התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
35946 קוראים


פרק 24 - בושה מלכותית
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה | פורסם לפני 11 חודשים
  


פרק עשרים וארבע


בושה מלכותיתאזהרה: הפרק מכיל תכנים אלימים המסומנים באדום, ראו הוזהרתם. 


מרגנית נותרה לבדה בצינוק, היא הייתה מבולבלת ומותשת; כל מה שקרה עם ´פיליפ´ שהוא בעצם בחורה בשם ז´אנט ... אהבת חייה הייתה בעצם אישה, דבר שהיה אסור, אך היא לא יכלה לשלוט על רגשותיה. 

כעת ז´אנט נלקחה אל הארמון בטענה שיש לה תכנית, מרגנית סמכה עליה בכל ליבה. המלכה היא היחידה שידעה על זהותו האמיתית של ´פיליפ´, היא זו שהחליטה להפוך את בתה לגבר והיא לא תהיה מרוצה מכך שז´אנט חשפה את עצמה בפני אנשים אחרים. 


המלך, אביה של ז´אנט, כבר לא בין החיים, אך הוא היה שותף להפיכתה של ז´אנט לגבר; הוא זה שהציע לאישתו המלכה על רעיון כריתת השדיים של בתם. 

מרגנית נפלה על ברכיה בחוסר אמון, הכיצד דבר שכזה נעשה על ידי הורים? היא לא יכלה לעקל את הטירוף הזה. המלכה, שעד היום חשה כלפיה אהדה וכבוד, נחשבת כיום לבן אדם דוחה בעיניה. 

´ז´אנט ... תחזרי אליי כמה שיותר מהר ..." ייחלה מרגנית בליבה. 


***


לאחר זמן מה, הגיע אחד השומרים אל המלכה; האישה המבוגרת בעלת הבעת הפנים הקרה  ושיער השיבה האפרפר, ישבה על כיסא המלכות שלה והביטה בהתנשאות על השומר הקד קידה.

 "עוד מלכותך, בחורה אחת טוענת כי היא יודעת היכן נמצא פיליפ הנסיך, היא נמצאת כאן." הודיע לה השומר ברשמיות, פניו מצולקות מן הקרבותו ועוד מושפלות בפני המלכה. 

 "הכנס אותה." ציוותה המלכה על השומר.

 "כן, עוד מלכותך." אמר ומיהר אל דלת הכניסה המרשימה אל הארמון, מאחוריה עמדה ז´אנט, בולעת רוק וסופקת ידיה מן התחושה המלחיצה. 

השומר אחז בידה של הבחורה והכניס אותה אל הארמון, דוחף אותה אל מול המלכה. 

 "מה ..." לחשה לעצמה המלכה בחוסר אמון, היא חשבה כי היא מדמיינת; היא זיהתה את הבת שלה והביטה עליה כמשותקת. 

ז´אנט מצידה רק הביטה על עיניה של אמה, גבה זקוף. 

 "קודי קידה בפני המלכה!" קרא השומר ודחף את גבה של הבחורה כלפי מטה. 


 "תן לנו להיות לבד, רופוס." ציוותה המלכה על השומר הנאמן בקול מחוספס. 

 "כן, עוד מלכותך." השיב וקד במהירות, הוא יצא מן המתחם וסגר את הדלת מאחוריו.

השתרר שקט. 

המלכה נעמדה על רגליה, מתנשפת "מה אתה חושב שאתה עושה? כפוי טובה!" קראה לעבר ז´אנט בתה, שפתיה רוטטות מן הכעס. "אתה לא אישה, אתה גבר. כך הוחלט." אמרה ורקעה ברגלה.

 "אמא -"

 "אל תקרא לי כך! אם העם יידע על כך, שנינו נצטרך לשאת בתוצאות החמורות." אמרה והשתעלה. המלכה הייתה בסערת רגשות; הבת שלה, אותה הפכה לגבר בשביל שיביא כבוד והמשכיות למשפחת המלוכה, משום שהייתה אישה, חושפת את עצמה ובכך מעמידה את המשפחה בבעיה ובהסתכנות נפילת השלטון. 

 "פיליפ, אם השקר יתגלה, נהיה בבעיה. מי יודע על כך חוץ ממני?" שאלה והתקדמה אל ז´אנט, נעמדת מולה, מתאפקת שלא להחטיף לבתה שעדיין התייחסה אליה כגבר. 

 "בן למשפחה בורגנית, מרקס. הוא זה שחטף אותי." השיבה ז´אנט, לא מעיזה להזכיר את מרגנית; היא ידעה שעונש מוות יוטל על היודע את הסוד ומותו של מרקס היה חלק מן התכנית. 

 "הבורגנים האלה חושבים שהם טובים מאיתנו." אמרה המלכה וצקצקה בלשונה "ומה לגביי הבחורה, מרגנית, אל תחשוב ששכחתי ממנה." אמרה ותפסה בסנטרה של בתה באגרסיביות.  

 "היא לא יודעת על כך דבר." לרוע מזלה של ז´אנט, אמה זכרה את מרגנית מן היום בו הביאה אותה לארמון, למעשה היא הותירה רושם טוב על המלכה. 


ז´אנט ידעה שאף על פי שמרקס ידע על מרגנית, לא יתנו לו להשחיל מילה והוא יוצא להורג ללא היסוס. השומרים לעומת זאת, לא יודעים על כך שז´אנט היא פיליפ ובכך לא קשורים לעניין החשיפה. 

 "איך יכולת לחשוף את עצמך בפני הבורגני?" שאלה המלכה וסטרה לבתה "תחזור לעצמך או שאוציא את איבר המין שלך מן המקום!" הוסיפה וסטרה ללחיה השנייה של ז´אנט שנשכה את שפתיה מן הכאב. 


***


ביום למחרת, מרקס הוצא להורג בעריפת ראש בפני כל העם, בטענה שקרית שקרא מסמכים סודיים של בית המלוכה. 

מרקס צרח בבכי בעוד ראשו בתוך הלונט של הגיליוטינה; עיגול בקוטר צוואר אדם, שאחז בו לבל יזוז. 

 "זה לא מה שאתם חושבים! אני אספר לכם את הכל!" צרח, אך אף אחד לא ייחס כל משמעות לקריאותיו, כולם ידעו שהוא מנסה להציל את עורו, מה שהיה חסר סיכוי. 

המלכה נעמדה מול העם ונאמה נאום משכנע ובסיומו אמרה בקול רם "האיש הזה קרא מסמכים סודיים של בית המלוכה, דבר הנאסר על פשוטי העם!" היא אינה הזכירה את היותו בורגני, דבר אשר עזר להשפלתו.


מרגנית הייתה בין האנשים בקהל יחד עם הילדים הקטנים שלה, היא לא האמינה שזהו גורלו של אב ילדיה. בקהל היו הרבה ילדים נלהבים מכל הגילאים, אף תינוקות. בכל פעם שאדם הוצא להורג, כל העם צווה להיות נוכח ולהראות לילדיו את העונש על הפרת החוקים. מרגנית לא רצתה שילדיה יראו את אביהם נהרג, אך לא הייתה לה ברירה; היא הרימה את בתה הצעירה והניחה יד על כתפו של בנם הבכור. 

 "אמא, מדוע עושים את זה לאבא?" שאל בנה בן השש בבכי. מרקס אף פעם לא התייחס לילדיו בחום, אך הוא עדיין היה אביהם. 

 "אבא עשה מעשה חמור ..." השיבה מרגנית ונשקה ללחיה של בתה. 

היא לא הייתה שמחה במותו וגם לא עצובה, היא רק ייחלה לאדם אכזרי זה שיילמד לקח אי שם למעלה.


לאחר הנאום, מקמו מתחת לראשו הכלוא של מרקס סל, הנקרא באירוניה "סל פיקניק", אליו היה אמור ליפול הראש הכרות של מרקס. מפעיל הגיליוטינה אחז באוזניו של הגבר הבוכה, והציג את ראשו לציבור הנוכח. 

 "פושע! פושע!" קראו כמה נערים בהתלהבות ומרקס רק ייבב בבכי ומתחנן על חייו, הוא ראה את מרגנית וילדיו מרחוק, בתו הקטנה בת הארבע, אותה מרגנית הרימה על ידה, נופפה לו לשלום בעזרת ידה הקטנטנה ובעיניים רטובות.

 "לא..." לחש מרקס ובכיו התחזק. 


ברגע שהסכין הגדולה ירדה במהירות, הסתובבה מרגנית יחד עם הפעוטה והסתירה את פניו של בנה. הסכין חתכה את צווארו חיתוך מהיר ונקי וראשו נפל אל תוך הסל. דם רב נזל מגופו והכתים את בגדיו של המוציא להורג ואת האנשים בקרבת הבמה. 

 "אבא..." קרא בנה של מרגנית בבכי וחיבק את אמו. היא הייתה עצובה בשביל הילדים שלה יותר מהכל.


ריח הדם התפזר ברחבי המקום וגרם לה לחלחלה. ראשו הכרות של מרקס הורם מהשיער על ידי האחראי והציג אותו אל מול הקהל, רובם מחאו כפיים והריעו לשלטון. 

מרחוק הביטה ז´אנט על ההוצאה להורג, בדמות פיליפ שוב, בעיניה לא היה אף זיק של רגש והדבר החשוב לה ביותר היה, להגן על אהובתה מרגנית
***
מקווה שאהבתם את הפרק שהיה דיי ארוך, היו בו תיאורים קשים לחלשים מביניכם, למי שתוהה, כך הוצאו פושעים להורג במאה ה - 17 עד המאה ה -19. למרות מותו של מרקס, ישנן עוד הרבה בעיות שנוצרו, נתראה בפרק הבא. 

הירשם לאתר כדי להגיב

17 תגובות
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה
תודה רבה :)
עודכן לפני 91 ימים
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה
תודה רבה :)
עודכן לפני 91 ימים
שי-לי ספרים בע"מ❤
תמשיכיי וואווו את כותבת טובבבב תקשיבי אני תולעת ספרים וקראתי מעל מאלף ספרים ואני לא צוחקת . זה בין הספרים הנדירים ביותר שקראתי זה מרתק, מעניין, וכתיבה גבוה ואז כאילו זה נותן הרגשה של ספר אהבתי ממש
עודכן לפני 91 ימים
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה
בקרוב, אני פשוט ממשיכה ספרים אחרים שלי גם, מוזמנת להציץ
עודכן לפני 201 ימים
לונה נסיכת ירח
עברו 3 חודשים! מתי את ממשיכה!!!!.
עודכן לפני 267 ימים
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה
שלחי לי בפרטי, ואני אנסה לייעץ לך
עודכן לפני 343 ימים
טומבוי 2
אולי את לא, אבל אני כן... אני לא מצליחה לכתוב כלום! זה כמו מחסום כתיבה נצחי! יש לך עצות בשבילי?
עודכן לפני 343 ימים
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה
אל תגידי את זה, גם אני לא מושלמת וכל אחד יכול להשתפר. אני בטוחה שאת לא גרועה.
עודכן לפני 351 ימים
סאף/ לוקי אהובי
את בכוח מנסה להתעלל בי נכון? כל פעם שאני קוראת משהו שלך אני מרגישה שאני גרועה (כי אני באמת גרועה אני כותבת ממש ממש ממש גרוע)
עודכן לפני 351 ימים
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה

עודכן לפני 351 ימים
סאף/ לוקי אהובי
אמג המשךךךךךךךךךךךך
עודכן לפני 351 ימים
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה

עודכן לפני 351 ימים
דרו ריי
אהבתי:) כנ"ל נגה, מגיע לו מוות אכזרי יותר.
עודכן לפני 351 ימים
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה
מקווה שאהבתם
עודכן לפני 352 ימים
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה
חח ככה היו הוצאות להורג פעם, אין טעם אחרת
עודכן לפני 352 ימים
beautiful lie
אני ממש מאוכזבת שזה מוות של פיליפ. ציפיתי למשהו יותר אכזרי. אולי עינויים או צליבה.
עודכן לפני 352 ימים
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה

עודכן לפני 352 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

אני מנסה להחליף תמונה
נשאלה לפני 11 שעות ע"י goth girl💫 (כרגע יש תשובה אחת)

לרגל יום האהבה הקרב ובא - משחק - כל הציניות לפה אנשים
נשאלה לפני 5 ימים ע"י Взll (כרגע יש 12 תשובות)

סיפורים נוספים
היום, הוא יום יפה (13+) || חן סיפורים תקציר: הספר נכתב מנקודת מבטה של אנג´ל בת ה - 7, היא בעלת תסמונת דאון, אך עם שמחת חיים רבה. החיים שלה נראים לה כה ורודים, אף על פי שהם אפלים יותר מכפי שהם נראים לה. ספר מיוחד, פסיכולוגי וחידתי. מישקה (מבוסס על סיפור אמיתי)|| חן סיפורים תקציר: דרמה היסטורית מרגשת המתרחשת בזמן מלחמת העולם השנייה: מישה (מישקה) בת השש היא ילדה יהודיה ואילמת, יש לה כישרון מיוחד בציור, אשר יציל אותה מתאי הגזים ויגרום לה להכיר את הצד האחר של האויב הגרמני.
- פרסומת -

למות מצחוק (12+) || חן סיפורים תקציר: פנטזיה אכזרית: פשעתם? עונשכם יהיה מוות, אם ליצן הממלכה יצליח להצחיק אתכם. נלי בת ה - 16, נבחרה לתפקיד הנורא ביותר, להיות ליצנית. נשמע לכם מצחיק? זהו שלא. היא שונאת את עצמה, בגללה הוצאו להורג אלפי אנשים, כי הצליחה להצחיק אותם. דוגמה טובה ונעלי עקב (14+) || חן סיפורים תקציר: דרמה משפחתית: הספר נכתב מנקודת מבטה של אולגה, בת השש. הוריה גרושים ואמה אלכוהוליסטית ועובדת בזנות. מגיל שנתיים, אולגה מחקה את אמה בהכל, היא לא יודעת שזה לא בסדר. אביה נלחם עליה, לא יודע איזו דוגמה רעה מקבלת בתו. אמת האלים | פנאפיק על פרסי ג´קסון | מוקפא תקציר: פרסי וג´ייסון יוצאים למסע על דעת עצמם, לגלות את האמת האמיתית של האלים לאהובתי היקרה. תקציר: זהו סיפור בין נערה מתבגרת ששמה ריין לבין בחור.במהלכו היא תתמודד עם קשיים ועם חוויות נעימות ומעניינות אשר יובילו אותה ואת הקוראים לסוף מפתיע ובלתי צפוי. מוות על פני המים || גיא תקציר: 🍭 עולם נהרס תקציר: על"נ קלפי מלחמה מ.ת תקציר: זה מבוסס על סיפור שלי באינסטגרם אבל אפשר להבין בלי פנימיית ערפדים מ.ת תקציר: נאמ זה ישן אבל רציתי להחזיר מ.ת הדור הבא של נסיכות דיסני~עם אנג´ל~ תקציר: אמ....היי בלתי אפשריים |פאנפיק על פרסי ג´קסון תקציר: לונה, טרה, צ´ט, זיור וצ´ר, חצויים טובי לב, אך גם מסוכנים. במיוחד צ´ט צ´ר וטרה, להם אין מקום במחנה. תיכון המיפלצות- מ.ת.א (חדשש עוד פעםם) תקציר: ביצפר למפלצות... ספר הכוח תקציר: אסון- זה מה שקורה כשחמישה ילדים מנסים לכתוב ספר מכושף. הם נשאבים לתוך הספר ומה הם מגלים? את כל עולם האופל שלעולם לא שמעו עליו. ילדת שלום 3: ילדי מוות תקציר: המלחמה מעולם לא היתה יותר מחוכמת, ועכשיו הגיע הזמן לקרב סתם דברים תקציר: חשבתי להעלות לפה כל מיני מיני-פאנפיקים על גיבורי האולימפוס/גורלו של אפולו. כאילו, קטעים שרציתי להרחיב לפאנפיקים אבל לא היה לי מה להוסיף. מקווה שימצא חן בעיניכם! (זה לא יהפוך לספרים מדהימים, כן?) זהב קיסרי תקציר: מה קורה שהפגיון של פייפר חוזר לעבוד ומראה חזיונות מפחידים במיוחד? תשאלו את ליידי באג תקציר: תשאלו את כוכבי הסדרה ליידי באג שאלות פייפר זיה והמיתולוגיות תקציר: שלום היום, הוא יום יפה (13+) || חן סיפורים תקציר: הספר נכתב מנקודת מבטה של אנג´ל בת ה - 7, היא בעלת תסמונת דאון, אך עם שמחת חיים רבה. החיים שלה נראים לה כה ורודים, אף על פי שהם אפלים יותר מכפי שהם נראים לה. ספר מיוחד, פסיכולוגי וחידתי. ספר הדמויות הגדול להעתקה ! תקציר: ספר עם המון דמויות נדירות וחלכם לא אבל הדבר הכי טוב זה שאפשר להעתיק ללא קרדיט! אתה אוהב אותי את את הגוף שלי (סוטה) תקציר: .... חיים לרגע (לפעמים סוטה) תקציר: מסופר על נערה בת 17 שמסיימת את בית הספר. היא דיי מקובלת ואומרים שהיא יפה. חצי מהבנים בכיתה היו חברים שלה, אבל היא נפרדה מהם בגלל שיש סוף לכל דבר. היא לא מאמינה באסטרולוגיה אבל יום אחד חברה שלה, שכן מאמינה, מגלה משהו. בסוף זה קורה באמת, וזה האונס של שובל, יציאה מהקופסה תקציר: סיפור אמיתי. הסיפור הוא על חברה שלי ואיך היא יוצאת לאט לאט מהארון ואיך הכל מתחיל מילד אחד מעצבן זה רק התחיל (14+ סוטה) תקציר: ספר אוליי סוטה, יהיה עם קללות, ומסופר על החיים האמיתיים מנקודת מבט של אמי (אמיליה). חיים קשים ואוליי יותר מידי... תולעת ספרים תקציר: תכנסו, תקראו, תתמכרו.הקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!