התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
32584 קוראים


פרק 14 - מאה במבחן ואהבה שגויה
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה | פורסם לפני 37 חודשים
  


פרק ארבע עשרה


מאה במבחן ואהבה שגויה יום שבת ומלאני הרגישה לחוצה מתמיד. מחר, יהיה לה מבחן מסכם באזרחות והיא לא למדה את החומר כראוי. בעבר, הייתה תלמידה נוראית, היא חזרה להיות בת שבע עשרה בכדי לתקן את טעויות העבר. השעה הייתה שש בערב, מלאני שהתה בחדרה וניסתה לשנן את החומר הנלמד על ידי ספר הלימוד שלה "מה היא קבוצה אתנית? אממ ..." היא הסתובבה סחור סחור בחדרה, תוך כדי קריאה בספר. 

 "שבעה בלונים היו על העץ, אחד נפל והתפוצץ! ששה בלונים היו על העץ ..." המטרד היחיד ששהה בחדר והפריע למלאני להתרכז, הוא השטן, בדמות של שוטר צעיר, הוא ישב על המיטה של מלאני וקרא עיתון, תוך כדי שירה. בשלב מסוים, מלאני כבר לא יכלה לסבול את שירי הילדים המתנגנים ברקע, בעת הלמידה! "רוץ בן סוסים, רוץ בן דהר -" 

 "אולי דיי?! אני מנסה להתרכז." קראה מלאני ברוגז לכיוונו של השטן בדמות השוטר. 

 "הירגעי, אני אפילו בחרתי בתחפושת מתאימה לשיעורי אזרחות." הוא קרץ לעברה, היא נאנחה וזרקה את הספר על רצפת החדר "דיי ... אני אקבל נכשל ..." אמרה הנערה בייאוש ונשענה על הארון שלה. "קום מהמיטה שלי, איזו חוצפה ..." התאוננה מלאני וזרקה על ראשו של השוטר כרית. 

 "אאוץ´?" התלוצץ השטן "זו לא הבעיה שלי, את היית צריכה ללמוד לזה מוקדם יותר." אמר בחוסר עניין, שלף משום מקום סיגריה והחל לעשן, ממלא את החדר בעשן סיגריה וריח מחליא. מלאני חשבה כי היא עומדת להתפוצץ מעצבים, אבל היא חייבת להירגע ... היא חייבת להצטיין בלימודים, בעברה הייתה נכשלת תמיד, היא צריכה לתקן את זה ... היא צריכה לנצל את המתנה שניתנה לה.


***


עד שעלה במוחה רעיון. "תקשיב לי." הנערה התיישבה על יד השטן, הבעת פניה מסגירה נחישות. בין רגע העיתון והסיגריה נעלמו, יחד עם העשן והריח שהתפזר לפני רגע בחלל החדר. 

 "אני מקשיב ..." השיב בקולו השגרתי והערמומי. ´קדימה, אני אוהב עסקאות ...´ הוא ידע מה מתחולל בראשה של בת האנוש. 

 "תעזור לי להצליח במבחן. בבקשה." ביקשה מלאני, עוצמת את עיניה, מתפללת שיסכים לכך. 

 "את יודעת איך זה הולך, נכון? את תעשי בשבילי משהו ואז תקבלי את מבוקשך." ענה לה. 

 "מה אני צריכה לעשות?" שאלה מלאני. לא הייתה לה ברירה ... היה חשוב לה להצליח במבחן. 

השטן בדמות השוטר נעמד על רגליו "תסכימי להיות בת הזוג של ג´רי."

מה? מלאני חשבה כי לא שמעה טוב ... היא לא התפלאה, הוא הריי יודע הכל, הוא עוקב אחריה כל הזמן, הוא יודע על ג´רי ועל כך שסירבה ליות בת זוגתו. אבל למה שהשטן יבקש את זה?

 "אני לא מבינה, במה זה יעזור לך?" שאלה הנערה, צבע פניה הפך בין רגע לחיוור עד מאוד. 

 "את לא צריכה לשאול את זה, פשוט תעשי את זה ואז ... את תקבלי מאה בזכותי." בסיום דבריו, צחק בקול רם, בחדר הפך להיות חם עד הזעה. עיניו של השוטר הפכו לאדומות, מלאני בלעה

את רוקה. לא משנה כמה זמן היא תכיר אותו ... הוא תמיד יפחיד אותה, בגלל מה שהוא. לאחר מספר שניות, הוא נעלם כלא היה וטמפרטורת החדר חזרה למוטב. 


***


היום הגדול הגיע, המבחן צריך להתחיל בעוד שעתיים וחצי, מלאני תנצל את הזמן ותבקש מג´רי להיות בן הזוג שלה, בלי שהיא מאוהבת בו כלל. לאחר שעתיים מייגעות, בהן מלאני למדה בכיתתה שיעור מתמטיקה, הגיעה סוף כל סוף ההפסקה. ג´רי לא דיבר עם מלאני במהלך כל השיעור, האמת היא שהוא לא דיבר בכלל ... היא ידעה כמה הוא מאוכזב ממנה, הם היו כה קרובים, אך היא ראתה אותו כמו אח, הוא ראה אותה בצורה אחרת, הוא חשק בה. במהלך ההפסקה, חיפשה מלאני את ג´רי ... ´איפה הוא? אין לי זמן!´ תלמידי בית הספר, הסתכלו על הנערה בחוסר הבנה, היא ביקרה בכל פינה וסירבה להסתובב עם חבריה הקבועים (כי היא הייתה כל כך מקובלת) מטרתה הייתה, למצוא את ג´רי. 


לבסוף, היא מצאה אותו. הוא ישב לבדו על אחד הספסלים המרוחקים מכולם, בדרך כלל, אף אחד לא ישב עליהם במהלך ההפסקה, הם היו מלוכלכים. הוא בהה על האדמה, כחולם בהקיץ. מלאני נשמה עמוק, בעוד כמה דקות ההפסקה תגמר ואז יתחיל המבחן ... היא התקרבה בצעדים אטיים אל הנער. "ג´רי?..."

הוא נבהל מעט ומיהר להביט עליה, נעמד על רגליו "מלאני? משהו קרה?" שאל במהירות "אני מצטער, אני ... אני לא רוצה שנדבר, זה מכאיב לי." אמר הנער והניח את ידו על לוח לבו. 

 "לא, האמת היא ... שהתכוונתי לומר לך ... שאני מאוהבת בך." אם הוא יאמין לזה, הוא באמת טיפש. המשפט היה חסר רגש, מונוטוני ... בלי חיוך קטן, בלי הניצוץ הזה שיש בעיניים כשמתאהבים, שבאמת מתכוונים לכך. הוא הביט עליה וחייך חיוך קטן. אז ... הוא האמין לה? 
הירשם לאתר כדי להגיב

45 תגובות
סתיו הייתה פה! (;
תירגעו... לא יודעת אם ראיתם אבל היא כותבת המווון ספרים ואני בטוחה שלוקח זמן לרשום פרקים כמו שהיא רושמת (אני מתכוונת לכל הספרים) וחוץ מזה אני בטוחה שיש לה עוד דברים לעשות חוץ מלהיות בעיר הספרים
עודכן לפני 963 ימים
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה
תודה :)
עודכן לפני 1030 ימים
מאיה סיפורים ועיצובים:)
תודה רבה! רציתי להגיד לך שהספרים שלך מהממים!
עודכן לפני 1030 ימים
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה
הקשיבו, היום אשתדל להמשיך ... אנא חכו בסבלנות
עודכן לפני 1030 ימים
מאיה סיפורים ועיצובים:)
למה את לא ממשיכה? את כבר הרבה זמן לא ממשיכה אפשר להשאיר אנשים במתח אבל לא יותר מחודש, אמרת שא ממשיכה ולא המשכת מתי את ממשיכה?
עודכן לפני 1030 ימים
עדן זה השם♥
חן, אני ממש אוהבת את הספרים שלך, אז אני לא מורידה מנוי, כי אני חושבת שהרווחת אותו. א-ב-ל, אל תכתבי ממשיכה היום, אם את לא ממשיכה גם אחרי 20 יום. בהצלחה בכיתה
עודכן לפני 1035 ימים
Sky || Give yourself a chance
טוב זה ממש לא נחמד מצדך לכתוב ´אני ממשיכה היום´ ולא להמשיך אחרי 20 ים, מצטערת, איבדת גם את המנוי שלי
עודכן לפני 1035 ימים
תמרה
זה מושלם תמשיכי!!!!
עודכן לפני 1035 ימים
אריאנה .
לפני 20 יום את אמרת ממשיכה היום. איבדת מנוי.
עודכן לפני 1036 ימים
מיטל|חיוך קריצה והם נפלו על הריצפה XP
מתי את ממשיכה????????
עודכן לפני 1038 ימים
Sky || Give yourself a chance
חן, עברה רבע שנה, אני חושבת שזה ´קצת´ יותר מידיי לחכות לפרק
עודכן לפני 1040 ימים
eden1978
מתי ממשיכה?
עודכן לפני 1052 ימים
A.H אודרי בלקווד
כתבת "ממשיכה היום" לפני 3 ימים. ולא המשכת. איבדת את המנוי שלי...
עודכן לפני 1052 ימים
Sky || Give yourself a chance
טוב נו מה קורה? לפני רבע שנה המשכת את הספר, את כבר נותנת לנו לחכות יותר מידיי
עודכן לפני 1052 ימים
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה
ממשיכה היום
עודכן לפני 1056 ימים
A.H אודרי בלקווד
כבר 3 חודשים לא המשכת...
עודכן לפני 1057 ימים
shinestar
מושלםםםםםםםםםםםם דורשת המשךךך
עודכן לפני 1058 ימים
ליאנה||תחשוב מחוץ לקופסא
עוד כמה זמן תמשיכי? עברו חודשיים
עודכן לפני 1078 ימים
eden1978
המשךךךךך
עודכן לפני 1084 ימים
Michelle
תמשיכייייייייייייייי
עודכן לפני 1085 ימים
אלה היוניקורנית♥
תמשיכי או שהסכין שיש לי ביד ידקור אותך
עודכן לפני 1101 ימים
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה
אמשיך ממש בקרוב
עודכן לפני 1122 ימים
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה
תודהה
עודכן לפני 1122 ימים
פ-ר-ש-תי לאביוווו
הנשךך
עודכן לפני 1125 ימים
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה
אממ בקרוב (: עליי להמשיך את מתנקשת וספרים אחרים שקצת הזנחתי ואחזור לזה
עודכן לפני 1140 ימים
להלהלהלה ^~^ AL
מתי המשך? :)
עודכן לפני 1140 ימים
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה
וואו תודה (:
עודכן לפני 1140 ימים
...לונה...
זה פשוט יפייפה!!! המשך!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
עודכן לפני 1140 ימים
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה
תודה רבה!
עודכן לפני 1140 ימים
עדן זה השם♥
אעאעאעאע מושלםםםם! תמשיכייי...
עודכן לפני 1141 ימים
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה
זה בסדר, תודה רבה על התיקון
עודכן לפני 1146 ימים
y66
אני יודעת שזה יכול להיות קצת מעצבן אבל אומרים שבעה,שישה בלונים כי בלון זה זכר לא יודעת אם עשית את זה בכוונה או בטעות אבל רק שתדעי שזה לא נכון...
עודכן לפני 1146 ימים
אלי^^|ליז^^
המשךך
עודכן לפני 1147 ימים
איילין ביצ´´ס ♥
המשךךךךך
עודכן לפני 1148 ימים
Angelina:-)
תמשיכיי
עודכן לפני 1148 ימים
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה
תודהה
עודכן לפני 1148 ימים
✨Shahar✨
המשךךך
עודכן לפני 1148 ימים
~||הדר||~יש בעיות? קפצו לי😂
המשךך
עודכן לפני 1149 ימים
ספיר | | sapir
יפה
עודכן לפני 1149 ימים
❦happy❦
ואו,תמשיכייי!
עודכן לפני 1149 ימים
להלהלהלה ^~^ AL
מהמםםם!!! המשךךך
עודכן לפני 1149 ימים
איילת ~ אני מרשמלו תכלת ^^
תמשיכייי מאוד אהבתי את הפרק
עודכן לפני 1149 ימים
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה
תודה רבה (:
עודכן לפני 1149 ימים
will free
פרק פשוט יפה, אהבתי
עודכן לפני 1149 ימים
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה
((:
עודכן לפני 1149 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]
2c4a28b05e5c400306eb30e83bd15804 border=0 width=60 height=60>
בואו נוסטלגיה .^.
נשאלה לפני 7 ימים ע"י beatle (כרגע יש 3 תשובות)

אפשר קצת עזרה?
נשאלה לפני 1 ימים ע"י gulchi (כרגע יש 6 תשובות)

סיפורים נוספים
היום, הוא יום יפה (13+) || חן סיפורים תקציר: הספר נכתב מנקודת מבטה של אנג´ל בת ה - 7, היא בעלת תסמונת דאון, אך עם שמחת חיים רבה. החיים שלה נראים לה כה ורודים, אף על פי שהם אפלים יותר מכפי שהם נראים לה. ספר מיוחד, פסיכולוגי וחידתי. מישקה (מבוסס על סיפור אמיתי)|| חן סיפורים תקציר: דרמה היסטורית מרגשת המתרחשת בזמן מלחמת העולם השנייה: מישה (מישקה) בת השש היא ילדה יהודיה ואילמת, יש לה כישרון מיוחד בציור, אשר יציל אותה מתאי הגזים ויגרום לה להכיר את הצד האחר של האויב הגרמני.
- פרסומת -

למות מצחוק (12+) || חן סיפורים תקציר: פנטזיה אכזרית: פשעתם? עונשכם יהיה מוות, אם ליצן הממלכה יצליח להצחיק אתכם. נלי בת ה - 16, נבחרה לתפקיד הנורא ביותר, להיות ליצנית. נשמע לכם מצחיק? זהו שלא. היא שונאת את עצמה, בגללה הוצאו להורג אלפי אנשים, כי הצליחה להצחיק אותם. דוגמה טובה ונעלי עקב (14+) || חן סיפורים תקציר: דרמה משפחתית: הספר נכתב מנקודת מבטה של אולגה, בת השש. הוריה גרושים ואמה אלכוהוליסטית ועובדת בזנות. מגיל שנתיים, אולגה מחקה את אמה בהכל, היא לא יודעת שזה לא בסדר. אביה נלחם עליה, לא יודע איזו דוגמה רעה מקבלת בתו. לפרוט על מיתרי הלב|| אבלין תקציר: סיפורם של חמישה חברי להקה, לכל אחד יש את הבעיות שלו, את החששות שלו, את רקע שלו. אבל לכולם דבר אחד משותף: אהבתם למוזיקה. נווה מדבר || גוגוש ♥ תקציר: - פנימיית ערפדים מ.ת תקציר: נאמ זה ישן אבל רציתי להחזיר קלפי מלחמה מ.ת תקציר: זה מבוסס על סיפור שלי באינסטגרם אבל אפשר להבין בלי מ.ת הדור הבא של נסיכות דיסני~עם אנג´ל~ תקציר: אמ....היי תאוריות וסדרות ילדים תקציר: וכן, יש לי ציפיות גבוהות גם מהופ. one room,two girls|| flower skull תקציר: ... תשאלו את....פוסידון! תקציר: 🌎לא מצאתי אימוג´י של גלים חחח the runaways מ.ת תקציר: כנסו פנימה ותגלו :-) מכשפות, שדים ובלגן (מ.ת עם רייצ´ל -המושלמת!!-) תקציר: שלושה סוגים: מכשפות, שדים ובני אנוש. כשנמצאות שתי גופות, אחת של מכשפה ואחת של שד ועליהן שלוש טבעות הקסם, טבעות מקור הקסם, בני האנוש נבהלים ופותחים במלחמה. תשאלו את אפולו! תקציר: תשאלו את אפולו שאלות, חברים- אם לא מג תהרוג אותו! תיכון המיפלצות- מ.ת.א (חדשש עוד פעםם) תקציר: ביצפר למפלצות... מ.ת חצויים|עם ילדה נחמדה אששש תקציר: .. שאלות ותשובות גיבורי האולימפוס וגורלו של אפולו תקציר: תשאלו שאלות ותגלו מ.ת מחנה החצוים~;~עם מייקי הבובספוגייי תקציר: זה לא ברור?כמה טמטום יש בעולם? יומנה של אנבת´ תקציר: בפנים:) יומני החצויים תקציר: תרגום שלי לשני הקטעים האחרונים ביומני החצויים. מ.ת "רוח משפחה" עם דיימונד תקציר: חמישה אחים- זוג הורים, בית רדוף רוחות. תירשמו! המעניש תקציר: . יציאה מהקופסה תקציר: סיפור אמיתי. הסיפור הוא על חברה שלי ואיך היא יוצאת לאט לאט מהארון ואיך הכל מתחיל מילד אחד מעצבן יפות נגד מקובל תקציר: הנשף הגדול מתקרב, את מי יבחר עומר להיות בת הזוג שלו לנשף? סיקור ספרים בעיר הספרים תקציר: אני מסקרת ספרים בעיר הספרים זיכרון ישן תקציר: מיה תלמידה חדשה בבית הספר, היא מכירה את רומי ורומי מרגישה שמיה מוכרת לה.. עוד תחרות כתיבה || אבלין תקציר: בבקשה תירשמו אני נואשת אני? מה לי ולזה? תקציר: אממ אני לא סובלת לשים תקציר כאן סוריי.... מ.ת הארי פוטר (אחרי תקופת הארי) תקציר: הוגוורטס (אוהבי נוויל התאחדו!) ליידיבאג וצ´אט נואר-Miraculous tales of ladybug and chat noir תקציר: הספר הוא ספר מעריצים וגם אני אעלה כל מיני קומיקסים מיוטיוב (לפעמים אני אתרגם אותם) תאוריות וכמובן ספוילרים! (איך אפשר לא) של ליידיבאג:) אוני צ´אן | הנטאי תקציר: #1 - אוני צ´אן. עולם החיות תקציר: תלמידה בכיתה ח´ עוברת את חייה בבית הספר החיות . אם את שומעת אבלין תקציר: מוות. נושא שקשה להתמודד איתו, במיוחד כשהוא לא טבעי. זהו סיפורה של טל, נערה שאיבדה את החברה הכי טובה שלה ואיך שהיא מנסה להתמודד עם העובדה שהיא לעולם לא תחזור... עקבות בשלג תקציר: בעולם בו קיימים שדים מתרחש סיפור אהבה מרגש ועצוב כאחד . ⛆⛆⛆הו, גשם.⛆⛆⛆ תקציר: זאנר: רומן, מסתורין, מתח, נוער, פנטזיה. סיפור אהבה בין נערה ונער. בכל פעם שיורד גשם, הנער נעלם. התינוק של המאפיה תקציר: אז...ישנו נער בן 16 שההורים שלו לא אוהבים אותו כי הוא הומו הם כועסים עליו כי הוא הלך בדרך אחרת מרצונם הם מתעללים בו בבית ולאחר שנה של התעללויות האבא נכנס לחובות עם המאפיה ומנהיג המאפיה בסופו של דבר האבא החליט למכור את הבן שלו כדי להיפטר מהחובות בהתחלה המנ העיניים היפות האלו תקציר: ילדה שכהכירה את הילד עם העיניים האלו הכול התחיל מגאליס... תקציר: סיפור מרגש שיסחוף את לבבות הקוראים! שרביט האיזמרגד תקציר: אירועים משונים פוקדים את העיירה השקטה ביינברידג´: ילדים נעלמים, סופות חול מסתוריות ודמויות משונות שמופיעות ונעלמות באמצע הלילה. כשקייט בת ה-12 ומשפחתה עוברים לגור בעיירה המנומנמת, היא נאלצת להתמודד מול דברים שמעולם לא חשבה שאפשריים. The Secret Moon daugther- בת הירח הסודית תקציר: שמתי לב שבספר שלי בת ארטמיס יש הרבה חורים בעלילה אז הנה החידוש לספר לא כמו שזה נראה (מ.ת) תקציר: ברוכים הבאים לבית הספר הממלכתי ´´קינגסלי´´,אשר ממוקם בצפון Wonderland. אתם תלמידים שנה א´. אתם לא נערים ונערות רגילים...או שאתם בני אלים,או בעלי כוחות מסוימים,או שאתם פשוט נורמיים ממש עשירים שנולדו ב-Wonderland. המשך בפנים לילה לבן תקציר: קרולין פטרסון, היא נערה יתומה שחיה בבית יתומים בשכונה נידחת בויסקונסין. שני הוריה מתו אל מול עיניה בהיותה בת 5 בלבד ומאז היא סובלת מטראומה מדם, כשהיא רואה דם היא מתעלפת. אז איך בדיוק תוכל לחשוף את הרוצח? ציטוטים מגיבורי האולימפוס ובכללי מפרסי ג´קסון ~קרדיט לכל מי שעשה לפניי~ תקציר: ציטוטים יפים, מצחיקים, לחיים מפרסי ג´קסון וגיבורי האולימפוס גיבורי האולימפוס- הרפתקה נוספת תקציר: מה דרוש כדי לאהוב את הספר? חיים לרגע (לפעמים סוטה) תקציר: מסופר על נערה בת 17 שמסיימת את בית הספר. היא דיי מקובלת ואומרים שהיא יפה. חצי מהבנים בכיתה היו חברים שלה, אבל היא נפרדה מהם בגלל שיש סוף לכל דבר. היא לא מאמינה באסטרולוגיה אבל יום אחד חברה שלה, שכן מאמינה, מגלה משהו. בסוף זה קורה באמת, וזה האונס של שובל, סתם דברים תקציר: חשבתי להעלות לפה כל מיני מיני-פאנפיקים על גיבורי האולימפוס/גורלו של אפולו. כאילו, קטעים שרציתי להרחיב לפאנפיקים אבל לא היה לי מה להוסיף. מקווה שימצא חן בעיניכם! (זה לא יהפוך לספרים מדהימים, כן?) תחפושות לפורים||דיידי תקציר: כל התחפושות הכי שוות וחמדמדות בשבילכם, מוזמנים לקחת טיפים ולהיות הכי חמדמדים בפורים בכיתה. תשאלו את ליידי באג תקציר: תשאלו את כוכבי הסדרה ליידי באג שאלותהקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!