התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
1448 קוראים


פרק 4 - בלי תנועות חדות
● Ori Aizik & Omer Petel ● | פורסם לפני 13 חודשים
  פרק 4

בלי תנועות חדות


"תתחילי להתקדם, לאט. בלי תנועות חדות." אמר לי חנן בשעה שהצמיד אקדח לראשי.

התחלתי להתקדם, בלית ברירה, כשמאחוריי האישה אשר ליוותה אותי למשרדי היחידה, ולצידי חנן. לא הייתי יכולה לעשות כלום בנידון, הייתי חסרת אונים.

הם הובילו אותי למעבדה גדולה ומרווחת, במרכזה עמד כיסא ירוק ומעליו פנס גדול ובוהק. רופאים רבים התרוצצו בכל רחבי המעבדה אבל כשראו אותי כולם, כאילו היו אדם אחד, הפנו ראשם אליי בפליאה.

"אז מה, חנן, הפעם בת? היא יפה ונשית מדי מכדי שנוכל לנתח אותה, כל כך חבל על הפנים היפות האלה." לפתע אמר אחד הרופאים.

אני לא מהבנות שמטפחות את עצמן באופן קבוע, מציק לי שמתייחסים בזלזול כזה גדול לנשים, אליי. כולנו שווים בדיוק באותה מידה! כולנו בני אדם, בגלל זה אני לא אוהבת שקוראים לי נשית. מי קבע בכלל מה זה נשית?

אבל לא המחשבות האלו הן אלו העסיקו את ראשי, היו לי דברים חשובים יותר לחשוב עליהם. מה עומד לקרות הלאה? אחרי שחטפו אותי, איימו עליי איומיי אקדח והכניסו אותי למעבדה במטרה לבצע עליי ניסויים. מה יקרה עכשיו?

"תעשו את העבודה שלכם, בלי שטויות." אמר חנן ברצינות.

הוא דחף אותי לעבר הכיסא והכניס את אקדחו לחגורתו. ישבתי בעודי מזיעה מלחץ רב. לפתע נכנס מנתח מבוגר, בעל זקן מטופח היטב ושיער מאפיר.

"אני רוצה את כולם מחוץ לחדר בבקשה, אנחנו נתחיל בניתוח כעת." אמר המנתח.

האחיות והרופאים המשניים יצאו מהדלת הצרה של החדר זה אחר זה, נותרנו רק אני והמנתח, שנראה לי מוכר, באופן מחשיד.

ברגע אחד הוציא המנתח את שיערו המזויף, שהיה פאה, וזקנו המודבק. הוא חשף את פרצופו האמיתי. זיהיתי מאיפה הוא היה לי מוכר, זה היה גבר בשנות ה-70 לחייו בעל קמטים במצח. איש שרטן וצעק כל חייו. לא אחר מאשר מוטי, אב הבית של בית הספר שמכתב פיטוריו מוכתם הדם היה מזויף.

"אתה לא מת?" אמרתי בפליאה.

"כמעט, אבל הרגשתי שלא מיציתי עד הסוף את החיים האלה אז החלטתי לחיות", אמר לי, "עכשיו בואי!"

יצאנו מהיציאה האחורית של המעבדה והלכנו מהר, אך בשקט, במסדרון המוביל ליציאה. לפתע שמעתי צרחות ובכי. צרחה הקוראת לעזרה שהותירה אחריה דממה בכל רחבי המשרדים. עמדנו במקומנו.

"אנחנו חייבים ללכת לשם!" אמרתי למוטי.

"ילדה, השתגעת?! אנחנו חייבים לצאת מפה, מהר!" אמר לי בלחץ.

"לא! אני לא יוצאת מכאן עד שאני אדע מאיפה הצרחות האלה." פסקתי.

"יש יותר מדי דברים שאת לא יודעת, יותר טוב לך ככה." אמר בעודו מושך אותי.

"אני לא זזה מכאן, מספיק ברור?" עצרתי במקומי.

"את לא תפסיקי עד שתקבלי מה שבא לך, אה?!" רטן.

המשכנו ללכת בעקבות הצרחות כשלפתע הגענו למסדרון לבן לגמרי, ובקצהו דלת ברזל כסופה שבמשקופיה רסיסי קרח. מחריץ הדלת התחתון הופץ עשן לבן אשר מילא את כל רצפת המסדרון. ככל שהתקרבנו לחדר כך הקור הנבע משם החל להשפיע יותר על תחושתנו. נגעתי בידית הקפואה ופתחתי את הדלת.

בקצה החדר עמדה ילדה בעלת שיער לבן אשר נגעה בקיר, מכל נגיעה שלה נבע קרח עז. יצא לה קרח מהידיים! עמדתי בפליאה מול הדלת, שתקתי. הבלתי אפשרי קרה ברגעים אלה מול עיניי, וכמו שאני מכירה את המקום, שום דבר כאן לא בצחוק.

"אמרתי לך שיש דברים שאת לא יודעת." אמר לי מוטי.

הילדה הסתובבה לעברנו בהלם, לפתע החלו רסיסי קרח להסתובב סביב צווארנו ולדחוק אותנו אל הקיר. תוך פחות משניות כבר לא הייתה שם.

"רגע, חכי! לאן את הולכת בדיוק?! מי את?" צרחתי בהלם.

מוטי הצליח לשחרר עצמו מהקרח שהצמיד אותנו לקיר.

"תשחרר אותי!" אמרתי לו.

"ילדה, אני מצטער קודם כל צריך לדאוג לעצמך. אני חייב לעוף מכאן!" אמר והחל לרוץ.

לאחר דקות ספורות הגיע חנן ונראה כי מצא מה שחיפש, הוא מצא אותי. הדבר האחרון שאני זוכרת מהמקרה הוא שהתעוררתי בבהלה וקמתי מהמיטה, בבית שלי, רטובה מזיעה.
הירשם לאתר כדי להגיב

שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

נשארו פה חובבי קוריאנים
נשאלה לפני 15 שעות ע"י אח שלך (כרגע יש 4 תשובות)

מי רוצה קבוצה לעיר הספרים?
נשאלה לפני 2 ימים ע"י I´´m Hermione Granger (כרגע יש 13 תשובות)

סיפורים נוספים
100 ימים | יחידה 613 תקציר: וככה זה נגמר. מאה ימים של סבל, קושי ובגידות. אבל יצאתי מזה. אני, קים, שחר ומלאני. עברנו 100 ימים שבמסגרתם היינו יכולים למות. לא לחזור בסוף יום. אבל היינו חייבים. אחרת... טוב אתם כבר יודעים מה היה קורה. עבדים מ.ת תקציר: בגלל שעוד מעט האתר נסגר וכמה ביקשו ממני אז למה לא חיות מחמד| מ.ת תקציר: בספר ילדי רחוב מ.ת תקציר: כנסו פנימייה! תקציר: בוואו בואו שטויות שאני רושמת כשאני עושה שיעורי בית תקציר: אז עכשיו אני עושה שיעורי בית ובא לי רעיון כזה שלפעמים אני פשוט אכתוב פה שטויות שאני חושבת עליהן כשאני עושה אותם הנוקמים החדשים מ.ת/ התחלה מחדש תקציר: מתחשק לי להחזיר את המ.ת הזה תאוריות מקוריות על מריקולס. *חצי מוקפא* תקציר: אני אכתוב תאוריות (מקוריות) על ליידי באג ועל צ´אט נואר. אני אשתדל לכתוב כמה שיותר, ולכתוב! גיבורים אחרים תקציר: אתם לא מקובלים בחברה אתם שונים אתם מיוחדים אתם אחרים מקבלים כוח על המשך בספר עד שאתעורר||פאנפיק על לונה תקציר: תקציר בספר לוס אנג´לס ומה שמעבר מ.ת תקציר: לוס אנג´לס עיר החלומות, השטן בכבודו ובעצמו מגיע ללוס אנג´לס בכדי להבין מדוע אביו כלכך השקיע במין האנושי לכן הוא ושדה שלו בחורה תוססת חושנית אך תוקפנית מגיעים ללוס אנג´לס ושם פוגשים בבני האדם עד שתפנית מוזרה לוקחת חלק ויצורים שמיימיים חול ספר עצות תקציר: אז ככה, אני יחסית חדשה ועד עכשיו נתקלתי בהמון אנשים שיש להם בעיות לא פתורות עם עצמם או אם אנשים אחרים. אז כך זה ילך: אתם תכתבו לי בתגובות שאלות קצרות ואני אענה לכם (אני יחסית טובה בפסיכולוגיה) פנאפ מ.ת. תקציר: פאנטיים פרדי עוד פנוי, אנשימים!!! יי תקציר: יי Why do we live anyway? תקציר: אין תקציר...הקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!