התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
317 קוראים


פרק 2 - חבריה אפשר להתחיל! :>
🐈 | פורסם לפני 4 חודשים
  


אוקיי חברס אז אנחנו מתחילים :>

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

טוב אז זאת העלילה :

כל אחד מכם מגיע לבית הספר,ומחפש את כיתת המוסיקה של גילאי 14-17 (כי זה בית ספר עם חטיבה ויסודי,בכל קומה יש כיתה לגילאים המתאימים). אחרי שהגעתם לכיתה אנחנו נמשיך ונעבור לעלילה אחרת :)

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

?Ready


!lets start
הירשם לאתר כדי להגיב

22 תגובות
אנג´´ל אוליבר-חתולים זה אהבה
מתי ממשיכים?
עודכן לפני 75 ימים
🐈
אגם : הולכת לכיתתה ויושבת על כיסא.
עודכן לפני 95 ימים
🐈
סליחה פשוט התנתק לי המשתמש ושכחתי את הסיסמה. אנחנו ממשיכים עוד מעט
עודכן לפני 95 ימים
אנג´´ל אוליבר-חתולים זה אהבה
זה רק אני או שהספר נסגר?
עודכן לפני 98 ימים
אנג´´ל אוליבר-חתולים זה אהבה
למה את לא ממשיכה??? כולם גמרו לכתוב
עודכן לפני 103 ימים
דיימונד
דיימונד - יושבת בכיסא ומנגנת בגיטרה שלה מייק - יושב בכיסא בכיתה שלו
עודכן לפני 104 ימים
דידה סיפורים || #לכתובמהלב
דייב: הגעתי לכיתה, מתיישב בכיסאי. לא ידעתי מה אני עושה פה, אבל זה לא שיש לי יותר מדי ברירות
עודכן לפני 105 ימים
אנג´´ל אוליבר-חתולים זה אהבה
יש ספר מ.ת.ד שכתבתי שקוראים לו "תיכון שונים (מ.ת.ד)" בבקשה תרשמו
עודכן לפני 105 ימים
דיימונד
דיימונד - בכיתה שלה ,יושבת על כיסא , שמה את הגיטרה עליה ומתחילה לנגן בה. מייק - בכיתה שלו
עודכן לפני 105 ימים
גריינג´´ר אוליבר
ג´סטין-(קצת תיקון) הוא מזעיף פנים כשרואה את אגם וחושב לעצמו "למה היא פה?" הוא הולך איתן אבל אם רווח קטן
עודכן לפני 105 ימים
גריינג´´ר אוליבר
ליה- שלושתם הולכים לחפש את הכיתה
עודכן לפני 105 ימים
דיימונד
מייק - מוציא בסוף את הכיתה שלו , נכנס אליה ומתיישב באחד הכיסאות. דיימונד - מתיישבת באחד הכיסאות של הכיתה שלה
עודכן לפני 105 ימים
גריינג´´ר אוליבר
ליה- יורדת מהמכונית ומסתכלת אל התיכון ולוחשת "ידעתי שאני יבוא לפה!" מסתכלת לצד ואז רואה את ג´סטין והיא מחבקת אותו. הם נכנסים לבית הספר ואז היא רואה את אגם. היא צורחת מהתרגשות כשהיא רואה אותה.
עודכן לפני 105 ימים
גריינג´´ר אוליבר
ג´סטין- מגיע ברגל ומתישב על עץ, הוא רואה את ג´יי ומחכה לו. הוא הולך עם ג´יי והוא רואה את דייב ומוציא לשון. הוא רואה שג´יי הולך מהר אז הוא רואה את ליה ומחבק אותה. והם הולכים ביחד לכיתה שלהם.
עודכן לפני 105 ימים
דידה סיפורים || #לכתובמהלב
דייב-חיפשתי את הכיתה שלי, כועס. למה שלחו אוצי לפה? לא לזה התכןןנתי כשאמרתי שאני רוצה תיכון מגניב.
עודכן לפני 108 ימים
דיימונד
מייק-" היי אגם , מה קורה? " וחייך אליה דיימונד -מוצאת את הכיתה שלה ונכנסת לתוך הכיתה .
עודכן לפני 110 ימים
דיימונד
מייק -רואה בדרך בזמן שהוא מחפש את הכיתה של ואת אגם ומחייך.
עודכן לפני 110 ימים
אנג´´ל אוליבר-חתולים זה אהבה
ג´יי- יוצא מהלימוזינה הפרטית שלו ומוצא את ג´סטין יושב לי עץ והוא ישר בא אליו ומדבר איתו. אחרי זה הוא רואה את דייב ועושה פרצוץ מתנשא וישר הולך משם. הוא מחפש את הכיתה שלו ואז רואה אמרלד ומסמיק.
עודכן לפני 110 ימים
אנג´´ל אוליבר-חתולים זה אהבה
היא מזעיפה פנים כי לפני שהיא הייתה יתומה ואחרי שהיא עלתה לארץ היא שנה הייתה איתו באותו בית ספר יסודי וכבר אז הוא היה מאוהב בה (לא היה מספיק אותיות בהודעה הקודמת)
עודכן לפני 110 ימים
אנג´´ל אוליבר-חתולים זה אהבה
אמרלד- יורדת מהאוטובוס "סוף סוף אני עוזבת את בית היתומים יאו הו!" רואה את דייב בפעם הראשונה וקצת מסמיקה ואז שמוצאת את הכיתה שלה לפני שנכנסת רואה את ג´יי ומזעיפה פנים.
עודכן לפני 110 ימים
דיימונד
דיימונד - נכנסת לבית הספר בשמחה ומתחילה לחפש את הבית ספר שלה מייק - נכנס לבית הספר בחיוך ומתחיל לחפש את הכיתה שלו
עודכן לפני 110 ימים
🐈
אגם: יורדת מהאוטובוס ונכנסת אל בית הספר. "סוף סוף,אני כאן!" חושבת לעצמה. נכנסת לבית הספר ורואה את חברתה ליה,שהכירה ביסודי. "אני לא מאמינה שגם את כאן!" אומרת בהתרגשות "בואי נלך לחפש את הכיתה שלנו"
עודכן לפני 110 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

בית ספר המשך
נשאלה לפני 3 שעות ע"י B e a u t i f u l ✄ (כרגע יש 13 תשובות)

יודעים מה ? אם יהיו פה 1,500 לייקים אגלה את הכיתה שלי XDD .
נשאלה לפני 1116 ימים ע"י ספ"ג בע"ם (כרגע יש 115 תשובות)

סיפורים נוספים
למה זה מגיע לי? תקציר: בספר 😜 (הסיפור הזה לא אמיתי אני המצאתי אותו) דמעות ושקרים תקציר: תקציר קצר : מה לדעתכם קורה כשילדה בת 15 וחברתה היחידה נבגדות ע"י בנות שבטחו בהן מגיל קטן,ועכשיו הן פשוט תוקעות להן סכין בגב? נכון. שנאה,דמעות,ושקרים. איך מתמודדים 2 נגד 6? איך הבנות בגדו בהן? הכל בספר!
- פרסומת -

חידון,צחוקים,ובדיחות! תקציר: היי,אז כאן בספר הזה,אני עושה חידונים,צחוקים ובדיחות!וגם אתם תוכלו! תיכון למוסיקה מ.ת תקציר: אתם חבורת נערים ונערות שרוצים להתקבל לתיכון שלומדים בו על מוסיקה , אף פעם לא הכרתם אחד את השני , אבל ניסיתם להתגבש ביחד. יחי המלכה! || מ.ת.א משותף עם ארטמיס תקציר: בפנים The Fifth Wave| מ.ת תקציר: מבוסס על הגל החמישי. הסבר מפורט בפנים. בואו להירשם! D: ז´אנר: הרפתקאות, מדע בדיוני, נוער, מתח ברודווי קולג´ תקציר: הגהלצגפ מ.ת מחנה החצויים (איזה מקורית אני) תקציר: . מספריים אדומים של תקווה תקציר: מספריים אדומים של תקווה הוא סיפור על אהבה ובגידה, תקווה וכישלון, סיפור שיראה לכם איך כל דבר שתעשו ישפיע עליכם בעתיד. סיפור החיים. תחרות כתיבה מקצועית| דרו ריי תקציר: תחרות כתיבה רצינית ומקצועית... המשימות יתמקדו בעיקר על שיפור הכתיבה שלכם ועל מקוריות, זה עומד להיות כיף! תחרות ציורים || ✧𝐿𝒾𝓂𝑒✧ תקציר: מה יש כבר להגיד~ תכנסו ותרשמו הוא אוהב אותי? | פאנפיק על סוי לונה תקציר: אחרי שמתאו עוזב לאיטליה לונה מאבדת את הזיכרון ושוכחת את כל הזיכרונות שלה איתו, לונה מתחילה את שנת הלימודים האחרונה בבלייק האם תגלה שהיא סול בנסון? ומה יקרה שמתאו יחזור ולונה לא תזכור אותו? (עלילות עונה 1 בלבד) אני תקציר: הספר מספר על ילדה ושמה ליאור היא עוברת הרבה חוויות מדמיינת איך הן יהיו לומדת על העולם ומכירה אנשים חדשים ואנשים לעומק... היא חולמת על דברים נפלאים ונשאבת לתוכם כל זאת ועוד יסופר בספר❤ מריקולס ליידיבאג & צ´אט נואר עונות 2+3 המידע || אריאנה ליידי נואר ♥ תקציר: ספר המידע, התאוריות והספוילרים של מריקולס ליידיבאג וצ´אט נואר חזר! בספר ישנם ספוילרים, תאוריות, מידע ופרקים חדשים אשר יצאו! בואו היכנסו לעולם של מריקולס! more 100 days תקציר: עולמה של ליליאן מתהפך כאשר מודיעים על סוף העולם בחדשות, האם הזמן הקצר שנותר לה ולשאר אנשי העולם יספיק להם כדי לשרוד? או שהמאה ימים הנותרים להם יעברו בניסיונות נואשים וחסרי פוטנציאל להצלחה להציל את העולם?. כדאי לכם למהר, כי היום הוא 100 לספירה לאחור מ.ת הדורות תקציר: פאפ תעשי רק מה שאת רוצה, שיהיה לך טוב. || מאיה. תקציר: זה כלום וזה גרוע. m+a -mariculous lady bug תקציר: כשאדריאן מתאהב במרינט ... וכשליידיבאג מתאהבת בצאט ... מה קורה כשאדריאן לומד להכיר את מרינט וליידיבאג את צאט ? מספריים ושלושה קווים | לינה תקציר: חמישה עשר. חמישה עשר קווים על היד היו כל מה שצריך בשביל להגיע למצב ´עומס קווים´ ולמות ממנו. אם הגעת לשלוש קווים התחלת להתבייש בעצמך, ובשבע אנשים התחילו להתאבד, בין אם זה ממבוכה, ובין אם הלב שלהם היה חלש מהרגיל. הקו השלישי של ברוק הגיע לא מזמן. תחרות כתיבה • secret תקציר: תחרות כתיבה • secret מ.ת בשביל לינה~ תקציר: לינהההההה בואי לפה~ Angelsֻֻ| מ.ת.א תקציר: אז... לקחתי רעיון מבמ.ת.א של חברה מאוד טובה שלי {יערה}, התקציר בפנים מדריך ממש גרוע לעולם המדהים של הקייפופ תקציר: מה זה קייפופ? מימז ובכי זה מה שזההקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | עיר הציורים | עיר הלימודים | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!