התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
765 קוראים


פרק 3 - Midtown High
Lady C | פורסם לפני 3 חודשים
  


Related image


ראשי היה מונח בין זרועותיי, כתפיי כפופות מעל השולחן. הרגשתי יד זעירה אוחזת בזרועי, מנערת אותי מחלומותי בהקיץ. עיניי נפקחו לאט לאט, רואות קיר של שיער אדום. לשבריר שניה, לא היה לי מושג איפה אני.

"כמה זמן אני נמצאת פה?" מארי ג´יין ווטסון התכופפה מעלי, שיערה האדום נופל מעל כתפיה, עינייה מלאות בדאגה מוכרת.

התיישבתי לאחור, מריצה יד על שערי ומתנערת מהשינה הפתאומית שנפלה עלי.

"כל אחר הצהריים"


מצאתי את עצמי יושבת בספרייה ריקה, ספרי הפיזיקה שלי פרוסים על השולחן סביבי. ניירות עם הערות מסורבלות בכתב יד שרק אני באמת יכולה להבין היו מסודרים בערמה. המסך השחור של המחשב שלי בוהה בי כשאני אני מתחילה להבין מה קרה.

העיניים שלי סרקו את הספרייה המוארת, האורות של אחר הצהריים המאוחרים מאירים את הספריה דרך החלונות הגדולים.


מארי ג´יין ניערה את ראשה בעדינות, מחזקת את אחיזתה סביב רצועת תיק הגב שלה ומעבירה אותו לכתף השניה.

התחלתי לארוז את כל הספרים והניירות, זורקת את הספרים אל תוך תיק הגב שלי ושולחת לעברה פנים זעופות "המורה לדרמה לא נתן לכם ללכת או משהו כזה?"


"את יודעת שהיו לי חזרות לקראת המחזה. הזכרתי לכן את זה רק מאה פעמים, פלורנס." מארי ג´יין חטפה כמה ספרים עבורי, מחבקת אותם בין זרועותיה. שתינו ידענו שהיו שם יותר מידי ספרים בכדי להכניס את כולם לתיק שלי. "חשבתי שהיו לך תכניות עם גוון"

נאנחתי למשמע דבריה, מקללת את עצמי, "מה השעה?"

"כמעט שש." מארי ג´יין אמרה בנשיפה, "שכחת, נכון?"


נאנחתי בעליבות, אוספת מאחורי אוזניי את קבוצות השיער שנפלו על פניי שוב. "לא שכחתי, אני פשוט... איבדתי תחושת זמן. הייתי צריכה לסיים את המאמר הזה כדי שההורים שלי יוכלו לעבור עליו גם לפני שאני מגישה אותו. את יודעת כמה זה חשוב לי--"

"לקבל ציון טוב יותר מפיטר פרקר" היא סיימה את המשפט שלי, עם גלגול קטן של עינייה. "כן, כן. אני יודעת, פלו. אנחנו שומעים על זה כל יום בערך."


נעמדתי, מחזירה את הכיסא למקום, ושולחת אליה מבט "אני לא מדברת על פיטר פרקר כל יום. אני חושבת שגוון ואת, אתן דואגות למכסה היומית"

מארי ג´יין הוציאה את הלשון שלה לכיווני כשעברנו את הדלתות הפתוחות של הספריה והתקדמנו לכיוון המסדרונות הריקים של תיכון מידטאון למדע וטכנולוגיה, או בשמו הפשוט יותר, תיכון מידטאון. "אני פשוט לא מבינה למה את לא מחבבת אותו."


שנאתי את פיטר פרקר מאז שנכנס לחיים שלי, לוקח את מקומי בראש הכיתה כילד הגאון. היינו בני עשר בערך כשהוא הביס אותי ביריד המדע, הר הגעש שלו גדול יותר והרבה יותר טוב משלי. הוא לקח את הפרס הראשון המוזהב ואני הגעתי רק למקום השני, סרט כחול ופתטי אחרי כל העבודה הקשה שלי. מאז אותו יום, נפלתי מאחור כשהילד הגאון זכה לכל הכבוד.


"אני פשוט לא יכולה לסבול אותו" השבתי בפשטות.

מארי ג´יין ווטסון וגוון סטייסי ידעו שתיהן על השנאה שלי כלפיו. הן מצאו את זה דווקא די משעשע. "זה לא כזה סיפור גדול, חלק מהאנשים פשוט לא מסתדרים יחד."


דחפנו יחד את דלתות הזכוכית הגדולות בסוף המסדרון, רוח חמימה של אחר הצהריים המאוחרים מברכת אותנו. במגרש הרחוק עדיין נשמעו צעקות של קבוצת הפוטבול, מתכוננת לקראת משחק שהולך ומתקרב יותר מידי מהר. "רוצה להצטרף אלינו לארוחת ערב? כבר סמסתי לגוון."


העברתי את שיניי על שפתי התחתונה, בידיעה שכנראה אגיע לבית ריק וחשוך, ושהארוחה היחידה שמחכה לי זה שאריות פיצה מאתמול. "את חושבת שגוון תכעס שהברזתי לה?"

מארי ג´יין גיחכה, "כנראה, כן, אבל את מכירה את גוון. היא תמיד סולחת לך בסוף"

היא לא שיקרה. "אוקיי, בטח." עניתי עם חיוך קטן. "אמא ואבא שלי עדיין באוסקורפ, ואני רעבה לקצת יותר מפיצה קפואה." עם התגובה שלי, מארי ג´יין שילבה את זרועה בשלי, נותנת לי חיוך מאוזן לאוזן. השיער האדום שלה מתעופף סביב כתפייה כשאנחנו עושות את דרכינו אל מחוץ לגבולות חצר בית הספר, ואל תוך רחובות העיר הסואנים של ניו יורק.- - - - - -

רק כי הייתי חייבת הפסקה מהלימודים והחלטתי לפרסם את הפרק היום במקום רק בסוף השבוע.. עד אז יעלה כבר פרק שני.

אני יודעת שעוד אין כלכך עלילה, אבל לא רציתי שהפרק הזה יהיה ארוך מידי אז אני עוצרת פה בנתיים (לפי מה שהבנתי הפרקים פה לא יכולים להיות ארוכים מידי כי אז לא קוראים אותם...)
הירשם לאתר כדי להגיב

3 תגובות
Lady C
תודה רבה :)
עודכן לפני 100 ימים
ארטמיס/המוזה של החפירות/ציידת ארטמיס
תמשיכי! זה יפה
עודכן לפני 100 ימים
דרו ריי
זה ממש יפה! אהבתי, גם עם זה לא "מעניין" במיוחד, עדיין כיף לקרוא את זה:)
עודכן לפני 100 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

שאתה כל כך בלחץ מבגרויות בשנה
נשאלה לפני 3 שעות ע"י ~🌸~ (כרגע יש 25 תשובות)

שמישהו יפתח תחרות ציורים
נשאלה לפני שעה ע"י מספריים ושלושה קווים אבל באנגלית (כרגע יש 18 תשובות)

סיפורים נוספים
The Weight of The World 。 פיטר פרקר 。 תקציר: ❝ when you can do the things that I can but you don´t and then the bad things happen, they happen because of you ❞ 。。。 תקציר: 。。。 דיאבלוקס לאבס(המשך למ.ת של לינוי) תקציר: המשך למ.ת של לינוי.-. מתקשרים עם המתים || מ.ת.א אם לינוי תקציר: כע ילדי האגדות מ.ת.א- מחודש תקציר: בפנים תחרות ציורים || רוני + לינה תקציר: תחרות ציורים. לא מחוייב להיות בעל ניסיון כדי להשתתף, מטרתה העיקרית של התחרות הזו היא להשתפר בסגנון הציור. ההרשמה עדיין פתוחה. ביקורת ספרים תקציר: = בנים, אהבה, מצעד הגאווה. תקציר: .... The Fifth Wave| מ.ת תקציר: מבוסס על הגל החמישי. הסבר מפורט בפנים. בואו להירשם! D: ז´אנר: הרפתקאות, מדע בדיוני, נוער, מתח מפעל חתימות תקציר: . החיים שכל כך רציתי תקציר: הסיפור מדבר על נערה ששמה קים והחיים שלה לא קלים בכלל עד שהיא פוגשת את זה ששינה לה את החיים... שאלות ותשובות תקציר: בספר טיפים לציידות ארטמיס מתחילות תקציר: שימו לב: הספר נכתב כבדיחה אוקי? לא לקחת כלום ברצינות למות זה אוברייטד תקציר: אני מנסה לא למות כדי לרצות כל מי שצריך אותי בחיים שלו, כשהם לא חשובים בחיים שלי. דוגמה טובה ונעלי עקב (14+) || חן סיפורים תקציר: דרמה משפחתית: הספר נכתב מנקודת מבטה של אולגה, בת השש. הוריה גרושים ואמה אלכוהוליסטית ועובדת בזנות. מגיל שנתיים, אולגה מחקה את אמה בהכל, היא לא יודעת שזה לא בסדר. אביה נלחם עליה, לא יודע איזו דוגמה רעה מקבלת בתו. חייה של סופיה || Yarin. תקציר: הספר הזה ידבר על נקודת מבטה של סופיה, נערה בת 17, האיבדה את הוריה בתאונה, וברחה מן בית היתומים בו חייה.הקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | עיר הציורים | עיר הלימודים | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!