התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
33408 קוראים


פרק 20 - איום אמיתי
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה | פורסם לפני 37 חודשים
  


פרק 20


איום אמיתיכל הסובבים בשולחן נראו בהלם. פיליפ אחז בידו המורמת של מרקס, מרגנית ידעה כי הכל הולך להסתבך עכשיו. היא לא פחדה, היא אף הייתה רגילה להלקאות של מרקס ... על הבעת פניו של פיליפ נשקפה שנאה רבה כלפי מרקס. 

 "האם תוכל בטובך לשחרר את ידו? האישה צריכה לקבל את העונש המגיע לה." פצה את פיו אחד הסועדים בשולחן, כאילו הדבר היה מובן מאליו. 

מרקס לא חיכה לרגע והחטיף ללחיו של פיליפ בעזרת ידו השנייה. "איך אתה מעז לעצור אותי?! זו האישה שלי, שלי!" צרח הבורגני. פיליפ הניח לידו של מרקס, אחז בידה של מרגנית ואמר -

 "אף כאב לא יגרום לי לסור מדרכי. מרגנית, היא כבר לא האישה שלך." אמר בנחישות. 

הסובבים פרצו בצחוק, מרגנית לא רצתה להיות כאן יותר ... היא רצתה לברוח, אל מקום בו לא ימצאו אותה. היא דאגה לפיליפ, המחשבה שהוא עלול להיפגע גרמה לראשה להסתחרר. 


 "כבר לא האישה שלי? אתה עומד לשלם על זה ..." השיב מרקס וחרק בשיניו ´בן בליעל ...´ קילל. 

פיליפ לא חשש ממרקס אף לא מעט, כשיגיע לביתו, תכנן לנקום אחת ולתמיד במרקס על יחסו כלפי מרגנית. 

 "פיליפ ... לך, מסוכן כאן." לחשה מרגנית לבן האצולה "העובדה שמרקס אינו אמר לך להסתלק מכאן, מדאיגה. הוא מתכנן משהו, אתה חייב להאמין לי ..." התחננה מרגנית. 

 "את באה איתי." בלי משים, הוא משך את מרגנית לכיוון הדלת "תתכונן לייסורים, מרקס." אמר האציל בביטחון. לשם שינוי, מרקס לא ענה ... רק חייך. ´עכשיו, הוא יכלא למלכודת הקטנה שלי.´ 


***


ברגע שיצאו מפתח הדלת, קפצו על השניים מספר גברים, מתנקשים, בעלי חליפות שחורות. מרגנית צרחה ... פיליפ לא היה מוכן לכל זה, הוא ניסה להגן על מרגנית בגופו, אך אחד מהגברים הצליח לתפוס בה. 

 "מרגנית!!" צרח פיליפ בדאגה. אותו גבר, הצמיד לגרונה של מרגנית סכין חד, היא העדיפה למות מאשר לראות את פיליפ נפגע ... ´מרקס תכנן את כל זה!´ היא ידעה שזה ייקרה, זו הייתה טעות להגיע הנה עם פיליפ, אך הוא היה כה עקשן ... הוא לא הסכים להקשיב לה. 


 "תשחררו אותה! אני מקורב למלך, אני אדאג שכל אחד ואחד מכם יישב בצינוק!" צרח פיליפ, ידיו רעדו. הוא נכשל ... הוא לא הצליח להגן על מרגנית מפני המתנקשים האלה.

 "נו נו נו ... תראו מה זה, פיליפ כבר לא מלא בביטחון." זה היה מרקס, הוא יצא מפתח הדלת של הבית מלא בגאווה. "אנחנו לא נפגע במרגנית, כל עוד תעשה את מה שאני אומר." הוסיף.

 "לא, פיליפ! אל תעשה את זה!" קראה מרגנית. 

 "מה אני צריך לעשות בכדי להציל את מרגנית?" שאל פיליפ, הוא לא ייחס חשיבות לדבריה של מרגנית, הוא לא יפקיר אותה ... היא רצתה שישאיר אותה מאחור ויברח, למען טובתו. 


 "היה קשה לך להבין שלאישה אין זכויות בעולם הזה ... זה כמו שתגיד שלבני האצולה אין את הזכות לשפוט את פשוטי העם." אמר מרקס בנימה סמכותית "ככה זה ... אנחנו במאה ה - 19, הגברים שולטים, הנשים שפוטות." דבריו של מרקס רק ליבו את הזעם של פיליפ ... אך הוא פחד להגיב כשהסכין כה קרובה לגרונה של מרגנית. 

 "תגיע לעניין ... אני רוצה להציל אותה." האיץ פיליפ בבורגני האכזרי, מתאפק שלא לפעול בקיצוניות. 

 "הכל בגלל השקפת העולם המעוותת שלך. פיליפ ... כל מה שאתה צריך לעשות הוא לקבל על עצמך ייסורים קשים, המתנקשים שלי יעשו עבודה מצויינת ... יש להם שוט." 

ברגע שמרגנית שמעה זאת, היא החלה לצרוח בהיסטריה "לא! לא! לא! שלא תעז, פיליפ ... תן לי למות! אני לעולם לא אקבל את הזכויות שלי כאישה ... אני לא רוצה להיות כאן." אמרה כמעט בבכי. דבריה צבטו בלבו של פיליפ "את מתייאשת מהר מידי! אני לעולם לא אתן לך למות, כי אני אוהב אותך!" צעק בבכי. "את עוד תקבלי את מה שמגיע לך ..." הוסיף בכאב ונחת על ברכיו. 


 "אוי, כמה מלבב ... זה דוחה. הכיצד גבר מסוגל לרדת לרמה כזו? היית צריך להיוולד אישה." העליב מרקס "תבחר כבר, או שאתן פקודה להרוג את מרגנית." איים. 

פיליפ כה הזדעזע מדברו של מרקס ... הוא נישא לה לפני הרבה זמן, הם הביאו ילדים יחד ... אין לו אף רגש אחד כלפיה? 


במה פיליפ יבחר ואיך תגיב מרגנית? 
הירשם לאתר כדי להגיב

16 תגובות
«המלכה בשחור»
תמשיכי עברו חודשיים!
עודכן לפני 1077 ימים
אורי~ לא מורידה תראש שלא יפול הכתר^^
לא מזמן התחלתי לקרוא ספרים שלך ואת כותבת מושלםםם יש לך נושאי כתיבה מאוד מעניינים.. אני ממש מסוקרנת וממש אשמח אם תמשיכי=9
עודכן לפני 1088 ימים
ספ"ג בע"ם
גנ"ל נועם ! עשית את הפרק מאמצע החופש הגדול ! זהו , פרשתי .
עודכן לפני 1092 ימים
Sleep Walker
תמשיכי עבר המוווווווווווןןןןןןןןןןןןןן זמן!!!
עודכן לפני 1092 ימים
ספ"ג בע"ם
45 .
עודכן לפני 1100 ימים
מתוקית י-י
פליז תמשיכיי
עודכן לפני 1100 ימים
ספ"ג בע"ם
ולמה אנחנו צריכים לחכות *חודש* ( דגש עם ה - * ) לפרק בסך הכל ? .
עודכן לפני 1104 ימים
ויקה {בעיות?}
תמשיכיייי דחוףףףףףףףףףף
עודכן לפני 1106 ימים
ספ"ג בע"ם
39 .
עודכן לפני 1106 ימים
♥גלוש פוטר||נשנשנושים♥
המשך♥
עודכן לפני 1106 ימים
אליננD:
נו אבל חן תמשיכי
עודכן לפני 1109 ימים
שירי||עדיף יופי פנימי מאשר חיצוני✌
36 ימים ללא כתיבת פרק....
עודכן לפני 1110 ימים
ספ"ג בע"ם
ברצינות חן ? את עושה לנו דווקא ? .
עודכן לפני 1110 ימים
m.r.p.h.s.m...
תמשיכייייייייייייייייייייייייייייייייי
עודכן לפני 1110 ימים
ספ"ג בע"ם
7 ימים ...
עודכן לפני 1110 ימים
עשיתי קאמבק
המשךךך
עודכן לפני 1110 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

תגידו רגע,כמה זמן צריך להיות באתר כדי להיקרא ´´וותיק´´? סתם מעניין
נשאלה לפני 20 שעות ע"י אני צ´´יקה אז תכינו פיצה! בחצי pרישה (כרגע יש 13 תשובות)

מי בא מחר לאייקון?
נשאלה לפני -11 דקות ע"י Aoni (כרגע יש 5 תשובות)

סיפורים נוספים
היום, הוא יום יפה (13+) || חן סיפורים תקציר: הספר נכתב מנקודת מבטה של אנג´ל בת ה - 7, היא בעלת תסמונת דאון, אך עם שמחת חיים רבה. החיים שלה נראים לה כה ורודים, אף על פי שהם אפלים יותר מכפי שהם נראים לה. ספר מיוחד, פסיכולוגי וחידתי. דוגמה טובה ונעלי עקב (14+) || חן סיפורים תקציר: דרמה משפחתית: הספר נכתב מנקודת מבטה של אולגה, בת השש. הוריה גרושים ואמה אלכוהוליסטית ועובדת בזנות. מגיל שנתיים, אולגה מחקה את אמה בהכל, היא לא יודעת שזה לא בסדר. אביה נלחם עליה, לא יודע איזו דוגמה רעה מקבלת בתו.
- פרסומת -

למות מצחוק (12+) || חן סיפורים תקציר: פנטזיה אכזרית: פשעתם? עונשכם יהיה מוות, אם ליצן הממלכה יצליח להצחיק אתכם. נלי בת ה - 16, נבחרה לתפקיד הנורא ביותר, להיות ליצנית. נשמע לכם מצחיק? זהו שלא. היא שונאת את עצמה, בגללה הוצאו להורג אלפי אנשים, כי הצליחה להצחיק אותם. ילדה של אבאל´ה (15+) || חן סיפורים תקציר: סיפור קשה לקריאה וקורע לב על ילדה בת 8 בשם שרית, הסובלת מחרדה חברתית. אמה מתה בלידתה ומאז אביה הנורא עושה ממנה צחוק, משפיל אותה ומתעלל בה לעיני חבריו הנרקומנים. הספר מבוסס על אחד משיריה של דליה רביקוביץ´, הנקרא ´כף יד רשעה´. יחי המלכה! || מ.ת.א משותף עם ארטמיס תקציר: בפנים אש מ.ת תקציר: שלושה שחקנים מקסימום היורשת תקציר: בספר חוקים חדשים | מ.ת.א תקציר: בפנים. קריפיפסטות תקציר: הרבה קריפיפסטות קריפיות לפרוט על מיתרי הלב|| אבלין תקציר: סיפורם של חמישה חברי להקה, לכל אחד יש את הבעיות שלו, את החששות שלו, את רקע שלו. אבל לכולם דבר אחד משותף: אהבתם למוזיקה. אוסים בוסים להזמנה ^-^ תקציר: אוסים להזמנה Release the wolf || LUCY תקציר: יש זאבים מיוחדים,והם בתוך הלב שלנו מ.ת מחנה החצויים (איזה מקורית אני) תקציר: . יומנו של גרל המלאך המוות החתיך הזה תקציר: יומן עם חתיך מ.ת למוזיקאים צעירים תקציר: בספר~ תיכון בשלג תקציר: תיכון בשלג תמיד ביחד תקציר: מאיה יפה ומקובלת, ויש לה הרבה שפוטות וחברים, מה קורה שמגיע ילד חדש לבית הספר וכובש את ליבה של מאיה? חברות ואהבה מ.ת תקציר: תיכנסו ותגלו החתונה של צ´יז וצ´יז ^^ תקציר: .... תמונות פרופיל p; תקציר: נדיר ! חלק מהפרקים עם קרדיט.. ;) לאביוו ♥ הוא אוהב אותי? | פאנפיק על סוי לונה תקציר: אחרי שמתאו עוזב לאיטליה לונה מאבדת את הזיכרון ושוכחת את כל הזיכרונות שלה איתו, לונה מתחילה את שנת הלימודים האחרונה בבלייק האם תגלה שהיא סול בנסון? ומה יקרה שמתאו יחזור ולונה לא תזכור אותו? (עלילות עונה 1 בלבד) Dance of Thorns תקציר: מארי היא ערפדית , היא יודעת שהיא חיה הרבה זמן ושהיא מיועדת לדברים גדולים , הבעיה היא שהיא לא זוכרת למה היא מיועדת - למען האמת היא לא זוכרת כלום , היא התעוררה לפני שנה בסמטה וגילתה שזכרונותיה נעלמו טובעת בשמי הים || lucy תקציר: בכל ליבה רצתה אריאל להגיע מלפני הים ולראות מה יש בו,אבל מה אם תגלה שהאנשים שם אם מסוכנים לבנות הים?שאם יכולים להרוג אותן ולמכור אותן לגני חיות? Angelsֻֻ| מ.ת.א תקציר: אז... לקחתי רעיון מבמ.ת.א של חברה מאוד טובה שלי {יערה}, התקציר בפנים The Fifth Wave| מ.ת תקציר: מבוסס על הגל החמישי. הסבר מפורט בפנים. בואו להירשם! D: ז´אנר: הרפתקאות, מדע בדיוני, נוער, מתחהקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | עיר הציורים | עיר הלימודים | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!