התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
27101 קוראים


פרק 5 - ימים נוראיים
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה | פורסם לפני 41 חודשים
  


פרק ארבע


ימים נוראיים "לאאאאא!" צרחתי כמו שלא צרחתי מעולם, החרב החדה כתער, ננעצה בבטנו של אהוב לבי - אחד שמעולם לא יהיה לי, אין אחר מלבדו. דם רב ניתז עליי, על בגדיי ועל האדמה. לבי כמו החסיר פעימה, היה נדמה לי כי זהו חלום, סיוט. הוא הקיא דם, מיד כשהחרב נשלפה החוצה בחזרה לידיו של הרוצח הנתעב. האבנים העטופות בשמיכה נשמטו מידיו הרועדות על האדמה וחשפו אותנו.


 "טייסון! לא! לא!" צרחתי כה חזק, עד שכבר לא יכולתי לשמוע את עצמי. הוא נפל על האדמה מדמם, הרמתי את פלג גופו העליון, מתלכלכת קלות בדמו. בכיתי וצרחתי, בעוד השומרים צחקו מהלב, זה היה תענוג בשבילם ... לרצוח אדם חף מפשע. 

 "נלי ... אני ..." התאמץ אהובי לדבר כשדם רב מכסה את שפתיו שנישקתי לפני שעות בודדות. 

 "בבקשה ... טייסון, אל תמות ... אני לא אוכל להתמודד עם זה!" צעקתי בבכי, עיניו המדהימות הביטו עליי באהבה ובתשוקה אליה כבר התגעגעתי, טייסון ... בלעדי טייסון, אני אמות! 

 "שש ... אני אוהב אותך, נסיכה ..." לחש לי ברכות, הוא השתדל לומר לי דבר מה נוסף, אך לפתע הוא דמם, עיניו נותרו פקוחות, לבו חדל מלפעום. 

 "לא! לא! טייסון! לא!" המשכתי באותה הדרך, התקשיתי לנשום ... האדם שהיה לי כתף, זה שהפגין אלי כה הרבה אהבה, נעלם. מת. 


זו הייתה הצגה "מלבבת" לרוצחיו האכזריים של טייסון, לא רציתי לעזוב את הגופה. המשכתי להתייפח עליה, פני שטופים בדמעות של בכי. ´אמשיך לאהוב אותך לנצח ... אהבה שלי.´ 

אחד השומרים (לא האחד שרצח את טייסון) הרים באיטיות את ערמת האבנים על האדמה, מטלטל את השמיכה שהייתה אמורה לשמש כשמיכה של תינוק קטן. 

 "תראו, תראו ... בנוסף לחוצפתם, הם גם שקרנים, עוברים על החוקים!" קרא השומר. שמעתי את זה, אך לא הגבתי, נכנסתי לדיכאון ממנו אי אפשר לצאת, לא היה אכפת לי מעצמי עוד. רציתי למות. החזה שלי כאב, עור פני כבר צרב מן הבכי ... אבל היה לי עוד כוח לבכות וזה מה שעשיתי.


***


לאחר מספר דקות, בהן השומרים דברו ביניהם ואני לא שמעתי אותם, לא רציתי להתרכז בדברי המרצחים של טייסון - תפסו בי זוג ידיים חזקות.

 "הניחו לי! הניחו לי!" צרחתי כמו מטורפת, לא ראיתי בעיניים. אותן ידיים הצליחו לשחרר אותי מגופתו של טייסון, נאבקתי והשתוללתי, חושבת אך ורק על חיוכו של טייסון ועל זה שלא אראה אותו עוד. מי שתפס בי היה אחד השומרים, ידעתי שנחשפנו ... על פי החוק של ממלכת מוקדון, אישה שלא מביאה ילד עד יום הולדתה השלושה עשר, נחשבת כשפושעת, עבריינית (עוברת על החוק) ונלקחת בכוח אל הארמון, הופכת לליצנית וחייה הם מרים מרים, יותר מכל דבר מר אחר שניתן לדמיין. אני בת שש עשרה וארבע חודשים, ולא, אין לי ילד. טייסון רצה ... הוא לא רצה שאתפס ... אבל אני החלטתי למרוד בממלכה האכזרית שלא נותנת תקווה לנערות צעירות כמוני.


בעוד אני ממשיכה להיאבק, פני רטובים מזיעה, הרגשתי לפתע סחרחורת. נזכרתי בדבריו האחרונים של טייסון, שהוא אוהב אותי ... חדלתי מלהיאבק בידיו החסונות של השומר ופשוט בכיתי בשקט. אז בשביל מה לחיות? אני אכנע. 

 "נכנעת? אישה טיפשה ... זה מה שמגיע לך." לעג לי אותו שומר שמן ומגולח שאחז בי מאחור. נשמתי בכבדות, עוצמת את עיניי ... חיי הם אינם חיים כרגע, לא נותר בי כוח ... עם זאת, העדפתי שתיפח בי נשמתי מאשר להיות ליצנית ... אותן ליצניות החוות סבל והתעללות מידי יום, מעדיפות למות ... ולא רק זה, הן גורמות לאנשים חפים מפשע למות ... מוות, מוות ומוות. על זה בנויה ממלכת מוקדון. 


לבסוף, הוא תפס בידי, דיי חזק והוביל אותי יחד עם חבריו השומרים אל כרכרה. זו כרכרת "בוקטון", או בשמה השני "הדרך אל השפל", בכל פעם שהכרכרה הזו עברה בעיר, קיבלנו צמרמורת, כל התושבים ... זו הכרכרה הגורלית הלוקחת נערות אל הארמון ומה שקורה בתוכה, יודעים אנו מהצרחות של אותן נערות, בלבד. אנשים ניסו לנחש, מה באמת קורה בכרכרה, אך אף אחד לא ידע, חוץ מהשומרים ומבני האצולה. 


***


 "אני כה מאושר, נלי הגיבורה, עומדת לסבול. נפלא." אמר לי בציניות גמורה אותו השומר, אפילו לא זכרתי איזה מהשומרים רצח את אהובי, מרוב כל ההיסטריה שאחזה בי באותם רגעים נוראיים. 

לא הבטתי לאף אחד מהם בעיניים, רציתי את טייסון ... 

 "כנסי כבר!" הרגשתי דחיפה בגבי, כמעט מעדתי על מדרגות הכרכרה אשר הובילה לפנים שלה. לא נבהלתי, התחלתי שוב לבכות ... השומר סטר ללחיי.


בגוף רועד ובלב כואב ודואב, נכנסתי אל הכרכרה. אני עומדת להיות ליצנית ... אחת מליצניות הממלכה. אחת שישפילו אותה, אחת שתגרום לחפים מפשע למות, אחת שתחייה עם מצפון נצחי.

כבר שום איבר בגופי לא כאב, מלבד הלב שלי ... ישבתי שם, בתוך כרכרת "בוקטון", השומרים נופפו לי לשלום, כמובן שזה היה "שלום, מגיע לך, תסבלי, כלבה." וניסיתי לא לייחס לכך חשיבות. האחד שנהג בכרכרה (זה שתפס במושחות) עטה מסכה שחורה ולא יכולתי לזהות את פניו.


אי שם, טייסון שלי נמצא ... לא הספקתי להיפרד ממנו כראוי, הגבר שנתן לי את כל כולו. נסיך שלי, לא משנה מה יקרה ... אתה תמיד בלבי, גם אם אגרום לבני אדם ... למות מצחוק. 
הירשם לאתר כדי להגיב

33 תגובות
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה

עודכן לפני 147 ימים
שי-לי ספרים בע"מ❤
נשבעת לך שבהתחלה הקטע הזה שהסברת שטייסון מת כמעט בכיתי עצוב....
עודכן לפני 148 ימים
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה
וואי תודה! תוקן
עודכן לפני 1237 ימים
אליסון 3>
שינית פתאום את החוק שזה מגיל שש עשרה ולא שלוש עשרה
עודכן לפני 1237 ימים
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה
אל תדאגי, אני עם הרבה מוטיבציה. פרק הבא של זה, אעשה היום.
עודכן לפני 1238 ימים
אפריל♥ קווין בעליייי לך לסופר קנה בננות XDDDD
כתבת בפרופיל שלך שהוא לא בהקפאה ואת כבר חודש וקצת לא ממשיכה!!! יש לך כל כך הרבה מנויים את לא חושבת שיתחילו לרדת אני לא באה ברע אני רק אומרת לך שתמשיכיי זה מושלם!!!!!
עודכן לפני 1238 ימים
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה
(:
עודכן לפני 1238 ימים
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה
תודה מאוד בקרוב , תודה על הסבלנות
עודכן לפני 1239 ימים
דיה ~dark angel~
תמשיכי בבקשה !
עודכן לפני 1239 ימים
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה
תודה (:
עודכן לפני 1244 ימים
Linoy ッ
אמאלהההה באלי לבכות :< תמשיכי..
עודכן לפני 1244 ימים
touka chan!~נה-טאקי~לאמהקורן במשרה חלקית ופסיכית במשרה מלאה
וואו. את כותבת פשוט מדהים. תמשיכי(:
עודכן לפני 1247 ימים
מתה על גאארה מנארוטו אבל לא כותבת ספרים על נארוטו
יש כזה דבר למות מצחוק
עודכן לפני 1251 ימים
N G E L ▲ ☁️
תמשיכי!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ספר מהמם
עודכן לפני 1251 ימים
עשיתי קאמבק
תמשיכי
עודכן לפני 1259 ימים
מתה על גאארה מנארוטו אבל לא כותבת ספרים על נארוטו
תמשכי!
עודכן לפני 1263 ימים
אייבי.
*שחוש*
עודכן לפני 1270 ימים
אייבי.
כנראה חח
עודכן לפני 1270 ימים
love♥life
לאליסון כנראה בשביל לשמור שיהיו בכלל תושבים שם כי אם הם כל הזמן יהרגו לא יהיה להם על מי למלוך
עודכן לפני 1271 ימים
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה
כל מי שמתנגד למלכות שלהם, לא ראוי לחיות.
עודכן לפני 1272 ימים
אייבי.
לא כל כך הבנתי את הפואנטה... אם הם רוצים שיולדו הרבה תינוקות, אז למה הם רוצחים כל הזמן, ולוקחים חיים של בני אדם??
עודכן לפני 1272 ימים
אלי^^|ליז^^
המשך
עודכן לפני 1274 ימים
דניאל זה שולט ן כי באלי ן משעמם לי בחיים
פליז תמשיכייי
עודכן לפני 1274 ימים
דניאל זה שולט ן כי באלי ן משעמם לי בחיים
מתי את ממשיכה?
עודכן לפני 1274 ימים
Lifetime Jokes
המשךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךך
עודכן לפני 1274 ימים
לירון|קראו לי לירויXD
תמשייכייי
עודכן לפני 1276 ימים
טיילור | אפילו השמש לא חמה כמו עגבנייה בתוך טוסט
תמשיכי!!! וכנ"ל נטע
עודכן לפני 1276 ימים
^^אלוש^^
תמשיכי מהמם
עודכן לפני 1278 ימים
נטע.
את יכולה להמשיך את דוגמה טובה ונעלי עקב?
עודכן לפני 1278 ימים
קרין||הזאבה הגותית
מהמם! המשך מידי!
עודכן לפני 1278 ימים
✨Shahar✨
תמשיכייי
עודכן לפני 1278 ימים
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה
?
עודכן לפני 1278 ימים
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה
חדששש
עודכן לפני 1278 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

משעמם לי
נשאלה לפני 10 שעות ע"י אילומינטי // תקראו לי אלה 3> (כרגע יש 3 תשובות)

לא הבנתי
נשאלה לפני 12 שעות ע"י 👽 (כרגע יש תשובה אחת)

סיפורים נוספים
למות מצחוק (12+) || חן סיפורים תקציר: פנטזיה אכזרית: פשעתם? עונשכם יהיה מוות, אם ליצן הממלכה יצליח להצחיק אתכם. נלי בת ה - 16, נבחרה לתפקיד הנורא ביותר, להיות ליצנית. נשמע לכם מצחיק? זהו שלא. היא שונאת את עצמה, בגללה הוצאו להורג אלפי אנשים, כי הצליחה להצחיק אותם. הצד האפל של סרטי הילדים תקציר: רוצים לדעת מה עומד מאחורי הסרטים האהובים, עליהם גדלנו? בואו וגלו את נסתרות עולם סרטי הילדים. אזהרה: הספר מכיל ספויילרים ותיאוריות מטרידות, הן עלולות להרוס לך את הילדות! פתאום בת 17 || חן סיפורים תקציר: מלאני בת ה - 40 היא אישה ממורמרת, רווקה וחסרת עבודה. נמאס לה מהחיים האלה והיא מנסה להתאבד ... אך לפתע מופיע בפניה השטן. מלאני מבצעת עמו עסקה (שתתחרט עליה) ולמחרת בבוקר הופכת להיות בת 17. היא לא יודעת מה עומד לקרות לה. רק היא מבינה (סיפור אמיתי) || חן סיפורים תקציר: עידו בן ה - 16, הוא ילד שמן, לא מקובל ונושא ללעג בקרב בני כיתתו. הוא רצה להתאבד כבר מספר פעמים, הוא מאובחן כסובל מבעיות נפשיות ... החיים של עידו הם רעים ולא פשוטים, עד שמשפחתו מאמצת אל ליבה ילדה בת חמש מיוחדת במינה, אוטיסטית. חיות מחמד| מ.ת תקציר: בספר מלחמה או משהו || מ.ת.א תקציר: יוצרים דמויות ונלחמים, את העלילה נמשיך לפי איך שנרצה. גג העולם, בור עמוק תקציר: צירוף אירועים גורם למופלא ליפול לידיים הלא נכונות, הפועלות לנקום את נקמתן כנגד החיפושית. האם היא תוכל להפוך את הקערה על פיה? ילדי רחוב מ.ת תקציר: כנסו ילדי רחוב (10+) תקציר: אין אז זהו פנימיית ערפדים מ.ת תקציר: נאמ זה ישן אבל רציתי להחזיר קשר משפחתי תקציר: מאי בת ה16 מספרת על החיים שלה בתיכון ועל היחסים הלא ממש טובים שלה עם אחיה, מייק. שלום תקציר: חח תיכנסו וזהו קיצר אש הדרקון תקציר: טום הוא נער בן 16, יתום ואחד מקוטלי הדרקונים האחרונים בשל הסיכון במקצוע אך סיכון זה בידוק מה שהוא מחפש פרספונה ג´קסון תקציר: פאנפיק לפרסי ג´קסון אהבה איטלקית|פאנפיק על ברטאו|תוצאה של הטימטום שלי תקציר: תוצאה של הטמטום שלי! The Secret Moon daugther- בת הירח הסודית תקציר: שמתי לב שבספר שלי בת ארטמיס יש הרבה חורים בעלילה אז הנה החידוש לספר הוא אוהב אותי? | פאנפיק על סוי לונה תקציר: אחרי שמתאו עוזב לאיטליה לונה מאבדת את הזיכרון ושוכחת את כל הזיכרונות שלה איתו, לונה מתחילה את שנת הלימודים האחרונה בבלייק האם תגלה שהיא סול בנסון? ומה יקרה שמתאו יחזור ולונה לא תזכור אותו? (עלילות עונה 1 בלבד) מסעות בזמן, פאנפיק מקורי ביותר לפרסי ג´קסון תקציר: אני מיקה וולדאס, ולאבא שלי קוראים ליאו. אני באמת צריכה להגיד מעבר לזה? יומנו של יומן 12+ מכיל קללות לא סוטה תקציר: יש לי הרבה כינויים... מיכי, יומן, מגשר, פסיכולוג, סלוטפ שאלות ותשובות גיבורי האולימפוס וגורלו של אפולו תקציר: תשאלו שאלות ותגלו תמונות ובדיחות של גיבורי האולימפוס תקציר: נראלי שהשם מדבר בעד עצמו היער האפל | מ.ת.א תקציר: --->.<--- האתר קורס!? || 4.19 תקציר: אז מה קורה באתר? הוא קורס? אני אסביר הכל! תשאלו את וולדמורט! תקציר: בגלל שאף אחד לא עשה את זה, אני עושה את זה. מכושפים|| שוקולד צ´יפס תקציר: ספר חלומות | פאנפיק על סוי לונה תקציר: עוד פאנפיק על לוטיאו ואז הכל יהיה בסדר בעולם ויקינגים תקציר: גלהמגךהמגנעכמכגמכעכ smile my lady || פאנפיק על ליידי באג והחתול השחור || תקציר: מרינט היא נערה בת 16 שסובלת מבריונות כל יום היא חוזרת עם צלקות וסימנים כחולים בכל הגוף אפילו הבנים מטרידים אותה מינית עד שהחזה שלה נהפך לכחול סגול מרוב כאב. רק מכיוון שהיא גרה בשכונות העניות שבפריז היא באה כל יום עם אותן בגדים מכיוון שלהוריה אין מספיק כסף היי עיר הציורים מתה סופית תקציר: בואו תחליף סקול אוף רוק מ.ת.א תקציר: מוזיקאי כושל מועף מהלקתו ונכנס בתור מורה מחליף המקים להקה עם תלמידיו לכיתה עידן חדש, נבואה חדשה תקציר: פאנפיק לגורלו של אפולו השלישי כי נמאס לי לחכות לרביעי! וקרדיט למשתמשת ´רייצ´ל ´ על הרעיון הנוקמים החדשים מ.ת/ התחלה מחדש תקציר: מתחשק לי להחזיר את המ.ת הזה סוף העולם....או שלא? תקציר: בפנים. דברים שקורים לגיבורי האולימפוס תקציר: זה משתנה....... ליידי באג תאוריות ועובדות עונות 2+3 תקציר: מרינט נראית כמו כל נערת תיכון אחרת, אבל היא רחוקה מאוד מלהיות כך. למעשה, מרינט חיה חיים כפולים - כשהיא לא חולמת בהקיץ על ההתאהבות הסודית שלה באדריאן, היא גיבורת העל ´ליידי באג´. מרינט אינה יודעת זאת, גם לאדריאן יש זהות בדויה, ´חתול שחור& המופלאים- משחק תפקידים מחודש תקציר: משחק תפקידים של ליידי באג מריקולס ליידי באג ע"י סטייל1323 תקציר: אספר לכם את הסודות האפלים ביותר של ליידי באג עדיין אותו הספר להיות היא תקציר: מה קורה כשמסתכלים על הסיפור אהבה הקלאסי מפרספקטיבה שונה? עולם הדוגמניות- הסברים. תקציר: תיכנסו ותראו ;) עיר המלאכים: משהו שונה תקציר: המסע בעקבות התיבה 2.0 (פאנפיק לפרסי ג´קסון) תקציר: תהיתם אי פעם איך דמויות משניות מרגישות? איך זה כשכל השאר נמצאים במרכז העניינים בזמן שאתם בצד? תקראו ותלמדו איך קייטי, נערה שמתה על הספרים של פרסי ג´קסון, מרגישה כשהיא מגלה שהספרים מבוססים על המציאות...אבל כמו במציאות, אי אפשר תמיד להיות בתפקיד שקיוו כוח, זמן ובעיות תקציר: לפיבי יש כוח, כוח שהיא לא יכולה לשלוט בו. יש לה שתי אפשרויות: להגן על הכוח או להשמיד אותו, ובשתי האופציות היא נפגעת: אם תשמיד אותו, תהיה כמו ריקה, חלולה, ואם תגן עליו, ירדפו אחריה במטרה לקחת את כוחה. אז היא בוחרת באופציה שלא הייתה קיימת קודם: להשתמש בו כדהקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!