התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
36625 קוראים


פרק 20 - איום אמיתי
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה | פורסם לפני 43 חודשים
  


פרק 20


איום אמיתיכל הסובבים בשולחן נראו בהלם. פיליפ אחז בידו המורמת של מרקס, מרגנית ידעה כי הכל הולך להסתבך עכשיו. היא לא פחדה, היא אף הייתה רגילה להלקאות של מרקס ... על הבעת פניו של פיליפ נשקפה שנאה רבה כלפי מרקס. 

 "האם תוכל בטובך לשחרר את ידו? האישה צריכה לקבל את העונש המגיע לה." פצה את פיו אחד הסועדים בשולחן, כאילו הדבר היה מובן מאליו. 

מרקס לא חיכה לרגע והחטיף ללחיו של פיליפ בעזרת ידו השנייה. "איך אתה מעז לעצור אותי?! זו האישה שלי, שלי!" צרח הבורגני. פיליפ הניח לידו של מרקס, אחז בידה של מרגנית ואמר -

 "אף כאב לא יגרום לי לסור מדרכי. מרגנית, היא כבר לא האישה שלך." אמר בנחישות. 

הסובבים פרצו בצחוק, מרגנית לא רצתה להיות כאן יותר ... היא רצתה לברוח, אל מקום בו לא ימצאו אותה. היא דאגה לפיליפ, המחשבה שהוא עלול להיפגע גרמה לראשה להסתחרר. 


 "כבר לא האישה שלי? אתה עומד לשלם על זה ..." השיב מרקס וחרק בשיניו ´בן בליעל ...´ קילל. 

פיליפ לא חשש ממרקס אף לא מעט, כשיגיע לביתו, תכנן לנקום אחת ולתמיד במרקס על יחסו כלפי מרגנית. 

 "פיליפ ... לך, מסוכן כאן." לחשה מרגנית לבן האצולה "העובדה שמרקס אינו אמר לך להסתלק מכאן, מדאיגה. הוא מתכנן משהו, אתה חייב להאמין לי ..." התחננה מרגנית. 

 "את באה איתי." בלי משים, הוא משך את מרגנית לכיוון הדלת "תתכונן לייסורים, מרקס." אמר האציל בביטחון. לשם שינוי, מרקס לא ענה ... רק חייך. ´עכשיו, הוא יכלא למלכודת הקטנה שלי.´ 


***


ברגע שיצאו מפתח הדלת, קפצו על השניים מספר גברים, מתנקשים, בעלי חליפות שחורות. מרגנית צרחה ... פיליפ לא היה מוכן לכל זה, הוא ניסה להגן על מרגנית בגופו, אך אחד מהגברים הצליח לתפוס בה. 

 "מרגנית!!" צרח פיליפ בדאגה. אותו גבר, הצמיד לגרונה של מרגנית סכין חד, היא העדיפה למות מאשר לראות את פיליפ נפגע ... ´מרקס תכנן את כל זה!´ היא ידעה שזה ייקרה, זו הייתה טעות להגיע הנה עם פיליפ, אך הוא היה כה עקשן ... הוא לא הסכים להקשיב לה. 


 "תשחררו אותה! אני מקורב למלך, אני אדאג שכל אחד ואחד מכם יישב בצינוק!" צרח פיליפ, ידיו רעדו. הוא נכשל ... הוא לא הצליח להגן על מרגנית מפני המתנקשים האלה.

 "נו נו נו ... תראו מה זה, פיליפ כבר לא מלא בביטחון." זה היה מרקס, הוא יצא מפתח הדלת של הבית מלא בגאווה. "אנחנו לא נפגע במרגנית, כל עוד תעשה את מה שאני אומר." הוסיף.

 "לא, פיליפ! אל תעשה את זה!" קראה מרגנית. 

 "מה אני צריך לעשות בכדי להציל את מרגנית?" שאל פיליפ, הוא לא ייחס חשיבות לדבריה של מרגנית, הוא לא יפקיר אותה ... היא רצתה שישאיר אותה מאחור ויברח, למען טובתו. 


 "היה קשה לך להבין שלאישה אין זכויות בעולם הזה ... זה כמו שתגיד שלבני האצולה אין את הזכות לשפוט את פשוטי העם." אמר מרקס בנימה סמכותית "ככה זה ... אנחנו במאה ה - 19, הגברים שולטים, הנשים שפוטות." דבריו של מרקס רק ליבו את הזעם של פיליפ ... אך הוא פחד להגיב כשהסכין כה קרובה לגרונה של מרגנית. 

 "תגיע לעניין ... אני רוצה להציל אותה." האיץ פיליפ בבורגני האכזרי, מתאפק שלא לפעול בקיצוניות. 

 "הכל בגלל השקפת העולם המעוותת שלך. פיליפ ... כל מה שאתה צריך לעשות הוא לקבל על עצמך ייסורים קשים, המתנקשים שלי יעשו עבודה מצויינת ... יש להם שוט." 

ברגע שמרגנית שמעה זאת, היא החלה לצרוח בהיסטריה "לא! לא! לא! שלא תעז, פיליפ ... תן לי למות! אני לעולם לא אקבל את הזכויות שלי כאישה ... אני לא רוצה להיות כאן." אמרה כמעט בבכי. דבריה צבטו בלבו של פיליפ "את מתייאשת מהר מידי! אני לעולם לא אתן לך למות, כי אני אוהב אותך!" צעק בבכי. "את עוד תקבלי את מה שמגיע לך ..." הוסיף בכאב ונחת על ברכיו. 


 "אוי, כמה מלבב ... זה דוחה. הכיצד גבר מסוגל לרדת לרמה כזו? היית צריך להיוולד אישה." העליב מרקס "תבחר כבר, או שאתן פקודה להרוג את מרגנית." איים. 

פיליפ כה הזדעזע מדברו של מרקס ... הוא נישא לה לפני הרבה זמן, הם הביאו ילדים יחד ... אין לו אף רגש אחד כלפיה? 


במה פיליפ יבחר ואיך תגיב מרגנית? 
הירשם לאתר כדי להגיב

תגובות
«המלכה בשחור»
תמשיכי עברו חודשיים!
עודכן לפני 1259 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

במילה אוויר
נשאלה לפני 14 שעות ע"י be real with it (כרגע יש תשובה אחת)

שיט קאזוטו ! ;-; .
נשאלה לפני 16 שעות ע"י blue^^ (כרגע יש 2 תשובות)

סיפורים נוספים
הצד האפל של סרטי הילדים תקציר: רוצים לדעת מה עומד מאחורי הסרטים האהובים, עליהם גדלנו? בואו וגלו את נסתרות עולם סרטי הילדים. אזהרה: הספר מכיל ספויילרים ותיאוריות מטרידות, הן עלולות להרוס לך את הילדות! למות מצחוק (12+) || חן סיפורים תקציר: פנטזיה אכזרית: פשעתם? עונשכם יהיה מוות, אם ליצן הממלכה יצליח להצחיק אתכם. נלי בת ה - 16, נבחרה לתפקיד הנורא ביותר, להיות ליצנית. נשמע לכם מצחיק? זהו שלא. היא שונאת את עצמה, בגללה הוצאו להורג אלפי אנשים, כי הצליחה להצחיק אותם.
- פרסומת -

פתאום בת 17 || חן סיפורים תקציר: מלאני בת ה - 40 היא אישה ממורמרת, רווקה וחסרת עבודה. נמאס לה מהחיים האלה והיא מנסה להתאבד ... אך לפתע מופיע בפניה השטן. מלאני מבצעת עמו עסקה (שתתחרט עליה) ולמחרת בבוקר הופכת להיות בת 17. היא לא יודעת מה עומד לקרות לה. רק היא מבינה (סיפור אמיתי) || חן סיפורים תקציר: עידו בן ה - 16, הוא ילד שמן, לא מקובל ונושא ללעג בקרב בני כיתתו. הוא רצה להתאבד כבר מספר פעמים, הוא מאובחן כסובל מבעיות נפשיות ... החיים של עידו הם רעים ולא פשוטים, עד שמשפחתו מאמצת אל ליבה ילדה בת חמש מיוחדת במינה, אוטיסטית. פייפר, זיה והמיתולוגיות תקציר: זה מפגש בין הספרים של ריק על משפחת קיין וגיבורי האולימפוס גיבורי האולימפוס- הרפתקה נוספת תקציר: מה דרוש כדי לאהוב את הספר? תשאלו את וולדמורט! תקציר: בגלל שאף אחד לא עשה את זה, אני עושה את זה. פנימיית ערפדים מ.ת תקציר: נאמ זה ישן אבל רציתי להחזיר הוא אוהב אותי? | פאנפיק על סוי לונה תקציר: אחרי שמתאו עוזב לאיטליה לונה מאבדת את הזיכרון ושוכחת את כל הזיכרונות שלה איתו, לונה מתחילה את שנת הלימודים האחרונה בבלייק האם תגלה שהיא סול בנסון? ומה יקרה שמתאו יחזור ולונה לא תזכור אותו? (עלילות עונה 1 בלבד) חיות מחמד| מ.ת תקציר: בספר עבודה בעיניים תקציר: . דם בשדה הקרב תקציר: *** מוקדש לבלואי*** אהבה איטלקית|פאנפיק על ברטאו|תוצאה של הטימטום שלי תקציר: תוצאה של הטמטום שלי! ניסוי הפנימייה- מ.ת. תקציר: תם ילדים בגילאי 15-17, לכולכם יש בעיות. הבעיות האלה יכולות להיות טראומות, הן יכולות להיות עבר רע, הן יכולות להיות חיי פשע או מה שלא תרצו, ובנוסף לכול אחד מכם יש כוח. לא משהוא חזק מדי או מועיל מידי. הפנימייה שאתם נמצאים בה נותנת לכם מקום בו אתם מקבלים הזדמ עוד תחרות כתיבה || אבלין תקציר: בבקשה תירשמו אני נואשת פרסי ג´קסון בעולם של הארי פוטר תקציר: פרסי ג´קסון בן 14 ואנבת צייס בת ה14 מאבדים את הזיכרון ומצאם את עצמם בבית ספר מסתורי לקסמים בשם הגוורטס הם מתידדים עם ילד ג´ינג´י ילד עם שיער שחור וצלקת מוזרה וילדה עם שיער חום ככמה כמעת כמו אנבת. חברם הארי נכנס בטעות לטורניר הקסמים המשול תשאלו את אתנה - לא רק לקוראי פרסי ג´קסון תקציר: אתנה היא אלת החוכמה והיא תענה לכם על כל השאלות כוח, זמן ובעיות תקציר: לפיבי יש כוח, כוח שהיא לא יכולה לשלוט בו. יש לה שתי אפשרויות: להגן על הכוח או להשמיד אותו, ובשתי האופציות היא נפגעת: אם תשמיד אותו, תהיה כמו ריקה, חלולה, ואם תגן עליו, ירדפו אחריה במטרה לקחת את כוחה. אז היא בוחרת באופציה שלא הייתה קיימת קודם: להשתמש בו כדהקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!