התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
47736 קוראים


פרק 21 - פרק 20, התרגשותתת !!!
ה.א רולינג ריירדן | פורסם לפני 34 חודשים
  20מעולם לא לבשתי חליפה. אמא שלי אמרה שהחליפה היא לאירועים מיוחדים, וחשבה שבשביל האזכרה של אבא של ג׳וי אנחנו צריכים ללבוש ממש מהודר, כי האמהות חברות טובות. לין לבשה שמלה שחורה. לבשתי חולצה בצבע סגול שחור בוהק ומקטורן בצבע שחור עם עניבה שחורה. אמא שלי סירקה את שיערי. ״אתה מוכן.״ היא הודיעה. היא קלעה את הצמות של לין לשתי צמות קטנות ומתוקות. היא איפרה את לין באיפור קל וגם היא התאפרה. באוטו הישן של אמא שלי כססתי ציפורניים, כי די התרגשתי, ולא בקטע חיובי. אני שנאתי ועדיין שונא אזכרות, לוויות או שבעות. זה גורם לי להיות מדוכא. כשהגענו לבית הקברות, ראיתי את ג׳וי עומדת בפתח, לבדה. לפניי ששתיהן יצאו, עצרתי אותן ויצאתי רק אני. נעמדתי מולה. למרות שהיא בכתה, והאיפור שלה לגמרי התערבב עם דמעותיה, היא נראתה מקסים באופן קודר. שיערה היה אסוף לצמה שממנה חמקו קצוות שיער עבות ויפות. ״למה לא עלית לקבר?״ שאלתי אותה. היא משכה באפה. ״אני.. אני לא יכולה לעשות את זה לבד.״ היא אמרה. הושטתי לה את ידיי. היא אחזה בהם וביחד נכנסנו לבית הקברות, מאחוריי לין ואמא שלי. היא הובילה אותי לעבר משפחתה שהתאספה סביב הקבר של אבא שלה. רון, אחיה בן ה23 של ג׳וי היה שם, ופניו אדומות. כך גם היו הוריו של אביה המנוח של ג׳וי, ואמה של ג׳וי. ומי מאשים אותם? אחיזתה של ג׳וי התהדקה סביב ידי ככל שהתקרבנו. ״אל תדאגי. תירגעי.״ הרגעתי אותה וליטפתי את שיערה. היא נשמה עמוק. כשהגיע תורה של ג׳וי לנאום, היא ניתקה מאחיזתי. היא לא הייתה במצב של רתיעה ממני. זה היה נחמד שהיא לא נרתעה ממני. ״אוי.״ היא אמרה וניגבה את הנזלת בעזרת שרוול שמלתה הארוכה. היה צונן, ביחסית לישראל. היא הביטה לעבר הקבר של אבא שלה, זה שהיה עליו זר פרחי  דייזי. ״היי אבא. זו ברווזונת. אתה יודע, עברה שנה. אני לא מודה שהייתה קלה. בלעדייך, העולם נראה חסר צבעים. אני עדיין מפחדת לעבור את הטסט של הנהיגה." היא צחקה במרירות. "אני חושבת ששם למעלה, זה עולם טוב יותר, ומגיע לך." ידעתי שהיא לא באמת חושבת והיא רוצה אותו כאן ועכשיו, אבל בינינו, אין דבר כזה זומבים. אני חושב. היא משכה באפה. "אוי אבא," היא ניגבה במפרק ידה את הדמעות והרסה לעצמה את האיפור. "אני כל כך צריכה אותך עכשיו." היא הביטה סביב. היא מצאה פרח בצבע לילך ליד הקבר, וקטפה אותו. לצד זר פרחי הדייזי היא הניחה את הפרח. "ממני." היא אמרה. היא הסתובבה בחזרה לעברי. אחריי שכולם נפרדו והתחילו לחזור בחזרה לחייהם, היא הסתובבה לעברי. היא עלתה על קצות אצבעותיה וחיבקה אותי. ואז היא התחילה לבכות מחדש על הכתף שלי. "בבקשה אל תרפה ממני." היא אמרה בקול רועד. חיבקתי אותה חזק חזק, כאילו אני לא מתכוון בחיים להרפות ממנה. וככה עמדנו. מול הקבר של אבא שלה, היא בוכה לי על הכתף ואני מנחם אותה. "אני כל כך צריכה את עומר הישן." היא אמרה. זה עוד יותר גרם לי להצמיד אותה יותר לגופי.
רק רציתי להגיד תודה ל250 המנויים היפים שלי והמושלמים שלי. אני אוהבת אתכם כל כך הרבה, מקווה שתישארו איתי ועם ספריי. הישארו חזקים.


נ.ב-

 היה לי מאוד קשה לכתוב את הפרק הזה. אני מקווה שקיבלתם הצצה לעולמי, כי גם אני כמעט איבדתי אדם יקר. מקווה שהצלחתי להעביר את מה שאני הרגשתי. הישארו חזקים ולעולם אל תרפו מהעולם הזה. לא משנה כמה קודר הוא נראה ♥
הירשם לאתר כדי להגיב

22 תגובות
i am pretty but i´´m loco
ווואוו את כותבת מדהים, הפרק הזה כל כך ריגש אותי וגם הכתיבה שלך
עודכן לפני 548 ימים
»ליאל♥«
של תדעי עוד צער...תמשיכי♥
עודכן לפני 1061 ימים
מור:) פרשת(י)
וואו הספר הכי מהמם בעולם!! מדהים,יפייפיה.... אני מתה עליו:) ואני באמת הרגשתי בפרק הזה מה שכל אדם אחר שאיבד מישהו יקר היה יכול להרגיש,שלא תדעי עוד צער.
עודכן לפני 1061 ימים
ה.א רולינג ריירדן
תודה רבה לכל התגובות המדהימות :)
עודכן לפני 1061 ימים
עדני
תקשיבי, את כותבת מדהיםם. רק בגלל הספר שלך והספר, "אני אוהב אותך,אידיוט", אני מתחברת לאתר. ולשאלתך, הצלחת להעבירק את המסר בצורה הטובה ביותר:) אומנם לא בכיתי, אבל זה היה מרגש. תמשיכיי
עודכן לפני 1061 ימים
Omi
הספר הזה טוב יותר מידי, שהוא יגמר אני ירגיש שנטשו אותי, המשךךךך תמיד אמרת שספר אחד החברים הטובים של האדם!
עודכן לפני 1061 ימים
חסויה בלאט
תמשיכיייייי
עודכן לפני 1061 ימים
קולינס
את מדהימה, למרות שלא הכרתי אותך ואשמח לעשות זאת. לא יודעת למה אבל עובר לי עכשיו בראש השיר can´t blame for trying
עודכן לפני 1062 ימים
טליה
יש!! אני לא אשרוד בלעדיו...XD
עודכן לפני 1062 ימים
ה.א רולינג ריירדן
לכל השואלות, הספר עוד לא נגמר, פשוט היה לי קצת קשה לכתוב את הפרק הספציפי הזה.. ותודה רבה לכל התגובות המדהימות שלכם ❤
עודכן לפני 1062 ימים
רוני|לעצב זה (ה)אהבה
המשךךך
עודכן לפני 1062 ימים
טליה
וווואו!!!!!!!! מדהים כלכך!!!!! הספר נגמר?? זהו??
עודכן לפני 1062 ימים
Lizz
הצלחת להעביר את המסר. לגמרי. האמת שבכיתי... אבל לדעתי זה בגלל שאני יודעת איך זה מרגיש... אהבה בין אבא לבת... אני חושבת שהתחושה הכי נוראית בעולם זה אובדן... כולנו איבדנו מישהו יקר. אני איתך... :)
עודכן לפני 1062 ימים
אלי^^|ליז^^
זה מדהים , גרמת לי לבכות ... תמשיכי ♥
עודכן לפני 1062 ימים
||נועה||
פרק מדהים. מודה שבכיתי! את ממש מוכשרת ומרגשת.
עודכן לפני 1063 ימים
נויה😘
וואו איזה פרק מרגששש ואני מקווה שאת בסדר והמשךךך
עודכן לפני 1063 ימים
אלה היוניקורנית♥
המשךךךךךךךךךךךך
עודכן לפני 1063 ימים
עברתי משתמש~
שמחה לשמוע ♥
עודכן לפני 1063 ימים
שובל♡
המשך ♡♡
עודכן לפני 1063 ימים
ה.א רולינג ריירדן
אני בחיים, והתגברתי על זה .. תודה ♥
עודכן לפני 1063 ימים
Lifetime Jokes
אין.לי.מילים.הייתי כותבת כאן איזה מילה עם חמישים אלף ך או י אבל לא. ו-ו-א-ו.
עודכן לפני 1063 ימים
עברתי משתמש~
את בסדר? כאילו את לא בדיכאוןמיזה או משהו שאיבדת מישהו חששוב? אה ותמשיכי
עודכן לפני 1063 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

המשך למשחק מאתמול
נשאלה לפני 10 שעות ע"י KᗩᗯᗩII ♡ (כרגע יש 3 תשובות)

המשך רק למגנובים כי באלי
נשאלה לפני 2 ימים ע"י ( ◔ ౪◔) (כרגע יש 536 תשובות)

סיפורים נוספים
המדריך המלא של גוף האישה - הספר המקורי! תקציר: בנות, האם אי פעם רציתן לדעת משהו על הגוף שלכן והתביישתן לשאול? פה זה ה-מקום! הקושי בלהיות בת ♥ המתנה של אפי || ה.א רולינג ריירדן תקציר: מה קורה כאשר נער שוביניסטי בן 16 הופך לבת?
- פרסומת -

מתמטיקה בין הסדינים (13+) || ה.א רולינג ריירדן תקציר: הסטוץ הזה לא יהיה חד פעמי.. השטן במכנסי חאקי || ה.א רולינג ריירדן תקציר: לפעמים הפיתויים הכי אסורים הם הכי שווים.. חוקים חדשים | מ.ת.א תקציר: בפנים. מ.ת מחנה החצויים (איזה מקורית אני) תקציר: . תקועים בעבר מ.ת תקציר: בספר הוא אוהב אותי? | פאנפיק על סוי לונה תקציר: אחרי שמתאו עוזב לאיטליה לונה מאבדת את הזיכרון ושוכחת את כל הזיכרונות שלה איתו, לונה מתחילה את שנת הלימודים האחרונה בבלייק האם תגלה שהיא סול בנסון? ומה יקרה שמתאו יחזור ולונה לא תזכור אותו? (עלילות עונה 1 בלבד) דוגמה טובה ונעלי עקב (14+) || חן סיפורים תקציר: דרמה משפחתית: הספר נכתב מנקודת מבטה של אולגה, בת השש. הוריה גרושים ואמה אלכוהוליסטית ועובדת בזנות. מגיל שנתיים, אולגה מחקה את אמה בהכל, היא לא יודעת שזה לא בסדר. אביה נלחם עליה, לא יודע איזו דוגמה רעה מקבלת בתו. היער המכושף מ.ת (רק בנות) תקציר: מ.ת של בנות בלבד!!! רק רציתי...The fox girl🦊🦊 תקציר: נו אין לי כוחחח הדעות הלא חשובות שלי~ תקציר: עצוב היער האפל | מ.ת.א תקציר: --->.<--- המכשפים של מרלין והחרב של ארתור תקציר: רקערקערע ילדות שנות ה80 תקציר: לא מגלה תחרות כתיבה מקצועית| דרו ריי תקציר: תחרות כתיבה רצינית ומקצועית... המשימות יתמקדו בעיקר על שיפור הכתיבה שלכם ועל מקוריות, זה עומד להיות כיף! m+a -mariculous lady bug תקציר: כשאדריאן מתאהב במרינט ... וכשליידיבאג מתאהבת בצאט ... מה קורה כשאדריאן לומד להכיר את מרינט וליידיבאג את צאט ? להיות חצויי זה לא קל תקציר: פאנפיק לפרסי ג´קסון? סוי ליה תקציר: מישהי חדשה מגיעה לג´ם אנד רולר סוי לונה הדור הבא תקציר: לאחר הרבה שנים הדור הבא של סוי לונה מגיע ובגדול! החיים על פי אביב תקציר: אביב היא נערה שחייה את כל חייה בפנימיה ולא מכירה את הוריה. לפני יום הולדתה ה- 16 היא החליטה לנסות לחקור ולמצוא אותם וביום הולדת היא ברחה מהפנימיה בנסיון נואש למצוא את הוריה. מה יקרה לה? האם היא תצליח במשימתה ותמצא את הוריה? כל זאת ועוד בסיפור... בת אפולו- רקומים מזכרונות תקציר: בספר. מיפ. תקציר: פשוט כל מה שעולה לי לראש וכאלה. הרוב מימס ותמונות. אהבה מסובכת: פאנפיק על ליידיבאג תקציר: .... בעקבות התיבה- החטיפה תקציר: פאנפיק לפרסי ג´קסון בואו נבנה את עיר הספרים מחדש! תקציר: ביפ וניה! מפעל חתימות תקציר: בספר סיפורי אימה במשפט תקציר: משפטים קצרים ומלחיצים- היה כזה ספר פעם באתר אבל הוא נמחק, אז אני עושה חדש^^ העולם הירוק החייכן והאכזרי תקציר: ילדה שכל החיים שלה מתהפכים בגלל אהבה הרוח מבית השכן תקציר: מי גר בבית השכן? האם זה ילד - או אולי לא? לפרוט על מיתרי הלב|| אבלין תקציר: סיפורם של חמישה חברי להקה, לכל אחד יש את הבעיות שלו, את החששות שלו, את רקע שלו. אבל לכולם דבר אחד משותף: אהבתם למוזיקה.הקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | עיר הציורים | עיר הלימודים | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!