התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
30723 קוראים


פרק 16 - נפש האדם
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה | פורסם לפני 19 חודשים
  


פרק שש עשרה


נפש האדם


תמונה קשורה


מלאני פקחה את עיניה באיטיות, כל חלקי גופה כאבו והייתה לה הרגשה שמשהו דופק בראשה כמו פטיש, כך הצליחה לתאר את הכאב העז בראשה. היא לא זכרה מה התרחש, היא ראתה מטושטש, עד שהתמונה התבהרה לנגד עיניה אט אט; זה היה יער, הכל היה ירוק והרקיע היה בצבע תכלת בוהק ללא עננים. היא התקשתה לבלוע רוק, כמה זמן היא שכבה כך על האדמה ולמה? היא הביטה סביב בשקט ואז נעמדה על רגליה במאמץ כשהיא נשענת על אחד מגזעי העצים. לאחר מספר דקות שנדמו כנצח, מלאני נזכרה! היא הגיעה הנה בכדי לפגוש את ג´רי, זה לא מה שהיא רצתה, אך השטן הכריח אותה.


זו הייתה מלכודת? 


 "לא בדיוק." אף על פי ששאלה את השאלה המתבקשת בראשה, ענה לה קול, קול נשי וארסי. היא פנתה להביט על מקור הקול במהירות, זהו היה השטן, למרות שלבש צורה של אישה ג´ינג´ית יפהייפיה ובעלת עיניים ירוקות וגדולות, לבושה בבגדים חושפניים, ידעה מלאני כי מדובר בו ולא באחר. 

 "מה אתה עושה כאן? איפה ג´רי? למה איבדתי הכרה?" היו לה כל כך הרבה שאלות לשאול והיא פחדה מתשובותיו של השטן ... לא הייתה לה הרגשה טובה. 

 "הירגעי ילדונת ... אני בסך הכל אוהב לשחק ברגשות של בני האדם, בעיקר באלו החלשים." 

הוא (בדמות האישה) חייך אל הנערה והסתובב סביבה באלגנטיות שגרמה לה לצמרמורת משונה. 

 "מה עשית לג´רי? תפסיק לשחק ברגשות של אנשים!" קראה מלאני כמעט בבכי, חוששת לחייו

של הנער. 


 "אחרי הכל, אני השטן לא? ג´רי היה חלש, הייתה לו הפרעה נפשית וזו הסיבה בגינה ניסה להתאבד ... לאחר שסירבת לצאת איתו. היה קל לשטות בו." אמר וצחקק בקול. 

 "אתה לא נורמאלי! זה אפילו לא מתוחכם! מה עשית לו?!" צרחה מלאני על האישה השטנית שצקצקה בלשונה בחוסר עניין "אני שלטתי על גופו, הבנתי שהוא מאוהב בך קשות והחלטתי לשחק ברגשותיו. הוא ניסה להתאבד ועצרתי אותו, בכל פעם שרצה לפגוע בעצמו, אמרתי לו שאת אוהבת אותו." הסביר למלאני שהייתה בהלם בכדי להשיב בזעם "ואז הוא כבר התחיל לשעמם אותי, אז השתלטתי על גופו החלש וזימנתי אותך הנה ... סתם בשביל להשתעשע." 


מלאני התקדמה אל השטן בעצבים והחטיפה לפניו הנשיים סטירה, לא נראה שזה הזיז לו, אך כהרגלו הוא היה ציני "אוח ... זה כאב ..." אמר כמסכן ומישש את לחיו. הנערה רקעה ברגליה על החול מרוב זעם וחוסר אמון "אתה החזרת אותי לגיל שבע עשרה בשביל שאתקן את חיי הקודמים, עכשיו אתה מתערב לי בהם ומתעלל באנשים שאני מכירה בבית הספר! איך זה הוגן?" שאלה מלאני והניחה את ידיה על מותניה כמצפה לתשובה מספקת. 

 "אמנם אני אוהב להשתעשע בבני האדם, אך לא שכחתי מן העסקה שלנו. הייתה לכך מטרה, את תדעי אותה בהמשך ..." גיחך והניף את שיערה כאישה המדגמנת על מסלול. 

 "איפה ג´רי עכשיו?" שאלה מלאני בהיסטריה "אל תגיד לי ש ..."

 


***


מלאני חזרה לביתה בעצבים, היא צרחה ובכתה ... ג´רי לא היה ילד רגיל, היו לו בעיות נפשיות והשטן ניצל את זה ושיחק בו. הוא עבד עליו שהיא אוהבת אותו, פעם כן ופעם לא ולאחר שהשטן נהנה דיי ממנו ... הוא נפטר מהנער לגמרי. היה לה מצפון, היא לא הייתה צריכה להתחבר אל ג´רי, השטן מעורב בחייה ועכשיו בכל פעם שתתחבר עם מישהו, הוא ישחק ברגשותיו? היא שכבה על מיטתה ובכתה ... היא ידעה שהוא מביט עליה ועוקב אחריה בכל מקום, לפעמים מלאני התחרטה על כך שהיא כבר לא בת ארבעים, כך ג´רי עוד היה חי. 


לאחר שבכתה מספר שעות, הגיע הערב והיא נכנסה להתרחץ "אני לא אלך לבית הספר יותר, זה לא פשוט להיות בת שבע עשרה ובעיקר כשיצור שמיימי מסתובב לך בין הרגליים." אמרה לעצמה תוך כדי שהתרחצה עירומה לגמרי, הוילון מסתיר אותה, וילון המקלחת היה ורוד ופרחוני למדי. 

כשהייתה בת ארבעים, נהגה להתרחץ פעם בשבוע ולפעמים פעמיים בחודש ... היא שנאה את עצמה ולא היה לה אכפת להסריח, כי במילא גברים לא היו מתקרבים אליה ... אישה שמנה, מכוערת ומובטלת. כעת כשהיא בת שבע עשרה, החליטה מלאני להיות הרבה יותר הגיינית, אך על בית הספר היא החליטה לוותר, היא לא צריכה לפגוש אנשים לאחר מה שנגרם עם ג´רי, אם השטן לא שולט בעצמו ומשחק ברגשותיהם של אנשים ולבסוף הורג אותם. 


 "מחשבה טיפשית." נשמע קול קטן, מלאני נבהלה כל כך עד שלא שמה לב לקרפדה הענקית והרטובה שהשתכשכה עמה במקלחת "אהההה!" צרחה הנערה ובעטה ביצור השמנוני. הקרפדה השמנה נאנחה.

 "מה אתה חושב שאתה עושה?! אני עירומה ואני שונאת קרפדות!" צרחה מלאני בהיסטריה מנסה להסתיר את איבריה המוצנעים בעזרת הוילון. 

הקרפדה גיחכה ונעמדה על כתפה של מלאני, מסניפה מעט משיערה החפוף "ריח שמפו, אני מעדיף ריח של גוויות." 

 "בבקשה תסתלק, לא רק זה שאני ממש שונאת אותך וכועסת עלייך, אתה נכנס לי לתוך המקלחת! אין לך בושה?" קראה מלאני והפעם ברצינות, היא תפסה בקרפדה, בגועל מוחלט עד שעלה קבס בגרונה, היא זרקה את היצור השמן אל מעל וילון המקלחת ולא שמעה את הנחיתה. הוא לבטח נעלם. שלא ינסה להתלוצץ איתה, הוא הרג את ג´רי שהיה בסך הכל בן שבע עשרה, הוא היה יכול להיות בנה ... יש לה מצפון וכאשר נזכרה בחיוכיו, גם אם היו מעטים, גרמו לה לדמוע. 
הירשם לאתר כדי להגיב

38 תגובות
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה
אני עסוקה, אני מצטערת.
עודכן לפני 71 ימים
KIT CAT
כן... סליחה חן, אבל אני גם ניכנעתי מלחקות...
עודכן לפני 71 ימים
~ Maya ~
השבוע ממש.. הורדתי מנוי.
עודכן לפני 71 ימים
KIT CAT
יאי! ^^ תודה ^^
עודכן לפני 96 ימים
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה
השבוע
עודכן לפני 96 ימים
KIT CAT
עברה יותר משנה. אפשר להיתעניין, מתי יהיה המשך🤔?
עודכן לפני 97 ימים
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה
המשך בקרוב
עודכן לפני 233 ימים
Aluma Chaun
תמשיכי
עודכן לפני 260 ימים
ღטיילור
תמשיכיי
עודכן לפני 374 ימים
ღטיילור
תמשיכיי
עודכן לפני 374 ימים
אנילאקצרasa
ת מ ש י כ י כ ב ר
עודכן לפני 380 ימים
לילי~פנקייקים~עם~קצפת~ושוקולד
חצי שנה לחכות לפרק חדש ? ממש לא שווה את זה
עודכן לפני 405 ימים
gogoosh || גוגוש
אבל מתי את ממשיכה? עברה חצי שנה!!
עודכן לפני 415 ימים
~zohar~
תמשיכיייייי
עודכן לפני 440 ימים
נאפ נאפ>_<
נו חן תמשיכייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי
עודכן לפני 440 ימים
♠シャギーカワ|
המשךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךך
עודכן לפני 441 ימים
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה

עודכן לפני 442 ימים
taloosh

עודכן לפני 442 ימים
taloosh
המשךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךך פליזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזז.
עודכן לפני 442 ימים
יסמין^-^מסניפה_ספרים
מתי פרק...?
עודכן לפני 531 ימים
דרום מזרח
המשך.עכשיו. וזו לא בקשה!
עודכן לפני 565 ימים
דרו ריי

עודכן לפני 594 ימים
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה
תודה רבה חברים
עודכן לפני 596 ימים
* * M O O N * *
אני זוכרת שלפני חודשיים בערך היית כותבת מתי יהיה הפרק הבא בכל הספרים שלך.זה נכון?או שאני מתבלבלת עם מישהי אחרת?ואם כן אז בכל זאת מחכה להמשך.את כותבת נהדר.
עודכן לפני 596 ימים
hila~anime
תודה על הפרק ! בבקשה המשךךךךךךךך!!!
עודכן לפני 596 ימים
~ ƬӨЯD ~
אני מת על הספרים שלך ככ!!
עודכן לפני 596 ימים
קפטנית האייליינר
חן סורי אם אני מציקה אבל בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה×100000 תוכלי לרשום פרק חדש למתנקשת? בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה
עודכן לפני 596 ימים
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה
תודה רבה חברים, אמשיך לכתוב פרקים לספרים שלי
עודכן לפני 596 ימים
טל ברוני
מושלםםםםםם תמשיכי
עודכן לפני 596 ימים
קורל ~ מעצב(נ)ת | כלבים זה א-ה-ב-ה ♥ 😘
יאיייייייייייייייייייייי סוף סוף פרק!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! תודה תודה תודה תודה תודהההה את לא יודעת כמה זמן חיכיתי לפרק!!!!! אשמח אם תמשיכי פרקים בספרים אחרים כי אני מחכה לזה כבר יותר משנה....
עודכן לפני 596 ימים
ʟᴇᴠɪᴛᴀᴛᴇ
לוקי הוא אל הרשע הנורדי^^
עודכן לפני 596 ימים
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה
תודה חברים! ומי זה לוקי?
עודכן לפני 597 ימים
ʟᴇᴠɪᴛᴀᴛᴇ
השטן ממש מזכיר לי את לוקי
עודכן לפני 597 ימים
פלאפה לשעבר>.<
סוף סוף xd המשך! זה אדיר
עודכן לפני 597 ימים
קפטנית האייליינר
מושלםםםם!! רק אם יורשה לי לתקן זה לא להתפטר ממנו זה נפטר ממנו כי המשפט היה קצת לא תקין חוץ מזה פרק מדהיםם
עודכן לפני 597 ימים
.אליס.
מהמםםםםםםםםםםםםםםםםםם
עודכן לפני 597 ימים
Waterli - miss lonely
יאי !!!!!! המשךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךך !
עודכן לפני 597 ימים
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה

עודכן לפני 597 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

המשך לי ולרין סו...
נשאלה לפני 8 שעות ע"י 𝒹𝓮𝓋𝓲𝓁 (כרגע יש 23 תשובות)

מי לומד עכשיו על שלומציון המלכה ואלכסנדר ינאי?
נשאלה לפני 3 שעות ע"י KᗩᗯᗩII ♡ (כרגע יש תשובה אחת)

סיפורים נוספים
דוגמה טובה ונעלי עקב (14+) || חן סיפורים תקציר: דרמה משפחתית: הספר נכתב מנקודת מבטה של אולגה, בת השש. הוריה גרושים ואמה אלכוהוליסטית ועובדת בזנות. מגיל שנתיים, אולגה מחקה את אמה בהכל, היא לא יודעת שזה לא בסדר. אביה נלחם עליה, לא יודע איזו דוגמה רעה מקבלת בתו. פתאום בת 17 || חן סיפורים תקציר: מלאני בת ה - 40 היא אישה ממורמרת, רווקה וחסרת עבודה. נמאס לה מהחיים האלה והיא מנסה להתאבד ... אך לפתע מופיע בפניה השטן. מלאני מבצעת עמו עסקה (שתתחרט עליה) ולמחרת בבוקר הופכת להיות בת 17. היא לא יודעת מה עומד לקרות לה. כאן קבור הכלב (15+) || חן סיפורים תקציר: ספר דרמה ופנטזיה הנכתב מנקודת מבטו של נמרוד בן ה - 15. נמרוד הוא ילד רע, הוא מתעלל בבעלי חיים בלי הרף וגורם למותו של כלב הבית. לאחר שהכלב נקבר, נמרוד מגלה שעשה את הטעות של חייו, עליה הוא ישלם. הצד האפל של סרטי הילדים תקציר: רוצים לדעת מה עומד מאחורי הסרטים האהובים, עליהם גדלנו? בואו וגלו את נסתרות עולם סרטי הילדים. אזהרה: הספר מכיל ספויילרים ותיאוריות מטרידות, הן עלולות להרוס לך את הילדות! זו לא מי שאני || פאנפיק על המועמדת תקציר: הסתכלתי בנערה היפה במראה, המועמדת המושלמת, יפה, מנומסת, שקטה, צייתנית. אבל זו לא הייתה אני, בכלל לא. חוקים חדשים | מ.ת.א תקציר: בפנים. עולמות מכושפים מ.ת מ.ת.א תקציר: אתם נערים ונערות המייצגים מקבילים שנפגשים בלוס אנג´לס ועוברים בין מימדים מ.ת מחנה החצויים (איזה מקורית אני) תקציר: . מיפ. תקציר: פשוט כל מה שעולה לי לראש וכאלה. הרוב מימס ותמונות. תשאלו את וולדמורט! תקציר: בגלל שאף אחד לא עשה את זה, אני עושה את זה. המכשפים של מרלין והחרב של ארתור תקציר: רקערקערע אחרי הביחד תקציר: גרייס והחבר (רומנטי) שלה נפרדים- הוא טס להוואי והיא נשארת בארץ. ומה היא מגלה? חכו ותראו. מריקולס ליידיבאג & צ´אט נואר עונות 2+3 המידע || אריאנה ליידי נואר ♥ תקציר: ספר המידע, התאוריות והספוילרים של מריקולס ליידיבאג וצ´אט נואר חזר! בספר ישנם ספוילרים, תאוריות, מידע ופרקים חדשים אשר יצאו! בואו היכנסו לעולם של מריקולס! אהבה ואכזבה תקציר: בספר תקועים בעבר מ.ת תקציר: בספר אהבה ואכזבה תקציר: תגלו בהמשך........... תמונות יפות תקציר: בספר הזה יש תמונות יפות תחרות כתיבה מקצועית| דרו ריי תקציר: תחרות כתיבה רצינית ומקצועית... המשימות יתמקדו בעיקר על שיפור הכתיבה שלכם ועל מקוריות, זה עומד להיות כיף! עולם הדוגמניות|רכילויות וכזה XD|יולי תקציר: בואו בואו נעשה קצת צחוקים, צריך קצת שטויות לאזן את כל החרא שאני כותבת עליו היער האפל | מ.ת.א תקציר: --->.<--- דוגמה טובה ונעלי עקב (14+) || חן סיפורים תקציר: דרמה משפחתית: הספר נכתב מנקודת מבטה של אולגה, בת השש. הוריה גרושים ואמה אלכוהוליסטית ועובדת בזנות. מגיל שנתיים, אולגה מחקה את אמה בהכל, היא לא יודעת שזה לא בסדר. אביה נלחם עליה, לא יודע איזו דוגמה רעה מקבלת בתו. הספר הגדול של הארי פוטר תקציר: אוהבים הארי פוטר כמוני ומעניין אתכם לדעת קצת יותר? אז זה הספר שלכם פנימיית גוולטאן תקציר: סילביה היא נערה חדשה בפנימיית גוולטאן, כמו נערות רבות בגילה. איך הימים הראשונים יעברו בפנימייה? איזו חברות חדשות היא תכיר ואת מי היא עלולה לפגוש? ומי זו ג´יזל? פנימיית גוולטאן, הנה אנחנו מתחילים. היער המכושף מ.ת (רק בנות) תקציר: מ.ת של בנות בלבד!!! טיפים לציידות ארטמיס מתחילות תקציר: שימו לב: הספר נכתב כבדיחה אוקי? לא לקחת כלום ברצינות הוא אוהב אותי? | פאנפיק על סוי לונה תקציר: אחרי שמתאו עוזב לאיטליה לונה מאבדת את הזיכרון ושוכחת את כל הזיכרונות שלה איתו, לונה מתחילה את שנת הלימודים האחרונה בבלייק האם תגלה שהיא סול בנסון? ומה יקרה שמתאו יחזור ולונה לא תזכור אותו? (עלילות עונה 1 בלבד) רק רציתי...The fox girl🦊🦊 תקציר: נו אין לי כוחחח הדעות הלא חשובות שלי~ תקציר: עצוב ילדות שנות ה80 תקציר: לא מגלה m+a -mariculous lady bug תקציר: כשאדריאן מתאהב במרינט ... וכשליידיבאג מתאהבת בצאט ... מה קורה כשאדריאן לומד להכיר את מרינט וליידיבאג את צאט ? להיות חצויי זה לא קל תקציר: פאנפיק לפרסי ג´קסון? סוי ליה תקציר: מישהי חדשה מגיעה לג´ם אנד רולר סוי לונה הדור הבא תקציר: לאחר הרבה שנים הדור הבא של סוי לונה מגיע ובגדול! החיים על פי אביב תקציר: אביב היא נערה שחייה את כל חייה בפנימיה ולא מכירה את הוריה. לפני יום הולדתה ה- 16 היא החליטה לנסות לחקור ולמצוא אותם וביום הולדת היא ברחה מהפנימיה בנסיון נואש למצוא את הוריה. מה יקרה לה? האם היא תצליח במשימתה ותמצא את הוריה? כל זאת ועוד בסיפור... בת אפולו- רקומים מזכרונות תקציר: בספר. אהבה מסובכת: פאנפיק על ליידיבאג תקציר: .... בעקבות התיבה- החטיפה תקציר: פאנפיק לפרסי ג´קסון בואו נבנה את עיר הספרים מחדש! תקציר: ביפ וניה! מפעל חתימות תקציר: בספר סיפורי אימה במשפט תקציר: משפטים קצרים ומלחיצים- היה כזה ספר פעם באתר אבל הוא נמחק, אז אני עושה חדש^^ העולם הירוק החייכן והאכזרי תקציר: ילדה שכל החיים שלה מתהפכים בגלל אהבה הרוח מבית השכן תקציר: מי גר בבית השכן? האם זה ילד - או אולי לא? לפרוט על מיתרי הלב|| אבלין תקציר: סיפורם של חמישה חברי להקה, לכל אחד יש את הבעיות שלו, את החששות שלו, את רקע שלו. אבל לכולם דבר אחד משותף: אהבתם למוזיקה. מ.ת בשביל לינה~ תקציר: לינהההההה בואי לפה~ אני אוהבת את ליידיבאג♥ תקציר: תיארויות, ספולרים, תקצירים, והמון המון מידע על ליידיבאג! אם אתם מטורפים על ליידיבאג כמוני, אתם מוזמנים להכנס לספר ולהצטרף למחשבות המטורפות שעולות לי על ליידיבאג בכל יום.... :) מ.ת למוזיקאים צעירים תקציר: בספר~ אקדמיה למרגלים צעירים מ. ת. א תקציר: בפניםהקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | עיר הציורים | עיר הלימודים | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!