התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
51308 קוראים


פרק 44 - לין
ה.א רולינג ריירדן | פורסם לפני 34 חודשים
  


פרק המוקדש לקולינס כי הייתה מבין הראשונות שגילו את המשתמש החדש שלי ♥


לין"מצחיק מאוד," אמרתי בחיוך כשאושר פזל והכניס עגבנייה גדולה לפיו, והוא לא הצליח לסגור את הפה. "אאי איאק אק אה אאיק." אמר בתגובה. "מה?" שאלתי והוא הוציא את העגבנייה הענקית מפיו. "אני אירק את זה עלייך," אמר וקירב את העגבנייה הנוזלת ריר לפניי. "איכס!" התקדמתי אחורה והוא זרק את עגבנייה הגדולה לפח. "אתה מגעיל." אמרתי וגלגלתי עיניים. "אני יודע," הוא אמר וחייך. "אנחנו צריכים להכין סלט," אמרתי והוא נשק לאפי. "אם את מתעקשת."


"אתה מוכן להעביר לי את המלח, מתוקי?" ביקשה אמא שלי מאושר. שלושתנו ישבנו בשולחן האוכל, אוכלים סלט שאני ואושר הכנו ואמא הביאה מבחוץ המבורגרים. אושר העביר לה בחיוך את המלח ושתיקה שוב השתררה בשולחן. "מתי עומר וג´וי חוזרים?" שאלתי בשביל להפיג את המתח. "עוד שבוע. כמו שמתכונן." היא חייכה לעברי. "אז.. יש משהו חדש בבית ספר?"

"לא ממש," אמרתי במשיכת כתפיים והצצתי לעבר אושר. 

"אז אתם.. ביחד?"

"אמא!" השתעלתי וכמעט נחנקתי בהפתעה. "זה בסדר, גברת צוקר. זה קצת.."

"מסובך," השלמתי את משפטו של אושר ונעצתי את המזלג שלי בירקות החתוכים.

"אני סך הכל סקרנית," אמרה אמא שלי וקרצה. כמעט הקאתי על הצלחת. 

"אמא, די."

"מה די?" שאלה. "אני סך הכל רוצה לדעת עם מי יש לך עסק." עכשיו אושר השתעל. "זה בגלל הפלפל," תירץ וחייך לעבר אמא שלי. דפיקה בדלת נשמעה. "אני אלך לפתוח," אמרתי וקמתי מהכיסא. נמהרת לצאת מזירת העינויים שאמא שלי מעבירה אותי, ניגשתי לדלת הקדמית. רגע, עשיתי טעות כשהשארתי אותה ואת אושר לבד? טוב, בואו נגמור עם העניין של מי שנמצא בדלת ואני אנסה להתחמק עם אושר כמה שיותר מהר מהשיחה. "מי זה?" שאלתי.

"אבי."

"מי?"

"אבי. תקראי לאביגייל."

"אמא," קראתי. "מישהו בשם אבי בדלת."

מיד, אמא שלי זינקה לעברי. "לכי אחורה, לין." אמרה בקול מזהיר. אושר בא אחריה. "עכשיו!" היא צעקה. אמא שלי מעולם לא צעקה עליי. אושר לקח אותי אחורה בלי רצוני וכלא אותי בין זרועותיו. "אושר?" אמא שלי פתחה את הדלת. בדלת עמד גבר בן ארבעים. הוא לבש חולצה לבנה, שיערו השטני מגולח. על זרועותיו השריריות היו קעקועים, והוא היה ממש דומה לעומר, ממש - שתי טיפות מים. "לין," אמר וחייך. הוא ניסה להיכנס, אבל אמא שלי חסמה אותו. "תלך מפה, או שאני קוראת למשטרה." אמרה. "אביגייל, זה אני, אבי."

ואז נפל לי האסימון. לפני עשור, מישהו חטף אותי, האבא החורג שלי. בזמן שהוא ניסה לחטוף אותי, ונאבקתי, אחד הרהיטים חתך את קרסולי ונשארה לי צלקת. כרגע היא פעמה. "מי זה?" לחש אושר, אבל לא שמעתי אותו. לא הצלחתי לדבר. הייתי מאובנת מפחד.
הירשם לאתר כדי להגיב

21 תגובות
ניקי❉
המשך: רצו לי בראש מחשבות ´הלוואי שהייתי כמו ג´וי´ ´הלוואי שכשאני אני יגדל יותר יהיה לי חבר כמו עומר אחרי שהוא הפך לבת´ ודברים כאלו. ספר אחד האהובים עליי ומאוד התחברתי עליו, מאוד
עודכן לפני 1007 ימים
ניקי❉
טוב, אז רציתי להגיד לך שמתי שקראתי את הסיפור, אני ממש נמשכתי אליו והרגשתי שהדמויות הן אמיתיות, התחברי אליהן כל כך. גם אחרי שסיימתי לקרוא את כל הפרקים המשכתי לחשוב על הספר, זה לא קרה לי עם ספרים אחרים
עודכן לפני 1007 ימים
ניקי❉
היום, קרתי את כל הסיפור, כל הכבוד לי^^ ותמשיכי, זה מדהים
עודכן לפני 1008 ימים
Alexandra31
מתי את ממשיכה?
עודכן לפני 1009 ימים
♥דניאל ♥|פרש תי חלקית
כבר לפני 33 ימים
עודכן לפני 1009 ימים
אלי^^|ליז^^
מתי תמשיכי ?
עודכן לפני 1009 ימים
^-^ it´s camilla
המשך!!!!!!!!!!
עודכן לפני 1011 ימים
סתיו הייתה פה! (;
מתי תמשיכי? ^.^
עודכן לפני 1014 ימים
XDmaya_aXD
קראתי בשעה את כל הספר נווו המשךךךךך
עודכן לפני 1015 ימים
YANA.
קראתי עכשיו את כל הספר והוא כל כך מעניין
עודכן לפני 1021 ימים
YANA.
המשךךךך
עודכן לפני 1021 ימים
.אליס.
זה פשוט מושלם!!!!!!!! את חייבת להמשיך עכשיו!!!!!!!!!!!!!
עודכן לפני 1028 ימים
אלי^^|ליז^^
,nahfhhh
עודכן לפני 1029 ימים
Alexandra31
תמשיכי! זה דורש המשך!
עודכן לפני 1033 ימים
סתיו הייתה פה! (;
קראתי היום את כללללל הספר! ספר מהמם!!! (או שזה שני ספרים?) פליז תמשיכייייי
עודכן לפני 1033 ימים
Alexandra31
תמשיכי אני במטח זה פשוט סיפור ממכר קשה להפסיק לקרוא אותו!
עודכן לפני 1040 ימים
♥דניאל ♥|פרש תי חלקית
ה-מ-ש-ך!!!!
עודכן לפני 1040 ימים
קולינס
מהמם
עודכן לפני 1041 ימים
קולינס
מהמם
עודכן לפני 1041 ימים
רננה
המשךךך מהמםםם
עודכן לפני 1042 ימים
shinestar
ואוווו מושלםםם
עודכן לפני 1042 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

רעיונות לתחפושת
נשאלה לפני 8 שעות ע"י אור יפה מש(ו)געת|ב פ ר י ש ה חלקית (כרגע יש 3 תשובות)

תגידו. אלו שאוהבים את האתר. ורוצים לעזור לו. מה דעתכם על פרויקט "חבר מביא חבר"
נשאלה לפני 2 ימים ע"י Star tail||מתגעגעת... (כרגע יש 14 תשובות)

סיפורים נוספים
המדריך המלא של גוף האישה - הספר המקורי! תקציר: בנות, האם אי פעם רציתן לדעת משהו על הגוף שלכן והתביישתן לשאול? פה זה ה-מקום! הקושי בלהיות בת ♥ המתנה של אפי || ה.א רולינג ריירדן תקציר: מה קורה כאשר נער שוביניסטי בן 16 הופך לבת? השטן במכנסי חאקי || ה.א רולינג ריירדן תקציר: לפעמים הפיתויים הכי אסורים הם הכי שווים.. מתמטיקה בין הסדינים (13+) || ה.א רולינג ריירדן תקציר: הסטוץ הזה לא יהיה חד פעמי.. the runaways מ.ת תקציר: כנסו פנימה ותגלו :-) פנימיית ערפדים מ.ת תקציר: נאמ זה ישן אבל רציתי להחזיר קלפי מלחמה מ.ת תקציר: זה מבוסס על סיפור שלי באינסטגרם אבל אפשר להבין בלי יציאה מהקופסה תקציר: סיפור אמיתי. הסיפור הוא על חברה שלי ואיך היא יוצאת לאט לאט מהארון ואיך הכל מתחיל מילד אחד מעצבן יפות נגד מקובל תקציר: הנשף הגדול מתקרב, את מי יבחר עומר להיות בת הזוג שלו לנשף? סיקור ספרים בעיר הספרים תקציר: אני מסקרת ספרים בעיר הספרים יומני החצויים תקציר: תרגום שלי לשני הקטעים האחרונים ביומני החצויים. תשאלו את אפולו! תקציר: תשאלו את אפולו שאלות, חברים- אם לא מג תהרוג אותו! מ.ת הדור הבא של נסיכות דיסני~עם אנג´ל~ תקציר: אמ....היי זיכרון ישן תקציר: מיה תלמידה חדשה בבית הספר, היא מכירה את רומי ורומי מרגישה שמיה מוכרת לה.. תיכון המיפלצות- מ.ת.א (חדשש עוד פעםם) תקציר: ביצפר למפלצות... המעניש תקציר: . לידיה תקציר: בסיפור הזה תוכלו לראות איך לידיה מגשימה את חלומה, מחיים מטלטלים עם הרבה ירידות לחוויה ששינתה את חייה. עוד תחרות כתיבה || אבלין תקציר: בבקשה תירשמו אני נואשת אני? מה לי ולזה? תקציר: אממ אני לא סובלת לשים תקציר כאן סוריי.... מ.ת הארי פוטר (אחרי תקופת הארי) תקציר: הוגוורטס (אוהבי נוויל התאחדו!) ליידיבאג וצ´אט נואר-Miraculous tales of ladybug and chat noir תקציר: הספר הוא ספר מעריצים וגם אני אעלה כל מיני קומיקסים מיוטיוב (לפעמים אני אתרגם אותם) תאוריות וכמובן ספוילרים! (איך אפשר לא) של ליידיבאג:) אוני צ´אן | הנטאי תקציר: #1 - אוני צ´אן. עולם החיות תקציר: תלמידה בכיתה ח´ עוברת את חייה בבית הספר החיות . אם את שומעת אבלין תקציר: מוות. נושא שקשה להתמודד איתו, במיוחד כשהוא לא טבעי. זהו סיפורה של טל, נערה שאיבדה את החברה הכי טובה שלה ואיך שהיא מנסה להתמודד עם העובדה שהיא לעולם לא תחזור... עקבות בשלג תקציר: בעולם בו קיימים שדים מתרחש סיפור אהבה מרגש ועצוב כאחד . ⛆⛆⛆הו, גשם.⛆⛆⛆ תקציר: זאנר: רומן, מסתורין, מתח, נוער, פנטזיה. סיפור אהבה בין נערה ונער. בכל פעם שיורד גשם, הנער נעלם. התינוק של המאפיה תקציר: אז...ישנו נער בן 16 שההורים שלו לא אוהבים אותו כי הוא הומו הם כועסים עליו כי הוא הלך בדרך אחרת מרצונם הם מתעללים בו בבית ולאחר שנה של התעללויות האבא נכנס לחובות עם המאפיה ומנהיג המאפיה בסופו של דבר האבא החליט למכור את הבן שלו כדי להיפטר מהחובות בהתחלה המנ העיניים היפות האלו תקציר: ילדה שכהכירה את הילד עם העיניים האלו הכול התחיל מגאליס... תקציר: סיפור מרגש שיסחוף את לבבות הקוראים! שרביט האיזמרגד תקציר: אירועים משונים פוקדים את העיירה השקטה ביינברידג´: ילדים נעלמים, סופות חול מסתוריות ודמויות משונות שמופיעות ונעלמות באמצע הלילה. כשקייט בת ה-12 ומשפחתה עוברים לגור בעיירה המנומנמת, היא נאלצת להתמודד מול דברים שמעולם לא חשבה שאפשריים.הקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!