התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
1432 קוראים


פרק 2 -
Stulta | פורסם לפני 11 חודשים
  
המדרכה הייתה קרה אבל בכל זאת המשכתי ללכת. הדם הספיק להתייבש על החולצה שלי. ידעתי שאלה תכעס. גם עזבת בלי לומר לי וגם התלכלכת, היא תאמר. ואז תנקה לי את החולצה כמו באופק. 

טיפות גשם קטנות המשיכו לרדת והמדרכה הרטובה שיקפה את פניי. את הלסתות החדות והשפתיים הדקות. פנים שכל כך שנאתי. 

קפצתי מעל השלולית והמשכתי להתקדם. 

קול פיצוח ואנקה נשמעו מכיוון החנות המוארת באור ניאון צהבהב. החושך, הגשם והלכלוך שהצטבר על חלונות החנות הישנה לא אפשרו לי להביט לתוכה. לא רציתי להביט לתוכה. 

המשכתי להתקדם. גם כששמעתי בכי חרישי וקולות אנקה, שיעולים רמים וצרודים שמפירים את השקט ברחוב. 

אולי זאת הייתה הסקרנות. כן, זאת הייתה הסקרנות שגרמה לי להתקרב לחנות. אני מסרב להאמין שזה המוסר שהניע את רגליי לכיוון החנות. 

הצמדתי את ידי לזכוכית וקירבתי את עיניי. 

הבחנתי במוכר המבוגר מוטל על רצפת העץ. פניו מקומטות, בעיניו הכחולות עומדות דמעות, הוא פצוע ומדמם. 

המוכר הרים את ראשו, ומבטו נתקל בעיני. מבט התחינה שהוא נעץ בי... 

הוא מלמל משהו שלא הצלחתי לשמוע. אבל מבחינתי, אלו לא היו קריאות עזרה. הוא רק הניד שפתיים. זהו. 

המוכר נעץ בי מבט אחרון של תחינה לפני שהוא נפח את נשמתו, נופל, גופו אדום מדם, צנום. פיו פתוח ועיניו פעורות. משמרות את ההבעה הזאת. לנצח.

שלולית הדם התרחבה כשהאדם הניח עליו את רגלו. 

המשכתי ללכת, לא טורח לפתוח מטריה או לנגב את הגשם או לחשוב על מה שראיתי עכשיו.

מחר ימצאו את המוכר בחנות, ויסגרו את עיניו, ויחפרו בור, ויכניסו אותו לשם. 

הו גשם.

הירשם לאתר כדי להגיב

15 תגובות
הסופרת הבלתי נתפסת
בבקשה;)
עודכן לפני 301 ימים
Stulta
תודה רבה
עודכן לפני 301 ימים
הסופרת הבלתי נתפסת
אה. וואו! ממש יפה! ניסיתי פעם לכתוב אנטיאוטופי, אך יצא די כושל. וכשניסיתי שוב, יצא לי משהו בין אוטופיה ואניאוטופיה. קףץ ממקום למקום. בקיצור יוצא לך נהדר! המשך כך!
עודכן לפני 301 ימים
Stulta
אנטיאוטופיה
עודכן לפני 301 ימים
הסופרת הבלתי נתפסת
שאלה: אתה מתאר ארץ כלשהי (לדוגמא רוסייה או ארצות לא מפותחות), או שזו אנטיאוטופיה?
עודכן לפני 301 ימים
LI₴A
מושלם תמשיך לכתוב !
עודכן לפני 318 ימים
Stulta
גאד הספר שלך גאוני עכשיו המשך
עודכן לפני 323 ימים
🆆
הכתיבה שלך ממש מעניינת! D: אגב, יש לי ספר בדיוק בשם "הו גשם" XD צירוף מקרים
עודכן לפני 323 ימים
Stulta
😁❤
עודכן לפני 326 ימים
שחם✨
מגיע לך, זה מהמם.
עודכן לפני 326 ימים
Stulta
יאאאא אתן לא יודעות כמה אתן משמחות אותי 😁 😁
עודכן לפני 326 ימים
שחם✨
וואו.
עודכן לפני 326 ימים
Stulta
איזה מרגש לשמוע את זה *ממך*
עודכן לפני 328 ימים
Взll
אני אוהבת כתיבה כזו, שמצלקת אותי קצת ומשאירה בי הרבה מחשבות פילוסופיות משהו. אני גם סקרנית על הגיבור, למה? למה הוא כזה?! זה מסקרן על גבול המטריד... כמובן שממשיכה לעקוב
עודכן לפני 328 ימים
Взll
"משמרות את ההבעה הזאת. לנצח." גמרת אותי, עשית לי פלאשבק כזה שיבין אולי רק מי שהיה עד להבעה הזו... הבעה כזו שנחרטת לך על הלב והנשמה. והגיבור ממשיך בדרכו, חופר בור ומכניס לשם הכל. אולי כולנו חופרי בורות?
עודכן לפני 328 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

אני עוזבת את האתר.... סוג של...
נשאלה לפני 8 שעות ע"י Ouni (כרגע יש 3 תשובות)

שיטטטט
נשאלה לפני 8 שעות ע"י Ouni (כרגע יש תשובה אחת)

סיפורים נוספים
• רשימת אנשים להרוג • תקציר: . המדריך לחיים תקציר: .
- פרסומת -

• הנצח מחכה בישנוניות • תקציר: אנשים שמשקרים הם אנשים אגואיסטים, ובגלל שכולם משקרים- כולם אגואיסטים. • חלומותייך טובעים בעולם • תקציר: תקציר: תקציר: תקציר: תקציר: תקציר: תקציר: עבודה בעיניים תקציר: . פיקצרים לפרסי ג´קסון, כל מה שלא סופר תקציר: כל מיני פיקצרים חיות מחמד| מ.ת תקציר: בספר השתיקה שהרסה אותי llנועהll תקציר: חתיכת סיפור, מוטב שתקראו (: פנימיית ערפדים מ.ת תקציר: נאמ זה ישן אבל רציתי להחזיר עוד תחרות כתיבה || אבלין תקציר: בבקשה תירשמו אני נואשת ניסוי הפנימייה- מ.ת. תקציר: תם ילדים בגילאי 15-17, לכולכם יש בעיות. הבעיות האלה יכולות להיות טראומות, הן יכולות להיות עבר רע, הן יכולות להיות חיי פשע או מה שלא תרצו, ובנוסף לכול אחד מכם יש כוח. לא משהוא חזק מדי או מועיל מידי. הפנימייה שאתם נמצאים בה נותנת לכם מקום בו אתם מקבלים הזדמ יציאה מהקופסה תקציר: סיפור אמיתי. הסיפור הוא על חברה שלי ואיך היא יוצאת לאט לאט מהארון ואיך הכל מתחיל מילד אחד מעצבן תשאלו את קוזמו ^^ תקציר: אתם שואלים אני עונה חה חה החברה שאין לי... תקציר: מתח. היי קוראים לי אלי ואני בת 16 ואין לי ח..חבר..חברים ס..ס...סליחה אני קצת מ..מ...מגמגמת ואני אספר לכם ל...למה אין לי ח...ח...חברים... מורדים תקציר: כולם מפחדים ממנו, מלורד היקום. ילדות עד גיל שנה הן הקורבנות העיקריים. אם הוא תפס אותה הפעם הבאה שהוריה יראו אותה זה כשהיא תירה להם בראש כמה שנים אחרי. ילדת שלום 3: ילדי מוות תקציר: המלחמה מעולם לא היתה יותר מחוכמת, ועכשיו הגיע הזמן לקרב קלפי מלחמה מ.ת תקציר: זה מבוסס על סיפור שלי באינסטגרם אבל אפשר להבין בלי אנים האבודה מ.ת עם רומי (Hermi) תקציר: אנים, עיר קסומה יפהפייה, היא עיר מאוד מיוחדת. חלק מהאנשים הגרים בה יכולים לשנות את צורתם לבעל חיים מסויים. כשמגיע ראש עיר חדש שרוצה לכלוא ולהשמיד את כל ה"מוטאנטים" לדבריו, הם צריכים לשרוד בעיר מלאה מלכודות. סיפור ילדים תקציר: ראש העיר הוא אוהב אותי? | פאנפיק על סוי לונה תקציר: אחרי שמתאו עוזב לאיטליה לונה מאבדת את הזיכרון ושוכחת את כל הזיכרונות שלה איתו, לונה מתחילה את שנת הלימודים האחרונה בבלייק האם תגלה שהיא סול בנסון? ומה יקרה שמתאו יחזור ולונה לא תזכור אותו? (עלילות עונה 1 בלבד) סוף העולם....או שלא? תקציר: אבישג נפרדת מכדור הארץ לתמיד, כי בחדשות בכל העולם מודיעים שהכוכב מוצף כולו. איך היא תסתדר בחללית הענקית? מי יהיו חבריה כשבכוכב עצמו אף אחד כמעט לא דיבר איתה אולי חוץ מילדה אחת בביתה החדש בחללית העצומה? Living upside down 2/ פרסבת´ תקציר: החיים מתהפכים שוב ושוב, והאלים ממשיכים לשחק עם הבובות הקטנות שלהם, השאלה היא, מה אפרודיטה עשתה עכשיו? הסוד שבמבוך תקציר: פרסי מתחיל את חייו במעלית כשבראשו פנים של נערה אחת, שמה אנבת´ תיכון המיפלצות- מ.ת.א (חדשש עוד פעםם) תקציר: ביצפר למפלצות...הקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!