התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
47734 קוראים


פרק 19 - 18
ה.א רולינג ריירדן | פורסם לפני 34 חודשים
  18לבשתי רק ג´ינס. התעוררתי למשמע דלת נטרקת. שיערתי שזו הייתה אמא של ג´וי שבאה לראות מה שלומה בבוקר. הרגשתי שידיי חובקות אותה. פניי היו טחובות בשיערה החום שהריח מקוקוס כמו תמיד, וגופה צמוד לשלי. רגע. אין לי ציצי. יש לי צינור שם למטה. כמעט צרחתי משמחה.  הבטתי מטה וראיתי את זרועותיי השריריות המוכרות מחבקות אותה. גופה הרזה והשרירי היה צמוד לגופי, ועורה החלק נגע בחזי החשוף. רגליי היו מסובכות עם רגליה בצורה חמודה, ולא יכולתי שלא לצהול מבפנים. חיוך טיפשי היה מרוח לה על הפרצוף. אני מניח שעל הפנים שלי גם היה מרוח חיוך מפגר כמו שלה. נישקתי אותה בצוואר נשיקה קלה ולחשתי לה, "בוקר טוב, ג´וי." היא חייכה בישנוניות והסתובבה עליי. "עומר." היא חייכה כשהסתכלה עליי. ואז עיניה הצטמצמו בבלבול. ואז הן נפערו חצי בכעס וחצי באימה. "עומר!" היא צווחה, עדיין מחובקת בזרועותיי. "עומר?" מצבי הרוח שלה תמיד היו הפכפכים בבוקר. "היי." אמרתי וגיחכתי. "מה.. מה אתה עושה פה.. במיטה.. אנחנו שכבנו..?" היא שאלה, מלאת אימה. "לא." החלטתי להמציא סיפור. היא באמת לא זוכרת מה קרה לי בשבוע האחרון? "את לא זוכרת? ביקשת ממני לבוא אלייך כי פחדת בגלל היום, ואז ביקשת ממני להישאר." היא נשמה לרווחה. "היום הלוויה." היא אמרה, דמעות נקוות בעיניה. "אני יודע." אמרתי. היא קמה מחיבוקי. "אני חושבת שאתה צריך ללכת." בכל זאת היא הרגישה איתי בנוח יותר מהאחרות שגילו ששכבתי איתן. אולי בגלל ההיסטוריה שלי איתה. היא נעמדה שם מולי, במכנסי הבד הורדרדים השקופים למחצה והחולצה שחשפה את שקע הטבור שלה, ושיערה הפזור היה מקורזל כמו תמיד- גם לפני שהייתה מסרקת אותו. נשענתי על אמות ידיי, מסתכל עליה. "ג´וי, את נהיית סקסית יותר מיום ליום." התבדחתי והיא זרקה עליי כרית, אדומה מכעס. "זה לא הזמן." קמתי מהמיטה וניגשתי לעבר התיק שהבאתי בזמן שבאתי לישון אצל ג´וי. היו שם החולצות הגבריות הרגילות שלי. לבשתי גופיה בצבע כחול תכלת בהיר וסגול לילך בזמן שהיא צפתה בי, והתקרבתי אליה. היא עדיין הייתה זעופת פנים. "נתראה." אמרתי ונשקתי לה על הלחי. היא לא התנגדה השארתי אותה שם, עומדת, מבולבלת מהמצב בנינו. יצאתי מהבית והעברתי יד בשיערי. כמה טוב להיות בן. אבל עוד לא קיבלתי מחזור. פיו. זה היה קרוב.


הירשם לאתר כדי להגיב

19 תגובות
אייבי.
לאאאאאאאאא למההה רציתי שהוא ירגיש איך זה מחזור!!!
עודכן לפני 1061 ימים
ew;
אני מאוד מקווה שזה לא הסוף.
עודכן לפני 1066 ימים
קורל# קטריקס זה אהבה#
דייי תמשיכייי אאני חייבת לדעת מה קרה בניהםםםםם
עודכן לפני 1066 ימים
Lifetime Jokes
מושלםהמשכאינמילים
עודכן לפני 1066 ימים
מור:) פרשת(י)
חחח קורע!!! מושלםםםםםםםםםם:)) המשך דחוףףףףף,מתה על הספר הזה
עודכן לפני 1066 ימים
ה.א רולינג ריירדן
בקטע של המחזור חכו חכו
עודכן לפני 1066 ימים
קולינס
המשך! די, נו, זה מוקדם מדי! חבל שהוא לא קיבל מחזור (תרגום ל happygirl)
עודכן לפני 1066 ימים
טליה
אומייגד!!!!!! מהההה ישששש חחחחח
עודכן לפני 1066 ימים
happygirl
sh´ bu´ zv nueso nsh! jck avut kt ehck njzur XD
עודכן לפני 1067 ימים
דניאל זה שולט ן כי באלי ן משעמם לי בחיים
המשךךךךךךך
עודכן לפני 1067 ימים
אלי^^|ליז^^
המשךךךך
עודכן לפני 1067 ימים
אמה ובעי.
המשךךך*^*
עודכן לפני 1067 ימים
עדני
החזרת אותו... באסה... אבל פרק מהמםםם תמשיכייי
עודכן לפני 1067 ימים
רננה
המשךךךך
עודכן לפני 1067 ימים
רוני ~ שמורה לעומרי בעלי
וואי זה נדיר רצח המשך
עודכן לפני 1067 ימים
שירה♥
וואי נדיר
עודכן לפני 1067 ימים
T A I _^_
המשך!
עודכן לפני 1067 ימים
מישהי שאוהבת לכתוב
חחח הקטע עם המחזור הרג אותי XDD תמשיכיי
עודכן לפני 1067 ימים
חסויה בלאט
המשךךךך
עודכן לפני 1067 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

המשך למשחק מאתמול
נשאלה לפני 10 שעות ע"י KᗩᗯᗩII ♡ (כרגע יש 3 תשובות)

המשך רק למגנובים כי באלי
נשאלה לפני 2 ימים ע"י ( ◔ ౪◔) (כרגע יש 536 תשובות)

סיפורים נוספים
המדריך המלא של גוף האישה - הספר המקורי! תקציר: בנות, האם אי פעם רציתן לדעת משהו על הגוף שלכן והתביישתן לשאול? פה זה ה-מקום! הקושי בלהיות בת ♥ המתנה של אפי || ה.א רולינג ריירדן תקציר: מה קורה כאשר נער שוביניסטי בן 16 הופך לבת? מתמטיקה בין הסדינים (13+) || ה.א רולינג ריירדן תקציר: הסטוץ הזה לא יהיה חד פעמי.. השטן במכנסי חאקי || ה.א רולינג ריירדן תקציר: לפעמים הפיתויים הכי אסורים הם הכי שווים.. חוקים חדשים | מ.ת.א תקציר: בפנים. מ.ת מחנה החצויים (איזה מקורית אני) תקציר: . תקועים בעבר מ.ת תקציר: בספר הוא אוהב אותי? | פאנפיק על סוי לונה תקציר: אחרי שמתאו עוזב לאיטליה לונה מאבדת את הזיכרון ושוכחת את כל הזיכרונות שלה איתו, לונה מתחילה את שנת הלימודים האחרונה בבלייק האם תגלה שהיא סול בנסון? ומה יקרה שמתאו יחזור ולונה לא תזכור אותו? (עלילות עונה 1 בלבד) דוגמה טובה ונעלי עקב (14+) || חן סיפורים תקציר: דרמה משפחתית: הספר נכתב מנקודת מבטה של אולגה, בת השש. הוריה גרושים ואמה אלכוהוליסטית ועובדת בזנות. מגיל שנתיים, אולגה מחקה את אמה בהכל, היא לא יודעת שזה לא בסדר. אביה נלחם עליה, לא יודע איזו דוגמה רעה מקבלת בתו. היער המכושף מ.ת (רק בנות) תקציר: מ.ת של בנות בלבד!!! רק רציתי...The fox girl🦊🦊 תקציר: נו אין לי כוחחח הדעות הלא חשובות שלי~ תקציר: עצוב היער האפל | מ.ת.א תקציר: --->.<--- המכשפים של מרלין והחרב של ארתור תקציר: רקערקערע ילדות שנות ה80 תקציר: לא מגלה תחרות כתיבה מקצועית| דרו ריי תקציר: תחרות כתיבה רצינית ומקצועית... המשימות יתמקדו בעיקר על שיפור הכתיבה שלכם ועל מקוריות, זה עומד להיות כיף! m+a -mariculous lady bug תקציר: כשאדריאן מתאהב במרינט ... וכשליידיבאג מתאהבת בצאט ... מה קורה כשאדריאן לומד להכיר את מרינט וליידיבאג את צאט ? להיות חצויי זה לא קל תקציר: פאנפיק לפרסי ג´קסון? סוי ליה תקציר: מישהי חדשה מגיעה לג´ם אנד רולר סוי לונה הדור הבא תקציר: לאחר הרבה שנים הדור הבא של סוי לונה מגיע ובגדול! החיים על פי אביב תקציר: אביב היא נערה שחייה את כל חייה בפנימיה ולא מכירה את הוריה. לפני יום הולדתה ה- 16 היא החליטה לנסות לחקור ולמצוא אותם וביום הולדת היא ברחה מהפנימיה בנסיון נואש למצוא את הוריה. מה יקרה לה? האם היא תצליח במשימתה ותמצא את הוריה? כל זאת ועוד בסיפור... בת אפולו- רקומים מזכרונות תקציר: בספר. מיפ. תקציר: פשוט כל מה שעולה לי לראש וכאלה. הרוב מימס ותמונות. אהבה מסובכת: פאנפיק על ליידיבאג תקציר: .... בעקבות התיבה- החטיפה תקציר: פאנפיק לפרסי ג´קסון בואו נבנה את עיר הספרים מחדש! תקציר: ביפ וניה! מפעל חתימות תקציר: בספר סיפורי אימה במשפט תקציר: משפטים קצרים ומלחיצים- היה כזה ספר פעם באתר אבל הוא נמחק, אז אני עושה חדש^^הקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | עיר הציורים | עיר הלימודים | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!