התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
1394 קוראים


פרק 7 - פרק שביעי - הקנאה סוררת
shani.maizlish@gmail.com | פורסם לפני 12 חודשים
  


הגעתי לבית הספר ולא הפסקתי לחשוב על מה שקרה לא, לא ביני לבין  עומר אלא ביני לבין איתמר. ואז עשיתי מעשה מטומטם כאין כמותו שלחתי לו פתק: אנחנו צריכים לדבר. והוא כתב לי בחזרה: אני חייב לך כמה הסברים.


שמחתי שנוכל לדבר אבל אמרתי איך אני אגיד לו את זה?!

בהפסקה הוא ניגש אליי, ניסה לנשק אותי בלחי אבל הסתובבתי. הוא אמר: אני מבין שאת לא רוצה לדבר איתי יותר ושאת כועסת עליי.


עצרתי אותו ואמרתי לו: זה לא מה שבאתי לומר לך, התכוונתי  לספר לך שאני נסעתי לשכונת ה"עשירים" בלי ששמתי לב, וגנבו לי את האופניים. ומישהו עזר לי לקום וזה היה ידיד שלי מהעבר, עומר קוראים לו. 


ואז הוא שאל: אז מה? לא הבנתי! גימגמתי והתחלתי להזיע. ובסוף אמרתי: אני שכבתי איתו, אבל... ואז הוא בדיוק בא, עומר. איזה טיימינג מושלם! אווווף. עומר בא לידי נישק נישוק קטן הוא אמר לאיתמר: היי! ושאל אותי: את באה איתי לשירותים? אז עניתי לו: לא בבית הספר. והוא אמר לי: בסדר אני אבוא אלייך בארבע, והלך.


איתמר הקשיב לשיחה, והיה נראה שהוא מקנא, בבירור! והוא אמר לי: אני שמח בשבילך אבל, אני אוהב אותך נועה! מה אני אמור לעשות?! לשכוח ממך? זה לא יצליח. והוא נישק אותי, משום מה, לא התנגדתי. וכשהוא סיים היו לי דמעות בעיניים. ורצתי לשירותים.


אם אתם רוצים לדעת מה קרה עם נועה והנשיקה תעברו לפרק הבא!!!
סקר ראש בראש

מי האהבה האמיתית של דנה?


האם דנה צריכה להישאר עם עומר?

או לחזור לאיתמר?
צפייה בתוצאותהירשם לאתר כדי להגיב

שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

לעולם אל תדגדג דרקון ישן.
נשאלה לפני 8 שעות ע"י שמאלה (כרגע יש 5 תשובות)

המלצות לספרים בווטפאד?
נשאלה לפני 2 ימים ע"י 🥒Pickle🥒 (כרגע יש 3 תשובות)

סיפורים נוספים
העולם הירוק החייכן והאכזרי תקציר: ילדה שכל החיים שלה מתהפכים בגלל אהבה אהבת הכיתה נופלת תקציר: -בספר-
- פרסומת -

אהבה ישנה. תקציר: ילדה וילד בני 16 חברים הילד נפרד ממנה ויש לו חברה חדשה החברה הקודמת פגועה אבל בסוף המשיכה הלאה כששני הילדים נהפכים לבני 20 כל אחד יוצא לאותו בר אבל בלי ידיעה שהשני בא באמצע הלילה רואה אותה הילד ומתאהב הם מדברים והיא נותנת לו את המספר טלפון הם נפגשים והא ש אהבה ישנה. תקציר: ילדה וילד בני 16 חברים הילד נפרד ממנה ויש לו חברה חדשה החברה הקודמת פגועה אבל בסוף המשיכה הלאה כששני הילדים נהפכים לבני 20 כל אחד יוצא לאותו בר אבל בלי ידיעה שהשני בא באמצע הלילה רואה אותה הילד ומתאהב הם מדברים והיא נותנת לו את המספר טלפון הם נפגשים והא ש פנימיית ערפדים מ.ת תקציר: נאמ זה ישן אבל רציתי להחזיר מורדים תקציר: כולם מפחדים ממנו, מלורד היקום. ילדות עד גיל שנה הן הקורבנות העיקריים. אם הוא תפס אותה הפעם הבאה שהוריה יראו אותה זה כשהיא תירה להם בראש כמה שנים אחרי. השתיקה שהרסה אותי llנועהll תקציר: חתיכת סיפור, מוטב שתקראו (: ילדת שלום 3: ילדי מוות תקציר: המלחמה מעולם לא היתה יותר מחוכמת, ועכשיו הגיע הזמן לקרב קלפי מלחמה מ.ת תקציר: זה מבוסס על סיפור שלי באינסטגרם אבל אפשר להבין בלי עוד תחרות כתיבה || אבלין תקציר: בבקשה תירשמו אני נואשת אנים האבודה מ.ת עם רומי (Hermi) תקציר: אנים, עיר קסומה יפהפייה, היא עיר מאוד מיוחדת. חלק מהאנשים הגרים בה יכולים לשנות את צורתם לבעל חיים מסויים. כשמגיע ראש עיר חדש שרוצה לכלוא ולהשמיד את כל ה"מוטאנטים" לדבריו, הם צריכים לשרוד בעיר מלאה מלכודות. סיפור ילדים תקציר: ראש העיר הוא אוהב אותי? | פאנפיק על סוי לונה תקציר: אחרי שמתאו עוזב לאיטליה לונה מאבדת את הזיכרון ושוכחת את כל הזיכרונות שלה איתו, לונה מתחילה את שנת הלימודים האחרונה בבלייק האם תגלה שהיא סול בנסון? ומה יקרה שמתאו יחזור ולונה לא תזכור אותו? (עלילות עונה 1 בלבד) עבודה בעיניים תקציר: . חיות מחמד| מ.ת תקציר: בספר סוף העולם....או שלא? תקציר: אבישג נפרדת מכדור הארץ לתמיד, כי בחדשות בכל העולם מודיעים שהכוכב מוצף כולו. איך היא תסתדר בחללית הענקית? מי יהיו חבריה כשבכוכב עצמו אף אחד כמעט לא דיבר איתה אולי חוץ מילדה אחת בביתה החדש בחללית העצומה? Living upside down 2/ פרסבת´ תקציר: החיים מתהפכים שוב ושוב, והאלים ממשיכים לשחק עם הבובות הקטנות שלהם, השאלה היא, מה אפרודיטה עשתה עכשיו? הסוד שבמבוך תקציר: פרסי מתחיל את חייו במעלית כשבראשו פנים של נערה אחת, שמה אנבת´הקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!