התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
1691 קוראים


פרק 10 - רעיונות לרקעים
into legend~伝説に_דור השלום קדימה! | פורסם לפני 3 חודשים
  


מי שרוצה רעיון מסוים שירשום בתגובות, כל הקודם זוכה. 
1. רעיון משפחתי - מישהו שנפטר מסרטן, אח שלו שנפטר משיברון לב, האבא השתגע, רצח את אישתו ואז התאבד.

 2. מישהו שנהרג בטרור, ואז הוא ראה את ההורים שלו וכל שאר המשפחה ממשיכים הלאה והחליט לנקום בהם

.3. רעיון פוטנציאלי לשניים: אדם שמישהו/י בגד בו והשנאה התלבתה בו כל כך, שהוא רצח את אותו אדם, אחרי זה הוא הצטער על המעשה הנמהר שלו מאוד, אבל היה מאוחר מידי... עכשיו הוא רוצה בכל מעודו להחזיר את האדם הזה ולזכות במחילה.

 4. אנשים שמשתייכים לכת ציידי הרוחות, הם רואים בהם איום או סתם קיום נפשע ומנסים להשמיד אותם לחלוטין, לגרש אותם מהעולם הזה, כי הם כבר מתים, הם לא שייכים לכאן. 

5. אדם שרוצה בסתר להשמיד את הרוחות, הוא מתיידד עם רוח אחת ומראה כאילו רוצה לעזור לה, אפשר לפתח אהבה ביניהם, אבל אז הוא בוגד בה ושוב את ליבה. מי שרוצה לשחק אדם מרושע, יכול לעשות שהוא רק צוחק ומנסה להשמיד את הרוח סופית. מי שרוצה לשחק אדם שיש לו רגשות, יכול לעשות אחרי הבגידה שהאדם מצטער ומגלה שהוא בעצמו התאהב ברוח, אחרי כל הזמן הזה.

 6. רוצח סידרתי שהוצא להורג ועכשיו מחפש דרך לחזור מהמתים ולחולל טרור.
הירשם לאתר כדי להגיב

שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

וואיייי שנים לא הייתי פה, מה נשתנה?
נשאלה לפני 47 דקות ע"י ג´´וו . (כרגע יש 2 תשובות)

קטע , סוג של פריקה
נשאלה לפני 13 שעות ע"י ᗪᗩᖇᒪIᑎG (כרגע יש 4 תשובות)

סיפורים נוספים
אקדמיה למרגלים צעירים מ. ת. א תקציר: בפנים סוי לונה מ.ת תקציר: אין מה ילדה ככל הילדות. תקציר: אני מנסה לכתוב. בבקשה תהיו עדינים איתי, תקציר בפרק הראשון דברים מוזרים בסדרות תקציר: דברים מוזרים בסדרות שגדלנו עליהם וכמה שלא דיאבלוקס לאבס(המשך למ.ת של לינוי) תקציר: המשך למ.ת של לינוי.-. מלחמה מ.ת.א||עם סקיי *^* תקציר: בפנים כי.. ככה? (לא נותן לי לשים כריכה *בכי*) אהבה סודית 14+ תקציר: כתבתי את הספר הזה במשתמש הקודם שלי אבל שחכתי את הסיסמה שלו ציידות ארטמיס מ.ת.א עם ארטמיס תקציר: הכל בפנים הנוקמים החדשים מ.ת/ התחלה מחדש תקציר: מתחשק לי להחזיר את המ.ת הזה ניקרוסארס תקציר: ג ךל´צ/ךקצכךל´צכך תמונות ובדיחות של גיבורי האולימפוס תקציר: נראלי שהשם מדבר בעד עצמו חיות מחמד| מ.ת תקציר: בספר תנשק אותי תקציר: חן בת 14 מאוהבת עד מעל הראש בידיד שלה שלא יודע מכלום היא והיא. תקציר: הן מנסות רעיון קצת מוזר ולא שפוי, משהו הסתבך וקצת השתנה, והיא התאהבה בה. סקרים שווים!!! תקציר: חייב לראות!!!!!!!!! אילומינטי תקציר: מספר הכל על האילומיטי! תמונות מושלמות זזות!!! תקציר: תמונות מושלמות זזות!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! מ.ת. בלי עלילה תקציר: בלי עלילה D:הקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | עיר הציורים | עיר הלימודים | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!