התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
6219 קוראים


פרק 11 - הדמויות של אליס (מצטערת שעשיתי אותן אחרי ההתחלה)
Alis | פורסם לפני 10 חודשים
  


בני אדם: 

שם: לאנה מרלינג

גיל: 17

מראה: 

אופי: רצינית, מתבודדת, ביישנית, שקטה, תמימה, חלשה, לרוב "בלתי נראת" - זאת אומרת שלא שמים לב אליה.

רקע: בבית הספר שלה תמיד השפילו אותה ועשו איתה מה שבא להם, אבל היא לא התנגדה למרות שכל יום חזרה עם סימנים כחולים. היא חיה עם אביה שהיה שתוי תמיד,כי אימה התגרשה ממנו כשלאנה הייתה רק בת 5. אחיה התאום היה מקופח ומפונק מאוד כי הוא חי עם אימה ולא חסר לו כלום. הוא תמיד היה צוחק על אחותו ופוגע בה - נפשית ופיזית.

 בבית הספר היא הייתה תלמידה מצטיינת, שתמיד הקשיבה בשיעורים והייתה חביבת המורים.

בזכות הישגיה והרבה מאמץ היא התקבלה לאקדמיה זו, אם אחיה התאום אית׳ן.

תחביבים: לקרוא

כישרון: היא יודעת לספר סיפורים כמו סופרת מקצועית, בגלל כל הספרים שקראה.

הערות: אית׳ן הוא אחיה התאום. הוא גם הצטרף אקדמיה הזאת.

שם: אית׳ן מרלינג

גיל:17

מראה:

אופי: מרושע, סנוב, מקופח מאוד, חזק, נקמן, לא אוהב להקשיב לכללים. לחברים שלו הוא די נחמד, מצחיק , ידידותי. 

רקע: כאשר היה בן 5, אימו התגרשה מאביו, היא יכלה לבחור איזה מבין התאומים היא תיקח איתה, אז היא בחרה אותו.אימו תמיד העדיפה אותו על אחותו, כי היא לא רצתה בנות. הוא גדל בעושר ואושר, ולא חסר לו כלום.מדי שבוע הוא היה מבקר את אחותו, והוא פגע בה והעליב אותו על חייה ב"מזבלה" - כפי שהוא כינה את בית אביו.

 בבית הספר הוא לא תמיד היה תלמיד מצליח, אבל הוא היה ספורטאי מצטיין. היו לו הרבה חברים והרבה בנות העריצו אותו. בזכות הישגיו הוא התקבל לאקדמיה זו.

תחביבים: לשחק כדורסל ובייסבול, ל

כישרון: הוא ספורטאי נהדר, שישתלב טוב בכול סוג של ספורט, אם זה בייסבול, כדורעף, כדורגל, או כדורנוצה.

הערות: יש לו אחות תאומה - לאנה שהתקבלה יחד איתו לאקדמיה.


יצורים:

איזה יצור: איש זאב

שם: הארי מרגנסון

גיל: 16

מראה: (אחר כך כי מתחילים)

אופי: מצחיק, אוהב לעבוד על אנשים ולעשות שטויות,  חייכן, לא אוהב כל כך בני אדם, טוב לב, לפעמים מתפרע ולא תמיד אכפת לו מהחוקים.

רקע: (לא משהו מעניין.אולי בהמשך אשנה את זה)

תחביבים: לספר בדיחות, לשחק בייסבול

כישרון: הוא יודע לשיר מצויין,אבל לא אכפת לו מזה, והוא אפילו שונא את הכישרון הזה.

הערות: הוא נורא פוחד מעכבישים. הוא יכול להתעלף כשהוא רואה אחד. 
הירשם לאתר כדי להגיב

3 תגובות
Alis
עם הארי,נכון? ;)
עודכן לפני 319 ימים
ᒪYᖇIᑕᗩᒪ
שיפ ילדה , שיפ
עודכן לפני 320 ימים
משתמש מת של דולפינה
זה בסדר
עודכן לפני 320 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

מישהו פה ותיק בעיר הספרים שמכיר אנשים מפעם ויכול לעזור לי?
נשאלה לפני 9 שעות ע"י Kfir (כרגע יש 2 תשובות)

המלצות לספרים בווטפאד?
נשאלה לפני 1 ימים ע"י 🥒Pickle🥒 (כרגע יש תשובה אחת)

סיפורים נוספים
The Danger of the Touch תקציר: הסיפור הוא מנקודת מבטו של אלכס, נער בן ה-15 שסובל מפוביה ההורסת את חייו מגיל צעיר. משנה לשנה היא מחמירה, והפסיכיאטר לא עוזר יותר. אך ברגע שאלכס התרגל לחייו, הוריו מחליטים לעבור לעיר אחרת. איך אלכס יתמודד עם המעבר? ומה יקרה כאשר אהבה תכנס לחייו השחורים? דמויות וירטואליות שאפשר לעתיק ללא קרדיט! תקציר: פרסי ג´קסון-ציורים תקציר: אתם תיראו עבודה בעיניים תקציר: . הוא אוהב אותי? | פאנפיק על סוי לונה תקציר: אחרי שמתאו עוזב לאיטליה לונה מאבדת את הזיכרון ושוכחת את כל הזיכרונות שלה איתו, לונה מתחילה את שנת הלימודים האחרונה בבלייק האם תגלה שהיא סול בנסון? ומה יקרה שמתאו יחזור ולונה לא תזכור אותו? (עלילות עונה 1 בלבד) חיות מחמד| מ.ת תקציר: בספר סוף העולם....או שלא? תקציר: אבישג נפרדת מכדור הארץ לתמיד, כי בחדשות בכל העולם מודיעים שהכוכב מוצף כולו. איך היא תסתדר בחללית הענקית? מי יהיו חבריה כשבכוכב עצמו אף אחד כמעט לא דיבר איתה אולי חוץ מילדה אחת בביתה החדש בחללית העצומה? Living upside down 2/ פרסבת´ תקציר: החיים מתהפכים שוב ושוב, והאלים ממשיכים לשחק עם הבובות הקטנות שלהם, השאלה היא, מה אפרודיטה עשתה עכשיו? הסוד שבמבוך תקציר: פרסי מתחיל את חייו במעלית כשבראשו פנים של נערה אחת, שמה אנבת´ תיכון המיפלצות- מ.ת.א (חדשש עוד פעםם) תקציר: ביצפר למפלצות... כל הבעיות בסרטי פרסי ג´קסון תקציר: כל מי שאוהב את פרסי ג´קסון בטח גם ראה את הסרטים שלו.אחרי שראיתם אותם בטח חשבתם ´מה לעזאזל?´ אז הרשו לי להציג את כל הבעיות בסרטי פרסי ג´קסון אפוקליפסהמ.ת.א תקציר: אבל לא בדיוק. מזהירה אני לא מכניסה כול אחד magic/פאנפיק על פרסי ג´קסון תקציר: השתיקה שהרסה אותי llנועהll תקציר: חתיכת סיפור, מוטב שתקראו (: אהבה איטלקית|פאנפיק על ברטאו|תוצאה של הטימטום שלי תקציר: תוצאה של הטמטום שלי! כוכבי זכוכית תקציר: נערה מתעוררת בכוכב לכת אחר, ומגלה שזהו לא חלום. היא פוגשת שם בנער משונה, וביחד הם מגלים את סודות הכוכבים. כוכבים של תקווה || Eleanor תקציר: מארי, בחורה נוקשה כאיתן, מכירה בבחור אשר מעיק לה בחייה, אך היא אינה מצליחה להיפטר ממנו. בסופו של דבר, הם נאלצים להכיר. אה נכון, ואותה בחורה חולה במחלת לב סופנית.הקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!