התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
32585 קוראים


פרק 10 - הנער ההוא
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה | פורסם לפני 42 חודשים
  


פרק עשר


הנער ההואמלאני נזכרה ביום בו פגשה את אותו הנער. ´מעניין אם הוא לומד איתי באותה הכיתה ...´ היא הייתה סקרנית. היא התבוננה על כל הנערים, תוהה לעצמה עם השטן החליט לשנות צורה לאחד מתלמידי בית הספר, בכדי לעקוב אחריה ... הוא לא היה צפוי אף פעם. 

נשמע הצלצול, זה הזמן להיכנס לכיתות ... העובדה שתלמד עם הנערים הללו עוררה בה גיחוך; הם יכלו להיות ילדיה בקלות ... כי היא בת ארבעים אחרי הכל. 


***


 "תלמידים יקרים, היום תצטרף לכיתתנו תלמידה חדשה." הכריז המורה בפני תלמידיו. מלאני עמדה מחוץ לדלת הכיתה, מחכה לרגע בו המורה יאמר לה להיכנס. היא לא נלחצה ... היא נשמה עמוק ´כמה זמן לוקח למורה הזה? אין לי את כל היום.´ התלוננה מלאני בליבה. 

 "כנסי." אישר המורה סוף כל סוף. 

ברגע שמלאני נכנסה לכיתה, הנערים נראו בהלם ... בעיקר הבנים. לאחר שהסתדרה כמו שצריך הבוקר (השער, הבגדים, האיפור) זה היה צפוי. ולחשוב שבעבר ... קראו לה ´מכוערת´ בכל יום.


 "הציגי את עצמך." אמר לה המורה בחיוך. 

 "אני מלאני." 

השתררה שתיקה בכיתה, הם חיכו להמשך ... אבל למלאני לא היה עוד מה להגיד. 

 "ו ... ?" ניסה המורה לזרז את הנערה. 

 "ואני שמחה להיות ... בכיתה שלכם." נו באמת, למה היא כה ´יבשה´? 

רק עכשיו, ממש בסוף הכיתה, הצליחה מלאני לראות את הנער ההוא, נמצא עמה בכיתה. 


 "מה את אוהבת לעשות? מה הציפיות שלך לעתיד?" המורה הזה פשוט ´חפר´ לה, באופן בלתי יתואר. היא לא רצתה לענות על זה ... ציפיות לעתיד? לתקן את כל מה שלא עשתה בעבר. אבל היא לא תענה את זה. אז היא התחילה להמציא כל מיני דברים, רק בכדי לספק את המורה. 


 "נהדר!" קרא המורה והכיתה מחאה כפיים. מלאני חייכה (חיוך דיי מאולץ). "שבי בשולחן שבסוף הכיתה, על יד סיימון." מה? זה היה לגמרי צפוי ... לא היו הפתעות היום. סיימון חייך לעברה ומלאני החליטה להתעלם. ´נפגשנו רק פעם אחת, לכמה דקות ... שלא יתלהב יותר מידי.´ 


***


מלאני התיישבה על יד הנער. לאחר מכן, החל שיעור לשון. הבנים, לא חדלו מלנעוץ מבטים. מלאני שיערה שהם מקנאים בסיימון, על ידו נבחרה לשבת. 

 "הנוער של היום ..." מלמלה מלאני. סיימון הביט עליה בחוסר הבנה "ילדים לא מחונכים." הוסיפה. סיימון גיחך "מה את מקשקשת שם?" שאל "את זוכרת אותי, נכון?" הוסיף לשאלתו.

 "אני זוכרת אותך ... אפילו שזה היה לכמה דקות, ילד." השיבה מלאני "אני לא בגיל שלך, אז תן כבוד ותפסיק לשאול שאלות." היא נאנחה והניחה את ראשה על השולחן, משועממת. 

´למה היא מדברת כמו מישהי גדולה?´ סיימון המשיך לגחך, האמת שהוא דיי עצבן אותה. 


***


בסוף היום, חזרה מלאני לביתה. כשנכנסה לחדרה, נשנקה בבהלה. השטן ישב בחדרה, בדמות של איש מבוגר. הוא קרא עיתון ועישן סיגר. 

 "תגיד, אתה רוצה לגרום לי להתקף לב?!" צרחה מלאני וזרקה את התיק שלה על הרצפה "וממתי השטן מעשן וקורא עיתון?" שאלה. 

 "ניסיתי לחקות את בני האדם." הוא עשה תנועה מוזרה עם היד וגרם לעיתון ולסיגר להיעלם "איך עבר עלייך היום?" שאל בקולו הערמומי. "שיעמם לי בלעדייך, התחלתי לדבר לעצמי." הוא צחקק.

 "מצחיק מאוד. היה בסדר ... איזה ילד אחד עצבן אותי, התנהג כאילו הוא מכיר אותי שנים." הסבירה מלאני. "זה פשוט מגעיל אותי ... ילדים בני שבע עשרה חושקים בי ... אני לא איזו פדופילית." המשיכה לרטון. 

 "אבל כרגע את בת שבע עשרה לכל דבר. הם לא יודעים מי את באמת ... כדאי שתתחילי למהר, הזמן שלך קצוב." אמר לפתע, מלאני יישרה אליו מבט "את צריכה לחשוב עם עצמך, האם הנער הזה הוא באמת פתרון לא רע ... בשביל שתוכלי לתקן את עברך." אמר. מלאני ניסתה לחקור את המשפט שלו בראשה. הנער ההוא ... היא לא ידעה מה הוא יכול להועיל לה. 
הירשם לאתר כדי להגיב

2 תגובות
עדן זה השם♥
את פשוט מוכשרתתתת!
עודכן לפני 1141 ימים
אלה היוניקורנית♥
תקשיבייייי הספר שלך מעניין רצח!! אני שונאת לקרוא אבל הפעם!!! וואו!!
עודכן לפני 1212 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]
2c4a28b05e5c400306eb30e83bd15804 border=0 width=60 height=60>
בואו נוסטלגיה .^.
נשאלה לפני 7 ימים ע"י beatle (כרגע יש 3 תשובות)

אפשר קצת עזרה?
נשאלה לפני 1 ימים ע"י gulchi (כרגע יש 6 תשובות)

סיפורים נוספים
היום, הוא יום יפה (13+) || חן סיפורים תקציר: הספר נכתב מנקודת מבטה של אנג´ל בת ה - 7, היא בעלת תסמונת דאון, אך עם שמחת חיים רבה. החיים שלה נראים לה כה ורודים, אף על פי שהם אפלים יותר מכפי שהם נראים לה. ספר מיוחד, פסיכולוגי וחידתי. מישקה (מבוסס על סיפור אמיתי)|| חן סיפורים תקציר: דרמה היסטורית מרגשת המתרחשת בזמן מלחמת העולם השנייה: מישה (מישקה) בת השש היא ילדה יהודיה ואילמת, יש לה כישרון מיוחד בציור, אשר יציל אותה מתאי הגזים ויגרום לה להכיר את הצד האחר של האויב הגרמני.
- פרסומת -

למות מצחוק (12+) || חן סיפורים תקציר: פנטזיה אכזרית: פשעתם? עונשכם יהיה מוות, אם ליצן הממלכה יצליח להצחיק אתכם. נלי בת ה - 16, נבחרה לתפקיד הנורא ביותר, להיות ליצנית. נשמע לכם מצחיק? זהו שלא. היא שונאת את עצמה, בגללה הוצאו להורג אלפי אנשים, כי הצליחה להצחיק אותם. דוגמה טובה ונעלי עקב (14+) || חן סיפורים תקציר: דרמה משפחתית: הספר נכתב מנקודת מבטה של אולגה, בת השש. הוריה גרושים ואמה אלכוהוליסטית ועובדת בזנות. מגיל שנתיים, אולגה מחקה את אמה בהכל, היא לא יודעת שזה לא בסדר. אביה נלחם עליה, לא יודע איזו דוגמה רעה מקבלת בתו. אני? מה לי ולזה? תקציר: אממ אני לא סובלת לשים תקציר כאן סוריי.... לפרוט על מיתרי הלב|| אבלין תקציר: סיפורם של חמישה חברי להקה, לכל אחד יש את הבעיות שלו, את החששות שלו, את רקע שלו. אבל לכולם דבר אחד משותף: אהבתם למוזיקה. נווה מדבר || גוגוש ♥ תקציר: - פנימיית ערפדים מ.ת תקציר: נאמ זה ישן אבל רציתי להחזיר קלפי מלחמה מ.ת תקציר: זה מבוסס על סיפור שלי באינסטגרם אבל אפשר להבין בלי מ.ת הדור הבא של נסיכות דיסני~עם אנג´ל~ תקציר: אמ....היי תאוריות וסדרות ילדים תקציר: וכן, יש לי ציפיות גבוהות גם מהופ. one room,two girls|| flower skull תקציר: ... תשאלו את....פוסידון! תקציר: 🌎לא מצאתי אימוג´י של גלים חחח the runaways מ.ת תקציר: כנסו פנימה ותגלו :-) מכשפות, שדים ובלגן (מ.ת עם רייצ´ל -המושלמת!!-) תקציר: שלושה סוגים: מכשפות, שדים ובני אנוש. כשנמצאות שתי גופות, אחת של מכשפה ואחת של שד ועליהן שלוש טבעות הקסם, טבעות מקור הקסם, בני האנוש נבהלים ופותחים במלחמה. תשאלו את אפולו! תקציר: תשאלו את אפולו שאלות, חברים- אם לא מג תהרוג אותו! תיכון המיפלצות- מ.ת.א (חדשש עוד פעםם) תקציר: ביצפר למפלצות... מ.ת חצויים|עם ילדה נחמדה אששש תקציר: ..הקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!