התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
406 קוראים


פרק 5 - שינוי
inbari | פורסם לפני 3 חודשים
  


נכנסתי אל בית הספר והתחלתי ללכת בכיוון הארונית שלי טימבר עמד מולי שסגרתי את הלוקר, כמה זמן הוא בהה בי? "היי" הוא אמר בזמן שהוא מסמיק "היי טימבר" הסתכלתי עליו במבט נוקב "את יודעת אתמול עשיתי משהו מיוחד בשבילך" "מה זה?" אמרתי בקול חסר רגש "נפרדתי ממילי עכשיו לא צריך לדאוג לגביה!" "תגיד לי מה אתה מחורפן?!" הוא הסתכל עליי במבט לא מבין "אתה לא יכול לראות אהבה גם כשהיא עומדת מול העיניים שלך! היית הכל בשביל מילי! חברות שלה עזבו אותה! עכשיו גם אתה! אני כל מה שיש לה! אתה מבין את זה?! אני זריה ללובאי לא רוצה שום קשר עם טימבר מיי!" בעטתי ברגלו והתחלתי לרוץ. לא יודעת כמה זמן רצתי ככה אבל רצתי הרבה כי כבר הגעתי אל המלתחות של הבנות שנמצאות בחלק השני של הבית ספר להתחשב בכך שהבית ספר גדול רצתי הרבה נכנסתי אל המלתחות  בבכי תמרורים קרסתי על הרצפה הדוחה של אבדון היא הייתה קפואה ורטובה אבל לא יכולתי לקום כמעט עצמתי את עיניי והתעלפתי אבל אז נכנסו בדלת שניי בנות "זריה?" אלה שניי החברות לשעבר של מילי "קדימה קומי מהרצפה" אמרה ביליה והרימה מהרצפה הן הפצירו בי להיכנס אל המלתחה ולהתנקות תוך כדי הן סיפרו לי על כך שהן מתחרטות על כל שעשו לי ולמילי "הלוואי ויכולנו להחזיר את החברה הכי טובה שלנו" אמרה נורה "אני חושבת שאני יכולה להכיר לכן חברה הכי טובה אחת" אני אומרת בפרצוף ערמומי ומתכוונת למילי "באמת? מי?" שואלת ביליה או במילים אחרות היא אמרה "אני המטומטמת מבין שנינו!" (היא לא באמת אמרה את זה) "מילי" אמרה נורה בשעמום הוצאתי דף ועט והתחלתי לכתוב שיר נורה חטפה את השיר מידי וקראה בפתאומיות מוחלטת היא לוקחת את הידיים שלי ושל ביליה וגררה אותנו לכיוון החברים שלי כולל מילי מתנצלת בשמה ובשם אחותה ומראה לכולם את השיר "וואו זריה כדי לך להירשם לתוכנית ´זמר חדש´ זריה!" מציעה אנג´לינה וכולם מסכימים איתה "לא נראה לי".

אמא שלי נכנסה הביתה והראתה לי אחת עשרה כרטיסים ל "זמר חדש" "וואו תודה אמא!" "למעשה אני לא קניתי אותם הם פשוט הגיעו" הסתכלה עליי במבט חושד "אני לא הזמנתי אותם" אמרתי "תתקשרי לחברים שלך תזמיני אותם ותתחילי להתארגן" "אוקיי אמא" התקשרתי לכולם ואמרתי להם לבוא הערב לאולפנים של הסדרה והם ממש התלהבו לבשתי את השמלה הסגולה האהובה עליי.

"או מיי גאד!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!" צרחנו כל כך חזק בחצי השני של העולם יכלו לשמוע אותנו.

"שלום לכולם וברוכים הבאים ל´זמר חדש´! אני המנחה המומחה שלכם, טוני ברייט!" מחיאות כפיים! מחיאות כפיים בכל מקום! הרבה אנשים עולים לבמה ושרים שירים שכתבו באופן מושלם

"ועכשיו היא באה מהמחוז הזה ממש היא ממש ביישנית אבל מוכשרת קבלו את זריה ללובאי!" הייתי בשוק הם רשמו אותי בכל מקרה עליתי לבמה ושמתי לב שהמילים לשיר שכתבתי נמצאות מול הפרצוף שלי מאחוריי הקהל המוזיקה התחילה להתנגן התחלתי לשיר חלש נורא אבל במקום לצעוק בוז כולם היו בשקט בפעם האחרונה בחיי האנונימיים מר אומץ הגיע לבקר התחלתי לשיר בקול הכי חזק ויפה שלי,

כשהגעתי לפזמון כולם התחילו לשיר איתי זה הרגע הכי קסום בחיי

"לשיר! לשיר!

ולרגע כולם נעלמים,

רק אני והשמיים הכחולים,

רק אני והם! אני והם! וזה כל מה שביקשתי עד עכשיו! ועכשיו הגיע עה עה זמן לחכות רא אה אה אק לעתיד!!!!!!! ועכשיו הגיע זמן לחכות לעתיד!" ניגנתי את הפזמון בקול עוד פעם למרות שלא הייתי אמורה והתנשפתי בשמחה מד ההצבעות השתולל! אני בגמר.

"ובשלישיית הגמר: אוסנה נאג´ימי , סנו מדורי וזריה ללובאי!" התחלתי לצרוח ולחבק את החברים שלי למוות (הם עדיין בחיים לא לדאוג זה ביטוי) כולם עלו ושרו וגם אני "ובמקום השלישי: אוסנה! במקום הראשון:...." הרגע השקט והדרמטי מרגיש כנמשך נצח ואז זה מגיע ההכרעה "ובמקום הראשון!"
הירשם לאתר כדי להגיב

שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

שאלה לגבי האייקון
נשאלה לפני 18 שעות ע"י eran. (כרגע יש 4 תשובות)

זהו,נגמר אנשים
נשאלה לפני שעה ע"י 大きな望み (כרגע יש תשובה אחת)

סיפורים נוספים
ואני רק רציתי לשיר תקציר: זריה היא ילדה ביישנית שחברת הילדות שלה מימיי הגן הופכת לאויבת הכי גדולה שלה כשהיא הופכת לנערה החדשה בתיכון סיירה, בקלות ובמהירות זריה מצליחה למצוא חברים טובים שיהיו איתה בקור ובחום ובתיכון, כשזריה מתחילה לכתוב שירים חבריה שולחים אותה לתחרות שירה ואז אוי א ואני רק רציתי לשיר תקציר: זריה היא ילדה ביישנית שחברת הילדות שלה מימיי הגן הופכת לאויבת הכי גדולה שלה כשהיא הופכת לנערה החדשה בתיכון סיירה, בקלות ובמהירות זריה מצליחה למצוא חברים טובים שיהיו איתה בקור ובחום ובתיכון, כשזריה מתחילה לכתוב שירים חבריה שולחים אותה לתחרות שירה ואז אוי א שלושה בנים ובת תקציר: קרין היא חלק מרביעיית אחים תאומים שלא דומים אחד לשני בכלום ולכל האחד הדרך שלו לעצבן. בין כל אחד יש שתיי דקות אבל בגלל נועם, ג´ק טוען שהוא הכי גדול בגלל שתיי דקות! ומייק כל הזמן מותח את כולם. רק קרין תקועה ביניהם, אבל אם כמה שהם מעצבנים הם תמיד יהיו תאומה אבודה תקציר: פאנפיק אישי שלי המבוסס על הסדרה my litlle pony מאת hasbro על התאומה האבודה של הנסיכה פלורי הארט אבל גם מי שלא ראה את הסדרה יכול להנות מהספר אז לא לדאוג My poor boy תקציר: אליוט הוא מאמן בקבוצת האתלטיקה בבית הספר ג´ייסון הוא תלמידו . בן X בן 15 + מ.ת מחנה החצויים (איזה מקורית אני) תקציר: . הסיפור שלי תקציר: ... יחי המלכה! || מ.ת.א משותף עם ארטמיס תקציר: בפנים The Fifth Wave| מ.ת תקציר: מבוסס על הגל החמישי. הסבר מפורט בפנים. בואו להירשם! D: ז´אנר: הרפתקאות, מדע בדיוני, נוער, מתח היער האפל | מ.ת.א תקציר: --->.<--- שרביט האיזמרגד| סתם עוד אחת תקציר: אירועים משונים פוקדים את העיירה השקטה ביינברידג´: ילדים נעלמים, סופות חול מסתוריות ודמויות משונות שמופיעות ונעלמות באמצע הלילה. כשקייט בת ה-12 ומשפחתה עוברים לגור בעיירה המנומנמת, היא נאלצת להתמודד מול דברים שמעולם לא חשבה שאפשריים. מ.ת הדורות תקציר: פאפ מספריים ושלושה קווים | לינה תקציר: חמישה עשר. חמישה עשר קווים על היד היו כל מה שצריך בשביל להגיע למצב ´עומס קווים´ ולמות ממנו. אם הגעת לשלוש קווים התחלת להתבייש בעצמך, ובשבע אנשים התחילו להתאבד, בין אם זה ממבוכה, ובין אם הלב שלהם היה חלש מהרגיל. הקו השלישי של ברוק הגיע לא מזמן. אוסים בוסים להזמנה ^-^ תקציר: אוסים להזמנה דרך המוות תקציר: הספר הראשון של טרילוגיית הספרים שלי, על נסיכה שהייתה פעם, ומתגלה כאחת שחיה בתוך הסיוט הנורא בחייה, עד שהיא מבינה שהיא לא בנוייה להיות נסיכה, היא בנוייה להיות משהו אחר, אפל יותר... תחרות כתיבה מקצועית| דרו ריי תקציר: תחרות כתיבה רצינית ומקצועית... המשימות יתמקדו בעיקר על שיפור הכתיבה שלכם ועל מקוריות, זה עומד להיות כיף! תחרות ציורים || ✧𝐿𝒾𝓂𝑒✧ תקציר: מה יש כבר להגיד~ תכנסו ותרשמו הצד האפל של עולמנו. תקציר: ילד ששמו תומר יוצא להרפתקה על פי אגדה שאיש לא יודע אם יש אמת בה.הקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | עיר הציורים | עיר הלימודים | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!