התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
25894 קוראים


פרק 2 - גורלה של ליצנית
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה | פורסם לפני 41 חודשים
  


פרק שני


גורלה של ליצנית בעולם שבו צחוק הוא לא הדבר הכי נחמד שיש, אלא הדבר הכי נוראי שיש ... אני לא רוצה לחיות. בעולם שבו החוקים הם רק לרעתם של התושבים, אי אפשר באמת לחייך מהלב. כי אתה יודע שהחיוך, הצחוק, האושר הם לא טובים, הם גורמים לרצח ... בעולם הזה כולם עצובים, למה? אני רוצה לחייך. אני לא רוצה להקשיב להם, אני לא רוצה להיות חלק מהדיקטטורה הזוועתית הזו!


***


קוראים לי נלי זולדיין, אני בת שש עשרה וחודשיים. הוריי נרצחו, כך גם אחיותיי ושאר בני משפחתי. היחיד שנותר, הוא החבר שלי, בן הזוג שלי, טייסון. אנחנו חברים כבר שלוש שנים, אין מישהו בעולם שאני אוהבת יותר ממנו. הוא הכל בשבילי ... האור של חיי. החלטתי שאני רוצה להקדיש את חיי עבורו, בלעדיו כבר הייתי מתאבדת, הריי אין לי אף אחד מלבדו. 


בעולם שלנו, יש מלך ומלכה, שמם אלכסנדר ועמליה מוקדון. יש להם שני ילדים. יש הרבה יותר גברים, רוב הנשים נרצחות בידי בני המלוכה, למה? כי הן אינן מוכנות להביא ילדים לעולם בגיל כל כך צעיר. מגיל שלוש עשרה, כל נערה צריכה להביא את ילדה הראשון ... אם זה לא קורה תוך שנתיים מאז יום הולדתן השלוש עשרה, הן נלקחות בכוח אל ממלכת מוקדון (הממלכה הכי אכזרית בהיסטוריה) והופכות ל ... ליצניות. 


ואם לרגע חשבתם שלהיות ליצנית הממלכה, זה עסק נחמד ... אז טעיתם. כל אישה, צריכה להיראות כמו ליצן; להתאפר, להתלבש ... הכי מצחיק שהן יכולות. אסור להן להוריד את האיפור ואת הבגדים, אפילו כשהן הולכות לישון, או כשהן מתקלחות (אם מאפשרים להן). זה הופך להיות מסע שלם של התעללויות. בני המלוכה יכולים להתעלל בה כרצונם, ואם היא תתנגד, היא תישלח להורג, היא וכל יקיריה. הן בקושי אוכלות, כל אחת מהן שוקלת פחות מארבעים ק"ג. 


***


אך מה יעודה של כל ליצנית? לגרום למוות. כל אדם שפשע, גם אם הוא חף משפע (כמו רוב בני האדם שנעצרים על ידי בני המלוכה) נלקח אל חדר מיוחד, בו נמצאת ליצנית. על הליצנית להצחיק את הפושע, עד שהוא כבר לא יכול להתאפק ... וצוחק. אם הוא צחק, באותו הרגע, מגיע אחד האבירים וכורת את ראשו. אכזרי נכון? אם הליצנית לא תצליח להצחיק את הפושע, היא ובני האדם היקרים לה ביותר יהרגו בייסורים. אז מה תעדיף הליצנית? להצחיק, עד ש ... תגרום למוות.


***


כבר שנה שאני מנסה להסתיר את העובדה שאינני הבאתי ולו ילד אחד לעולם. טייסון עוזר לי בזה. אני לא מתכוונת להיכנע לחוקים, אני לא חלשה ... אני לא חושבת שנשים צריכות להיכנע בקלות. אם כולנו נפעל יחד ונמרוד ... אולי נוכל להפיל את השלטון. אבל לא ... כולן פחדניות. אני אמיצה. אני לא מתכוונת להיות הליצנית של הממלכה, זו השפלה ... אך טייסון מפחד לאבד אותי.


 "נלי ... בבקשה, אני לא רוצה לאבד אותך. נביא לעולם ילד אחד ודיי ..." ניסה לשכנע אותי בוקר אחד. "אם הם יתפסו אותך, לא אוכל לראות אותך יותר." הוא רצה לבכות ... טייסון שלי. 

 "אל תדבר שטויות. אני יודעת שאתה רוצה בטובתי, בטובת שנינו ... אבל אם לא אני אהיה זו שאתנגד לחוקים המטופשים האלה, אף אחד לא יעשה את זה." ניסיתי להסביר לו "נמשיך להסתיר את זה." החלטתי וחיבקתי אותו. "יהיה בסדר ... אל תפחד." אבל ידעתי שלא הצלחתי להרגיע אותו. 


***


לא משנה כמה ניסיתי להתנגד לחוק, בסתר ... גורלנו לא היה טוב. טייסון צדק. ואז הבנתי, שגורלה של ליצנית הוא למות מצחוק. 

הירשם לאתר כדי להגיב

12 תגובות
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה
לממלכה לא אכפת, היא בכל זאת מענישה, לכן זו לא אשמתן
עודכן לפני 313 ימים
ShAi StOrIeS
יש לי בעיה אחת שלא כל כך ברורה לי, לא כל בת יכולה להביא ילדים מגיל 13 בשביל זה דרוש המחזור יש בנות עקרות, בנות שמקבלות מחזור בגיל 16 לא כולן יכולות להביא ילדים כל כך מוקדם
עודכן לפני 313 ימים
אליה||יוניקורן מנצנץ אחד גדול~
מושלםםםםם אני מעריצה שלךךךךךךךך
עודכן לפני 793 ימים
JJ!
ואוו....
עודכן לפני 874 ימים
"Be free and true if yourself if your life"
- את לא חייבת לשנות.. אבל חוץ מזה וכמה דברים קטנים ממש... מושלם♥:)!
עודכן לפני 876 ימים
"Be free and true if yourself if your life"
- נורא קצרים, פרק צריך להיות... נניח.. זה כפול שבע?שמונה? אני לא מבקשת ממך להיות עכשיו סופרת מקצועית , שעושה את זה כפול עשרים, רק הערה קטנה לשיפור.. אל תעלבי זה רק ביקורת כנה כשי שתדעי איך לשפר, את לא
עודכן לפני 876 ימים
"Be free and true if yourself if your life"
היי, הכתיבה שלך ממש יפה וכול מה שאמרתי בתגובות הקודמות שלי.. העבירה סוחפת וגורמת לי לרצות לגמיין את מה שאני קוראת בצורה מושלמת של הנאת הקריאה, אבל יש לי תלונה אחת, דפדפתי בכול הפרקים וראיתי שהם נורא
עודכן לפני 876 ימים
סניור עוגיות משופם- לוחם בפשע!!
ספר טוב ומעניין! תמשיכו!
עודכן לפני 995 ימים
נועה סיפורים (+= | עיר הספרים אהבה
תירו משהו מגניב תתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתת תתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתת תתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתחתתתתתחתתתת תתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתת חפשו את החט רמז יש 2
עודכן לפני 1055 ימים
נועה סיפורים (+= | עיר הספרים אהבה
ממממממממממממממממשששששששששששששששעעעעעעעעע עעעעעעעעעמממממממממממממממממממםםםםםםםםםםםםםם םםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם םםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם םםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם
עודכן לפני 1055 ימים
♦Chara Dreemurr♦
מאיה צודקת תמשיכייי
עודכן לפני 1094 ימים
Call me Ray
את צריכה להמשיך כי הספרים שלך הכי יפים והכי מלאי השראה ומקוריות!!
עודכן לפני 1198 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

משחק תפקידים~ פנימייה (המשך)
נשאלה לפני 15 ימים ע"י 🌪 (כרגע יש 354 תשובות)

יש פה 14 מחוברים, עוד מעט בעיר הציורים יהיו יותר מחוברים מפה
נשאלה לפני שעה ע"י Good life (כרגע יש תשובה אחת)

סיפורים נוספים
הצד האפל של סרטי הילדים תקציר: רוצים לדעת מה עומד מאחורי הסרטים האהובים, עליהם גדלנו? בואו וגלו את נסתרות עולם סרטי הילדים. אזהרה: הספר מכיל ספויילרים ותיאוריות מטרידות, הן עלולות להרוס לך את הילדות! רק היא יודעת (ספר ההמשך ל"רק היא מבינה") || חן סיפורים תקציר: המשך סיפורו המדהים של עידו, יחד עם רותם, הילדה הקטנה והאוטיסטית אותה אימץ אל לבו. לאחר שהיא הבינה, עכשיו היא גם יודעת. היא יודעת מה מתחולל בלבו של אחיה האהוב, עידו.
- פרסומת -

ילדה של אבאל´ה (15+) || חן סיפורים תקציר: סיפור קשה לקריאה וקורע לב על ילדה בת 8 בשם שרית, הסובלת מחרדה חברתית. אמה מתה בלידתה ומאז אביה הנורא עושה ממנה צחוק, משפיל אותה ומתעלל בה לעיני חבריו הנרקומנים. הספר מבוסס על אחד משיריה של דליה רביקוביץ´, הנקרא ´כף יד רשעה´. היום, הוא יום יפה (13+) || חן סיפורים תקציר: הספר נכתב מנקודת מבטה של אנג´ל בת ה - 7, היא בעלת תסמונת דאון, אך עם שמחת חיים רבה. החיים שלה נראים לה כה ורודים, אף על פי שהם אפלים יותר מכפי שהם נראים לה. ספר מיוחד, פסיכולוגי וחידתי. פנימיית ערפדים מ.ת תקציר: נאמ זה ישן אבל רציתי להחזיר עוד תחרות כתיבה || אבלין תקציר: בבקשה תירשמו אני נואשת ואז היא נכנסה תקציר: ילד פופולרי בכיתתו מתאהב בילדה הפחות פופולרית והעלילה מסתבכת המק(ו)בלת והחנונית תקציר: יש ילדה חדשה בתיכון וכל הבנים ישר מתאהבים בה גם מלך הכיתה, ולכן מלכת הכיתה לא רוצה שהיא תגנוב לה את מלך הכיתה והיא הופכת אותה לחנונית, והילדה נהית מלכת החנוניות. הן מנסות להפיל את מלכת הכיתה מהשלטון כך שהילדה החדשה תהיה מלכת הכיתה החדשה. ואז הילדה החדשה ו עידן חדש, נבואה חדשה תקציר: פאנפיק לגורלו של אפולו השלישי כי נמאס לי לחכות לרביעי! וקרדיט למשתמשת ´רייצ´ל ´ על הרעיון הוא אוהב אותי? | פאנפיק על סוי לונה תקציר: אחרי שמתאו עוזב לאיטליה לונה מאבדת את הזיכרון ושוכחת את כל הזיכרונות שלה איתו, לונה מתחילה את שנת הלימודים האחרונה בבלייק האם תגלה שהיא סול בנסון? ומה יקרה שמתאו יחזור ולונה לא תזכור אותו? (עלילות עונה 1 בלבד) Sailorin Town ספר1: זודיאק 2.0 תקציר: סיפורה של היילו בלק,ילדה עם אנטיליגנציה מפותחת לעומת רוב ´´חבריה´´ (עם אפשר לקרוא להם חברים)לכיתה,מפצחת פשעים ותעלומות בעיירת הרפאים המרוחקת בבריטניה,בעזרת ידידה,תומאס. עיתון עיר הספרים תקציר: עיתון עיר הספרים ימי שישי בערב יומנה של אנבת´ תקציר: בפנים:) העבר שלי תקציר: לקלרה יש חיים שהיא נורא רוצה להחליף. אמא שתיינית ומכה את קלרה לעיתים קרובות. עד שמגיעה יום אחד ששנה לקלרה את כל החיים תאונה. *מוקפא* תקציר: אתם תסתכלו כבר (-: מ.ת "רוח משפחה" עם דיימונד תקציר: חמישה אחים- זוג הורים, בית רדוף רוחות. תירשמו! ממלכה אחרת מ.ת.א תקציר: סודות ורק סודות אני? מה לי ולזה? תקציר: אממ אני לא סובלת לשים תקציר כאן סוריי.... אני תקציר: הספר מספר על ילדה ושמה ליאור היא עוברת הרבה חוויות אהבות ואכזבות כל זאת ועוד יסופר בספר❤ החיים הם מעגל תקציר: אור מסדרת הספרים תמונות ובדיחות של גיבורי האולימפוס תקציר: נראלי שהשם מדבר בעד עצמוהקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!