התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
959 קוראים


פרק 5 - Just Different
Lady C | פורסם לפני 5 חודשים
  


Image result for alycia debnam carey gif


החלקתי אל המושב הרגיל שלי בבוקר למחרת, רעננה ומוכנה ליום הארוך שעמד לפני. שמעתי את הפעמון מצלצל בקצה הרחוק של מסדרון בית הספר, ואת הצעקות והדיבורים האינסופיים של ים התלמידים בדרכם לכיתות. פיטר כבר היה ישוב ומוכן לשיעור כשנכנסתי לכיתה, תמיד מקדים בלפחות עשר דקות. הנחתי את התיק שלי על הרצפה, שולחת אליו מבט מהיר והוא מיד הסיט את מבטו ממני, בוהה דרך החלון בחצר בית הספר הגדולה ובעננים שהתקבצו מעל העיר.

"אתם עדיין לא מדברים?" מארי ג´יין עמדה ליד שולחני עכשיו, מקפיצה אותי ממחשבותי.

אחרי האירועים של אתמול בערב, היא הציקה לי על איך שיצאתי על פיטר, והיום, לא היה לי מצב רוח לאופי העליז והקופצני שלה. לא ישנתי דקה אתמול בלילה, הסיוטים מחזיקים אותי ערה בבית הריק.


לחשתי לה, בידיעה שפיטר יכול לשמוע את השיחה שלנו, מהעובדה הברורה, לי לפחות, שהוא ישב שני מטרים ממני. "פשוט תניחי לזה, מארי ג´יין." היא המשיכה, שולחת לעברי מבט עצוב, לפני שגם היא מצאה את מקומה בסוף הכיתה והתיישבה.

פתחתי את המחברת שלי, מדפדפת לעמוד ריק ושולפת עט מהתיק שלי. כשהחזרתי את מבטי אל קידמת הכיתה, ראיתי את גוון בפתח הדלת, עם יוג´ין ת´ומפסון, או בשמו הידוע יותר, פלאש. ראש קבוצת הפוטבול, ביריון, למרות החוכמה שלו.

החטפתי מבט אל מארי ג´יין מאחורי הכתף שלי, עינייה פוגשות את שלי.

פלאש היה ידוע כמישהו שמשתמש בבנות. גוון היתה נחמדה, כנה, אבל לפעמים קצת נאיבית. הדבר האחרון שהייתי צריכה מפלאש היה שישתמש בה כמו בכל הבנות האחרות בעבר.


"פלאש, השיעור התחיל." מר וורן נכנס לכיתה, קולו נמוך ודי מאיים. "תמשיכו ללכת, בבקשה." הוא נופף בידיו ושלח את גוון ופלאש למקומם. זה לא היה מקובל ממורים לקרוא לתלמידים בכינויים שלהם, אבל פלאש תפס מהר מאוד בין כל התלמידים בבית הספר ואפילו המורים.

גוון שלחה אליו חיוך לפני שתפסה את מקומה מאחורי פיטר, מתחמקת מהמבטים שלי.

הסתובבתי חזרה אל מר וורן, מחזירה את תשומת הלב שלי אליו. "אוקיי, כולנו יודעים שיש טיול בשבוע הבא." הוא התחיל לדבר, "זה חובה, אני לא רוצה שתחשבו שאתם יכולים להבריז מהיום הזה. הציון שלכם בסמסטר הזה יהיה קשור לטיול הזה, אז בבקשה לבוא ערניים."

מתוך הרגל, התחלתי לתופף עם העט שלי על קצה השולחן, כשאני מקשיבה לו, קוראת את מה שרשם על הלוח בנוגע לטיול הזה. שיניי חורכות את השפה התחתונה שלי, ואני נהנית מההרצאה. זה היה התחום שלי, מקום בו החיים לא היו מסובכים כלכך. מספרים, נוסחאות, תאוריות, כל זה היה כמו מוזיקה לאוזני.


אחרי שהשיעור נגמר, מצאתי את עצמי מחכה ליד הלוקר שלי עם מארי ג´יין, השיער האדום שלה תקוע מאחורי אוזניה כשהיא בוהה בי עם העיניים הגדולות האלו שלה. "את עושה את הדבר הזה שוב," אמרתי כמעט בלחישה. "שאת חושבת שאם תבהי בי חזק מספיק אני אולי אגיד משהו."

מארי ג´יין נאנחה, "מצטערת."

"על מה?"

חצי חיוך היה מונח על פניה, "על זה שניסיתי להכריח אותך להיות חברה עם פיט. אני לא רוצה שתרגישי שאת חייבת להיות חברה שלו רק בגלל שאנחנו כן, את יודעת? אני פשוט רוצה שתביני שהוא לא כלכך נורא."

טרקתי את דלת הלוקר. "אנחנו שונים, מארי ג´יין. אני מבינה שאתן חברות שלו ואני בטוחה שיש בו חלקים טובים, אבל אני לא צריכה להיות חברה שלו. אני מבינה שגוון ואת, אפילו הארי, חברים שלו, אבל אני ממש בסדר עם איך שהדברים עכשיו. למה לשנות משהו שעובד כלכך טוב, את יודעת?"


מארי ג´יין הנהנה אלי ברכות. "בסדר. אבל הוא לא כזה נורא, אם תתני לו הזדמנות." תחושה מוזרה נוצרה בחזה שלי עם הדברים שלה, אבל לפני שיכולתי לפתוח את הפה שלי ולהגיד לה את הסיבה האמיתית שלא יכולתי לחבב את פיטר, היא המשיכה ללכת, נעלמת בתוך ים התלמידים. השענתי את ראשי על מתכת הלוקר הקרה, מנסה לתת למחשבות הרצות שלי להירגע.
- - - - - -

אז הנה הפרק.. קצת חלש אני יודעת, אבל אני לא רוצה שהפרקים יהיו ארוכים מידי ואני לא מוכנה לוותר על אף חלק ^^

אני שמחה לראות ולשמוע (גם בפרטי) שאתם נהנים מהסיפור, אבל עוד לא התחלנו ואין לכם מושג מה מצפה לנו...

היתה לי היום מתכונת בהיסטוריה אז עכשיו אני חופשייה לפחות עד שבוע הבא, אז תתכוננו לעוד כמה פרקים בימים הקרובים חח

מה אתם אומרים על פלורנס ופיטר? בבקשה אל תשנאו אותה, אני מבטיחה שיש לה סיבה לכל זה...

בפרק הבא תצוץ דמות שהוזכרה פה כבר ואולי חלקכם מכירים מהקומיקס.. תנסו לנחש מי (;
הירשם לאתר כדי להגיב

3 תגובות
שחם✨
תמשיכייי
עודכן לפני 163 ימים
איימי39קהיל:)
פרק מהמם!
עודכן לפני 163 ימים
ארטמיס/המוזה של החפירות/ציידת ארטמיס
המשך!!!!!!!!!!!!!!!!!!
עודכן לפני 163 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

מחר יום רבין
נשאלה לפני 5 שעות ע"י KᗩᗯᗩII ♡ (כרגע יש 14 תשובות)

האתר הזה עדיין פעיל? 0-0
נשאלה לפני 12 שעות ע"י אמי לקד פיינס ⭐️^* גראלב יכ (כרגע יש 10 תשובות)

סיפורים נוספים
The Weight of The World 。 פיטר פרקר 。 תקציר: ❝ when you can do the things that I can but you don´t and then the bad things happen, they happen because of you ❞ 。。。 תקציר: 。。。
- פרסומת -

גורדי השחקים / מ.ת.א תקציר: משחק תפקידים של בני נוער החיים במגדל גבוה עם 1000 קומות, ולא מודעים לעובדה שהכל יכול לקרות... אשמח אם תשתתפו קטעי קריאה קצרים שאני כותבת תקציר: אתם לא חייבים להיכנס, זה ספר שהוא באמת רק בשבילי ^^ תקועים בעבר מ.ת תקציר: בספר מ.ת מחנה החצויים (איזה מקורית אני) תקציר: . Angelsֻֻ| מ.ת.א תקציר: אז... לקחתי רעיון מבמ.ת.א של חברה מאוד טובה שלי {יערה}, התקציר בפנים חוקים חדשים | מ.ת.א תקציר: בפנים. היער האפל | מ.ת.א תקציר: --->.<--- אחרי הביחד תקציר: גרייס והחבר (רומנטי) שלה נפרדים- הוא טס להוואי והיא נשארת בארץ. ומה היא מגלה? חכו ותראו. הקשיים בחיי כנערה תקציר: הספר מספר על נערה של מוותרת ועוברת המון הרפתאות מעניינות בחייה מ.ת.א בית ספר || Eleanor תקציר: אתם יודעים~ תשאלו את אפולו! תקציר: תשאלו את אפולו שאלות, חברים- אם לא מג תהרוג אותו! [13+] Sweet Trap תקציר: לילה אחד מספיק כדי לטלטל ולשנות הכל... אָלֶחַנדרוֹ ז´ון הוא ערמומי, יהיר ושרמנטי. קָאסִי ווֹלקַנוֹ היא בחורה צעירה בעלת יופי וביטחון מהפנט. החלום הגדול של קאסי הוא להיות לוליינית. היא תגלה שאלחנדרו הוא המפתח להגשמת חלומה, אך מה המחיר של זה? בית קפה של משרתים||מ.ת.א של דולפינה תקציר: למה מה חשבתם? P r i d e תקציר: >> בספרהקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | עיר הציורים | עיר הלימודים | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!