התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
37178 קוראים


פרק 17 - לא מסוגלת
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה | פורסם לפני 44 חודשים
  


פרק שבע עשרה


לא מסוגלתמרגנית הרגישה נבוכה, כאשר בן האצולה פיליפ ניופריון, ביקר בביתה. ביתו כה גדול ומפואר כיאה לבני האצולה ואילו שלה ... בית בורגני של המעמד הבינוני. מרקס נעץ את מבטיו בפיליפ, מרגנית לא רצתה להביט עליו, היא לא אהבה אותו ... לדאבונה, היא הייתה חייבת לפגוש בפניו.

 "פיליפ, אנא ממך, שב והמשרתים כבר יכינו לנו תה." אמר מרקס בחביבות (שהייתה כה מזויפת בעיניה של מרגנית.) היא הכירה אותו היטב וחיכתה לראות מה הוא תכנן עבור פיליפ ... 

 "הבית שלכם מאוד נחמד." החמיא להם פיליפ בחיוך. מרגנית לא יכלה לחייך, היא הייתה לחוצה מידי בנוגע למה שעומד לקרות ... לא ייתכן שמרקס נחמד כל כך וייתן לבן האצולה ליהנות. 


***


פיליפ התיישב על הספה המרופדת של בית בונאפרטה, מרקס ישב מולו. מרגנית עמדה, היא הייתה רגילה לזה ... אישה לא צריכה לשבת בנוח כשיש אורחים בבית. 

 "מרגנית ... שבי בבקשה." ביקש ממנה פיליפ ושלח לעברה מבט של ´את זוכרת על מה דיברנו.´ 

 "סלח לי, פיליפ." אמר מרקס כשהוא אומר את שמו של בן האצולה בזלזול "אישה לא צריכה לשבת, כשיש אורחים." העיר מרקס וחייך אל מרגנית את חיוכו הדוחה. 

 "מרגנית קודם כל בת אדם, לפני שהיא אישה ... ואני רוצה שהיא תשב." החליט פיליפ נחרצות, ממבטו של מרקס נשקפה שנאה רבה כלפי פיליפ "אל תשכח שאני עדיין יכול לגרום לך להצטער על הכל." איים עליו בן האצולה. מרגנית רצתה להתנהג באופן חופשי, ממש כמו שגברים מתנהגים ... אבל כוחו של ההרגל מנע זאת ממנה. 

 "מרגנית." אמר את שמה פיליפ ... היא הרגישה דיי לחוצה, אך בסופו של דבר התיישבה על יד פיליפ כשהיא אינה מביטה בעיניו של בעלה. 


עד מהרה הגיע אחד המשרתים והניח את ספלי התה על השולחן, ולאחר מכן שררה שתיקה רועמת. "אז מדוע הזמנת אותי הנה? מרקס." פצה את פיו פיליפ ולגם מכוס התה. 

 "כי התחשק לי להיות נחמד." השיב מרקס ... מרגנית לא יכלה להתאפק ופלטה גיחוך קטן. 

מרקס עבר להביט עליה, קומץ את אגרופיו בעצבים ´האישה הזאת ...´ 

 "מרגנית חושבת שאתה סתם מוג לב." אמר לפתע פיליפ ומרגנית התעשתה. פיליפ אהב להעליב את מרקס ולזלזל בו. ´פיליפ ... מה אתה עושה?´ שאלה את עצמה מרגנית בבלבול. 

 "הו, כן? היא אמרה לך את זה?" שאל מרקס בקול מאופק. 

 "היא תגיד לך." השיב בן האצולה ועבר להביט על מרגנית שהרגישה לחוצה מתמיד ... אסור לה לדבר, אסור לה לחייך ... אסור לה להגיב. היא הייתה כה חופשיה ושמחה בבית ניופריון, אך כשחזרה למקום הזה, אל הבית שלה, הכל חזר אליה ... רק מחשבות, בלי עשייה אמיתית.


***


 "לא אמרתי את זה." אמרה לפתע מרגנית ... ´למה אני משקרת? למה אני מפחדת ממנו? אני הריי רוצה לקבל זכויות ...´ פיליפ נראה מאוכזב, מרגנית החלה להזיע ... היא הרגישה מבולבלת. 

 "תפסיק לשקר ... היא האישה שלי והיא אוהבת אותי ..." אמר מרקס וליקק את שפתיו בתשוקה.

פיליפ שתק לשם שינוי ... מרגנית ידעה שהוא מאוכזב, והאמת שגם היא הייתה מאוכזבת מעצמה. 


 "אתה רק מקנא שיש לי אישה שכזו." המשיך מרקס לנסות ולהעליב את פיליפ שבמלא הרגיש מאוכזב מתשובתה השקרית של מרגנית. "ככה אני אוהב את זה, תשתקי מעכשיו." הוסיף.

פיליפ חרק בשיניו ונעמד על רגליו "מרקס, מה שאתה אומר כלל לא מעניין אותי ... אל תשכח שאתה עדיין בורגני ... היום אני רוצה לישון יחד עם מרגנית, ולא, אתה יודע מה יקרה לך." אמר הבחור הצעיר. מרקס השתעל, אולי מרוב ההלם. מרגנית הביטה עליו ... ´הוא בסדר?´ 
הירשם לאתר כדי להגיב

שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

מי שהכיר את סירופ שוקולד תיכנסו
נשאלה לפני 23 ימים ע"י ♥יערה♥ I לא פעילה יותר I אדיוס אמיגוס (כרגע יש 7 תשובות)

האמת, חיבבתי את האתר הזה מאוד 😊
נשאלה לפני 3 ימים ע"י ✧⁩ ⁦(◍•ᴗ•◍)✧ (כרגע יש 6 תשובות)

סיפורים נוספים
תהיי יפה ותשתקי || חן סיפורים תקציר: מרגנית בת ה - 25, היא בת המעמד הבורגני. (שנת 1769, המאה ה - 18) היא צייתנית לבעלה ואמא נפלאה לשני ילדיה. אבל ... היא רוצה שינוי. היא מרגישה כמו בובה על חוט וזה ממש לא מוצא חן בעיניה. ספר פמיניסטי והיסטורי, על העלייה במעמד הנשי שבאותה התקופה. דוגמה טובה ונעלי עקב (14+) || חן סיפורים תקציר: דרמה משפחתית: הספר נכתב מנקודת מבטה של אולגה, בת השש. הוריה גרושים ואמה אלכוהוליסטית ועובדת בזנות. מגיל שנתיים, אולגה מחקה את אמה בהכל, היא לא יודעת שזה לא בסדר. אביה נלחם עליה, לא יודע איזו דוגמה רעה מקבלת בתו.
- פרסומת -

למות מצחוק (12+) || חן סיפורים תקציר: פנטזיה אכזרית: פשעתם? עונשכם יהיה מוות, אם ליצן הממלכה יצליח להצחיק אתכם. נלי בת ה - 16, נבחרה לתפקיד הנורא ביותר, להיות ליצנית. נשמע לכם מצחיק? זהו שלא. היא שונאת את עצמה, בגללה הוצאו להורג אלפי אנשים, כי הצליחה להצחיק אותם. הצד האפל של סרטי הילדים תקציר: רוצים לדעת מה עומד מאחורי הסרטים האהובים, עליהם גדלנו? בואו וגלו את נסתרות עולם סרטי הילדים. אזהרה: הספר מכיל ספויילרים ותיאוריות מטרידות, הן עלולות להרוס לך את הילדות! מושחתים תקציר: . הרגעים האלה תקציר: אתם מכירים את זה שאתם מרגישים אכזבה, שימחה או עצב אבל אף אחד לא מבין אתכם? שאפילו שהדברים לא כל כך נוראים אתם צריכים חיבוק? אתם מוזמנים גם אתם לכתוב על זה כאן ולחלוק. ניסוי הפנימייה- מ.ת. תקציר: תם ילדים בגילאי 15-17, לכולכם יש בעיות. הבעיות האלה יכולות להיות טראומות, הן יכולות להיות עבר רע, הן יכולות להיות חיי פשע או מה שלא תרצו, ובנוסף לכול אחד מכם יש כוח. לא משהוא חזק מדי או מועיל מידי. הפנימייה שאתם נמצאים בה נותנת לכם מקום בו אתם מקבלים הזדמ חיות מחמד| מ.ת תקציר: בספר אני תקציר: הספר מספר על ילדה ושמה ליאור היא עוברת הרבה חוויות אהבות ואכזבות כל זאת ועוד יסופר בספר❤ ילדי רחוב מ.ת תקציר: כנסו אהבה איטלקית|פאנפיק על ברטאו|תוצאה של הטימטום שלי תקציר: תוצאה של הטמטום שלי! משפחת שומו עונה 4 תקציר: שנה חלפה מאז שמשפחת שומו הרגה את ציפי ומירגן, עכשיו תשכחו מכל מה ידעתם על הסדרה כי עונה 4 הולכת להיות טרוף תאומות מרוחקות תקציר: היוש! קוראים לי יוני יש לי אחות תאומה בשם יולי וזה קצת מסובך יולי מקובלת רצח ואני אני סתם אני ויולי בקשר טוב אחיות טובות אד לא מזמן שהגענו לכיתה ו מ.ת מחנה קיץ לשירה|😍😍😍 תקציר: שלוש מנוים ומתחילים משחק המעלית תקציר: המ.ת הוא על ילדים ששיחקו את משחק המעלית. משחק המעלית הוא הוא משחק שמשחקים בו בבניין בין 10 קומות שבו צריך ללחוץ על הכפתורים של המעלית סדר מסויים באיזהשהו שלב במשחק נכנסת למעלית נערה מהגיהנום אסור לדבר איתה כי אם כן אס היא תמשוך אותך למימד אחר במ.ת שיחקתם התחלה חדשה תקציר: ליאור ורוני הם אחים, אחרי תאונה מצערת הם מוצאים את עצמם בבית החולים חסרי כל זיכרון מה קרה להם? ומי זאת לעזעזל משפחת אבני?...האם ליאור ורוני יצליחו להתחיל מחדש? והאם זיכרונותיהם בכלל ישובו מתישהו או שאבדו לנצח ספר הטמטום הגדול.~;~אל תיכנסו,זה מדבק. תקציר: ומדבר.חהחהחהחה תיאוריות מקוריות על סדרות וסרטים תקציר: תיאוריות מקוריות שלי על סדרות וסרטים שראיתי.הקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!