התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
38260 קוראים


פרק 20 - איום אמיתי
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה | פורסם לפני 45 חודשים
  


פרק 20


איום אמיתיכל הסובבים בשולחן נראו בהלם. פיליפ אחז בידו המורמת של מרקס, מרגנית ידעה כי הכל הולך להסתבך עכשיו. היא לא פחדה, היא אף הייתה רגילה להלקאות של מרקס ... על הבעת פניו של פיליפ נשקפה שנאה רבה כלפי מרקס. 

 "האם תוכל בטובך לשחרר את ידו? האישה צריכה לקבל את העונש המגיע לה." פצה את פיו אחד הסועדים בשולחן, כאילו הדבר היה מובן מאליו. 

מרקס לא חיכה לרגע והחטיף ללחיו של פיליפ בעזרת ידו השנייה. "איך אתה מעז לעצור אותי?! זו האישה שלי, שלי!" צרח הבורגני. פיליפ הניח לידו של מרקס, אחז בידה של מרגנית ואמר -

 "אף כאב לא יגרום לי לסור מדרכי. מרגנית, היא כבר לא האישה שלך." אמר בנחישות. 

הסובבים פרצו בצחוק, מרגנית לא רצתה להיות כאן יותר ... היא רצתה לברוח, אל מקום בו לא ימצאו אותה. היא דאגה לפיליפ, המחשבה שהוא עלול להיפגע גרמה לראשה להסתחרר. 


 "כבר לא האישה שלי? אתה עומד לשלם על זה ..." השיב מרקס וחרק בשיניו ´בן בליעל ...´ קילל. 

פיליפ לא חשש ממרקס אף לא מעט, כשיגיע לביתו, תכנן לנקום אחת ולתמיד במרקס על יחסו כלפי מרגנית. 

 "פיליפ ... לך, מסוכן כאן." לחשה מרגנית לבן האצולה "העובדה שמרקס אינו אמר לך להסתלק מכאן, מדאיגה. הוא מתכנן משהו, אתה חייב להאמין לי ..." התחננה מרגנית. 

 "את באה איתי." בלי משים, הוא משך את מרגנית לכיוון הדלת "תתכונן לייסורים, מרקס." אמר האציל בביטחון. לשם שינוי, מרקס לא ענה ... רק חייך. ´עכשיו, הוא יכלא למלכודת הקטנה שלי.´ 


***


ברגע שיצאו מפתח הדלת, קפצו על השניים מספר גברים, מתנקשים, בעלי חליפות שחורות. מרגנית צרחה ... פיליפ לא היה מוכן לכל זה, הוא ניסה להגן על מרגנית בגופו, אך אחד מהגברים הצליח לתפוס בה. 

 "מרגנית!!" צרח פיליפ בדאגה. אותו גבר, הצמיד לגרונה של מרגנית סכין חד, היא העדיפה למות מאשר לראות את פיליפ נפגע ... ´מרקס תכנן את כל זה!´ היא ידעה שזה ייקרה, זו הייתה טעות להגיע הנה עם פיליפ, אך הוא היה כה עקשן ... הוא לא הסכים להקשיב לה. 


 "תשחררו אותה! אני מקורב למלך, אני אדאג שכל אחד ואחד מכם יישב בצינוק!" צרח פיליפ, ידיו רעדו. הוא נכשל ... הוא לא הצליח להגן על מרגנית מפני המתנקשים האלה.

 "נו נו נו ... תראו מה זה, פיליפ כבר לא מלא בביטחון." זה היה מרקס, הוא יצא מפתח הדלת של הבית מלא בגאווה. "אנחנו לא נפגע במרגנית, כל עוד תעשה את מה שאני אומר." הוסיף.

 "לא, פיליפ! אל תעשה את זה!" קראה מרגנית. 

 "מה אני צריך לעשות בכדי להציל את מרגנית?" שאל פיליפ, הוא לא ייחס חשיבות לדבריה של מרגנית, הוא לא יפקיר אותה ... היא רצתה שישאיר אותה מאחור ויברח, למען טובתו. 


 "היה קשה לך להבין שלאישה אין זכויות בעולם הזה ... זה כמו שתגיד שלבני האצולה אין את הזכות לשפוט את פשוטי העם." אמר מרקס בנימה סמכותית "ככה זה ... אנחנו במאה ה - 19, הגברים שולטים, הנשים שפוטות." דבריו של מרקס רק ליבו את הזעם של פיליפ ... אך הוא פחד להגיב כשהסכין כה קרובה לגרונה של מרגנית. 

 "תגיע לעניין ... אני רוצה להציל אותה." האיץ פיליפ בבורגני האכזרי, מתאפק שלא לפעול בקיצוניות. 

 "הכל בגלל השקפת העולם המעוותת שלך. פיליפ ... כל מה שאתה צריך לעשות הוא לקבל על עצמך ייסורים קשים, המתנקשים שלי יעשו עבודה מצויינת ... יש להם שוט." 

ברגע שמרגנית שמעה זאת, היא החלה לצרוח בהיסטריה "לא! לא! לא! שלא תעז, פיליפ ... תן לי למות! אני לעולם לא אקבל את הזכויות שלי כאישה ... אני לא רוצה להיות כאן." אמרה כמעט בבכי. דבריה צבטו בלבו של פיליפ "את מתייאשת מהר מידי! אני לעולם לא אתן לך למות, כי אני אוהב אותך!" צעק בבכי. "את עוד תקבלי את מה שמגיע לך ..." הוסיף בכאב ונחת על ברכיו. 


 "אוי, כמה מלבב ... זה דוחה. הכיצד גבר מסוגל לרדת לרמה כזו? היית צריך להיוולד אישה." העליב מרקס "תבחר כבר, או שאתן פקודה להרוג את מרגנית." איים. 

פיליפ כה הזדעזע מדברו של מרקס ... הוא נישא לה לפני הרבה זמן, הם הביאו ילדים יחד ... אין לו אף רגש אחד כלפיה? 


במה פיליפ יבחר ואיך תגיב מרגנית? 
הירשם לאתר כדי להגיב

תגובות
«המלכה בשחור»
תמשיכי עברו חודשיים!
עודכן לפני 1342 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

עזרו לנו להציל את עיר הספרים!
נשאלה לפני שעה ע"י עיר הספרים לשעבר (כרגע יש 14 תשובות)

תעקבו אחרי האינסטגרם של הפרוייקט :)
נשאלה לפני 3 שעות ע"י עיר הספרים לשעבר (כרגע יש 6 תשובות)

סיפורים נוספים
פתאום בת 17 || חן סיפורים תקציר: מלאני בת ה - 40 היא אישה ממורמרת, רווקה וחסרת עבודה. נמאס לה מהחיים האלה והיא מנסה להתאבד ... אך לפתע מופיע בפניה השטן. מלאני מבצעת עמו עסקה (שתתחרט עליה) ולמחרת בבוקר הופכת להיות בת 17. היא לא יודעת מה עומד לקרות לה. הצד האפל של סרטי הילדים תקציר: רוצים לדעת מה עומד מאחורי הסרטים האהובים, עליהם גדלנו? בואו וגלו את נסתרות עולם סרטי הילדים. אזהרה: הספר מכיל ספויילרים ותיאוריות מטרידות, הן עלולות להרוס לך את הילדות!
- פרסומת -

תהיי יפה ותשתקי || חן סיפורים תקציר: מרגנית בת ה - 25, היא בת המעמד הבורגני. (שנת 1769, המאה ה - 18) היא צייתנית לבעלה ואמא נפלאה לשני ילדיה. אבל ... היא רוצה שינוי. היא מרגישה כמו בובה על חוט וזה ממש לא מוצא חן בעיניה. ספר פמיניסטי והיסטורי, על העלייה במעמד הנשי שבאותה התקופה. דוגמה טובה ונעלי עקב (14+) || חן סיפורים תקציר: דרמה משפחתית: הספר נכתב מנקודת מבטה של אולגה, בת השש. הוריה גרושים ואמה אלכוהוליסטית ועובדת בזנות. מגיל שנתיים, אולגה מחקה את אמה בהכל, היא לא יודעת שזה לא בסדר. אביה נלחם עליה, לא יודע איזו דוגמה רעה מקבלת בתו. חיות מחמד| מ.ת תקציר: בספר עבדים מ.ת תקציר: בגלל שעוד מעט האתר נסגר וכמה ביקשו ממני אז למה לא אורורה גרים || Aurora Grimm תקציר: . ילדי רחוב מ.ת תקציר: כנסו פנימייה! תקציר: בוואו בואו שטויות שאני רושמת כשאני עושה שיעורי בית תקציר: אז עכשיו אני עושה שיעורי בית ובא לי רעיון כזה שלפעמים אני פשוט אכתוב פה שטויות שאני חושבת עליהן כשאני עושה אותם הנוקמים החדשים מ.ת/ התחלה מחדש תקציר: מתחשק לי להחזיר את המ.ת הזה תאוריות מקוריות על מריקולס. *חצי מוקפא* תקציר: אני אכתוב תאוריות (מקוריות) על ליידי באג ועל צ´אט נואר. אני אשתדל לכתוב כמה שיותר, ולכתוב! גיבורים אחרים תקציר: אתם לא מקובלים בחברה אתם שונים אתם מיוחדים אתם אחרים מקבלים כוח על המשך בספר עד שאתעורר||פאנפיק על לונה תקציר: תקציר בספר לוס אנג´לס ומה שמעבר מ.ת תקציר: לוס אנג´לס עיר החלומות, השטן בכבודו ובעצמו מגיע ללוס אנג´לס בכדי להבין מדוע אביו כלכך השקיע במין האנושי לכן הוא ושדה שלו בחורה תוססת חושנית אך תוקפנית מגיעים ללוס אנג´לס ושם פוגשים בבני האדם עד שתפנית מוזרה לוקחת חלק ויצורים שמיימיים חול ספר עצות תקציר: אז ככה, אני יחסית חדשה ועד עכשיו נתקלתי בהמון אנשים שיש להם בעיות לא פתורות עם עצמם או אם אנשים אחרים. אז כך זה ילך: אתם תכתבו לי בתגובות שאלות קצרות ואני אענה לכם (אני יחסית טובה בפסיכולוגיה) פנאפ מ.ת. תקציר: פאנטיים פרדי עוד פנוי, אנשימים!!! יי תקציר: ייהקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!