התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
45661 קוראים


פרק 39 - אושר
ה.א רולינג ריירדן | פורסם לפני 29 חודשים
  


אושראתם יודעים מה הדבר הכי מצחיק? לראות את לין מבולבלת [את יודעת שאני מת על זה]. זה פשוט קורע מצחוק. היא הסמיקה קשות כשעזבתי אותה, מונחת על הרצפה. לא יכולתי שלעצור צחוק שחזק שנפלט מפי. היא קמה במהירות אך גם בזהירות רבה. "מה אתה אומר, שתתן לי את הקסדה שלך בתמורה.. בתמורה.." שילבתי את ידיי ולשם שינוי, הקשבתי לה. "אני ארים את החולצה שלי." חיוך עלה על פניי. "את קודם."

"בחלומות הלילה." היא אמרה וגלגלה עיניים. "אני מכירה את הטריק הזה. ואני מכירה את הקול הזה." היא לפתע אמרה, ומיקדה את מבטה למעבר לי. "אושר?" פניה התמלאו פחד, ואז היא נשמה עמוק. היא התקרבה לעברי. איכשהו, היא איתרה את מיקומי. לא הצלחתי לזוז. היא התקרבה לאט לאט לעברי, ולפתע, היא נראתה ממש.. זוהרת. היא קרנה מיופי. זה הגיוני בכלל? זה לא ממש שינה לי, כי כמעט והייתי.. מהופנט. היא התקרבה לעברי עד מרחק נגיעה של שפתינו, ואיכשהו, היא הביטה לעיניי. ידעתי שהיא לא באמת רואה אותי, כי זה לא הגיוני, אבל איכשהו, היא כן. היא הרגישה אותי. "אז אתה יודע שזו לא סתם קסדת בייסבול או קסדת רכיבת סוסים." היא הניחה יד על כתפיי. "מותק? הדבר היחידי שתרכבי עליו - הוא אני." מבטה התחלף ממבולבל לנזעם, וידיה נחו על הקסדה שחבשתי. במשיכה מהירה, היא הסירה את הקסדה מראשי ורצה אחורה, נמלטת מזרועותיי המוחאות. "ידעתי!" היא נהמה בכעס. לפתע עיניה התמקדו עליי וידעתי - היא רואה אותי. "תני לי את זה-" ניגשתי לעברה, אבל היא התחמקה ורצה לצד האחר של חדרה, החלק בו יש חלון המתמשך על כל הקיר. "למה גנבת את זה?" היא שאלה, כעוסה. אפה התכווץ בזעם באופן מאוד חמוד. "לין, תני לי את הקסדה." ביקשתי ממנה בסבלנות וברוגע. היא ניסתה לצאת מהחדר, אבל חסמתי אותה בכך שנעמדתי בפתח הדלת. היא החווירה. "אוקיי." היא אמרה והושיטה לי את הקסדה. הרמתי גבה. "איפה המלכודת?"

"אין." היא אמרה. בהיסוס, שלחתי יד לעבר הקסדה, ואז היא החליטה לפעול. היא הסתובבה לעברי, ועם גבה התנגשה בי ודחפה אותי אחורה. היא זרקה את הקסדה לצד השני של המסדרון וכבר ניסתה להימלט, אבל האינסטינקטים שלי הגיבו לפני שחשבתי וכרכתי את זרועותיי סביבה, כולא אותה בחיקי. היא ניסתה להשתחרר, אבל היא לא הצליחה להשתחרר. "אושר," היא נאנקה. "תשחרר אותי. אני קיבלתי אותה."

"אבל אני גנבתי אותה." אמרתי ודחפתי אותה בחזרה לחדר. מיד סגרתי את הדלת וידי ננעלה על הידית, שלא תפתח ותיתן ללין את החופש להגיע לקסדה. "אושר!" היא נזעמה ודפקה על הדלת, מהצד השני [נו, די לין, אל תעשי פרצוף. את חייבת להודות שזה היה מצחיק]. "תשחרר אותי! אתה כל כך הולך לחטוף." היא אמרה, אבל לא ממש הקשבתי לה.


"הדבר היחידי שתרכבי עליו הוא אני.." שמעתי אותה מחכה אותי בקול לועג ומעוצבן. הבטתי בקסדה. הרגשתי שלין מנסה למשוך במנעול, להזיז אותו, אבל ידיי לא נתנו לה. לצערי הרב, הקסדה הייתה כל כך רחוקה שאפילו בעזרת רגלי לא הצלחתי להגיע אליה. לפתע, התזוזה מהצד השני נפסקה. זינקתי על ההזדמנות ורצתי לעבר הקסדה. אני מאומן בריצה כשאני רץ מבסיס לבסיס כשאנחנו משחקים בייסבול מטעם בית ספר. אני נחשב לקפטן הבייסבול. כן אני יודע, אני מושלם. כשראיתי את לין יוצאת מהחדר ומאתרת אותי עם הקסדה בידיי, חבשתי אותה במהירות. ואז היא צווחה בפחד וירדה במהירות במדרגות כשקלטה את העובדה שאני בלתי נראה, שוב.


הירשם לאתר כדי להגיב

9 תגובות
Jay-Z Noiork CitY ¡
המשך
עודכן לפני 894 ימים
~||הדר||~יש בעיות? קפצו לי😂
המשךךךךך !! את לא ממשיכה מלא זמן
עודכן לפני 894 ימים
גיין וובסטר ~ האננס הירוק המקורי✌
הגיפ מאפה?
עודכן לפני 898 ימים
רננה
המשךךךך
עודכן לפני 898 ימים
PINKSTORY
המשך
עודכן לפני 900 ימים
:) nitzan :)
פרק מהמם :) המשך!!!
עודכן לפני 901 ימים
גיין וובסטר ~ האננס הירוק המקורי✌
דידידידידידיייייי פליזזז תעשי ספייסלללל פליזזזזז דחוףף ביותרר חיי תלוים בכךךךךך
עודכן לפני 901 ימים
BLAH
המשך דחוף!!
עודכן לפני 901 ימים
להיותעצמי||אכפתלכם?!
המשךךךךךךךךךך
עודכן לפני 902 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

קטע , סוג של פריקה
נשאלה לפני שעה ע"י ᗪᗩᖇᒪIᑎG (כרגע יש 3 תשובות)

אני לא הבנתי למה כל השאלות על אקשן
נשאלה לפני 23 דקות ע"י רק דניאל (כרגע יש 3 תשובות)

סיפורים נוספים
הקושי בלהיות בת ♥ המתנה של אפי || ה.א רולינג ריירדן תקציר: מה קורה כאשר נער שוביניסטי בן 16 הופך לבת? המדריך המלא של גוף האישה - הספר המקורי! תקציר: בנות, האם אי פעם רציתן לדעת משהו על הגוף שלכן והתביישתן לשאול? פה זה ה-מקום!
- פרסומת -

מתמטיקה בין הסדינים (13+) || ה.א רולינג ריירדן תקציר: הסטוץ הזה לא יהיה חד פעמי.. השטן במכנסי חאקי || ה.א רולינג ריירדן תקציר: לפעמים הפיתויים הכי אסורים הם הכי שווים.. ניקרוסארס תקציר: ג ךל´צ/ךקצכךל´צכך The Fifth Wave| מ.ת תקציר: מבוסס על הגל החמישי. הסבר מפורט בפנים. בואו להירשם! D: ז´אנר: הרפתקאות, מדע בדיוני, נוער, מתח פנימיית מגניבים כנסו תקציר: באמא שלכם אהבה אסורה (יכול להיות סוטה מאוד 15+) תקציר: ג´ייסי היא משרתת בארמון, אבל מה קורה כשהיא מתאהבת ביורש העצר, ובמקביל - נעשית הזונה של המלך והנסיך האחר? Angelsֻֻ| מ.ת.א תקציר: אז... לקחתי רעיון מבמ.ת.א של חברה מאוד טובה שלי {יערה}, התקציר בפנים מחשבות תקציר: בפנים. Relax yourself with a cup of tea תקציר: כאלו ואחרים-בעיקר קטעי כתיבה וספוקן שני צדדים מ.ת.א משותף עם שחר תקציר: בפנים השקט שנשאר. תקציר: היא פקחה את עיניה וראתה רק לבן. היא הייתה מוקפת כל כולה בלבן הטהור הזה, שלרגע חשה שלווה ורוגע. הרגע הזה חלף במהירות, לפני שהספיקה בכלל למצמץ. "היא התעוררה!". היא שמעה צרחה נרגשת. זה כל הקסם | RON תקציר: עיניו החומות ננעצו בעיניה, היא נעצרה. הדם אזל מפניה, וכמה שהיא רצתה, היא באמת לא ידעה איך להגיב. איך מגיבים לאדם שלא ראית כלכך הרבה זמן, שהשאיר בך כתם שהולך איתך לכל מקום? היא התנשפה. לא. זה לא יכול להיות. העיר של פעם || עיתון עיר הספרים תקציר: כן, יש אינסוף עיתונים (שכבר הפסיקו לפעול) של עיר הספרים, אבל הפעם זה שונה. בלי כל הבולשיט של דיאבלוקס לאבס(המשך למ.ת של לינוי) תקציר: המשך למ.ת של לינוי.-. תחרות ציור!! ~הארלי קווין~ :> תקציר: -_- diabolik lovers-מ.ת.א עם לינוי תקציר: נאמ.הקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | עיר הציורים | עיר הלימודים | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!