התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
31544 קוראים


פרק 10 - הנער ההוא
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה | פורסם לפני 39 חודשים
  


פרק עשר


הנער ההואמלאני נזכרה ביום בו פגשה את אותו הנער. ´מעניין אם הוא לומד איתי באותה הכיתה ...´ היא הייתה סקרנית. היא התבוננה על כל הנערים, תוהה לעצמה עם השטן החליט לשנות צורה לאחד מתלמידי בית הספר, בכדי לעקוב אחריה ... הוא לא היה צפוי אף פעם. 

נשמע הצלצול, זה הזמן להיכנס לכיתות ... העובדה שתלמד עם הנערים הללו עוררה בה גיחוך; הם יכלו להיות ילדיה בקלות ... כי היא בת ארבעים אחרי הכל. 


***


 "תלמידים יקרים, היום תצטרף לכיתתנו תלמידה חדשה." הכריז המורה בפני תלמידיו. מלאני עמדה מחוץ לדלת הכיתה, מחכה לרגע בו המורה יאמר לה להיכנס. היא לא נלחצה ... היא נשמה עמוק ´כמה זמן לוקח למורה הזה? אין לי את כל היום.´ התלוננה מלאני בליבה. 

 "כנסי." אישר המורה סוף כל סוף. 

ברגע שמלאני נכנסה לכיתה, הנערים נראו בהלם ... בעיקר הבנים. לאחר שהסתדרה כמו שצריך הבוקר (השער, הבגדים, האיפור) זה היה צפוי. ולחשוב שבעבר ... קראו לה ´מכוערת´ בכל יום.


 "הציגי את עצמך." אמר לה המורה בחיוך. 

 "אני מלאני." 

השתררה שתיקה בכיתה, הם חיכו להמשך ... אבל למלאני לא היה עוד מה להגיד. 

 "ו ... ?" ניסה המורה לזרז את הנערה. 

 "ואני שמחה להיות ... בכיתה שלכם." נו באמת, למה היא כה ´יבשה´? 

רק עכשיו, ממש בסוף הכיתה, הצליחה מלאני לראות את הנער ההוא, נמצא עמה בכיתה. 


 "מה את אוהבת לעשות? מה הציפיות שלך לעתיד?" המורה הזה פשוט ´חפר´ לה, באופן בלתי יתואר. היא לא רצתה לענות על זה ... ציפיות לעתיד? לתקן את כל מה שלא עשתה בעבר. אבל היא לא תענה את זה. אז היא התחילה להמציא כל מיני דברים, רק בכדי לספק את המורה. 


 "נהדר!" קרא המורה והכיתה מחאה כפיים. מלאני חייכה (חיוך דיי מאולץ). "שבי בשולחן שבסוף הכיתה, על יד סיימון." מה? זה היה לגמרי צפוי ... לא היו הפתעות היום. סיימון חייך לעברה ומלאני החליטה להתעלם. ´נפגשנו רק פעם אחת, לכמה דקות ... שלא יתלהב יותר מידי.´ 


***


מלאני התיישבה על יד הנער. לאחר מכן, החל שיעור לשון. הבנים, לא חדלו מלנעוץ מבטים. מלאני שיערה שהם מקנאים בסיימון, על ידו נבחרה לשבת. 

 "הנוער של היום ..." מלמלה מלאני. סיימון הביט עליה בחוסר הבנה "ילדים לא מחונכים." הוסיפה. סיימון גיחך "מה את מקשקשת שם?" שאל "את זוכרת אותי, נכון?" הוסיף לשאלתו.

 "אני זוכרת אותך ... אפילו שזה היה לכמה דקות, ילד." השיבה מלאני "אני לא בגיל שלך, אז תן כבוד ותפסיק לשאול שאלות." היא נאנחה והניחה את ראשה על השולחן, משועממת. 

´למה היא מדברת כמו מישהי גדולה?´ סיימון המשיך לגחך, האמת שהוא דיי עצבן אותה. 


***


בסוף היום, חזרה מלאני לביתה. כשנכנסה לחדרה, נשנקה בבהלה. השטן ישב בחדרה, בדמות של איש מבוגר. הוא קרא עיתון ועישן סיגר. 

 "תגיד, אתה רוצה לגרום לי להתקף לב?!" צרחה מלאני וזרקה את התיק שלה על הרצפה "וממתי השטן מעשן וקורא עיתון?" שאלה. 

 "ניסיתי לחקות את בני האדם." הוא עשה תנועה מוזרה עם היד וגרם לעיתון ולסיגר להיעלם "איך עבר עלייך היום?" שאל בקולו הערמומי. "שיעמם לי בלעדייך, התחלתי לדבר לעצמי." הוא צחקק.

 "מצחיק מאוד. היה בסדר ... איזה ילד אחד עצבן אותי, התנהג כאילו הוא מכיר אותי שנים." הסבירה מלאני. "זה פשוט מגעיל אותי ... ילדים בני שבע עשרה חושקים בי ... אני לא איזו פדופילית." המשיכה לרטון. 

 "אבל כרגע את בת שבע עשרה לכל דבר. הם לא יודעים מי את באמת ... כדאי שתתחילי למהר, הזמן שלך קצוב." אמר לפתע, מלאני יישרה אליו מבט "את צריכה לחשוב עם עצמך, האם הנער הזה הוא באמת פתרון לא רע ... בשביל שתוכלי לתקן את עברך." אמר. מלאני ניסתה לחקור את המשפט שלו בראשה. הנער ההוא ... היא לא ידעה מה הוא יכול להועיל לה. 
הירשם לאתר כדי להגיב

2 תגובות
עדן זה השם♥
את פשוט מוכשרתתתת!
עודכן לפני 1066 ימים
אלה היוניקורנית♥
תקשיבייייי הספר שלך מעניין רצח!! אני שונאת לקרוא אבל הפעם!!! וואו!!
עודכן לפני 1138 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

לאאאא בא לי את מחר
נשאלה לפני 27 דקות ע"י ルーシー (כרגע יש תשובה אחת)

יש את הפאנגירלס שמשפפות פאנבויס, הפאנגירלס שמשתפפות עם פאנבויס ויש... את קירקה...
נשאלה לפני 1 ימים ע"י קירקה |משוגעת זו לא מילה | עגבניות זה כעסומ🍅 (כרגע יש 2 תשובות)

סיפורים נוספים
מישקה (מבוסס על סיפור אמיתי)|| חן סיפורים תקציר: דרמה היסטורית מרגשת המתרחשת בזמן מלחמת העולם השנייה: מישה (מישקה) בת השש היא ילדה יהודיה ואילמת, יש לה כישרון מיוחד בציור, אשר יציל אותה מתאי הגזים ויגרום לה להכיר את הצד האחר של האויב הגרמני. הצד האפל של סרטי הילדים תקציר: רוצים לדעת מה עומד מאחורי הסרטים האהובים, עליהם גדלנו? בואו וגלו את נסתרות עולם סרטי הילדים. אזהרה: הספר מכיל ספויילרים ותיאוריות מטרידות, הן עלולות להרוס לך את הילדות!
- פרסומת -

שחורים מבפנים || חן סיפורים תקציר: ספר היסטורי (שנות ה - 60) מנקודת מבטה של נערה אפרו אמריקאית בת 13. באותה התקופה הייתה גזענות קשה כלפי בני העור הכהה וג´סיקה סובלת מבריונות והצקות רק משום שהיא כהת עור ... אך חייה עומדים להשתנות. אעניק לך ילדה עם כנפיים || חן סיפורים תקציר: ספר מרגש הנכתב מנקודת מבטו של ג´ים בן ה - 40. בתאונת דרכים קטלנית נהרגה בתו בת החמש, מליסה ... מאז, הוא לא מפסיק לחלום עליה. יום אחד, ילדה קטנה נכנסת לחייו וטוענת שהיא הבת שלו. קלפי מלחמה מ.ת תקציר: זה מבוסס על סיפור שלי באינסטגרם אבל אפשר להבין בלי מריקולס ליידיבאג & צ´אט נואר עונות 2+3 המידע || אריאנה ליידי נואר ♥ תקציר: ספר המידע, התאוריות והספוילרים של מריקולס ליידיבאג וצ´אט נואר חזר! בספר ישנם ספוילרים, תאוריות, מידע ופרקים חדשים אשר יצאו! בואו היכנסו לעולם של מריקולס! מלחמת העם מ.ת.א תקציר: העם שלכם שונה. אנשי האצולה רשאים לקחת בעלות על האנשים הרגילים ולעשות איתם מה שהם רוצים. ויש מלחמה- מלחמה גדולה שאי אפשר לעמוד בפניה... אפוקליפסהמ.ת.א תקציר: אבל לא בדיוק. מזהירה אני לא מכניסה כול אחד המופלאה! (גרסת PV) תקציר: גרסת האנימה של המופלאה:הרפאתקותם של ליידי באג וצ´אט נואר בתוך היער , מ.ת.א תקציר: הכל מוסתר בספר. סטודנתית בהחלפה תקציר: מריאן היא תיכוניסטית באנגליה אשר כל חייה רצתה ללמוד ביפן באחד הימים משפחתה הגשימה לה את החלום ושלחה את מריאן ליפן וכל חייה השתנו מה עלה בגורלה ..בואו לגלות חולצת פסים || מ.ת.א תקציר: בפנים תשאלו את ג´ייסון גרייס! תקציר: כיף למות? מה אתה חושב על לבנה? למה אכלת שדכן? פאנפיק על הארי פוטר (בתקופה שלפני הארי ו/או וולדמורט) תקציר: גורלן של התאומות גריי הוא רע ומר: הן גדלו בבית יתומים מתעלל וזכו ליחס נורא- עד שהגיעו להוגוורטס. אך האם סופן יהיה טוב? כוכבים של תקווה || Eleanor תקציר: מארי, בחורה נוקשה כאיתן, מכירה בבחור אשר מעיק לה בחייה, אך היא אינה מצליחה להיפטר ממנו. בסופו של דבר, הם נאלצים להכיר. אה נכון, ואותה בחורה חולה במחלת לב סופנית. בעקבות התיבה- החטיפה תקציר: פאנפיק לפרסי ג´קסון מלחמת הערפדים || מ.ת.א תקציר: ונקווה שלא ימחק... ברוכים הבאים לעתיד מ.ת.א תקציר: בפניםהקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | עיר הציורים | עיר הלימודים | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!