התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
32581 קוראים


פרק 16 - נפש האדם
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה | פורסם לפני 23 חודשים
  


פרק שש עשרה


נפש האדםמלאני פקחה את עיניה באיטיות, כל חלקי גופה כאבו והייתה לה הרגשה שמשהו דופק בראשה כמו פטיש, כך הצליחה לתאר את הכאב העז בראשה. היא לא זכרה מה התרחש, היא ראתה מטושטש, עד שהתמונה התבהרה לנגד עיניה אט אט; זה היה יער, הכל היה ירוק והרקיע היה בצבע תכלת בוהק ללא עננים. היא התקשתה לבלוע רוק, כמה זמן היא שכבה כך על האדמה ולמה? היא הביטה סביב בשקט ואז נעמדה על רגליה במאמץ כשהיא נשענת על אחד מגזעי העצים. לאחר מספר דקות שנדמו כנצח, מלאני נזכרה! היא הגיעה הנה בכדי לפגוש את ג´רי, זה לא מה שהיא רצתה, אך השטן הכריח אותה.


זו הייתה מלכודת? 


 "לא בדיוק." אף על פי ששאלה את השאלה המתבקשת בראשה, ענה לה קול, קול נשי וארסי. היא פנתה להביט על מקור הקול במהירות, זהו היה השטן, למרות שלבש צורה של אישה ג´ינג´ית יפהייפיה ובעלת עיניים ירוקות וגדולות, לבושה בבגדים חושפניים, ידעה מלאני כי מדובר בו ולא באחר. 

 "מה אתה עושה כאן? איפה ג´רי? למה איבדתי הכרה?" היו לה כל כך הרבה שאלות לשאול והיא פחדה מתשובותיו של השטן ... לא הייתה לה הרגשה טובה. 

 "הירגעי ילדונת ... אני בסך הכל אוהב לשחק ברגשות של בני האדם, בעיקר באלו החלשים." 

הוא (בדמות האישה) חייך אל הנערה והסתובב סביבה באלגנטיות שגרמה לה לצמרמורת משונה. 

 "מה עשית לג´רי? תפסיק לשחק ברגשות של אנשים!" קראה מלאני כמעט בבכי, חוששת לחייו

של הנער. 


 "אחרי הכל, אני השטן לא? ג´רי היה חלש, הייתה לו הפרעה נפשית וזו הסיבה בגינה ניסה להתאבד ... לאחר שסירבת לצאת איתו. היה קל לשטות בו." אמר וצחקק בקול. 

 "אתה לא נורמאלי! זה אפילו לא מתוחכם! מה עשית לו?!" צרחה מלאני על האישה השטנית שצקצקה בלשונה בחוסר עניין "אני שלטתי על גופו, הבנתי שהוא מאוהב בך קשות והחלטתי לשחק ברגשותיו. הוא ניסה להתאבד ועצרתי אותו, בכל פעם שרצה לפגוע בעצמו, אמרתי לו שאת אוהבת אותו." הסביר למלאני שהייתה בהלם בכדי להשיב בזעם "ואז הוא כבר התחיל לשעמם אותי, אז השתלטתי על גופו החלש וזימנתי אותך הנה ... סתם בשביל להשתעשע." 


מלאני התקדמה אל השטן בעצבים והחטיפה לפניו הנשיים סטירה, לא נראה שזה הזיז לו, אך כהרגלו הוא היה ציני "אוח ... זה כאב ..." אמר כמסכן ומישש את לחיו. הנערה רקעה ברגליה על החול מרוב זעם וחוסר אמון "אתה החזרת אותי לגיל שבע עשרה בשביל שאתקן את חיי הקודמים, עכשיו אתה מתערב לי בהם ומתעלל באנשים שאני מכירה בבית הספר! איך זה הוגן?" שאלה מלאני והניחה את ידיה על מותניה כמצפה לתשובה מספקת. 

 "אמנם אני אוהב להשתעשע בבני האדם, אך לא שכחתי מן העסקה שלנו. הייתה לכך מטרה, את תדעי אותה בהמשך ..." גיחך והניף את שיערה כאישה המדגמנת על מסלול. 

 "איפה ג´רי עכשיו?" שאלה מלאני בהיסטריה "אל תגיד לי ש ..."

 


***


מלאני חזרה לביתה בעצבים, היא צרחה ובכתה ... ג´רי לא היה ילד רגיל, היו לו בעיות נפשיות והשטן ניצל את זה ושיחק בו. הוא עבד עליו שהיא אוהבת אותו, פעם כן ופעם לא ולאחר שהשטן נהנה דיי ממנו ... הוא נפטר מהנער לגמרי. היה לה מצפון, היא לא הייתה צריכה להתחבר אל ג´רי, השטן מעורב בחייה ועכשיו בכל פעם שתתחבר עם מישהו, הוא ישחק ברגשותיו? היא שכבה על מיטתה ובכתה ... היא ידעה שהוא מביט עליה ועוקב אחריה בכל מקום, לפעמים מלאני התחרטה על כך שהיא כבר לא בת ארבעים, כך ג´רי עוד היה חי. 


לאחר שבכתה מספר שעות, הגיע הערב והיא נכנסה להתרחץ "אני לא אלך לבית הספר יותר, זה לא פשוט להיות בת שבע עשרה ובעיקר כשיצור שמיימי מסתובב לך בין הרגליים." אמרה לעצמה תוך כדי שהתרחצה עירומה לגמרי, הוילון מסתיר אותה, וילון המקלחת היה ורוד ופרחוני למדי. 

כשהייתה בת ארבעים, נהגה להתרחץ פעם בשבוע ולפעמים פעמיים בחודש ... היא שנאה את עצמה ולא היה לה אכפת להסריח, כי במילא גברים לא היו מתקרבים אליה ... אישה שמנה, מכוערת ומובטלת. כעת כשהיא בת שבע עשרה, החליטה מלאני להיות הרבה יותר הגיינית, אך על בית הספר היא החליטה לוותר, היא לא צריכה לפגוש אנשים לאחר מה שנגרם עם ג´רי, אם השטן לא שולט בעצמו ומשחק ברגשותיהם של אנשים ולבסוף הורג אותם. 


 "מחשבה טיפשית." נשמע קול קטן, מלאני נבהלה כל כך עד שלא שמה לב לקרפדה הענקית והרטובה שהשתכשכה עמה במקלחת "אהההה!" צרחה הנערה ובעטה ביצור השמנוני. הקרפדה השמנה נאנחה.

 "מה אתה חושב שאתה עושה?! אני עירומה ואני שונאת קרפדות!" צרחה מלאני בהיסטריה מנסה להסתיר את איבריה המוצנעים בעזרת הוילון. 

הקרפדה גיחכה ונעמדה על כתפה של מלאני, מסניפה מעט משיערה החפוף "ריח שמפו, אני מעדיף ריח של גוויות." 

 "בבקשה תסתלק, לא רק זה שאני ממש שונאת אותך וכועסת עלייך, אתה נכנס לי לתוך המקלחת! אין לך בושה?" קראה מלאני והפעם ברצינות, היא תפסה בקרפדה, בגועל מוחלט עד שעלה קבס בגרונה, היא זרקה את היצור השמן אל מעל וילון המקלחת ולא שמעה את הנחיתה. הוא לבטח נעלם. שלא ינסה להתלוצץ איתה, הוא הרג את ג´רי שהיה בסך הכל בן שבע עשרה, הוא היה יכול להיות בנה ... יש לה מצפון וכאשר נזכרה בחיוכיו, גם אם היו מעטים, גרמו לה לדמוע. 
הירשם לאתר כדי להגיב

39 תגובות
1245
ישששש
עודכן לפני 105 ימים
1245
ישששש
עודכן לפני 105 ימים
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה
בקרוב
עודכן לפני 105 ימים
1245
את הולכת להמשיך?
עודכן לפני 105 ימים
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה
אני עסוקה, אני מצטערת.
עודכן לפני 198 ימים
NORARA
כן... סליחה חן, אבל אני גם ניכנעתי מלחקות...
עודכן לפני 198 ימים
~ Maya ~
השבוע ממש.. הורדתי מנוי.
עודכן לפני 198 ימים
NORARA
יאי! ^^ תודה ^^
עודכן לפני 224 ימים
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה
השבוע
עודכן לפני 224 ימים
NORARA
עברה יותר משנה. אפשר להיתעניין, מתי יהיה המשך🤔?
עודכן לפני 224 ימים
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה
המשך בקרוב
עודכן לפני 360 ימים
Aluma Chaun
תמשיכי
עודכן לפני 388 ימים
ღטיילור
תמשיכיי
עודכן לפני 501 ימים
ღטיילור
תמשיכיי
עודכן לפני 501 ימים
אנילאקצרasa
ת מ ש י כ י כ ב ר
עודכן לפני 507 ימים
לילי~פנקייקים~עם~קצפת~ושוקולד
חצי שנה לחכות לפרק חדש ? ממש לא שווה את זה
עודכן לפני 532 ימים
~zohar~
תמשיכיייייי
עודכן לפני 567 ימים
נאפ נאפ>_<
נו חן תמשיכייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי
עודכן לפני 567 ימים
♠シャギーカワ|
המשךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךך
עודכן לפני 568 ימים
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה

עודכן לפני 569 ימים
taloosh

עודכן לפני 569 ימים
taloosh
המשךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךך פליזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזז.
עודכן לפני 569 ימים
יסמין^-^מסניפה_ספרים
מתי פרק...?
עודכן לפני 658 ימים
שמאלה
המשך.עכשיו. וזו לא בקשה!
עודכן לפני 692 ימים
דרו ריי

עודכן לפני 721 ימים
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה
תודה רבה חברים
עודכן לפני 723 ימים
* * M O O N * *
אני זוכרת שלפני חודשיים בערך היית כותבת מתי יהיה הפרק הבא בכל הספרים שלך.זה נכון?או שאני מתבלבלת עם מישהי אחרת?ואם כן אז בכל זאת מחכה להמשך.את כותבת נהדר.
עודכן לפני 723 ימים
hila~anime
תודה על הפרק ! בבקשה המשךךךךךךךך!!!
עודכן לפני 723 ימים
~ ƬӨЯD ~
אני מת על הספרים שלך ככ!!
עודכן לפני 723 ימים
קפטנית האייליינר
חן סורי אם אני מציקה אבל בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה×100000 תוכלי לרשום פרק חדש למתנקשת? בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה
עודכן לפני 723 ימים
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה
תודה רבה חברים, אמשיך לכתוב פרקים לספרים שלי
עודכן לפני 723 ימים
טל ברוני
מושלםםםםםם תמשיכי
עודכן לפני 723 ימים
קורל ~ מעצב(נ)ת | כלבים זה א-ה-ב-ה ♥ 😘
יאיייייייייייייייייייייי סוף סוף פרק!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! תודה תודה תודה תודה תודהההה את לא יודעת כמה זמן חיכיתי לפרק!!!!! אשמח אם תמשיכי פרקים בספרים אחרים כי אני מחכה לזה כבר יותר משנה....
עודכן לפני 723 ימים
ʟᴇᴠɪᴛᴀᴛᴇ
לוקי הוא אל הרשע הנורדי^^
עודכן לפני 723 ימים
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה
תודה חברים! ומי זה לוקי?
עודכן לפני 724 ימים
ʟᴇᴠɪᴛᴀᴛᴇ
השטן ממש מזכיר לי את לוקי
עודכן לפני 724 ימים
קפטנית האייליינר
מושלםםםם!! רק אם יורשה לי לתקן זה לא להתפטר ממנו זה נפטר ממנו כי המשפט היה קצת לא תקין חוץ מזה פרק מדהיםם
עודכן לפני 724 ימים
Waterli - miss lonely
יאי !!!!!! המשךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךך !
עודכן לפני 724 ימים
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה

עודכן לפני 724 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]
2c4a28b05e5c400306eb30e83bd15804 border=0 width=60 height=60>
בואו נוסטלגיה .^.
נשאלה לפני 7 ימים ע"י beatle (כרגע יש 3 תשובות)

אפשר קצת עזרה?
נשאלה לפני 1 ימים ע"י gulchi (כרגע יש 6 תשובות)

סיפורים נוספים
היום, הוא יום יפה (13+) || חן סיפורים תקציר: הספר נכתב מנקודת מבטה של אנג´ל בת ה - 7, היא בעלת תסמונת דאון, אך עם שמחת חיים רבה. החיים שלה נראים לה כה ורודים, אף על פי שהם אפלים יותר מכפי שהם נראים לה. ספר מיוחד, פסיכולוגי וחידתי. מישקה (מבוסס על סיפור אמיתי)|| חן סיפורים תקציר: דרמה היסטורית מרגשת המתרחשת בזמן מלחמת העולם השנייה: מישה (מישקה) בת השש היא ילדה יהודיה ואילמת, יש לה כישרון מיוחד בציור, אשר יציל אותה מתאי הגזים ויגרום לה להכיר את הצד האחר של האויב הגרמני. למות מצחוק (12+) || חן סיפורים תקציר: פנטזיה אכזרית: פשעתם? עונשכם יהיה מוות, אם ליצן הממלכה יצליח להצחיק אתכם. נלי בת ה - 16, נבחרה לתפקיד הנורא ביותר, להיות ליצנית. נשמע לכם מצחיק? זהו שלא. היא שונאת את עצמה, בגללה הוצאו להורג אלפי אנשים, כי הצליחה להצחיק אותם. דוגמה טובה ונעלי עקב (14+) || חן סיפורים תקציר: דרמה משפחתית: הספר נכתב מנקודת מבטה של אולגה, בת השש. הוריה גרושים ואמה אלכוהוליסטית ועובדת בזנות. מגיל שנתיים, אולגה מחקה את אמה בהכל, היא לא יודעת שזה לא בסדר. אביה נלחם עליה, לא יודע איזו דוגמה רעה מקבלת בתו. לפרוט על מיתרי הלב|| אבלין תקציר: סיפורם של חמישה חברי להקה, לכל אחד יש את הבעיות שלו, את החששות שלו, את רקע שלו. אבל לכולם דבר אחד משותף: אהבתם למוזיקה. נווה מדבר || גוגוש ♥ תקציר: - פנימיית ערפדים מ.ת תקציר: נאמ זה ישן אבל רציתי להחזיר קלפי מלחמה מ.ת תקציר: זה מבוסס על סיפור שלי באינסטגרם אבל אפשר להבין בלי מ.ת הדור הבא של נסיכות דיסני~עם אנג´ל~ תקציר: אמ....היי תאוריות וסדרות ילדים תקציר: וכן, יש לי ציפיות גבוהות גם מהופ. one room,two girls|| flower skull תקציר: ... תשאלו את....פוסידון! תקציר: 🌎לא מצאתי אימוג´י של גלים חחח the runaways מ.ת תקציר: כנסו פנימה ותגלו :-) מכשפות, שדים ובלגן (מ.ת עם רייצ´ל -המושלמת!!-) תקציר: שלושה סוגים: מכשפות, שדים ובני אנוש. כשנמצאות שתי גופות, אחת של מכשפה ואחת של שד ועליהן שלוש טבעות הקסם, טבעות מקור הקסם, בני האנוש נבהלים ופותחים במלחמה. תשאלו את אפולו! תקציר: תשאלו את אפולו שאלות, חברים- אם לא מג תהרוג אותו! תיכון המיפלצות- מ.ת.א (חדשש עוד פעםם) תקציר: ביצפר למפלצות... מ.ת חצויים|עם ילדה נחמדה אששש תקציר: .. שאלות ותשובות גיבורי האולימפוס וגורלו של אפולו תקציר: תשאלו שאלות ותגלו מ.ת מחנה החצוים~;~עם מייקי הבובספוגייי תקציר: זה לא ברור?כמה טמטום יש בעולם? יומנה של אנבת´ תקציר: בפנים:) יומני החצויים תקציר: תרגום שלי לשני הקטעים האחרונים ביומני החצויים. מ.ת "רוח משפחה" עם דיימונד תקציר: חמישה אחים- זוג הורים, בית רדוף רוחות. תירשמו! המעניש תקציר: . יציאה מהקופסה תקציר: סיפור אמיתי. הסיפור הוא על חברה שלי ואיך היא יוצאת לאט לאט מהארון ואיך הכל מתחיל מילד אחד מעצבן יפות נגד מקובל תקציר: הנשף הגדול מתקרב, את מי יבחר עומר להיות בת הזוג שלו לנשף? סיקור ספרים בעיר הספרים תקציר: אני מסקרת ספרים בעיר הספרים זיכרון ישן תקציר: מיה תלמידה חדשה בבית הספר, היא מכירה את רומי ורומי מרגישה שמיה מוכרת לה.. עוד תחרות כתיבה || אבלין תקציר: בבקשה תירשמו אני נואשת אני? מה לי ולזה? תקציר: אממ אני לא סובלת לשים תקציר כאן סוריי.... מ.ת הארי פוטר (אחרי תקופת הארי) תקציר: הוגוורטס (אוהבי נוויל התאחדו!) ליידיבאג וצ´אט נואר-Miraculous tales of ladybug and chat noir תקציר: הספר הוא ספר מעריצים וגם אני אעלה כל מיני קומיקסים מיוטיוב (לפעמים אני אתרגם אותם) תאוריות וכמובן ספוילרים! (איך אפשר לא) של ליידיבאג:) אוני צ´אן | הנטאי תקציר: #1 - אוני צ´אן. עולם החיות תקציר: תלמידה בכיתה ח´ עוברת את חייה בבית הספר החיות . אם את שומעת אבלין תקציר: מוות. נושא שקשה להתמודד איתו, במיוחד כשהוא לא טבעי. זהו סיפורה של טל, נערה שאיבדה את החברה הכי טובה שלה ואיך שהיא מנסה להתמודד עם העובדה שהיא לעולם לא תחזור... עקבות בשלג תקציר: בעולם בו קיימים שדים מתרחש סיפור אהבה מרגש ועצוב כאחד . ⛆⛆⛆הו, גשם.⛆⛆⛆ תקציר: זאנר: רומן, מסתורין, מתח, נוער, פנטזיה. סיפור אהבה בין נערה ונער. בכל פעם שיורד גשם, הנער נעלם. התינוק של המאפיה תקציר: אז...ישנו נער בן 16 שההורים שלו לא אוהבים אותו כי הוא הומו הם כועסים עליו כי הוא הלך בדרך אחרת מרצונם הם מתעללים בו בבית ולאחר שנה של התעללויות האבא נכנס לחובות עם המאפיה ומנהיג המאפיה בסופו של דבר האבא החליט למכור את הבן שלו כדי להיפטר מהחובות בהתחלה המנ העיניים היפות האלו תקציר: ילדה שכהכירה את הילד עם העיניים האלו הכול התחיל מגאליס... תקציר: סיפור מרגש שיסחוף את לבבות הקוראים! שרביט האיזמרגד תקציר: אירועים משונים פוקדים את העיירה השקטה ביינברידג´: ילדים נעלמים, סופות חול מסתוריות ודמויות משונות שמופיעות ונעלמות באמצע הלילה. כשקייט בת ה-12 ומשפחתה עוברים לגור בעיירה המנומנמת, היא נאלצת להתמודד מול דברים שמעולם לא חשבה שאפשריים. The Secret Moon daugther- בת הירח הסודית תקציר: שמתי לב שבספר שלי בת ארטמיס יש הרבה חורים בעלילה אז הנה החידוש לספר לא כמו שזה נראה (מ.ת) תקציר: ברוכים הבאים לבית הספר הממלכתי ´´קינגסלי´´,אשר ממוקם בצפון Wonderland. אתם תלמידים שנה א´. אתם לא נערים ונערות רגילים...או שאתם בני אלים,או בעלי כוחות מסוימים,או שאתם פשוט נורמיים ממש עשירים שנולדו ב-Wonderland. המשך בפנים לילה לבן תקציר: קרולין פטרסון, היא נערה יתומה שחיה בבית יתומים בשכונה נידחת בויסקונסין. שני הוריה מתו אל מול עיניה בהיותה בת 5 בלבד ומאז היא סובלת מטראומה מדם, כשהיא רואה דם היא מתעלפת. אז איך בדיוק תוכל לחשוף את הרוצח? ציטוטים מגיבורי האולימפוס ובכללי מפרסי ג´קסון ~קרדיט לכל מי שעשה לפניי~ תקציר: ציטוטים יפים, מצחיקים, לחיים מפרסי ג´קסון וגיבורי האולימפוס גיבורי האולימפוס- הרפתקה נוספת תקציר: מה דרוש כדי לאהוב את הספר? חיים לרגע (לפעמים סוטה) תקציר: מסופר על נערה בת 17 שמסיימת את בית הספר. היא דיי מקובלת ואומרים שהיא יפה. חצי מהבנים בכיתה היו חברים שלה, אבל היא נפרדה מהם בגלל שיש סוף לכל דבר. היא לא מאמינה באסטרולוגיה אבל יום אחד חברה שלה, שכן מאמינה, מגלה משהו. בסוף זה קורה באמת, וזה האונס של שובל, סתם דברים תקציר: חשבתי להעלות לפה כל מיני מיני-פאנפיקים על גיבורי האולימפוס/גורלו של אפולו. כאילו, קטעים שרציתי להרחיב לפאנפיקים אבל לא היה לי מה להוסיף. מקווה שימצא חן בעיניכם! (זה לא יהפוך לספרים מדהימים, כן?) תחפושות לפורים||דיידי תקציר: כל התחפושות הכי שוות וחמדמדות בשבילכם, מוזמנים לקחת טיפים ולהיות הכי חמדמדים בפורים בכיתה.הקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!