התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
46318 קוראים


פרק 40 - לין
ה.א רולינג ריירדן | פורסם לפני 30 חודשים
  


לין


האם אי פעם ציינתי שאני שונאת את אושר לפעמים? במיוחד כשהוא בלתי נראה? אם לא, אז אני מציינת עכשיו. ירדתי במהירות במדרגות, כמעט בהיסטריה(אוי, תסתום אושר), ונכנסתי לסלון המרווח שלי. הבטתי לסביבה, אבל לצערי הרב, לא ראיתי את הילד מחורבן הזה. "נו? איפה אתה?" צעקתי בכעס, מביטה סביב. לפתע הרגשתי אצבעות ננעלות על מרפק ידיי, והן סובבו אותי כמו אב ובת. "אל, תיגע, בי." נהמתי והשתחררתי מאחיזתו של אושר. "למה? מה כבר קרה? האם לין צוקר.. כועסת?" שמעתי את קולו המתגרה של אושר לוחש לי בטון תינוקי באוזני. הסתובבתי אחורה, אגרופי מונף לעברו, אבל הכיתי אוויר, ולא אף או פרצוף, כמו שתכננתי. צקצוק נשמע. "אל תנסי אותי, לין." הוא אמר וכמעט יכולתי לראות את החיוך המקסים עד בחילה שלו. הרגשתי שהחזה שלו מוצמד לכתפי. הרגשתי שאפיו מתחכך ברקותיי. עצמתי עיניים והכרחתי את עצמי לנשום. "אושר..?" שאלתי בקול רועד. "מה?" הבל פיו הורגש על לחיי וזה העביר בי צמרמורת. "מה אנחנו עושים?" שאלתי ונסוגתי מקרבתו הממכרת. "מי זה אורן?" הוא שאל. מה? "מי זה אורן?" לא הצלחתי לחשוב. הוא הסיר את הקסדה ויכולתי לראות אותו. עיניו החומות נצצו, ושיערו השחור היה מבולגן. אלוהים, הוא חתיך; המחשבה עברה בראשי, אבל מחקתי אותה, דחפתי אותה למעמקי ראשי, מקום ממנו היא לא תוכל להיחלץ. החולצה הכחולה שלו (אמרתי לך שזו הייתה חולצה כחולה!) זזה, מה שהעיד שהוא מתנשם, בדיוק כמוני. "למה אתה עושה את זה?" שאלתי, מבטי מצטמצם. לקחה לו דקה לעכל את השאלה שלי. גם הוא היה המום. "אני לא יודע." אמר ומשך בכתפיו. למה אני לא מליחה להפסיק לחשוב עליו?  מצמצתי. "טוב, אז כדי שתלך." אמרתי, בוהה בקסדה הירוקה שהחזיק. "אבל אני חייב לעשות את זה, קודם." הוא אמר וניגש אליי. הוא התקרב אליי וחיבק אותי. מחיתי. "מה אתה-" דחפתי אותו ממני אבל  הוא התקרב שוב והצמיד את שפתיו לשפתיי. בשנייה הראשונה, נכנעתי לזה, אבל אז התעוררתי. דחפתי אותו ממני שנית, נאחזת בשולי חולצתו. הוא לא וויתר והתקדם לעברי שוב, כרך את זרועו הימנית סביב מותני ושוב נישק אותי. הפעם, הרשיתי לו. לא ידעתי שהוא נשקן כזה טוב. ידיי נכרכו סביב צווארו. ניתקתי את שפתיו משפתיי. "הדופק שלך מהיר כמו ארנבת." אמרתי. "ושלך, לא?" הוא שאל וחייך.


התנשקנו עוד קצת ואז ניתקו שפתיו משפתיי. "חבל שזה נגמר," הוא אמר וחבש את הקסדה שוב. הוא נעלם. הרגשתי את גופו מתרחק ממני, משאיר אותי סמוקה ומבולבלת. "מה זה היה?" שאלתי את החלל הריק, אבל אף אחד לא ענה לי. "הו, יופי." רטנתי.


***


הטלפון שלי צלצל. הבטתי בצג. זו הייתה ג´וי. עדיין לא היה סימן לאושר, אבל אני די בטוחה שהוא עדיין נמצא פה. עניתי לשיחה והצמדתי את הטלפון לאוזני, בעוד נשכבת על המיטה שלי. "היי." אמרתי בעליזות. "היי!" שמעתי את עומר וג´וי צועקים לי. "מה קורה, מפלצת?" קולו של עומר נשמע. "לא הרבה," שיקרתי. שמעתי התלחשויות ואז קולה הממוקד של ג´וי נשמע. "עומר לא שומע. מה קורה?" לג´וי הייתה תכונה מיוחדת לדעת מתי אני משקרת. הייתי מטומטמת שחשבתי לשקר לה (אולי אני מטומטמת אושר, אבל אני יותר חכמה ממך). נאנחתי. "בנים?" שאלה ג´וי. "אין לך מושג." אמרתי בייאוש והבטתי בתקרה. "מי בר המזל?" שאלה ג´וי. "קוראים לו אושר." אמרתי, מסמיקה מעט. "חתיך?" השמעתי קולות הסכמה בעזרת קולי. "הוא מעצבן אותך?"

"מציק כמו יתוש."

"את מחבבת אותו?" שאל ג´וי. כמעט יכולתי לראות אותה מרימה גבה וחיוך ממזרי מתפשט על פניה. "אני לא יודעת. לא נראה לי. אבל התנשקנו." הבטתי בשעון. 22:57. איך עבר אחר הצהריים כל כך מהר? "הוא נשקן טוב?"

"נהדר." אמרתי במועקה. "למה את כל כך מדוכאת?" שאלה ג´וי. מצחי התקמט בחשיבה. "כי זה מבלבל. מעולם זה לא קרה לי. תמיד זה היה שבנים רוצים אותי או שלא. מעולם זה לא היה כזה מבלבל." שמעתי קולות רקע. "על מה אתן מדברות?" קולו של עומר נשמע עמום מהצד השני. "זה עניין שלי ושל ג´וי." שמעתי את ג´וי אומרת. "בנות.. טוב, תזדרזו." שמעתי את עומר נאנח. "מותק, אני חייבת ללכת. פעם באה שאנחנו מדברות, את מספרת לי הכל. הכל." הנהנתי. "בסדר." אפי. "רגע!" אמרתי לפני שהיא עמדה לנתק. "אני יכולה את עומר לכמה שניות?" שמעתי רחשים ואז קולו של עומר נשמע. "מה קורה?" שאל בסקרנות. "אתה זוכר את.. אתה זוכר את אפי?"

"מה? איך את מכירה אותה?" שאל עומר וקולו הרצין והתנקה מהשובביות שאפיינה אותו. "אתה יודע מי היא באמת?"

"היא נפגשה איתך?"

"לא, היא אמרה לי שהיא מכירה אותך." כמעט יכולתי לראות את פניו של עומר מלבינות. "נדבר מחר. את לא מסננת אותי, נקודה." הקו ניתק. אלוהים איזו תסבוכת, חשבתי. נשכבתי על המיטה והתכסיתי בשמיכה. מבלי כוונה, נרדמתי.
הירשם לאתר כדי להגיב

5 תגובות
שירה♥
דיי זה כזה מושלם! יש לך שם טעות אבל כשרשמת "זה עניין שלי ושל ג´וי"כשג´וי אומרת את זה חח
עודכן לפני 893 ימים
ויקטואר המהממת:)
תכתבי כבר המשך!!!!!!!!
עודכן לפני 909 ימים
ויקטואר המהממת:)
המשךך!!!!!!!!!!
עודכן לפני 912 ימים
להיותעצמי||אכפתלכם?!
המשךךךךךך
עודכן לפני 922 ימים
קולינס
כתבת בטעות ´"זה עניין שלי ושל ג´וי." שמעתי את ג´וי אומרת.´ זה אמור להיות לין לא?
עודכן לפני 922 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

מרוב הדיכאון אני מחליפה שיר בפרופיל
נשאלה לפני שעה ע"י майя. (כרגע יש 8 תשובות)

דיי לאאא
נשאלה לפני 3 שעות ע"י майя. (כרגע יש 15 תשובות)

סיפורים נוספים
המדריך המלא של גוף האישה - הספר המקורי! תקציר: בנות, האם אי פעם רציתן לדעת משהו על הגוף שלכן והתביישתן לשאול? פה זה ה-מקום! הקושי בלהיות בת ♥ המתנה של אפי || ה.א רולינג ריירדן תקציר: מה קורה כאשר נער שוביניסטי בן 16 הופך לבת? מתמטיקה בין הסדינים (13+) || ה.א רולינג ריירדן תקציר: הסטוץ הזה לא יהיה חד פעמי.. השטן במכנסי חאקי || ה.א רולינג ריירדן תקציר: לפעמים הפיתויים הכי אסורים הם הכי שווים.. כנפיים||מ.ת.א||бля... תקציר: לא אכפת לי שזה לא יצירתי בשיט. תקציר בפנים. יש באג סו.. תמונה תהיה כשהבאג יתוקן מתקשרים עם המתים || מ.ת.א אם לינוי תקציר: כע חיות מחמד| מ.ת תקציר: בספר היער הקסום מ.ת תקציר: מ.ת עם ✨Tara✨ מ.ת בשביל לינה~ תקציר: לינהההההה בואי לפה~ The Fifth Wave| מ.ת תקציר: מבוסס על הגל החמישי. הסבר מפורט בפנים. בואו להירשם! D: ז´אנר: הרפתקאות, מדע בדיוני, נוער, מתח Angelsֻֻ| מ.ת.א תקציר: אז... לקחתי רעיון מבמ.ת.א של חברה מאוד טובה שלי {יערה}, התקציר בפנים מקושרים||מ.ת.א של דולפינה תקציר: אהא מ.ת.א לזיו זיו תקציר: מיאו 𝕿𝖍𝖊 𝖈𝖍𝖎𝖑𝖉𝖗𝖊𝖓 𝖔𝖋 𝖙𝖍𝖊 𝖉𝖊𝖛𝖎𝖑 תקציר: משחק כןן ווהו פאנאפיק לגורמיטי. תקציר: וואלה, לי אפילו אין מושג מה יקרה בו. אני פשוט אזרום עם הכתיבה ואם בא לכם, אתם מוזמנים להיכנס ולזרום איתה גם. המלאך השומר שלי — פאנפיק על twenty øne piløts תקציר: טיילר ג´וזף בן ה-(כמעט) 16 עובר בריונות על בסיס יום יומי ומתמודד עם דכאון. הוא בטוח שבחיים לא יילך מזה. עד ש... קראו בשביל לגלות! להיות חצויי זה לא קל תקציר: פאנפיק לפרסי ג´קסון? this is our fate מ.ת בשיתוף אדריאן תקציר: בפניםהקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | עיר הציורים | עיר הלימודים | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!