התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
35062 קוראים


פרק 20 - איום אמיתי
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה | פורסם לפני 40 חודשים
  


פרק 20


איום אמיתיכל הסובבים בשולחן נראו בהלם. פיליפ אחז בידו המורמת של מרקס, מרגנית ידעה כי הכל הולך להסתבך עכשיו. היא לא פחדה, היא אף הייתה רגילה להלקאות של מרקס ... על הבעת פניו של פיליפ נשקפה שנאה רבה כלפי מרקס. 

 "האם תוכל בטובך לשחרר את ידו? האישה צריכה לקבל את העונש המגיע לה." פצה את פיו אחד הסועדים בשולחן, כאילו הדבר היה מובן מאליו. 

מרקס לא חיכה לרגע והחטיף ללחיו של פיליפ בעזרת ידו השנייה. "איך אתה מעז לעצור אותי?! זו האישה שלי, שלי!" צרח הבורגני. פיליפ הניח לידו של מרקס, אחז בידה של מרגנית ואמר -

 "אף כאב לא יגרום לי לסור מדרכי. מרגנית, היא כבר לא האישה שלך." אמר בנחישות. 

הסובבים פרצו בצחוק, מרגנית לא רצתה להיות כאן יותר ... היא רצתה לברוח, אל מקום בו לא ימצאו אותה. היא דאגה לפיליפ, המחשבה שהוא עלול להיפגע גרמה לראשה להסתחרר. 


 "כבר לא האישה שלי? אתה עומד לשלם על זה ..." השיב מרקס וחרק בשיניו ´בן בליעל ...´ קילל. 

פיליפ לא חשש ממרקס אף לא מעט, כשיגיע לביתו, תכנן לנקום אחת ולתמיד במרקס על יחסו כלפי מרגנית. 

 "פיליפ ... לך, מסוכן כאן." לחשה מרגנית לבן האצולה "העובדה שמרקס אינו אמר לך להסתלק מכאן, מדאיגה. הוא מתכנן משהו, אתה חייב להאמין לי ..." התחננה מרגנית. 

 "את באה איתי." בלי משים, הוא משך את מרגנית לכיוון הדלת "תתכונן לייסורים, מרקס." אמר האציל בביטחון. לשם שינוי, מרקס לא ענה ... רק חייך. ´עכשיו, הוא יכלא למלכודת הקטנה שלי.´ 


***


ברגע שיצאו מפתח הדלת, קפצו על השניים מספר גברים, מתנקשים, בעלי חליפות שחורות. מרגנית צרחה ... פיליפ לא היה מוכן לכל זה, הוא ניסה להגן על מרגנית בגופו, אך אחד מהגברים הצליח לתפוס בה. 

 "מרגנית!!" צרח פיליפ בדאגה. אותו גבר, הצמיד לגרונה של מרגנית סכין חד, היא העדיפה למות מאשר לראות את פיליפ נפגע ... ´מרקס תכנן את כל זה!´ היא ידעה שזה ייקרה, זו הייתה טעות להגיע הנה עם פיליפ, אך הוא היה כה עקשן ... הוא לא הסכים להקשיב לה. 


 "תשחררו אותה! אני מקורב למלך, אני אדאג שכל אחד ואחד מכם יישב בצינוק!" צרח פיליפ, ידיו רעדו. הוא נכשל ... הוא לא הצליח להגן על מרגנית מפני המתנקשים האלה.

 "נו נו נו ... תראו מה זה, פיליפ כבר לא מלא בביטחון." זה היה מרקס, הוא יצא מפתח הדלת של הבית מלא בגאווה. "אנחנו לא נפגע במרגנית, כל עוד תעשה את מה שאני אומר." הוסיף.

 "לא, פיליפ! אל תעשה את זה!" קראה מרגנית. 

 "מה אני צריך לעשות בכדי להציל את מרגנית?" שאל פיליפ, הוא לא ייחס חשיבות לדבריה של מרגנית, הוא לא יפקיר אותה ... היא רצתה שישאיר אותה מאחור ויברח, למען טובתו. 


 "היה קשה לך להבין שלאישה אין זכויות בעולם הזה ... זה כמו שתגיד שלבני האצולה אין את הזכות לשפוט את פשוטי העם." אמר מרקס בנימה סמכותית "ככה זה ... אנחנו במאה ה - 19, הגברים שולטים, הנשים שפוטות." דבריו של מרקס רק ליבו את הזעם של פיליפ ... אך הוא פחד להגיב כשהסכין כה קרובה לגרונה של מרגנית. 

 "תגיע לעניין ... אני רוצה להציל אותה." האיץ פיליפ בבורגני האכזרי, מתאפק שלא לפעול בקיצוניות. 

 "הכל בגלל השקפת העולם המעוותת שלך. פיליפ ... כל מה שאתה צריך לעשות הוא לקבל על עצמך ייסורים קשים, המתנקשים שלי יעשו עבודה מצויינת ... יש להם שוט." 

ברגע שמרגנית שמעה זאת, היא החלה לצרוח בהיסטריה "לא! לא! לא! שלא תעז, פיליפ ... תן לי למות! אני לעולם לא אקבל את הזכויות שלי כאישה ... אני לא רוצה להיות כאן." אמרה כמעט בבכי. דבריה צבטו בלבו של פיליפ "את מתייאשת מהר מידי! אני לעולם לא אתן לך למות, כי אני אוהב אותך!" צעק בבכי. "את עוד תקבלי את מה שמגיע לך ..." הוסיף בכאב ונחת על ברכיו. 


 "אוי, כמה מלבב ... זה דוחה. הכיצד גבר מסוגל לרדת לרמה כזו? היית צריך להיוולד אישה." העליב מרקס "תבחר כבר, או שאתן פקודה להרוג את מרגנית." איים. 

פיליפ כה הזדעזע מדברו של מרקס ... הוא נישא לה לפני הרבה זמן, הם הביאו ילדים יחד ... אין לו אף רגש אחד כלפיה? 


במה פיליפ יבחר ואיך תגיב מרגנית? 
הירשם לאתר כדי להגיב

16 תגובות
«המלכה בשחור»
תמשיכי עברו חודשיים!
עודכן לפני 1162 ימים
אורי~ לא מורידה תראש שלא יפול הכתר^^
לא מזמן התחלתי לקרוא ספרים שלך ואת כותבת מושלםםם יש לך נושאי כתיבה מאוד מעניינים.. אני ממש מסוקרנת וממש אשמח אם תמשיכי=9
עודכן לפני 1172 ימים
ספ"ג בע"ם
גנ"ל נועם ! עשית את הפרק מאמצע החופש הגדול ! זהו , פרשתי .
עודכן לפני 1177 ימים
Sleep Walker
תמשיכי עבר המוווווווווווןןןןןןןןןןןןןן זמן!!!
עודכן לפני 1177 ימים
ספ"ג בע"ם
45 .
עודכן לפני 1184 ימים
מתוקית י-י
פליז תמשיכיי
עודכן לפני 1185 ימים
ספ"ג בע"ם
ולמה אנחנו צריכים לחכות *חודש* ( דגש עם ה - * ) לפרק בסך הכל ? .
עודכן לפני 1188 ימים
ויקה {בעיות?}
תמשיכיייי דחוףףףףףףףףףף
עודכן לפני 1190 ימים
ספ"ג בע"ם
39 .
עודכן לפני 1190 ימים
♥גלוש פוטר||נשנשנושים♥
המשך♥
עודכן לפני 1190 ימים
אליננD:
נו אבל חן תמשיכי
עודכן לפני 1193 ימים
שירי||עדיף יופי פנימי מאשר חיצוני✌
36 ימים ללא כתיבת פרק....
עודכן לפני 1194 ימים
ספ"ג בע"ם
ברצינות חן ? את עושה לנו דווקא ? .
עודכן לפני 1194 ימים
m.r.p.h.s.m...
תמשיכייייייייייייייייייייייייייייייייי
עודכן לפני 1194 ימים
ספ"ג בע"ם
7 ימים ...
עודכן לפני 1194 ימים
עשיתי קאמבק
המשךךך
עודכן לפני 1194 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

המשך למשחק ערפדים
נשאלה לפני 9 ימים ע"י ルーシー (כרגע יש 739 תשובות)

בא לי לחזור ולפרסם ספרים עד ש...
נשאלה לפני 3 שעות ע"י Взll (כרגע יש 2 תשובות)

סיפורים נוספים
הצד האפל של סרטי הילדים תקציר: רוצים לדעת מה עומד מאחורי הסרטים האהובים, עליהם גדלנו? בואו וגלו את נסתרות עולם סרטי הילדים. אזהרה: הספר מכיל ספויילרים ותיאוריות מטרידות, הן עלולות להרוס לך את הילדות! היום, הוא יום יפה (13+) || חן סיפורים תקציר: הספר נכתב מנקודת מבטה של אנג´ל בת ה - 7, היא בעלת תסמונת דאון, אך עם שמחת חיים רבה. החיים שלה נראים לה כה ורודים, אף על פי שהם אפלים יותר מכפי שהם נראים לה. ספר מיוחד, פסיכולוגי וחידתי.
- פרסומת -

מישקה (מבוסס על סיפור אמיתי)|| חן סיפורים תקציר: דרמה היסטורית מרגשת המתרחשת בזמן מלחמת העולם השנייה: מישה (מישקה) בת השש היא ילדה יהודיה ואילמת, יש לה כישרון מיוחד בציור, אשר יציל אותה מתאי הגזים ויגרום לה להכיר את הצד האחר של האויב הגרמני. שחורים מבפנים || חן סיפורים תקציר: ספר היסטורי (שנות ה - 60) מנקודת מבטה של נערה אפרו אמריקאית בת 13. באותה התקופה הייתה גזענות קשה כלפי בני העור הכהה וג´סיקה סובלת מבריונות והצקות רק משום שהיא כהת עור ... אך חייה עומדים להשתנות. אפוקליפסהמ.ת.א תקציר: אבל לא בדיוק. מזהירה אני לא מכניסה כול אחד אקדמיה למרגלים צעירים מ. ת. א תקציר: בפנים חיות מחמד| מ.ת תקציר: בספר כוכב נוצץ || פאנפיק על מריקולס ליידיבאג || אריאנה ♥ תקציר: המחשבות שלה מסובכות - בדיוק כמו כל מה שעומד מלפניה ומאחוריה. סיפור יסוד מ.ת.א תקציר: מ.ת.א על יסודות. לכל אחד יש יסוד. מלחמת העם מ.ת.א תקציר: העם שלכם שונה. אנשי האצולה רשאים לקחת בעלות על האנשים הרגילים ולעשות איתם מה שהם רוצים. ויש מלחמה- מלחמה גדולה שאי אפשר לעמוד בפניה... הבלוג של קירקה תקציר: יום בחייה של פאנגירל, התעוררות מאוחרת, בית ספר, קריאה, קריאה, סדרות, אנימה, עיר הספרים, צרחות, התפאנגרלות, אנימה, עריכה, ציור, למה אני לא לוקה מגורינה???? סוף. The Secret Moon daugther- בת הירח הסודית תקציר: שמתי לב שבספר שלי בת ארטמיס יש הרבה חורים בעלילה אז הנה החידוש לספר תשאלו את וולדמורט! תקציר: בגלל שאף אחד לא עשה את זה, אני עושה את זה. מסיבת פיג´ימות | מ.ת תקציר: מ.ת של מסיבת פיג´מות, עם אמת או חובה וכל החרתא הזה אמינו לכל אוהבי הארי פוטר! תקציר: לכל מה שקשור לפאנדום. תיתקרב אלי!(סוטה מאוד! 15+ לא להעתיק!) תקציר: כדי להיכנס!!!!!!!!!!!!!!!! רעיונות למ.ת תקציר: יש לי מ ל א רעיונות למ.תים ואני לא רוצה שיהיו לי יותר מידי סו... מ.ת משפחה (כי אני מצ´ועממת זה למה) תקציר: חוח סיפורים קצרים, אלימים ואמתיים (15 פלוס) תקציר: ישנם סיפורים קצרים ולרוב מיתיים וצריך לתת להם מודעות (15 פלוס) תמונות ובדיחות של גיבורי האולימפוס תקציר: נראלי שהשם מדבר בעד עצמו קטעים || אבלין תקציר: קטעים קצרים שכתבתי ו... אין עוד מה להסביר כן היחיד שיכול להכריז על מותך זה אני. (12+) || באם תקציר: בפנים~ פאנפיק על הארי פוטר (בתקופה שלפני הארי ו/או וולדמורט) תקציר: גורלן של התאומות גריי הוא רע ומר: הן גדלו בבית יתומים מתעלל וזכו ליחס נורא- עד שהגיעו להוגוורטס. אך האם סופן יהיה טוב? שאלונים לכיף! קדימה! תקציר: שאלונים בשביל הכיף שיבדקו בשבילכם דברים שונים. חישוב התוצאות הוא על ידי השאלון ולא תצטרכו לחשב בעצמכם. מ.ת הארי פוטר תקציר: כנסו!!!הקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | עיר הציורים | עיר הלימודים | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!