התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
52998 קוראים


פרק 39 - אושר
ה.א רולינג ריירדן | פורסם לפני 38 חודשים
  


אושראתם יודעים מה הדבר הכי מצחיק? לראות את לין מבולבלת [את יודעת שאני מת על זה]. זה פשוט קורע מצחוק. היא הסמיקה קשות כשעזבתי אותה, מונחת על הרצפה. לא יכולתי שלעצור צחוק שחזק שנפלט מפי. היא קמה במהירות אך גם בזהירות רבה. "מה אתה אומר, שתתן לי את הקסדה שלך בתמורה.. בתמורה.." שילבתי את ידיי ולשם שינוי, הקשבתי לה. "אני ארים את החולצה שלי." חיוך עלה על פניי. "את קודם."

"בחלומות הלילה." היא אמרה וגלגלה עיניים. "אני מכירה את הטריק הזה. ואני מכירה את הקול הזה." היא לפתע אמרה, ומיקדה את מבטה למעבר לי. "אושר?" פניה התמלאו פחד, ואז היא נשמה עמוק. היא התקרבה לעברי. איכשהו, היא איתרה את מיקומי. לא הצלחתי לזוז. היא התקרבה לאט לאט לעברי, ולפתע, היא נראתה ממש.. זוהרת. היא קרנה מיופי. זה הגיוני בכלל? זה לא ממש שינה לי, כי כמעט והייתי.. מהופנט. היא התקרבה לעברי עד מרחק נגיעה של שפתינו, ואיכשהו, היא הביטה לעיניי. ידעתי שהיא לא באמת רואה אותי, כי זה לא הגיוני, אבל איכשהו, היא כן. היא הרגישה אותי. "אז אתה יודע שזו לא סתם קסדת בייסבול או קסדת רכיבת סוסים." היא הניחה יד על כתפיי. "מותק? הדבר היחידי שתרכבי עליו - הוא אני." מבטה התחלף ממבולבל לנזעם, וידיה נחו על הקסדה שחבשתי. במשיכה מהירה, היא הסירה את הקסדה מראשי ורצה אחורה, נמלטת מזרועותיי המוחאות. "ידעתי!" היא נהמה בכעס. לפתע עיניה התמקדו עליי וידעתי - היא רואה אותי. "תני לי את זה-" ניגשתי לעברה, אבל היא התחמקה ורצה לצד האחר של חדרה, החלק בו יש חלון המתמשך על כל הקיר. "למה גנבת את זה?" היא שאלה, כעוסה. אפה התכווץ בזעם באופן מאוד חמוד. "לין, תני לי את הקסדה." ביקשתי ממנה בסבלנות וברוגע. היא ניסתה לצאת מהחדר, אבל חסמתי אותה בכך שנעמדתי בפתח הדלת. היא החווירה. "אוקיי." היא אמרה והושיטה לי את הקסדה. הרמתי גבה. "איפה המלכודת?"

"אין." היא אמרה. בהיסוס, שלחתי יד לעבר הקסדה, ואז היא החליטה לפעול. היא הסתובבה לעברי, ועם גבה התנגשה בי ודחפה אותי אחורה. היא זרקה את הקסדה לצד השני של המסדרון וכבר ניסתה להימלט, אבל האינסטינקטים שלי הגיבו לפני שחשבתי וכרכתי את זרועותיי סביבה, כולא אותה בחיקי. היא ניסתה להשתחרר, אבל היא לא הצליחה להשתחרר. "אושר," היא נאנקה. "תשחרר אותי. אני קיבלתי אותה."

"אבל אני גנבתי אותה." אמרתי ודחפתי אותה בחזרה לחדר. מיד סגרתי את הדלת וידי ננעלה על הידית, שלא תפתח ותיתן ללין את החופש להגיע לקסדה. "אושר!" היא נזעמה ודפקה על הדלת, מהצד השני [נו, די לין, אל תעשי פרצוף. את חייבת להודות שזה היה מצחיק]. "תשחרר אותי! אתה כל כך הולך לחטוף." היא אמרה, אבל לא ממש הקשבתי לה.


"הדבר היחידי שתרכבי עליו הוא אני.." שמעתי אותה מחכה אותי בקול לועג ומעוצבן. הבטתי בקסדה. הרגשתי שלין מנסה למשוך במנעול, להזיז אותו, אבל ידיי לא נתנו לה. לצערי הרב, הקסדה הייתה כל כך רחוקה שאפילו בעזרת רגלי לא הצלחתי להגיע אליה. לפתע, התזוזה מהצד השני נפסקה. זינקתי על ההזדמנות ורצתי לעבר הקסדה. אני מאומן בריצה כשאני רץ מבסיס לבסיס כשאנחנו משחקים בייסבול מטעם בית ספר. אני נחשב לקפטן הבייסבול. כן אני יודע, אני מושלם. כשראיתי את לין יוצאת מהחדר ומאתרת אותי עם הקסדה בידיי, חבשתי אותה במהירות. ואז היא צווחה בפחד וירדה במהירות במדרגות כשקלטה את העובדה שאני בלתי נראה, שוב.


הירשם לאתר כדי להגיב

9 תגובות
Jay-Z Noiork CitY ¡
המשך
עודכן לפני 1172 ימים
~||הדר||~יש בעיות? קפצו לי😂
המשךךךךך !! את לא ממשיכה מלא זמן
עודכן לפני 1172 ימים
גיין וובסטר ~ האננס הירוק המקורי✌
הגיפ מאפה?
עודכן לפני 1175 ימים
רננה
המשךךךך
עודכן לפני 1175 ימים
PINKSTORY
המשך
עודכן לפני 1177 ימים
:) nitzan :)
פרק מהמם :) המשך!!!
עודכן לפני 1179 ימים
גיין וובסטר ~ האננס הירוק המקורי✌
דידידידידידיייייי פליזזז תעשי ספייסלללל פליזזזזז דחוףף ביותרר חיי תלוים בכךךךךך
עודכן לפני 1179 ימים
BLAH
המשך דחוף!!
עודכן לפני 1179 ימים
להיותעצמי||אכפתלכם?!
המשךךךךךךךךךך
עודכן לפני 1179 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

מי שהכיר את סירופ שוקולד תיכנסו
נשאלה לפני 23 ימים ע"י ♥יערה♥ I לא פעילה יותר I אדיוס אמיגוס (כרגע יש 7 תשובות)

האמת, חיבבתי את האתר הזה מאוד 😊
נשאלה לפני 3 ימים ע"י ✧⁩ ⁦(◍•ᴗ•◍)✧ (כרגע יש 6 תשובות)

סיפורים נוספים
מתמטיקה בין הסדינים (13+) || ה.א רולינג ריירדן תקציר: הסטוץ הזה לא יהיה חד פעמי.. המדריך המלא של גוף האישה - הספר המקורי! תקציר: בנות, האם אי פעם רציתן לדעת משהו על הגוף שלכן והתביישתן לשאול? פה זה ה-מקום!
- פרסומת -

הקושי בלהיות בת ♥ המתנה של אפי || ה.א רולינג ריירדן תקציר: מה קורה כאשר נער שוביניסטי בן 16 הופך לבת? השטן במכנסי חאקי || ה.א רולינג ריירדן תקציר: לפעמים הפיתויים הכי אסורים הם הכי שווים.. מושחתים תקציר: . הרגעים האלה תקציר: אתם מכירים את זה שאתם מרגישים אכזבה, שימחה או עצב אבל אף אחד לא מבין אתכם? שאפילו שהדברים לא כל כך נוראים אתם צריכים חיבוק? אתם מוזמנים גם אתם לכתוב על זה כאן ולחלוק. ניסוי הפנימייה- מ.ת. תקציר: תם ילדים בגילאי 15-17, לכולכם יש בעיות. הבעיות האלה יכולות להיות טראומות, הן יכולות להיות עבר רע, הן יכולות להיות חיי פשע או מה שלא תרצו, ובנוסף לכול אחד מכם יש כוח. לא משהוא חזק מדי או מועיל מידי. הפנימייה שאתם נמצאים בה נותנת לכם מקום בו אתם מקבלים הזדמ חיות מחמד| מ.ת תקציר: בספר אני תקציר: הספר מספר על ילדה ושמה ליאור היא עוברת הרבה חוויות אהבות ואכזבות כל זאת ועוד יסופר בספר❤ ילדי רחוב מ.ת תקציר: כנסו אהבה איטלקית|פאנפיק על ברטאו|תוצאה של הטימטום שלי תקציר: תוצאה של הטמטום שלי! משפחת שומו עונה 4 תקציר: שנה חלפה מאז שמשפחת שומו הרגה את ציפי ומירגן, עכשיו תשכחו מכל מה ידעתם על הסדרה כי עונה 4 הולכת להיות טרוף תאומות מרוחקות תקציר: היוש! קוראים לי יוני יש לי אחות תאומה בשם יולי וזה קצת מסובך יולי מקובלת רצח ואני אני סתם אני ויולי בקשר טוב אחיות טובות אד לא מזמן שהגענו לכיתה ו מ.ת מחנה קיץ לשירה|😍😍😍 תקציר: שלוש מנוים ומתחילים משחק המעלית תקציר: המ.ת הוא על ילדים ששיחקו את משחק המעלית. משחק המעלית הוא הוא משחק שמשחקים בו בבניין בין 10 קומות שבו צריך ללחוץ על הכפתורים של המעלית סדר מסויים באיזהשהו שלב במשחק נכנסת למעלית נערה מהגיהנום אסור לדבר איתה כי אם כן אס היא תמשוך אותך למימד אחר במ.ת שיחקתם התחלה חדשה תקציר: ליאור ורוני הם אחים, אחרי תאונה מצערת הם מוצאים את עצמם בבית החולים חסרי כל זיכרון מה קרה להם? ומי זאת לעזעזל משפחת אבני?...האם ליאור ורוני יצליחו להתחיל מחדש? והאם זיכרונותיהם בכלל ישובו מתישהו או שאבדו לנצח ספר הטמטום הגדול.~;~אל תיכנסו,זה מדבק. תקציר: ומדבר.חהחהחהחה תיאוריות מקוריות על סדרות וסרטים תקציר: תיאוריות מקוריות שלי על סדרות וסרטים שראיתי.הקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!