התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
32341 קוראים


פרק 24 - בושה מלכותית
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה | פורסם לפני 4 חודשים
  


פרק עשרים וארבע


בושה מלכותית


תוצאת תמונה עבור ‪guillotine‬‏


אזהרה: הפרק מכיל תכנים אלימים המסומנים באדום, ראו הוזהרתם. 


מרגנית נותרה לבדה בצינוק, היא הייתה מבולבלת ומותשת; כל מה שקרה עם ´פיליפ´ שהוא בעצם בחורה בשם ז´אנט ... אהבת חייה הייתה בעצם אישה, דבר שהיה אסור, אך היא לא יכלה לשלוט על רגשותיה. 

כעת ז´אנט נלקחה אל הארמון בטענה שיש לה תכנית, מרגנית סמכה עליה בכל ליבה. המלכה היא היחידה שידעה על זהותו האמיתית של ´פיליפ´, היא זו שהחליטה להפוך את בתה לגבר והיא לא תהיה מרוצה מכך שז´אנט חשפה את עצמה בפני אנשים אחרים. 


המלך, אביה של ז´אנט, כבר לא בין החיים, אך הוא היה שותף להפיכתה של ז´אנט לגבר; הוא זה שהציע לאישתו המלכה על רעיון כריתת השדיים של בתם. 

מרגנית נפלה על ברכיה בחוסר אמון, הכיצד דבר שכזה נעשה על ידי הורים? היא לא יכלה לעקל את הטירוף הזה. המלכה, שעד היום חשה כלפיה אהדה וכבוד, נחשבת כיום לבן אדם דוחה בעיניה. 

´ז´אנט ... תחזרי אליי כמה שיותר מהר ..." ייחלה מרגנית בליבה. 


***


לאחר זמן מה, הגיע אחד השומרים אל המלכה; האישה המבוגרת בעלת הבעת הפנים הקרה  ושיער השיבה האפרפר, ישבה על כיסא המלכות שלה והביטה בהתנשאות על השומר הקד קידה.

 "עוד מלכותך, בחורה אחת טוענת כי היא יודעת היכן נמצא פיליפ הנסיך, היא נמצאת כאן." הודיע לה השומר ברשמיות, פניו מצולקות מן הקרבותו ועוד מושפלות בפני המלכה. 

 "הכנס אותה." ציוותה המלכה על השומר.

 "כן, עוד מלכותך." אמר ומיהר אל דלת הכניסה המרשימה אל הארמון, מאחוריה עמדה ז´אנט, בולעת רוק וסופקת ידיה מן התחושה המלחיצה. 

השומר אחז בידה של הבחורה והכניס אותה אל הארמון, דוחף אותה אל מול המלכה. 

 "מה ..." לחשה לעצמה המלכה בחוסר אמון, היא חשבה כי היא מדמיינת; היא זיהתה את הבת שלה והביטה עליה כמשותקת. 

ז´אנט מצידה רק הביטה על עיניה של אמה, גבה זקוף. 

 "קודי קידה בפני המלכה!" קרא השומר ודחף את גבה של הבחורה כלפי מטה. 


 "תן לנו להיות לבד, רופוס." ציוותה המלכה על השומר הנאמן בקול מחוספס. 

 "כן, עוד מלכותך." השיב וקד במהירות, הוא יצא מן המתחם וסגר את הדלת מאחוריו.

השתרר שקט. 

המלכה נעמדה על רגליה, מתנשפת "מה אתה חושב שאתה עושה? כפוי טובה!" קראה לעבר ז´אנט בתה, שפתיה רוטטות מן הכעס. "אתה לא אישה, אתה גבר. כך הוחלט." אמרה ורקעה ברגלה.

 "אמא -"

 "אל תקרא לי כך! אם העם יידע על כך, שנינו נצטרך לשאת בתוצאות החמורות." אמרה והשתעלה. המלכה הייתה בסערת רגשות; הבת שלה, אותה הפכה לגבר בשביל שיביא כבוד והמשכיות למשפחת המלוכה, משום שהייתה אישה, חושפת את עצמה ובכך מעמידה את המשפחה בבעיה ובהסתכנות נפילת השלטון. 

 "פיליפ, אם השקר יתגלה, נהיה בבעיה. מי יודע על כך חוץ ממני?" שאלה והתקדמה אל ז´אנט, נעמדת מולה, מתאפקת שלא להחטיף לבתה שעדיין התייחסה אליה כגבר. 

 "בן למשפחה בורגנית, מרקס. הוא זה שחטף אותי." השיבה ז´אנט, לא מעיזה להזכיר את מרגנית; היא ידעה שעונש מוות יוטל על היודע את הסוד ומותו של מרקס היה חלק מן התכנית. 

 "הבורגנים האלה חושבים שהם טובים מאיתנו." אמרה המלכה וצקצקה בלשונה "ומה לגביי הבחורה, מרגנית, אל תחשוב ששכחתי ממנה." אמרה ותפסה בסנטרה של בתה באגרסיביות.  

 "היא לא יודעת על כך דבר." לרוע מזלה של ז´אנט, אמה זכרה את מרגנית מן היום בו הביאה אותה לארמון, למעשה היא הותירה רושם טוב על המלכה. 


ז´אנט ידעה שאף על פי שמרקס ידע על מרגנית, לא יתנו לו להשחיל מילה והוא יוצא להורג ללא היסוס. השומרים לעומת זאת, לא יודעים על כך שז´אנט היא פיליפ ובכך לא קשורים לעניין החשיפה. 

 "איך יכולת לחשוף את עצמך בפני הבורגני?" שאלה המלכה וסטרה לבתה "תחזור לעצמך או שאוציא את איבר המין שלך מן המקום!" הוסיפה וסטרה ללחיה השנייה של ז´אנט שנשכה את שפתיה מן הכאב. 


***


ביום למחרת, מרקס הוצא להורג בעריפת ראש בפני כל העם, בטענה שקרית שקרא מסמכים סודיים של בית המלוכה. 

מרקס צרח בבכי בעוד ראשו בתוך הלונט של הגיליוטינה; עיגול בקוטר צוואר אדם, שאחז בו לבל יזוז. 

 "זה לא מה שאתם חושבים! אני אספר לכם את הכל!" צרח, אך אף אחד לא ייחס כל משמעות לקריאותיו, כולם ידעו שהוא מנסה להציל את עורו, מה שהיה חסר סיכוי. 

המלכה נעמדה מול העם ונאמה נאום משכנע ובסיומו אמרה בקול רם "האיש הזה קרא מסמכים סודיים של בית המלוכה, דבר הנאסר על פשוטי העם!" היא אינה הזכירה את היותו בורגני, דבר אשר עזר להשפלתו.


מרגנית הייתה בין האנשים בקהל יחד עם הילדים הקטנים שלה, היא לא האמינה שזהו גורלו של אב ילדיה. בקהל היו הרבה ילדים נלהבים מכל הגילאים, אף תינוקות. בכל פעם שאדם הוצא להורג, כל העם צווה להיות נוכח ולהראות לילדיו את העונש על הפרת החוקים. מרגנית לא רצתה שילדיה יראו את אביהם נהרג, אך לא הייתה לה ברירה; היא הרימה את בתה הצעירה והניחה יד על כתפו של בנם הבכור. 

 "אמא, מדוע עושים את זה לאבא?" שאל בנה בן השש בבכי. מרקס אף פעם לא התייחס לילדיו בחום, אך הוא עדיין היה אביהם. 

 "אבא עשה מעשה חמור ..." השיבה מרגנית ונשקה ללחיה של בתה. 

היא לא הייתה שמחה במותו וגם לא עצובה, היא רק ייחלה לאדם אכזרי זה שיילמד לקח אי שם למעלה.


לאחר הנאום, מקמו מתחת לראשו הכלוא של מרקס סל, הנקרא באירוניה "סל פיקניק", אליו היה אמור ליפול הראש הכרות של מרקס. מפעיל הגיליוטינה אחז באוזניו של הגבר הבוכה, והציג את ראשו לציבור הנוכח. 

 "פושע! פושע!" קראו כמה נערים בהתלהבות ומרקס רק ייבב בבכי ומתחנן על חייו, הוא ראה את מרגנית וילדיו מרחוק, בתו הקטנה בת הארבע, אותה מרגנית הרימה על ידה, נופפה לו לשלום בעזרת ידה הקטנטנה ובעיניים רטובות.

 "לא..." לחש מרקס ובכיו התחזק. 


ברגע שהסכין הגדולה ירדה במהירות, הסתובבה מרגנית יחד עם הפעוטה והסתירה את פניו של בנה. הסכין חתכה את צווארו חיתוך מהיר ונקי וראשו נפל אל תוך הסל. דם רב נזל מגופו והכתים את בגדיו של המוציא להורג ואת האנשים בקרבת הבמה. 

 "אבא..." קרא בנה של מרגנית בבכי וחיבק את אמו. היא הייתה עצובה בשביל הילדים שלה יותר מהכל.


ריח הדם התפזר ברחבי המקום וגרם לה לחלחלה. ראשו הכרות של מרקס הורם מהשיער על ידי האחראי והציג אותו אל מול הקהל, רובם מחאו כפיים והריעו לשלטון. 

מרחוק הביטה ז´אנט על ההוצאה להורג, בדמות פיליפ שוב, בעיניה לא היה אף זיק של רגש והדבר החשוב לה ביותר היה, להגן על אהובתה מרגנית
***
מקווה שאהבתם את הפרק שהיה דיי ארוך, היו בו תיאורים קשים לחלשים מביניכם, למי שתוהה, כך הוצאו פושעים להורג במאה ה - 17 עד המאה ה -19. למרות מותו של מרקס, ישנן עוד הרבה בעיות שנוצרו, נתראה בפרק הבא. 

הירשם לאתר כדי להגיב

13 תגובות
לואי בת אלת הטבע!
עברו 3 חודשים! מתי את ממשיכה!!!!.
עודכן לפני 53 ימים
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה
שלחי לי בפרטי, ואני אנסה לייעץ לך
עודכן לפני 130 ימים
טומבוי 2
אולי את לא, אבל אני כן... אני לא מצליחה לכתוב כלום! זה כמו מחסום כתיבה נצחי! יש לך עצות בשבילי?
עודכן לפני 130 ימים
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה
אל תגידי את זה, גם אני לא מושלמת וכל אחד יכול להשתפר. אני בטוחה שאת לא גרועה.
עודכן לפני 137 ימים
סאף/ לוקי אהובי
את בכוח מנסה להתעלל בי נכון? כל פעם שאני קוראת משהו שלך אני מרגישה שאני גרועה (כי אני באמת גרועה אני כותבת ממש ממש ממש גרוע)
עודכן לפני 137 ימים
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה

עודכן לפני 137 ימים
סאף/ לוקי אהובי
אמג המשךךךךךךךךךךךך
עודכן לפני 137 ימים
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה

עודכן לפני 138 ימים
דרו ריי
אהבתי:) כנ"ל נגה, מגיע לו מוות אכזרי יותר.
עודכן לפני 138 ימים
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה
מקווה שאהבתם
עודכן לפני 138 ימים
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה
חח ככה היו הוצאות להורג פעם, אין טעם אחרת
עודכן לפני 138 ימים
~KARMA~
אני ממש מאוכזבת שזה מוות של פיליפ. ציפיתי למשהו יותר אכזרי. אולי עינויים או צליבה.
עודכן לפני 138 ימים
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה

עודכן לפני 138 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

אתם יכולים להחליף תמונת פרופיל?
נשאלה לפני שעה ע"י Chicken Nuggets||What Does The Fox Say? (כרגע יש 4 תשובות)

בואו
נשאלה לפני 15 שעות ע"י Chicken Nuggets||What Does The Fox Say? (כרגע יש 10 תשובות)

סיפורים נוספים
הצד האפל של סרטי הילדים תקציר: רוצים לדעת מה עומד מאחורי הסרטים האהובים, עליהם גדלנו? בואו וגלו את נסתרות עולם סרטי הילדים. אזהרה: הספר מכיל ספויילרים ותיאוריות מטרידות, הן עלולות להרוס לך את הילדות! ילדי עליית הגג (15+) || חן סיפורים תקציר: ספר דרמה קשה הנכתב מנקודת מבטו של מני, ילד בן 8 ועל הדברים הנוראים שעבר יחד עם אחיו הקטנים. הוריו מתעללים בשלושה וכולאים אותם בעליית הגג. הספר פסיכולוגי וקשה לקריאה.
- פרסומת -

ילדה של אבאל´ה (15+) || חן סיפורים תקציר: סיפור קשה לקריאה וקורע לב על ילדה בת 8 בשם שרית, אשר נולדה אוטיסטית. אמה מתה בלידתה ומאז אביה הנורא עושה ממנה צחוק, משפיל אותה ומתעלל בה לעיני חבריו הנרקומנים. הספר מבוסס על אחד משיריה של דליה רביקוביץ´, הנקרא ´כף יד רשעה´. דוגמה טובה ונעלי עקב (14+) || חן סיפורים תקציר: דרמה משפחתית: הספר נכתב מנקודת מבטה של אולגה, בת השש. הוריה גרושים ואמה אלכוהוליסטית ועובדת בזנות. מגיל שנתיים, אולגה מחקה את אמה בהכל, היא לא יודעת שזה לא בסדר. אביה נלחם עליה, לא יודע איזו דוגמה רעה מקבלת בתו. מלחמה מ.ת.א||עם סקיי *^* תקציר: בפנים כי.. ככה? (לא נותן לי לשים כריכה *בכי*) שני צדדים מ.ת.א משותף עם שחר תקציר: בפנים פנימיית טוקורו || מ.ת.א עם לינה תקציר: חיח חייבת להיות אני? את חייבת להיות את? עונה 1 תקציר: נשמע לכם הגיוני שאתם מפורסמים ופתאום מגיע ילד לכיתה סוג של חנון ואת תדעי שאת רוצה אותו אבל יצחקו עליך ופתאום ברגשה תשני את המראה ותהיא פתאום לכמה זמן חנונית ואת..... The Fifth Wave| מ.ת תקציר: מבוסס על הגל החמישי. הסבר מפורט בפנים. בואו להירשם! D: ז´אנר: הרפתקאות, מדע בדיוני, נוער, מתח סימני הגורל | מ.ת.א תקציר: בפנים. מחנה ממ.ת.א שונים עם יערה ונאמממי תקציר: דמויות שונות ממשחקים שונים מגיעים למחנה ערב בנות (סוטה מאוד 14+) תקציר: . מחנה קיץ לנסיכות ונסיכים מ.ת.א הדור הבא יחד עם יערה תקציר: זה משחק המשך מחנה קיץ לנסיכות ונסיכים מ.ת.א דברים השתנו מאז Angelsֻֻ| מ.ת.א תקציר: אז... לקחתי רעיון מבמ.ת.א של חברה מאוד טובה שלי {יערה}, התקציר בפנים תשאלו את ניקו תקציר: .:ניקו ניקו ניי:. סרט גיבורי העל הכי גרוע ביקום batman & robin תקציר: היום אנחנו נדבר על סרט גיבורי העל הכי גרוע שיצא BOOK COVERS תקציר: תמונות להשראה לספרים,משחקים,מ.תים,ועוד ניקרוסארס תקציר: ג ךל´צ/ךקצכךל´צכך משפטים משירים תקציר: כי זה לגמרי לא ספר מיותר אהבה ואומץ 13+ טיפה סוטה תקציר: חוץ מאהבה גם אקשן דרמה ומתח חתימות להשלמה✍ תקציר: תזמינו:) בת אפולו- רקומים מזכרונות תקציר: בספר.הקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | עיר הציורים | עיר הלימודים | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!