו או שאבדו לנצח ספר הטמטום הגדול.~;~אל תיכנסו,זה מדבק. תקציר: ומדבר.חהחהחהחה תיאוריות מקוריות על סדרות וסרטים תקציר: תיאוריות מקוריות שלי על סדרות וסרטים שראיתי. גג העולם, בור עמוק [המופלאה] תקציר: צירוף אירועים גורם למופלא ליפול לידיים הלא נכונות, הפועלות לנקום את נקמתן כנגד החיפושית. האם היא תוכל להפוך את הקערה על פיה? הנשיקה הראשונה שלי תקציר: היוש אני אפריל אני בכיתה ו כן זה טיפה הזוי אבל יש חברויות בכיתה שלנו ולא בקטה מגניב אלה באמת בקטע זויגי בעקבות התיבה- החטיפה תקציר: פאנפיק לפרסי ג´קסון הארי פוטר-התקופה הנסתרת תקציר: כל מה שקרה בין סיום המלחמה בוולדמורט עד לסוף הספר השביעי! תקראו יתומים בחדר 10+ תקציר: איןהקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!