התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
360 קוראים


פרק 3 - אישה בשמלה שחורה ועקבים אדומים
● Ori Aizik & Omer Petel ● | פורסם לפני 46 ימים
  פרק 3

אישה בשמלה שחורה ועקבים אדומים


אני בדרך כלל לא טיפוס שעושה דרמה מדם. בכלל, אני לא מפחדת משום דבר, ככה לפחות חשבתי. אבל הפעם זה היה שונה. הייתה לי תחושה רעה.

ברגע שראיתי את המכתב המוכתם בדם נשימתי נעתקה, עצרתי מלכת. יצאתי באיטיות מרובה מחדר השרת כשהמכתב בידיי ספוגות הדם הטרי שבו הוכתם המכתב.

יצאתי מחדר אב הבית כשידיי אדומות, צלצול נשמע בכותלי בית הספר. ממילא אאחר לשיעור, חשבתי לעצמי. שום דבר לא המריץ אותי ללכת לעוד יום לימודים, אלא להפך. ישבתי על ספסל הסמוך לחדר והבטתי במכתב. קראתי אותו שוב ושוב. לא הייתי יכולה לעכל את הבשורה.

הרגשתי חולה ומדוכדכת. הלכתי בצליעה, כשתיקי עליי ובידי המכתב עדיין מוחזק, לביתי. הלכתי בעודי מרכינה ראש, נכנסתי לדיכאון. בפעם הראשונה הרגשתי את חשיבותו של מוטי בחיי. אף פעם לא ייחסתי לו חשיבות, אבל עכשיו הוא היה חסר, חסר לי מאוד.

הגעתי לביתי, הנחתי את התיק וישבתי על הספה. פתאום שמעתי רחש מוזר מהמסדרון.

"יש שם מישהו?" אמרתי בלחץ.

אף אחד לא ענה במשך דקות ספורות ואז שמעתי צעדים. אחזתי את הנעל שלי בידי.

"צא משם מיד! אני אתקשר למשטרה, אני נשבעת!" צעקתי.

"אין צורך לנקוט בצעדים מוגזמים מידיי." בקע קול נשי מקצה המסדרון.

פתאום יצאה אישה בעלת שיער בלונדיני אסוף בקפדנות, שמלה שחורה ונעלי עקב אדומים מקצה המסדרון. היא התקרבה באיטיות אליי, והניחה את ידיה על ראשי.

"ששש... את ישנה..." אמרה, לפני שהספקתי להגיב, זה היה הקול האחרון ששמעתי לפני שנרדמתי.

לאחר זמן מה התעוררתי, קשורה בידיים וברגליים, עם שק על הראש. למרות שקמתי ראיתי רק שחור.

"מה את רוצה ממני? הצילו!" צרחתי.

"תירגעי קצת, אני רק מגייסת..." היא אמרה לי בנימה רכה.

"מה זאת אומרת מגייסת?"

"מגייסת, של יחידה 613!", היא ענתה לי, "את לא ראית את הדיסק- און- קי שחנן הביא לך?"

"דרכתי עליו. עכשיו תשחררי אותי אחרת אני אתלונן עלייך בגין החזקת אדם בניגוד לרצונו!" צעקתי.

"תירגעי כבר! מי את חושבת שאת? ילדה חצופה!" היא הרימה את קולה.

" תשחררי אותי עכשיו! אני מתחננת!" אמרתי בקול חסר אונים.

לפתע הרכב נעצר.

"הגענו, אני אוציא אותך מהאוטו." האישה אמרה.

התחלנו ללכת, היה חם וחשתי חול ברגליי. לפתע נכנסנו למקום ממוזג ושקי הוסר מעל ראשי. המקום היה בעל עיצוב חדשני, משרדים רבים ניצבו מכל צד. לפתע נכנס חנן, האיש במעיל הגדול, אותו האיש שנראה כבן 20 אך דף האינטרנט שלו עלה לדפדפן בשנת 1833. אותו האיש שהצטלם עם מוטי כמה שנים קודם לכן.

חנן עמד מולי כשבידו קלסר שהיה פתוח, בקלסר היו דפים רבים שנכתבו בכתב יד.

בעודי מסתכלת בדפים, לפתע, עברה בי חלחלה. כתב היד היה זהה לכתב במכתב מוכתם הדם שהותיר אחריו מוטי.


רציתי לברוח, רציתי מאוד. זו הייתה בעיה כשאקדח טעון היה צמוד לראשי.
הירשם לאתר כדי להגיב

שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

למישהו יש קישור לעיר הספרים באנגלית?
נשאלה לפני שעה ע"י Pedenation (כרגע יש 7 תשובות)

עיר הספרים באנגלית:
נשאלה לפני 31 דקות ע"י מאסטר שיפו הגבר (כרגע יש 2 תשובות)

סיפורים נוספים
100 ימים | יחידה 613 תקציר: וככה זה נגמר. מאה ימים של סבל, קושי ובגידות. אבל יצאתי מזה. אני, קים, שחר ומלאני. עברנו 100 ימים שבמסגרתם היינו יכולים למות. לא לחזור בסוף יום. אבל היינו חייבים. אחרת... טוב אתם כבר יודעים מה היה קורה. שונים מ.ת.א עם דיימונד ^^ תקציר: כנסווו^^ The Fifth Wave| מ.ת תקציר: מבוסס על הגל החמישי. הסבר מפורט בפנים. בואו להירשם! D: ז´אנר: הרפתקאות, מדע בדיוני, נוער, מתח
- פרסומת -

מחנה החצויים מ.ת.א תקציר: הכל בפנים פנימייה לנסיכים ולנסיכות קסומים מ´´ת תקציר: מת פנטסטי עם נסיכים , נסיכות , כוחות ,אקשן וכדומה. מחנה קיץ לנסיכות ונסיכים מ.ת.א הדור הבא יחד עם יערה תקציר: זה משחק המשך מחנה קיץ לנסיכות ונסיכים מ.ת.א דברים השתנו מאז אבא שלי אנס אותי?(+14) תקציר: סיפור מצחיק, מרגש, מוזר, מגניב, עצוב, רומנטי, סוטה. אז למה אתם מחכים? כנסוו ותגלו! העתיד החדש - מ.ת.א - פתיחה מחדש תקציר: ברלה ברלה צא החוצה אמא ואבא יקנו לך עוגה שומרי העולמות | מ.ת.א תקציר: בפנים. kiznaivers מ.ת תקציר: התקציר בפנים , נ.ב - למשחק אין קשר ממשי לאנימה kiznaiver פשוט לקחתי משם רעיון וקטן ואני ממש אוהב אני האנימה הזאת בני האלים||מ.ת.א של תרנגולת תקציר: בפנים הכל הכל התחיל ב.. תקציר: "מה שלא הורג אותנו, מחשל אותנו" "אדן החלון" תקציר: כןכןכן כתבתי ספר כנסו כנסו סתכלו מלחמה מ.ת.א||עם סקיי *^* תקציר: בפנים כי.. ככה? (לא נותן לי לשים כריכה *בכי*) קרקס מ.ת. תקציר: עלילה:מנהלת הקרקס חטפה ילדים/נערים ומכריחה אותם לעבוד בקרקס שלוהקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | עיר הציורים | עיר הלימודים | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!