התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
3318 קוראים


פרק 6 - הדמויות שלי into legend (דמות חדשה!)
into legend~伝説に_דור השלום קדימה! | פורסם לפני 3 חודשים
  


(הכוונה לשמאלית, הבנות האחרות הן סוג של אחיות שלה, השמות שלהן: האמצעית מיזוקי והימנית שיהו)  


שם: טסומוגי קריסטל שיראישי. 

גיל: 16 

מראה:(למקרה שאין תמונה): שיער ארוך וכחול, כמעט שקוף כמו קריסטל. עיניים בצבע תכלת בהירות מאוד, כמעט שקופות

אופי: רצינית, יכולה להיות אדישה ודי דיכאונית. 

רקע: טסומוגי , או בשמה המלא טסומוגי  קריסטל שיראישי, היא אנדרואידית שנוצרה במסגרת הפרויקט s.s shiraishi  (אס אס שיראישי) טסומוגי  היא הראשונה שנוצרה מהפרויקט הזה ולכן היא גם המושקעת והמוצלחת ביותר. היא יפה, היא חכמה, היא ממש מושלמת. רק דבר אחד לא הצליח להיפתר: אין לה רגשות. היא פשוט לא מסוגלת להרגיש. חוץ מזה, היא בכלל לא מודעת לזה שהיא רובוטית. היא הגיעה לאקדמיה בגיל מאוד צעיר - 16, בגלל חוכמתה הרבה. 

תחביבים: קריאה וכתיבה

כישרון: לימודים 

הערות:

שם: קוטואה טאנאקה

גיל: 18 

מראה:(למקרה שאין תמונה): כמו בתמונה

אופי: רגישה, מצחיקה וכיפית אבל כשצריך היא גם רצינית ואחראית

רקע: סתם, ילדה רגילה שבאה להגשים את החלום שלה להיות שחקנית וזמרת. סתם, כולם יודעים שאצלי אין דבר כזה דמויות רגילות. היא ברחה מהבית שלה בגלל שההורים שלה שונאים אותה ומתעללים בה. הם עושים את זה מכיוון שכשסארינה הגיעה לביתם, היא הייתה תמיד מושלמת בכל דבר שהיא ניסתה, גם אם היא לא התכוונה להצליח בו. קוטואה לעומת זאת, לא הצליחה כל כך. היא הגיעה למצב שבו הוריה מעדיפים את סארינה על פניה, כאילו היא המאומצת וסארינה הבת האמיתית. היא ברחה לאקדמייה. גם קוטואה היא נסיכה ממימד אחר, אבל לה אין שום כוחות מיוחדים, לפחות ממה שהיא יודעת... (יש לה כוחות אש, אבל היא אנושית לחלוטין) היו לה הורים מאמצים כי היא נחטפה מביתה, ההורים המאמצים שלה עשו עליה ניסויים וכתוצאה מכך יש לה את הכוחות. ואז היא נמסרה אל המשפחה שלה חזרה.  

תחביבים: משחק ושירה

כישרון: משחק ושירה

הערות:


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

בצורת סירנה השיער שלה נראה בערך ככה


איזה יצור: חצי סירנה וחצי בת אדם. 

שם: סארינה 

גיל: 17

מראה(למקרה שאין תמונה): שיער ארוך ובלונדיני, בצורת סירנה השיער שלה משתנה לצבעוני  , עיניים סגולות. היא די ממוצעת בגובה ורזה. 

אופי:רגישה, מתחשבת, אחראית ומנומסת. תמיד מתנהגת בטוב לב כלפי כולם. 

רקע: אמא שלה הייתה סירנה ואבא שלה היה שייך לכת ששונאת יצורים קסומים, בסוף הוא התאהב בה. ובעצם אימה הצליחה להפוך אותו לבן ים, על מנת שיוכלו לחיות יחד, כי היא גם אהבה אותו. כשהממלכה שלהם הותקפה על ידי תאומי האימה (אני אמצא להם שמות אחר כך) ההורים שלה (שהיו גם המלך והמלכה) החליטו לשלוח את ביתם היקרה סארינה לכדור הארץ, לזוג חברים קרובים ומחקו לה את הזיכרון על מנת שלא תאמר משהו שיסכן את כל יצורי הקסם. בזמן הזה, התאומים רצחו את הוריה ורצו להרוג גם את סארינה, אבל הם לא הצליחו ופשוט הסיקו שהיא מתה. סארינה גדלה בבית נורמלי לחלוטין, ללא כל ידיעה על כוחותיה הקסומים, היא די תמימה מכדי להבין. היא הגיעה לאקדמיה מכיוון שהוריה מצאו את הפלייאר של האקדמיה בחדר של קוטואה והסיקו שהיא הלכה לשם, והחליטו לשלוח גם את סארינה לשם. 

תחביבים: שירה. 

כישרון: שירה. 

הערות: יכולה להפנט אנשים עם הקול שלה.


איזה יצור: פיה רעה

שם: השם האמיתי שלה זה ריי, אבל היא מתעקשת שיקראו לה דארק. 

גיל: 17

מראה(למקרה שאין תמונה): שיער אדום בורדו, עיניים סגולות  , די נמוכה 

אופי: מרושעת, נצלנית ודי רעה, כובשת, כריזמטית, חכמה רעה אבל זה רק בגלל שהיא בודדה

רקע: היה לה אח, הם עובדים בשביל מישהו רשע שרוצה להשמיד את כל הקסם בעולם והוא שלח אותם להשמיד את ממלכתה של סארינה. אחיה נהרג בתקיפה. היא לא יכלה לסלוח לעצמה והיא מאשימה את סארינה במוות שלו. ומאז היא רודפת אחרי סארינה. כדי להרוג אותה ולנקום את מותו. רוב האנשים בעולם חושבים שהיא מתה, אך בעצם היא רק ממתינה לרגע הנכון כדי לנקום. 

תחביבים: לנקום, לצייר מדי פעם

כישרון: לצייר

הערות: בפנים נחמדה, בסוף תבין שאין לה טעם לנקום כי זה לא יחזיר את אחיה לחיים.

רוב היצורים הקסומים קוראים לה ´היורשת של לורד האופל´ או ´הרוע בתחפושת´ 

לפעמים היא משנה צורה ואז היא נראית ככה (תתייחסו רק לבגדים): שם: מייק 

גיל: 18 

מראה:(למקרה שאין תמונה): שיער אדום בורדו ועיניים סגולות, דומה מאוד לריי רק בבן

אופי:  נחמד יחסית, מתחשב, רגיש וקצת ביישן

רקע: אח של ריי. כשהם התקיפו את הממלכה של סארינה, ההורים של סארינה היו אמורים להרוג אותו אבל הם חסו על חייו,  מחקו את זיכרונו ושלחו אותו לכדור הארץ. הוא לא זוכר אפילו את ריי. 

תחביבים: לנגן על גיטרה 

כישרון: לנגן על גיטרה 

הערות: היה חבר טוב של סארינה (בלי לדעת שזו היא ועל זה שהיא קסומה) עד שהוא עבר דירה.
הירשם לאתר כדי להגיב

21 תגובות
into legend~伝説に_דור השלום קדימה!
אבל לכל הדמויות שלך יש שיפ לא?
עודכן לפני 66 ימים
דיימונד
אפשר שיפ עם קוטואה ?
עודכן לפני 66 ימים
שחר שגיא מגשימת החלומות דרך כתיבה
אני צריכה בנים וגם בנות לעשיית שיפים
עודכן לפני 77 ימים
שחר שגיא מגשימת החלומות דרך כתיבה
בסדר
עודכן לפני 77 ימים
into legend~伝説に_דור השלום קדימה!
אני אשלח לך עוד מעט. טוב?
עודכן לפני 77 ימים
שחר שגיא מגשימת החלומות דרך כתיבה
יש לך רעיונות בשבילי?
עודכן לפני 77 ימים
שחר שגיא מגשימת החלומות דרך כתיבה
את עושה גם בנים?
עודכן לפני 79 ימים
into legend~伝説に_דור השלום קדימה!
אוף עוד פעם יש לי רעיון, אבל אני לא אעשה אותו כי קשה לי הרבה דמויות
עודכן לפני 79 ימים
into legend~伝説に_דור השלום קדימה!
אוקיי
עודכן לפני 79 ימים
Rin.
קיו וסטומוגי
עודכן לפני 79 ימים
שחר שגיא מגשימת החלומות דרך כתיבה
בא לי לעשות רומן עם סארינה
עודכן לפני 79 ימים
into legend~伝説に_דור השלום קדימה!
אוקיי, עם מי?
עודכן לפני 79 ימים
Rin.
אפשר את סטומוגי?
עודכן לפני 79 ימים
שחר שגיא מגשימת החלומות דרך כתיבה
אני אשמח
עודכן לפני 83 ימים
שחר שגיא מגשימת החלומות דרך כתיבה
אני אשמח
עודכן לפני 83 ימים
into legend~伝説に_דור השלום קדימה!
אה שכחתי לציין, כל מי שרוצה שיפים בשמחה
עודכן לפני 84 ימים
Rin.
:)
עודכן לפני 84 ימים
into legend~伝説に_דור השלום קדימה!
יופי
עודכן לפני 84 ימים
Rin.
לא, הכל טוב
עודכן לפני 84 ימים
into legend~伝説に_דור השלום קדימה!
כן:) אני מקווה שלא חפרתי מידי ברקע שלה...
עודכן לפני 84 ימים
Rin.
אהה, איזה חמודה סארינה
עודכן לפני 84 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

וואיייי שנים לא הייתי פה, מה נשתנה?
נשאלה לפני 46 דקות ע"י ג´´וו . (כרגע יש 2 תשובות)

קטע , סוג של פריקה
נשאלה לפני 13 שעות ע"י ᗪᗩᖇᒪIᑎG (כרגע יש 4 תשובות)

סיפורים נוספים
אקדמיה למרגלים צעירים מ. ת. א תקציר: בפנים סוי לונה מ.ת תקציר: אין מה ילדה ככל הילדות. תקציר: אני מנסה לכתוב. בבקשה תהיו עדינים איתי, תקציר בפרק הראשון דברים מוזרים בסדרות תקציר: דברים מוזרים בסדרות שגדלנו עליהם וכמה שלא דיאבלוקס לאבס(המשך למ.ת של לינוי) תקציר: המשך למ.ת של לינוי.-. מלחמה מ.ת.א||עם סקיי *^* תקציר: בפנים כי.. ככה? (לא נותן לי לשים כריכה *בכי*) אהבה סודית 14+ תקציר: כתבתי את הספר הזה במשתמש הקודם שלי אבל שחכתי את הסיסמה שלו ציידות ארטמיס מ.ת.א עם ארטמיס תקציר: הכל בפנים הנוקמים החדשים מ.ת/ התחלה מחדש תקציר: מתחשק לי להחזיר את המ.ת הזה ניקרוסארס תקציר: ג ךל´צ/ךקצכךל´צכך תמונות ובדיחות של גיבורי האולימפוס תקציר: נראלי שהשם מדבר בעד עצמו חיות מחמד| מ.ת תקציר: בספר תנשק אותי תקציר: חן בת 14 מאוהבת עד מעל הראש בידיד שלה שלא יודע מכלום היא והיא. תקציר: הן מנסות רעיון קצת מוזר ולא שפוי, משהו הסתבך וקצת השתנה, והיא התאהבה בה. סקרים שווים!!! תקציר: חייב לראות!!!!!!!!! אילומינטי תקציר: מספר הכל על האילומיטי! תמונות מושלמות זזות!!! תקציר: תמונות מושלמות זזות!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! מ.ת. בלי עלילה תקציר: בלי עלילה D: תחרות כתיבה || למה אני עושה את זה לעצמי?! תקציר: נו אתם יודעים מה זה תחרות כתיבה אתם לא צריכים את התיאור הזה. דברים שאני לא מבינה בסדרות אנימציה... תקציר: כל הדברים שמעצבנים אותי בכל תוכנית אנימציה , אתכם לא? דרך הקרח | מ.ת עם רוני תקציר: שנת 2400. אתם נערים וילדים בעלי כוחות על טבעיים שחיים באייסווי, עיירה נטושה באזור הקפוא של היבשת. לפני כשנה התחילו להופיע יצורי צללים המאיימים על חייכם, ואיתם המדענים שחוקרים אתכם ואת היצורים בתדירות מעצבנת. עד מתי תוכלו להמשיך לשרוד? The Fifth Wave| מ.ת תקציר: מבוסס על הגל החמישי. הסבר מפורט בפנים. בואו להירשם! D: ז´אנר: הרפתקאות, מדע בדיוני, נוער, מתח להיות כמו אמא ונעלי עקב תקציר: רוני היא ילדה בת עשר עם שאיפות מוזרות, היא רוצה להיות כמו אמא שלה ולהתלבש כמו זונה והיא מחקה את אמא שלה בהכל. ההורים שלה גרושים והאבא נלחם לקבל עליה השגחה מהאמא הנוראית. הצטרפו למסע של רוני. שרביט האיזמרגד| סתם עוד אחת תקציר: אירועים משונים פוקדים את העיירה השקטה ביינברידג´: ילדים נעלמים, סופות חול מסתוריות ודמויות משונות שמופיעות ונעלמות באמצע הלילה. כשקייט בת ה-12 ומשפחתה עוברים לגור בעיירה המנומנמת, היא נאלצת להתמודד מול דברים שמעולם לא חשבה שאפשריים. שני צדדים מ.ת.א משותף עם שחר תקציר: בפנים לבכות תקציר: לבכות, התחושה שמתפרקים והגוף משתחרר מכל החרא שהוא עבר. התחושה הזאת שאין לך אף אחד בעולם אתה בודד זה רק אתה מול עצמך במראה ושונא את מה שאתה רואה. התחושה שכולם מצפים ממך כלכך אבל אף אחד לא באמת מבין מה אתה עובר. הסיפור הזה עלול להתאים לכם ואולי לשנות את הגי אוהבת את הפחד ~גמור~ תקציר: יערה, בחורה בת 14 שהדבר הכי אהוב עליה הוא רוחות רפאים וסיפורי אימה. בודדה ומקור ההתעללות של בנות הכתה ששונאות אותה כל כך. יערה חושבת שתהיה בודדה לנצח ותמות חסרת חברים ומושפלת. ואז זה קרה! הצטרפו ליערה כדי לגלות מה עלה בגורלה! קריאה מהנה!;) שלכם: שירה ערב בנות (סוטה מאוד 14+) תקציר: . אקדמיה למרגלים צעירים מ. ת. א תקציר: בפנים סרט גיבורי העל הכי גרוע ביקום batman & robin תקציר: היום אנחנו נדבר על סרט גיבורי העל הכי גרוע שיצאהקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | עיר הציורים | עיר הלימודים | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!