התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
32399 קוראים


פרק 20 - איום אמיתי
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה | פורסם לפני 35 חודשים
  


פרק 20


איום אמיתיכל הסובבים בשולחן נראו בהלם. פיליפ אחז בידו המורמת של מרקס, מרגנית ידעה כי הכל הולך להסתבך עכשיו. היא לא פחדה, היא אף הייתה רגילה להלקאות של מרקס ... על הבעת פניו של פיליפ נשקפה שנאה רבה כלפי מרקס. 

 "האם תוכל בטובך לשחרר את ידו? האישה צריכה לקבל את העונש המגיע לה." פצה את פיו אחד הסועדים בשולחן, כאילו הדבר היה מובן מאליו. 

מרקס לא חיכה לרגע והחטיף ללחיו של פיליפ בעזרת ידו השנייה. "איך אתה מעז לעצור אותי?! זו האישה שלי, שלי!" צרח הבורגני. פיליפ הניח לידו של מרקס, אחז בידה של מרגנית ואמר -

 "אף כאב לא יגרום לי לסור מדרכי. מרגנית, היא כבר לא האישה שלך." אמר בנחישות. 

הסובבים פרצו בצחוק, מרגנית לא רצתה להיות כאן יותר ... היא רצתה לברוח, אל מקום בו לא ימצאו אותה. היא דאגה לפיליפ, המחשבה שהוא עלול להיפגע גרמה לראשה להסתחרר. 


 "כבר לא האישה שלי? אתה עומד לשלם על זה ..." השיב מרקס וחרק בשיניו ´בן בליעל ...´ קילל. 

פיליפ לא חשש ממרקס אף לא מעט, כשיגיע לביתו, תכנן לנקום אחת ולתמיד במרקס על יחסו כלפי מרגנית. 

 "פיליפ ... לך, מסוכן כאן." לחשה מרגנית לבן האצולה "העובדה שמרקס אינו אמר לך להסתלק מכאן, מדאיגה. הוא מתכנן משהו, אתה חייב להאמין לי ..." התחננה מרגנית. 

 "את באה איתי." בלי משים, הוא משך את מרגנית לכיוון הדלת "תתכונן לייסורים, מרקס." אמר האציל בביטחון. לשם שינוי, מרקס לא ענה ... רק חייך. ´עכשיו, הוא יכלא למלכודת הקטנה שלי.´ 


***


ברגע שיצאו מפתח הדלת, קפצו על השניים מספר גברים, מתנקשים, בעלי חליפות שחורות. מרגנית צרחה ... פיליפ לא היה מוכן לכל זה, הוא ניסה להגן על מרגנית בגופו, אך אחד מהגברים הצליח לתפוס בה. 

 "מרגנית!!" צרח פיליפ בדאגה. אותו גבר, הצמיד לגרונה של מרגנית סכין חד, היא העדיפה למות מאשר לראות את פיליפ נפגע ... ´מרקס תכנן את כל זה!´ היא ידעה שזה ייקרה, זו הייתה טעות להגיע הנה עם פיליפ, אך הוא היה כה עקשן ... הוא לא הסכים להקשיב לה. 


 "תשחררו אותה! אני מקורב למלך, אני אדאג שכל אחד ואחד מכם יישב בצינוק!" צרח פיליפ, ידיו רעדו. הוא נכשל ... הוא לא הצליח להגן על מרגנית מפני המתנקשים האלה.

 "נו נו נו ... תראו מה זה, פיליפ כבר לא מלא בביטחון." זה היה מרקס, הוא יצא מפתח הדלת של הבית מלא בגאווה. "אנחנו לא נפגע במרגנית, כל עוד תעשה את מה שאני אומר." הוסיף.

 "לא, פיליפ! אל תעשה את זה!" קראה מרגנית. 

 "מה אני צריך לעשות בכדי להציל את מרגנית?" שאל פיליפ, הוא לא ייחס חשיבות לדבריה של מרגנית, הוא לא יפקיר אותה ... היא רצתה שישאיר אותה מאחור ויברח, למען טובתו. 


 "היה קשה לך להבין שלאישה אין זכויות בעולם הזה ... זה כמו שתגיד שלבני האצולה אין את הזכות לשפוט את פשוטי העם." אמר מרקס בנימה סמכותית "ככה זה ... אנחנו במאה ה - 19, הגברים שולטים, הנשים שפוטות." דבריו של מרקס רק ליבו את הזעם של פיליפ ... אך הוא פחד להגיב כשהסכין כה קרובה לגרונה של מרגנית. 

 "תגיע לעניין ... אני רוצה להציל אותה." האיץ פיליפ בבורגני האכזרי, מתאפק שלא לפעול בקיצוניות. 

 "הכל בגלל השקפת העולם המעוותת שלך. פיליפ ... כל מה שאתה צריך לעשות הוא לקבל על עצמך ייסורים קשים, המתנקשים שלי יעשו עבודה מצויינת ... יש להם שוט." 

ברגע שמרגנית שמעה זאת, היא החלה לצרוח בהיסטריה "לא! לא! לא! שלא תעז, פיליפ ... תן לי למות! אני לעולם לא אקבל את הזכויות שלי כאישה ... אני לא רוצה להיות כאן." אמרה כמעט בבכי. דבריה צבטו בלבו של פיליפ "את מתייאשת מהר מידי! אני לעולם לא אתן לך למות, כי אני אוהב אותך!" צעק בבכי. "את עוד תקבלי את מה שמגיע לך ..." הוסיף בכאב ונחת על ברכיו. 


 "אוי, כמה מלבב ... זה דוחה. הכיצד גבר מסוגל לרדת לרמה כזו? היית צריך להיוולד אישה." העליב מרקס "תבחר כבר, או שאתן פקודה להרוג את מרגנית." איים. 

פיליפ כה הזדעזע מדברו של מרקס ... הוא נישא לה לפני הרבה זמן, הם הביאו ילדים יחד ... אין לו אף רגש אחד כלפיה? 


במה פיליפ יבחר ואיך תגיב מרגנית? 
הירשם לאתר כדי להגיב

16 תגובות
«המלכה בשחור»
תמשיכי עברו חודשיים!
עודכן לפני 1010 ימים
אורי~ לא מורידה תראש שלא יפול הכתר^^
לא מזמן התחלתי לקרוא ספרים שלך ואת כותבת מושלםםם יש לך נושאי כתיבה מאוד מעניינים.. אני ממש מסוקרנת וממש אשמח אם תמשיכי=9
עודכן לפני 1021 ימים
ספ"ג בע"ם
גנ"ל נועם ! עשית את הפרק מאמצע החופש הגדול ! זהו , פרשתי .
עודכן לפני 1025 ימים
Sleep Walker
תמשיכי עבר המוווווווווווןןןןןןןןןןןןןן זמן!!!
עודכן לפני 1026 ימים
ספ"ג בע"ם
45 .
עודכן לפני 1033 ימים
מתוקית י-י
פליז תמשיכיי
עודכן לפני 1034 ימים
ספ"ג בע"ם
ולמה אנחנו צריכים לחכות *חודש* ( דגש עם ה - * ) לפרק בסך הכל ? .
עודכן לפני 1037 ימים
ויקה {בעיות?}
תמשיכיייי דחוףףףףףףףףףף
עודכן לפני 1039 ימים
ספ"ג בע"ם
39 .
עודכן לפני 1039 ימים
♥גלוש פוטר||נשנשנושים♥
המשך♥
עודכן לפני 1039 ימים
אליננD:
נו אבל חן תמשיכי
עודכן לפני 1042 ימים
שירי||עדיף יופי פנימי מאשר חיצוני✌
36 ימים ללא כתיבת פרק....
עודכן לפני 1043 ימים
ספ"ג בע"ם
ברצינות חן ? את עושה לנו דווקא ? .
עודכן לפני 1043 ימים
m.r.p.h.s.m...
תמשיכייייייייייייייייייייייייייייייייי
עודכן לפני 1043 ימים
ספ"ג בע"ם
7 ימים ...
עודכן לפני 1043 ימים
עשיתי קאמבק
המשךךך
עודכן לפני 1043 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

אתם אוהבים אותי..?
נשאלה לפני 18 דקות ע"י סייורי | משתמש 2 כי אני לא בבית (כרגע יש 30 תשובות)

יצאתי לדייט עם מוניקה, יש לי תמונות שלה (כי היא מלכה,) ושל שאר הדוקיות
נשאלה לפני 20 דקות ע"י הארלי קווין {בובי בוטן} מיאומייבל בלאררר (כרגע יש 8 תשובות)

סיפורים נוספים
רק היא מבינה (סיפור אמיתי) || חן סיפורים תקציר: עידו בן ה - 16, הוא ילד שמן, לא מקובל ונושא ללעג בקרב בני כיתתו. הוא רצה להתאבד כבר מספר פעמים, הוא מאובחן כסובל מבעיות נפשיות ... החיים של עידו הם רעים ולא פשוטים, עד שמשפחתו מאמצת אל ליבה ילדה בת חמש מיוחדת במינה, אוטיסטית. הצד האפל של סרטי הילדים תקציר: רוצים לדעת מה עומד מאחורי הסרטים האהובים, עליהם גדלנו? בואו וגלו את נסתרות עולם סרטי הילדים. אזהרה: הספר מכיל ספויילרים ותיאוריות מטרידות, הן עלולות להרוס לך את הילדות!
- פרסומת -

ילדי עליית הגג (15+) || חן סיפורים תקציר: ספר דרמה קשה הנכתב מנקודת מבטו של מני, ילד בן 8 ועל הדברים הנוראים שעבר יחד עם אחיו הקטנים. הוריו מתעללים בשלושה וכולאים אותם בעליית הגג. הספר פסיכולוגי וקשה לקריאה. ילדה של אבאל´ה (15+) || חן סיפורים תקציר: סיפור קשה לקריאה וקורע לב על ילדה בת 8 בשם שרית, אשר נולדה אוטיסטית. אמה מתה בלידתה ומאז אביה הנורא עושה ממנה צחוק, משפיל אותה ומתעלל בה לעיני חבריו הנרקומנים. הספר מבוסס על אחד משיריה של דליה רביקוביץ´, הנקרא ´כף יד רשעה´. סימני הגורל | מ.ת.א תקציר: בפנים. מלחמה מ.ת.א||עם סקיי *^* תקציר: בפנים כי.. ככה? (לא נותן לי לשים כריכה *בכי*) The Fifth Wave| מ.ת תקציר: מבוסס על הגל החמישי. הסבר מפורט בפנים. בואו להירשם! D: ז´אנר: הרפתקאות, מדע בדיוני, נוער, מתח שני צדדים מ.ת.א משותף עם שחר תקציר: בפנים ציידות ארטמיס מ.ת.א עם ארטמיס תקציר: הכל בפנים מ.ת. בלי עלילה תקציר: בלי עלילה D: ספר החתונה של נאטצ´וקי ויורי (מוניקה לא מוזמנת) תקציר: סאיורי מביאה קישוטים שניתן לתלות, החתונה תקרה כאן מתי שיהיו יותר מ11 מחוברים הנוקמים החדשים מ.ת/ התחלה מחדש תקציר: מתחשק לי להחזיר את המ.ת הזה פנימיית טוקורו || מ.ת.א עם לינה תקציר: חיח Angelsֻֻ| מ.ת.א תקציר: אז... לקחתי רעיון מבמ.ת.א של חברה מאוד טובה שלי {יערה}, התקציר בפנים תחרות ציור!! ~הארלי קווין~ :> תקציר: -_- חיות מחמד| מ.ת תקציר: בספר BOOK COVERS תקציר: תמונות להשראה לספרים,משחקים,מ.תים,ועוד העורב ב - RWBY תקציר: הרפתקאותיו של רייבן, נער חסר מזל שנהרג בטעות ע למי אכפת בכלל || מ.ת תקציר: מ.ת לפעילים, עולה פרק לפחות פעם בשבוע.תהנו! מחנה החצויים מ.ת.א תקציר: הכל בפנים ניקרוסארס תקציר: ג ךל´צ/ךקצכךל´צכך כשהמורות מאבדות את זה תקציר: (כן כן זה כמו הזה מוואטפד) לכולנו יש מורות או מורים שנדחפים בחיי היום יום ולעיתים הן הם פולטים דברים מטופשים. זה הספר לצחוק עליהם. כל הבעיות בסרטי פרסי ג´קסון תקציר: כל מי שאוהב את פרסי ג´קסון בטח גם ראה את הסרטים שלו.אחרי שראיתם אותם בטח חשבתם ´מה לעזאזל?´ אז הרשו לי להציג את כל הבעיות בסרטי פרסי ג´קסון diabolik lovers-מ.ת.א עם לינוי תקציר: נאמ. Hel-הייל תקציר: התקציר בספרהקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | עיר הציורים | עיר הלימודים | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!