התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
1036 קוראים


פרק 2 -
eran. | פורסם לפני 7 חודשים
  
המדרכה הייתה קרה אבל בכל זאת המשכתי ללכת. הדם הספיק להתייבש על החולצה שלי. ידעתי שאלה תכעס. גם עזבת בלי לומר לי וגם התלכלכת, היא תאמר. ואז תנקה לי את החולצה כמו באופק. 

טיפות גשם קטנות המשיכו לרדת והמדרכה הרטובה שיקפה את פניי. את הלסתות החדות והשפתיים הדקות. פנים שכל כך שנאתי. 

קפצתי מעל השלולית והמשכתי להתקדם. 

קול פיצוח ואנקה נשמעו מכיוון החנות המוארת באור ניאון צהבהב. החושך, הגשם והלכלוך שהצטבר על חלונות החנות הישנה לא אפשרו לי להביט לתוכה. לא רציתי להביט לתוכה. 

המשכתי להתקדם. גם כששמעתי בכי חרישי וקולות אנקה, שיעולים רמים וצרודים שמפירים את השקט ברחוב. 

אולי זאת הייתה הסקרנות. כן, זאת הייתה הסקרנות שגרמה לי להתקרב לחנות. אני מסרב להאמין שזה המוסר שהניע את רגליי לכיוון החנות. 

הצמדתי את ידי לזכוכית וקירבתי את עיניי. 

הבחנתי במוכר המבוגר מוטל על רצפת העץ. פניו מקומטות, בעיניו הכחולות עומדות דמעות, הוא פצוע ומדמם. 

המוכר הרים את ראשו, ומבטו נתקל בעיני. מבט התחינה שהוא נעץ בי... 

הוא מלמל משהו שלא הצלחתי לשמוע. אבל מבחינתי, אלו לא היו קריאות עזרה. הוא רק הניד שפתיים. זהו. 

המוכר נעץ בי מבט אחרון של תחינה לפני שהוא נפח את נשמתו, נופל, גופו אדום מדם, צנום. פיו פתוח ועיניו פעורות. משמרות את ההבעה הזאת. לנצח.

שלולית הדם התרחבה כשהאדם הניח עליו את רגלו. 

המשכתי ללכת, לא טורח לפתוח מטריה או לנגב את הגשם או לחשוב על מה שראיתי עכשיו.

מחר ימצאו את המוכר בחנות, ויסגרו את עיניו, ויחפרו בור, ויכניסו אותו לשם. 

הו גשם.

הירשם לאתר כדי להגיב

15 תגובות
הסופרת הבלתי נתפסת
בבקשה;)
עודכן לפני 203 ימים
eran.
תודה רבה
עודכן לפני 203 ימים
הסופרת הבלתי נתפסת
אה. וואו! ממש יפה! ניסיתי פעם לכתוב אנטיאוטופי, אך יצא די כושל. וכשניסיתי שוב, יצא לי משהו בין אוטופיה ואניאוטופיה. קףץ ממקום למקום. בקיצור יוצא לך נהדר! המשך כך!
עודכן לפני 203 ימים
eran.
אנטיאוטופיה
עודכן לפני 203 ימים
הסופרת הבלתי נתפסת
שאלה: אתה מתאר ארץ כלשהי (לדוגמא רוסייה או ארצות לא מפותחות), או שזו אנטיאוטופיה?
עודכן לפני 204 ימים
LI₴A
מושלם תמשיך לכתוב !
עודכן לפני 220 ימים
eran.
גאד הספר שלך גאוני עכשיו המשך
עודכן לפני 225 ימים
🆆
הכתיבה שלך ממש מעניינת! D: אגב, יש לי ספר בדיוק בשם "הו גשם" XD צירוף מקרים
עודכן לפני 225 ימים
eran.
😁❤
עודכן לפני 228 ימים
שחם✨
מגיע לך, זה מהמם.
עודכן לפני 228 ימים
eran.
יאאאא אתן לא יודעות כמה אתן משמחות אותי 😁 😁
עודכן לפני 228 ימים
שחם✨
וואו.
עודכן לפני 228 ימים
eran.
איזה מרגש לשמוע את זה *ממך*
עודכן לפני 230 ימים
Взll
אני אוהבת כתיבה כזו, שמצלקת אותי קצת ומשאירה בי הרבה מחשבות פילוסופיות משהו. אני גם סקרנית על הגיבור, למה? למה הוא כזה?! זה מסקרן על גבול המטריד... כמובן שממשיכה לעקוב
עודכן לפני 230 ימים
Взll
"משמרות את ההבעה הזאת. לנצח." גמרת אותי, עשית לי פלאשבק כזה שיבין אולי רק מי שהיה עד להבעה הזו... הבעה כזו שנחרטת לך על הלב והנשמה. והגיבור ממשיך בדרכו, חופר בור ומכניס לשם הכל. אולי כולנו חופרי בורות?
עודכן לפני 230 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

המשך למשחק ערפדים
נשאלה לפני 7 ימים ע"י ルーシー (כרגע יש 688 תשובות)

תזכירו לי לעולם לא ללכת למשחקים של כדורסל
נשאלה לפני 8 שעות ע"י Chicken Nuggets (כרגע יש 2 תשובות)

סיפורים נוספים
המדריך לחיים תקציר: . • הנצח מחכה בישנוניות • תקציר: אנשים שמשקרים הם אנשים אגואיסטים, ובגלל שכולם משקרים- כולם אגואיסטים.
- פרסומת -

• חלומותייך טובעים בעולם • תקציר: תקציר: תקציר: תקציר: תקציר: תקציר: תקציר: • רשימת אנשים להרוג • תקציר: . אוטיסטית בהכחשה 13+ תקציר: הוריה של מיקה סיפרו לה שיש לה קשיי למידה. הם מעולם לא סיפרו לה שבעצם, כשהייתה בת 3, אובחנה כאוטיסטית בתפקוד גבוה. מיקה מעולם לא האמינה למי שאמר שהיא מתנהגת כמו אוטיסטית, אך מעבר מכיתה של 30 ילד לכיתה של 8 תלמידים אילץ אותה להתמודד עם העובדות. הלילה של מחר | greedy books תקציר: .. אני לא מרגישה כלום. אני רק שוקעת במחשבות על גארט ועל טומאס. אני תוהה, מה יהיה איתנו והחלומות המופרעים שלנו. | סיפור מדבר על ילדה בת 13 בשם אמי שמאוהבת בשני בנים, גארט וטומאס. אתם תוהים מה כל כך מיוחד בזה? בואו תקראו את השאר. אקדמיה למרגלים צעירים מ. ת. א תקציר: בפנים מתן וזד תקציר: מתן one trick zed אפוקליפסהמ.ת.א תקציר: אבל לא בדיוק. מזהירה אני לא מכניסה כול אחד תחרות כתיבה מקצועית| דרו ריי תקציר: תחרות כתיבה רצינית ומקצועית... המשימות יתמקדו בעיקר על שיפור הכתיבה שלכם ועל מקוריות, זה עומד להיות כיף! היחיד שיכול להכריז על מותך זה אני. (12+) || באם תקציר: בפנים~ תשאלו את ליידי באג תקציר: תשאלו את כוכבי הסדרה ליידי באג שאלות מלחמת העם מ.ת.א תקציר: העם שלכם שונה. אנשי האצולה רשאים לקחת בעלות על האנשים הרגילים ולעשות איתם מה שהם רוצים. ויש מלחמה- מלחמה גדולה שאי אפשר לעמוד בפניה... תחרות כתיבה! תקציר: טוב אז החלטתי לעשות תחרות כתיבה , אתם תחשבו שאני לא מקצועית! אבל אני ממש השתדל להיות רצינית! גיבורה תקציר: סיפור על שני אחים, יתומים שננטשו בגיל קטן. האחות הקטנה היא בגלת מוגבלות, אין למשפחתה המאמצת כסף לכסא גלגלים לכן אחיה הגדול סוחב אותה בידיו- עד שבסופו המפתיע של הסיפור מתגלה כשרונם של האחים. פנימיה קליפט סוטה מומלץ מגיל 16+ תקציר: לינה עוברת לפנימית קליפט. ההורים של לינה חושבים שזו פנימיה שבה מחנכים את הילדים אבל מה שלא נכון זאת פנמיה ללימוד סקס מיוחדת שאף הורה לא יודע את זה באמת... תיתקרב אלי!(סוטה מאוד! 15+ לא להעתיק!) תקציר: כדי להיכנס!!!!!!!!!!!!!!!! היום, הוא יום יפה (13+) || חן סיפורים תקציר: הספר נכתב מנקודת מבטה של אנג´ל בת ה - 7, היא בעלת תסמונת דאון, אך עם שמחת חיים רבה. החיים שלה נראים לה כה ורודים, אף על פי שהם אפלים יותר מכפי שהם נראים לה. ספר מיוחד, פסיכולוגי וחידתי. אחרי הביחד תקציר: גרייס והחבר (רומנטי) שלה נפרדים- הוא טס להוואי והיא נשארת בארץ. ומה היא מגלה? חכו ותראו. היומן האישי שלי תקציר: אני מספרת לכם על הצחוקים על עצבות ועל כל מיני מחשבות ביום יום שלי כריכות שאני מכינה והזמנות תקציר: כשאני משועממת אני מכינה כריכות ונגמר לי המקום לשים אותם THIS WORLD תקציר: קטעים ומחשבות חולצת פסים || מ.ת.א תקציר: בפנים המ.ת.א של דרדר, נאנאמי, ורין-רין. (מלחמת הערפדים) תקציר: המשך לשלושת הבנות המקסימות, רין, דרדר ונאנאמיהקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | עיר הציורים | עיר הלימודים | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!