התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
63287 קוראים


פרק 57 - פרק אחד עשר.
» or Stories « תפוסה ללהקה המיוחדת שלי ♥ | פורסם לפני 34 חודשים
  


פרק 11.


קברתי את עצמי בתוך ידיי. למה ליאור תמיד חייבת להיות כזאת מרושעת? היא יודעת שאני ומייק היינו זוג ואף על פי שידעה, עדיין התנשקה איתו. היא יודעת שניסיתי להוציא מימנו מידע כדי שנידע איפה אימא ולמרות זאת היא צילמה זאת וברצונה להראות זאת לאימינו. כבר נמאס לי מהעולם הזה. אולי עדיף לי להתאבד וזהו. הרי היא ו"אבא" יעדיפו את ליאור מפניי- לא? 


חזרתי אל אלונה, עצובה. " חדשות רעות" אמרתי. בהתחלה, כאשר נכנסתי לחדר מבטה היה מלא בתקווה. היא הייתה שמחה. אך כאשר שמעה את הבשורות היא הייתה עצובה. התקווה הייתה לשווא.

" אני מצטערת, אך לא מצאתי שום מידע על הוירוס. או אפילו מאיזה סוג הוא. צריך להעביר את המידע לראש הממשלה. " אמרתי לה במהירות כמו שטף מים.

" צודקת" היא חזרה להיות מפוקסת ורצה לעבר המזכירות של המקום. אני רצתי בעקבותייה, מנסה להשיג את קצב ריצתה.רציתי להיות רעה ולא הזכרתי את מייק בפרק זה XD מתח לעוד פרק :)

 בהמשך אזכיר את רן ואני יכולה לרמוז שגם עדי, ג´סי וג´סטין יכנסו =)

~ אל תדאגו, לא שכחתי שיש עוד מעיין ~

הירשם לאתר כדי להגיב

20 תגובות
♥♥unicornnnn♥♥
תמשיכי דחוףףףףףףףףףףףףףףףףף
עודכן לפני 679 ימים
איימי (:soy luna לומון פוראברר
ספר מוש להמשיך
עודכן לפני 698 ימים
👽͛
החזרתי אותו
עודכן לפני 916 ימים
👽͛
גמאני סורי
עודכן לפני 917 ימים
יולי✌לא מחוברת הרבה
סורי אני מורידה אאת המנוי
עודכן לפני 917 ימים
NOA|סקייג´ורדיגלמלכהבןאלסטטיקקטריקס?חולה עליהם
תמשיכיייייי כבר 4 חודשים! שלא המשכת עם לא תמשיכי אני יוריד את המנוי שלי!!!!
עודכן לפני 919 ימים
👽͛
בבקשה אני ישלח את זה לכל החברות שלי בעיר רק תמשיכיייייי
עודכן לפני 919 ימים
יולי✌לא מחוברת הרבה
תמשיכי!!!
עודכן לפני 919 ימים
» or Stories « תפוסה ללהקה המיוחדת שלי ♥
איזה חמודים אתם ♥
עודכן לפני 920 ימים
יולי✌לא מחוברת הרבה
תמשיכי!
עודכן לפני 920 ימים
👽͛
מייק ומעיין חייבים לחזור אז משיכייייייייייייייייייי
עודכן לפני 921 ימים
תמר-הדוברת הפמניסטית-גמני קוריאנית גאה*^*
תמשיכייי *^* ותוסיפי קוריאנים על הדרך *^*
עודכן לפני 930 ימים
Blom
תמשיכיי מרוב סקרנות קראתי הכל השניה תמשיכיייי
עודכן לפני 941 ימים
שירוש סיפורים|מקלידה...
המשךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךך ךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךך ךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךך ךךךךךךךך
עודכן לפני 944 ימים
אלי^^|ליז^^
המשךךךךךךךךךךךךךךךךךך
עודכן לפני 953 ימים
» or Stories « תפוסה ללהקה המיוחדת שלי ♥
תודה רבה כולם ^^ אנסה להמשיך בקרוב.
עודכן לפני 984 ימים
lele love lifes
אני חולה על הספר הזהההה
עודכן לפני 991 ימים
lele love lifes
המשךךךךךךך דחוףףףףףף
עודכן לפני 991 ימים
NOA|סקייג´ורדיגלמלכהבןאלסטטיקקטריקס?חולה עליהם
אני קראתי כול היום את הספר שלך מעונה אחת עד העונה השלישית באמצע ועוד את לא ממשיכה רק היום גיליתי את הספר והוא יפה אני אוהבת סיפורי אהבה עם סוף טוב הכול טוב
עודכן לפני 992 ימים
גל- what bad is good
תמשיכי
עודכן לפני 1008 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

הנה אני
נשאלה לפני 5 שעות ע"י Shalev. (כרגע יש 4 תשובות)

...
נשאלה לפני 15 דקות ע"י The_Animator_34 (כרגע יש תשובה אחת)

סיפורים נוספים
נשיקה אסורה.(13+) תקציר: בתוך הספר ♥ האישה המיועדת ( 13+ ) תקציר: ~ בתוך הספר ~
- פרסומת -

קייפופ- הבלוג היחידי בעיר הספרים ll ❤ תקציר: ~ בתוך הספר ~ " לא רק את נחטפת ככה! כולן נחטפות! " תקציר: ~ בתוך הספר ~ מלחמה מ.ת.א||עם סקיי *^* תקציר: בפנים כי.. ככה? (לא נותן לי לשים כריכה *בכי*) שונים מ.ת.א עם דיימונד ^^ תקציר: כנסווו^^ אקדמיה למרגלים צעירים מ. ת. א תקציר: בפנים פנימייה לנסיכים ולנסיכות קסומים מ´´ת תקציר: מת פנטסטי עם נסיכים , נסיכות , כוחות ,אקשן וכדומה. בני האלים||מ.ת.א של תרנגולת תקציר: בפנים הכל קרקס מ.ת. תקציר: עלילה:מנהלת הקרקס חטפה ילדים/נערים ומכריחה אותם לעבוד בקרקס שלו The Fifth Wave| מ.ת תקציר: מבוסס על הגל החמישי. הסבר מפורט בפנים. בואו להירשם! D: ז´אנר: הרפתקאות, מדע בדיוני, נוער, מתח בלוגי קרינג´י תקציר: היי חיות מחמד| מ.ת תקציר: בספר המסע בעקבות התיבה- פאנפיק לפרסי ג´קסון תקציר: אוקיי אז חברה שלי שקוראים לה אריאל ועוד אחת שקוראים לה שחף ואני ועוד אחד בשם ליאון עומדים להיות הדמויות אבל זה לא אמיתי!!! פאנפיק לפרסי ג´קסון המדריך לחצויי המתחיל תקציר: כנסו אנשים יהיה מעניין מחנה קיץ לנסיכות ונסיכים מ.ת.א הדור הבא יחד עם יערה תקציר: זה משחק המשך מחנה קיץ לנסיכות ונסיכים מ.ת.א דברים השתנו מאז העתיד החדש - מ.ת.א - פתיחה מחדש תקציר: ברלה ברלה צא החוצה אמא ואבא יקנו לך עוגה Angelsֻֻ| מ.ת.א תקציר: אז... לקחתי רעיון מבמ.ת.א של חברה מאוד טובה שלי {יערה}, התקציר בפנים הפגיעה. תקציר: ניה היא ילדה בת 11 הסובלת מאוטיזם ברמה בינונית, משפחתה של ניה כל הזמן פוגעים בה ולועגים לה, אבל לאחר פגיעה אחת הכל השתנה תמונות ובדיחות של גיבורי האולימפוס תקציר: נראלי שהשם מדבר בעד עצמו פרסי ג´קסון מנקודת המבט של אנבת´ תקציר: תיכנסו ותיראו הולך להיות מותח ילדה של אבאל´ה (15+) || חן סיפורים תקציר: סיפור קשה לקריאה וקורע לב על ילדה בת 8 בשם שרית, אשר נולדה אוטיסטית. אמה מתה בלידתה ומאז אביה הנורא עושה ממנה צחוק, משפיל אותה ומתעלל בה לעיני חבריו הנרקומנים. הספר מבוסס על אחד משיריה של דליה רביקוביץ´, הנקרא ´כף יד רשעה´. פאנאפיק לגורמיטי. תקציר: וואלה, לי אפילו אין מושג מה יקרה בו. אני פשוט אזרום עם הכתיבה ואם בא לכם, אתם מוזמנים להיכנס ולזרום איתה גם. ´לוריאנה´ פאנפיק לפרסי ג´קסון תקציר: כל הילדות אמה של לוראינה קראה לה ספר שקראו לו ´לב של עץ,´ ולגיבורה שלו קראו לוריאנה- ממש כמוה. אמא של לוריאנה אמרה לה שהיא נקראה על שמה, אבל לורי תמיד חשבה שהיא משוגעת. איך אפשר להיקרא על שם ילדה בספר? זה לא אפשרי. או שכן? שומרי העולמות | מ.ת.א תקציר: בפנים. העורב ב - RWBY תקציר: הרפתקאותיו של רייבן, נער חסר מזל שנהרג בטעות ע Strangers | מ.ת.א עם איה תקציר: חיח daugther of artemis-בת ארטמיס תקציר: לונה אף פעם לא הייתה ילדה רגילה,היא ידעה זאת כל חייה,אבל היא אף פעם לא ידעה מה כל כך שונה בה. כמה ימים לפני יום הולדתה השישה-עשר לונה מגלה את זהות הוריה,היא ביתה של ארטמיס,אלת הצייד הבתולה. אף אחד לא יודע איך נולדה,אפילו לא ארטמיס בעצמה. כשכוח עתיק נוסף מ עיר הספרים זה האתר הכי גרוע באינטרנט תקציר: ככ הרבה צומיייהקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | עיר הציורים | עיר הלימודים | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!