התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
26189 קוראים


פרק 5 - ימים נוראיים
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה | פורסם לפני 39 חודשים
  


פרק ארבע


ימים נוראיים "לאאאאא!" צרחתי כמו שלא צרחתי מעולם, החרב החדה כתער, ננעצה בבטנו של אהוב לבי - אחד שמעולם לא יהיה לי, אין אחר מלבדו. דם רב ניתז עליי, על בגדיי ועל האדמה. לבי כמו החסיר פעימה, היה נדמה לי כי זהו חלום, סיוט. הוא הקיא דם, מיד כשהחרב נשלפה החוצה בחזרה לידיו של הרוצח הנתעב. האבנים העטופות בשמיכה נשמטו מידיו הרועדות על האדמה וחשפו אותנו.


 "טייסון! לא! לא!" צרחתי כה חזק, עד שכבר לא יכולתי לשמוע את עצמי. הוא נפל על האדמה מדמם, הרמתי את פלג גופו העליון, מתלכלכת קלות בדמו. בכיתי וצרחתי, בעוד השומרים צחקו מהלב, זה היה תענוג בשבילם ... לרצוח אדם חף מפשע. 

 "נלי ... אני ..." התאמץ אהובי לדבר כשדם רב מכסה את שפתיו שנישקתי לפני שעות בודדות. 

 "בבקשה ... טייסון, אל תמות ... אני לא אוכל להתמודד עם זה!" צעקתי בבכי, עיניו המדהימות הביטו עליי באהבה ובתשוקה אליה כבר התגעגעתי, טייסון ... בלעדי טייסון, אני אמות! 

 "שש ... אני אוהב אותך, נסיכה ..." לחש לי ברכות, הוא השתדל לומר לי דבר מה נוסף, אך לפתע הוא דמם, עיניו נותרו פקוחות, לבו חדל מלפעום. 

 "לא! לא! טייסון! לא!" המשכתי באותה הדרך, התקשיתי לנשום ... האדם שהיה לי כתף, זה שהפגין אלי כה הרבה אהבה, נעלם. מת. 


זו הייתה הצגה "מלבבת" לרוצחיו האכזריים של טייסון, לא רציתי לעזוב את הגופה. המשכתי להתייפח עליה, פני שטופים בדמעות של בכי. ´אמשיך לאהוב אותך לנצח ... אהבה שלי.´ 

אחד השומרים (לא האחד שרצח את טייסון) הרים באיטיות את ערמת האבנים על האדמה, מטלטל את השמיכה שהייתה אמורה לשמש כשמיכה של תינוק קטן. 

 "תראו, תראו ... בנוסף לחוצפתם, הם גם שקרנים, עוברים על החוקים!" קרא השומר. שמעתי את זה, אך לא הגבתי, נכנסתי לדיכאון ממנו אי אפשר לצאת, לא היה אכפת לי מעצמי עוד. רציתי למות. החזה שלי כאב, עור פני כבר צרב מן הבכי ... אבל היה לי עוד כוח לבכות וזה מה שעשיתי.


***


לאחר מספר דקות, בהן השומרים דברו ביניהם ואני לא שמעתי אותם, לא רציתי להתרכז בדברי המרצחים של טייסון - תפסו בי זוג ידיים חזקות.

 "הניחו לי! הניחו לי!" צרחתי כמו מטורפת, לא ראיתי בעיניים. אותן ידיים הצליחו לשחרר אותי מגופתו של טייסון, נאבקתי והשתוללתי, חושבת אך ורק על חיוכו של טייסון ועל זה שלא אראה אותו עוד. מי שתפס בי היה אחד השומרים, ידעתי שנחשפנו ... על פי החוק של ממלכת מוקדון, אישה שלא מביאה ילד עד יום הולדתה השלושה עשר, נחשבת כשפושעת, עבריינית (עוברת על החוק) ונלקחת בכוח אל הארמון, הופכת לליצנית וחייה הם מרים מרים, יותר מכל דבר מר אחר שניתן לדמיין. אני בת שש עשרה וארבע חודשים, ולא, אין לי ילד. טייסון רצה ... הוא לא רצה שאתפס ... אבל אני החלטתי למרוד בממלכה האכזרית שלא נותנת תקווה לנערות צעירות כמוני.


בעוד אני ממשיכה להיאבק, פני רטובים מזיעה, הרגשתי לפתע סחרחורת. נזכרתי בדבריו האחרונים של טייסון, שהוא אוהב אותי ... חדלתי מלהיאבק בידיו החסונות של השומר ופשוט בכיתי בשקט. אז בשביל מה לחיות? אני אכנע. 

 "נכנעת? אישה טיפשה ... זה מה שמגיע לך." לעג לי אותו שומר שמן ומגולח שאחז בי מאחור. נשמתי בכבדות, עוצמת את עיניי ... חיי הם אינם חיים כרגע, לא נותר בי כוח ... עם זאת, העדפתי שתיפח בי נשמתי מאשר להיות ליצנית ... אותן ליצניות החוות סבל והתעללות מידי יום, מעדיפות למות ... ולא רק זה, הן גורמות לאנשים חפים מפשע למות ... מוות, מוות ומוות. על זה בנויה ממלכת מוקדון. 


לבסוף, הוא תפס בידי, דיי חזק והוביל אותי יחד עם חבריו השומרים אל כרכרה. זו כרכרת "בוקטון", או בשמה השני "הדרך אל השפל", בכל פעם שהכרכרה הזו עברה בעיר, קיבלנו צמרמורת, כל התושבים ... זו הכרכרה הגורלית הלוקחת נערות אל הארמון ומה שקורה בתוכה, יודעים אנו מהצרחות של אותן נערות, בלבד. אנשים ניסו לנחש, מה באמת קורה בכרכרה, אך אף אחד לא ידע, חוץ מהשומרים ומבני האצולה. 


***


 "אני כה מאושר, נלי הגיבורה, עומדת לסבול. נפלא." אמר לי בציניות גמורה אותו השומר, אפילו לא זכרתי איזה מהשומרים רצח את אהובי, מרוב כל ההיסטריה שאחזה בי באותם רגעים נוראיים. 

לא הבטתי לאף אחד מהם בעיניים, רציתי את טייסון ... 

 "כנסי כבר!" הרגשתי דחיפה בגבי, כמעט מעדתי על מדרגות הכרכרה אשר הובילה לפנים שלה. לא נבהלתי, התחלתי שוב לבכות ... השומר סטר ללחיי.


בגוף רועד ובלב כואב ודואב, נכנסתי אל הכרכרה. אני עומדת להיות ליצנית ... אחת מליצניות הממלכה. אחת שישפילו אותה, אחת שתגרום לחפים מפשע למות, אחת שתחייה עם מצפון נצחי.

כבר שום איבר בגופי לא כאב, מלבד הלב שלי ... ישבתי שם, בתוך כרכרת "בוקטון", השומרים נופפו לי לשלום, כמובן שזה היה "שלום, מגיע לך, תסבלי, כלבה." וניסיתי לא לייחס לכך חשיבות. האחד שנהג בכרכרה (זה שתפס במושחות) עטה מסכה שחורה ולא יכולתי לזהות את פניו.


אי שם, טייסון שלי נמצא ... לא הספקתי להיפרד ממנו כראוי, הגבר שנתן לי את כל כולו. נסיך שלי, לא משנה מה יקרה ... אתה תמיד בלבי, גם אם אגרום לבני אדם ... למות מצחוק. 
הירשם לאתר כדי להגיב

33 תגובות
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה

עודכן לפני 85 ימים
שי-לי ספרים בע"מ❤
נשבעת לך שבהתחלה הקטע הזה שהסברת שטייסון מת כמעט בכיתי עצוב....
עודכן לפני 85 ימים
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה
וואי תודה! תוקן
עודכן לפני 1175 ימים
אליסון 3>
שינית פתאום את החוק שזה מגיל שש עשרה ולא שלוש עשרה
עודכן לפני 1175 ימים
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה
אל תדאגי, אני עם הרבה מוטיבציה. פרק הבא של זה, אעשה היום.
עודכן לפני 1175 ימים
אפריל♥ קווין בעליייי לך לסופר קנה בננות XDDDD
כתבת בפרופיל שלך שהוא לא בהקפאה ואת כבר חודש וקצת לא ממשיכה!!! יש לך כל כך הרבה מנויים את לא חושבת שיתחילו לרדת אני לא באה ברע אני רק אומרת לך שתמשיכיי זה מושלם!!!!!
עודכן לפני 1175 ימים
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה
(:
עודכן לפני 1176 ימים
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה
תודה מאוד בקרוב , תודה על הסבלנות
עודכן לפני 1177 ימים
דיה ~dark angel~
תמשיכי בבקשה !
עודכן לפני 1177 ימים
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה
תודה (:
עודכן לפני 1182 ימים
Linoy ッ
אמאלהההה באלי לבכות :< תמשיכי..
עודכן לפני 1182 ימים
touka chan!~נה-טאקי~לאמהקורן במשרה חלקית ופסיכית במשרה מלאה
וואו. את כותבת פשוט מדהים. תמשיכי(:
עודכן לפני 1184 ימים
מתה על גאארה מנארוטו אבל לא כותבת ספרים על נארוטו
יש כזה דבר למות מצחוק
עודכן לפני 1189 ימים
N G E L ▲ ☁️
תמשיכי!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ספר מהמם
עודכן לפני 1189 ימים
עשיתי קאמבק
תמשיכי
עודכן לפני 1197 ימים
מתה על גאארה מנארוטו אבל לא כותבת ספרים על נארוטו
תמשכי!
עודכן לפני 1201 ימים
אייבי.
*שחוש*
עודכן לפני 1208 ימים
אייבי.
כנראה חח
עודכן לפני 1208 ימים
love♥life
לאליסון כנראה בשביל לשמור שיהיו בכלל תושבים שם כי אם הם כל הזמן יהרגו לא יהיה להם על מי למלוך
עודכן לפני 1208 ימים
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה
כל מי שמתנגד למלכות שלהם, לא ראוי לחיות.
עודכן לפני 1210 ימים
אייבי.
לא כל כך הבנתי את הפואנטה... אם הם רוצים שיולדו הרבה תינוקות, אז למה הם רוצחים כל הזמן, ולוקחים חיים של בני אדם??
עודכן לפני 1210 ימים
אלי^^|ליז^^
המשך
עודכן לפני 1212 ימים
דניאל זה שולט ן כי באלי ן משעמם לי בחיים
פליז תמשיכייי
עודכן לפני 1212 ימים
דניאל זה שולט ן כי באלי ן משעמם לי בחיים
מתי את ממשיכה?
עודכן לפני 1212 ימים
Lifetime Jokes
המשךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךך
עודכן לפני 1212 ימים
לירון|קראו לי לירויXD
תמשייכייי
עודכן לפני 1214 ימים
טיילור | אפילו השמש לא חמה כמו עגבנייה בתוך טוסט
תמשיכי!!! וכנ"ל נטע
עודכן לפני 1214 ימים
^^אלוש^^
תמשיכי מהמם
עודכן לפני 1216 ימים
נטע.
את יכולה להמשיך את דוגמה טובה ונעלי עקב?
עודכן לפני 1216 ימים
קרין||הזאבה הגותית
מהמם! המשך מידי!
עודכן לפני 1216 ימים
✨Shahar✨
תמשיכייי
עודכן לפני 1216 ימים
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה
?
עודכן לפני 1216 ימים
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה
חדששש
עודכן לפני 1216 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

אני מנסה להחליף תמונה
נשאלה לפני 11 שעות ע"י goth girl💫 (כרגע יש תשובה אחת)

לרגל יום האהבה הקרב ובא - משחק - כל הציניות לפה אנשים
נשאלה לפני 5 ימים ע"י Взll (כרגע יש 12 תשובות)

סיפורים נוספים
היום, הוא יום יפה (13+) || חן סיפורים תקציר: הספר נכתב מנקודת מבטה של אנג´ל בת ה - 7, היא בעלת תסמונת דאון, אך עם שמחת חיים רבה. החיים שלה נראים לה כה ורודים, אף על פי שהם אפלים יותר מכפי שהם נראים לה. ספר מיוחד, פסיכולוגי וחידתי. מישקה (מבוסס על סיפור אמיתי)|| חן סיפורים תקציר: דרמה היסטורית מרגשת המתרחשת בזמן מלחמת העולם השנייה: מישה (מישקה) בת השש היא ילדה יהודיה ואילמת, יש לה כישרון מיוחד בציור, אשר יציל אותה מתאי הגזים ויגרום לה להכיר את הצד האחר של האויב הגרמני. למות מצחוק (12+) || חן סיפורים תקציר: פנטזיה אכזרית: פשעתם? עונשכם יהיה מוות, אם ליצן הממלכה יצליח להצחיק אתכם. נלי בת ה - 16, נבחרה לתפקיד הנורא ביותר, להיות ליצנית. נשמע לכם מצחיק? זהו שלא. היא שונאת את עצמה, בגללה הוצאו להורג אלפי אנשים, כי הצליחה להצחיק אותם. דוגמה טובה ונעלי עקב (14+) || חן סיפורים תקציר: דרמה משפחתית: הספר נכתב מנקודת מבטה של אולגה, בת השש. הוריה גרושים ואמה אלכוהוליסטית ועובדת בזנות. מגיל שנתיים, אולגה מחקה את אמה בהכל, היא לא יודעת שזה לא בסדר. אביה נלחם עליה, לא יודע איזו דוגמה רעה מקבלת בתו. אמת האלים | פנאפיק על פרסי ג´קסון | מוקפא תקציר: פרסי וג´ייסון יוצאים למסע על דעת עצמם, לגלות את האמת האמיתית של האלים לאהובתי היקרה. תקציר: זהו סיפור בין נערה מתבגרת ששמה ריין לבין בחור.במהלכו היא תתמודד עם קשיים ועם חוויות נעימות ומעניינות אשר יובילו אותה ואת הקוראים לסוף מפתיע ובלתי צפוי. מוות על פני המים || גיא תקציר: 🍭 עולם נהרס תקציר: על"נ קלפי מלחמה מ.ת תקציר: זה מבוסס על סיפור שלי באינסטגרם אבל אפשר להבין בלי פנימיית ערפדים מ.ת תקציר: נאמ זה ישן אבל רציתי להחזיר מ.ת הדור הבא של נסיכות דיסני~עם אנג´ל~ תקציר: אמ....היי בלתי אפשריים |פאנפיק על פרסי ג´קסון תקציר: לונה, טרה, צ´ט, זיור וצ´ר, חצויים טובי לב, אך גם מסוכנים. במיוחד צ´ט צ´ר וטרה, להם אין מקום במחנה. תיכון המיפלצות- מ.ת.א (חדשש עוד פעםם) תקציר: ביצפר למפלצות... ספר הכוח תקציר: אסון- זה מה שקורה כשחמישה ילדים מנסים לכתוב ספר מכושף. הם נשאבים לתוך הספר ומה הם מגלים? את כל עולם האופל שלעולם לא שמעו עליו. ילדת שלום 3: ילדי מוות תקציר: המלחמה מעולם לא היתה יותר מחוכמת, ועכשיו הגיע הזמן לקרב סתם דברים תקציר: חשבתי להעלות לפה כל מיני מיני-פאנפיקים על גיבורי האולימפוס/גורלו של אפולו. כאילו, קטעים שרציתי להרחיב לפאנפיקים אבל לא היה לי מה להוסיף. מקווה שימצא חן בעיניכם! (זה לא יהפוך לספרים מדהימים, כן?) זהב קיסרי תקציר: מה קורה שהפגיון של פייפר חוזר לעבוד ומראה חזיונות מפחידים במיוחד? תשאלו את ליידי באג תקציר: תשאלו את כוכבי הסדרה ליידי באג שאלות פייפר זיה והמיתולוגיות תקציר: שלום היום, הוא יום יפה (13+) || חן סיפורים תקציר: הספר נכתב מנקודת מבטה של אנג´ל בת ה - 7, היא בעלת תסמונת דאון, אך עם שמחת חיים רבה. החיים שלה נראים לה כה ורודים, אף על פי שהם אפלים יותר מכפי שהם נראים לה. ספר מיוחד, פסיכולוגי וחידתי. ספר הדמויות הגדול להעתקה ! תקציר: ספר עם המון דמויות נדירות וחלכם לא אבל הדבר הכי טוב זה שאפשר להעתיק ללא קרדיט! אתה אוהב אותי את את הגוף שלי (סוטה) תקציר: .... חיים לרגע (לפעמים סוטה) תקציר: מסופר על נערה בת 17 שמסיימת את בית הספר. היא דיי מקובלת ואומרים שהיא יפה. חצי מהבנים בכיתה היו חברים שלה, אבל היא נפרדה מהם בגלל שיש סוף לכל דבר. היא לא מאמינה באסטרולוגיה אבל יום אחד חברה שלה, שכן מאמינה, מגלה משהו. בסוף זה קורה באמת, וזה האונס של שובל, יציאה מהקופסה תקציר: סיפור אמיתי. הסיפור הוא על חברה שלי ואיך היא יוצאת לאט לאט מהארון ואיך הכל מתחיל מילד אחד מעצבן זה רק התחיל (14+ סוטה) תקציר: ספר אוליי סוטה, יהיה עם קללות, ומסופר על החיים האמיתיים מנקודת מבט של אמי (אמיליה). חיים קשים ואוליי יותר מידי... תולעת ספרים תקציר: תכנסו, תקראו, תתמכרו. Why do we live anyway? תקציר: אין תקציר... זיכרון ישן תקציר: מיה תלמידה חדשה בבית הספר, היא מכירה את רומי ורומי מרגישה שמיה מוכרת לה.. עוד תחרות כתיבה || אבלין תקציר: בבקשה תירשמו אני נואשת עולם אכזר 🌌 אליס תקציר: ספר קטעים וסיפורים קצרים אשר יציג לכם קטעים שבו העולם מציג את אכזריותו. עולם חדש - פאנפיק על פרסי ג´קסון והארי פוטר תקציר: עולם חדש - פאנפיק על פרסי ג´קסון והארי פוטר. פנימיית מקובלות? תקציר: חנונית ששמה אלה מקבלת יום אחד מכתב מפנימית המקובלות, אבל מה קורה שאלה מגלה שהכל שקר? מפעל לוגואים תקציר: אני לא יודעת מה אתם מחשיבים כלוגו אבל אצלי זה אומר כתב בכל מיני אפקטים ופונטים תגידו לי מה לכתוב ואיפה אתם רוצים לשים את זה ואני ישלח לכם כשזה יהיה מוכן כמובן אני יכולה לתקן אם לא אהבתם ההחלפה (הגבלת גיל 12-13+) תקציר: תתארו לכם שיום אחד אתם מתעוררים ואתם לא אתם. זה בדיוק מה שקורה לאלכס ורון. עכשיו הם יצטרכו להתרגל אחד לחיים של השני עד שיגלו מה קרה באותו לילה מסתורי פרספונה ג´קסון תקציר: פאנפיק לפרסי ג´קסון מגיק ספיינס תקציר: אלף שנים מהיום, האדם התפתח לשלב הבא באבולוציה: או יותר נכון, לשלבים הבאים. BROKEN||פאנפיק על סטאר נגד כוחות הרשע||בשיתוף עם ג´ניפר תקציר: זה פאנפיק נדיר!!וזה גם אם ג´ניפר.אז כנסו לקרוא!מבטיחות יהיה ממש יפה ^^ הדרקון האחרון תקציר: ממלכת הדרקון נהרסה,ומלך שמגיע למקום אחרי המלחמה מוצא את המלכה והנסיך בארמון לפני מותה ומבטיח לגדל את הילד .הילד ג פרסי ג´קסון בעולם של הארי פוטר תקציר: פרסי ג´קסון בן 14 ואנבת צייס בת ה14 מאבדים את הזיכרון ומצאם את עצמם בבית ספר מסתורי לקסמים בשם הגוורטס הם מתידדים עם ילד ג´ינג´י ילד עם שיער שחור וצלקת מוזרה וילדה עם שיער חום ככמה כמעת כמו אנבת. חברם הארי נכנס בטעות לטורניר הקסמים המשול תחרות הציורים של עיר הספרים תקציר: תחרות ציור שלא תסגררררר [אלא אם לא יהיו מספיק משתתפים] כנסווווווווו רעיונות לתחפושות..💥🤯 תקציר: ו...אקשן!🎬 גיפים!!!!!! תקציר: טעאקגראענידקרגעאינטהקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!