התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
31540 קוראים


פרק 15 - שקר תמורת הצלחה
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה | פורסם לפני 31 חודשים
  


פרק חמש עשרה


שקר תמורת הצלחהאם ג´רי היה כזה חכם, הוא לא היה מאמין לה. היא לא מרגישה כלפיו אף רגש רומנטי ... הוא המשיך לחייך אליה ולבסוף שבר את המתח "תפגשי אותי היום בשלוש, ביער על יד הבית שלי." זה לא היה צפוי ... בשביל מה להיפגש עמו? ועוד ביער מבודד. מלאני מעט גיחכה, אולי בחוסר אמון. 

 "ג´רי, אתה רציני? מדוע ביער?" שאלה הנערה, היא אכן מיהרה ... המבחן עמד להתחיל בכל רגע, בסיומה של ההפסקה. 

 "זאת הפתעה, את תאהבי אותה." השיב לה. מבחינת מלאני, הסיטואציה הייתה מוזרה ותשובותיו של הילד היו מסתוריות. הוא נאנח ופנה ללכת, עובר אותה בלי להביט עליה. מלאני קימטה את מצחה בחוסר הבנה ´אוקיי. עשיתי את זה. עכשיו, תן לי להצליח במבחן!´ היא לא רצתה לעשות את זה ולשקר לג´רי, אך היא הייתה מוכרחה, זה היה התנאי של השטן. לפתע הופיע מולה חתול שחור, בעל עיניים זהובות; הוא גרגר קצת וקרץ לעברה "נו באמת ... אולי תאמר לי כבר אם זה היה בסדר, אני חייבת להצליח במבחן." 

 "מצויין. המאה הוא שלך עכשיו." סינן החתול מבין שפתיו. הנערה נאנחה בהקלה. 

 "תודה רבה לך, הייתי בטוחה ש -" מלאני הביטה לאחור והבחינה כי כמה מן הילדים צופים עליה, פיהם פעור. החתול חזר ליילל והתחכך ברגליה של מלאני, כרגע היה הוא יצור תמים. 

 "את משוגעת? למה את מדברת אל חתול?" שאלה תוך כדי צחקוק אחת הילדות והם פנו לדרכם. מלאני חרקה בשיניה בכעס ... הכל באשמתו. החתול השטני נעלם ומלאני שבה אל כיתתה בתום ההפסקה. 


***


כצפוי, המבחן היה קלי קלות. היא כלל לא התאמנה למבחן הזה, אך השטן שידר לה את התשובות בראשה. היא הייתה מרוצה ולפתע נזכרה בדבריו של ג´רי, האם תבריז לו? כשחזרה לביתה בסיום יום הלימודים, הגיע אל אפה ריח מתקתק, היא צעדה באיטיות אל המטבח ונשנקה בבהלה; במטבח עמד לו גבר בשנות הארבעים לחייו, נאה עד מאוד ובעל עיניים כחולות ושיער בלונדיני. הוא פנה להביט עליה "הו, כבר הגעת?" שאל אותה בנימתו המוכרת והערמומית. 

 "אנא ממך! תפסיק להבהיל אותי ..." ביקשה מלאני ונשמה בהקלה, השטן הזה ... לא מפסיק להבהיל אותה בצורותיו המשונות אליהן הוא הופך. "מה ... אתה עושה?" שאלה בחוסר הבנה. 

 "החלטתי לאפות לך עוגה, אולי להתנהג כמו בן אנוש ליום אחד." תשובתו הותירה את מלאני מבולבלת, הריח המתקתק היה של עוגה ... היא הציצה אל פנים התנור, שם התחממה לה עוגת שוקולד מפוארת ומגרה. 

 "רק שלא תרעיל אותי ... הריי אתה השטן אחרי הכל." התלוצצה הנערה ונחתה על הספה בסלון בתשישות, היא הייתה עייפה מכל היום הזה. 

 "חס וחלילה, אני בסך הכל טוב לב ..." אמר וגיחך לעצמו, קולו היה ציני מתמיד. הוא קרב אל מלאני ולבסוף התיישב מולה. "אז, את מתכוונת להיפגש עם ג´רי?" שאל אותה. זה היה ברור לה שהוא יודע על כל הסיפור, אין דבר שהשטן לא יכל לדעת. 


 "אני לא יודעת, הריי שיקרתי לו ואני ממש לא מאוהבת בו." ענתה לו מלאני בתסכול רב "איני רוצה לפגוע בו, אף על פי שהוא ילד מעצבן ... מה אתה מציע לעשות?" היא לא האמינה לעצמה, היא מתייעצת עם השטן? לא משנה כמה זמן יעבור, היא לא תתרגל לנוכחותה של הישות הזאת. 

 "כבת אדם בעלת לב רחב, עלייך ללכת לשם ולא להעציב אותו, הלא כן?" השיב לה והרים את אחת מגבותיו. מלאני נאנחה "חשבי פעמיים, מציע לך לשקול את זה בכובד ראש." אמר בחצי חיוך. הנימה שלו כל כך ערמומית, עד שמלאני התקשתה להאמין כי הוא מדבר איתה ברצינות. 

 "אוי לי! העוגה!" קרא כמישהו "ששכח", ומיהר אל התנור, הוא חייך ברשעות כשהנערה לא ראתה זאת. ´טפשונת ... נופלת בפח יותר מהר משחשבתי.´ הוא גיחך לעצמו והחל לזמזם שיר לא מוכר.***


בזמן שהתרחצה, התפלאה בכל פעם מחדש מן הגוף הצעיר שלה כבת שבע עשרה כעת, העור החלק והפנים הרכות ... ולחשוב שנפשה היא בעצם בת ארבעים. מלאני כמעט ושכחה כי היא בעצם לא ילדה, אלא אישה בגיל העמידה ... ואת המתנה הזו, של המראה הצעיר, נתן לה השטן. עד היום, מלאני ניסתה להבין: מדוע בחר דווקא בה? מחשבות רבות התרוצצו במוחה כאשר התרחצה. היא לא הכחישה, השטן יכל להופיע בכל מקום שהוא רוצה והיא דיי חששה שמה יופיע במקלחת, בזמן שהיא עירומה לגמרי. לבסוף, היא הסכימה ללכת בעוד שעה לפגישה עם ג´רי, אף על פי שלא ידעה מהן כוונותיו, כעת תוכל לומר לו שלא התכוונה באמת למה שהיא אמרה ושהיא ממש לא מאוהבת בו, היא תהיה כנה ולצערה הוא חייב לדעת האמת. לאחר שסיימה להתרחץ, התארגנה למפגש ואף טעמה תוך כדי את העוגה שאפה "לכבודה" השטן, כמובן שהיא הייתה טעימה. מלאני הרגישה טוב עם עצמה, הבגדים והמראה שלה, משהו שלא היה לה לפני מספר שבועות. 


כשהגיע אל אותו יער מדובר, על יד ביתו של ג´רי (הוא כיוון אותה לאן ללכת בעזרת הפלאפון) נראה כי אף אחד לא חיכה לה והיה שומם נורא. היא הביטה לכל עבר, שואלת את עצמה איפה ג´רי? עד ... שהרגישה חבטה עזה בראש, ראתה שחור ואיבדה את ההכרה. 
הירשם לאתר כדי להגיב

45 תגובות
Waterli - miss lonely
יאי !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!
עודכן לפני 654 ימים
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה
פרק חדש ומחודש בקרוב מאוד!
עודכן לפני 654 ימים
Waterli - miss lonely
המשךךךךךךךךךך
עודכן לפני 683 ימים
אבוקביר נודר מלשינים דוקר.
יותר מחצי שנה אני ממש רואה שאת מעלה פרקים בקציב מטורףףףףףףףףףףף
עודכן לפני 687 ימים
אלה היוניקורנית♥
חצי שנה עברה ולא העלאת פרק
עודכן לפני 732 ימים
hkhkhkhk
תמישיכיייייי אני באמת צריכה משהו לקרואאאא תשמעי את כותבת מושלם חשבת להיות סופרת?
עודכן לפני 734 ימים
♥♥שני♥♥
תתעלמי מהמפגרים.. תמשיכיייייייייייייייייייי
עודכן לפני 765 ימים
רז נדלר

עודכן לפני 774 ימים
Aluma Chaun
תמשיכי 😁
עודכן לפני 781 ימים
ל||נ||ה
חנוש תתעלמי את כותבת מושלם!! תמשיכי מתי שאת יכולה אנשים עסוקים יש להם עוד חיים חוץ מהמחשב
עודכן לפני 806 ימים
נועה ספרים זה אהבה -שגיאות זה בשיגרה
חברה היא משחקת מכם יש להמון זמן ליכתוב פרקים היא סתם רוצה שהיו מלה תגובות
עודכן לפני 806 ימים
nina-♥
בבקשה תמשיכיייי♥.♥♥♥♥♥
עודכן לפני 808 ימים
אליס קאלן בנשמה!!!
די זה לא הגיוני שאמרת בקרוב לפני חמש חודשים ולא כתבת!
עודכן לפני 814 ימים
tooly
תמשיכי אני ממש במתח, נו פליז...
עודכן לפני 828 ימים
ל||נ||ה
המשךךךךךךך
עודכן לפני 834 ימים
אריאנה .
אני מבינה שאת עסוקה אבל 4 חודשים זה ממש לא צחוק
עודכן לפני 835 ימים
רוואן_סברינה
בבקשה תמשיייכיייי
עודכן לפני 870 ימים
גלוש~סיפורים ♥ #גמאנינגדביריונות! #סאמר_פוראברღ
המשךךך!! מתחחחח
עודכן לפני 882 ימים
מאיה סיפורים ועיצובים:)
בסדר אני מבינה את זה שאת עסוקה...אבל 2 חודשים זה הרבה זמן זה 60 ימים
עודכן לפני 888 ימים
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה
אני הייתי עסוקה ואני רצינית בהחלט.
עודכן לפני 888 ימים
מאיה סיפורים ועיצובים:)
את לא רצינית... עברו 2 חודשים
עודכן לפני 888 ימים
סתיו הייתה פה! (;
פליז תמשיכי בשבוע הקרוב
עודכן לפני 888 ימים
nina-♥
תמשיכיייי סיפור מושלםםם♥
עודכן לפני 903 ימים
הילה | Hila
אממ .. ועוד דבר.. יש אנשים שלא מגלים את הכישרון שלהם .. בערך אולי בגיל 40 + .. למשל, הכישרון שלי זה אומנות וציור.. אצלך כבר אפשר להבין שהכישרון שלך זה כתיבת סיפורים וכאלו
עודכן לפני 911 ימים
הילה | Hila
אני חייבת להגיד... שאני מעריצה שלך -,- אין מה להגיד!!! יש לך סיפור מושלםםם!!! תגידי, חשבת אולי להיות סופרת כשתהיה גדולה ? (אני רצינית)
עודכן לפני 911 ימים
oriyan
תמשיכי! את מותחת אותי יש לך סיפורים מושלמים!😇😇😇😇
עודכן לפני 914 ימים
שירה😄
של אבלה ןאם יש המשך לרותם המהממת כפרה עליה ילדה קסם, אני חייבת את זה בגללך אני הולכת לישון בתחושת החמצה של סוף נהדר את צריכה ללמוד שסיפור סופו להסתיים אני בוכה עכשיו הרבה באמת😢😢😢😢
עודכן לפני 915 ימים
שירה😄
דאאאאייי חן את משגעת אותי את כותבת סיפורי ומפסיקה באמצע אני אתאבד בסוף אני מעריצה מושבעת שלך אל תעשי לי את זה זה עושה לי צער עוד אני רוצה שתמשיכי את דוגמא טובה ונעלי עקב וגם ילדיי עליית הגג ואז ילדה ש
עודכן לפני 915 ימים
טל ברוני
וואי מהמם תמשיכייייי
עודכן לפני 915 ימים
liam_princess
המשךךךךךךךךךךךך
עודכן לפני 919 ימים
liam_princess
המשךךךךךךךךךךךך
עודכן לפני 919 ימים
hili555
רק בבקשה תמשיכי
עודכן לפני 923 ימים
יאטו סאמה ~ סושי זה שמעקסי ~ אני רול גדול שאוכל את הכל לול ^
בקרוב זה מתי?!
עודכן לפני 937 ימים
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה
בקרוב
עודכן לפני 943 ימים
קפטנית האייליינר
תמשיכייי
עודכן לפני 944 ימים
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה
בקרוב
עודכן לפני 948 ימים
נמנ
תמשיכי
עודכן לפני 948 ימים
מאיה סיפורים ועיצובים:)
רואים את זה, את כותבת מדהים!
עודכן לפני 954 ימים
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה
אננס, אני תמיד נותנת אל כולי...
עודכן לפני 954 ימים
.אליס.
מהמם תמשיכי♥
עודכן לפני 954 ימים
מאיה סיפורים ועיצובים:)
ואוו איזה פרק יפה!!!!!!!!! תמשיכי:)
עודכן לפני 954 ימים
#ican´´teven
לדעתי לא נתת את כולך פה. וככה זה גם בספר השני שלך שאני קוראת. אבל מסקרן אותי אם ההמשך יהיה יותר טוב. ואת השואלת את עצמה איפה ג´רי? הייתי ממליצה ככה שיראו שהיא שואלת את עצמה.
עודכן לפני 954 ימים
?¿
תמשיכייייייייייי
עודכן לפני 954 ימים
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה
:)
עודכן לפני 954 ימים
LOKIDDD
המשךךךךך D:::::
עודכן לפני 954 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

אז..זהו..
נשאלה לפני שעה ע"י מה אכפת לי? (כרגע יש תשובה אחת)

המשך למשחק ערפדים
נשאלה לפני 1 ימים ע"י ルーシー (כרגע יש 322 תשובות)

סיפורים נוספים
מישקה (מבוסס על סיפור אמיתי)|| חן סיפורים תקציר: דרמה היסטורית מרגשת המתרחשת בזמן מלחמת העולם השנייה: מישה (מישקה) בת השש היא ילדה יהודיה ואילמת, יש לה כישרון מיוחד בציור, אשר יציל אותה מתאי הגזים ויגרום לה להכיר את הצד האחר של האויב הגרמני. הצד האפל של סרטי הילדים תקציר: רוצים לדעת מה עומד מאחורי הסרטים האהובים, עליהם גדלנו? בואו וגלו את נסתרות עולם סרטי הילדים. אזהרה: הספר מכיל ספויילרים ותיאוריות מטרידות, הן עלולות להרוס לך את הילדות! שחורים מבפנים || חן סיפורים תקציר: ספר היסטורי (שנות ה - 60) מנקודת מבטה של נערה אפרו אמריקאית בת 13. באותה התקופה הייתה גזענות קשה כלפי בני העור הכהה וג´סיקה סובלת מבריונות והצקות רק משום שהיא כהת עור ... אך חייה עומדים להשתנות. אעניק לך ילדה עם כנפיים || חן סיפורים תקציר: ספר מרגש הנכתב מנקודת מבטו של ג´ים בן ה - 40. בתאונת דרכים קטלנית נהרגה בתו בת החמש, מליסה ... מאז, הוא לא מפסיק לחלום עליה. יום אחד, ילדה קטנה נכנסת לחייו וטוענת שהיא הבת שלו. מלחמת העם מ.ת.א תקציר: העם שלכם שונה. אנשי האצולה רשאים לקחת בעלות על האנשים הרגילים ולעשות איתם מה שהם רוצים. ויש מלחמה- מלחמה גדולה שאי אפשר לעמוד בפניה... בעקבות התיבה- החטיפה תקציר: פאנפיק לפרסי ג´קסון מלחמת הערפדים || מ.ת.א תקציר: ונקווה שלא ימחק... אפוקליפסהמ.ת.א תקציר: אבל לא בדיוק. מזהירה אני לא מכניסה כול אחד ברוכים הבאים לעתיד מ.ת.א תקציר: בפנים חולצת פסים || מ.ת.א תקציר: בפנים קלפי מלחמה מ.ת תקציר: זה מבוסס על סיפור שלי באינסטגרם אבל אפשר להבין בלי בתוך היער , מ.ת.א תקציר: הכל מוסתר בספר. פאנפיק על הארי פוטר (בתקופה שלפני הארי ו/או וולדמורט) תקציר: גורלן של התאומות גריי הוא רע ומר: הן גדלו בבית יתומים מתעלל וזכו ליחס נורא- עד שהגיעו להוגוורטס. אך האם סופן יהיה טוב? לא אני תקציר: הבעיה הכי גדולה שלי, זאת החברה. החברה, שאי פעם הייתה לי כאחות ורע לכל דבר ועניין. אותה חברה חמודה ומושלמת אליה התחברתי. עד שיום אחד... תשאלו את אגם ואלי תקציר: בורח לי רוטב במכנסיים הוא אוהב אותי? | פאנפיק על סוי לונה תקציר: אחרי שמתאו עוזב לאיטליה לונה מאבדת את הזיכרון ושוכחת את כל הזיכרונות שלה איתו, לונה מתחילה את שנת הלימודים האחרונה בבלייק האם תגלה שהיא סול בנסון? ומה יקרה שמתאו יחזור ולונה לא תזכור אותו? (עלילות עונה 1 בלבד) תחרות הציור של עיר הספרים 2019 / 2018 ( משוחזר ) || 🌸 レム•マルティネス ⯎ תקציר: אתם משתתפים ^^ וכן, נמחק לי המשתמש אז אמשיך מכאן חיות מחמד| מ.ת תקציר: בספר הרחק מכאן. תקציר: הרחק מכאן, זה ספר ההמשך לשקט שנשאר. סיפורים קצרים, אלימים ואמתיים (15 פלוס) תקציר: ישנם סיפורים קצרים ולרוב מיתיים וצריך לתת להם מודעות (15 פלוס) מספריים ושלושה קווים | לינה | סוים תקציר: חמישה עשר. חמישה עשר קווים על היד היו כל מה שצריך בשביל להגיע למצב ´עומס קווים´ ולמות ממנו. אם הגעת לשלוש קווים התחלת להתבייש בעצמך, ובשבע אנשים התחילו להתאבד, בין אם זה ממבוכה, ובין אם הלב שלהם היה חלש מהרגיל. הקו השלישי של ברוק הגיע לא מזמן. תיתקרב אלי!(סוטה מאוד! 15+ לא להעתיק!) תקציר: כדי להיכנס!!!!!!!!!!!!!!!! חמשת מפלצות הכאוס תקציר: פאנפיק על פרסי ג´קסון- חמש מפלצות כאוס מסוכנות השתחררו מטרטרוס, מי שחרר אותם?, איך זה קרה?, לאן נעלמו חצויים רבים?, והאם איימי, אמה, אלי, אוליביה, וג´יימס יצליחו במסע החיפושים? חתימות ועזרים מ.ת עם 👽▬ shahar ▬👽 תקציר: איוש100 מעצבת מתיחלה escape house תקציר: מה יקרה אם תיתקע בתוך בית שמלא מסתורין אי של שקרים מ.ת.א תקציר: אתם אנשים משני סוגים: אנושיים וקסומים. אתם חיים באי, אי קסום ונפלא שיש לכם בו הכל- אבל הדבר היחידי שאתם רוצים לעשות הוא לברוח, לראות עולם, מסיבה אחת- אם תישארו, אתם תמותו. יומני העתיד תקציר: בכיתה ה´ קיבלתי משימה בבית הספר, לכתוב סיפור על העתיד. כבר אז אהבתי מאוד לכתוב סיפורים... אז היום אני בכיתה ז´, וליומני העתיד נוספו עוד שני פרקים. החלטתי לכתוב אותם כאן, ספרו לי מה דעתכם:) המדריך לחיים תקציר: . חוקים חדשים | מ.ת.א תקציר: בפנים. Umbrellas || Rose תקציר: "את מכירה את ההרגשה הזאת שהעיניים שלו מסתכלות עלייך במבט הזה ואת עוד לא בטוחה מה הוא חושב אבל את יודעת שזה אמיתי?" תחרות כתיבה לאנשים שאוהבים לאמלל את הדמויות שלהם || נגה תקציר: תחרות כתיבה מ.ת. מחנה החצויים תקציר: אתם הילדים במחנה ~ צעקה שקטה | סטאר ~ תקציר: אני אכתוב פה לפעמים, למה ? כי אין לי חיים .^. סתםסתם • הנצח מחכה בישנוניות • תקציר: אנשים שמשקרים הם אנשים אגואיסטים, ובגלל שכולם משקרים- כולם אגואיסטים. על מחנה החצויים תקציר: חוויות וזיכרונות ממחנה החצויים תשאלו את אפולו! תקציר: תשאלו את אפולו שאלות, חברים- אם לא מג תהרוג אותו! המופלאה! (גרסת PV) תקציר: גרסת האנימה של המופלאה:הרפאתקותם של ליידי באג וצ´אט נואר מישקה (מבוסס על סיפור אמיתי)|| חן סיפורים תקציר: דרמה היסטורית מרגשת המתרחשת בזמן מלחמת העולם השנייה: מישה (מישקה) בת השש היא ילדה יהודיה ואילמת, יש לה כישרון מיוחד בציור, אשר יציל אותה מתאי הגזים ויגרום לה להכיר את הצד האחר של האויב הגרמני. בית הספר החדש לבנות תקציר: אני יודעת שעשו את זה מליון פעם אבל זה כיף העיניים של רקיע תקציר: השמש זורחת ושולחת את קרניה על יום חדש, בשדה בין חווה ועיר ילד מרים את ראשו מקצירת התבואה, במרחק שנים רבות משם ילדה בוכה ואמא מנחמת אותה, אם נמשיך רחוק עוד יותר בציר הזמן שלנו, נראה גבר חסון חג סביב לזאב בצבע כתום בוהק, נמשך רחוק עוד יותר אל אב המלטף את ש מפעל הזמנות לדמויות בעיצוב אישי תקציר: כאן תוכלו להזמין דמויות בעיצוב אישי, בסטייל הציורים שלי. מריקולס ליידיבאג & צ´אט נואר עונות 2+3 המידע || אריאנה ליידי נואר ♥ תקציר: ספר המידע, התאוריות והספוילרים של מריקולס ליידיבאג וצ´אט נואר חזר! בספר ישנם ספוילרים, תאוריות, מידע ופרקים חדשים אשר יצאו! בואו היכנסו לעולם של מריקולס! אהבה אסורה חלק א (18+) תקציר: זואי וג´וש מאוהבים אבל כל הזמן אח של ג´וש מונע ממנו לבוא לזואי ואמא של זואי לא מרשה לה כלום, איך הם יסתדרו? מפעל חתימות-פתוח תקציר: אתם לא אידיוטים אני די בטוחה שכולם פה יודעים מה זה דמויות מ.ת תקציר: על עצמינו The Secret Moon daugther- בת הירח הסודית תקציר: שמתי לב שבספר שלי בת ארטמיס יש הרבה חורים בעלילה אז הנה החידוש לספר ספר הדמויות הגדול להעתקה ! תקציר: ספר עם המון דמויות נדירות וחלכם לא אבל הדבר הכי טוב זה שאפשר להעתיק ללא קרדיט! מלחמת שלושת הממלכות מ.ת.א|משותף עם תרנגולת תקציר: תרשמו עכשיו עכשיו עכשיו!!! עולם השדים||מ.ת.א של תרנגולת תקציר: כנסוהקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | עיר הציורים | עיר הלימודים | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!