התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
34574 קוראים


פרק 15 - שקר תמורת הצלחה
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה | פורסם לפני 37 חודשים
  


פרק חמש עשרה


שקר תמורת הצלחהאם ג´רי היה כזה חכם, הוא לא היה מאמין לה. היא לא מרגישה כלפיו אף רגש רומנטי ... הוא המשיך לחייך אליה ולבסוף שבר את המתח "תפגשי אותי היום בשלוש, ביער על יד הבית שלי." זה לא היה צפוי ... בשביל מה להיפגש עמו? ועוד ביער מבודד. מלאני מעט גיחכה, אולי בחוסר אמון. 

 "ג´רי, אתה רציני? מדוע ביער?" שאלה הנערה, היא אכן מיהרה ... המבחן עמד להתחיל בכל רגע, בסיומה של ההפסקה. 

 "זאת הפתעה, את תאהבי אותה." השיב לה. מבחינת מלאני, הסיטואציה הייתה מוזרה ותשובותיו של הילד היו מסתוריות. הוא נאנח ופנה ללכת, עובר אותה בלי להביט עליה. מלאני קימטה את מצחה בחוסר הבנה ´אוקיי. עשיתי את זה. עכשיו, תן לי להצליח במבחן!´ היא לא רצתה לעשות את זה ולשקר לג´רי, אך היא הייתה מוכרחה, זה היה התנאי של השטן. לפתע הופיע מולה חתול שחור, בעל עיניים זהובות; הוא גרגר קצת וקרץ לעברה "נו באמת ... אולי תאמר לי כבר אם זה היה בסדר, אני חייבת להצליח במבחן." 

 "מצויין. המאה הוא שלך עכשיו." סינן החתול מבין שפתיו. הנערה נאנחה בהקלה. 

 "תודה רבה לך, הייתי בטוחה ש -" מלאני הביטה לאחור והבחינה כי כמה מן הילדים צופים עליה, פיהם פעור. החתול חזר ליילל והתחכך ברגליה של מלאני, כרגע היה הוא יצור תמים. 

 "את משוגעת? למה את מדברת אל חתול?" שאלה תוך כדי צחקוק אחת הילדות והם פנו לדרכם. מלאני חרקה בשיניה בכעס ... הכל באשמתו. החתול השטני נעלם ומלאני שבה אל כיתתה בתום ההפסקה. 


***


כצפוי, המבחן היה קלי קלות. היא כלל לא התאמנה למבחן הזה, אך השטן שידר לה את התשובות בראשה. היא הייתה מרוצה ולפתע נזכרה בדבריו של ג´רי, האם תבריז לו? כשחזרה לביתה בסיום יום הלימודים, הגיע אל אפה ריח מתקתק, היא צעדה באיטיות אל המטבח ונשנקה בבהלה; במטבח עמד לו גבר בשנות הארבעים לחייו, נאה עד מאוד ובעל עיניים כחולות ושיער בלונדיני. הוא פנה להביט עליה "הו, כבר הגעת?" שאל אותה בנימתו המוכרת והערמומית. 

 "אנא ממך! תפסיק להבהיל אותי ..." ביקשה מלאני ונשמה בהקלה, השטן הזה ... לא מפסיק להבהיל אותה בצורותיו המשונות אליהן הוא הופך. "מה ... אתה עושה?" שאלה בחוסר הבנה. 

 "החלטתי לאפות לך עוגה, אולי להתנהג כמו בן אנוש ליום אחד." תשובתו הותירה את מלאני מבולבלת, הריח המתקתק היה של עוגה ... היא הציצה אל פנים התנור, שם התחממה לה עוגת שוקולד מפוארת ומגרה. 

 "רק שלא תרעיל אותי ... הריי אתה השטן אחרי הכל." התלוצצה הנערה ונחתה על הספה בסלון בתשישות, היא הייתה עייפה מכל היום הזה. 

 "חס וחלילה, אני בסך הכל טוב לב ..." אמר וגיחך לעצמו, קולו היה ציני מתמיד. הוא קרב אל מלאני ולבסוף התיישב מולה. "אז, את מתכוונת להיפגש עם ג´רי?" שאל אותה. זה היה ברור לה שהוא יודע על כל הסיפור, אין דבר שהשטן לא יכל לדעת. 


 "אני לא יודעת, הריי שיקרתי לו ואני ממש לא מאוהבת בו." ענתה לו מלאני בתסכול רב "איני רוצה לפגוע בו, אף על פי שהוא ילד מעצבן ... מה אתה מציע לעשות?" היא לא האמינה לעצמה, היא מתייעצת עם השטן? לא משנה כמה זמן יעבור, היא לא תתרגל לנוכחותה של הישות הזאת. 

 "כבת אדם בעלת לב רחב, עלייך ללכת לשם ולא להעציב אותו, הלא כן?" השיב לה והרים את אחת מגבותיו. מלאני נאנחה "חשבי פעמיים, מציע לך לשקול את זה בכובד ראש." אמר בחצי חיוך. הנימה שלו כל כך ערמומית, עד שמלאני התקשתה להאמין כי הוא מדבר איתה ברצינות. 

 "אוי לי! העוגה!" קרא כמישהו "ששכח", ומיהר אל התנור, הוא חייך ברשעות כשהנערה לא ראתה זאת. ´טפשונת ... נופלת בפח יותר מהר משחשבתי.´ הוא גיחך לעצמו והחל לזמזם שיר לא מוכר.***


בזמן שהתרחצה, התפלאה בכל פעם מחדש מן הגוף הצעיר שלה כבת שבע עשרה כעת, העור החלק והפנים הרכות ... ולחשוב שנפשה היא בעצם בת ארבעים. מלאני כמעט ושכחה כי היא בעצם לא ילדה, אלא אישה בגיל העמידה ... ואת המתנה הזו, של המראה הצעיר, נתן לה השטן. עד היום, מלאני ניסתה להבין: מדוע בחר דווקא בה? מחשבות רבות התרוצצו במוחה כאשר התרחצה. היא לא הכחישה, השטן יכל להופיע בכל מקום שהוא רוצה והיא דיי חששה שמה יופיע במקלחת, בזמן שהיא עירומה לגמרי. לבסוף, היא הסכימה ללכת בעוד שעה לפגישה עם ג´רי, אף על פי שלא ידעה מהן כוונותיו, כעת תוכל לומר לו שלא התכוונה באמת למה שהיא אמרה ושהיא ממש לא מאוהבת בו, היא תהיה כנה ולצערה הוא חייב לדעת האמת. לאחר שסיימה להתרחץ, התארגנה למפגש ואף טעמה תוך כדי את העוגה שאפה "לכבודה" השטן, כמובן שהיא הייתה טעימה. מלאני הרגישה טוב עם עצמה, הבגדים והמראה שלה, משהו שלא היה לה לפני מספר שבועות. 


כשהגיע אל אותו יער מדובר, על יד ביתו של ג´רי (הוא כיוון אותה לאן ללכת בעזרת הפלאפון) נראה כי אף אחד לא חיכה לה והיה שומם נורא. היא הביטה לכל עבר, שואלת את עצמה איפה ג´רי? עד ... שהרגישה חבטה עזה בראש, ראתה שחור ואיבדה את ההכרה. 
הירשם לאתר כדי להגיב

43 תגובות
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה
פרק חדש ומחודש בקרוב מאוד!
עודכן לפני 843 ימים
Waterli - miss lonely
המשךךךךךךךךךך
עודכן לפני 872 ימים
אבוקביר נודר מלשינים דוקר.
יותר מחצי שנה אני ממש רואה שאת מעלה פרקים בקציב מטורףףףףףףףףףףף
עודכן לפני 876 ימים
אלה היוניקורנית♥
חצי שנה עברה ולא העלאת פרק
עודכן לפני 921 ימים
hkhkhkhk
תמישיכיייייי אני באמת צריכה משהו לקרואאאא תשמעי את כותבת מושלם חשבת להיות סופרת?
עודכן לפני 923 ימים
♥♥שני♥♥
תתעלמי מהמפגרים.. תמשיכיייייייייייייייייייי
עודכן לפני 954 ימים
רז נדלר

עודכן לפני 963 ימים
Aluma Chaun
תמשיכי 😁
עודכן לפני 969 ימים
ל||נ||ה
חנוש תתעלמי את כותבת מושלם!! תמשיכי מתי שאת יכולה אנשים עסוקים יש להם עוד חיים חוץ מהמחשב
עודכן לפני 995 ימים
נועה ספרים זה אהבה -שגיאות זה בשיגרה
חברה היא משחקת מכם יש להמון זמן ליכתוב פרקים היא סתם רוצה שהיו מלה תגובות
עודכן לפני 995 ימים
nina-♥
בבקשה תמשיכיייי♥.♥♥♥♥♥
עודכן לפני 996 ימים
אליס קאלן בנשמה!!!
די זה לא הגיוני שאמרת בקרוב לפני חמש חודשים ולא כתבת!
עודכן לפני 1003 ימים
tooly
תמשיכי אני ממש במתח, נו פליז...
עודכן לפני 1017 ימים
ל||נ||ה
המשךךךךךךך
עודכן לפני 1023 ימים
אריאנה .
אני מבינה שאת עסוקה אבל 4 חודשים זה ממש לא צחוק
עודכן לפני 1024 ימים
רוואן_סברינה
בבקשה תמשיייכיייי
עודכן לפני 1059 ימים
גלוש~סיפורים ♥ #גמאנינגדביריונות! #סאמר_פוראברღ
המשךךך!! מתחחחח
עודכן לפני 1071 ימים
מאיה סיפורים ועיצובים:)
בסדר אני מבינה את זה שאת עסוקה...אבל 2 חודשים זה הרבה זמן זה 60 ימים
עודכן לפני 1077 ימים
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה
אני הייתי עסוקה ואני רצינית בהחלט.
עודכן לפני 1077 ימים
מאיה סיפורים ועיצובים:)
את לא רצינית... עברו 2 חודשים
עודכן לפני 1077 ימים
nina-♥
תמשיכיייי סיפור מושלםםם♥
עודכן לפני 1091 ימים
הילה | Hila
אממ .. ועוד דבר.. יש אנשים שלא מגלים את הכישרון שלהם .. בערך אולי בגיל 40 + .. למשל, הכישרון שלי זה אומנות וציור.. אצלך כבר אפשר להבין שהכישרון שלך זה כתיבת סיפורים וכאלו
עודכן לפני 1100 ימים
הילה | Hila
אני חייבת להגיד... שאני מעריצה שלך -,- אין מה להגיד!!! יש לך סיפור מושלםםם!!! תגידי, חשבת אולי להיות סופרת כשתהיה גדולה ? (אני רצינית)
עודכן לפני 1100 ימים
oriyan
תמשיכי! את מותחת אותי יש לך סיפורים מושלמים!😇😇😇😇
עודכן לפני 1103 ימים
שירה😄
של אבלה ןאם יש המשך לרותם המהממת כפרה עליה ילדה קסם, אני חייבת את זה בגללך אני הולכת לישון בתחושת החמצה של סוף נהדר את צריכה ללמוד שסיפור סופו להסתיים אני בוכה עכשיו הרבה באמת😢😢😢😢
עודכן לפני 1104 ימים
שירה😄
דאאאאייי חן את משגעת אותי את כותבת סיפורי ומפסיקה באמצע אני אתאבד בסוף אני מעריצה מושבעת שלך אל תעשי לי את זה זה עושה לי צער עוד אני רוצה שתמשיכי את דוגמא טובה ונעלי עקב וגם ילדיי עליית הגג ואז ילדה ש
עודכן לפני 1104 ימים
טל ברוני
וואי מהמם תמשיכייייי
עודכן לפני 1104 ימים
liam_princess
המשךךךךךךךךךךךך
עודכן לפני 1108 ימים
liam_princess
המשךךךךךךךךךךךך
עודכן לפני 1108 ימים
hili555
רק בבקשה תמשיכי
עודכן לפני 1112 ימים
יאטו סאמה ~ סושי זה שמעקסי ~ אני רול גדול שאוכל את הכל לול ^
בקרוב זה מתי?!
עודכן לפני 1126 ימים
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה
בקרוב
עודכן לפני 1132 ימים
קפטנית האייליינר
תמשיכייי
עודכן לפני 1133 ימים
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה
בקרוב
עודכן לפני 1137 ימים
נמנ
תמשיכי
עודכן לפני 1137 ימים
מאיה סיפורים ועיצובים:)
רואים את זה, את כותבת מדהים!
עודכן לפני 1143 ימים
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה
אננס, אני תמיד נותנת אל כולי...
עודכן לפני 1143 ימים
.אליס.
מהמם תמשיכי♥
עודכן לפני 1143 ימים
מאיה סיפורים ועיצובים:)
ואוו איזה פרק יפה!!!!!!!!! תמשיכי:)
עודכן לפני 1143 ימים
#ican´´teven
לדעתי לא נתת את כולך פה. וככה זה גם בספר השני שלך שאני קוראת. אבל מסקרן אותי אם ההמשך יהיה יותר טוב. ואת השואלת את עצמה איפה ג´רי? הייתי ממליצה ככה שיראו שהיא שואלת את עצמה.
עודכן לפני 1143 ימים
?¿
תמשיכייייייייייי
עודכן לפני 1143 ימים
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה
:)
עודכן לפני 1143 ימים
LOKIDDD
המשךךךךך D:::::
עודכן לפני 1143 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

אתם ילדים קטנים רצח , כולכם
נשאלה לפני 21 דקות ע"י אח שלך (כרגע יש 2 תשובות)

עזרו לנו להציל את עיר הספרים
נשאלה לפני 3 שעות ע"י Fucking Sociopath (כרגע יש 5 תשובות)

סיפורים נוספים
פתאום בת 17 || חן סיפורים תקציר: מלאני בת ה - 40 היא אישה ממורמרת, רווקה וחסרת עבודה. נמאס לה מהחיים האלה והיא מנסה להתאבד ... אך לפתע מופיע בפניה השטן. מלאני מבצעת עמו עסקה (שתתחרט עליה) ולמחרת בבוקר הופכת להיות בת 17. היא לא יודעת מה עומד לקרות לה. הצד האפל של סרטי הילדים תקציר: רוצים לדעת מה עומד מאחורי הסרטים האהובים, עליהם גדלנו? בואו וגלו את נסתרות עולם סרטי הילדים. אזהרה: הספר מכיל ספויילרים ותיאוריות מטרידות, הן עלולות להרוס לך את הילדות! תהיי יפה ותשתקי || חן סיפורים תקציר: מרגנית בת ה - 25, היא בת המעמד הבורגני. (שנת 1769, המאה ה - 18) היא צייתנית לבעלה ואמא נפלאה לשני ילדיה. אבל ... היא רוצה שינוי. היא מרגישה כמו בובה על חוט וזה ממש לא מוצא חן בעיניה. ספר פמיניסטי והיסטורי, על העלייה במעמד הנשי שבאותה התקופה. דוגמה טובה ונעלי עקב (14+) || חן סיפורים תקציר: דרמה משפחתית: הספר נכתב מנקודת מבטה של אולגה, בת השש. הוריה גרושים ואמה אלכוהוליסטית ועובדת בזנות. מגיל שנתיים, אולגה מחקה את אמה בהכל, היא לא יודעת שזה לא בסדר. אביה נלחם עליה, לא יודע איזו דוגמה רעה מקבלת בתו. עבדים מ.ת תקציר: בגלל שעוד מעט האתר נסגר וכמה ביקשו ממני אז למה לא כבלים [12+] תקציר: מרגרט היא בחורה צעירה המתעוררת בבית זר ללא זיכרונות ומחפשת אחר דברים מוכרים שיעזרו לה להיזכר. בעוד היא מחפשת אחר תשובות, היא מוצאת את עצמה נמשכת לכריסטופר, בחור צעיר ונאה שעובד בספריה... (תקציר מלא בפנים) הנוקמים החדשים מ.ת/ התחלה מחדש תקציר: מתחשק לי להחזיר את המ.ת הזה חיות מחמד| מ.ת תקציר: בספר זהות הג´וקר תקציר: אממ לא יודע איך להסביר כתוב בפרק הראשון .... אגב יש רק אופצית בחירה אחת לז´אנר של הספר אז אני אציין כאן שהז´אנרים של הספר זה ,מתח ,רומנטיקה ,אימה,פנטזיה וקצת קסם... ילדי רחוב מ.ת תקציר: כנסו אורורה גרים || Aurora Grimm תקציר: . פנימייה! תקציר: בוואו בואו שטויות שאני רושמת כשאני עושה שיעורי בית תקציר: אז עכשיו אני עושה שיעורי בית ובא לי רעיון כזה שלפעמים אני פשוט אכתוב פה שטויות שאני חושבת עליהן כשאני עושה אותם תאוריות מקוריות על מריקולס. *חצי מוקפא* תקציר: אני אכתוב תאוריות (מקוריות) על ליידי באג ועל צ´אט נואר. אני אשתדל לכתוב כמה שיותר, ולכתוב! גיבורים אחרים תקציר: אתם לא מקובלים בחברה אתם שונים אתם מיוחדים אתם אחרים מקבלים כוח על המשך בספר עד שאתעורר||פאנפיק על לונה תקציר: תקציר בספר לוס אנג´לס ומה שמעבר מ.ת תקציר: לוס אנג´לס עיר החלומות, השטן בכבודו ובעצמו מגיע ללוס אנג´לס בכדי להבין מדוע אביו כלכך השקיע במין האנושי לכן הוא ושדה שלו בחורה תוססת חושנית אך תוקפנית מגיעים ללוס אנג´לס ושם פוגשים בבני האדם עד שתפנית מוזרה לוקחת חלק ויצורים שמיימיים חול ספר עצות תקציר: אז ככה, אני יחסית חדשה ועד עכשיו נתקלתי בהמון אנשים שיש להם בעיות לא פתורות עם עצמם או אם אנשים אחרים. אז כך זה ילך: אתם תכתבו לי בתגובות שאלות קצרות ואני אענה לכם (אני יחסית טובה בפסיכולוגיה) פנאפ מ.ת. תקציר: פאנטיים פרדי עוד פנוי, אנשימים!!! יי תקציר: יי Why do we live anyway? תקציר: אין תקציר... האתר הישן תקציר: .............. ראיונות עם גיבורי האולימפוס! תקציר: מומלץ לקוראי פרסי ג´קסון וגיבורי האולימפוס... השאר לא ממש יבינו האמת של התיכון- מ.ת תקציר: שווה להשתתף תיאוריות מקוריות על סדרות וסרטים תקציר: תיאוריות מקוריות שלי על סדרות וסרטים שראיתי. הנסיך האכזר&המשרתת המאושרת תקציר: הוטארו הוא יורש העצר של ממלכה רחוקה, הוא אכזרי ושתלטן.סאיורי היא נערה בית טוב דווקא, והחליטה להתחיל לעבוד בארמון לאחר שעזבה אצ בית הוריה ושמעה שאפשר להרוויח הרבה בתור משרתת. מה קורה כאשר היא הופכת למשרת האישית של הוטארו? מחנה קיץ לקוסמים מ.ת. תקציר: כנסו ימים קשים של תקווה תקציר: ..... מחנה החצויים מ.ת. | נסיון אחרון תקציר: אני אנסה לעשות את זה פעם אחרונה, לפחות לזמן הקרוב. אני כותב את הספר הזה אחרי שנה בערך או יותר שלא הייתי פעיל באמת באתר. תבחרו מי אתם תקציר: כל אחד נרשם עם דמות משלו, ויוצר לעצמו סיפור רקע, יוסבר פה תשאלו את הדמויות בפרסי ג´קסון! #קרדיט למי שעשה לפניי!# תקציר: תיכנסו עצלנים XD תשאלו את אדריאן ומרינט תקציר: תשאלו את אדריאן ומרינט שאלות והם יענו לכם הפרופיל שלי (כי זה לא נותן לי לשים את מה שאני רוצה בפרופיל) תקציר: אני מכניסה לפה את מה שהיה אמור להיות בפרופיל שלי (אמי לקד פיינס) פאנפיק אימה על הלו קיטי 12+ תקציר: הלו קיטי... סדרה שהמון בנות רואות בימינו אבל יש דברים שכולנו מעדיפים שישארו מאחורי הקלעים... או שלא? הספר מדבר למעשה על נערה שנמצאת בסיוט מהלך כשקיטי... רודפת אותה, האם היא תשרוד וסופה יהיה מר? פרידה זמנית(?) תקציר: תקציר בספר ! פרידה. תקציר: חיי הפרידה שלי. בראול סטארס מ.ת תקציר: זה מ.ת של בראול סטארס האמת מאחורי סוי לונה תקציר: שבכמיכי הוא אוהב אותי? | פאנפיק על סוי לונה תקציר: אחרי שמתאו עוזב לאיטליה לונה מאבדת את הזיכרון ושוכחת את כל הזיכרונות שלה איתו, לונה מתחילה את שנת הלימודים האחרונה בבלייק האם תגלה שהיא סול בנסון? ומה יקרה שמתאו יחזור ולונה לא תזכור אותו? (עלילות עונה 1 בלבד) יוטיוברים הדור הבא- מ.ת תקציר: הדור הבא של היוטיוברים, מה לא מובן? זה לא סיפור זה אמיתי זה משהו ענק שקרה בישבילי תקציר: זה לא סיפור זה אמיתי פרסי ג´קסון מ.ת תקציר: מ.ת לפרסי ג´קסון מחנה החצויים נגד האימפרייה הגלקטית תקציר: האימפריה גילתה את מחנה החצויים ומתרחשת מלחמה. אני חנונית לנצח? תקציר: ספר זה מסופר על ילדה בת 14 ששמה נועה והיא נורא חנונית ! את זה כבר הבנתם. אבל האם היא תהיה חנונית לנצח ? את זה תגלו בהמשך ! תהנו ! :) מחשבות של ג´יני במהלך הסיפור תקציר: וואן שוט של הארי וג´יני ספר האנימות הגדול והמופלא! :) תקציר: כל האנימות הכי טובות מדהימות ומושלמות בספר אחד האילמת הקטנה תקציר: ....זה אלפריד.... תשאלו את זאוס! תקציר: תשאלו את זאוס... משחק האסוציאציות הגדול תקציר: אני זורק תמונה, ואתם כותבים את התמונה או המילה שעולה לכם ישר לראש, ואתם יכולים להיות המנצחים!! שווה להיכנסהקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!