התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
34576 קוראים


פרק 16 - נפש האדם
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה | פורסם לפני 27 חודשים
  


פרק שש עשרה


נפש האדםמלאני פקחה את עיניה באיטיות, כל חלקי גופה כאבו והייתה לה הרגשה שמשהו דופק בראשה כמו פטיש, כך הצליחה לתאר את הכאב העז בראשה. היא לא זכרה מה התרחש, היא ראתה מטושטש, עד שהתמונה התבהרה לנגד עיניה אט אט; זה היה יער, הכל היה ירוק והרקיע היה בצבע תכלת בוהק ללא עננים. היא התקשתה לבלוע רוק, כמה זמן היא שכבה כך על האדמה ולמה? היא הביטה סביב בשקט ואז נעמדה על רגליה במאמץ כשהיא נשענת על אחד מגזעי העצים. לאחר מספר דקות שנדמו כנצח, מלאני נזכרה! היא הגיעה הנה בכדי לפגוש את ג´רי, זה לא מה שהיא רצתה, אך השטן הכריח אותה.


זו הייתה מלכודת? 


 "לא בדיוק." אף על פי ששאלה את השאלה המתבקשת בראשה, ענה לה קול, קול נשי וארסי. היא פנתה להביט על מקור הקול במהירות, זהו היה השטן, למרות שלבש צורה של אישה ג´ינג´ית יפהייפיה ובעלת עיניים ירוקות וגדולות, לבושה בבגדים חושפניים, ידעה מלאני כי מדובר בו ולא באחר. 

 "מה אתה עושה כאן? איפה ג´רי? למה איבדתי הכרה?" היו לה כל כך הרבה שאלות לשאול והיא פחדה מתשובותיו של השטן ... לא הייתה לה הרגשה טובה. 

 "הירגעי ילדונת ... אני בסך הכל אוהב לשחק ברגשות של בני האדם, בעיקר באלו החלשים." 

הוא (בדמות האישה) חייך אל הנערה והסתובב סביבה באלגנטיות שגרמה לה לצמרמורת משונה. 

 "מה עשית לג´רי? תפסיק לשחק ברגשות של אנשים!" קראה מלאני כמעט בבכי, חוששת לחייו

של הנער. 


 "אחרי הכל, אני השטן לא? ג´רי היה חלש, הייתה לו הפרעה נפשית וזו הסיבה בגינה ניסה להתאבד ... לאחר שסירבת לצאת איתו. היה קל לשטות בו." אמר וצחקק בקול. 

 "אתה לא נורמאלי! זה אפילו לא מתוחכם! מה עשית לו?!" צרחה מלאני על האישה השטנית שצקצקה בלשונה בחוסר עניין "אני שלטתי על גופו, הבנתי שהוא מאוהב בך קשות והחלטתי לשחק ברגשותיו. הוא ניסה להתאבד ועצרתי אותו, בכל פעם שרצה לפגוע בעצמו, אמרתי לו שאת אוהבת אותו." הסביר למלאני שהייתה בהלם בכדי להשיב בזעם "ואז הוא כבר התחיל לשעמם אותי, אז השתלטתי על גופו החלש וזימנתי אותך הנה ... סתם בשביל להשתעשע." 


מלאני התקדמה אל השטן בעצבים והחטיפה לפניו הנשיים סטירה, לא נראה שזה הזיז לו, אך כהרגלו הוא היה ציני "אוח ... זה כאב ..." אמר כמסכן ומישש את לחיו. הנערה רקעה ברגליה על החול מרוב זעם וחוסר אמון "אתה החזרת אותי לגיל שבע עשרה בשביל שאתקן את חיי הקודמים, עכשיו אתה מתערב לי בהם ומתעלל באנשים שאני מכירה בבית הספר! איך זה הוגן?" שאלה מלאני והניחה את ידיה על מותניה כמצפה לתשובה מספקת. 

 "אמנם אני אוהב להשתעשע בבני האדם, אך לא שכחתי מן העסקה שלנו. הייתה לכך מטרה, את תדעי אותה בהמשך ..." גיחך והניף את שיערה כאישה המדגמנת על מסלול. 

 "איפה ג´רי עכשיו?" שאלה מלאני בהיסטריה "אל תגיד לי ש ..."

 


***


מלאני חזרה לביתה בעצבים, היא צרחה ובכתה ... ג´רי לא היה ילד רגיל, היו לו בעיות נפשיות והשטן ניצל את זה ושיחק בו. הוא עבד עליו שהיא אוהבת אותו, פעם כן ופעם לא ולאחר שהשטן נהנה דיי ממנו ... הוא נפטר מהנער לגמרי. היה לה מצפון, היא לא הייתה צריכה להתחבר אל ג´רי, השטן מעורב בחייה ועכשיו בכל פעם שתתחבר עם מישהו, הוא ישחק ברגשותיו? היא שכבה על מיטתה ובכתה ... היא ידעה שהוא מביט עליה ועוקב אחריה בכל מקום, לפעמים מלאני התחרטה על כך שהיא כבר לא בת ארבעים, כך ג´רי עוד היה חי. 


לאחר שבכתה מספר שעות, הגיע הערב והיא נכנסה להתרחץ "אני לא אלך לבית הספר יותר, זה לא פשוט להיות בת שבע עשרה ובעיקר כשיצור שמיימי מסתובב לך בין הרגליים." אמרה לעצמה תוך כדי שהתרחצה עירומה לגמרי, הוילון מסתיר אותה, וילון המקלחת היה ורוד ופרחוני למדי. 

כשהייתה בת ארבעים, נהגה להתרחץ פעם בשבוע ולפעמים פעמיים בחודש ... היא שנאה את עצמה ולא היה לה אכפת להסריח, כי במילא גברים לא היו מתקרבים אליה ... אישה שמנה, מכוערת ומובטלת. כעת כשהיא בת שבע עשרה, החליטה מלאני להיות הרבה יותר הגיינית, אך על בית הספר היא החליטה לוותר, היא לא צריכה לפגוש אנשים לאחר מה שנגרם עם ג´רי, אם השטן לא שולט בעצמו ומשחק ברגשותיהם של אנשים ולבסוף הורג אותם. 


 "מחשבה טיפשית." נשמע קול קטן, מלאני נבהלה כל כך עד שלא שמה לב לקרפדה הענקית והרטובה שהשתכשכה עמה במקלחת "אהההה!" צרחה הנערה ובעטה ביצור השמנוני. הקרפדה השמנה נאנחה.

 "מה אתה חושב שאתה עושה?! אני עירומה ואני שונאת קרפדות!" צרחה מלאני בהיסטריה מנסה להסתיר את איבריה המוצנעים בעזרת הוילון. 

הקרפדה גיחכה ונעמדה על כתפה של מלאני, מסניפה מעט משיערה החפוף "ריח שמפו, אני מעדיף ריח של גוויות." 

 "בבקשה תסתלק, לא רק זה שאני ממש שונאת אותך וכועסת עלייך, אתה נכנס לי לתוך המקלחת! אין לך בושה?" קראה מלאני והפעם ברצינות, היא תפסה בקרפדה, בגועל מוחלט עד שעלה קבס בגרונה, היא זרקה את היצור השמן אל מעל וילון המקלחת ולא שמעה את הנחיתה. הוא לבטח נעלם. שלא ינסה להתלוצץ איתה, הוא הרג את ג´רי שהיה בסך הכל בן שבע עשרה, הוא היה יכול להיות בנה ... יש לה מצפון וכאשר נזכרה בחיוכיו, גם אם היו מעטים, גרמו לה לדמוע. 
הירשם לאתר כדי להגיב

40 תגובות
אנבת´´- אויבת ארכנה
תוכלי לכתוב עוד פרק? אני מכורה ברמותתתתתתתתתתת
עודכן לפני 99 ימים
1245
ישששש
עודכן לפני 220 ימים
1245
ישששש
עודכן לפני 220 ימים
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה
בקרוב
עודכן לפני 220 ימים
1245
את הולכת להמשיך?
עודכן לפני 220 ימים
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה
אני עסוקה, אני מצטערת.
עודכן לפני 313 ימים
NORARA
כן... סליחה חן, אבל אני גם ניכנעתי מלחקות...
עודכן לפני 313 ימים
~ Maya ~
השבוע ממש.. הורדתי מנוי.
עודכן לפני 313 ימים
NORARA
יאי! ^^ תודה ^^
עודכן לפני 338 ימים
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה
השבוע
עודכן לפני 338 ימים
NORARA
עברה יותר משנה. אפשר להיתעניין, מתי יהיה המשך🤔?
עודכן לפני 338 ימים
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה
המשך בקרוב
עודכן לפני 475 ימים
Aluma Chaun
תמשיכי
עודכן לפני 502 ימים
ღטיילור
תמשיכיי
עודכן לפני 616 ימים
ღטיילור
תמשיכיי
עודכן לפני 616 ימים
אנילאקצרasa
ת מ ש י כ י כ ב ר
עודכן לפני 622 ימים
לילי~פנקייקים~עם~קצפת~ושוקולד
חצי שנה לחכות לפרק חדש ? ממש לא שווה את זה
עודכן לפני 647 ימים
~zohar~
תמשיכיייייי
עודכן לפני 682 ימים
נאפ נאפ>_<
נו חן תמשיכייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי
עודכן לפני 682 ימים
♠シャギーカワ|
המשךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךך
עודכן לפני 683 ימים
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה

עודכן לפני 684 ימים
taloosh

עודכן לפני 684 ימים
taloosh
המשךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךך פליזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזז.
עודכן לפני 684 ימים
יסמין^-^מסניפה_ספרים
מתי פרק...?
עודכן לפני 773 ימים
♥~bar~♥נסיכה שכמותי|בת אתנה/ונוס|שמאלה בשבילכם
המשך.עכשיו. וזו לא בקשה!
עודכן לפני 807 ימים
דרו ריי

עודכן לפני 836 ימים
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה
תודה רבה חברים
עודכן לפני 838 ימים
* * M O O N * *
אני זוכרת שלפני חודשיים בערך היית כותבת מתי יהיה הפרק הבא בכל הספרים שלך.זה נכון?או שאני מתבלבלת עם מישהי אחרת?ואם כן אז בכל זאת מחכה להמשך.את כותבת נהדר.
עודכן לפני 838 ימים
hila~anime
תודה על הפרק ! בבקשה המשךךךךךךךך!!!
עודכן לפני 838 ימים
~ ƬӨЯD ~
אני מת על הספרים שלך ככ!!
עודכן לפני 838 ימים
קפטנית האייליינר
חן סורי אם אני מציקה אבל בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה×100000 תוכלי לרשום פרק חדש למתנקשת? בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה
עודכן לפני 838 ימים
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה
תודה רבה חברים, אמשיך לכתוב פרקים לספרים שלי
עודכן לפני 838 ימים
טל ברוני
מושלםםםםםם תמשיכי
עודכן לפני 838 ימים
קורל ~ מעצב(נ)ת | כלבים זה א-ה-ב-ה ♥ 😘
יאיייייייייייייייייייייי סוף סוף פרק!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! תודה תודה תודה תודה תודהההה את לא יודעת כמה זמן חיכיתי לפרק!!!!! אשמח אם תמשיכי פרקים בספרים אחרים כי אני מחכה לזה כבר יותר משנה....
עודכן לפני 838 ימים
ʟᴇᴠɪᴛᴀᴛᴇ
לוקי הוא אל הרשע הנורדי^^
עודכן לפני 838 ימים
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה
תודה חברים! ומי זה לוקי?
עודכן לפני 838 ימים
ʟᴇᴠɪᴛᴀᴛᴇ
השטן ממש מזכיר לי את לוקי
עודכן לפני 838 ימים
קפטנית האייליינר
מושלםםםם!! רק אם יורשה לי לתקן זה לא להתפטר ממנו זה נפטר ממנו כי המשפט היה קצת לא תקין חוץ מזה פרק מדהיםם
עודכן לפני 838 ימים
Waterli - miss lonely
יאי !!!!!! המשךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךך !
עודכן לפני 838 ימים
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה

עודכן לפני 839 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

אתם ילדים קטנים רצח , כולכם
נשאלה לפני 23 דקות ע"י אח שלך (כרגע יש 2 תשובות)

עזרו לנו להציל את עיר הספרים
נשאלה לפני 3 שעות ע"י Fucking Sociopath (כרגע יש 5 תשובות)

סיפורים נוספים
פתאום בת 17 || חן סיפורים תקציר: מלאני בת ה - 40 היא אישה ממורמרת, רווקה וחסרת עבודה. נמאס לה מהחיים האלה והיא מנסה להתאבד ... אך לפתע מופיע בפניה השטן. מלאני מבצעת עמו עסקה (שתתחרט עליה) ולמחרת בבוקר הופכת להיות בת 17. היא לא יודעת מה עומד לקרות לה. הצד האפל של סרטי הילדים תקציר: רוצים לדעת מה עומד מאחורי הסרטים האהובים, עליהם גדלנו? בואו וגלו את נסתרות עולם סרטי הילדים. אזהרה: הספר מכיל ספויילרים ותיאוריות מטרידות, הן עלולות להרוס לך את הילדות! תהיי יפה ותשתקי || חן סיפורים תקציר: מרגנית בת ה - 25, היא בת המעמד הבורגני. (שנת 1769, המאה ה - 18) היא צייתנית לבעלה ואמא נפלאה לשני ילדיה. אבל ... היא רוצה שינוי. היא מרגישה כמו בובה על חוט וזה ממש לא מוצא חן בעיניה. ספר פמיניסטי והיסטורי, על העלייה במעמד הנשי שבאותה התקופה. דוגמה טובה ונעלי עקב (14+) || חן סיפורים תקציר: דרמה משפחתית: הספר נכתב מנקודת מבטה של אולגה, בת השש. הוריה גרושים ואמה אלכוהוליסטית ועובדת בזנות. מגיל שנתיים, אולגה מחקה את אמה בהכל, היא לא יודעת שזה לא בסדר. אביה נלחם עליה, לא יודע איזו דוגמה רעה מקבלת בתו. עבדים מ.ת תקציר: בגלל שעוד מעט האתר נסגר וכמה ביקשו ממני אז למה לא כבלים [12+] תקציר: מרגרט היא בחורה צעירה המתעוררת בבית זר ללא זיכרונות ומחפשת אחר דברים מוכרים שיעזרו לה להיזכר. בעוד היא מחפשת אחר תשובות, היא מוצאת את עצמה נמשכת לכריסטופר, בחור צעיר ונאה שעובד בספריה... (תקציר מלא בפנים) הנוקמים החדשים מ.ת/ התחלה מחדש תקציר: מתחשק לי להחזיר את המ.ת הזה חיות מחמד| מ.ת תקציר: בספר זהות הג´וקר תקציר: אממ לא יודע איך להסביר כתוב בפרק הראשון .... אגב יש רק אופצית בחירה אחת לז´אנר של הספר אז אני אציין כאן שהז´אנרים של הספר זה ,מתח ,רומנטיקה ,אימה,פנטזיה וקצת קסם... ילדי רחוב מ.ת תקציר: כנסו אורורה גרים || Aurora Grimm תקציר: . פנימייה! תקציר: בוואו בואו שטויות שאני רושמת כשאני עושה שיעורי בית תקציר: אז עכשיו אני עושה שיעורי בית ובא לי רעיון כזה שלפעמים אני פשוט אכתוב פה שטויות שאני חושבת עליהן כשאני עושה אותם תאוריות מקוריות על מריקולס. *חצי מוקפא* תקציר: אני אכתוב תאוריות (מקוריות) על ליידי באג ועל צ´אט נואר. אני אשתדל לכתוב כמה שיותר, ולכתוב! גיבורים אחרים תקציר: אתם לא מקובלים בחברה אתם שונים אתם מיוחדים אתם אחרים מקבלים כוח על המשך בספר עד שאתעורר||פאנפיק על לונה תקציר: תקציר בספר לוס אנג´לס ומה שמעבר מ.ת תקציר: לוס אנג´לס עיר החלומות, השטן בכבודו ובעצמו מגיע ללוס אנג´לס בכדי להבין מדוע אביו כלכך השקיע במין האנושי לכן הוא ושדה שלו בחורה תוססת חושנית אך תוקפנית מגיעים ללוס אנג´לס ושם פוגשים בבני האדם עד שתפנית מוזרה לוקחת חלק ויצורים שמיימיים חול ספר עצות תקציר: אז ככה, אני יחסית חדשה ועד עכשיו נתקלתי בהמון אנשים שיש להם בעיות לא פתורות עם עצמם או אם אנשים אחרים. אז כך זה ילך: אתם תכתבו לי בתגובות שאלות קצרות ואני אענה לכם (אני יחסית טובה בפסיכולוגיה) פנאפ מ.ת. תקציר: פאנטיים פרדי עוד פנוי, אנשימים!!! יי תקציר: יי Why do we live anyway? תקציר: אין תקציר... האתר הישן תקציר: .............. ראיונות עם גיבורי האולימפוס! תקציר: מומלץ לקוראי פרסי ג´קסון וגיבורי האולימפוס... השאר לא ממש יבינו האמת של התיכון- מ.ת תקציר: שווה להשתתף תיאוריות מקוריות על סדרות וסרטים תקציר: תיאוריות מקוריות שלי על סדרות וסרטים שראיתי. הנסיך האכזר&המשרתת המאושרת תקציר: הוטארו הוא יורש העצר של ממלכה רחוקה, הוא אכזרי ושתלטן.סאיורי היא נערה בית טוב דווקא, והחליטה להתחיל לעבוד בארמון לאחר שעזבה אצ בית הוריה ושמעה שאפשר להרוויח הרבה בתור משרתת. מה קורה כאשר היא הופכת למשרת האישית של הוטארו? מחנה קיץ לקוסמים מ.ת. תקציר: כנסו ימים קשים של תקווה תקציר: ..... מחנה החצויים מ.ת. | נסיון אחרון תקציר: אני אנסה לעשות את זה פעם אחרונה, לפחות לזמן הקרוב. אני כותב את הספר הזה אחרי שנה בערך או יותר שלא הייתי פעיל באמת באתר. תבחרו מי אתם תקציר: כל אחד נרשם עם דמות משלו, ויוצר לעצמו סיפור רקע, יוסבר פה תשאלו את הדמויות בפרסי ג´קסון! #קרדיט למי שעשה לפניי!# תקציר: תיכנסו עצלנים XD תשאלו את אדריאן ומרינט תקציר: תשאלו את אדריאן ומרינט שאלות והם יענו לכם הפרופיל שלי (כי זה לא נותן לי לשים את מה שאני רוצה בפרופיל) תקציר: אני מכניסה לפה את מה שהיה אמור להיות בפרופיל שלי (אמי לקד פיינס) פאנפיק אימה על הלו קיטי 12+ תקציר: הלו קיטי... סדרה שהמון בנות רואות בימינו אבל יש דברים שכולנו מעדיפים שישארו מאחורי הקלעים... או שלא? הספר מדבר למעשה על נערה שנמצאת בסיוט מהלך כשקיטי... רודפת אותה, האם היא תשרוד וסופה יהיה מר? פרידה זמנית(?) תקציר: תקציר בספר ! פרידה. תקציר: חיי הפרידה שלי. בראול סטארס מ.ת תקציר: זה מ.ת של בראול סטארס האמת מאחורי סוי לונה תקציר: שבכמיכי הוא אוהב אותי? | פאנפיק על סוי לונה תקציר: אחרי שמתאו עוזב לאיטליה לונה מאבדת את הזיכרון ושוכחת את כל הזיכרונות שלה איתו, לונה מתחילה את שנת הלימודים האחרונה בבלייק האם תגלה שהיא סול בנסון? ומה יקרה שמתאו יחזור ולונה לא תזכור אותו? (עלילות עונה 1 בלבד) יוטיוברים הדור הבא- מ.ת תקציר: הדור הבא של היוטיוברים, מה לא מובן? זה לא סיפור זה אמיתי זה משהו ענק שקרה בישבילי תקציר: זה לא סיפור זה אמיתי פרסי ג´קסון מ.ת תקציר: מ.ת לפרסי ג´קסון מחנה החצויים נגד האימפרייה הגלקטית תקציר: האימפריה גילתה את מחנה החצויים ומתרחשת מלחמה. אני חנונית לנצח? תקציר: ספר זה מסופר על ילדה בת 14 ששמה נועה והיא נורא חנונית ! את זה כבר הבנתם. אבל האם היא תהיה חנונית לנצח ? את זה תגלו בהמשך ! תהנו ! :) מחשבות של ג´יני במהלך הסיפור תקציר: וואן שוט של הארי וג´יני ספר האנימות הגדול והמופלא! :) תקציר: כל האנימות הכי טובות מדהימות ומושלמות בספר אחד האילמת הקטנה תקציר: ....זה אלפריד.... תשאלו את זאוס! תקציר: תשאלו את זאוס... משחק האסוציאציות הגדול תקציר: אני זורק תמונה, ואתם כותבים את התמונה או המילה שעולה לכם ישר לראש, ואתם יכולים להיות המנצחים!! שווה להיכנסהקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!