התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
45663 קוראים


פרק 19 - 18
ה.א רולינג ריירדן | פורסם לפני 32 חודשים
  18לבשתי רק ג´ינס. התעוררתי למשמע דלת נטרקת. שיערתי שזו הייתה אמא של ג´וי שבאה לראות מה שלומה בבוקר. הרגשתי שידיי חובקות אותה. פניי היו טחובות בשיערה החום שהריח מקוקוס כמו תמיד, וגופה צמוד לשלי. רגע. אין לי ציצי. יש לי צינור שם למטה. כמעט צרחתי משמחה.  הבטתי מטה וראיתי את זרועותיי השריריות המוכרות מחבקות אותה. גופה הרזה והשרירי היה צמוד לגופי, ועורה החלק נגע בחזי החשוף. רגליי היו מסובכות עם רגליה בצורה חמודה, ולא יכולתי שלא לצהול מבפנים. חיוך טיפשי היה מרוח לה על הפרצוף. אני מניח שעל הפנים שלי גם היה מרוח חיוך מפגר כמו שלה. נישקתי אותה בצוואר נשיקה קלה ולחשתי לה, "בוקר טוב, ג´וי." היא חייכה בישנוניות והסתובבה עליי. "עומר." היא חייכה כשהסתכלה עליי. ואז עיניה הצטמצמו בבלבול. ואז הן נפערו חצי בכעס וחצי באימה. "עומר!" היא צווחה, עדיין מחובקת בזרועותיי. "עומר?" מצבי הרוח שלה תמיד היו הפכפכים בבוקר. "היי." אמרתי וגיחכתי. "מה.. מה אתה עושה פה.. במיטה.. אנחנו שכבנו..?" היא שאלה, מלאת אימה. "לא." החלטתי להמציא סיפור. היא באמת לא זוכרת מה קרה לי בשבוע האחרון? "את לא זוכרת? ביקשת ממני לבוא אלייך כי פחדת בגלל היום, ואז ביקשת ממני להישאר." היא נשמה לרווחה. "היום הלוויה." היא אמרה, דמעות נקוות בעיניה. "אני יודע." אמרתי. היא קמה מחיבוקי. "אני חושבת שאתה צריך ללכת." בכל זאת היא הרגישה איתי בנוח יותר מהאחרות שגילו ששכבתי איתן. אולי בגלל ההיסטוריה שלי איתה. היא נעמדה שם מולי, במכנסי הבד הורדרדים השקופים למחצה והחולצה שחשפה את שקע הטבור שלה, ושיערה הפזור היה מקורזל כמו תמיד- גם לפני שהייתה מסרקת אותו. נשענתי על אמות ידיי, מסתכל עליה. "ג´וי, את נהיית סקסית יותר מיום ליום." התבדחתי והיא זרקה עליי כרית, אדומה מכעס. "זה לא הזמן." קמתי מהמיטה וניגשתי לעבר התיק שהבאתי בזמן שבאתי לישון אצל ג´וי. היו שם החולצות הגבריות הרגילות שלי. לבשתי גופיה בצבע כחול תכלת בהיר וסגול לילך בזמן שהיא צפתה בי, והתקרבתי אליה. היא עדיין הייתה זעופת פנים. "נתראה." אמרתי ונשקתי לה על הלחי. היא לא התנגדה השארתי אותה שם, עומדת, מבולבלת מהמצב בנינו. יצאתי מהבית והעברתי יד בשיערי. כמה טוב להיות בן. אבל עוד לא קיבלתי מחזור. פיו. זה היה קרוב.


הירשם לאתר כדי להגיב

19 תגובות
אייבי.
לאאאאאאאאא למההה רציתי שהוא ירגיש איך זה מחזור!!!
עודכן לפני 973 ימים
ew;
אני מאוד מקווה שזה לא הסוף.
עודכן לפני 977 ימים
קורל# קטריקס זה אהבה#
דייי תמשיכייי אאני חייבת לדעת מה קרה בניהםםםםם
עודכן לפני 977 ימים
Lifetime Jokes
מושלםהמשכאינמילים
עודכן לפני 977 ימים
מור:) פרשת(י)
חחח קורע!!! מושלםםםםםםםםםם:)) המשך דחוףףףףף,מתה על הספר הזה
עודכן לפני 978 ימים
ה.א רולינג ריירדן
בקטע של המחזור חכו חכו
עודכן לפני 978 ימים
קולינס
המשך! די, נו, זה מוקדם מדי! חבל שהוא לא קיבל מחזור (תרגום ל happygirl)
עודכן לפני 978 ימים
טליה
אומייגד!!!!!! מהההה ישששש חחחחח
עודכן לפני 978 ימים
happygirl
sh´ bu´ zv nueso nsh! jck avut kt ehck njzur XD
עודכן לפני 978 ימים
דניאל זה שולט ן כי באלי ן משעמם לי בחיים
המשךךךךךךך
עודכן לפני 978 ימים
אלי^^|ליז^^
המשךךךך
עודכן לפני 978 ימים
אמה ובעי.
המשךךך*^*
עודכן לפני 978 ימים
עדני
החזרת אותו... באסה... אבל פרק מהמםםם תמשיכייי
עודכן לפני 978 ימים
רננה
המשךךךך
עודכן לפני 979 ימים
רוני ~ שמורה לעומרי בעלי
וואי זה נדיר רצח המשך
עודכן לפני 979 ימים
שירה♥
וואי נדיר
עודכן לפני 979 ימים
T A I _^_
המשך!
עודכן לפני 979 ימים
מישהי שאוהבת לכתוב
חחח הקטע עם המחזור הרג אותי XDD תמשיכיי
עודכן לפני 979 ימים
חסויה בלאט
המשךךךך
עודכן לפני 979 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

קטע , סוג של פריקה
נשאלה לפני שעה ע"י ᗪᗩᖇᒪIᑎG (כרגע יש 3 תשובות)

אני לא הבנתי למה כל השאלות על אקשן
נשאלה לפני 24 דקות ע"י רק דניאל (כרגע יש 3 תשובות)

סיפורים נוספים
הקושי בלהיות בת ♥ המתנה של אפי || ה.א רולינג ריירדן תקציר: מה קורה כאשר נער שוביניסטי בן 16 הופך לבת? המדריך המלא של גוף האישה - הספר המקורי! תקציר: בנות, האם אי פעם רציתן לדעת משהו על הגוף שלכן והתביישתן לשאול? פה זה ה-מקום! מתמטיקה בין הסדינים (13+) || ה.א רולינג ריירדן תקציר: הסטוץ הזה לא יהיה חד פעמי.. השטן במכנסי חאקי || ה.א רולינג ריירדן תקציר: לפעמים הפיתויים הכי אסורים הם הכי שווים.. ניקרוסארס תקציר: ג ךל´צ/ךקצכךל´צכך The Fifth Wave| מ.ת תקציר: מבוסס על הגל החמישי. הסבר מפורט בפנים. בואו להירשם! D: ז´אנר: הרפתקאות, מדע בדיוני, נוער, מתח פנימיית מגניבים כנסו תקציר: באמא שלכם אהבה אסורה (יכול להיות סוטה מאוד 15+) תקציר: ג´ייסי היא משרתת בארמון, אבל מה קורה כשהיא מתאהבת ביורש העצר, ובמקביל - נעשית הזונה של המלך והנסיך האחר? Angelsֻֻ| מ.ת.א תקציר: אז... לקחתי רעיון מבמ.ת.א של חברה מאוד טובה שלי {יערה}, התקציר בפנים מחשבות תקציר: בפנים. Relax yourself with a cup of tea תקציר: כאלו ואחרים-בעיקר קטעי כתיבה וספוקן שני צדדים מ.ת.א משותף עם שחר תקציר: בפנים השקט שנשאר. תקציר: היא פקחה את עיניה וראתה רק לבן. היא הייתה מוקפת כל כולה בלבן הטהור הזה, שלרגע חשה שלווה ורוגע. הרגע הזה חלף במהירות, לפני שהספיקה בכלל למצמץ. "היא התעוררה!". היא שמעה צרחה נרגשת. זה כל הקסם | RON תקציר: עיניו החומות ננעצו בעיניה, היא נעצרה. הדם אזל מפניה, וכמה שהיא רצתה, היא באמת לא ידעה איך להגיב. איך מגיבים לאדם שלא ראית כלכך הרבה זמן, שהשאיר בך כתם שהולך איתך לכל מקום? היא התנשפה. לא. זה לא יכול להיות. העיר של פעם || עיתון עיר הספרים תקציר: כן, יש אינסוף עיתונים (שכבר הפסיקו לפעול) של עיר הספרים, אבל הפעם זה שונה. בלי כל הבולשיט של דיאבלוקס לאבס(המשך למ.ת של לינוי) תקציר: המשך למ.ת של לינוי.-. תחרות ציור!! ~הארלי קווין~ :> תקציר: -_- diabolik lovers-מ.ת.א עם לינוי תקציר: נאמ. פנימיית טוקורו || מ.ת.א עם לינה תקציר: חיח ציידות ארטמיס מ.ת.א עם ארטמיס תקציר: הכל בפנים המלחמה על כדור הארץ תקציר: מתרחשים דברים משונים, קלואי תצטרך להיפרד מהעבר על מנת שחייהם שלאלו שהיא אוהבת לא יהיו בסיכון, היא תצטרך להילחם על חייה ועל חייהם, ולהתחיל הכל מהתחלה... כל הבעיות בסרטי פרסי ג´קסון תקציר: כל מי שאוהב את פרסי ג´קסון בטח גם ראה את הסרטים שלו.אחרי שראיתם אותם בטח חשבתם ´מה לעזאזל?´ אז הרשו לי להציג את כל הבעיות בסרטי פרסי ג´קסון אהבה סודית 14+ תקציר: כתבתי את הספר הזה במשתמש הקודם שלי אבל שחכתי את הסיסמה שלו מ.ת. בלי עלילה תקציר: בלי עלילה D: מ.ת לעבריינים צעירים - ליב תקציר: אתם נערים צעירים שהכניסו אתכם לפנימייה כדי להשתקם רובכם באים מעולם הפשע מלחמה מ.ת.א||עם סקיי *^* תקציר: בפנים כי.. ככה? (לא נותן לי לשים כריכה *בכי*) פאנאפיק לגורמיטי. תקציר: וואלה, לי אפילו אין מושג מה יקרה בו. אני פשוט אזרום עם הכתיבה ואם בא לכם, אתם מוזמנים להיכנס ולזרום איתה גם. הוא אוהב אותי? | פאנפיק על סוי לונה תקציר: אחרי שמתאו עוזב לאיטליה לונה מאבדת את הזיכרון ושוכחת את כל הזיכרונות שלה איתו, לונה מתחילה את שנת הלימודים האחרונה בבלייק האם תגלה שהיא סול בנסון? ומה יקרה שמתאו יחזור ולונה לא תזכור אותו? (עלילות עונה 1 בלבד)הקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | עיר הציורים | עיר הלימודים | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!