התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
66930 קוראים


פרק 57 - פרק אחד עשר.
» or Stories « תפוסה ללהקה המיוחדת שלי ♥ | פורסם לפני 39 חודשים
  


פרק 11.


קברתי את עצמי בתוך ידיי. למה ליאור תמיד חייבת להיות כזאת מרושעת? היא יודעת שאני ומייק היינו זוג ואף על פי שידעה, עדיין התנשקה איתו. היא יודעת שניסיתי להוציא מימנו מידע כדי שנידע איפה אימא ולמרות זאת היא צילמה זאת וברצונה להראות זאת לאימינו. כבר נמאס לי מהעולם הזה. אולי עדיף לי להתאבד וזהו. הרי היא ו"אבא" יעדיפו את ליאור מפניי- לא? 


חזרתי אל אלונה, עצובה. " חדשות רעות" אמרתי. בהתחלה, כאשר נכנסתי לחדר מבטה היה מלא בתקווה. היא הייתה שמחה. אך כאשר שמעה את הבשורות היא הייתה עצובה. התקווה הייתה לשווא.

" אני מצטערת, אך לא מצאתי שום מידע על הוירוס. או אפילו מאיזה סוג הוא. צריך להעביר את המידע לראש הממשלה. " אמרתי לה במהירות כמו שטף מים.

" צודקת" היא חזרה להיות מפוקסת ורצה לעבר המזכירות של המקום. אני רצתי בעקבותייה, מנסה להשיג את קצב ריצתה.רציתי להיות רעה ולא הזכרתי את מייק בפרק זה XD מתח לעוד פרק :)

 בהמשך אזכיר את רן ואני יכולה לרמוז שגם עדי, ג´סי וג´סטין יכנסו =)

~ אל תדאגו, לא שכחתי שיש עוד מעיין ~

הירשם לאתר כדי להגיב

20 תגובות
♥♥unicornnnn♥♥
תמשיכי דחוףףףףףףףףףףףףףףףףף
עודכן לפני 828 ימים
איימי (:soy luna לומון פוראברר
ספר מוש להמשיך
עודכן לפני 848 ימים
👽͛
החזרתי אותו
עודכן לפני 1065 ימים
👽͛
גמאני סורי
עודכן לפני 1067 ימים
יולי✌לא מחוברת הרבה
סורי אני מורידה אאת המנוי
עודכן לפני 1067 ימים
NOA|סקייג´ורדיגלמלכהבןאלסטטיקקטריקס?חולה עליהם
תמשיכיייייי כבר 4 חודשים! שלא המשכת עם לא תמשיכי אני יוריד את המנוי שלי!!!!
עודכן לפני 1069 ימים
👽͛
בבקשה אני ישלח את זה לכל החברות שלי בעיר רק תמשיכיייייי
עודכן לפני 1069 ימים
יולי✌לא מחוברת הרבה
תמשיכי!!!
עודכן לפני 1069 ימים
» or Stories « תפוסה ללהקה המיוחדת שלי ♥
איזה חמודים אתם ♥
עודכן לפני 1069 ימים
יולי✌לא מחוברת הרבה
תמשיכי!
עודכן לפני 1070 ימים
👽͛
מייק ומעיין חייבים לחזור אז משיכייייייייייייייייייי
עודכן לפני 1071 ימים
תמר-הדוברת הפמניסטית-גמני קוריאנית גאה*^*
תמשיכייי *^* ותוסיפי קוריאנים על הדרך *^*
עודכן לפני 1080 ימים
Blom
תמשיכיי מרוב סקרנות קראתי הכל השניה תמשיכיייי
עודכן לפני 1090 ימים
שירוש סיפורים|מקלידה...
המשךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךך ךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךך ךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךך ךךךךךךךך
עודכן לפני 1094 ימים
אלי^^|ליז^^
המשךךךךךךךךךךךךךךךךךך
עודכן לפני 1103 ימים
» or Stories « תפוסה ללהקה המיוחדת שלי ♥
תודה רבה כולם ^^ אנסה להמשיך בקרוב.
עודכן לפני 1133 ימים
lele love lifes
אני חולה על הספר הזהההה
עודכן לפני 1141 ימים
lele love lifes
המשךךךךךךך דחוףףףףףף
עודכן לפני 1141 ימים
NOA|סקייג´ורדיגלמלכהבןאלסטטיקקטריקס?חולה עליהם
אני קראתי כול היום את הספר שלך מעונה אחת עד העונה השלישית באמצע ועוד את לא ממשיכה רק היום גיליתי את הספר והוא יפה אני אוהבת סיפורי אהבה עם סוף טוב הכול טוב
עודכן לפני 1142 ימים
גל- what bad is good
תמשיכי
עודכן לפני 1158 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

רגע מערכת השאלות אופסה???
נשאלה לפני 12 שעות ע"י eran. (כרגע יש 3 תשובות)

אוקיי פאק
נשאלה לפני 2 ימים ע"י Brøkėñ Më (כרגע יש 5 תשובות)

סיפורים נוספים
נשיקה אסורה.(13+) תקציר: בתוך הספר ♥ האישה המיועדת ( 13+ ) תקציר: ~ בתוך הספר ~
- פרסומת -

קייפופ- הבלוג היחידי בעיר הספרים ll ❤ תקציר: ~ בתוך הספר ~ " לא רק את נחטפת ככה! כולן נחטפות! " תקציר: ~ בתוך הספר ~ על מלאכים ואקדחים תקציר: ז´אק, הרוצח הסדרתי המפורסם בפריז, נורה למוות לאחר מערב משטרתי. כשהוא עולה לשמיים, הוא מגלה שניתנה לו הזדמנות מיוחדת במינה: לכפר על מעשיו בהפיכתו למלאך. הוא מסכים, אך במהרה הוא מגלה שלהיות מלאך... זה לא פשוט. המצב מסתבך אפילו יותר כשהוא מבין שלילי... חוקים חדשים | מ.ת.א תקציר: בפנים. הוא אוהב אותי? | פאנפיק על סוי לונה תקציר: אחרי שמתאו עוזב לאיטליה לונה מאבדת את הזיכרון ושוכחת את כל הזיכרונות שלה איתו, לונה מתחילה את שנת הלימודים האחרונה בבלייק האם תגלה שהיא סול בנסון? ומה יקרה שמתאו יחזור ולונה לא תזכור אותו? (עלילות עונה 1 בלבד) קלפי מלחמה מ.ת תקציר: זה מבוסס על סיפור שלי באינסטגרם אבל אפשר להבין בלי דברים שלא ידענו מ.ת/.א תקציר: אין תקציר. אבל זה הולך להיות מעניין. אקסקליבר 2 תקציר: בואו 2020 תקציר: כוסרברבק תקועים בעבר מ.ת תקציר: בספר יש לאתר הזה עוד עתיד? תקציר: יש לאתר הזה עוד עתיד? אסור לי לאהוב אותך תקציר: ליה היא ילדה אם בעיות כלכליות והיא מוצאת דרך להשיג כסף להיות משרתת של משפחה מלכותית גורדי השחקים / מ.ת.א תקציר: משחק תפקידים של בני נוער החיים במגדל גבוה עם 1000 קומות, ולא מודעים לעובדה שהכל יכול לקרות... אשמח אם תשתתפו שחברתך הטובה היא מלכת הכיתה. תקציר: מאי היא הילדה הכי מקובלת בכיתה וליה היא החברה הכי טובה שלה,היי זאת אני תישמעו את הסיפור מהצד שלי נערות החיות הקסומות|מ.ת תקציר: מ.ת של בנות, עם 4 בנים כדי לקדם ת´עלילה מספריים ושלושה קווים | לינה תקציר: חמישה עשר. חמישה עשר קווים על היד היו כל מה שצריך בשביל להגיע למצב ´עומס קווים´ ולמות ממנו. אם הגעת לשלוש קווים התחלת להתבייש בעצמך, ובשבע אנשים התחילו להתאבד, בין אם זה ממבוכה, ובין אם הלב שלהם היה חלש מהרגיל. הקו השלישי של ברוק הגיע לא מזמן. חיות מחמד| מ.ת תקציר: בספר כריכות שאני מכינה והזמנות תקציר: כשאני משועממת אני מכינה כריכות ונגמר לי המקום לשים אותם A magic World תקציר: דמיינו לכם עולם עם קסם.. תשאלו את וולדמורט! תקציר: בגלל שאף אחד לא עשה את זה, אני עושה את זה. רוכבי הדרקונים מ.ת.א תקציר: עולם בו יש בני אדם ודרקונים וקשר מיוחד אך יש יחידה לחיסולם של הקשר בין הדרקונים לבני האדם פרסי ג´קסון-ציורים תקציר: אתם תיראו ילדי האגדות מ.ת.א- מחודש תקציר: בפנים escape house תקציר: מה יקרה אם תיתקע בתוך בית שמלא מסתורין כוכבים של תקווה || Eleanor תקציר: מארי, בחורה נוקשה כאיתן, מכירה בבחור אשר מעיק לה בחייה, אך היא אינה מצליחה להיפטר ממנו. בסופו של דבר, הם נאלצים להכיר. אה נכון, ואותה בחורה חולה במחלת לב סופנית. עולם אכזר 🌌 אליס תקציר: ספר קטעים וסיפורים קצרים אשר יציג לכם קטעים שבו העולם מציג את אכזריותו. לוכדי המתים תקציר: רכ´כקכהקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | עיר הציורים | עיר הלימודים | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!