התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
52085 קוראים


פרק 36 - לין
ה.א רולינג ריירדן | פורסם לפני 38 חודשים
  


לין"אוי, כל כך התפדחתי." אמרתי למילי והיא ליטפה את גבי. "תרגעי." היא אמרה. "פגשת חתיך קאריביאני בחתונה?" פלטתי נשיפת צחוק. "יש בכלל כזו מילה? ´קאריביאני´? טוב..האמת שכן. קוראים לו אורן, הוא מבאר שבע." אמרתי. "מאיפה הוא מכיר את ג´וי?" שאלה מילי. "ההורים שלו הם הסנדקים שלה." הסברתי ושרבטתי במחברת שלי. "איך הוא נראה?" נאנחתי. "יש לו את אותם צבעים שיש לדניאל - חום ועור בהיר עם עיניים כחולות. אבל הרבה יותר חתיך ממנו." אמרתי לה והבטתי בארי, ששלחה לעברי מבט אזהרה. מיד השתתקתי. "יו אולי תלכי עליו?" שאלה מילי ומשכתי בכתפיי.


בשיעור ספורט הבנות והבנים שיחקו ביחד, דבר יוצא דופן. בדרך כלל הבנות לכוד והבנים לכוד לומדים ספורט. אני לא יודעת למה, משהו שקשור לגירוי הבנים או משהו בסגנון. זה היה יום חם, אני זוכרת. נשארו עוד חודשיים עד לסוף הלימודים בכיתה י"א. אוח.. אין לי כח בכלל. מילי ואני ישבנו על הספסל כי לא רצינו להתעמל (מה לעשות? אנחנו לא בכושר), ליד התיקים של כולם. "..יש לך את המספר שלו?" שאלה אותי מילי, לא מפסיקה לחפור לי על אורן שפגשתי בחתונה מלפני שני פרקים. "תגידי, את מכירה מישהו בשם אפי?" שאלתי, מתחמקת מהשאלה, כאשר הקסדה מנצנצת מבעד לתיק שלי. כן, הבאתי אותה לבית ספר. תצחקו עליי. אני הולכת לשים אותה בתא שלי. מילי החמיצה פנים ונדה בראשה. שני בנים חסרי חולצה ניגשו אלינו, רק מקרוב הבחנתי שאלו אושר ואורי, בשרירי חזה מדהימים. "היי בנות." אמר אורי והוציא מימייה מהתיק שלו. "אין לכם דברים יותר טובים לעשות?" רטנתי בשקט. "שמעתי את זה." אמר אושר ולגם מהמימייה של אורי. "היית אמור לא לשמוע את זה?" שאלתי מילי ושתינו צחקנו. "למה אתן לא משתתפות?" שאל אורי את מילי, ובבירור הוא לא התעניין בי. אז נפלתי על אושר [תעזוב אותי כבר ותן לי לספר! *צחקוק*]. הוא ניגש לעברי. השתדלתי להיות כמה שיותר שקועה בספר שלי ולא בקוביות המדהימות שלו. "אז מה? איבדת את הבתולין שלך בחתונה?" הוא שאל. מיד הסמקתי קשות וקמתי, נעמדת מולו בזמן שהוא שילב את ידיו, משועשע. "למה? אכפת לך כי אתה רוצה להיות בר המזל?" התגריתי בו ומיד מילי ואורי - שפלרטטו אחד עם השני, הביטו בנו. פניי היו זעופות ואדומות. "לי אין בעיה. לך? כולם יודעים שאת כוסית." חוצפן. חשבתי. הדבר הבא שעשיתי הוא לדרוך לו על הרגל בחוזקה, לקחת את התיק שלי וללכת למקום אחר.


***


נכנסתי לכיתה ריקה. הייתי כל כך עצבנית, עד טירוף! אווף. התיישבתי על השולחן והמשכתי לחשוב על אושר דברים מרתיחים. אדיוט.. מעצבן.. מטו- נצנוץ תפס את עיני. קרן השמש שחדרה מחלון הכיתה נחה בדיוק על קסדת הבייסבול הירוקה שקיבלתי מאפי הזאת. הוצאתי אותה מהתיק שלי והרכבתי אותה על ראשי. היא הייתה נוחה להפליא. היא הייתה מושלמת בדיוק למידות ראשי. ניגשתי לעבר המראה שעמדה בכיתה כשנעמדתי מולה, הרמתי מבט. וקפאתי. הטלפון שהחזקתי ביד ריחף, וזז עם כל תנועה שעשיתי עם ידי. חייב להיות פה איזה טריק. השפלתי מבט. ראיתי את כל חלקי הגוף שלי. אבל כשהרמתי מבט.. רק טלפון מעופף. האימה עוד יותר גאתה בי כאשר תלמיד נכנס לכיתה. הוא סרק את הכיתה, מעביר את מבטו עליי ולא עוצר, אבל הוא עצר על הטלפון המעופף. הוא הביט בו באימה. הזזתי את ידי. הנער התמלא אימה ורץ מן הכיתה. הוא לא ראה אותי. הנחתי את הטלפון על השולחן, והורדתי את הקסדה. כשהבטתי במראה, השתקפותי חזרה. הוא באמת לא ראה אותי. זה הפך אותי לבתי-נראית. מגניב.


רצתי מהכיתה והכנסתי אותה ללוקר שלי. פה הקסדה תהיה מוגנת. אף אחד לא ייקח אותה או ינסה לגנוב אותה מהתיק שלי. באמת לין? קסדה שהופכת אותך לבלתי נראה? השתגעת [ממש מצחיק אושר. לא, אני לא משוגעת].***


אז אני יודעת שעד עכשיו זה טיפה משעמם, אבל בפרק הבא הכל מתחיל ;) תישארו איתנו D:
הירשם לאתר כדי להגיב

11 תגובות
יולי✌לא מחוברת הרבה
השתגעת? זה נראה לך משעמם?
עודכן לפני 1152 ימים
ʟᴇᴠɪᴛᴀᴛᴇ
ה מ ש ך!!!!
עודכן לפני 1162 ימים
להיותעצמי||אכפתלכם?!
המשךךךךך
עודכן לפני 1162 ימים
גיין וובסטר ~ האננס הירוק המקורי✌
תמשיכיייי בבקשהההההההה אני מתההה פהה
עודכן לפני 1163 ימים
ה.א רולינג ריירדן
בכוונה כתבתי עליו ולא אליו ותודה לכל התגובות ❤
עודכן לפני 1163 ימים
:) nitzan :)
נראה לי היא התכוונה ללכת לא פיזית אלא... כאילו שהוא יהיה החבר שלה או משהו כזה... ואז זה כן עליו ולא אליו.
עודכן לפני 1163 ימים
טליה
ורק תיקון קטן- בשורה השישית מלמעלה זה" אולי תלכי אליו" ולא "עליו" :)
עודכן לפני 1163 ימים
טליה
מגניבבבב!
עודכן לפני 1163 ימים
:) nitzan :)
אדיררר אה ו... כותבים לחוד, ולא לכוד :) המשך!!!!!!!
עודכן לפני 1163 ימים
ivy
המשך!!!!!!!!!!!!!!
עודכן לפני 1163 ימים
לימור|חיה בלהלהלנד
זה לא משעמם בכללללל תמשיכיי ♥
עודכן לפני 1163 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

אני עוזבת את האתר.... סוג של...
נשאלה לפני 8 שעות ע"י Ouni (כרגע יש 3 תשובות)

שיטטטט
נשאלה לפני 8 שעות ע"י Ouni (כרגע יש תשובה אחת)

סיפורים נוספים
מתמטיקה בין הסדינים (13+) || ה.א רולינג ריירדן תקציר: הסטוץ הזה לא יהיה חד פעמי.. המדריך המלא של גוף האישה - הספר המקורי! תקציר: בנות, האם אי פעם רציתן לדעת משהו על הגוף שלכן והתביישתן לשאול? פה זה ה-מקום!
- פרסומת -

הקושי בלהיות בת ♥ המתנה של אפי || ה.א רולינג ריירדן תקציר: מה קורה כאשר נער שוביניסטי בן 16 הופך לבת? השטן במכנסי חאקי || ה.א רולינג ריירדן תקציר: לפעמים הפיתויים הכי אסורים הם הכי שווים.. עבודה בעיניים תקציר: . פיקצרים לפרסי ג´קסון, כל מה שלא סופר תקציר: כל מיני פיקצרים חיות מחמד| מ.ת תקציר: בספר השתיקה שהרסה אותי llנועהll תקציר: חתיכת סיפור, מוטב שתקראו (: פנימיית ערפדים מ.ת תקציר: נאמ זה ישן אבל רציתי להחזיר עוד תחרות כתיבה || אבלין תקציר: בבקשה תירשמו אני נואשת ניסוי הפנימייה- מ.ת. תקציר: תם ילדים בגילאי 15-17, לכולכם יש בעיות. הבעיות האלה יכולות להיות טראומות, הן יכולות להיות עבר רע, הן יכולות להיות חיי פשע או מה שלא תרצו, ובנוסף לכול אחד מכם יש כוח. לא משהוא חזק מדי או מועיל מידי. הפנימייה שאתם נמצאים בה נותנת לכם מקום בו אתם מקבלים הזדמ יציאה מהקופסה תקציר: סיפור אמיתי. הסיפור הוא על חברה שלי ואיך היא יוצאת לאט לאט מהארון ואיך הכל מתחיל מילד אחד מעצבן תשאלו את קוזמו ^^ תקציר: אתם שואלים אני עונה חה חה החברה שאין לי... תקציר: מתח. היי קוראים לי אלי ואני בת 16 ואין לי ח..חבר..חברים ס..ס...סליחה אני קצת מ..מ...מגמגמת ואני אספר לכם ל...למה אין לי ח...ח...חברים... מורדים תקציר: כולם מפחדים ממנו, מלורד היקום. ילדות עד גיל שנה הן הקורבנות העיקריים. אם הוא תפס אותה הפעם הבאה שהוריה יראו אותה זה כשהיא תירה להם בראש כמה שנים אחרי. ילדת שלום 3: ילדי מוות תקציר: המלחמה מעולם לא היתה יותר מחוכמת, ועכשיו הגיע הזמן לקרב קלפי מלחמה מ.ת תקציר: זה מבוסס על סיפור שלי באינסטגרם אבל אפשר להבין בלי אנים האבודה מ.ת עם רומי (Hermi) תקציר: אנים, עיר קסומה יפהפייה, היא עיר מאוד מיוחדת. חלק מהאנשים הגרים בה יכולים לשנות את צורתם לבעל חיים מסויים. כשמגיע ראש עיר חדש שרוצה לכלוא ולהשמיד את כל ה"מוטאנטים" לדבריו, הם צריכים לשרוד בעיר מלאה מלכודות. סיפור ילדים תקציר: ראש העיר הוא אוהב אותי? | פאנפיק על סוי לונה תקציר: אחרי שמתאו עוזב לאיטליה לונה מאבדת את הזיכרון ושוכחת את כל הזיכרונות שלה איתו, לונה מתחילה את שנת הלימודים האחרונה בבלייק האם תגלה שהיא סול בנסון? ומה יקרה שמתאו יחזור ולונה לא תזכור אותו? (עלילות עונה 1 בלבד)הקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!