התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
1977 קוראים


פרק 2 - העונש הראשון שלי
גאיה___ | פורסם לפני 5 חודשים
  


אזהרה! הפרק סוטה ביותר! 16+

...הגעתי אל מוקד חילוק המדים החדש, כי למשרתות של המלך יש מדים אחרים, שמלה קצרצרה עם מחשוף גדול, וסינר לבן. ואחר כך הלכתי אל מי שמחלקת משימות למשרתות, היא אמרה לי ללכת דבר ראשון אל חדר המלך, ולתת לו את ארוחת הבוקר. הלכתי לחדרו של המלך, אך שכחתי לדפוק, פתחתי את הדלת ושם ראיתי....

__________________________________________________________

ראיתי את המלך עם משרתת, המלך זיין את המשרתת המסכנה, שאחר כך גיליתי שקראו לה אנני, עד שהיא ממש צעקה ובכתה. איך שנכנסתי, המלך הסתובב וגילה אותי, מיד התנצלתי בפני המלך, אך לו לא היה אכפת, הוא התלבש במהירות ושלך את המשרתת ממנו, היא התלבשה גם והתנצלה בפני המלך, ויצאה משם. "את מעזה להיכנס לחדר המלך ללא דפיקה? את תיענשי על כך!" הוא צעק עליי "סליחה מלכי, שכחתי מלכי, אני משרתת חדשה מלכי," מלמלתי "זה לא יקרה שוב..."    "לא מעניינת אותי הסליחה שלך! תניחי את ארוחת הבוקר על השולחן ובואי לקבל את עונשך!" חשוב לציין, שכל העונשים של המשרתות, די זהים: עבירה קלה, פליקים עם כף היד, עבירה יותר חמורה, פליקים עם מחבט, והעבירה הכי חמורה, פליקים עם שוט מול כל העם..." למזלי, העברה שלי לא הייתה כל כך חמורה, היא הייתה רק ב´רמה´ שתיים, מיהרתי להניח את ארוחת הבוקר על השולחן ונעמדתי ליד המלך בהשפלת עיניים, " כן מלכי? מה עונשי מלכי?" אמרתי בקול חלש "את תקבלי מכות בישבנך בעזרת מחבט!" אמר המלך. מיהרתי לשכב על ברכי המלך, והתכוננתי לעונשי. "את תקבלי עשרים על כניסתך ללא דפיקה ועשרים על הצצתך בי ובמשרתת אנני!" אמר המלך וחשף את ישבני, מובן שהייתי ללא תחתונים, על המשרתות של משפחת המלוכה להיות ללא תחתונים כדי לתת גישה ישירה לאוצרותיהם הפרטיים. ראיתי מזווית עיני את המלך לוקח מחבט, זו הייתה הפעם הראשונה שאני מקבלת עונש, כשעבדתי במטבח היו לנו עשר הזדמנויות בחודש, ותמיד הקפדתי לא לעבור את המכסה הזו. המחבט נחת על פלח ישבני הימני בעוצמה, מיהרתי להגיד למרות הכאב: תודה מלכי על כך שאתה מחנך אותי. המחבט נחת על ישבני שוב ושוב, ארבעים פעם, ועל כל פעם ופעם הקפדתי לומר: תודה מלכי על כך שאתה מחנך אותי. לאחר העונש, דחף אותי המלך אל הרצפה ואמר: תחזרי למוקד של חילוק המשימות. קדתי ואמרתי: כן מלכי, והלכתי.

כשהגעתי למוקד חילוק המשימות נשלחתי לחדרו של יורש העצר, הנסיך רנייה כדי לתת גם לו את ארוחת הבוקר, הפעם הקפדתי לדפוק, שמעתי קול נעים מבפנים, מי זה?, שיערתי שזה הנסיך, אף פעם לא ראיתי את הנסיך, תמיד הייתי במטבח עובדת.. "זו המשרתת גייסי, אני כאן כדי לתת לך את ארוחת הבוקר..." אמרתי "הכנסי" אמר הקול. נכנסתי לחדר ומיהרתי להניח את ארוחת הבוקר על השולחן, תהיתי היכן הנסיך, הסתובבתי וגיליתי אותו יוצא מהמקלחת, רק עם מכנס, מיד כיסיתי בידיי את עיני, לאף אחד בממלכה אסור לראות את יורש העצר ללא חולצה או חס וחלילה, ללא מכנס או תחתונים, לכן הוא גם לא יכול לדרוש את המשרתות ליחסי מין, עד שיהפוך למלך.. "או! את עדיין פה, שמעתי את הנסיך, אני כבר מתלבש... שמעתי קצת רעש של כפתורים וריצ´רץ´ ואז את הנסיך: את יכולה להסיר את היד, איך אמרת שקוראים לך?"    גייסי, עניתי בביישנות, קוראים לי גייסי... בחנתי את יורש העצר ונדהמתי, ידעתי שבני משפחת המלוכה יפים, אך הנסיך היה מעל התואר ´יפה´ שיערו היה חום - זהבהב, צבע עורו היו שזוף ועיניו - שחורות עמוקות וחודרות, הרגשתי סחרחורת קלה ואמרתי: רק באתי לתת לך את ארוחת הבוקר הוד רוממותך, הנסיך חייך ואמר: אז אני יבקש שזה יקרה בכל יום... הסמקתי ומיהרתי לקוד ולצאת מהחדר.

נקודת מבט הנסיך רנייה:

כמו בכל יום, קמתי בשעה שבע ונכנסתי למקלחת, כנראה שאיחרתי לצאת כי אחרי כמה זמן שמעתי דפיקות בדלת, מי זה? שאלתי " זו המשרתת גייסי, אני כאן כדי לתת לך את ארוחת הבוקר" שמעתי מכיוון הדלת "היכנסי" אמרתי. מיהרתי לסיים להתקלח ויצאתי מהחדר, המשרתת בדיוק הניחה את ארוחת הבוקר והסתובבה, ניחשתי שהיא מחפשת אותי, היא ראתה אותי יוצא מהמקלחת ללא חולצה ומיד כיסתה את עיניה, אוי פאק! שכחתי שאסור לאף אחד לראות אותי ללא לבושים מסוימים... אמרתי: "או! את עדיין פה, אני כבר מתלבש... " מיהרתי לשים חולצה ואמרתי: את יכולה להסיר את היד, איך אמרת שקוראים לך? "גייסי, קוראים לי גייסי" היא אמרה בהשפלת עיניים ואז הרימה את ראשה והסתכלה עליי, הסתכלתי עליה ונדהמתי, שיערה היה שחור, עורה היה לבן, עיניה כחולות, ממש ´שילגיה´ רק עם שיער ארוך... היא אמרה: רק באתי לתת לך את ארוחת הבוקר הוד רוממותך.. חייכתי ואמרתי, אז אני אבקש שזה יקרה כל יום... היא הסמיקה לשנייה, קדה והלכה, אויש, פאק! חשבתי, אני מאוהב באחת המשרתות!

ממשיכה בעוד שני מנויים

סקר: מה יקרה בפרק הבא? (פשוט יש לי מלא רעיונות....) אז אתם בוחרים!

הנסיך וגייסי יתוודו על אהבתם
גייסי תתחיל להיות הזונה של המלך ותאומו של יורש העצר
גייסי תפצע והנסיך ירפא אותה
צפייה בתוצאותהירשם לאתר כדי להגיב

תגובות
לונה נסיכת ירח
תמשיכי פליזי
עודכן לפני 161 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

אז מה הייתם עושים
נשאלה לפני 8 שעות ע"י Взll (כרגע יש 5 תשובות)

המשך למשחק ערפדים
נשאלה לפני 4 ימים ע"י ルーシー (כרגע יש 622 תשובות)

סיפורים נוספים
אהבה מסובכת: פאנפיק על ליידיבאג תקציר: .... אהבה אסורה (יכול להיות סוטה מאוד 15+) תקציר: ג´ייסי היא משרתת בארמון, אבל מה קורה כשהיא מתאהבת ביורש העצר, ובמקביל - נעשית הזונה של המלך והנסיך האחר? פרטי תקציר: פרטי מלחמת העם מ.ת.א תקציר: העם שלכם שונה. אנשי האצולה רשאים לקחת בעלות על האנשים הרגילים ולעשות איתם מה שהם רוצים. ויש מלחמה- מלחמה גדולה שאי אפשר לעמוד בפניה... אקדמיה למרגלים צעירים מ. ת. א תקציר: בפנים מלחמת הערפדים || מ.ת.א תקציר: ונקווה שלא ימחק... הרחק מכאן. תקציר: הרחק מכאן, זה ספר ההמשך לשקט שנשאר. אפוקליפסהמ.ת.א תקציר: אבל לא בדיוק. מזהירה אני לא מכניסה כול אחד נקמה מתוקה תקציר: תקופה חדשה מתחילה במחנה- האלים הזוטרים ביותר מכירים בילדיהם, והמחנה מתמלא במהירות רבה יותר. אך אין זה אומר שהחיים הם מי מנוחות... קלפי מלחמה מ.ת תקציר: זה מבוסס על סיפור שלי באינסטגרם אבל אפשר להבין בלי כריכות שאני מכינה והזמנות תקציר: כשאני משועממת אני מכינה כריכות ונגמר לי המקום לשים אותם תחרות הציור של עיר הספרים 2019 / 2018 ( משוחזר ) || 🌸 レム•マルティネス ⯎ תקציר: אתם משתתפים ^^ וכן, נמחק לי המשתמש אז אמשיך מכאן אבודים- מ.ת תקציר: אתם בטיול שנתי ואתם מתעוררים באמצע הלילה ומתחילים ללכת אל תוך לב היער, אחרי כמה זמן של הליכה אתם שמים לב למשהו. נאבדתם. אתם לא מבינים איפה אתם ויש חושך אימים מסביבכם אתם מרגישים שמישהו צופה בכם, ולפתע שומעים קול שאומר לכם שאם אתם לא רוצים למות אתם צריכים בתוך היער , מ.ת.א תקציר: הכל מוסתר בספר. סטודנטית בהחלפה תקציר: מריאן היא תיכוניסטית באנגליה אשר כל חייה רצתה ללמוד ביפן באחד הימים משפחתה הגשימה לה את החלום ושלחה את מריאן ליפן וכל חייה השתנו מה עלה בגורלה ..בואו לגלות ילדה מיוחדת תקציר: ילדה עם כוחות מיוחדים ביקום רגיל להיות חצויי זה לא קל תקציר: פאנפיק לפרסי ג´קסון?הקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | עיר הציורים | עיר הלימודים | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!