התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
45664 קוראים


פרק 21 - פרק 20, התרגשותתת !!!
ה.א רולינג ריירדן | פורסם לפני 31 חודשים
  20מעולם לא לבשתי חליפה. אמא שלי אמרה שהחליפה היא לאירועים מיוחדים, וחשבה שבשביל האזכרה של אבא של ג׳וי אנחנו צריכים ללבוש ממש מהודר, כי האמהות חברות טובות. לין לבשה שמלה שחורה. לבשתי חולצה בצבע סגול שחור בוהק ומקטורן בצבע שחור עם עניבה שחורה. אמא שלי סירקה את שיערי. ״אתה מוכן.״ היא הודיעה. היא קלעה את הצמות של לין לשתי צמות קטנות ומתוקות. היא איפרה את לין באיפור קל וגם היא התאפרה. באוטו הישן של אמא שלי כססתי ציפורניים, כי די התרגשתי, ולא בקטע חיובי. אני שנאתי ועדיין שונא אזכרות, לוויות או שבעות. זה גורם לי להיות מדוכא. כשהגענו לבית הקברות, ראיתי את ג׳וי עומדת בפתח, לבדה. לפניי ששתיהן יצאו, עצרתי אותן ויצאתי רק אני. נעמדתי מולה. למרות שהיא בכתה, והאיפור שלה לגמרי התערבב עם דמעותיה, היא נראתה מקסים באופן קודר. שיערה היה אסוף לצמה שממנה חמקו קצוות שיער עבות ויפות. ״למה לא עלית לקבר?״ שאלתי אותה. היא משכה באפה. ״אני.. אני לא יכולה לעשות את זה לבד.״ היא אמרה. הושטתי לה את ידיי. היא אחזה בהם וביחד נכנסנו לבית הקברות, מאחוריי לין ואמא שלי. היא הובילה אותי לעבר משפחתה שהתאספה סביב הקבר של אבא שלה. רון, אחיה בן ה23 של ג׳וי היה שם, ופניו אדומות. כך גם היו הוריו של אביה המנוח של ג׳וי, ואמה של ג׳וי. ומי מאשים אותם? אחיזתה של ג׳וי התהדקה סביב ידי ככל שהתקרבנו. ״אל תדאגי. תירגעי.״ הרגעתי אותה וליטפתי את שיערה. היא נשמה עמוק. כשהגיע תורה של ג׳וי לנאום, היא ניתקה מאחיזתי. היא לא הייתה במצב של רתיעה ממני. זה היה נחמד שהיא לא נרתעה ממני. ״אוי.״ היא אמרה וניגבה את הנזלת בעזרת שרוול שמלתה הארוכה. היה צונן, ביחסית לישראל. היא הביטה לעבר הקבר של אבא שלה, זה שהיה עליו זר פרחי  דייזי. ״היי אבא. זו ברווזונת. אתה יודע, עברה שנה. אני לא מודה שהייתה קלה. בלעדייך, העולם נראה חסר צבעים. אני עדיין מפחדת לעבור את הטסט של הנהיגה." היא צחקה במרירות. "אני חושבת ששם למעלה, זה עולם טוב יותר, ומגיע לך." ידעתי שהיא לא באמת חושבת והיא רוצה אותו כאן ועכשיו, אבל בינינו, אין דבר כזה זומבים. אני חושב. היא משכה באפה. "אוי אבא," היא ניגבה במפרק ידה את הדמעות והרסה לעצמה את האיפור. "אני כל כך צריכה אותך עכשיו." היא הביטה סביב. היא מצאה פרח בצבע לילך ליד הקבר, וקטפה אותו. לצד זר פרחי הדייזי היא הניחה את הפרח. "ממני." היא אמרה. היא הסתובבה בחזרה לעברי. אחריי שכולם נפרדו והתחילו לחזור בחזרה לחייהם, היא הסתובבה לעברי. היא עלתה על קצות אצבעותיה וחיבקה אותי. ואז היא התחילה לבכות מחדש על הכתף שלי. "בבקשה אל תרפה ממני." היא אמרה בקול רועד. חיבקתי אותה חזק חזק, כאילו אני לא מתכוון בחיים להרפות ממנה. וככה עמדנו. מול הקבר של אבא שלה, היא בוכה לי על הכתף ואני מנחם אותה. "אני כל כך צריכה את עומר הישן." היא אמרה. זה עוד יותר גרם לי להצמיד אותה יותר לגופי.
רק רציתי להגיד תודה ל250 המנויים היפים שלי והמושלמים שלי. אני אוהבת אתכם כל כך הרבה, מקווה שתישארו איתי ועם ספריי. הישארו חזקים.


נ.ב-

 היה לי מאוד קשה לכתוב את הפרק הזה. אני מקווה שקיבלתם הצצה לעולמי, כי גם אני כמעט איבדתי אדם יקר. מקווה שהצלחתי להעביר את מה שאני הרגשתי. הישארו חזקים ולעולם אל תרפו מהעולם הזה. לא משנה כמה קודר הוא נראה ♥
הירשם לאתר כדי להגיב

22 תגובות
i am pretty but i´´m loco
ווואוו את כותבת מדהים, הפרק הזה כל כך ריגש אותי וגם הכתיבה שלך
עודכן לפני 460 ימים
»ליאל♥«
של תדעי עוד צער...תמשיכי♥
עודכן לפני 973 ימים
מור:) פרשת(י)
וואו הספר הכי מהמם בעולם!! מדהים,יפייפיה.... אני מתה עליו:) ואני באמת הרגשתי בפרק הזה מה שכל אדם אחר שאיבד מישהו יקר היה יכול להרגיש,שלא תדעי עוד צער.
עודכן לפני 973 ימים
ה.א רולינג ריירדן
תודה רבה לכל התגובות המדהימות :)
עודכן לפני 973 ימים
עדני
תקשיבי, את כותבת מדהיםם. רק בגלל הספר שלך והספר, "אני אוהב אותך,אידיוט", אני מתחברת לאתר. ולשאלתך, הצלחת להעבירק את המסר בצורה הטובה ביותר:) אומנם לא בכיתי, אבל זה היה מרגש. תמשיכיי
עודכן לפני 973 ימים
Omi
הספר הזה טוב יותר מידי, שהוא יגמר אני ירגיש שנטשו אותי, המשךךךך תמיד אמרת שספר אחד החברים הטובים של האדם!
עודכן לפני 973 ימים
חסויה בלאט
תמשיכיייייי
עודכן לפני 973 ימים
קולינס
את מדהימה, למרות שלא הכרתי אותך ואשמח לעשות זאת. לא יודעת למה אבל עובר לי עכשיו בראש השיר can´t blame for trying
עודכן לפני 974 ימים
טליה
יש!! אני לא אשרוד בלעדיו...XD
עודכן לפני 974 ימים
ה.א רולינג ריירדן
לכל השואלות, הספר עוד לא נגמר, פשוט היה לי קצת קשה לכתוב את הפרק הספציפי הזה.. ותודה רבה לכל התגובות המדהימות שלכם ❤
עודכן לפני 974 ימים
רוני|לעצב זה (ה)אהבה
המשךךך
עודכן לפני 974 ימים
טליה
וווואו!!!!!!!! מדהים כלכך!!!!! הספר נגמר?? זהו??
עודכן לפני 974 ימים
Lizz
הצלחת להעביר את המסר. לגמרי. האמת שבכיתי... אבל לדעתי זה בגלל שאני יודעת איך זה מרגיש... אהבה בין אבא לבת... אני חושבת שהתחושה הכי נוראית בעולם זה אובדן... כולנו איבדנו מישהו יקר. אני איתך... :)
עודכן לפני 974 ימים
אלי^^|ליז^^
זה מדהים , גרמת לי לבכות ... תמשיכי ♥
עודכן לפני 974 ימים
||נועה||
פרק מדהים. מודה שבכיתי! את ממש מוכשרת ומרגשת.
עודכן לפני 974 ימים
נויה😘
וואו איזה פרק מרגששש ואני מקווה שאת בסדר והמשךךך
עודכן לפני 974 ימים
אלה היוניקורנית♥
המשךךךךךךךךךךךך
עודכן לפני 974 ימים
עברתי משתמש~
שמחה לשמוע ♥
עודכן לפני 974 ימים
שובל♡
המשך ♡♡
עודכן לפני 974 ימים
ה.א רולינג ריירדן
אני בחיים, והתגברתי על זה .. תודה ♥
עודכן לפני 974 ימים
Lifetime Jokes
אין.לי.מילים.הייתי כותבת כאן איזה מילה עם חמישים אלף ך או י אבל לא. ו-ו-א-ו.
עודכן לפני 974 ימים
עברתי משתמש~
את בסדר? כאילו את לא בדיכאוןמיזה או משהו שאיבדת מישהו חששוב? אה ותמשיכי
עודכן לפני 974 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

קטע , סוג של פריקה
נשאלה לפני שעה ע"י ᗪᗩᖇᒪIᑎG (כרגע יש 3 תשובות)

אני לא הבנתי למה כל השאלות על אקשן
נשאלה לפני 24 דקות ע"י רק דניאל (כרגע יש 3 תשובות)

סיפורים נוספים
הקושי בלהיות בת ♥ המתנה של אפי || ה.א רולינג ריירדן תקציר: מה קורה כאשר נער שוביניסטי בן 16 הופך לבת? המדריך המלא של גוף האישה - הספר המקורי! תקציר: בנות, האם אי פעם רציתן לדעת משהו על הגוף שלכן והתביישתן לשאול? פה זה ה-מקום!
- פרסומת -

מתמטיקה בין הסדינים (13+) || ה.א רולינג ריירדן תקציר: הסטוץ הזה לא יהיה חד פעמי.. השטן במכנסי חאקי || ה.א רולינג ריירדן תקציר: לפעמים הפיתויים הכי אסורים הם הכי שווים.. ניקרוסארס תקציר: ג ךל´צ/ךקצכךל´צכך The Fifth Wave| מ.ת תקציר: מבוסס על הגל החמישי. הסבר מפורט בפנים. בואו להירשם! D: ז´אנר: הרפתקאות, מדע בדיוני, נוער, מתח פנימיית מגניבים כנסו תקציר: באמא שלכם אהבה אסורה (יכול להיות סוטה מאוד 15+) תקציר: ג´ייסי היא משרתת בארמון, אבל מה קורה כשהיא מתאהבת ביורש העצר, ובמקביל - נעשית הזונה של המלך והנסיך האחר? Angelsֻֻ| מ.ת.א תקציר: אז... לקחתי רעיון מבמ.ת.א של חברה מאוד טובה שלי {יערה}, התקציר בפנים מחשבות תקציר: בפנים. Relax yourself with a cup of tea תקציר: כאלו ואחרים-בעיקר קטעי כתיבה וספוקן שני צדדים מ.ת.א משותף עם שחר תקציר: בפנים השקט שנשאר. תקציר: היא פקחה את עיניה וראתה רק לבן. היא הייתה מוקפת כל כולה בלבן הטהור הזה, שלרגע חשה שלווה ורוגע. הרגע הזה חלף במהירות, לפני שהספיקה בכלל למצמץ. "היא התעוררה!". היא שמעה צרחה נרגשת. זה כל הקסם | RON תקציר: עיניו החומות ננעצו בעיניה, היא נעצרה. הדם אזל מפניה, וכמה שהיא רצתה, היא באמת לא ידעה איך להגיב. איך מגיבים לאדם שלא ראית כלכך הרבה זמן, שהשאיר בך כתם שהולך איתך לכל מקום? היא התנשפה. לא. זה לא יכול להיות. העיר של פעם || עיתון עיר הספרים תקציר: כן, יש אינסוף עיתונים (שכבר הפסיקו לפעול) של עיר הספרים, אבל הפעם זה שונה. בלי כל הבולשיט של דיאבלוקס לאבס(המשך למ.ת של לינוי) תקציר: המשך למ.ת של לינוי.-. תחרות ציור!! ~הארלי קווין~ :> תקציר: -_- diabolik lovers-מ.ת.א עם לינוי תקציר: נאמ. פנימיית טוקורו || מ.ת.א עם לינה תקציר: חיח ציידות ארטמיס מ.ת.א עם ארטמיס תקציר: הכל בפנים המלחמה על כדור הארץ תקציר: מתרחשים דברים משונים, קלואי תצטרך להיפרד מהעבר על מנת שחייהם שלאלו שהיא אוהבת לא יהיו בסיכון, היא תצטרך להילחם על חייה ועל חייהם, ולהתחיל הכל מהתחלה... כל הבעיות בסרטי פרסי ג´קסון תקציר: כל מי שאוהב את פרסי ג´קסון בטח גם ראה את הסרטים שלו.אחרי שראיתם אותם בטח חשבתם ´מה לעזאזל?´ אז הרשו לי להציג את כל הבעיות בסרטי פרסי ג´קסון אהבה סודית 14+ תקציר: כתבתי את הספר הזה במשתמש הקודם שלי אבל שחכתי את הסיסמה שלו מ.ת. בלי עלילה תקציר: בלי עלילה D: מ.ת לעבריינים צעירים - ליב תקציר: אתם נערים צעירים שהכניסו אתכם לפנימייה כדי להשתקם רובכם באים מעולם הפשע מלחמה מ.ת.א||עם סקיי *^* תקציר: בפנים כי.. ככה? (לא נותן לי לשים כריכה *בכי*) פאנאפיק לגורמיטי. תקציר: וואלה, לי אפילו אין מושג מה יקרה בו. אני פשוט אזרום עם הכתיבה ואם בא לכם, אתם מוזמנים להיכנס ולזרום איתה גם. הוא אוהב אותי? | פאנפיק על סוי לונה תקציר: אחרי שמתאו עוזב לאיטליה לונה מאבדת את הזיכרון ושוכחת את כל הזיכרונות שלה איתו, לונה מתחילה את שנת הלימודים האחרונה בבלייק האם תגלה שהיא סול בנסון? ומה יקרה שמתאו יחזור ולונה לא תזכור אותו? (עלילות עונה 1 בלבד) אהבה מהצד שלי תקציר: התאהבתי בבחור וירטואלי ספר הפירסום הגדול :) תקציר: זה ספר שבו מפרסמים ספרים.אתרים ואפילו תמונות! למי אכפת בכלל || מ.ת תקציר: מ.ת לפעילים, עולה פרק לפחות פעם בשבוע.תהנו!הקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | עיר הציורים | עיר הלימודים | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!