התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
32579 קוראים


פרק 15 - שקר תמורת הצלחה
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה | פורסם לפני 33 חודשים
  


פרק חמש עשרה


שקר תמורת הצלחהאם ג´רי היה כזה חכם, הוא לא היה מאמין לה. היא לא מרגישה כלפיו אף רגש רומנטי ... הוא המשיך לחייך אליה ולבסוף שבר את המתח "תפגשי אותי היום בשלוש, ביער על יד הבית שלי." זה לא היה צפוי ... בשביל מה להיפגש עמו? ועוד ביער מבודד. מלאני מעט גיחכה, אולי בחוסר אמון. 

 "ג´רי, אתה רציני? מדוע ביער?" שאלה הנערה, היא אכן מיהרה ... המבחן עמד להתחיל בכל רגע, בסיומה של ההפסקה. 

 "זאת הפתעה, את תאהבי אותה." השיב לה. מבחינת מלאני, הסיטואציה הייתה מוזרה ותשובותיו של הילד היו מסתוריות. הוא נאנח ופנה ללכת, עובר אותה בלי להביט עליה. מלאני קימטה את מצחה בחוסר הבנה ´אוקיי. עשיתי את זה. עכשיו, תן לי להצליח במבחן!´ היא לא רצתה לעשות את זה ולשקר לג´רי, אך היא הייתה מוכרחה, זה היה התנאי של השטן. לפתע הופיע מולה חתול שחור, בעל עיניים זהובות; הוא גרגר קצת וקרץ לעברה "נו באמת ... אולי תאמר לי כבר אם זה היה בסדר, אני חייבת להצליח במבחן." 

 "מצויין. המאה הוא שלך עכשיו." סינן החתול מבין שפתיו. הנערה נאנחה בהקלה. 

 "תודה רבה לך, הייתי בטוחה ש -" מלאני הביטה לאחור והבחינה כי כמה מן הילדים צופים עליה, פיהם פעור. החתול חזר ליילל והתחכך ברגליה של מלאני, כרגע היה הוא יצור תמים. 

 "את משוגעת? למה את מדברת אל חתול?" שאלה תוך כדי צחקוק אחת הילדות והם פנו לדרכם. מלאני חרקה בשיניה בכעס ... הכל באשמתו. החתול השטני נעלם ומלאני שבה אל כיתתה בתום ההפסקה. 


***


כצפוי, המבחן היה קלי קלות. היא כלל לא התאמנה למבחן הזה, אך השטן שידר לה את התשובות בראשה. היא הייתה מרוצה ולפתע נזכרה בדבריו של ג´רי, האם תבריז לו? כשחזרה לביתה בסיום יום הלימודים, הגיע אל אפה ריח מתקתק, היא צעדה באיטיות אל המטבח ונשנקה בבהלה; במטבח עמד לו גבר בשנות הארבעים לחייו, נאה עד מאוד ובעל עיניים כחולות ושיער בלונדיני. הוא פנה להביט עליה "הו, כבר הגעת?" שאל אותה בנימתו המוכרת והערמומית. 

 "אנא ממך! תפסיק להבהיל אותי ..." ביקשה מלאני ונשמה בהקלה, השטן הזה ... לא מפסיק להבהיל אותה בצורותיו המשונות אליהן הוא הופך. "מה ... אתה עושה?" שאלה בחוסר הבנה. 

 "החלטתי לאפות לך עוגה, אולי להתנהג כמו בן אנוש ליום אחד." תשובתו הותירה את מלאני מבולבלת, הריח המתקתק היה של עוגה ... היא הציצה אל פנים התנור, שם התחממה לה עוגת שוקולד מפוארת ומגרה. 

 "רק שלא תרעיל אותי ... הריי אתה השטן אחרי הכל." התלוצצה הנערה ונחתה על הספה בסלון בתשישות, היא הייתה עייפה מכל היום הזה. 

 "חס וחלילה, אני בסך הכל טוב לב ..." אמר וגיחך לעצמו, קולו היה ציני מתמיד. הוא קרב אל מלאני ולבסוף התיישב מולה. "אז, את מתכוונת להיפגש עם ג´רי?" שאל אותה. זה היה ברור לה שהוא יודע על כל הסיפור, אין דבר שהשטן לא יכל לדעת. 


 "אני לא יודעת, הריי שיקרתי לו ואני ממש לא מאוהבת בו." ענתה לו מלאני בתסכול רב "איני רוצה לפגוע בו, אף על פי שהוא ילד מעצבן ... מה אתה מציע לעשות?" היא לא האמינה לעצמה, היא מתייעצת עם השטן? לא משנה כמה זמן יעבור, היא לא תתרגל לנוכחותה של הישות הזאת. 

 "כבת אדם בעלת לב רחב, עלייך ללכת לשם ולא להעציב אותו, הלא כן?" השיב לה והרים את אחת מגבותיו. מלאני נאנחה "חשבי פעמיים, מציע לך לשקול את זה בכובד ראש." אמר בחצי חיוך. הנימה שלו כל כך ערמומית, עד שמלאני התקשתה להאמין כי הוא מדבר איתה ברצינות. 

 "אוי לי! העוגה!" קרא כמישהו "ששכח", ומיהר אל התנור, הוא חייך ברשעות כשהנערה לא ראתה זאת. ´טפשונת ... נופלת בפח יותר מהר משחשבתי.´ הוא גיחך לעצמו והחל לזמזם שיר לא מוכר.***


בזמן שהתרחצה, התפלאה בכל פעם מחדש מן הגוף הצעיר שלה כבת שבע עשרה כעת, העור החלק והפנים הרכות ... ולחשוב שנפשה היא בעצם בת ארבעים. מלאני כמעט ושכחה כי היא בעצם לא ילדה, אלא אישה בגיל העמידה ... ואת המתנה הזו, של המראה הצעיר, נתן לה השטן. עד היום, מלאני ניסתה להבין: מדוע בחר דווקא בה? מחשבות רבות התרוצצו במוחה כאשר התרחצה. היא לא הכחישה, השטן יכל להופיע בכל מקום שהוא רוצה והיא דיי חששה שמה יופיע במקלחת, בזמן שהיא עירומה לגמרי. לבסוף, היא הסכימה ללכת בעוד שעה לפגישה עם ג´רי, אף על פי שלא ידעה מהן כוונותיו, כעת תוכל לומר לו שלא התכוונה באמת למה שהיא אמרה ושהיא ממש לא מאוהבת בו, היא תהיה כנה ולצערה הוא חייב לדעת האמת. לאחר שסיימה להתרחץ, התארגנה למפגש ואף טעמה תוך כדי את העוגה שאפה "לכבודה" השטן, כמובן שהיא הייתה טעימה. מלאני הרגישה טוב עם עצמה, הבגדים והמראה שלה, משהו שלא היה לה לפני מספר שבועות. 


כשהגיע אל אותו יער מדובר, על יד ביתו של ג´רי (הוא כיוון אותה לאן ללכת בעזרת הפלאפון) נראה כי אף אחד לא חיכה לה והיה שומם נורא. היא הביטה לכל עבר, שואלת את עצמה איפה ג´רי? עד ... שהרגישה חבטה עזה בראש, ראתה שחור ואיבדה את ההכרה. 
הירשם לאתר כדי להגיב

43 תגובות
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה
פרק חדש ומחודש בקרוב מאוד!
עודכן לפני 728 ימים
Waterli - miss lonely
המשךךךךךךךךךך
עודכן לפני 757 ימים
אבוקביר נודר מלשינים דוקר.
יותר מחצי שנה אני ממש רואה שאת מעלה פרקים בקציב מטורףףףףףףףףףףף
עודכן לפני 761 ימים
אלה היוניקורנית♥
חצי שנה עברה ולא העלאת פרק
עודכן לפני 806 ימים
hkhkhkhk
תמישיכיייייי אני באמת צריכה משהו לקרואאאא תשמעי את כותבת מושלם חשבת להיות סופרת?
עודכן לפני 808 ימים
♥♥שני♥♥
תתעלמי מהמפגרים.. תמשיכיייייייייייייייייייי
עודכן לפני 839 ימים
רז נדלר

עודכן לפני 848 ימים
Aluma Chaun
תמשיכי 😁
עודכן לפני 855 ימים
ל||נ||ה
חנוש תתעלמי את כותבת מושלם!! תמשיכי מתי שאת יכולה אנשים עסוקים יש להם עוד חיים חוץ מהמחשב
עודכן לפני 880 ימים
נועה ספרים זה אהבה -שגיאות זה בשיגרה
חברה היא משחקת מכם יש להמון זמן ליכתוב פרקים היא סתם רוצה שהיו מלה תגובות
עודכן לפני 880 ימים
nina-♥
בבקשה תמשיכיייי♥.♥♥♥♥♥
עודכן לפני 882 ימים
אליס קאלן בנשמה!!!
די זה לא הגיוני שאמרת בקרוב לפני חמש חודשים ולא כתבת!
עודכן לפני 888 ימים
tooly
תמשיכי אני ממש במתח, נו פליז...
עודכן לפני 903 ימים
ל||נ||ה
המשךךךךךךך
עודכן לפני 909 ימים
אריאנה .
אני מבינה שאת עסוקה אבל 4 חודשים זה ממש לא צחוק
עודכן לפני 909 ימים
רוואן_סברינה
בבקשה תמשיייכיייי
עודכן לפני 944 ימים
גלוש~סיפורים ♥ #גמאנינגדביריונות! #סאמר_פוראברღ
המשךךך!! מתחחחח
עודכן לפני 956 ימים
מאיה סיפורים ועיצובים:)
בסדר אני מבינה את זה שאת עסוקה...אבל 2 חודשים זה הרבה זמן זה 60 ימים
עודכן לפני 962 ימים
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה
אני הייתי עסוקה ואני רצינית בהחלט.
עודכן לפני 962 ימים
מאיה סיפורים ועיצובים:)
את לא רצינית... עברו 2 חודשים
עודכן לפני 962 ימים
nina-♥
תמשיכיייי סיפור מושלםםם♥
עודכן לפני 977 ימים
הילה | Hila
אממ .. ועוד דבר.. יש אנשים שלא מגלים את הכישרון שלהם .. בערך אולי בגיל 40 + .. למשל, הכישרון שלי זה אומנות וציור.. אצלך כבר אפשר להבין שהכישרון שלך זה כתיבת סיפורים וכאלו
עודכן לפני 985 ימים
הילה | Hila
אני חייבת להגיד... שאני מעריצה שלך -,- אין מה להגיד!!! יש לך סיפור מושלםםם!!! תגידי, חשבת אולי להיות סופרת כשתהיה גדולה ? (אני רצינית)
עודכן לפני 985 ימים
oriyan
תמשיכי! את מותחת אותי יש לך סיפורים מושלמים!😇😇😇😇
עודכן לפני 988 ימים
שירה😄
של אבלה ןאם יש המשך לרותם המהממת כפרה עליה ילדה קסם, אני חייבת את זה בגללך אני הולכת לישון בתחושת החמצה של סוף נהדר את צריכה ללמוד שסיפור סופו להסתיים אני בוכה עכשיו הרבה באמת😢😢😢😢
עודכן לפני 989 ימים
שירה😄
דאאאאייי חן את משגעת אותי את כותבת סיפורי ומפסיקה באמצע אני אתאבד בסוף אני מעריצה מושבעת שלך אל תעשי לי את זה זה עושה לי צער עוד אני רוצה שתמשיכי את דוגמא טובה ונעלי עקב וגם ילדיי עליית הגג ואז ילדה ש
עודכן לפני 989 ימים
טל ברוני
וואי מהמם תמשיכייייי
עודכן לפני 989 ימים
liam_princess
המשךךךךךךךךךךךך
עודכן לפני 993 ימים
liam_princess
המשךךךךךךךךךךךך
עודכן לפני 993 ימים
hili555
רק בבקשה תמשיכי
עודכן לפני 997 ימים
יאטו סאמה ~ סושי זה שמעקסי ~ אני רול גדול שאוכל את הכל לול ^
בקרוב זה מתי?!
עודכן לפני 1011 ימים
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה
בקרוב
עודכן לפני 1017 ימים
קפטנית האייליינר
תמשיכייי
עודכן לפני 1018 ימים
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה
בקרוב
עודכן לפני 1022 ימים
נמנ
תמשיכי
עודכן לפני 1022 ימים
מאיה סיפורים ועיצובים:)
רואים את זה, את כותבת מדהים!
עודכן לפני 1028 ימים
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה
אננס, אני תמיד נותנת אל כולי...
עודכן לפני 1028 ימים
.אליס.
מהמם תמשיכי♥
עודכן לפני 1029 ימים
מאיה סיפורים ועיצובים:)
ואוו איזה פרק יפה!!!!!!!!! תמשיכי:)
עודכן לפני 1029 ימים
#ican´´teven
לדעתי לא נתת את כולך פה. וככה זה גם בספר השני שלך שאני קוראת. אבל מסקרן אותי אם ההמשך יהיה יותר טוב. ואת השואלת את עצמה איפה ג´רי? הייתי ממליצה ככה שיראו שהיא שואלת את עצמה.
עודכן לפני 1029 ימים
?¿
תמשיכייייייייייי
עודכן לפני 1029 ימים
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה
:)
עודכן לפני 1029 ימים
LOKIDDD
המשךךךךך D:::::
עודכן לפני 1029 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]
2c4a28b05e5c400306eb30e83bd15804 border=0 width=60 height=60>
בואו נוסטלגיה .^.
נשאלה לפני 7 ימים ע"י beatle (כרגע יש 3 תשובות)

אפשר קצת עזרה?
נשאלה לפני 1 ימים ע"י gulchi (כרגע יש 6 תשובות)

סיפורים נוספים
היום, הוא יום יפה (13+) || חן סיפורים תקציר: הספר נכתב מנקודת מבטה של אנג´ל בת ה - 7, היא בעלת תסמונת דאון, אך עם שמחת חיים רבה. החיים שלה נראים לה כה ורודים, אף על פי שהם אפלים יותר מכפי שהם נראים לה. ספר מיוחד, פסיכולוגי וחידתי. מישקה (מבוסס על סיפור אמיתי)|| חן סיפורים תקציר: דרמה היסטורית מרגשת המתרחשת בזמן מלחמת העולם השנייה: מישה (מישקה) בת השש היא ילדה יהודיה ואילמת, יש לה כישרון מיוחד בציור, אשר יציל אותה מתאי הגזים ויגרום לה להכיר את הצד האחר של האויב הגרמני. למות מצחוק (12+) || חן סיפורים תקציר: פנטזיה אכזרית: פשעתם? עונשכם יהיה מוות, אם ליצן הממלכה יצליח להצחיק אתכם. נלי בת ה - 16, נבחרה לתפקיד הנורא ביותר, להיות ליצנית. נשמע לכם מצחיק? זהו שלא. היא שונאת את עצמה, בגללה הוצאו להורג אלפי אנשים, כי הצליחה להצחיק אותם. דוגמה טובה ונעלי עקב (14+) || חן סיפורים תקציר: דרמה משפחתית: הספר נכתב מנקודת מבטה של אולגה, בת השש. הוריה גרושים ואמה אלכוהוליסטית ועובדת בזנות. מגיל שנתיים, אולגה מחקה את אמה בהכל, היא לא יודעת שזה לא בסדר. אביה נלחם עליה, לא יודע איזו דוגמה רעה מקבלת בתו. לפרוט על מיתרי הלב|| אבלין תקציר: סיפורם של חמישה חברי להקה, לכל אחד יש את הבעיות שלו, את החששות שלו, את רקע שלו. אבל לכולם דבר אחד משותף: אהבתם למוזיקה. נווה מדבר || גוגוש ♥ תקציר: - פנימיית ערפדים מ.ת תקציר: נאמ זה ישן אבל רציתי להחזיר קלפי מלחמה מ.ת תקציר: זה מבוסס על סיפור שלי באינסטגרם אבל אפשר להבין בלי מ.ת הדור הבא של נסיכות דיסני~עם אנג´ל~ תקציר: אמ....היי תאוריות וסדרות ילדים תקציר: וכן, יש לי ציפיות גבוהות גם מהופ. one room,two girls|| flower skull תקציר: ... תשאלו את....פוסידון! תקציר: 🌎לא מצאתי אימוג´י של גלים חחח the runaways מ.ת תקציר: כנסו פנימה ותגלו :-) מכשפות, שדים ובלגן (מ.ת עם רייצ´ל -המושלמת!!-) תקציר: שלושה סוגים: מכשפות, שדים ובני אנוש. כשנמצאות שתי גופות, אחת של מכשפה ואחת של שד ועליהן שלוש טבעות הקסם, טבעות מקור הקסם, בני האנוש נבהלים ופותחים במלחמה. תשאלו את אפולו! תקציר: תשאלו את אפולו שאלות, חברים- אם לא מג תהרוג אותו! תיכון המיפלצות- מ.ת.א (חדשש עוד פעםם) תקציר: ביצפר למפלצות... מ.ת חצויים|עם ילדה נחמדה אששש תקציר: .. שאלות ותשובות גיבורי האולימפוס וגורלו של אפולו תקציר: תשאלו שאלות ותגלו מ.ת מחנה החצוים~;~עם מייקי הבובספוגייי תקציר: זה לא ברור?כמה טמטום יש בעולם? יומנה של אנבת´ תקציר: בפנים:) יומני החצויים תקציר: תרגום שלי לשני הקטעים האחרונים ביומני החצויים. מ.ת "רוח משפחה" עם דיימונד תקציר: חמישה אחים- זוג הורים, בית רדוף רוחות. תירשמו! המעניש תקציר: . יציאה מהקופסה תקציר: סיפור אמיתי. הסיפור הוא על חברה שלי ואיך היא יוצאת לאט לאט מהארון ואיך הכל מתחיל מילד אחד מעצבן יפות נגד מקובל תקציר: הנשף הגדול מתקרב, את מי יבחר עומר להיות בת הזוג שלו לנשף? סיקור ספרים בעיר הספרים תקציר: אני מסקרת ספרים בעיר הספרים זיכרון ישן תקציר: מיה תלמידה חדשה בבית הספר, היא מכירה את רומי ורומי מרגישה שמיה מוכרת לה.. עוד תחרות כתיבה || אבלין תקציר: בבקשה תירשמו אני נואשת אני? מה לי ולזה? תקציר: אממ אני לא סובלת לשים תקציר כאן סוריי.... מ.ת הארי פוטר (אחרי תקופת הארי) תקציר: הוגוורטס (אוהבי נוויל התאחדו!) ליידיבאג וצ´אט נואר-Miraculous tales of ladybug and chat noir תקציר: הספר הוא ספר מעריצים וגם אני אעלה כל מיני קומיקסים מיוטיוב (לפעמים אני אתרגם אותם) תאוריות וכמובן ספוילרים! (איך אפשר לא) של ליידיבאג:) אוני צ´אן | הנטאי תקציר: #1 - אוני צ´אן. עולם החיות תקציר: תלמידה בכיתה ח´ עוברת את חייה בבית הספר החיות . אם את שומעת אבלין תקציר: מוות. נושא שקשה להתמודד איתו, במיוחד כשהוא לא טבעי. זהו סיפורה של טל, נערה שאיבדה את החברה הכי טובה שלה ואיך שהיא מנסה להתמודד עם העובדה שהיא לעולם לא תחזור... עקבות בשלג תקציר: בעולם בו קיימים שדים מתרחש סיפור אהבה מרגש ועצוב כאחד . ⛆⛆⛆הו, גשם.⛆⛆⛆ תקציר: זאנר: רומן, מסתורין, מתח, נוער, פנטזיה. סיפור אהבה בין נערה ונער. בכל פעם שיורד גשם, הנער נעלם. התינוק של המאפיה תקציר: אז...ישנו נער בן 16 שההורים שלו לא אוהבים אותו כי הוא הומו הם כועסים עליו כי הוא הלך בדרך אחרת מרצונם הם מתעללים בו בבית ולאחר שנה של התעללויות האבא נכנס לחובות עם המאפיה ומנהיג המאפיה בסופו של דבר האבא החליט למכור את הבן שלו כדי להיפטר מהחובות בהתחלה המנ העיניים היפות האלו תקציר: ילדה שכהכירה את הילד עם העיניים האלו הכול התחיל מגאליס... תקציר: סיפור מרגש שיסחוף את לבבות הקוראים! שרביט האיזמרגד תקציר: אירועים משונים פוקדים את העיירה השקטה ביינברידג´: ילדים נעלמים, סופות חול מסתוריות ודמויות משונות שמופיעות ונעלמות באמצע הלילה. כשקייט בת ה-12 ומשפחתה עוברים לגור בעיירה המנומנמת, היא נאלצת להתמודד מול דברים שמעולם לא חשבה שאפשריים. The Secret Moon daugther- בת הירח הסודית תקציר: שמתי לב שבספר שלי בת ארטמיס יש הרבה חורים בעלילה אז הנה החידוש לספר לא כמו שזה נראה (מ.ת) תקציר: ברוכים הבאים לבית הספר הממלכתי ´´קינגסלי´´,אשר ממוקם בצפון Wonderland. אתם תלמידים שנה א´. אתם לא נערים ונערות רגילים...או שאתם בני אלים,או בעלי כוחות מסוימים,או שאתם פשוט נורמיים ממש עשירים שנולדו ב-Wonderland. המשך בפנים לילה לבן תקציר: קרולין פטרסון, היא נערה יתומה שחיה בבית יתומים בשכונה נידחת בויסקונסין. שני הוריה מתו אל מול עיניה בהיותה בת 5 בלבד ומאז היא סובלת מטראומה מדם, כשהיא רואה דם היא מתעלפת. אז איך בדיוק תוכל לחשוף את הרוצח? ציטוטים מגיבורי האולימפוס ובכללי מפרסי ג´קסון ~קרדיט לכל מי שעשה לפניי~ תקציר: ציטוטים יפים, מצחיקים, לחיים מפרסי ג´קסון וגיבורי האולימפוס גיבורי האולימפוס- הרפתקה נוספת תקציר: מה דרוש כדי לאהוב את הספר? חיים לרגע (לפעמים סוטה) תקציר: מסופר על נערה בת 17 שמסיימת את בית הספר. היא דיי מקובלת ואומרים שהיא יפה. חצי מהבנים בכיתה היו חברים שלה, אבל היא נפרדה מהם בגלל שיש סוף לכל דבר. היא לא מאמינה באסטרולוגיה אבל יום אחד חברה שלה, שכן מאמינה, מגלה משהו. בסוף זה קורה באמת, וזה האונס של שובל, סתם דברים תקציר: חשבתי להעלות לפה כל מיני מיני-פאנפיקים על גיבורי האולימפוס/גורלו של אפולו. כאילו, קטעים שרציתי להרחיב לפאנפיקים אבל לא היה לי מה להוסיף. מקווה שימצא חן בעיניכם! (זה לא יהפוך לספרים מדהימים, כן?) תחפושות לפורים||דיידי תקציר: כל התחפושות הכי שוות וחמדמדות בשבילכם, מוזמנים לקחת טיפים ולהיות הכי חמדמדים בפורים בכיתה. תשאלו את ליידי באג תקציר: תשאלו את כוכבי הסדרה ליידי באג שאלותהקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!