התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
471 קוראים


פרק 5 -
h.g | פורסם לפני 6 חודשים
  


ליסה


שון נוהג ראשון היום. הכבישים ריקים בשעה כל כך מוקדמת, אבל ככל שהזמן עובר הכבישים הולכים ומתמלאים במכוניות. הכביש שאנחנו נוסעים בו עכשיו הוא כביש ראשי, ושון מעט מסתבך עם הנהיגה.

שון ממש שנון ומצחיק,ומדי פעם הוא מספר בדיחות באגביות כזאת שגורמת לי להתפוצץ מצחוק.

"אז.. איזה סוג ספרים אתה אוהב?" אני שואלת.

"מד"ב, פנטזיה, אני יודע, הכל..." הוא עונה באדישות.

"מהו הספר האהוב עליך?" אני ממשיכה לשאול.

"אין לי ספר אהוב. בזמן הקריאה, הספר שאני קורא הוא הספר האהוב עלי." 

"ועדיין? בטוח יש ספר שאהבת יותר מאחרים."

שקט שורר כשהוא חושב. לבסוף הוא עונה "קראת פעם אשמת הכוכבים?"

"כן. כמה פעמים. גם אני ממש אוהבת את הספר הזה. הוא מרגש אותי כל פעם מחדש."

"אוקי." הוא עונה.

"אוקי בסגנון אוגאסטוס ווטרס?" אני שואלת בחיוך.

"אוקי." הוא עונה ומחייך גם הוא.


שון


אנחנו מדברים על סוגי ספרים וספרים אהובים, ואני לא שם לב לכביש שלפני. אני שומע כמה צפירות ממכוניות חולפות אך לא מייחס להן חשיבות. אני לא מנסה לנהוג מאה אחוז. אני מנסה שמונים. 


כשאני מספר לליסה בדיחה ששמעי והיא צוחקת בקול גדול גם אני צוחק. אני לא שם לב שאני נוהג בנתיב הנגדי. אני לא שם לב שמחצתי את דוושת הדלק. אני שם לב רק כשליסה צורחת. אבל אז כבר מאוחר מדי.

***


אני מתעורר בחדר זר על מיטה זרה. אני מנסה לקום מהמיטה ולא מצליח. כל הגוף כואב לי. אחות רצה אלי ושואלת לשלומי.

"כמה זמן אני פה?" אני מניח שאני בבית חולים. כנראה עשיתי תאונה.

"הגעת לכאן אתמול לפנות ערב. עכשיו שתים עשרה בצהריים." היא עונה ומגישה לי כוס מים. אני שותה ומסיים את הכוס בלגימה אחת.

"איפה ליסה?" אני שואל מיד. נכנס ללחץ. אם יקרה לה משהו אני לא אסלח לעצמי. הרי רק בגללי זה קרה רק בגללי.

"היא עדיין לא התעוררה." האחות עונה בעדינות ומגישה לי כדור של שכך כאבים. "קח את זה, יכאב לך פחות." היא אומרת ורוצה ללכת אך אני עוצר בעדה.

"מתי לדעתך נוכל להשתחרר?"אני שואל בקול נואש.

"אני מקווה שאתה תוכל להשתחרר עד סוף השבוע, לגביה צריך לחכות ולראות. מה שבטוח הוא, שכשאתם משתחררים תצטרכו דבר ראשון ללכת לתחנת המשטרה." היא עונה והולכת.


מה עשיתי? נהגתי בלי רשיון, ועשיתי תאונה נוראית, ליסה עדיין לא התעוררה וכנראה שיפתחו לנו תיק במשטרה. מה חשבתי לעצמי? באמת חשבתי שאני אוכל לנהוג מניו יורק לקליפורניה? באמת חשבתי שאמצא את אחי? אני כל כך נאיבי שזה מחליא.


אני מבלה את היום בציפייה. אני אפילו לא יודע למה. לאחות שתגיד לי שליסה התעוררה? לשוטר שיגיע? למכתב שחרור?  אני מנסה לקום מהמיטה כמה פעמים אבל כאבים ברגלי ובכתפי עוצרים אותי. 

"מה יש לי?" אני שואל אני האחות הראשונה שאני רואה.  היא נעצרת ליד המיטה שלי וקוראת מה כתוב בקלסר. 

"לא משהו חמור, מכות יבשות ברגליים ובכתף,כוויה בדרגה נמוכה בצוואר מכריות האוויר, מעט רסיסים ביד שמאל שהוצאו וחבלה קלה בראש. השתדל לנוח כדי שלא תגרום נזק נוסף." היא מחייכת.

"רגע, את יכולה לומר לי מה יש לליסה? הנערה שהייתה איתי בג´יפ?" אני שואל.

"היא התעוררה לפני כשעתיים, היא נפגעה בכתפה מרסיסים של השמשה. הוציאו אותם והיא מתאוששת. היא סובלת ממכות יבשות בראש ומכוויות בדרגה נמוכה בבית החזה ובצוואר מכריות האוויר. החגורה כמעט חנקה אותה אך למזלה היא הצליחה להיחלץ מזה. אנחנו מעריכים שהיא תהיה בסדר." 

"תודה." אני לוחש. היא מהנהנת והולכת לדרכה.

בערב אני כבר מרגיש הרבה יותר טוב וקם מהמיטה. יש לי סחרחורת קלה אבל אני מצליח ללכת. אני פונה לעמדת האחיות ומבקש את החדר של ליסה.

אני נכנס ומוצא אותה במיטתה, קוראת ספר. אני מתיישב לידה. פניה חבולות ועל צווארה סימן אדום עמום. כנראה מחגורת הבטיחות.

"את בסדר?" אני שואל.

"כן. איך אתה?"

"גם בסדר." 

שתיקה.

"תקשיבי,אני ממש מצטער." אני אומר לבסוף. היא מביטה בי במבט לא מבין. "על התאונה. לא הייתי צריך לנהוג בלי רשיון ובטח שלא הייתי צריך לסחוב אותך איתי. תראי מה קרה לך." 

"הי, אתה ממש לא צריך להצטער. א. זה היה רעיון שלי שנצא. ב. קורה שעושים תאונות. אני בטוחה שלא התנגשת ברכב הזה בכוונה." היא אומרת ומחייכת אלי, ואני חש גל של חיבה אליה שגואה בקרבי. אני מחייך אליה בחזרה.

"אני... אני אתן לך זמן לנוח... נפגש אחר כך.." ואני הולך.


ליסה


אני ממש מקווה שנוכל להתשחרר מפה עד סוף השבוע. המקום הזה מגע אותי. כל הזמן אחיות שואלות אם אני בסדר, ולא נותנים לי לקום מהמיטה, והאוכל פה לא משהו. שון הוא האור היחיד במקום הזה. הוא ממש נחמד אלי האמת. ולא רק אלי.

פעם אחת כשישבנו במסדרון וחיכינו לתוצאות של צילום הגב שעשו לי הוא ראה ילד קטן חבול כולו בוכה וזועק. הוא ניגש אליו וחיבק אותו, אחר כך לקחת אותו הצידה ועשה לו "שיחה של גברים" וקנה לו ממתק. אני לא יודעתלמה, אבל זה ממש ריגש אותי.


הדלת של החדר שלי נפתחת ושון נכנס. הוא נראה מוטר.

"תקשיבי... אחרי שנשתחרר נצטרך לעבור בתחנת המשטרה, ואני לא רוצה שיאשימו אותך. את לא נהגת ברכב מעולם. שמעת?" 

"אבל.. כן נהגתי. אולי לא בזמן התאונה אבל נהגתי לפני כן."

"תקשיבי, בדקתי את זה והעונש על נהיגה ללא  רשיון הוא שנתיים מאסר בערך. אני לא רוצה לסבך אותך."

"אני לא משקרת לשוטרים." עניתי בתקיפות, "ואל תדאג יותר מדי. יהיה בסדר. אתה צריך לנוח." אני מחייכת אליו והואא מחייך לי בחזרה. 

שון יוצא מהחדר ואני מנסה לישון, מוטרדת ומלאת חששות.


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

המשך יבוא:)סקר קצר- אשמח אם תענו לי בתגובות:


1. איך הספר עד עכשיו? אהבתם?

2. מה הייתם רוצים שאשפר?

3. מה הייתם רוצים שאשנה?
הירשם לאתר כדי להגיב

2 תגובות
h.g
באמת תודה :) זה ממש משמח לראות שנהנים מהסיפור :)
עודכן לפני 191 ימים
DanbiP
1 מושלם 2 שום דבר זה מושלם 3 כנל
עודכן לפני 192 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

אנשים חמדמדים עם דיסקורד שמשעמם להם
נשאלה לפני 11 שעות ע"י Lital5 (כרגע יש 8 תשובות)

דברו איתי
נשאלה לפני 11 שעות ע"י ᒪYᖇIᑕᗩᒪ (כרגע יש 10 תשובות)

סיפורים נוספים
רעידת אדמה תקציר: עולמה של ליסה מתערער בפתאומיות. אולי זה בגלל רעידת האדמה הגדולה שהתרחשה בשנה שעברה,או אולי בגלל דברים אחרים, שאותם ליסה לא רוצה לחשוף. קריאה מהנה:) סיפור חיי תקציר: סיפור חייה של אן מסופר בספר זה בצורה מרגשת ומותחת. שווה לקרוא:) נ.ב- הספר לא מבוסס על סיפור אמיתי.
- פרסומת -

מלחמת העם מ.ת.א תקציר: העם שלכם שונה. אנשי האצולה רשאים לקחת בעלות על האנשים הרגילים ולעשות איתם מה שהם רוצים. ויש מלחמה- מלחמה גדולה שאי אפשר לעמוד בפניה... אפוקליפסהמ.ת.א תקציר: אבל לא בדיוק. מזהירה אני לא מכניסה כול אחד מלחמת הערפדים || מ.ת.א תקציר: ונקווה שלא ימחק... אקדמיה למרגלים צעירים מ. ת. א תקציר: בפנים תמותו תקציר: הרחק מכאן. תקציר: הרחק מכאן, זה ספר ההמשך לשקט שנשאר. למה עשיתה לי את זה?! (סוטה) תקציר: בספר הודעה חשובה לכל מי שקורא פרסי ג´קסון תקציר: הודעה חשובה לכל מי שקורא פרסי ג´קסון!! תחרות הציור של עיר הספרים 2019 / 2018 ( משוחזר ) || 🌸 レム•マルティネス ⯎ תקציר: אתם משתתפים ^^ וכן, נמחק לי המשתמש אז אמשיך מכאן ברוכים הבאים לעתיד מ.ת.א תקציר: בפנים רוצה אותך...3> תקציר: אהבה,מחלוקות,ריבים...מה קורה כשאנשים מוצאים/ות את עצמם בסיטואציה שהם/הן מתנשקים/ות עם אישה/גבר שהן/הם מרגישים/ות משהו כלפיו/יה? האם יכנעו להרגשה? או שמה יוותרו? once a lifetime | מ.ת.א עם אקאי תקציר: פרוט ווטר yuki no mahou- הקסם של יוקי תקציר: יוקי היא ילדה רגילה שחיה בכדור הארץ. יום אחד, כאשר יוקי מצילה נער מיצור מסתורי היא מגלה שהיא נצר לשושלת מלוכה של קוסמים ושעכשיו עליה להתחיל ללמוד באקדמיה לקוסמים, לשלוט בכוחותיה ולהביס את שדי האופל. האם יוקי תצליח? מריקולס ליידיבאג & צ´אט נואר עונות 2+3 המידע || אריאנה ליידי נואר ♥ תקציר: ספר המידע, התאוריות והספוילרים של מריקולס ליידיבאג וצ´אט נואר חזר! בספר ישנם ספוילרים, תאוריות, מידע ופרקים חדשים אשר יצאו! בואו היכנסו לעולם של מריקולס!הקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | עיר הציורים | עיר הלימודים | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!