התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
1119 קוראים


פרק 2 - העונש הראשון שלי
גאיה___ | פורסם לפני 3 חודשים
  


אזהרה! הפרק סוטה ביותר! 16+

...הגעתי אל מוקד חילוק המדים החדש, כי למשרתות של המלך יש מדים אחרים, שמלה קצרצרה עם מחשוף גדול, וסינר לבן. ואחר כך הלכתי אל מי שמחלקת משימות למשרתות, היא אמרה לי ללכת דבר ראשון אל חדר המלך, ולתת לו את ארוחת הבוקר. הלכתי לחדרו של המלך, אך שכחתי לדפוק, פתחתי את הדלת ושם ראיתי....

__________________________________________________________

ראיתי את המלך עם משרתת, המלך זיין את המשרתת המסכנה, שאחר כך גיליתי שקראו לה אנני, עד שהיא ממש צעקה ובכתה. איך שנכנסתי, המלך הסתובב וגילה אותי, מיד התנצלתי בפני המלך, אך לו לא היה אכפת, הוא התלבש במהירות ושלך את המשרתת ממנו, היא התלבשה גם והתנצלה בפני המלך, ויצאה משם. "את מעזה להיכנס לחדר המלך ללא דפיקה? את תיענשי על כך!" הוא צעק עליי "סליחה מלכי, שכחתי מלכי, אני משרתת חדשה מלכי," מלמלתי "זה לא יקרה שוב..."    "לא מעניינת אותי הסליחה שלך! תניחי את ארוחת הבוקר על השולחן ובואי לקבל את עונשך!" חשוב לציין, שכל העונשים של המשרתות, די זהים: עבירה קלה, פליקים עם כף היד, עבירה יותר חמורה, פליקים עם מחבט, והעבירה הכי חמורה, פליקים עם שוט מול כל העם..." למזלי, העברה שלי לא הייתה כל כך חמורה, היא הייתה רק ב´רמה´ שתיים, מיהרתי להניח את ארוחת הבוקר על השולחן ונעמדתי ליד המלך בהשפלת עיניים, " כן מלכי? מה עונשי מלכי?" אמרתי בקול חלש "את תקבלי מכות בישבנך בעזרת מחבט!" אמר המלך. מיהרתי לשכב על ברכי המלך, והתכוננתי לעונשי. "את תקבלי עשרים על כניסתך ללא דפיקה ועשרים על הצצתך בי ובמשרתת אנני!" אמר המלך וחשף את ישבני, מובן שהייתי ללא תחתונים, על המשרתות של משפחת המלוכה להיות ללא תחתונים כדי לתת גישה ישירה לאוצרותיהם הפרטיים. ראיתי מזווית עיני את המלך לוקח מחבט, זו הייתה הפעם הראשונה שאני מקבלת עונש, כשעבדתי במטבח היו לנו עשר הזדמנויות בחודש, ותמיד הקפדתי לא לעבור את המכסה הזו. המחבט נחת על פלח ישבני הימני בעוצמה, מיהרתי להגיד למרות הכאב: תודה מלכי על כך שאתה מחנך אותי. המחבט נחת על ישבני שוב ושוב, ארבעים פעם, ועל כל פעם ופעם הקפדתי לומר: תודה מלכי על כך שאתה מחנך אותי. לאחר העונש, דחף אותי המלך אל הרצפה ואמר: תחזרי למוקד של חילוק המשימות. קדתי ואמרתי: כן מלכי, והלכתי.

כשהגעתי למוקד חילוק המשימות נשלחתי לחדרו של יורש העצר, הנסיך רנייה כדי לתת גם לו את ארוחת הבוקר, הפעם הקפדתי לדפוק, שמעתי קול נעים מבפנים, מי זה?, שיערתי שזה הנסיך, אף פעם לא ראיתי את הנסיך, תמיד הייתי במטבח עובדת.. "זו המשרתת גייסי, אני כאן כדי לתת לך את ארוחת הבוקר..." אמרתי "הכנסי" אמר הקול. נכנסתי לחדר ומיהרתי להניח את ארוחת הבוקר על השולחן, תהיתי היכן הנסיך, הסתובבתי וגיליתי אותו יוצא מהמקלחת, רק עם מכנס, מיד כיסיתי בידיי את עיני, לאף אחד בממלכה אסור לראות את יורש העצר ללא חולצה או חס וחלילה, ללא מכנס או תחתונים, לכן הוא גם לא יכול לדרוש את המשרתות ליחסי מין, עד שיהפוך למלך.. "או! את עדיין פה, שמעתי את הנסיך, אני כבר מתלבש... שמעתי קצת רעש של כפתורים וריצ´רץ´ ואז את הנסיך: את יכולה להסיר את היד, איך אמרת שקוראים לך?"    גייסי, עניתי בביישנות, קוראים לי גייסי... בחנתי את יורש העצר ונדהמתי, ידעתי שבני משפחת המלוכה יפים, אך הנסיך היה מעל התואר ´יפה´ שיערו היה חום - זהבהב, צבע עורו היו שזוף ועיניו - שחורות עמוקות וחודרות, הרגשתי סחרחורת קלה ואמרתי: רק באתי לתת לך את ארוחת הבוקר הוד רוממותך, הנסיך חייך ואמר: אז אני יבקש שזה יקרה בכל יום... הסמקתי ומיהרתי לקוד ולצאת מהחדר.

נקודת מבט הנסיך רנייה:

כמו בכל יום, קמתי בשעה שבע ונכנסתי למקלחת, כנראה שאיחרתי לצאת כי אחרי כמה זמן שמעתי דפיקות בדלת, מי זה? שאלתי " זו המשרתת גייסי, אני כאן כדי לתת לך את ארוחת הבוקר" שמעתי מכיוון הדלת "היכנסי" אמרתי. מיהרתי לסיים להתקלח ויצאתי מהחדר, המשרתת בדיוק הניחה את ארוחת הבוקר והסתובבה, ניחשתי שהיא מחפשת אותי, היא ראתה אותי יוצא מהמקלחת ללא חולצה ומיד כיסתה את עיניה, אוי פאק! שכחתי שאסור לאף אחד לראות אותי ללא לבושים מסוימים... אמרתי: "או! את עדיין פה, אני כבר מתלבש... " מיהרתי לשים חולצה ואמרתי: את יכולה להסיר את היד, איך אמרת שקוראים לך? "גייסי, קוראים לי גייסי" היא אמרה בהשפלת עיניים ואז הרימה את ראשה והסתכלה עליי, הסתכלתי עליה ונדהמתי, שיערה היה שחור, עורה היה לבן, עיניה כחולות, ממש ´שילגיה´ רק עם שיער ארוך... היא אמרה: רק באתי לתת לך את ארוחת הבוקר הוד רוממותך.. חייכתי ואמרתי, אז אני אבקש שזה יקרה כל יום... היא הסמיקה לשנייה, קדה והלכה, אויש, פאק! חשבתי, אני מאוהב באחת המשרתות!

ממשיכה בעוד שני מנויים

סקר: מה יקרה בפרק הבא? (פשוט יש לי מלא רעיונות....) אז אתם בוחרים!

הנסיך וגייסי יתוודו על אהבתם
גייסי תתחיל להיות הזונה של המלך ותאומו של יורש העצר
גייסי תפצע והנסיך ירפא אותה
צפייה בתוצאותהירשם לאתר כדי להגיב

תגובות
לונה נסיכת ירח
תמשיכי פליזי
עודכן לפני 82 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

.
נשאלה לפני 15 שעות ע"י SSHOVAL (כרגע יש 2 תשובות)

אנשים תהנו באייקון
נשאלה לפני 4 שעות ע"י 💜 Melanie Corn Yael 💜 (כרגע יש 2 תשובות)

סיפורים נוספים
אהבה אסורה (יכול להיות סוטה מאוד 15+) תקציר: ג´ייסי היא משרתת בארמון, אבל מה קורה כשהיא מתאהבת ביורש העצר, ובמקביל - נעשית הזונה של המלך והנסיך האחר? אהבה מסובכת: פאנפיק על ליידיבאג תקציר: .... פרטי תקציר: פרטי The Fifth Wave| מ.ת תקציר: מבוסס על הגל החמישי. הסבר מפורט בפנים. בואו להירשם! D: ז´אנר: הרפתקאות, מדע בדיוני, נוער, מתח חוקים חדשים | מ.ת.א תקציר: בפנים. קריפיפסטות תקציר: הרבה קריפיפסטות קריפיות מ.ת מחנה החצויים (איזה מקורית אני) תקציר: . מפעל חתימות תקציר: בספר יחי המלכה! || מ.ת.א משותף עם ארטמיס תקציר: בפנים מספריים ושלושה קווים | לינה תקציר: חמישה עשר. חמישה עשר קווים על היד היו כל מה שצריך בשביל להגיע למצב ´עומס קווים´ ולמות ממנו. אם הגעת לשלוש קווים התחלת להתבייש בעצמך, ובשבע אנשים התחילו להתאבד, בין אם זה ממבוכה, ובין אם הלב שלהם היה חלש מהרגיל. הקו השלישי של ברוק הגיע לא מזמן. אש מ.ת תקציר: שלושה שחקנים מקסימום היורשת תקציר: בספר לפרוט על מיתרי הלב|| אבלין תקציר: סיפורם של חמישה חברי להקה, לכל אחד יש את הבעיות שלו, את החששות שלו, את רקע שלו. אבל לכולם דבר אחד משותף: אהבתם למוזיקה. אוסים בוסים להזמנה ^-^ תקציר: אוסים להזמנה Release the wolf || LUCY תקציר: יש זאבים מיוחדים,והם בתוך הלב שלנו יומנו של גרל המלאך המוות החתיך הזה תקציר: יומן עם חתיך מ.ת למוזיקאים צעירים תקציר: בספר~הקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | עיר הציורים | עיר הלימודים | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!