התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
688 קוראים


פרק 11 - הנוקמים: מלחמת האינסוף (ביקורת מפוצצת בספויילרים!!!)
idoko10 | פורסם לפני 40 ימים
  


הנוקמים: מלחמת האינסוף - ביקורת מלאת ספויילרים!!!!וואו, אני לא מאמין שלוק סקיווקר הרג את הלורד וולדמורט ואז זימן את מלתעות לטרוף את כוכב המוות!!!!!


סתם בצחוק. זה לא קרה מן הסתם. זה רק אזהרה.

מי שלא ראה את הנוקמים תסתובבו עכשיו. אתם לא רוצים שאני יגלה לכם דברים. תקראו את הביקורת בלי ספויילרים שלי, שהיא פרק 10 בספר.


ועכשיו, אזהרת ספוילרים.אזהרת ספוילרים!!!!!!


ועכשיו, למה שאשכרה קורה בסרט.


סצנה ראשונה של הסרט מתחילה באקשן שבו כבר מתים היימדאל (אידריס אלבה) ולוקי (טום הידלסטון).

כן. זה באמת קורה. אמיתי לגמרי. 10 דקות ראשונות. המוות של לוקי היה עצוב במיוחד, למרות שכבר חווינו 2 כאלה, אבל זה הרגיש אמיתי. הוא בגד בת´אנוס, כדי להציל את אחיו ת´ור ממות בטוח, אבל ת´אנוס חנק אותו ושבר את צווארו. די אכזרי ומחריד, ובעיקר מכין אותנו לטון של הסרט, שהוא הרבה יותר רציני מרוב שאר סרטי מארוול.


רוב הסרט עוקב אחרי ת´אנוס ותוכניתו להשמיד חצי מהיקום כדי שלחצי השני יהיו חיים יותר טובים. הגיבורים שלנו מחולקים ל3 קבוצות גדולות.

קבוצה אחת, היא ת´ור (כריס המסוורת´), רוקט (בראדלי קופר) וגרוט (וין דיזל), שיוצאים להכיון לת´ור פטיש חזק כדי שהוא יוכל לנקום את מותו של לוקי.

קבוצה שנייה (והאהובה עלי מבין ה3), היא איירון מן (רוברט דאוני ג´וניור), דוקטור סטריינג´ (בנדיקט קמברבאץ´), ספיידרמן ( טום הולנד), ושומרי הגלקסיה הנותרים שהינם סטאר לורד (כריס פראט), מאנטיס (פום קלמנטייף) ודראקס (דייב באטיסטה), והם אחרי שורה של צירופי מקרים נפגשים ומנסים לחסל את ת´אנוס.

קבוצה שלישית, היא קפטן אמריקה (כריס אוואנס), האלמנה השחורה (סקרלט ג´והנסון), באקי ופלקון (סבסטיאן סטאן ואנת´וני מאקי), הפנתר השחור (צ´דוויק בוזמן), ויז´ן ומכשפת השני (פול בטאני ואליזבת´ אולסן), הענק הירוק (מארק רופאלו), וור מאשין (דון צ´ידל) הולכים לווקאנדה כדי להגן על ויז´ן הפצוע מפני משרתיו של ת´אנוס שמנסים לקחת את אבן האינסוף שנמצאת במצחו של ויז´ן.


עכשיו איפה גאמורה אתם שואלים?


ובכן…. ת´אנוס הורג אותה. גאמורה מתה. זו לא בדיחה או מתיחה. הוא זורק אותה מצוק, בעודו מבין שהוא אוהב אותה, כדי להשיג את אחת מהאבנים. הסצנה הזאת היתה עצובה מאוד. אני זוכר שישבתי בקולנוע ומילמלתי לעצמי, לא… לא… אל תמותי.

לא עזר. היא מתה.

קבוצת איירון מן נתקלת בת´אנוס בכוכב הבית שלו, טיטאן.

דוקטור סטריינג´, באמצעות אבן הזמן שנמצאת ברשותו ראה לפיו 14 מיליון עתידים שונים של הקרב מול ת´אנוס, ורק ב1 הנוקמים מנצחים. הפרט הזה חשוב להמשך. הקבוצה אורבת לת´אנוס, ובאיזהו שלב גם נבולה (קרן גילאן) מגיעה לשם, ובעזרתה הקבוצה מצליחה להביא אותו למצב שהם מחזיקים אותו וספיידרמן כמעט ולוקח לו את כפפת האינסוף.

אבל אז סטאר לורד מגלה שגאמורה מתה, מתחרפן והורס הכל. הוא תוקף את ת´אנוס שמשתחרר, וכמעט הורג את איירון מן. דוקטור סטריינג´, אחרי שבתחילת הסרט אמר שהוא יעשה הכל כדי לשמור על האבן, נותן אותה לת´אנוס בתמורה לחייו של איירון מן (החלטה שתהיה חשובה להמשך וקשורה למה שכבר קרה). ת´אנוס לוקח את האבן ומשאיר אותם מובסים בעודו הולך לווקאנדה כדי לקחת את האבן האחרונה שנמצאת במצחו של ויז´ן.

בווקאנדה מתחולל קרב מטורף, וכשת´אנוס מגיע הם מבינים שהם חייבים להשמיד את האבן שבמצחו של ויז´ן ובכך להרוג אותו, והיחידה שמסוגלת לכך היא מכשפת השני, בת זוגתו.

כל הנוקמים הנותרים מנסים להגן על מכשפת השני בזמן שהיא עושה את המעשה הקשה מכל, אבל ת´אנוס מביס אותם אחד אחרי השני. שניה לפני שהוא מגיע אליה, מכשפת השני מצליחה, ואהובה מת, ואיתו האבן. ת´אנוס לא יכול להגשים את מטרתו.

רק ש, הפתעה! ת´אנוס משתמש באבן הזמן, מחזיר את ויז´ן, ותולש את האבן ממצחו, ועכשיו ויז´ן מת שוב.

ת´ור מגיע, מנסה להביס את ת´אנוס, אבל זה מספיק לנקוש באצבעותיו וחצי מהיקום מושמד.

וביניהם:

הפנתר השחור, ספיידרמן, מאנטיס, דראקס, קוויל, גרוט, פאלקון, באקי, דוקטור סטריינג´.

הולי פאק. הסרט נגמר. ת´אנוס ניצח. שוט אחרון הוא של ת´אנוס יושב לו במקום פסטורלי, מביט על היקום, ומחייך. כינורות נשמעים ברקע. המסך מחשיך. ואני נותר, יושב באולם הקולנוע. אני מרגיש חלול וריק.

פאק.


אני חושב שהסרט הזה נועז ברמות. זה סרט גיבורי העל היחיד בכל הזמנים שהנבל ניצח. לא ניצחון חלקי כמו באביר האפל, אלא ניצחון מלא. הוא השיג מה שהוא רוצה. הגיבורים מתים. (למרות שלדעתי רובם יחזרו).

אז זוכרים מה שכתבתי על דוקטור סטריינג´ ממקודם, ועל ה14 מיליון עתידים שונים, ושרק באחד הם מנצחים. אז יש הרבה (ואני אחד מהם) שחושבים שהוא נתן את האבן, כי הוא ידע שאיירון מן זקוק להם לניצחון. שהעתיד היחיד שבו הם מנצחים, הוא כשאיירון מן חי. די מגניב לא? הכל חלק מהתכנית.

עכשיו, שימו לב לזה.

כל הגיבורים ששרדו הם נוקמים וותיקים יחסית.

איירון מן, קפטן, האלק, האלמנה השחורה, וור משין, ת´ור, והוקאיי (בתקווה שהוא שרד) כולם מהנוקמים המקוריים. אף אחד מהם לא מת. הממממ….

אני חושב שהסרט הבא יכרוך בזה שהם נאלצים להקריב את עצמם בכדי להציל את הדור החדש, שכרגע מת.


בנוסף יש סצנת אחרי כתוביות שבה נותנים טיזר לקפטן מארוול. עכשיו נותר רק לחכות.


הסרט הזה היה כל מה שרציתי ויותר. הוא היה מצחיק וכיפי, אבל גם השאיר מקום לרגעים דרמטיים ואפלים ואיזן בין שניהם בצורה מעולה.

או כמו שת´אנוס אומר: "perfectly balanced, like all things should be"


תנו לי לדעת מה אתם חושבים על מה שקרה בסרט בתגובות למטה!!!


סקר: איזה מוות הכי העציב אתכם?

ספיידרמן ודוקטור סטריינג´
גאמורה
ויז´ן
לוקי והיימדאל
הפנתר, באקי ופאלקון
שומרי הגלקסיה
צפייה בתוצאותהירשם לאתר כדי להגיב

14 תגובות
יובל|נבי תיכנס לפאקינג תיק
*ראמן
עודכן לפני 37 ימים
idoko10
ונאמר אמן
עודכן לפני 39 ימים
Lady C
וכן, כל הנשמות של אלו ש"מתו" תקועות בכל האבן יחד עם הנשמה של גאמורה ובסרט הבא קפטן מארוול הולכת להציל את כולם חחח
עודכן לפני 40 ימים
Lady C
מה שעושה את הסרט הזה כלכך טוב זה שבאיזשהו מקום הבנתי למה תאנוס עשה את מה שעשה, אני לא אומרת שאני מסכימה איתו, אבל זאת הפעם הראשונה שהקדישו זמן להסביר את הסיבות של הנבל ולא סתם אמרו שהוא רע...
עודכן לפני 40 ימים
idoko10
האמת היא שאחרי הפעם הראשונה שראיתי את הסרט יצאתי מהקולנוע וקיללתי את ת´אנוס. בקול רם. פשוט הלכתי וקיללתי. הרבה זמן לא שנאתי נבל ככה. זה מה שהופך אותו לכזה טוב
עודכן לפני 40 ימים
idoko10
חחח נכון. אני יניח שהתכוונת לאגדה של קורה (ואניח שזה גם בגלל המתקן שגיאות)
עודכן לפני 40 ימים
יובל|נבי תיכנס לפאקינג תיק
*אגדה. מתקן שגיאות מטומטםםם
עודכן לפני 40 ימים
יובל|נבי תיכנס לפאקינג תיק
ומה הקטע של ת´אנוס? תפסיק לחפור על איזון מושלם וכל החרא הזה! אתה לא הראשון שניסה "לאזן" את היקום! *שיעולשיעול רוב האנטגוניסטים בהרגשה של קורה*
עודכן לפני 40 ימים
idoko10
וואי יובל יש מצב. אני חושב שגאמורה תחזור גם. אבל אני בעיקר חושב שקאפ ואיירון מן הולכים לסיים את דרכם בעולם החיים בסרט הבא
עודכן לפני 40 ימים
idoko10
אני הרגע חזרתי ממנו פעם שנייה... הרגשתי שאני חייב לשתף
עודכן לפני 40 ימים
יובל|נבי תיכנס לפאקינג תיק
מתקן שגיאות מטומטם. איך הגעת לארון מיקום? 2. הם ישתמשו באבן הזמן כדי להציל את כולם 3. הנשמות של גאמורה וחצי מהיקום לכודות בתוך אבן הנשמה אז הם ישמידו אותה. 4. כולםםם ימותווו. (סתם)
עודכן לפני 40 ימים
יובל|נבי תיכנס לפאקינג תיק
לדעתי יש 3 אפשרויות: 1: רגע לפני שיצא מהארון מת לת´אנוס היה פלאשבק של כאמור בתור ילדה, וזה גרם לו לו לרצות חצי מהארון מת והוא השתמש באבן המציאות כדי ליצור אשליה שחצי מהארון מת.
עודכן לפני 40 ימים
Lady C
אין לי מה להגיד על כל אלו שמתו, למרות שספיידרמן ובאקי היו הכי עצובים בשבילי, בלי ספק.. לוקי (שהוא אחת הדמויות האהובות עלי) מת בחמש דקות הראשונות של הסרט ואפילו שידעתי שהוא הולך למות בכיתי כמו תינוקת..
עודכן לפני 40 ימים
Lady C
אחי הרגע חזרתי מהקולנוע ראיתי את הסרט הזה בפעם השלישית... ואין לי מילים פשוט. ישבתי שם כמו ילדה קטנה ובכיתי כאילו זאת הפעם הראשונה...
עודכן לפני 40 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

תתנו לי אנימות עם אוזני חתולי!!!
נשאלה לפני 38 דקות ע"י Masami (כרגע יש 7 תשובות)

הנה אני
נשאלה לפני 5 שעות ע"י Shalev. (כרגע יש 4 תשובות)

סיפורים נוספים
מעבר לחומת הגן||over the garden wall תקציר: מתאר את הסיפור מהסדרה הקצרה והמעולה over the garden wall ביקורות לסרטים מ2018 תקציר: שלום. אני עדו. אני מבקר סרטים. משחקי הרעב לבחירתכם!!! (סוג של מש"ת) תקציר: : ) המסע למלחמת האינסוף - ביקורות לסרטי מארוול תקציר: לכבוד יציאתו של הנוקמים מלחמת האינסוף, אני מבקר כל אחד מ18 הסרטים הקודמים שמובילים אליו. שונים מ.ת.א עם דיימונד ^^ תקציר: כנסווו^^ The Fifth Wave| מ.ת תקציר: מבוסס על הגל החמישי. הסבר מפורט בפנים. בואו להירשם! D: ז´אנר: הרפתקאות, מדע בדיוני, נוער, מתח מלחמה מ.ת.א||עם סקיי *^* תקציר: בפנים כי.. ככה? (לא נותן לי לשים כריכה *בכי*) קרקס מ.ת. תקציר: עלילה:מנהלת הקרקס חטפה ילדים/נערים ומכריחה אותם לעבוד בקרקס שלו אקדמיה למרגלים צעירים מ. ת. א תקציר: בפנים פנימייה לנסיכים ולנסיכות קסומים מ´´ת תקציר: מת פנטסטי עם נסיכים , נסיכות , כוחות ,אקשן וכדומה. בני האלים||מ.ת.א של תרנגולת תקציר: בפנים הכל בלוגי קרינג´י תקציר: היי חיות מחמד| מ.ת תקציר: בספר המסע בעקבות התיבה- פאנפיק לפרסי ג´קסון תקציר: אוקיי אז חברה שלי שקוראים לה אריאל ועוד אחת שקוראים לה שחף ואני ועוד אחד בשם ליאון עומדים להיות הדמויות אבל זה לא אמיתי!!! פאנפיק לפרסי ג´קסון המדריך לחצויי המתחיל תקציר: כנסו אנשים יהיה מעניין מחנה קיץ לנסיכות ונסיכים מ.ת.א הדור הבא יחד עם יערה תקציר: זה משחק המשך מחנה קיץ לנסיכות ונסיכים מ.ת.א דברים השתנו מאז העתיד החדש - מ.ת.א - פתיחה מחדש תקציר: ברלה ברלה צא החוצה אמא ואבא יקנו לך עוגה Angelsֻֻ| מ.ת.א תקציר: אז... לקחתי רעיון מבמ.ת.א של חברה מאוד טובה שלי {יערה}, התקציר בפנים הפגיעה. תקציר: ניה היא ילדה בת 11 הסובלת מאוטיזם ברמה בינונית, משפחתה של ניה כל הזמן פוגעים בה ולועגים לה, אבל לאחר פגיעה אחת הכל השתנה תמונות ובדיחות של גיבורי האולימפוס תקציר: נראלי שהשם מדבר בעד עצמו פרסי ג´קסון מנקודת המבט של אנבת´ תקציר: תיכנסו ותיראו הולך להיות מותח ילדה של אבאל´ה (15+) || חן סיפורים תקציר: סיפור קשה לקריאה וקורע לב על ילדה בת 8 בשם שרית, אשר נולדה אוטיסטית. אמה מתה בלידתה ומאז אביה הנורא עושה ממנה צחוק, משפיל אותה ומתעלל בה לעיני חבריו הנרקומנים. הספר מבוסס על אחד משיריה של דליה רביקוביץ´, הנקרא ´כף יד רשעה´. פאנאפיק לגורמיטי. תקציר: וואלה, לי אפילו אין מושג מה יקרה בו. אני פשוט אזרום עם הכתיבה ואם בא לכם, אתם מוזמנים להיכנס ולזרום איתה גם.הקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | עיר הציורים | עיר הלימודים | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!