התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
35935 קוראים


פרק 19 - השפלה
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה | פורסם לפני 42 חודשים
  


פרק תשע עשרה


השפלה שקט שרר בחדר בזמן שפיליפ ומרגנית התנשקו. הפעם, זה לקח זמן רב יותר מן הפעם הקודמת בה התנשקו בביתו של פיליפ. לבה של מרגנית פעם במהירות, היא הרגישה שבכל רגע הוא עמד להתנפץ. 


לאחר מה שנדמה כנצח, פיליפ הניח לשפתיה הרכות של מרגנית, מחייך לעברה באהבה. לחייה של מרגנית בערו, האדימו ולבשו צבע ארגמני.

 "איך זה הרגיש?" פנה בן האצולה אל מרגנית בשאלה מביכה. 

 "פיליפ ... זה לא היה צפוי." היא חייכה אליו.


לאט - לאט, הרגישה מרגנית כי היא מפתחת רגשות עזים כלפי פיליפ. אם פעם הם היו ידידים, היום זה הרגיש אחרת. הפרפרים שחשה בקיבתה בכל פעם שראתה אותו, הדופק המואץ, הסחרחורת הקלה ...´האם התאהבתי בפיליפ?´ שאלה את עצמה מרגנית. 


***


השולחן היה כבר ערוך ומוכן לארוחת הערב. מרקס, ישב בסוף השולחן. ברגע שמרגנית ופיליפ הגיעו, מיהר מרקס להדגיש "מרגנית, אישתי, האפרוח היקר שלי, בואי ושבי נא לצידי."  

אפרוח? זה הגעיל אותה ... ומה פתאום מרקס מתנהג כלפיה כה באדיבות? היא נאנחה. 

מרגנית צעדה לעבר מקום הישיבה הפנוי על יד מרקס, עד שהרגישה את ידו של פיליפ על כתפה;

 "אל תעשי מה שאת לא רוצה ..." לחש לה פיליפ. 

מרגנית נשמה עמוק "רק לעכשיו, אני רוצה שהארוחה תעבור בשלום." השיבה לפיליפ בצער. 


 "הפסיקו לדבר שם. בואי כבר מרגנית." קרא מרקס ברוגז. מרגנית שלחה לעבר פיליפ מבט אחרון והתיישבה על יד מרקס. פיליפ התיישב גם הוא ´אבל למה יש כל כך הרבה מקומות פנויים?´ 


 "היום, הזמנתי אל ביתי חברים נוספים, מאוד קרובים אליי." הסביר מרקס "אתה לא תהיה האורח היחיד." דיבר מרקס אל פיליפ. בן האצולה הצעיר שלח אל מרקס מבט עוין. למרגנית העניין נשמע מטופש למדי ... מרקס מעולם לא היה טיפוס שאוהב לארח, מה קרה שדווקא היום החליט אחרת?


***


עד מהרה אל הבית, הגיעו כמה גברים בורגניים. פיליפ לא הרגיש בנוח, זה עצבן אותו. מרקס שוחח עמם בעת הארוחה, הם צחקו בקול. מרגנית הזדהה עם הרגשתו של פיליפ ... וממש לפני שעברה לשבת על ידו, החל הכל להשתבש. 

 "תראו חברים, זה פיליפ, בן האצולה." הציג מרקס את פיליפ בפניי חבריו. 

 הם הגיבו באופן נוראי "זה דוחה אותי ... מה שחצן כמוהו עושה בבית שלך?"

 "בבית שלך יש מספיק מה לאכול, בן אצולה יהיר ואידיוט." 


חבריו של מרקס, החלו לבזות וללעוג לפיליפ, עצם היותו בן אצולה. באותה התקופה, הבורגנים קנאו בבני האצולה, רובם השפילו את עצמם ונתנו לאצילים לנצל אותם, אך הבורגנים של דרום צרפת, היו הרבה יותר כעוסים מכך, הם אמנם קינאו בבני האצולה, אך לא נתנו להם להשפיל ולנצל אותם. 


***


מרגנית הייתה בהלם. ´למה פיליפ לא עונה להם?!´ במקום זאת, הבחור ישב מכופף וכמו התעלם מדבריהם. את מרגנית זה עצבן. 

 "שכחתם לומר שלום, לתינוקת שלי, מרגנית." מרקס נראה מרוצה מן המצב בו פיליפ הרגיש (כפי שזה נראה לעין) מושפל. "היא בסך הכל הבובה שלי. בזמן האחרון ... הבובה קצת השתחררה מהחוטים שלה." אמר מרקס בקולו הערמומי.

 "תן לה את מה שמגיע לה ... תעניש אותה." הציע אחד מחבריו כאילו היה הדבר מובן מאליו. 


 "עשה בי כרצונך, אבל הנח לפיליפ!" קראה לפתע מרגנית, כשהיא נעמדת על רגליה. "ואתם, אתם אידיוטים! אתם פחות טובים ממנו!" מרגנית לא האמינה על עצמה, היא יצאה כנגד מרקס וחבריו.

 "מה אמרת?!" חרק מרקס בשיניו, חבריו נראו המומים ... אישה שמדברת בצורה כזו? "אני אכה אותך למוות!!" צרח הבורגני בהיסטריה והניף את ידו מעלה, בכדי להכות את מרגנית.

 "לא!!!" צרח פיליפ ותפס בידו המורמת של מרקס "שלא תעז לפגוע בה!" צרח פיליפ. 
הירשם לאתר כדי להגיב

שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

אני מנסה להחליף תמונה
נשאלה לפני 11 שעות ע"י goth girl💫 (כרגע יש תשובה אחת)

לרגל יום האהבה הקרב ובא - משחק - כל הציניות לפה אנשים
נשאלה לפני 5 ימים ע"י Взll (כרגע יש 12 תשובות)

סיפורים נוספים
היום, הוא יום יפה (13+) || חן סיפורים תקציר: הספר נכתב מנקודת מבטה של אנג´ל בת ה - 7, היא בעלת תסמונת דאון, אך עם שמחת חיים רבה. החיים שלה נראים לה כה ורודים, אף על פי שהם אפלים יותר מכפי שהם נראים לה. ספר מיוחד, פסיכולוגי וחידתי. מישקה (מבוסס על סיפור אמיתי)|| חן סיפורים תקציר: דרמה היסטורית מרגשת המתרחשת בזמן מלחמת העולם השנייה: מישה (מישקה) בת השש היא ילדה יהודיה ואילמת, יש לה כישרון מיוחד בציור, אשר יציל אותה מתאי הגזים ויגרום לה להכיר את הצד האחר של האויב הגרמני. למות מצחוק (12+) || חן סיפורים תקציר: פנטזיה אכזרית: פשעתם? עונשכם יהיה מוות, אם ליצן הממלכה יצליח להצחיק אתכם. נלי בת ה - 16, נבחרה לתפקיד הנורא ביותר, להיות ליצנית. נשמע לכם מצחיק? זהו שלא. היא שונאת את עצמה, בגללה הוצאו להורג אלפי אנשים, כי הצליחה להצחיק אותם. דוגמה טובה ונעלי עקב (14+) || חן סיפורים תקציר: דרמה משפחתית: הספר נכתב מנקודת מבטה של אולגה, בת השש. הוריה גרושים ואמה אלכוהוליסטית ועובדת בזנות. מגיל שנתיים, אולגה מחקה את אמה בהכל, היא לא יודעת שזה לא בסדר. אביה נלחם עליה, לא יודע איזו דוגמה רעה מקבלת בתו. אמת האלים | פנאפיק על פרסי ג´קסון | מוקפא תקציר: פרסי וג´ייסון יוצאים למסע על דעת עצמם, לגלות את האמת האמיתית של האלים לאהובתי היקרה. תקציר: זהו סיפור בין נערה מתבגרת ששמה ריין לבין בחור.במהלכו היא תתמודד עם קשיים ועם חוויות נעימות ומעניינות אשר יובילו אותה ואת הקוראים לסוף מפתיע ובלתי צפוי. מוות על פני המים || גיא תקציר: 🍭 עולם נהרס תקציר: על"נ קלפי מלחמה מ.ת תקציר: זה מבוסס על סיפור שלי באינסטגרם אבל אפשר להבין בלי פנימיית ערפדים מ.ת תקציר: נאמ זה ישן אבל רציתי להחזיר מ.ת הדור הבא של נסיכות דיסני~עם אנג´ל~ תקציר: אמ....היי בלתי אפשריים |פאנפיק על פרסי ג´קסון תקציר: לונה, טרה, צ´ט, זיור וצ´ר, חצויים טובי לב, אך גם מסוכנים. במיוחד צ´ט צ´ר וטרה, להם אין מקום במחנה. תיכון המיפלצות- מ.ת.א (חדשש עוד פעםם) תקציר: ביצפר למפלצות... ספר הכוח תקציר: אסון- זה מה שקורה כשחמישה ילדים מנסים לכתוב ספר מכושף. הם נשאבים לתוך הספר ומה הם מגלים? את כל עולם האופל שלעולם לא שמעו עליו. ילדת שלום 3: ילדי מוות תקציר: המלחמה מעולם לא היתה יותר מחוכמת, ועכשיו הגיע הזמן לקרב סתם דברים תקציר: חשבתי להעלות לפה כל מיני מיני-פאנפיקים על גיבורי האולימפוס/גורלו של אפולו. כאילו, קטעים שרציתי להרחיב לפאנפיקים אבל לא היה לי מה להוסיף. מקווה שימצא חן בעיניכם! (זה לא יהפוך לספרים מדהימים, כן?) זהב קיסרי תקציר: מה קורה שהפגיון של פייפר חוזר לעבוד ומראה חזיונות מפחידים במיוחד? תשאלו את ליידי באג תקציר: תשאלו את כוכבי הסדרה ליידי באג שאלותהקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!