התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
1035 קוראים


פרק 4 - בלי תנועות חדות
● Ori Aizik & Omer Petel ● | פורסם לפני 8 חודשים
  פרק 4

בלי תנועות חדות


"תתחילי להתקדם, לאט. בלי תנועות חדות." אמר לי חנן בשעה שהצמיד אקדח לראשי.

התחלתי להתקדם, בלית ברירה, כשמאחוריי האישה אשר ליוותה אותי למשרדי היחידה, ולצידי חנן. לא הייתי יכולה לעשות כלום בנידון, הייתי חסרת אונים.

הם הובילו אותי למעבדה גדולה ומרווחת, במרכזה עמד כיסא ירוק ומעליו פנס גדול ובוהק. רופאים רבים התרוצצו בכל רחבי המעבדה אבל כשראו אותי כולם, כאילו היו אדם אחד, הפנו ראשם אליי בפליאה.

"אז מה, חנן, הפעם בת? היא יפה ונשית מדי מכדי שנוכל לנתח אותה, כל כך חבל על הפנים היפות האלה." לפתע אמר אחד הרופאים.

אני לא מהבנות שמטפחות את עצמן באופן קבוע, מציק לי שמתייחסים בזלזול כזה גדול לנשים, אליי. כולנו שווים בדיוק באותה מידה! כולנו בני אדם, בגלל זה אני לא אוהבת שקוראים לי נשית. מי קבע בכלל מה זה נשית?

אבל לא המחשבות האלו הן אלו העסיקו את ראשי, היו לי דברים חשובים יותר לחשוב עליהם. מה עומד לקרות הלאה? אחרי שחטפו אותי, איימו עליי איומיי אקדח והכניסו אותי למעבדה במטרה לבצע עליי ניסויים. מה יקרה עכשיו?

"תעשו את העבודה שלכם, בלי שטויות." אמר חנן ברצינות.

הוא דחף אותי לעבר הכיסא והכניס את אקדחו לחגורתו. ישבתי בעודי מזיעה מלחץ רב. לפתע נכנס מנתח מבוגר, בעל זקן מטופח היטב ושיער מאפיר.

"אני רוצה את כולם מחוץ לחדר בבקשה, אנחנו נתחיל בניתוח כעת." אמר המנתח.

האחיות והרופאים המשניים יצאו מהדלת הצרה של החדר זה אחר זה, נותרנו רק אני והמנתח, שנראה לי מוכר, באופן מחשיד.

ברגע אחד הוציא המנתח את שיערו המזויף, שהיה פאה, וזקנו המודבק. הוא חשף את פרצופו האמיתי. זיהיתי מאיפה הוא היה לי מוכר, זה היה גבר בשנות ה-70 לחייו בעל קמטים במצח. איש שרטן וצעק כל חייו. לא אחר מאשר מוטי, אב הבית של בית הספר שמכתב פיטוריו מוכתם הדם היה מזויף.

"אתה לא מת?" אמרתי בפליאה.

"כמעט, אבל הרגשתי שלא מיציתי עד הסוף את החיים האלה אז החלטתי לחיות", אמר לי, "עכשיו בואי!"

יצאנו מהיציאה האחורית של המעבדה והלכנו מהר, אך בשקט, במסדרון המוביל ליציאה. לפתע שמעתי צרחות ובכי. צרחה הקוראת לעזרה שהותירה אחריה דממה בכל רחבי המשרדים. עמדנו במקומנו.

"אנחנו חייבים ללכת לשם!" אמרתי למוטי.

"ילדה, השתגעת?! אנחנו חייבים לצאת מפה, מהר!" אמר לי בלחץ.

"לא! אני לא יוצאת מכאן עד שאני אדע מאיפה הצרחות האלה." פסקתי.

"יש יותר מדי דברים שאת לא יודעת, יותר טוב לך ככה." אמר בעודו מושך אותי.

"אני לא זזה מכאן, מספיק ברור?" עצרתי במקומי.

"את לא תפסיקי עד שתקבלי מה שבא לך, אה?!" רטן.

המשכנו ללכת בעקבות הצרחות כשלפתע הגענו למסדרון לבן לגמרי, ובקצהו דלת ברזל כסופה שבמשקופיה רסיסי קרח. מחריץ הדלת התחתון הופץ עשן לבן אשר מילא את כל רצפת המסדרון. ככל שהתקרבנו לחדר כך הקור הנבע משם החל להשפיע יותר על תחושתנו. נגעתי בידית הקפואה ופתחתי את הדלת.

בקצה החדר עמדה ילדה בעלת שיער לבן אשר נגעה בקיר, מכל נגיעה שלה נבע קרח עז. יצא לה קרח מהידיים! עמדתי בפליאה מול הדלת, שתקתי. הבלתי אפשרי קרה ברגעים אלה מול עיניי, וכמו שאני מכירה את המקום, שום דבר כאן לא בצחוק.

"אמרתי לך שיש דברים שאת לא יודעת." אמר לי מוטי.

הילדה הסתובבה לעברנו בהלם, לפתע החלו רסיסי קרח להסתובב סביב צווארנו ולדחוק אותנו אל הקיר. תוך פחות משניות כבר לא הייתה שם.

"רגע, חכי! לאן את הולכת בדיוק?! מי את?" צרחתי בהלם.

מוטי הצליח לשחרר עצמו מהקרח שהצמיד אותנו לקיר.

"תשחרר אותי!" אמרתי לו.

"ילדה, אני מצטער קודם כל צריך לדאוג לעצמך. אני חייב לעוף מכאן!" אמר והחל לרוץ.

לאחר דקות ספורות הגיע חנן ונראה כי מצא מה שחיפש, הוא מצא אותי. הדבר האחרון שאני זוכרת מהמקרה הוא שהתעוררתי בבהלה וקמתי מהמיטה, בבית שלי, רטובה מזיעה.
הירשם לאתר כדי להגיב

שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

מישהו רוצה לעשות איתי מ. ת. ת רציני?
נשאלה לפני 2 שעות ע"י Bitch Lasagna (כרגע יש 2 תשובות)

אז יש לי ולחברות שלי בית עץ כזה שבנינו
נשאלה לפני 1 ימים ע"י שמאלה (כרגע יש 22 תשובות)

סיפורים נוספים
100 ימים | יחידה 613 תקציר: וככה זה נגמר. מאה ימים של סבל, קושי ובגידות. אבל יצאתי מזה. אני, קים, שחר ומלאני. עברנו 100 ימים שבמסגרתם היינו יכולים למות. לא לחזור בסוף יום. אבל היינו חייבים. אחרת... טוב אתם כבר יודעים מה היה קורה. חרטומים מאוהבים תקציר: הרתפתקאות סיידי וולט אחרי נצחון על אפופיס שמנסים לחיות יחד כבני אנוש נורמלים. אבל סיידי תצטרך להתמודד מול מחזר נוסף שמאיים עלייה ועל וולט . מה סיידי תחליט ומה וולט יעשה? ממלכה אחרת מ.ת.א תקציר: סודות ורק סודות המשך לדם האולימפוס תקציר: אחרי המלחמה בגאיה הוא אוהב אותי? | פאנפיק על סוי לונה תקציר: אחרי שמתאו עוזב לאיטליה לונה מאבדת את הזיכרון ושוכחת את כל הזיכרונות שלה איתו, לונה מתחילה את שנת הלימודים האחרונה בבלייק האם תגלה שהיא סול בנסון? ומה יקרה שמתאו יחזור ולונה לא תזכור אותו? (עלילות עונה 1 בלבד) פנימיית ערפדים מ.ת תקציר: נאמ זה ישן אבל רציתי להחזיר לפרוט על מיתרי הלב|| אבלין תקציר: סיפורם של חמישה חברי להקה, לכל אחד יש את הבעיות שלו, את החששות שלו, את רקע שלו. אבל לכולם דבר אחד משותף: אהבתם למוזיקה. מ.ת "רוח משפחה" עם דיימונד תקציר: חמישה אחים- זוג הורים, בית רדוף רוחות. תירשמו! עולם טוב יותר תקציר: היי! אני מפרסמת את זה בעוד אתר. סיפור מקורי שלי! הדמיות הראשיות בהשראת דמויות חשובות בחיים שלי. כל פרק אני אקדיש למישהוא שיצרתי בהשראתו דמות מסוימת בפרק. זה הסיפור הראשון שאני כותבת ואני חושבת שהוא יהיה ארוך. אני לא יודעת איך לתת לסיפור תקציר אז פשוט תק תאוריות וסודות על גרוויטי פולס תקציר: תאוריות מקוריות וחדשות על גרוויטי פולס למשל תאורית שלושת האחים(שהתבררה כנכונה!!), המועדון הסודי,טד סטריינג´, פיט סטאנלי (כמובן) , סטאנפורד או סטאנלי (שהתבררה כנכונה!!) קודים ועוד מלכת הלילה תקציר: --- אהבה אסורה בבית הספר תקציר: סיפור על בחור בשם ג´וני שבא ללמוד בבית ספר ומתאהב בבחור מקובל ומבוגר ממנו ומקווה להיות איתו כוכב נוצץ || פאנפיק על מריקולס ליידיבאג || אריאנה ♥ תקציר: המחשבות שלה מסובכות - בדיוק כמו כל מה שעומד מלפניה ומאחוריה. יומני היקר תקציר: בהשראת הספר: ´´הבלוג של החיים שלי´´,רק במציאות...כמה שאני לא החלטית... תחרות כתיבה! תקציר: טוב אז החלטתי לעשות תחרות כתיבה , אתם תחשבו שאני לא מקצועית! אבל אני ממש השתדל להיות רצינית!הקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!