התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
45657 קוראים


פרק 44 - לין
ה.א רולינג ריירדן | פורסם לפני 27 חודשים
  


פרק המוקדש לקולינס כי הייתה מבין הראשונות שגילו את המשתמש החדש שלי ♥


לין"מצחיק מאוד," אמרתי בחיוך כשאושר פזל והכניס עגבנייה גדולה לפיו, והוא לא הצליח לסגור את הפה. "אאי איאק אק אה אאיק." אמר בתגובה. "מה?" שאלתי והוא הוציא את העגבנייה הענקית מפיו. "אני אירק את זה עלייך," אמר וקירב את העגבנייה הנוזלת ריר לפניי. "איכס!" התקדמתי אחורה והוא זרק את עגבנייה הגדולה לפח. "אתה מגעיל." אמרתי וגלגלתי עיניים. "אני יודע," הוא אמר וחייך. "אנחנו צריכים להכין סלט," אמרתי והוא נשק לאפי. "אם את מתעקשת."


"אתה מוכן להעביר לי את המלח, מתוקי?" ביקשה אמא שלי מאושר. שלושתנו ישבנו בשולחן האוכל, אוכלים סלט שאני ואושר הכנו ואמא הביאה מבחוץ המבורגרים. אושר העביר לה בחיוך את המלח ושתיקה שוב השתררה בשולחן. "מתי עומר וג´וי חוזרים?" שאלתי בשביל להפיג את המתח. "עוד שבוע. כמו שמתכונן." היא חייכה לעברי. "אז.. יש משהו חדש בבית ספר?"

"לא ממש," אמרתי במשיכת כתפיים והצצתי לעבר אושר. 

"אז אתם.. ביחד?"

"אמא!" השתעלתי וכמעט נחנקתי בהפתעה. "זה בסדר, גברת צוקר. זה קצת.."

"מסובך," השלמתי את משפטו של אושר ונעצתי את המזלג שלי בירקות החתוכים.

"אני סך הכל סקרנית," אמרה אמא שלי וקרצה. כמעט הקאתי על הצלחת. 

"אמא, די."

"מה די?" שאלה. "אני סך הכל רוצה לדעת עם מי יש לך עסק." עכשיו אושר השתעל. "זה בגלל הפלפל," תירץ וחייך לעבר אמא שלי. דפיקה בדלת נשמעה. "אני אלך לפתוח," אמרתי וקמתי מהכיסא. נמהרת לצאת מזירת העינויים שאמא שלי מעבירה אותי, ניגשתי לדלת הקדמית. רגע, עשיתי טעות כשהשארתי אותה ואת אושר לבד? טוב, בואו נגמור עם העניין של מי שנמצא בדלת ואני אנסה להתחמק עם אושר כמה שיותר מהר מהשיחה. "מי זה?" שאלתי.

"אבי."

"מי?"

"אבי. תקראי לאביגייל."

"אמא," קראתי. "מישהו בשם אבי בדלת."

מיד, אמא שלי זינקה לעברי. "לכי אחורה, לין." אמרה בקול מזהיר. אושר בא אחריה. "עכשיו!" היא צעקה. אמא שלי מעולם לא צעקה עליי. אושר לקח אותי אחורה בלי רצוני וכלא אותי בין זרועותיו. "אושר?" אמא שלי פתחה את הדלת. בדלת עמד גבר בן ארבעים. הוא לבש חולצה לבנה, שיערו השטני מגולח. על זרועותיו השריריות היו קעקועים, והוא היה ממש דומה לעומר, ממש - שתי טיפות מים. "לין," אמר וחייך. הוא ניסה להיכנס, אבל אמא שלי חסמה אותו. "תלך מפה, או שאני קוראת למשטרה." אמרה. "אביגייל, זה אני, אבי."

ואז נפל לי האסימון. לפני עשור, מישהו חטף אותי, האבא החורג שלי. בזמן שהוא ניסה לחטוף אותי, ונאבקתי, אחד הרהיטים חתך את קרסולי ונשארה לי צלקת. כרגע היא פעמה. "מי זה?" לחש אושר, אבל לא שמעתי אותו. לא הצלחתי לדבר. הייתי מאובנת מפחד.
הירשם לאתר כדי להגיב

21 תגובות
ניקי❉
המשך: רצו לי בראש מחשבות ´הלוואי שהייתי כמו ג´וי´ ´הלוואי שכשאני אני יגדל יותר יהיה לי חבר כמו עומר אחרי שהוא הפך לבת´ ודברים כאלו. ספר אחד האהובים עליי ומאוד התחברתי עליו, מאוד
עודכן לפני 793 ימים
ניקי❉
טוב, אז רציתי להגיד לך שמתי שקראתי את הסיפור, אני ממש נמשכתי אליו והרגשתי שהדמויות הן אמיתיות, התחברי אליהן כל כך. גם אחרי שסיימתי לקרוא את כל הפרקים המשכתי לחשוב על הספר, זה לא קרה לי עם ספרים אחרים
עודכן לפני 793 ימים
ניקי❉
היום, קרתי את כל הסיפור, כל הכבוד לי^^ ותמשיכי, זה מדהים
עודכן לפני 793 ימים
Alexandra31
מתי את ממשיכה?
עודכן לפני 794 ימים
♥דניאל ♥|פרש תי חלקית
כבר לפני 33 ימים
עודכן לפני 794 ימים
אלי^^|ליז^^
מתי תמשיכי ?
עודכן לפני 794 ימים
^-^ it´s camilla
המשך!!!!!!!!!!
עודכן לפני 797 ימים
סתיו הייתה פה! (;
מתי תמשיכי? ^.^
עודכן לפני 799 ימים
XDmaya_aXD
קראתי בשעה את כל הספר נווו המשךךךךך
עודכן לפני 800 ימים
YANA.
קראתי עכשיו את כל הספר והוא כל כך מעניין
עודכן לפני 806 ימים
YANA.
המשךךךך
עודכן לפני 806 ימים
.אליס.
זה פשוט מושלם!!!!!!!! את חייבת להמשיך עכשיו!!!!!!!!!!!!!
עודכן לפני 813 ימים
אלי^^|ליז^^
,nahfhhh
עודכן לפני 814 ימים
Alexandra31
תמשיכי! זה דורש המשך!
עודכן לפני 818 ימים
סתיו הייתה פה! (;
קראתי היום את כללללל הספר! ספר מהמם!!! (או שזה שני ספרים?) פליז תמשיכייייי
עודכן לפני 818 ימים
Alexandra31
תמשיכי אני במטח זה פשוט סיפור ממכר קשה להפסיק לקרוא אותו!
עודכן לפני 825 ימים
♥דניאל ♥|פרש תי חלקית
ה-מ-ש-ך!!!!
עודכן לפני 826 ימים
קולינס
מהמם
עודכן לפני 827 ימים
קולינס
מהמם
עודכן לפני 827 ימים
רננה
המשךךך מהמםםם
עודכן לפני 827 ימים
shinestar
ואוווו מושלםםם
עודכן לפני 828 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

קטע , סוג של פריקה
נשאלה לפני שעה ע"י ᗪᗩᖇᒪIᑎG (כרגע יש 3 תשובות)

אני לא הבנתי למה כל השאלות על אקשן
נשאלה לפני 22 דקות ע"י רק דניאל (כרגע יש 3 תשובות)

סיפורים נוספים
הקושי בלהיות בת ♥ המתנה של אפי || ה.א רולינג ריירדן תקציר: מה קורה כאשר נער שוביניסטי בן 16 הופך לבת? המדריך המלא של גוף האישה - הספר המקורי! תקציר: בנות, האם אי פעם רציתן לדעת משהו על הגוף שלכן והתביישתן לשאול? פה זה ה-מקום! מתמטיקה בין הסדינים (13+) || ה.א רולינג ריירדן תקציר: הסטוץ הזה לא יהיה חד פעמי.. השטן במכנסי חאקי || ה.א רולינג ריירדן תקציר: לפעמים הפיתויים הכי אסורים הם הכי שווים.. ניקרוסארס תקציר: ג ךל´צ/ךקצכךל´צכך The Fifth Wave| מ.ת תקציר: מבוסס על הגל החמישי. הסבר מפורט בפנים. בואו להירשם! D: ז´אנר: הרפתקאות, מדע בדיוני, נוער, מתח פנימיית מגניבים כנסו תקציר: באמא שלכם אהבה אסורה (יכול להיות סוטה מאוד 15+) תקציר: ג´ייסי היא משרתת בארמון, אבל מה קורה כשהיא מתאהבת ביורש העצר, ובמקביל - נעשית הזונה של המלך והנסיך האחר? Angelsֻֻ| מ.ת.א תקציר: אז... לקחתי רעיון מבמ.ת.א של חברה מאוד טובה שלי {יערה}, התקציר בפנים מחשבות תקציר: בפנים. Relax yourself with a cup of tea תקציר: כאלו ואחרים-בעיקר קטעי כתיבה וספוקן שני צדדים מ.ת.א משותף עם שחר תקציר: בפנים השקט שנשאר. תקציר: היא פקחה את עיניה וראתה רק לבן. היא הייתה מוקפת כל כולה בלבן הטהור הזה, שלרגע חשה שלווה ורוגע. הרגע הזה חלף במהירות, לפני שהספיקה בכלל למצמץ. "היא התעוררה!". היא שמעה צרחה נרגשת. זה כל הקסם | RON תקציר: עיניו החומות ננעצו בעיניה, היא נעצרה. הדם אזל מפניה, וכמה שהיא רצתה, היא באמת לא ידעה איך להגיב. איך מגיבים לאדם שלא ראית כלכך הרבה זמן, שהשאיר בך כתם שהולך איתך לכל מקום? היא התנשפה. לא. זה לא יכול להיות. העיר של פעם || עיתון עיר הספרים תקציר: כן, יש אינסוף עיתונים (שכבר הפסיקו לפעול) של עיר הספרים, אבל הפעם זה שונה. בלי כל הבולשיט של דיאבלוקס לאבס(המשך למ.ת של לינוי) תקציר: המשך למ.ת של לינוי.-. תחרות ציור!! ~הארלי קווין~ :> תקציר: -_- diabolik lovers-מ.ת.א עם לינוי תקציר: נאמ. פנימיית טוקורו || מ.ת.א עם לינה תקציר: חיח ציידות ארטמיס מ.ת.א עם ארטמיס תקציר: הכל בפנים המלחמה על כדור הארץ תקציר: מתרחשים דברים משונים, קלואי תצטרך להיפרד מהעבר על מנת שחייהם שלאלו שהיא אוהבת לא יהיו בסיכון, היא תצטרך להילחם על חייה ועל חייהם, ולהתחיל הכל מהתחלה... כל הבעיות בסרטי פרסי ג´קסון תקציר: כל מי שאוהב את פרסי ג´קסון בטח גם ראה את הסרטים שלו.אחרי שראיתם אותם בטח חשבתם ´מה לעזאזל?´ אז הרשו לי להציג את כל הבעיות בסרטי פרסי ג´קסון אהבה סודית 14+ תקציר: כתבתי את הספר הזה במשתמש הקודם שלי אבל שחכתי את הסיסמה שלו מ.ת. בלי עלילה תקציר: בלי עלילה D: מ.ת לעבריינים צעירים - ליב תקציר: אתם נערים צעירים שהכניסו אתכם לפנימייה כדי להשתקם רובכם באים מעולם הפשע מלחמה מ.ת.א||עם סקיי *^* תקציר: בפנים כי.. ככה? (לא נותן לי לשים כריכה *בכי*) פאנאפיק לגורמיטי. תקציר: וואלה, לי אפילו אין מושג מה יקרה בו. אני פשוט אזרום עם הכתיבה ואם בא לכם, אתם מוזמנים להיכנס ולזרום איתה גם. הוא אוהב אותי? | פאנפיק על סוי לונה תקציר: אחרי שמתאו עוזב לאיטליה לונה מאבדת את הזיכרון ושוכחת את כל הזיכרונות שלה איתו, לונה מתחילה את שנת הלימודים האחרונה בבלייק האם תגלה שהיא סול בנסון? ומה יקרה שמתאו יחזור ולונה לא תזכור אותו? (עלילות עונה 1 בלבד) אהבה מהצד שלי תקציר: התאהבתי בבחור וירטואלי ספר הפירסום הגדול :) תקציר: זה ספר שבו מפרסמים ספרים.אתרים ואפילו תמונות!הקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | עיר הציורים | עיר הלימודים | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!