התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
2363 קוראים


פרק 11 - הנוקמים: מלחמת האינסוף (ביקורת מפוצצת בספויילרים!!!)
idoko10 | פורסם לפני 8 חודשים
  


הנוקמים: מלחמת האינסוף - ביקורת מלאת ספויילרים!!!!וואו, אני לא מאמין שלוק סקיווקר הרג את הלורד וולדמורט ואז זימן את מלתעות לטרוף את כוכב המוות!!!!!


סתם בצחוק. זה לא קרה מן הסתם. זה רק אזהרה.

מי שלא ראה את הנוקמים תסתובבו עכשיו. אתם לא רוצים שאני יגלה לכם דברים. תקראו את הביקורת בלי ספויילרים שלי, שהיא פרק 10 בספר.


ועכשיו, אזהרת ספוילרים.אזהרת ספוילרים!!!!!!


ועכשיו, למה שאשכרה קורה בסרט.


סצנה ראשונה של הסרט מתחילה באקשן שבו כבר מתים היימדאל (אידריס אלבה) ולוקי (טום הידלסטון).

כן. זה באמת קורה. אמיתי לגמרי. 10 דקות ראשונות. המוות של לוקי היה עצוב במיוחד, למרות שכבר חווינו 2 כאלה, אבל זה הרגיש אמיתי. הוא בגד בת´אנוס, כדי להציל את אחיו ת´ור ממות בטוח, אבל ת´אנוס חנק אותו ושבר את צווארו. די אכזרי ומחריד, ובעיקר מכין אותנו לטון של הסרט, שהוא הרבה יותר רציני מרוב שאר סרטי מארוול.


רוב הסרט עוקב אחרי ת´אנוס ותוכניתו להשמיד חצי מהיקום כדי שלחצי השני יהיו חיים יותר טובים. הגיבורים שלנו מחולקים ל3 קבוצות גדולות.

קבוצה אחת, היא ת´ור (כריס המסוורת´), רוקט (בראדלי קופר) וגרוט (וין דיזל), שיוצאים להכיון לת´ור פטיש חזק כדי שהוא יוכל לנקום את מותו של לוקי.

קבוצה שנייה (והאהובה עלי מבין ה3), היא איירון מן (רוברט דאוני ג´וניור), דוקטור סטריינג´ (בנדיקט קמברבאץ´), ספיידרמן ( טום הולנד), ושומרי הגלקסיה הנותרים שהינם סטאר לורד (כריס פראט), מאנטיס (פום קלמנטייף) ודראקס (דייב באטיסטה), והם אחרי שורה של צירופי מקרים נפגשים ומנסים לחסל את ת´אנוס.

קבוצה שלישית, היא קפטן אמריקה (כריס אוואנס), האלמנה השחורה (סקרלט ג´והנסון), באקי ופלקון (סבסטיאן סטאן ואנת´וני מאקי), הפנתר השחור (צ´דוויק בוזמן), ויז´ן ומכשפת השני (פול בטאני ואליזבת´ אולסן), הענק הירוק (מארק רופאלו), וור מאשין (דון צ´ידל) הולכים לווקאנדה כדי להגן על ויז´ן הפצוע מפני משרתיו של ת´אנוס שמנסים לקחת את אבן האינסוף שנמצאת במצחו של ויז´ן.


עכשיו איפה גאמורה אתם שואלים?


ובכן…. ת´אנוס הורג אותה. גאמורה מתה. זו לא בדיחה או מתיחה. הוא זורק אותה מצוק, בעודו מבין שהוא אוהב אותה, כדי להשיג את אחת מהאבנים. הסצנה הזאת היתה עצובה מאוד. אני זוכר שישבתי בקולנוע ומילמלתי לעצמי, לא… לא… אל תמותי.

לא עזר. היא מתה.

קבוצת איירון מן נתקלת בת´אנוס בכוכב הבית שלו, טיטאן.

דוקטור סטריינג´, באמצעות אבן הזמן שנמצאת ברשותו ראה לפיו 14 מיליון עתידים שונים של הקרב מול ת´אנוס, ורק ב1 הנוקמים מנצחים. הפרט הזה חשוב להמשך. הקבוצה אורבת לת´אנוס, ובאיזהו שלב גם נבולה (קרן גילאן) מגיעה לשם, ובעזרתה הקבוצה מצליחה להביא אותו למצב שהם מחזיקים אותו וספיידרמן כמעט ולוקח לו את כפפת האינסוף.

אבל אז סטאר לורד מגלה שגאמורה מתה, מתחרפן והורס הכל. הוא תוקף את ת´אנוס שמשתחרר, וכמעט הורג את איירון מן. דוקטור סטריינג´, אחרי שבתחילת הסרט אמר שהוא יעשה הכל כדי לשמור על האבן, נותן אותה לת´אנוס בתמורה לחייו של איירון מן (החלטה שתהיה חשובה להמשך וקשורה למה שכבר קרה). ת´אנוס לוקח את האבן ומשאיר אותם מובסים בעודו הולך לווקאנדה כדי לקחת את האבן האחרונה שנמצאת במצחו של ויז´ן.

בווקאנדה מתחולל קרב מטורף, וכשת´אנוס מגיע הם מבינים שהם חייבים להשמיד את האבן שבמצחו של ויז´ן ובכך להרוג אותו, והיחידה שמסוגלת לכך היא מכשפת השני, בת זוגתו.

כל הנוקמים הנותרים מנסים להגן על מכשפת השני בזמן שהיא עושה את המעשה הקשה מכל, אבל ת´אנוס מביס אותם אחד אחרי השני. שניה לפני שהוא מגיע אליה, מכשפת השני מצליחה, ואהובה מת, ואיתו האבן. ת´אנוס לא יכול להגשים את מטרתו.

רק ש, הפתעה! ת´אנוס משתמש באבן הזמן, מחזיר את ויז´ן, ותולש את האבן ממצחו, ועכשיו ויז´ן מת שוב.

ת´ור מגיע, מנסה להביס את ת´אנוס, אבל זה מספיק לנקוש באצבעותיו וחצי מהיקום מושמד.

וביניהם:

הפנתר השחור, ספיידרמן, מאנטיס, דראקס, קוויל, גרוט, פאלקון, באקי, דוקטור סטריינג´.

הולי פאק. הסרט נגמר. ת´אנוס ניצח. שוט אחרון הוא של ת´אנוס יושב לו במקום פסטורלי, מביט על היקום, ומחייך. כינורות נשמעים ברקע. המסך מחשיך. ואני נותר, יושב באולם הקולנוע. אני מרגיש חלול וריק.

פאק.


אני חושב שהסרט הזה נועז ברמות. זה סרט גיבורי העל היחיד בכל הזמנים שהנבל ניצח. לא ניצחון חלקי כמו באביר האפל, אלא ניצחון מלא. הוא השיג מה שהוא רוצה. הגיבורים מתים. (למרות שלדעתי רובם יחזרו).

אז זוכרים מה שכתבתי על דוקטור סטריינג´ ממקודם, ועל ה14 מיליון עתידים שונים, ושרק באחד הם מנצחים. אז יש הרבה (ואני אחד מהם) שחושבים שהוא נתן את האבן, כי הוא ידע שאיירון מן זקוק להם לניצחון. שהעתיד היחיד שבו הם מנצחים, הוא כשאיירון מן חי. די מגניב לא? הכל חלק מהתכנית.

עכשיו, שימו לב לזה.

כל הגיבורים ששרדו הם נוקמים וותיקים יחסית.

איירון מן, קפטן, האלק, האלמנה השחורה, וור משין, ת´ור, והוקאיי (בתקווה שהוא שרד) כולם מהנוקמים המקוריים. אף אחד מהם לא מת. הממממ….

אני חושב שהסרט הבא יכרוך בזה שהם נאלצים להקריב את עצמם בכדי להציל את הדור החדש, שכרגע מת.


בנוסף יש סצנת אחרי כתוביות שבה נותנים טיזר לקפטן מארוול. עכשיו נותר רק לחכות.


הסרט הזה היה כל מה שרציתי ויותר. הוא היה מצחיק וכיפי, אבל גם השאיר מקום לרגעים דרמטיים ואפלים ואיזן בין שניהם בצורה מעולה.

או כמו שת´אנוס אומר: "perfectly balanced, like all things should be"


תנו לי לדעת מה אתם חושבים על מה שקרה בסרט בתגובות למטה!!!


סקר: איזה מוות הכי העציב אתכם?

ספיידרמן ודוקטור סטריינג´
גאמורה
ויז´ן
לוקי והיימדאל
הפנתר, באקי ופאלקון
שומרי הגלקסיה
צפייה בתוצאותהירשם לאתר כדי להגיב

14 תגובות
יובל|נבי תיכנס לפאקינג תיק
*ראמן
עודכן לפני 250 ימים
idoko10
ונאמר אמן
עודכן לפני 252 ימים
Lady C
וכן, כל הנשמות של אלו ש"מתו" תקועות בכל האבן יחד עם הנשמה של גאמורה ובסרט הבא קפטן מארוול הולכת להציל את כולם חחח
עודכן לפני 253 ימים
Lady C
מה שעושה את הסרט הזה כלכך טוב זה שבאיזשהו מקום הבנתי למה תאנוס עשה את מה שעשה, אני לא אומרת שאני מסכימה איתו, אבל זאת הפעם הראשונה שהקדישו זמן להסביר את הסיבות של הנבל ולא סתם אמרו שהוא רע...
עודכן לפני 253 ימים
idoko10
האמת היא שאחרי הפעם הראשונה שראיתי את הסרט יצאתי מהקולנוע וקיללתי את ת´אנוס. בקול רם. פשוט הלכתי וקיללתי. הרבה זמן לא שנאתי נבל ככה. זה מה שהופך אותו לכזה טוב
עודכן לפני 253 ימים
idoko10
חחח נכון. אני יניח שהתכוונת לאגדה של קורה (ואניח שזה גם בגלל המתקן שגיאות)
עודכן לפני 253 ימים
יובל|נבי תיכנס לפאקינג תיק
*אגדה. מתקן שגיאות מטומטםםם
עודכן לפני 253 ימים
יובל|נבי תיכנס לפאקינג תיק
ומה הקטע של ת´אנוס? תפסיק לחפור על איזון מושלם וכל החרא הזה! אתה לא הראשון שניסה "לאזן" את היקום! *שיעולשיעול רוב האנטגוניסטים בהרגשה של קורה*
עודכן לפני 253 ימים
idoko10
וואי יובל יש מצב. אני חושב שגאמורה תחזור גם. אבל אני בעיקר חושב שקאפ ואיירון מן הולכים לסיים את דרכם בעולם החיים בסרט הבא
עודכן לפני 253 ימים
idoko10
אני הרגע חזרתי ממנו פעם שנייה... הרגשתי שאני חייב לשתף
עודכן לפני 253 ימים
יובל|נבי תיכנס לפאקינג תיק
מתקן שגיאות מטומטם. איך הגעת לארון מיקום? 2. הם ישתמשו באבן הזמן כדי להציל את כולם 3. הנשמות של גאמורה וחצי מהיקום לכודות בתוך אבן הנשמה אז הם ישמידו אותה. 4. כולםםם ימותווו. (סתם)
עודכן לפני 253 ימים
יובל|נבי תיכנס לפאקינג תיק
לדעתי יש 3 אפשרויות: 1: רגע לפני שיצא מהארון מת לת´אנוס היה פלאשבק של כאמור בתור ילדה, וזה גרם לו לו לרצות חצי מהארון מת והוא השתמש באבן המציאות כדי ליצור אשליה שחצי מהארון מת.
עודכן לפני 253 ימים
Lady C
אין לי מה להגיד על כל אלו שמתו, למרות שספיידרמן ובאקי היו הכי עצובים בשבילי, בלי ספק.. לוקי (שהוא אחת הדמויות האהובות עלי) מת בחמש דקות הראשונות של הסרט ואפילו שידעתי שהוא הולך למות בכיתי כמו תינוקת..
עודכן לפני 253 ימים
Lady C
אחי הרגע חזרתי מהקולנוע ראיתי את הסרט הזה בפעם השלישית... ואין לי מילים פשוט. ישבתי שם כמו ילדה קטנה ובכיתי כאילו זאת הפעם הראשונה...
עודכן לפני 253 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

יש לנו פה כלב שלא עוזב אותנו
נשאלה לפני 1 ימים ע"י Bitch Lasagna (כרגע יש 2 תשובות)

שלום
נשאלה לפני 6 שעות ע"י Nic (כרגע יש תשובה אחת)

סיפורים נוספים
רצח באחוזה על האי בלב בים תקציר: סיפור רצח ותעלומה המתרחש באחוזה. שנמצאת בלב ים (די מסביר את עצמו לא?) משחקי הרעב לבחירתכם!!! (סוג של מש"ת) תקציר: : ) מעבר לחומת הגן||over the garden wall תקציר: מתאר את הסיפור מהסדרה הקצרה והמעולה over the garden wall ביקורות לסרטים מ2018 תקציר: שלום. אני עדו. אני מבקר סרטים. פנימיית ערפדים מ.ת תקציר: נאמ זה ישן אבל רציתי להחזיר ממלכה אחרת מ.ת.א תקציר: סודות ורק סודות עוד תחרות כתיבה || אבלין תקציר: בבקשה תירשמו אני נואשת החיים הם מעגל תקציר: אור מסדרת הספרים תמונות ובדיחות של גיבורי האולימפוס תקציר: נראלי שהשם מדבר בעד עצמו מ.ת הארי פוטר (אחרי תקופת הארי) תקציר: הוגוורטס (אוהבי נוויל התאחדו!) הוא אוהב אותי? | פאנפיק על סוי לונה תקציר: אחרי שמתאו עוזב לאיטליה לונה מאבדת את הזיכרון ושוכחת את כל הזיכרונות שלה איתו, לונה מתחילה את שנת הלימודים האחרונה בבלייק האם תגלה שהיא סול בנסון? ומה יקרה שמתאו יחזור ולונה לא תזכור אותו? (עלילות עונה 1 בלבד) יומנה של אנבת´ תקציר: בפנים:) מ.ת "רוח משפחה" עם דיימונד תקציר: חמישה אחים- זוג הורים, בית רדוף רוחות. תירשמו! אפוקליפסהמ.ת.א תקציר: אבל לא בדיוק. מזהירה אני לא מכניסה כול אחד שבעת הפלאים 6 - מערב אמריקה תקציר: פאנפיק לשבעת הפלאים יומני היקר תקציר: בהשראת הספר: ´´הבלוג של החיים שלי´´,רק במציאות...כמה שאני לא החלטית... הקונדסאים קוראים הארי פוטר (בתוך הספר יש קרדיט) harry potter תקציר: ג´יימס מוצא ספר עתידני ששמו "הארי פוטר" בתוך הספר יש כל מיני קטעים מחייו של הארי פוטר. גברת שועל אל תקחי איתך מטרייה - מ.ת (משוחזר 3:) תקציר: משוחזר D: דברים מעניינים על המזלות תקציר: ↑↑↑↑ מוות על פני המים || גיא תקציר: 🍭 פאנפיק על הארי פוטר (בתקופה שלפני הארי ו/או וולדמורט) תקציר: גורלן של התאומות גריי הוא רע ומר: הן גדלו בבית יתומים מתעלל וזכו ליחס נורא- עד שהגיעו להוגוורטס. אך האם סופן יהיה טוב? הכל התחיל ב.. תקציר: חרטומים מאוהבים תקציר: הרתפתקאות סיידי וולט אחרי נצחון על אפופיס שמנסים לחיות יחד כבני אנוש נורמלים. אבל סיידי תצטרך להתמודד מול מחזר נוסף שמאיים עלייה ועל וולט . מה סיידי תחליט ומה וולט יעשה?הקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!