התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
273 קוראים


פרק 2 - ההתחלה
שחם✨ | פורסם לפני 50 ימים
  


1

ההתחלה


בפאתי המועדון החשוך היה זה רגיל לצפות במספר אנשים מתקוטטים מידי פעם, במקרים ספורות זה אף נגמר בפציעות קלות ובדם, אך למקרה שכזה לא ציפו אחראי הבטיחות כאשר הכניסו את צמד הנערים האלו למועדון. הראשון, שיערו מזדקר בג´ל כלפי מעלה וצבעו כחול - סגול בקצוות אך שורשיו שחורים כהים. על כתפו השמאלית היה קעקוע קטן, כאשר התרכזו במילים שהופיעו ראו שם של אישה. הוא היה לבוש בחולצה כחולה דקה, מרוב זיעה שריריו בלטו מתחתיה. הנער ישב מעל נער נוסף והלם בפניו בעזרת אגרופיו הקפוצים. הנער השני, זה שהוצמד לקרקע בחוסר אונים וסבל את מכותיו של הבחור הראשון בניסיון להתחמק, היה בעל שיער חום פרוע, עיניו היו חמות וכהות, עורו היה בהיר וגובהו ממוצע, משפתיו העבות נזל נוזל סמיך שנראה כחלחל באורות המועדון ההומה, דם. בדיוק ברגע זה הוא הצליח להשתחל מאחיזתו של הנער הראשון, הוא התהפך מעליו והנחית מהלומה חזקה, קם במהירות ונסוג לאחור בין קהל האנשים הגדול לרקע קללות גדושות מהנער השני.

נערה אדומת שיער, אשר רק כרגע נכנסה למועדון ההומה הביטה קלות בקהל וזיהתה במהרה את הנער חום השיער, היא רצה אליו בדאגה ונגעה קלות עם כף ידה בשפתיו. "זה כואב מייג-" היא הביטה בו במבט חודר שסימן לו לשתוק ואחזה בידו בחוזקה, גוררת אותו החוצה מהמועדון שברגע זה נכנסה אליו.


היא הרימה את ידה אל מול הכביש וקיללה במהירות כאשר נהג מונית נוסף לא עצר לה בצד הדרך. "מה הקטע של נהגי המוניות היום, השעה רק שתיים לפנות בוקר, לא כל כך מאוחר!" היא אמרה, ספק לעצמה וספק לנער שעמד לידה בעוד הוא מניח בחוזקה שתי אצבעות על שפתיו ועוצר את הדימום. "מייגן תתני לי לדבר, בבקשה." הוא הביט בה בתחינה מאחורי גבה אבל היא המשיכה להביט בכביש והתעלמה ממנו לחלוטין. "מייגן," היא סובבה את קצה ראשה לעברו, ערימת שיערה קופצת על כתפייה בקלילות. "תשתוק." הורתה לו בדיוק ברגע שנהג מונית שמן ומזוקן עצר להם, פותח את הדלת במשיכה.


נהג המונית עצר מלפני חנות הנודלס "מאקו נאקו", חנות קטנה שנמצאת כשני רחובות מביתם והיא לא באמת הייתה חנות נודלס, היא הייתה חנות לרכילויות.

המבנה עצמו היה עשוי לבנים חומות ומסותתות במדויק, דלת הכניסה הייתה שקופה למחצה והיה חקוק עלייה משפט ישן, "שפת המלאכים היא כשפת הישר", הוא היה מודבק במדבקה אדומה שצבעה נשחק עם השנים. גג המבנה היה לבן ושטוח ועליו התנוססו אותיות ענקיות שהעידו על שם המסעדה באורות נוצצים ואדומים, אור האות מ´ היה כבוי לחלוטין ושם החנות בחשיכה נראה כ-"אקו נאקו" בלבד. בחנות עצמה היה מזנון משקאות העשוי עץ אלון, המזנון היה ממוקם באמצע החדר צמוד לקיר האחורי ביותר. בשאר שטח המסעדה היו שולחנות עם כסאות או ספות, ליד הקירות הונחו ספות מעוגלות בצבע אדום ובמרכז החדר רוב השולחנות. הקירות היו עשויים עץ ועליהם נתלו שלטים שונים, רובם עם סיסמאות מטופשות שהדביקו בני נוער. בין השולחנות היה ניתן למצוא נשים גבוהות שהסתובבו בחצאיות שחורות קצרצרות בכל ימות השנה ובחולצות אדומות, הם נשאו מגשים רבים בדרך כלל, אך בשעת לילה כזאת לא נראו יותר משתי מלצריות שהסתובבו בין השולחנות.

הם נכנסו והתיישבו על ספה שצמודה לקיר הימני, מלצרית עם שיער שחור שבשל העקבים שלה מייגן התפלאה שהיא לא נופלת בדרה אליהם התקדמה לעברם וביקשה לקחת הזמנה. "קפה שחור בשבילי ומאפה קינמון." אמרה בעצלתיים בעוד הביטה בנער, שפתיו חדלו לדמם והוא חייך לעברה בהתנשאות. "פנקייקים וקפה שחור חזק." אמר והביט במלצרית בזמן שזו שבה וחזרה על עקבותיה.

"מה חשבת לעצמך?" אמרה לו, דאגה משתחלת לקולה. "הוא התחיל, לא אשמתי שהוא קילל את אמא שלי בקללות שעדיף שאני לא אחזור עליהם כאן." הוא השיר מבט לעינייה והיא תפסה את ראשה בין ידייה, נותנת לקבוצת שיער אדמונית ליפול מעל פנייה. "אתה לא לומד מכלום, ראיין." היא העלתה חיוך קלוש על קצה השפה שלה ופנתה להביט באוכל שהונח ברגע זה על השולחן, במחשבה שנייה אולי גם היא הייתה צריכה להזמין ערימה מכובדת של פנקייקים. ידה פנתה אל כוס הקפה והיא לגמה ממנו ארוכות, מניחה אותו רבע ריק על השולחן בחזרה ולוקחת ביס מערימת הפנקייקים של ראיין. "אני יודע שאת דואגת לי מייגן, זה בסדר." הוא הניד את ראשו הצידה וצחקק, כתגובה זכה למכה חזקה על ידו שהייתה מונחת על השולחן. "זה כאב." התלונן בילדותיות בפניה, לוקח לגימה מהקפה שלו. "זאת הייתה הכוונה." ענתה ופנתה להביט ברחוב שנשקף מהחלון הרחב שמאחוריו.


השעה הייתה כעשרה לארבע בבוקר מתי שהבחינה בנער הבלונדיני מחוץ לחלון, על כתפיו החסונות היו שני גושים גדולים ובוהקים שנצצו בחשכה. היא הביטה בו שוב, שמה לב לריפרוף קל שעולה מהגושים, הוא צעד לאחור וכעט ראתה בברור; באמצע שכמותיו נעו מעלה ומטה זוג כנפיים לבנות וגדולות, נוצותיהם מבריקות מטיפות מים קטנות, אך הנער היה נראה יבש לחלוטין.

"על מה את חושבת?" ראיין קטע את מחשבתה. "אתה רואה את הנער הבלונדיני בחוץ?" שאלה וחזרה להביט בו, כעט היא ראתה בברור, הכנפיים חצי שקופות והן בהחלט היו מכוסות בטיפות. היא הביטה בגבר הולך לידו, עובר דרך הכנפיים כאילו היו אוויר ומעלם מקיומם. "אני לא רואה אף נער, על מה את מדברת?" ראיין השיב לה ותלה בה מבט מודאג. בהחלטה של רגע היא קמה ממקומה ופנתה החוצה מהמסעדה, מותירה את ראיין מאחור מבולבל וקורא בשמה.

 

"אתה!" היא צרחה לעבר הנער, אך הוא לא הסתובב והיה נדמה כאילו לא חשב שהיא מדברת אליו כלל. היא נגעה בכתפו והוא קפץ בבהלה, מביט בזריזות בגופה הצנום ושיערה המבולגן מהיום הארוך שעברה. "את רואה אותי?" הוא שאלה בפליאה וכנפיו המרשימות נסגרו מאחורי גבו והחלו להעלם אט - אט. "ברור שאני רואה אותך, אני לא עיוורת." היא סקרה את פניו במהרה, עצמות לחיו היו גבוהות ואפו היא קטן, אך העיד על שחצנות בצורה בה עיקם את פניו. "כמו מי אני נראה לך?" הוא גרר אותה בידו להמשך החשוך של הסמטה, היא איננה מצליחה להתנגד לגופו החסון. "אתה-" הוא הצמיד את ידו לפיה, גורם לה לנשום חומר בריף חריף וחמוץ, עיניה נסגרות לאיטן והיא שוקעת בשינה עמוקה, כאשר הדבר האחרון שהיא רואה זה את שיערו הבלונדיני צונח על פניו וממסגר את מבטו המודאג.
הירשם לאתר כדי להגיב

11 תגובות
אריה צ´´ייס גריינג´´ר
את כותבת פשוט מדהים. אין לי מה להוסיף.
עודכן לפני 20 ימים
ny lifeee
מיוחד.מהמם.צבועני ומכיל את כול מה שספר טוב צריך
עודכן לפני 41 ימים
שחם✨
תודה לכולכן
עודכן לפני 50 ימים
שחם✨
אני אף פעם לא הבנתי אם בכתיבה בדיבור ישיר ירידת שורה זה סגנון כתיבה או שאפשר גם ככה וגם ככה. אנסה להשתדל מעכשיו לשים לב.
עודכן לפני 50 ימים
דרו ריי
די צריך לבנות מזבח לכבודך ולהלל את הכתיבה שלך._.
עודכן לפני 50 ימים
eran
הנה עוד תגובה על המדהימות שלך. רק הערה קטנה- את לא יורדת שורה בדיבור ישיר.
עודכן לפני 50 ימים
◄SOMEONE---✂️
את כותבת מדהים מידי
עודכן לפני 50 ימים
שחם✨
בטח מה עברו 4 שעות ויש רק תגובות שלך
עודכן לפני 50 ימים
Brøkėñ Më
לא רציתי להגיב כל-כך מוקדם כי בטח תקבלי מלא תגובות על המדהימות הזאת וזה התראות אבל דיים איך אפשר שלא
עודכן לפני 50 ימים
שחם✨
תודהההה
עודכן לפני 50 ימים
Brøkėñ Më
אני סוגדת לך ולכשרון שלך
עודכן לפני 50 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

מישהו מעוניין לבדר אותי?
נשאלה לפני 3 שעות ע"י דרו ריי (כרגע יש תשובה אחת)

בא לי זין
נשאלה לפני 16 שעות ע"י GaysPorn (כרגע יש 2 תשובות)

סיפורים נוספים
תחרות כתיבה | שחם תקציר: קצוות | שחם תקציר: יש עולמות שלא חלמנו להכיר, יש קצוות שבהם לא נרצה לדרוך. לְלֹא עֲלִילָה, לְלֹא אָובְדָן תקציר: זיכרון ועוד זיכרון. פיסות המידע הקטנות שהיא רואה. והיא. רק היא. תחרות כתיבה || שחם || גמור תקציר: האם יש לכם את מה שצריך בשביל לנצח? התחרות מיועדת דבר ראשון בשביל לשפר את עצמכם. המשימות יבחנו את כל ההבטים של הכתיבה ואתם תעמידו את עצמכם במבחן. חיות מחמד| מ.ת תקציר: בספר The Fifth Wave| מ.ת תקציר: מבוסס על הגל החמישי. הסבר מפורט בפנים. בואו להירשם! D: ז´אנר: הרפתקאות, מדע בדיוני, נוער, מתח לוחמות סיילור מ.ת.א תקציר: לוחמות סיילור הן לוחמות במדים של מלח שונים מ.ת.א עם דיימונד ^^ תקציר: כנסווו^^ אלה החיים תקציר: הספר מסופר על נערה בשם מאיה, שחיה חיים לא קלים בכלל. מאומצת תקציר: לא נותן לי לשים עטיפה לספר... סופי בת ה-16 חושבת שהיא ילדה רגילה. יום אחד, הוריה מגלים לה שהיא מאומצת. סופי מבולבלת מאוד, ופותחת בחיפוש אחריה הוריה הביולוגיים. ביום הולדתה ה-18, סופי פותחת את תיק האימוץ ומגלה... ההמשך בפרק 1 לראות דרך הים תקציר: מתוך סיפורה של אפריל דונסון. אקדמיה למרגלים צעירים מ. ת. א תקציר: בפנים מאותם עולמות |מאת stories you love תקציר: בהמשך כנסו מפונקת אחת, 12 שפוטות - מוקפא תקציר: ישנה ילדה אחת בשם יוליה והיא החליטה להיות מפונקת בגלל ש****** היא מצאה לעצמה 12 שפוטות ומשם הכל התבלגן פנימייה לנסיכים ולנסיכות קסומים מ´´ת תקציר: מת פנטסטי עם נסיכים , נסיכות , כוחות ,אקשן וכדומה. העתיד החדש - מ.ת.א - פתיחה מחדש תקציר: ברלה ברלה צא החוצה אמא ואבא יקנו לך עוגה בני האלים||מ.ת.א של תרנגולת תקציר: בפנים הכל גנחה פלישת השיפים תקציר: הרבה יאוי הצד האפל של סרטי הילדים תקציר: רוצים לדעת מה עומד מאחורי הסרטים האהובים, עליהם גדלנו? בואו וגלו את נסתרות עולם סרטי הילדים. אזהרה: הספר מכיל ספויילרים ותיאוריות מטרידות, הן עלולות להרוס לך את הילדות! שמתם לב כמה הסדרות בטלוויזיה ממש לא הגיוניות???|| אלה סיפורים (מקורי אין להעתיק!) תקציר: אני אראה לכם מה מוזר בסדרות הילדים (קורע מצחוק)הקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | עיר הציורים | עיר הלימודים | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!