התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
483 קוראים


פרק 4 -
h.g | פורסם לפני 6 חודשים
  "אז ככה," שון פתח מפה של ארה"ב והניח את אצבעו על ניו יורק. "פה אנחנו נמצאים, ואנחנו צריכים להגיע ל...פה." עכשיו אצבעו מונחת על קליפורניה.  "סימנתי פה את הדרך שעלינו לעשות" הוא מעביר את אצבעו על כביש שמסומן בצבע ורוד מרקר. "אין לי רשיון, אבל כמה קשה זה כבר יכול להיות?"

"אנחנו לא יכולים לקחת רכבת?" אני מודה, קצת מפחיד אותי לנסוע ברכב שנער בן 16-17 נוהג בו. בלי רשיון.

"לא. חלק מפסי הרכבת נהרסו ברעידה. גם הכבישים השתבשו לגמרי אבל אנחנו נמצא כבר כבישים תקינים.. איך אני אומר? כשנגיע לגשר- נחצה אותו." הוא חייך את חיוכו המקסים והלך לעבר קצה החניה. הלכתי אחריו. "את רואה את זה?" הוא הצביע על ג´יפ קטן ומעט ישן. "זו הדרך שלנו לקליפורניה."

"מתי אנחנו יוצאים?" שאלתי בהתרגשות.

"מחר על הבוקר. תהיי מוכנה בשש." 


השעה שש. כשאני מתקרבת לג´יפ עם תיקי העמוס שון ניגש אלי ועוזר לי לסחוב אותו. הוא מניח אותו בתא המטען ופותח לי את הדלת. 

"ליידיז פירסט" הוא מחייך ואני נכנסת. הוא נכנס מהצד השני ופותח חוברת הדרכה. "ניסיתי לנהוג אתמול כמה שעות. אחד המבוגרים פה הדריך אותי. אבל יכול להיות שהנהיגה תהיה עמוסת טלטלות. חגרי חגורה!" הוא הכריז. הוא לחץ על דוושת הדלק בעדינות והחל בנהיגה. הג´יפ הטלטל מצד לצד ולבסוף התייצב. בינתיים הכביש שלם, כך שלא היה קשה לנהוג. שון תמרן בין הנתיבים השונים (מזל שלא היו מכוניות נוספות בכביש...) עד שמצא את מקומו.

"אכלת כבר ארוחת בוקר?" הוא שאל. "כי הכנתי לנו כריכים." הוא החזיק את ההגה ביד אחת והוציא כריכים משקית שהייתה לידו. "זה עם אבוקדו והשני עם טונה. מה את מעדיפה?"

"את האבוקדו," עניתי. "תודה."


אני מחזיקה את המפה ומכוונת אותו לאן לפנות. מדי פעם יש בורות שצריך לעקוף אבל בינתיים הכל בסדר. 


שון


כשאנחנו מגיעים לכביש הראשי אני מתרווח במושבי ומביט בליסה. היא מביטה במפה שבידה ומסמנת במרקר צהוב את הדרך שעברנו. 

"אז ככה," היא אומרת. "נסענו כבר שלוש שעות. הדרך עצמה תיקח בערך שבוע כולל עצירות וכו´. עוד שעה בערך נגיע לתחנת דלק ואני חושבת שכדאי שנמלא דלק כדי שלא נתקע אח"כ, אפילו שיש לנו קצת יותר מחצי מיכל. הבאת אספקה? אם לא,נוכל לקנות קצת בחנות שבתחנת דלק. רגע,הבאת כסף?" 

אני צוחק קלות. "כן, הבאתי אספקה לשבועיים והבאתי גם כסף. אל דאגה." 

"אוקי, לי מה שאני רואה בעוד שלוש שעות יש חניון חינם. אני בעד שנעצור שם למנוחה קלה ואז נמשיך. אולי אפילו נתחלף ואני אנהג. לא כדאי שתנהג כל היום,אתה תתעייף." היא ממשיכה במבט רציני.

"סבבה. נראה כבר.." אני עונה תשובה לא מחייבת. באותה מידה שמפחיד אותה שאני אנהג בלי רשיון, מפחיד אותי שהיא תנהג בלי רשיון.אחרי שש שעות נהיגה אני באמת עייף ואנחנו מגיעים לחניון- בדיוק כמו שליסה אמרה. אני מחנה- לא ידעתי שיהיה כל כך קשה לחנות- ולמזלי החניון ריק כך שאין לי הזדמנות לפגוע באף רכב. ליסה יוצאת מהג´יפ ונשענת עליו.גם אני יוצא ונשען לצידה. עכשיו שתים עשרה בצהריים והשמש קופחת מעל ראשינו. היא נראית מהורהרת ואני לא רוצה להפריע אז אני נכנס לג´יפ ומעיין במפה. "הי ליסה," אני קורא לה והיא נכנסת לג´יפ. "אני חושב שכדאי שלא ננוח פה יותר משעה, אנחנו צריכים מקום לעצור בו בלילה. אם נצא בעוד שעה ונסע חמש שעות עם 3 עצירות של חצי שעה- שעה נגיע לחניון לילה חינם. זה יהיה מצוין." אני מקיף בעיגול את מיקומו של החניון במפה. ליסה מהנהנת.

"אז... מה את רוצה שנעשה עכשיו?"

"הבאי איתי חבילת קלפים, טאקי ומשחק קופסא.. אנחנו יכולים לשחק קלפים אם אתה רוצה."

אני מהנהן והיא מוציאה חבילת טאקי. היא מחלקת את הקלפים ומכריזה "עם ירידות!" (מדבור בסוג של שיטה במשחק.)

אנחנו מתחילים לשחק ואני מנצח בסיבוב הראשון, היא בשני. אנחנו לא משים לב שהזמן עובר וכשאני מסתכל בשעוני אני רואה שכבר חלפה שעה ורבע.

"אנחנו צריכים לזוז."אני אומר ומתניע את הרכב. 

לא, תן לי לנהוג. אתה בטח עייף." היא אומרת בהחלטיות.

"את יודעת לנהוג?" 

"כמה קשה זה כבר יכול להיות?" היא שואלת ומחייכת. חיוכה חושף שיניים ישרות ולבנות.

"אוקי." אנחנו מחליפים מקומות ואני מדריך אותה איך להתניע.

בתחילה הרכב מטלטל אך עד מהרה היא הבינה את הרעיון.


הערב מגיע ואנחנו מגיעים לחניון הלילה. יש שם עוד 2 קראוונים וג´יפ. היא מחנה קצה החניון ויוצאת החוצה, לאוויר הלילה קריר. התעכבנו מעט בעצירות הקודמות שלנו כך שהשעה עכשיו שמונה בערב. אני פותח את תא המטען ומוציא שני שקי שינה ואוהל. היא עוזרת לי להקים את האוהל הקטן מאחורי הג´יפ ואנחנו פורשים את שקי השינה בפנים.

"אנחנו יוצאים מחר בשבע." אני אומר ונכנס לאוהל. היא נכנסת אחרי.

"תגיד..." היא פותחת את פיה, "אתה באמת חושב שנמצא את אחיך? אני חוששת שנגיע ונגלה שעשינו את המסע הזה לחינם..." היא לוחשת.

"אני לא יודע אם נמצא את אחי, אבל מה שבטוח הוא- שאת המסע הזה לא נעשה לחינם." אני עונה בקול בטוח.

אני מוציא שני כריכים ומגיש לה אחד. אנחנו אוכלים בדממה, מדברים קצת והולכים לישון. עבר עלינו יום ארוך, ומחר יהיה לא פחות עמוס.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

אני יודע שהפרק הזה פחות מעניין אבל הוא הכרחי... בפרק הבא יהיה הרבה יותר מעניין:)

המשך יבוא---
הירשם לאתר כדי להגיב

תגובות
DanbiP
מחכה לו בקוצר רוח
עודכן לפני 199 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

המשך למשחק ערפדים
נשאלה לפני 7 ימים ע"י ルーシー (כרגע יש 688 תשובות)

תזכירו לי לעולם לא ללכת למשחקים של כדורסל
נשאלה לפני 8 שעות ע"י Chicken Nuggets (כרגע יש 2 תשובות)

סיפורים נוספים
רעידת אדמה תקציר: עולמה של ליסה מתערער בפתאומיות. אולי זה בגלל רעידת האדמה הגדולה שהתרחשה בשנה שעברה,או אולי בגלל דברים אחרים, שאותם ליסה לא רוצה לחשוף. קריאה מהנה:) סיפור חיי תקציר: סיפור חייה של אן מסופר בספר זה בצורה מרגשת ומותחת. שווה לקרוא:) נ.ב- הספר לא מבוסס על סיפור אמיתי.
- פרסומת -

אוטיסטית בהכחשה 13+ תקציר: הוריה של מיקה סיפרו לה שיש לה קשיי למידה. הם מעולם לא סיפרו לה שבעצם, כשהייתה בת 3, אובחנה כאוטיסטית בתפקוד גבוה. מיקה מעולם לא האמינה למי שאמר שהיא מתנהגת כמו אוטיסטית, אך מעבר מכיתה של 30 ילד לכיתה של 8 תלמידים אילץ אותה להתמודד עם העובדות. הלילה של מחר | greedy books תקציר: .. אני לא מרגישה כלום. אני רק שוקעת במחשבות על גארט ועל טומאס. אני תוהה, מה יהיה איתנו והחלומות המופרעים שלנו. | סיפור מדבר על ילדה בת 13 בשם אמי שמאוהבת בשני בנים, גארט וטומאס. אתם תוהים מה כל כך מיוחד בזה? בואו תקראו את השאר. אקדמיה למרגלים צעירים מ. ת. א תקציר: בפנים מתן וזד תקציר: מתן one trick zed אפוקליפסהמ.ת.א תקציר: אבל לא בדיוק. מזהירה אני לא מכניסה כול אחד תחרות כתיבה מקצועית| דרו ריי תקציר: תחרות כתיבה רצינית ומקצועית... המשימות יתמקדו בעיקר על שיפור הכתיבה שלכם ועל מקוריות, זה עומד להיות כיף! היחיד שיכול להכריז על מותך זה אני. (12+) || באם תקציר: בפנים~ תשאלו את ליידי באג תקציר: תשאלו את כוכבי הסדרה ליידי באג שאלות מלחמת העם מ.ת.א תקציר: העם שלכם שונה. אנשי האצולה רשאים לקחת בעלות על האנשים הרגילים ולעשות איתם מה שהם רוצים. ויש מלחמה- מלחמה גדולה שאי אפשר לעמוד בפניה... תחרות כתיבה! תקציר: טוב אז החלטתי לעשות תחרות כתיבה , אתם תחשבו שאני לא מקצועית! אבל אני ממש השתדל להיות רצינית! גיבורה תקציר: סיפור על שני אחים, יתומים שננטשו בגיל קטן. האחות הקטנה היא בגלת מוגבלות, אין למשפחתה המאמצת כסף לכסא גלגלים לכן אחיה הגדול סוחב אותה בידיו- עד שבסופו המפתיע של הסיפור מתגלה כשרונם של האחים. פנימיה קליפט סוטה מומלץ מגיל 16+ תקציר: לינה עוברת לפנימית קליפט. ההורים של לינה חושבים שזו פנימיה שבה מחנכים את הילדים אבל מה שלא נכון זאת פנמיה ללימוד סקס מיוחדת שאף הורה לא יודע את זה באמת... תיתקרב אלי!(סוטה מאוד! 15+ לא להעתיק!) תקציר: כדי להיכנס!!!!!!!!!!!!!!!! היום, הוא יום יפה (13+) || חן סיפורים תקציר: הספר נכתב מנקודת מבטה של אנג´ל בת ה - 7, היא בעלת תסמונת דאון, אך עם שמחת חיים רבה. החיים שלה נראים לה כה ורודים, אף על פי שהם אפלים יותר מכפי שהם נראים לה. ספר מיוחד, פסיכולוגי וחידתי.הקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | עיר הציורים | עיר הלימודים | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!