התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
30721 קוראים


פרק 15 - שקר תמורת הצלחה
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה | פורסם לפני 29 חודשים
  


פרק חמש עשרה


שקר תמורת הצלחהאם ג´רי היה כזה חכם, הוא לא היה מאמין לה. היא לא מרגישה כלפיו אף רגש רומנטי ... הוא המשיך לחייך אליה ולבסוף שבר את המתח "תפגשי אותי היום בשלוש, ביער על יד הבית שלי." זה לא היה צפוי ... בשביל מה להיפגש עמו? ועוד ביער מבודד. מלאני מעט גיחכה, אולי בחוסר אמון. 

 "ג´רי, אתה רציני? מדוע ביער?" שאלה הנערה, היא אכן מיהרה ... המבחן עמד להתחיל בכל רגע, בסיומה של ההפסקה. 

 "זאת הפתעה, את תאהבי אותה." השיב לה. מבחינת מלאני, הסיטואציה הייתה מוזרה ותשובותיו של הילד היו מסתוריות. הוא נאנח ופנה ללכת, עובר אותה בלי להביט עליה. מלאני קימטה את מצחה בחוסר הבנה ´אוקיי. עשיתי את זה. עכשיו, תן לי להצליח במבחן!´ היא לא רצתה לעשות את זה ולשקר לג´רי, אך היא הייתה מוכרחה, זה היה התנאי של השטן. לפתע הופיע מולה חתול שחור, בעל עיניים זהובות; הוא גרגר קצת וקרץ לעברה "נו באמת ... אולי תאמר לי כבר אם זה היה בסדר, אני חייבת להצליח במבחן." 

 "מצויין. המאה הוא שלך עכשיו." סינן החתול מבין שפתיו. הנערה נאנחה בהקלה. 

 "תודה רבה לך, הייתי בטוחה ש -" מלאני הביטה לאחור והבחינה כי כמה מן הילדים צופים עליה, פיהם פעור. החתול חזר ליילל והתחכך ברגליה של מלאני, כרגע היה הוא יצור תמים. 

 "את משוגעת? למה את מדברת אל חתול?" שאלה תוך כדי צחקוק אחת הילדות והם פנו לדרכם. מלאני חרקה בשיניה בכעס ... הכל באשמתו. החתול השטני נעלם ומלאני שבה אל כיתתה בתום ההפסקה. 


***


כצפוי, המבחן היה קלי קלות. היא כלל לא התאמנה למבחן הזה, אך השטן שידר לה את התשובות בראשה. היא הייתה מרוצה ולפתע נזכרה בדבריו של ג´רי, האם תבריז לו? כשחזרה לביתה בסיום יום הלימודים, הגיע אל אפה ריח מתקתק, היא צעדה באיטיות אל המטבח ונשנקה בבהלה; במטבח עמד לו גבר בשנות הארבעים לחייו, נאה עד מאוד ובעל עיניים כחולות ושיער בלונדיני. הוא פנה להביט עליה "הו, כבר הגעת?" שאל אותה בנימתו המוכרת והערמומית. 

 "אנא ממך! תפסיק להבהיל אותי ..." ביקשה מלאני ונשמה בהקלה, השטן הזה ... לא מפסיק להבהיל אותה בצורותיו המשונות אליהן הוא הופך. "מה ... אתה עושה?" שאלה בחוסר הבנה. 

 "החלטתי לאפות לך עוגה, אולי להתנהג כמו בן אנוש ליום אחד." תשובתו הותירה את מלאני מבולבלת, הריח המתקתק היה של עוגה ... היא הציצה אל פנים התנור, שם התחממה לה עוגת שוקולד מפוארת ומגרה. 

 "רק שלא תרעיל אותי ... הריי אתה השטן אחרי הכל." התלוצצה הנערה ונחתה על הספה בסלון בתשישות, היא הייתה עייפה מכל היום הזה. 

 "חס וחלילה, אני בסך הכל טוב לב ..." אמר וגיחך לעצמו, קולו היה ציני מתמיד. הוא קרב אל מלאני ולבסוף התיישב מולה. "אז, את מתכוונת להיפגש עם ג´רי?" שאל אותה. זה היה ברור לה שהוא יודע על כל הסיפור, אין דבר שהשטן לא יכל לדעת. 


 "אני לא יודעת, הריי שיקרתי לו ואני ממש לא מאוהבת בו." ענתה לו מלאני בתסכול רב "איני רוצה לפגוע בו, אף על פי שהוא ילד מעצבן ... מה אתה מציע לעשות?" היא לא האמינה לעצמה, היא מתייעצת עם השטן? לא משנה כמה זמן יעבור, היא לא תתרגל לנוכחותה של הישות הזאת. 

 "כבת אדם בעלת לב רחב, עלייך ללכת לשם ולא להעציב אותו, הלא כן?" השיב לה והרים את אחת מגבותיו. מלאני נאנחה "חשבי פעמיים, מציע לך לשקול את זה בכובד ראש." אמר בחצי חיוך. הנימה שלו כל כך ערמומית, עד שמלאני התקשתה להאמין כי הוא מדבר איתה ברצינות. 

 "אוי לי! העוגה!" קרא כמישהו "ששכח", ומיהר אל התנור, הוא חייך ברשעות כשהנערה לא ראתה זאת. ´טפשונת ... נופלת בפח יותר מהר משחשבתי.´ הוא גיחך לעצמו והחל לזמזם שיר לא מוכר.***


בזמן שהתרחצה, התפלאה בכל פעם מחדש מן הגוף הצעיר שלה כבת שבע עשרה כעת, העור החלק והפנים הרכות ... ולחשוב שנפשה היא בעצם בת ארבעים. מלאני כמעט ושכחה כי היא בעצם לא ילדה, אלא אישה בגיל העמידה ... ואת המתנה הזו, של המראה הצעיר, נתן לה השטן. עד היום, מלאני ניסתה להבין: מדוע בחר דווקא בה? מחשבות רבות התרוצצו במוחה כאשר התרחצה. היא לא הכחישה, השטן יכל להופיע בכל מקום שהוא רוצה והיא דיי חששה שמה יופיע במקלחת, בזמן שהיא עירומה לגמרי. לבסוף, היא הסכימה ללכת בעוד שעה לפגישה עם ג´רי, אף על פי שלא ידעה מהן כוונותיו, כעת תוכל לומר לו שלא התכוונה באמת למה שהיא אמרה ושהיא ממש לא מאוהבת בו, היא תהיה כנה ולצערה הוא חייב לדעת האמת. לאחר שסיימה להתרחץ, התארגנה למפגש ואף טעמה תוך כדי את העוגה שאפה "לכבודה" השטן, כמובן שהיא הייתה טעימה. מלאני הרגישה טוב עם עצמה, הבגדים והמראה שלה, משהו שלא היה לה לפני מספר שבועות. 


כשהגיע אל אותו יער מדובר, על יד ביתו של ג´רי (הוא כיוון אותה לאן ללכת בעזרת הפלאפון) נראה כי אף אחד לא חיכה לה והיה שומם נורא. היא הביטה לכל עבר, שואלת את עצמה איפה ג´רי? עד ... שהרגישה חבטה עזה בראש, ראתה שחור ואיבדה את ההכרה. 
הירשם לאתר כדי להגיב

45 תגובות
Waterli - miss lonely
יאי !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!
עודכן לפני 601 ימים
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה
פרק חדש ומחודש בקרוב מאוד!
עודכן לפני 601 ימים
Waterli - miss lonely
המשךךךךךךךךךך
עודכן לפני 630 ימים
אבוקביר נודר מלשינים דוקר.
יותר מחצי שנה אני ממש רואה שאת מעלה פרקים בקציב מטורףףףףףףףףףףף
עודכן לפני 634 ימים
אלה היוניקורנית♥
חצי שנה עברה ולא העלאת פרק
עודכן לפני 679 ימים
hkhkhkhk
תמישיכיייייי אני באמת צריכה משהו לקרואאאא תשמעי את כותבת מושלם חשבת להיות סופרת?
עודכן לפני 681 ימים
♥♥שני♥♥
תתעלמי מהמפגרים.. תמשיכיייייייייייייייייייי
עודכן לפני 712 ימים
רז נדלר

עודכן לפני 721 ימים
Aluma Chaun
תמשיכי 😁
עודכן לפני 728 ימים
ל||נ||ה
חנוש תתעלמי את כותבת מושלם!! תמשיכי מתי שאת יכולה אנשים עסוקים יש להם עוד חיים חוץ מהמחשב
עודכן לפני 753 ימים
נועה ספרים זה אהבה -שגיאות זה בשיגרה
חברה היא משחקת מכם יש להמון זמן ליכתוב פרקים היא סתם רוצה שהיו מלה תגובות
עודכן לפני 753 ימים
nina-♥
בבקשה תמשיכיייי♥.♥♥♥♥♥
עודכן לפני 755 ימים
אליס קאלן בנשמה!!!
די זה לא הגיוני שאמרת בקרוב לפני חמש חודשים ולא כתבת!
עודכן לפני 761 ימים
tooly
תמשיכי אני ממש במתח, נו פליז...
עודכן לפני 776 ימים
ל||נ||ה
המשךךךךךךך
עודכן לפני 781 ימים
אריאנה .
אני מבינה שאת עסוקה אבל 4 חודשים זה ממש לא צחוק
עודכן לפני 782 ימים
רוואן_סברינה
בבקשה תמשיייכיייי
עודכן לפני 817 ימים
גלוש~סיפורים ♥ #גמאנינגדביריונות! #סאמר_פוראברღ
המשךךך!! מתחחחח
עודכן לפני 829 ימים
מאיה סיפורים ועיצובים:)
בסדר אני מבינה את זה שאת עסוקה...אבל 2 חודשים זה הרבה זמן זה 60 ימים
עודכן לפני 835 ימים
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה
אני הייתי עסוקה ואני רצינית בהחלט.
עודכן לפני 835 ימים
מאיה סיפורים ועיצובים:)
את לא רצינית... עברו 2 חודשים
עודכן לפני 835 ימים
סתיו הייתה פה! (;
פליז תמשיכי בשבוע הקרוב
עודכן לפני 835 ימים
nina-♥
תמשיכיייי סיפור מושלםםם♥
עודכן לפני 850 ימים
הילה | Hila
אממ .. ועוד דבר.. יש אנשים שלא מגלים את הכישרון שלהם .. בערך אולי בגיל 40 + .. למשל, הכישרון שלי זה אומנות וציור.. אצלך כבר אפשר להבין שהכישרון שלך זה כתיבת סיפורים וכאלו
עודכן לפני 858 ימים
הילה | Hila
אני חייבת להגיד... שאני מעריצה שלך -,- אין מה להגיד!!! יש לך סיפור מושלםםם!!! תגידי, חשבת אולי להיות סופרת כשתהיה גדולה ? (אני רצינית)
עודכן לפני 858 ימים
oriyan
תמשיכי! את מותחת אותי יש לך סיפורים מושלמים!😇😇😇😇
עודכן לפני 861 ימים
שירה😄
של אבלה ןאם יש המשך לרותם המהממת כפרה עליה ילדה קסם, אני חייבת את זה בגללך אני הולכת לישון בתחושת החמצה של סוף נהדר את צריכה ללמוד שסיפור סופו להסתיים אני בוכה עכשיו הרבה באמת😢😢😢😢
עודכן לפני 862 ימים
שירה😄
דאאאאייי חן את משגעת אותי את כותבת סיפורי ומפסיקה באמצע אני אתאבד בסוף אני מעריצה מושבעת שלך אל תעשי לי את זה זה עושה לי צער עוד אני רוצה שתמשיכי את דוגמא טובה ונעלי עקב וגם ילדיי עליית הגג ואז ילדה ש
עודכן לפני 862 ימים
טל ברוני
וואי מהמם תמשיכייייי
עודכן לפני 862 ימים
liam_princess
המשךךךךךךךךךךךך
עודכן לפני 866 ימים
liam_princess
המשךךךךךךךךךךךך
עודכן לפני 866 ימים
hili555
רק בבקשה תמשיכי
עודכן לפני 870 ימים
יאטו סאמה ~ סושי זה שמעקסי ~ אני רול גדול שאוכל את הכל לול ^
בקרוב זה מתי?!
עודכן לפני 884 ימים
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה
בקרוב
עודכן לפני 890 ימים
קפטנית האייליינר
תמשיכייי
עודכן לפני 891 ימים
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה
בקרוב
עודכן לפני 895 ימים
נמנ
תמשיכי
עודכן לפני 895 ימים
מאיה סיפורים ועיצובים:)
רואים את זה, את כותבת מדהים!
עודכן לפני 901 ימים
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה
אננס, אני תמיד נותנת אל כולי...
עודכן לפני 901 ימים
.אליס.
מהמם תמשיכי♥
עודכן לפני 901 ימים
מאיה סיפורים ועיצובים:)
ואוו איזה פרק יפה!!!!!!!!! תמשיכי:)
עודכן לפני 902 ימים
#ican´´teven
לדעתי לא נתת את כולך פה. וככה זה גם בספר השני שלך שאני קוראת. אבל מסקרן אותי אם ההמשך יהיה יותר טוב. ואת השואלת את עצמה איפה ג´רי? הייתי ממליצה ככה שיראו שהיא שואלת את עצמה.
עודכן לפני 902 ימים
?¿
תמשיכייייייייייי
עודכן לפני 902 ימים
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה
:)
עודכן לפני 902 ימים
LOKIDDD
המשךךךךך D:::::
עודכן לפני 902 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

המשך לי ולרין סו...
נשאלה לפני 8 שעות ע"י 𝒹𝓮𝓋𝓲𝓁 (כרגע יש 23 תשובות)

מי לומד עכשיו על שלומציון המלכה ואלכסנדר ינאי?
נשאלה לפני 3 שעות ע"י KᗩᗯᗩII ♡ (כרגע יש תשובה אחת)

סיפורים נוספים
דוגמה טובה ונעלי עקב (14+) || חן סיפורים תקציר: דרמה משפחתית: הספר נכתב מנקודת מבטה של אולגה, בת השש. הוריה גרושים ואמה אלכוהוליסטית ועובדת בזנות. מגיל שנתיים, אולגה מחקה את אמה בהכל, היא לא יודעת שזה לא בסדר. אביה נלחם עליה, לא יודע איזו דוגמה רעה מקבלת בתו. פתאום בת 17 || חן סיפורים תקציר: מלאני בת ה - 40 היא אישה ממורמרת, רווקה וחסרת עבודה. נמאס לה מהחיים האלה והיא מנסה להתאבד ... אך לפתע מופיע בפניה השטן. מלאני מבצעת עמו עסקה (שתתחרט עליה) ולמחרת בבוקר הופכת להיות בת 17. היא לא יודעת מה עומד לקרות לה. כאן קבור הכלב (15+) || חן סיפורים תקציר: ספר דרמה ופנטזיה הנכתב מנקודת מבטו של נמרוד בן ה - 15. נמרוד הוא ילד רע, הוא מתעלל בבעלי חיים בלי הרף וגורם למותו של כלב הבית. לאחר שהכלב נקבר, נמרוד מגלה שעשה את הטעות של חייו, עליה הוא ישלם. הצד האפל של סרטי הילדים תקציר: רוצים לדעת מה עומד מאחורי הסרטים האהובים, עליהם גדלנו? בואו וגלו את נסתרות עולם סרטי הילדים. אזהרה: הספר מכיל ספויילרים ותיאוריות מטרידות, הן עלולות להרוס לך את הילדות! זו לא מי שאני || פאנפיק על המועמדת תקציר: הסתכלתי בנערה היפה במראה, המועמדת המושלמת, יפה, מנומסת, שקטה, צייתנית. אבל זו לא הייתה אני, בכלל לא. חוקים חדשים | מ.ת.א תקציר: בפנים. עולמות מכושפים מ.ת מ.ת.א תקציר: אתם נערים ונערות המייצגים מקבילים שנפגשים בלוס אנג´לס ועוברים בין מימדים מ.ת מחנה החצויים (איזה מקורית אני) תקציר: . מיפ. תקציר: פשוט כל מה שעולה לי לראש וכאלה. הרוב מימס ותמונות. תשאלו את וולדמורט! תקציר: בגלל שאף אחד לא עשה את זה, אני עושה את זה. המכשפים של מרלין והחרב של ארתור תקציר: רקערקערע אחרי הביחד תקציר: גרייס והחבר (רומנטי) שלה נפרדים- הוא טס להוואי והיא נשארת בארץ. ומה היא מגלה? חכו ותראו. מריקולס ליידיבאג & צ´אט נואר עונות 2+3 המידע || אריאנה ליידי נואר ♥ תקציר: ספר המידע, התאוריות והספוילרים של מריקולס ליידיבאג וצ´אט נואר חזר! בספר ישנם ספוילרים, תאוריות, מידע ופרקים חדשים אשר יצאו! בואו היכנסו לעולם של מריקולס! אהבה ואכזבה תקציר: בספר תקועים בעבר מ.ת תקציר: בספר אהבה ואכזבה תקציר: תגלו בהמשך........... תמונות יפות תקציר: בספר הזה יש תמונות יפות תחרות כתיבה מקצועית| דרו ריי תקציר: תחרות כתיבה רצינית ומקצועית... המשימות יתמקדו בעיקר על שיפור הכתיבה שלכם ועל מקוריות, זה עומד להיות כיף! עולם הדוגמניות|רכילויות וכזה XD|יולי תקציר: בואו בואו נעשה קצת צחוקים, צריך קצת שטויות לאזן את כל החרא שאני כותבת עליו היער האפל | מ.ת.א תקציר: --->.<--- דוגמה טובה ונעלי עקב (14+) || חן סיפורים תקציר: דרמה משפחתית: הספר נכתב מנקודת מבטה של אולגה, בת השש. הוריה גרושים ואמה אלכוהוליסטית ועובדת בזנות. מגיל שנתיים, אולגה מחקה את אמה בהכל, היא לא יודעת שזה לא בסדר. אביה נלחם עליה, לא יודע איזו דוגמה רעה מקבלת בתו. הספר הגדול של הארי פוטר תקציר: אוהבים הארי פוטר כמוני ומעניין אתכם לדעת קצת יותר? אז זה הספר שלכם פנימיית גוולטאן תקציר: סילביה היא נערה חדשה בפנימיית גוולטאן, כמו נערות רבות בגילה. איך הימים הראשונים יעברו בפנימייה? איזו חברות חדשות היא תכיר ואת מי היא עלולה לפגוש? ומי זו ג´יזל? פנימיית גוולטאן, הנה אנחנו מתחילים. היער המכושף מ.ת (רק בנות) תקציר: מ.ת של בנות בלבד!!! טיפים לציידות ארטמיס מתחילות תקציר: שימו לב: הספר נכתב כבדיחה אוקי? לא לקחת כלום ברצינות הוא אוהב אותי? | פאנפיק על סוי לונה תקציר: אחרי שמתאו עוזב לאיטליה לונה מאבדת את הזיכרון ושוכחת את כל הזיכרונות שלה איתו, לונה מתחילה את שנת הלימודים האחרונה בבלייק האם תגלה שהיא סול בנסון? ומה יקרה שמתאו יחזור ולונה לא תזכור אותו? (עלילות עונה 1 בלבד) רק רציתי...The fox girl🦊🦊 תקציר: נו אין לי כוחחח הדעות הלא חשובות שלי~ תקציר: עצוב ילדות שנות ה80 תקציר: לא מגלה m+a -mariculous lady bug תקציר: כשאדריאן מתאהב במרינט ... וכשליידיבאג מתאהבת בצאט ... מה קורה כשאדריאן לומד להכיר את מרינט וליידיבאג את צאט ? להיות חצויי זה לא קל תקציר: פאנפיק לפרסי ג´קסון? סוי ליה תקציר: מישהי חדשה מגיעה לג´ם אנד רולר סוי לונה הדור הבא תקציר: לאחר הרבה שנים הדור הבא של סוי לונה מגיע ובגדול! החיים על פי אביב תקציר: אביב היא נערה שחייה את כל חייה בפנימיה ולא מכירה את הוריה. לפני יום הולדתה ה- 16 היא החליטה לנסות לחקור ולמצוא אותם וביום הולדת היא ברחה מהפנימיה בנסיון נואש למצוא את הוריה. מה יקרה לה? האם היא תצליח במשימתה ותמצא את הוריה? כל זאת ועוד בסיפור... בת אפולו- רקומים מזכרונות תקציר: בספר. אהבה מסובכת: פאנפיק על ליידיבאג תקציר: .... בעקבות התיבה- החטיפה תקציר: פאנפיק לפרסי ג´קסון בואו נבנה את עיר הספרים מחדש! תקציר: ביפ וניה! מפעל חתימות תקציר: בספר סיפורי אימה במשפט תקציר: משפטים קצרים ומלחיצים- היה כזה ספר פעם באתר אבל הוא נמחק, אז אני עושה חדש^^ העולם הירוק החייכן והאכזרי תקציר: ילדה שכל החיים שלה מתהפכים בגלל אהבה הרוח מבית השכן תקציר: מי גר בבית השכן? האם זה ילד - או אולי לא? לפרוט על מיתרי הלב|| אבלין תקציר: סיפורם של חמישה חברי להקה, לכל אחד יש את הבעיות שלו, את החששות שלו, את רקע שלו. אבל לכולם דבר אחד משותף: אהבתם למוזיקה. מ.ת בשביל לינה~ תקציר: לינהההההה בואי לפה~ אני אוהבת את ליידיבאג♥ תקציר: תיארויות, ספולרים, תקצירים, והמון המון מידע על ליידיבאג! אם אתם מטורפים על ליידיבאג כמוני, אתם מוזמנים להכנס לספר ולהצטרף למחשבות המטורפות שעולות לי על ליידיבאג בכל יום.... :) מ.ת למוזיקאים צעירים תקציר: בספר~ אקדמיה למרגלים צעירים מ. ת. א תקציר: בפנים מוזיקת הקסם מ.ת תקציר: אין תקציר. אבל זה הולך להיות מעניין. תחרות כתיבה • secret תקציר: תחרות כתיבה • secretהקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | עיר הציורים | עיר הלימודים | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!