התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
626 קוראים


פרק 5 - הקללות הכי מעצבנות.. (לא לכל הגילאים) + הודעה
Pedenation | פורסם לפני 3 חודשים
  


הודעה: 

אני כלכך מצטערת שלא העליתי פרק כלכך הרבה זמן!!

הנה שאלת הפרק: 

איך אתה מראה לאנשים שאתה אוהב אותם?

התשובה שלי:

אני מחבקת אותם♥

כמו כן, הפרק של היום לא יהיה פרק לכל הגילאים, עמכם הסליחה.. 

בגלל זה יהיה עוד פרק היום!♥

♥~~~♥

שטוחה

אתה אפילו לא בן 11 וגם לא היא, באיזה זכות אתה יכול לקרוא לה "שטוחה"?, יותר נכון לרמוז...

קצר ולעניין, ילד רמז לי שאני שטוחה.

אני לא נפגעת מזה, אבל באיזה זכות הוא בא וקורא לי ככה? למה הוא מצפה? למה הילדים בכיתה שלי ואני יודעים דברים שאנחנו לא אמורים לדעת? להרוס לי את התמימות בגיל כזה? עוד לפני חודש לא ידעתי את הפירוש של זה. אני כן התעצבנתי, זה ילד סוטה, סוטה מאוד אפילו, זה מעציב אותי שיש ילדה שאשכרה מדברת לידו בצורה... צורה... בוא נקרא לצורה הזאת "צורה חופשיה", זה לא בסדר וזה אף פעם לא יהיה בסדר. פתטי כלכך.


טיפשה

היא לא טיפשה, חתיכת דביל.

אני לא טיפשה, אני יודעת את זה. הממוצע שלי יותר גבוה מהממוצע שלו באיזה 30 נקודות ואני עדיין מתייחסת אליו. כן, אכפת לי ממה שחושבים עליי, אבל הקללה הזאת, הכינוי גנאי, תקראו לזה איך שתרצו, פשוט עלתה לי על העצבים. זה מראה כלכך הרבה זילזול בבנאדם אחד וכלכך הרבה עולב במי שאמר את זה, אבל זה כבר סיפור אחר אם אנשים בוחרים להתייחס לזה בתור "צחוק" על הצד הנפגע. דמיינו לעצמכם, ילד קורא לכם טיפשים, אבל אתם לוקחים את זה ברצינות, ואז עוד אנשים מצטרפים אל הילד הזה, ואז מתברר לך שזה בצחוק. לא מצחיק, לא מצחיק בכלל.


עולב

אוי, כמה עולב בבנאדם אחד!

כשאתה קורא לבנאדם עלוב, אתה יודע כמה פתטי אתה לצידו ואתה יודע כמה הוא שונא אותך עכשיו, כמה הוא מתעב אותך, כמה הוא רוצה שתסבול. אתה העלוב ליידו, אתה יודע שאתה העלוב. אבל כמו בקללה הקודמת, יש עוד צדדים, הצד של האנשים האחרים. כמו שאתם יודעים, כשאנשים נגררים לבנאדם אחד, הוא מרגיש חזק, חזק מכדי להוריד אנשים לתחתית. הם נגררים כי הם לא רוצים לרדת, הם יורדים עלייך כי הם יודעים שאין להם ברירה. כי הם יודעים שהם יהפכו לעלובים במקומך. הם שפנים, שפנים עלובים וקטנים.


אוטיסטית

מה את? אוטיסטית?

אוטיזם. אוטיזם זאת לא קללה, ואני לא סובלת מאוטיזם. אבל זה כלכך עצוב שיש אנשים שמשתמשים בהפרעה הזאת בתור קללה. להיות אוטיסט זה לא משהו רע, בכלל לא. וזאת גם לא אשמת מי שאוטיסט וזה מה שהופך את זה שמשתמשים בתור המילה הזו בתור קללה. אם זאת קללה אמיתית, חתולים נולדו ורודים ומנצנצים.


♥~~~♥

זהו לפרק הזה, כמו שציינתי בהודעה זה לא היה פרק לכל הגילאים.

בקרוב (היום) פרק חדש!

ביי (:
הירשם לאתר כדי להגיב

תגובות
地球
אוי חבל שקראתי את זה אני פשוט תמימה מידי
עודכן לפני 96 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

היי
נשאלה לפני 52 דקות ע"י Dolphina (כרגע יש 2 תשובות)

מי בא מחר לאייקון?
נשאלה לפני 5 שעות ע"י Aoni (כרגע יש 9 תשובות)

סיפורים נוספים
"אדן החלון" תקציר: כןכןכן כתבתי ספר כנסו כנסו סתכלו בלוג גאוני תקציר: אין תקציר יש השראה "היצור" תקציר: תהיו בשקט... "מטורפת" תקציר: בקרוב? יחי המלכה! || מ.ת.א משותף עם ארטמיס תקציר: בפנים חוקים חדשים | מ.ת.א תקציר: בפנים. קריפיפסטות תקציר: הרבה קריפיפסטות קריפיות The Fifth Wave| מ.ת תקציר: מבוסס על הגל החמישי. הסבר מפורט בפנים. בואו להירשם! D: ז´אנר: הרפתקאות, מדע בדיוני, נוער, מתח מ.ת מחנה החצויים (איזה מקורית אני) תקציר: . היער האפל | מ.ת.א תקציר: --->.<--- Angelsֻֻ| מ.ת.א תקציר: אז... לקחתי רעיון מבמ.ת.א של חברה מאוד טובה שלי {יערה}, התקציר בפנים מפעל חתימות תקציר: בספר מספריים ושלושה קווים | לינה תקציר: חמישה עשר. חמישה עשר קווים על היד היו כל מה שצריך בשביל להגיע למצב ´עומס קווים´ ולמות ממנו. אם הגעת לשלוש קווים התחלת להתבייש בעצמך, ובשבע אנשים התחילו להתאבד, בין אם זה ממבוכה, ובין אם הלב שלהם היה חלש מהרגיל. הקו השלישי של ברוק הגיע לא מזמן. אש מ.ת תקציר: שלושה שחקנים מקסימום היורשת תקציר: בספר לפרוט על מיתרי הלב|| אבלין תקציר: סיפורם של חמישה חברי להקה, לכל אחד יש את הבעיות שלו, את החששות שלו, את רקע שלו. אבל לכולם דבר אחד משותף: אהבתם למוזיקה. אוסים בוסים להזמנה ^-^ תקציר: אוסים להזמנה Release the wolf || LUCY תקציר: יש זאבים מיוחדים,והם בתוך הלב שלנוהקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | עיר הציורים | עיר הלימודים | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!