התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
26740 קוראים


פרק 2 - גורלה של ליצנית
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה | פורסם לפני 43 חודשים
  


פרק שני


גורלה של ליצנית בעולם שבו צחוק הוא לא הדבר הכי נחמד שיש, אלא הדבר הכי נוראי שיש ... אני לא רוצה לחיות. בעולם שבו החוקים הם רק לרעתם של התושבים, אי אפשר באמת לחייך מהלב. כי אתה יודע שהחיוך, הצחוק, האושר הם לא טובים, הם גורמים לרצח ... בעולם הזה כולם עצובים, למה? אני רוצה לחייך. אני לא רוצה להקשיב להם, אני לא רוצה להיות חלק מהדיקטטורה הזוועתית הזו!


***


קוראים לי נלי זולדיין, אני בת שש עשרה וחודשיים. הוריי נרצחו, כך גם אחיותיי ושאר בני משפחתי. היחיד שנותר, הוא החבר שלי, בן הזוג שלי, טייסון. אנחנו חברים כבר שלוש שנים, אין מישהו בעולם שאני אוהבת יותר ממנו. הוא הכל בשבילי ... האור של חיי. החלטתי שאני רוצה להקדיש את חיי עבורו, בלעדיו כבר הייתי מתאבדת, הריי אין לי אף אחד מלבדו. 


בעולם שלנו, יש מלך ומלכה, שמם אלכסנדר ועמליה מוקדון. יש להם שני ילדים. יש הרבה יותר גברים, רוב הנשים נרצחות בידי בני המלוכה, למה? כי הן אינן מוכנות להביא ילדים לעולם בגיל כל כך צעיר. מגיל שלוש עשרה, כל נערה צריכה להביא את ילדה הראשון ... אם זה לא קורה תוך שנתיים מאז יום הולדתן השלוש עשרה, הן נלקחות בכוח אל ממלכת מוקדון (הממלכה הכי אכזרית בהיסטוריה) והופכות ל ... ליצניות. 


ואם לרגע חשבתם שלהיות ליצנית הממלכה, זה עסק נחמד ... אז טעיתם. כל אישה, צריכה להיראות כמו ליצן; להתאפר, להתלבש ... הכי מצחיק שהן יכולות. אסור להן להוריד את האיפור ואת הבגדים, אפילו כשהן הולכות לישון, או כשהן מתקלחות (אם מאפשרים להן). זה הופך להיות מסע שלם של התעללויות. בני המלוכה יכולים להתעלל בה כרצונם, ואם היא תתנגד, היא תישלח להורג, היא וכל יקיריה. הן בקושי אוכלות, כל אחת מהן שוקלת פחות מארבעים ק"ג. 


***


אך מה יעודה של כל ליצנית? לגרום למוות. כל אדם שפשע, גם אם הוא חף משפע (כמו רוב בני האדם שנעצרים על ידי בני המלוכה) נלקח אל חדר מיוחד, בו נמצאת ליצנית. על הליצנית להצחיק את הפושע, עד שהוא כבר לא יכול להתאפק ... וצוחק. אם הוא צחק, באותו הרגע, מגיע אחד האבירים וכורת את ראשו. אכזרי נכון? אם הליצנית לא תצליח להצחיק את הפושע, היא ובני האדם היקרים לה ביותר יהרגו בייסורים. אז מה תעדיף הליצנית? להצחיק, עד ש ... תגרום למוות.


***


כבר שנה שאני מנסה להסתיר את העובדה שאינני הבאתי ולו ילד אחד לעולם. טייסון עוזר לי בזה. אני לא מתכוונת להיכנע לחוקים, אני לא חלשה ... אני לא חושבת שנשים צריכות להיכנע בקלות. אם כולנו נפעל יחד ונמרוד ... אולי נוכל להפיל את השלטון. אבל לא ... כולן פחדניות. אני אמיצה. אני לא מתכוונת להיות הליצנית של הממלכה, זו השפלה ... אך טייסון מפחד לאבד אותי.


 "נלי ... בבקשה, אני לא רוצה לאבד אותך. נביא לעולם ילד אחד ודיי ..." ניסה לשכנע אותי בוקר אחד. "אם הם יתפסו אותך, לא אוכל לראות אותך יותר." הוא רצה לבכות ... טייסון שלי. 

 "אל תדבר שטויות. אני יודעת שאתה רוצה בטובתי, בטובת שנינו ... אבל אם לא אני אהיה זו שאתנגד לחוקים המטופשים האלה, אף אחד לא יעשה את זה." ניסיתי להסביר לו "נמשיך להסתיר את זה." החלטתי וחיבקתי אותו. "יהיה בסדר ... אל תפחד." אבל ידעתי שלא הצלחתי להרגיע אותו. 


***


לא משנה כמה ניסיתי להתנגד לחוק, בסתר ... גורלנו לא היה טוב. טייסון צדק. ואז הבנתי, שגורלה של ליצנית הוא למות מצחוק. 

הירשם לאתר כדי להגיב

12 תגובות
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה
לממלכה לא אכפת, היא בכל זאת מענישה, לכן זו לא אשמתן
עודכן לפני 376 ימים
ShAi StOrIeS
יש לי בעיה אחת שלא כל כך ברורה לי, לא כל בת יכולה להביא ילדים מגיל 13 בשביל זה דרוש המחזור יש בנות עקרות, בנות שמקבלות מחזור בגיל 16 לא כולן יכולות להביא ילדים כל כך מוקדם
עודכן לפני 376 ימים
אליה||יוניקורן מנצנץ אחד גדול~
מושלםםםםם אני מעריצה שלךךךךךךךך
עודכן לפני 856 ימים
JJ!
ואוו....
עודכן לפני 937 ימים
"Be free and true if yourself if your life"
- את לא חייבת לשנות.. אבל חוץ מזה וכמה דברים קטנים ממש... מושלם♥:)!
עודכן לפני 939 ימים
"Be free and true if yourself if your life"
- נורא קצרים, פרק צריך להיות... נניח.. זה כפול שבע?שמונה? אני לא מבקשת ממך להיות עכשיו סופרת מקצועית , שעושה את זה כפול עשרים, רק הערה קטנה לשיפור.. אל תעלבי זה רק ביקורת כנה כשי שתדעי איך לשפר, את לא
עודכן לפני 939 ימים
"Be free and true if yourself if your life"
היי, הכתיבה שלך ממש יפה וכול מה שאמרתי בתגובות הקודמות שלי.. העבירה סוחפת וגורמת לי לרצות לגמיין את מה שאני קוראת בצורה מושלמת של הנאת הקריאה, אבל יש לי תלונה אחת, דפדפתי בכול הפרקים וראיתי שהם נורא
עודכן לפני 939 ימים
סניור עוגיות משופם- לוחם בפשע!!
ספר טוב ומעניין! תמשיכו!
עודכן לפני 1058 ימים
נועה סיפורים (+= | עיר הספרים אהבה
תירו משהו מגניב תתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתת תתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתת תתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתחתתתתתחתתתת תתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתת חפשו את החט רמז יש 2
עודכן לפני 1118 ימים
נועה סיפורים (+= | עיר הספרים אהבה
ממממממממממממממממשששששששששששששששעעעעעעעעע עעעעעעעעעמממממממממממממממממממםםםםםםםםםםםםםם םםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם םםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם םםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם
עודכן לפני 1118 ימים
♦Chara Dreemurr♦
מאיה צודקת תמשיכייי
עודכן לפני 1157 ימים
hailey
את צריכה להמשיך כי הספרים שלך הכי יפים והכי מלאי השראה ומקוריות!!
עודכן לפני 1261 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

היום פתחתי מייל חדש!
נשאלה לפני 8 שעות ע"י אני ממש הומו (כרגע יש 3 תשובות)

מה זה פאנפיקים? ומה עושים בהם?
נשאלה לפני 5 שעות ע"י מיכלינקה (כרגע יש תשובה אחת)

סיפורים נוספים
הצד האפל של סרטי הילדים תקציר: רוצים לדעת מה עומד מאחורי הסרטים האהובים, עליהם גדלנו? בואו וגלו את נסתרות עולם סרטי הילדים. אזהרה: הספר מכיל ספויילרים ותיאוריות מטרידות, הן עלולות להרוס לך את הילדות! למות מצחוק (12+) || חן סיפורים תקציר: פנטזיה אכזרית: פשעתם? עונשכם יהיה מוות, אם ליצן הממלכה יצליח להצחיק אתכם. נלי בת ה - 16, נבחרה לתפקיד הנורא ביותר, להיות ליצנית. נשמע לכם מצחיק? זהו שלא. היא שונאת את עצמה, בגללה הוצאו להורג אלפי אנשים, כי הצליחה להצחיק אותם.
- פרסומת -

פתאום בת 17 || חן סיפורים תקציר: מלאני בת ה - 40 היא אישה ממורמרת, רווקה וחסרת עבודה. נמאס לה מהחיים האלה והיא מנסה להתאבד ... אך לפתע מופיע בפניה השטן. מלאני מבצעת עמו עסקה (שתתחרט עליה) ולמחרת בבוקר הופכת להיות בת 17. היא לא יודעת מה עומד לקרות לה. רק היא מבינה (סיפור אמיתי) || חן סיפורים תקציר: עידו בן ה - 16, הוא ילד שמן, לא מקובל ונושא ללעג בקרב בני כיתתו. הוא רצה להתאבד כבר מספר פעמים, הוא מאובחן כסובל מבעיות נפשיות ... החיים של עידו הם רעים ולא פשוטים, עד שמשפחתו מאמצת אל ליבה ילדה בת חמש מיוחדת במינה, אוטיסטית. פנימיית ערפדים מ.ת תקציר: נאמ זה ישן אבל רציתי להחזיר תשאלו את וולדמורט! תקציר: בגלל שאף אחד לא עשה את זה, אני עושה את זה. דם בשדה הקרב תקציר: *** מוקדש לבלואי*** חיות מחמד| מ.ת תקציר: בספר גיבורי האולימפוס- הרפתקה נוספת תקציר: מה דרוש כדי לאהוב את הספר? פייפר, זיה והמיתולוגיות תקציר: זה מפגש בין הספרים של ריק על משפחת קיין וגיבורי האולימפוס השתיקה שהרסה אותי llנועהll תקציר: חתיכת סיפור, מוטב שתקראו (: תיכון המיפלצות- מ.ת.א (חדשש עוד פעםם) תקציר: ביצפר למפלצות... הוא אוהב אותי? | פאנפיק על סוי לונה תקציר: אחרי שמתאו עוזב לאיטליה לונה מאבדת את הזיכרון ושוכחת את כל הזיכרונות שלה איתו, לונה מתחילה את שנת הלימודים האחרונה בבלייק האם תגלה שהיא סול בנסון? ומה יקרה שמתאו יחזור ולונה לא תזכור אותו? (עלילות עונה 1 בלבד) המלחמה הגדולה (אנימציה) תקציר: מלחמה מתחוללת! כפר נגד כפר! (אנימצית סטיקמן) ניסוי הפנימייה- מ.ת. תקציר: תם ילדים בגילאי 15-17, לכולכם יש בעיות. הבעיות האלה יכולות להיות טראומות, הן יכולות להיות עבר רע, הן יכולות להיות חיי פשע או מה שלא תרצו, ובנוסף לכול אחד מכם יש כוח. לא משהוא חזק מדי או מועיל מידי. הפנימייה שאתם נמצאים בה נותנת לכם מקום בו אתם מקבלים הזדמ עוד תחרות כתיבה || אבלין תקציר: בבקשה תירשמו אני נואשת אלבום התמונות של בלו בירד מוֹן תקציר: כול הזכורנות של בלו במקום אחד עבודה בעיניים תקציר: . אהבה איטלקית|פאנפיק על ברטאו|תוצאה של הטימטום שלי תקציר: תוצאה של הטמטום שלי! פרסי ג´קסון בעולם של הארי פוטר תקציר: פרסי ג´קסון בן 14 ואנבת צייס בת ה14 מאבדים את הזיכרון ומצאם את עצמם בבית ספר מסתורי לקסמים בשם הגוורטס הם מתידדים עם ילד ג´ינג´י ילד עם שיער שחור וצלקת מוזרה וילדה עם שיער חום ככמה כמעת כמו אנבת. חברם הארי נכנס בטעות לטורניר הקסמים המשול תשאלו את אתנה - לא רק לקוראי פרסי ג´קסון תקציר: אתנה היא אלת החוכמה והיא תענה לכם על כל השאלותהקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!