התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
31552 קוראים


פרק 16 - נפש האדם
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה | פורסם לפני 21 חודשים
  


פרק שש עשרה


נפש האדם


תמונה קשורה


מלאני פקחה את עיניה באיטיות, כל חלקי גופה כאבו והייתה לה הרגשה שמשהו דופק בראשה כמו פטיש, כך הצליחה לתאר את הכאב העז בראשה. היא לא זכרה מה התרחש, היא ראתה מטושטש, עד שהתמונה התבהרה לנגד עיניה אט אט; זה היה יער, הכל היה ירוק והרקיע היה בצבע תכלת בוהק ללא עננים. היא התקשתה לבלוע רוק, כמה זמן היא שכבה כך על האדמה ולמה? היא הביטה סביב בשקט ואז נעמדה על רגליה במאמץ כשהיא נשענת על אחד מגזעי העצים. לאחר מספר דקות שנדמו כנצח, מלאני נזכרה! היא הגיעה הנה בכדי לפגוש את ג´רי, זה לא מה שהיא רצתה, אך השטן הכריח אותה.


זו הייתה מלכודת? 


 "לא בדיוק." אף על פי ששאלה את השאלה המתבקשת בראשה, ענה לה קול, קול נשי וארסי. היא פנתה להביט על מקור הקול במהירות, זהו היה השטן, למרות שלבש צורה של אישה ג´ינג´ית יפהייפיה ובעלת עיניים ירוקות וגדולות, לבושה בבגדים חושפניים, ידעה מלאני כי מדובר בו ולא באחר. 

 "מה אתה עושה כאן? איפה ג´רי? למה איבדתי הכרה?" היו לה כל כך הרבה שאלות לשאול והיא פחדה מתשובותיו של השטן ... לא הייתה לה הרגשה טובה. 

 "הירגעי ילדונת ... אני בסך הכל אוהב לשחק ברגשות של בני האדם, בעיקר באלו החלשים." 

הוא (בדמות האישה) חייך אל הנערה והסתובב סביבה באלגנטיות שגרמה לה לצמרמורת משונה. 

 "מה עשית לג´רי? תפסיק לשחק ברגשות של אנשים!" קראה מלאני כמעט בבכי, חוששת לחייו

של הנער. 


 "אחרי הכל, אני השטן לא? ג´רי היה חלש, הייתה לו הפרעה נפשית וזו הסיבה בגינה ניסה להתאבד ... לאחר שסירבת לצאת איתו. היה קל לשטות בו." אמר וצחקק בקול. 

 "אתה לא נורמאלי! זה אפילו לא מתוחכם! מה עשית לו?!" צרחה מלאני על האישה השטנית שצקצקה בלשונה בחוסר עניין "אני שלטתי על גופו, הבנתי שהוא מאוהב בך קשות והחלטתי לשחק ברגשותיו. הוא ניסה להתאבד ועצרתי אותו, בכל פעם שרצה לפגוע בעצמו, אמרתי לו שאת אוהבת אותו." הסביר למלאני שהייתה בהלם בכדי להשיב בזעם "ואז הוא כבר התחיל לשעמם אותי, אז השתלטתי על גופו החלש וזימנתי אותך הנה ... סתם בשביל להשתעשע." 


מלאני התקדמה אל השטן בעצבים והחטיפה לפניו הנשיים סטירה, לא נראה שזה הזיז לו, אך כהרגלו הוא היה ציני "אוח ... זה כאב ..." אמר כמסכן ומישש את לחיו. הנערה רקעה ברגליה על החול מרוב זעם וחוסר אמון "אתה החזרת אותי לגיל שבע עשרה בשביל שאתקן את חיי הקודמים, עכשיו אתה מתערב לי בהם ומתעלל באנשים שאני מכירה בבית הספר! איך זה הוגן?" שאלה מלאני והניחה את ידיה על מותניה כמצפה לתשובה מספקת. 

 "אמנם אני אוהב להשתעשע בבני האדם, אך לא שכחתי מן העסקה שלנו. הייתה לכך מטרה, את תדעי אותה בהמשך ..." גיחך והניף את שיערה כאישה המדגמנת על מסלול. 

 "איפה ג´רי עכשיו?" שאלה מלאני בהיסטריה "אל תגיד לי ש ..."

 


***


מלאני חזרה לביתה בעצבים, היא צרחה ובכתה ... ג´רי לא היה ילד רגיל, היו לו בעיות נפשיות והשטן ניצל את זה ושיחק בו. הוא עבד עליו שהיא אוהבת אותו, פעם כן ופעם לא ולאחר שהשטן נהנה דיי ממנו ... הוא נפטר מהנער לגמרי. היה לה מצפון, היא לא הייתה צריכה להתחבר אל ג´רי, השטן מעורב בחייה ועכשיו בכל פעם שתתחבר עם מישהו, הוא ישחק ברגשותיו? היא שכבה על מיטתה ובכתה ... היא ידעה שהוא מביט עליה ועוקב אחריה בכל מקום, לפעמים מלאני התחרטה על כך שהיא כבר לא בת ארבעים, כך ג´רי עוד היה חי. 


לאחר שבכתה מספר שעות, הגיע הערב והיא נכנסה להתרחץ "אני לא אלך לבית הספר יותר, זה לא פשוט להיות בת שבע עשרה ובעיקר כשיצור שמיימי מסתובב לך בין הרגליים." אמרה לעצמה תוך כדי שהתרחצה עירומה לגמרי, הוילון מסתיר אותה, וילון המקלחת היה ורוד ופרחוני למדי. 

כשהייתה בת ארבעים, נהגה להתרחץ פעם בשבוע ולפעמים פעמיים בחודש ... היא שנאה את עצמה ולא היה לה אכפת להסריח, כי במילא גברים לא היו מתקרבים אליה ... אישה שמנה, מכוערת ומובטלת. כעת כשהיא בת שבע עשרה, החליטה מלאני להיות הרבה יותר הגיינית, אך על בית הספר היא החליטה לוותר, היא לא צריכה לפגוש אנשים לאחר מה שנגרם עם ג´רי, אם השטן לא שולט בעצמו ומשחק ברגשותיהם של אנשים ולבסוף הורג אותם. 


 "מחשבה טיפשית." נשמע קול קטן, מלאני נבהלה כל כך עד שלא שמה לב לקרפדה הענקית והרטובה שהשתכשכה עמה במקלחת "אהההה!" צרחה הנערה ובעטה ביצור השמנוני. הקרפדה השמנה נאנחה.

 "מה אתה חושב שאתה עושה?! אני עירומה ואני שונאת קרפדות!" צרחה מלאני בהיסטריה מנסה להסתיר את איבריה המוצנעים בעזרת הוילון. 

הקרפדה גיחכה ונעמדה על כתפה של מלאני, מסניפה מעט משיערה החפוף "ריח שמפו, אני מעדיף ריח של גוויות." 

 "בבקשה תסתלק, לא רק זה שאני ממש שונאת אותך וכועסת עלייך, אתה נכנס לי לתוך המקלחת! אין לך בושה?" קראה מלאני והפעם ברצינות, היא תפסה בקרפדה, בגועל מוחלט עד שעלה קבס בגרונה, היא זרקה את היצור השמן אל מעל וילון המקלחת ולא שמעה את הנחיתה. הוא לבטח נעלם. שלא ינסה להתלוצץ איתה, הוא הרג את ג´רי שהיה בסך הכל בן שבע עשרה, הוא היה יכול להיות בנה ... יש לה מצפון וכאשר נזכרה בחיוכיו, גם אם היו מעטים, גרמו לה לדמוע. 
הירשם לאתר כדי להגיב

42 תגובות
1245
ישששש
עודכן לפני 32 ימים
1245
ישששש
עודכן לפני 32 ימים
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה
בקרוב
עודכן לפני 32 ימים
1245
את הולכת להמשיך?
עודכן לפני 32 ימים
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה
אני עסוקה, אני מצטערת.
עודכן לפני 125 ימים
NORARA
כן... סליחה חן, אבל אני גם ניכנעתי מלחקות...
עודכן לפני 125 ימים
~ Maya ~
השבוע ממש.. הורדתי מנוי.
עודכן לפני 125 ימים
NORARA
יאי! ^^ תודה ^^
עודכן לפני 150 ימים
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה
השבוע
עודכן לפני 150 ימים
NORARA
עברה יותר משנה. אפשר להיתעניין, מתי יהיה המשך🤔?
עודכן לפני 150 ימים
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה
המשך בקרוב
עודכן לפני 287 ימים
Aluma Chaun
תמשיכי
עודכן לפני 314 ימים
ღטיילור
תמשיכיי
עודכן לפני 428 ימים
ღטיילור
תמשיכיי
עודכן לפני 428 ימים
אנילאקצרasa
ת מ ש י כ י כ ב ר
עודכן לפני 434 ימים
לילי~פנקייקים~עם~קצפת~ושוקולד
חצי שנה לחכות לפרק חדש ? ממש לא שווה את זה
עודכן לפני 459 ימים
gogoosh || גוגוש
אבל מתי את ממשיכה? עברה חצי שנה!!
עודכן לפני 469 ימים
~zohar~
תמשיכיייייי
עודכן לפני 494 ימים
נאפ נאפ>_<
נו חן תמשיכייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי
עודכן לפני 494 ימים
♠シャギーカワ|
המשךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךך
עודכן לפני 495 ימים
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה

עודכן לפני 496 ימים
taloosh

עודכן לפני 496 ימים
taloosh
המשךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךך פליזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזז.
עודכן לפני 496 ימים
יסמין^-^מסניפה_ספרים
מתי פרק...?
עודכן לפני 585 ימים
שמאלה
המשך.עכשיו. וזו לא בקשה!
עודכן לפני 619 ימים
דרו ריי

עודכן לפני 648 ימים
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה
תודה רבה חברים
עודכן לפני 650 ימים
* * M O O N * *
אני זוכרת שלפני חודשיים בערך היית כותבת מתי יהיה הפרק הבא בכל הספרים שלך.זה נכון?או שאני מתבלבלת עם מישהי אחרת?ואם כן אז בכל זאת מחכה להמשך.את כותבת נהדר.
עודכן לפני 650 ימים
hila~anime
תודה על הפרק ! בבקשה המשךךךךךךךך!!!
עודכן לפני 650 ימים
~ ƬӨЯD ~
אני מת על הספרים שלך ככ!!
עודכן לפני 650 ימים
קפטנית האייליינר
חן סורי אם אני מציקה אבל בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה×100000 תוכלי לרשום פרק חדש למתנקשת? בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה
עודכן לפני 650 ימים
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה
תודה רבה חברים, אמשיך לכתוב פרקים לספרים שלי
עודכן לפני 650 ימים
טל ברוני
מושלםםםםםם תמשיכי
עודכן לפני 650 ימים
קורל ~ מעצב(נ)ת | כלבים זה א-ה-ב-ה ♥ 😘
יאיייייייייייייייייייייי סוף סוף פרק!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! תודה תודה תודה תודה תודהההה את לא יודעת כמה זמן חיכיתי לפרק!!!!! אשמח אם תמשיכי פרקים בספרים אחרים כי אני מחכה לזה כבר יותר משנה....
עודכן לפני 650 ימים
ʟᴇᴠɪᴛᴀᴛᴇ
לוקי הוא אל הרשע הנורדי^^
עודכן לפני 650 ימים
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה
תודה חברים! ומי זה לוקי?
עודכן לפני 650 ימים
ʟᴇᴠɪᴛᴀᴛᴇ
השטן ממש מזכיר לי את לוקי
עודכן לפני 650 ימים
פלאפה לשעבר>.<
סוף סוף xd המשך! זה אדיר
עודכן לפני 650 ימים
קפטנית האייליינר
מושלםםםם!! רק אם יורשה לי לתקן זה לא להתפטר ממנו זה נפטר ממנו כי המשפט היה קצת לא תקין חוץ מזה פרק מדהיםם
עודכן לפני 650 ימים
.אליס.
מהמםםםםםםםםםםםםםםםםםם
עודכן לפני 650 ימים
Waterli - miss lonely
יאי !!!!!! המשךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךך !
עודכן לפני 650 ימים
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה

עודכן לפני 651 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

למי עוד יש מבחן מחר
נשאלה לפני שעה ע"י Nic (כרגע יש 2 תשובות)

כולם תעשו דיסלייק ליוטיוב ריווינד של השנה
נשאלה לפני 6 שעות ע"י ✘αcid✘ (כרגע יש 5 תשובות)

סיפורים נוספים
מישקה (מבוסס על סיפור אמיתי)|| חן סיפורים תקציר: דרמה היסטורית מרגשת המתרחשת בזמן מלחמת העולם השנייה: מישה (מישקה) בת השש היא ילדה יהודיה ואילמת, יש לה כישרון מיוחד בציור, אשר יציל אותה מתאי הגזים ויגרום לה להכיר את הצד האחר של האויב הגרמני. הצד האפל של סרטי הילדים תקציר: רוצים לדעת מה עומד מאחורי הסרטים האהובים, עליהם גדלנו? בואו וגלו את נסתרות עולם סרטי הילדים. אזהרה: הספר מכיל ספויילרים ותיאוריות מטרידות, הן עלולות להרוס לך את הילדות! שחורים מבפנים || חן סיפורים תקציר: ספר היסטורי (שנות ה - 60) מנקודת מבטה של נערה אפרו אמריקאית בת 13. באותה התקופה הייתה גזענות קשה כלפי בני העור הכהה וג´סיקה סובלת מבריונות והצקות רק משום שהיא כהת עור ... אך חייה עומדים להשתנות. אעניק לך ילדה עם כנפיים || חן סיפורים תקציר: ספר מרגש הנכתב מנקודת מבטו של ג´ים בן ה - 40. בתאונת דרכים קטלנית נהרגה בתו בת החמש, מליסה ... מאז, הוא לא מפסיק לחלום עליה. יום אחד, ילדה קטנה נכנסת לחייו וטוענת שהיא הבת שלו. אפוקליפסהמ.ת.א תקציר: אבל לא בדיוק. מזהירה אני לא מכניסה כול אחד אקדמיה למרגלים צעירים מ. ת. א תקציר: בפנים ספר ההשלמות הגדול ‎♥ תקציר: השלמות לכולם ~~~ מלחמת העם מ.ת.א תקציר: העם שלכם שונה. אנשי האצולה רשאים לקחת בעלות על האנשים הרגילים ולעשות איתם מה שהם רוצים. ויש מלחמה- מלחמה גדולה שאי אפשר לעמוד בפניה... לסבית, מוריד?... תקציר: סיפור אמיתי. הסיפור הוא על חברה שלי ואיך היא יוצאת לאט לאט מהארון ואיך הכל מתחיל מילד אחד מעצבן בלוג הקרינג´ || דרדר תקציר: קרינג´´´´´ ברוכים הבאים לעתיד מ.ת.א תקציר: בפנים תשאלו את ג´ייסון גרייס! תקציר: כיף למות? מה אתה חושב על לבנה? למה אכלת שדכן? בתוך היער , מ.ת.א תקציר: הכל מוסתר בספר. פאנפיק על הארי פוטר (בתקופה שלפני הארי ו/או וולדמורט) תקציר: גורלן של התאומות גריי הוא רע ומר: הן גדלו בבית יתומים מתעלל וזכו ליחס נורא- עד שהגיעו להוגוורטס. אך האם סופן יהיה טוב? תשאלו את אגם ואלי תקציר: בורח לי רוטב במכנסיים למה אתה עושה לי את זה (סוטה 14+ תקציר: אוריה- ילדה בת 17 יפה חנונית גבוה בכיתת ספורט הוא אוהב אותי? | פאנפיק על סוי לונה תקציר: אחרי שמתאו עוזב לאיטליה לונה מאבדת את הזיכרון ושוכחת את כל הזיכרונות שלה איתו, לונה מתחילה את שנת הלימודים האחרונה בבלייק האם תגלה שהיא סול בנסון? ומה יקרה שמתאו יחזור ולונה לא תזכור אותו? (עלילות עונה 1 בלבד) מלחמת הערפדים || מ.ת.א תקציר: ונקווה שלא ימחק... קלפי מלחמה מ.ת תקציר: זה מבוסס על סיפור שלי באינסטגרם אבל אפשר להבין בלי (14+) twerk תקציר: בפנים הרחק מכאן. תקציר: הרחק מכאן, זה ספר ההמשך לשקט שנשאר. מפעל הזמנות לדמויות בעיצוב אישי תקציר: כאן תוכלו להזמין דמויות בעיצוב אישי, בסטייל הציורים שלי. חולצת פסים || מ.ת.א תקציר: בפנים מריקולס ליידיבאג & צ´אט נואר עונות 2+3 המידע || אריאנה ליידי נואר ♥ תקציר: ספר המידע, התאוריות והספוילרים של מריקולס ליידיבאג וצ´אט נואר חזר! בספר ישנם ספוילרים, תאוריות, מידע ופרקים חדשים אשר יצאו! בואו היכנסו לעולם של מריקולס! ספר הקטעים שלי תקציר: כל מיני קטעים תיתקרב אלי!(סוטה מאוד! 15+ לא להעתיק!) תקציר: כדי להיכנס!!!!!!!!!!!!!!!! הבלוג של קירקה תקציר: יום בחייה של פאנגירל, התעוררות מאוחרת, בית ספר, קריאה, קריאה, סדרות, אנימה, עיר הספרים, צרחות, התפאנגרלות, אנימה, עריכה, ציור, למה אני לא לוקה מגורינה???? סוף. רוחו של ולטר מ.ת.א תקציר: בפנים! אוהבת! המופלאה! (גרסת PV) תקציר: גרסת האנימה של המופלאה:הרפאתקותם של ליידי באג וצ´אט נואר יומני העתיד תקציר: בכיתה ה´ קיבלתי משימה בבית הספר, לכתוב סיפור על העתיד. כבר אז אהבתי מאוד לכתוב סיפורים... אז היום אני בכיתה ז´, וליומני העתיד נוספו עוד שני פרקים. החלטתי לכתוב אותם כאן, ספרו לי מה דעתכם:) סטודנתית בהחלפה תקציר: מריאן היא תיכוניסטית באנגליה אשר כל חייה רצתה ללמוד ביפן באחד הימים משפחתה הגשימה לה את החלום ושלחה את מריאן ליפן וכל חייה השתנו מה עלה בגורלה ..בואו לגלות כוכבים של תקווה || Eleanor תקציר: מארי, בחורה נוקשה כאיתן, מכירה בבחור אשר מעיק לה בחייה, אך היא אינה מצליחה להיפטר ממנו. בסופו של דבר, הם נאלצים להכיר. אה נכון, ואותה בחורה חולה במחלת לב סופנית. בעקבות התיבה- החטיפה תקציר: פאנפיק לפרסי ג´קסון לא אני תקציר: הבעיה הכי גדולה שלי, זאת החברה. החברה, שאי פעם הייתה לי כאחות ורע לכל דבר ועניין. אותה חברה חמודה ומושלמת אליה התחברתי. עד שיום אחד... תחרות הציור של עיר הספרים 2019 / 2018 ( משוחזר ) || 🌸 レム•マルティネス ⯎ תקציר: אתם משתתפים ^^ וכן, נמחק לי המשתמש אז אמשיך מכאן חיות מחמד| מ.ת תקציר: בספר סיפורים קצרים, אלימים ואמתיים (15 פלוס) תקציר: ישנם סיפורים קצרים ולרוב מיתיים וצריך לתת להם מודעות (15 פלוס) מספריים ושלושה קווים | לינה | סוים תקציר: חמישה עשר. חמישה עשר קווים על היד היו כל מה שצריך בשביל להגיע למצב ´עומס קווים´ ולמות ממנו. אם הגעת לשלוש קווים התחלת להתבייש בעצמך, ובשבע אנשים התחילו להתאבד, בין אם זה ממבוכה, ובין אם הלב שלהם היה חלש מהרגיל. הקו השלישי של ברוק הגיע לא מזמן. חמשת מפלצות הכאוס תקציר: פאנפיק על פרסי ג´קסון- חמש מפלצות כאוס מסוכנות השתחררו מטרטרוס, מי שחרר אותם?, איך זה קרה?, לאן נעלמו חצויים רבים?, והאם איימי, אמה, אלי, אוליביה, וג´יימס יצליחו במסע החיפושים? חתימות ועזרים מ.ת עם 👽▬ shahar ▬👽 תקציר: איוש100 מעצבת מתיחלה escape house תקציר: מה יקרה אם תיתקע בתוך בית שמלא מסתורין אי של שקרים מ.ת.א תקציר: אתם אנשים משני סוגים: אנושיים וקסומים. אתם חיים באי, אי קסום ונפלא שיש לכם בו הכל- אבל הדבר היחידי שאתם רוצים לעשות הוא לברוח, לראות עולם, מסיבה אחת- אם תישארו, אתם תמותו. המדריך לחיים תקציר: . חוקים חדשים | מ.ת.א תקציר: בפנים. Umbrellas || Rose תקציר: "את מכירה את ההרגשה הזאת שהעיניים שלו מסתכלות עלייך במבט הזה ואת עוד לא בטוחה מה הוא חושב אבל את יודעת שזה אמיתי?" תחרות כתיבה לאנשים שאוהבים לאמלל את הדמויות שלהם || נגה תקציר: תחרות כתיבה מ.ת. מחנה החצויים תקציר: אתם הילדים במחנה ~ צעקה שקטה | סטאר ~ תקציר: אני אכתוב פה לפעמים, למה ? כי אין לי חיים .^. סתםסתם • הנצח מחכה בישנוניות • תקציר: אנשים שמשקרים הם אנשים אגואיסטים, ובגלל שכולם משקרים- כולם אגואיסטים.הקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | עיר הציורים | עיר הלימודים | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!