התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
32395 קוראים


פרק 17 - לא מסוגלת
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה | פורסם לפני 35 חודשים
  


פרק שבע עשרה


לא מסוגלתמרגנית הרגישה נבוכה, כאשר בן האצולה פיליפ ניופריון, ביקר בביתה. ביתו כה גדול ומפואר כיאה לבני האצולה ואילו שלה ... בית בורגני של המעמד הבינוני. מרקס נעץ את מבטיו בפיליפ, מרגנית לא רצתה להביט עליו, היא לא אהבה אותו ... לדאבונה, היא הייתה חייבת לפגוש בפניו.

 "פיליפ, אנא ממך, שב והמשרתים כבר יכינו לנו תה." אמר מרקס בחביבות (שהייתה כה מזויפת בעיניה של מרגנית.) היא הכירה אותו היטב וחיכתה לראות מה הוא תכנן עבור פיליפ ... 

 "הבית שלכם מאוד נחמד." החמיא להם פיליפ בחיוך. מרגנית לא יכלה לחייך, היא הייתה לחוצה מידי בנוגע למה שעומד לקרות ... לא ייתכן שמרקס נחמד כל כך וייתן לבן האצולה ליהנות. 


***


פיליפ התיישב על הספה המרופדת של בית בונאפרטה, מרקס ישב מולו. מרגנית עמדה, היא הייתה רגילה לזה ... אישה לא צריכה לשבת בנוח כשיש אורחים בבית. 

 "מרגנית ... שבי בבקשה." ביקש ממנה פיליפ ושלח לעברה מבט של ´את זוכרת על מה דיברנו.´ 

 "סלח לי, פיליפ." אמר מרקס כשהוא אומר את שמו של בן האצולה בזלזול "אישה לא צריכה לשבת, כשיש אורחים." העיר מרקס וחייך אל מרגנית את חיוכו הדוחה. 

 "מרגנית קודם כל בת אדם, לפני שהיא אישה ... ואני רוצה שהיא תשב." החליט פיליפ נחרצות, ממבטו של מרקס נשקפה שנאה רבה כלפי פיליפ "אל תשכח שאני עדיין יכול לגרום לך להצטער על הכל." איים עליו בן האצולה. מרגנית רצתה להתנהג באופן חופשי, ממש כמו שגברים מתנהגים ... אבל כוחו של ההרגל מנע זאת ממנה. 

 "מרגנית." אמר את שמה פיליפ ... היא הרגישה דיי לחוצה, אך בסופו של דבר התיישבה על יד פיליפ כשהיא אינה מביטה בעיניו של בעלה. 


עד מהרה הגיע אחד המשרתים והניח את ספלי התה על השולחן, ולאחר מכן שררה שתיקה רועמת. "אז מדוע הזמנת אותי הנה? מרקס." פצה את פיו פיליפ ולגם מכוס התה. 

 "כי התחשק לי להיות נחמד." השיב מרקס ... מרגנית לא יכלה להתאפק ופלטה גיחוך קטן. 

מרקס עבר להביט עליה, קומץ את אגרופיו בעצבים ´האישה הזאת ...´ 

 "מרגנית חושבת שאתה סתם מוג לב." אמר לפתע פיליפ ומרגנית התעשתה. פיליפ אהב להעליב את מרקס ולזלזל בו. ´פיליפ ... מה אתה עושה?´ שאלה את עצמה מרגנית בבלבול. 

 "הו, כן? היא אמרה לך את זה?" שאל מרקס בקול מאופק. 

 "היא תגיד לך." השיב בן האצולה ועבר להביט על מרגנית שהרגישה לחוצה מתמיד ... אסור לה לדבר, אסור לה לחייך ... אסור לה להגיב. היא הייתה כה חופשיה ושמחה בבית ניופריון, אך כשחזרה למקום הזה, אל הבית שלה, הכל חזר אליה ... רק מחשבות, בלי עשייה אמיתית.


***


 "לא אמרתי את זה." אמרה לפתע מרגנית ... ´למה אני משקרת? למה אני מפחדת ממנו? אני הריי רוצה לקבל זכויות ...´ פיליפ נראה מאוכזב, מרגנית החלה להזיע ... היא הרגישה מבולבלת. 

 "תפסיק לשקר ... היא האישה שלי והיא אוהבת אותי ..." אמר מרקס וליקק את שפתיו בתשוקה.

פיליפ שתק לשם שינוי ... מרגנית ידעה שהוא מאוכזב, והאמת שגם היא הייתה מאוכזבת מעצמה. 


 "אתה רק מקנא שיש לי אישה שכזו." המשיך מרקס לנסות ולהעליב את פיליפ שבמלא הרגיש מאוכזב מתשובתה השקרית של מרגנית. "ככה אני אוהב את זה, תשתקי מעכשיו." הוסיף.

פיליפ חרק בשיניו ונעמד על רגליו "מרקס, מה שאתה אומר כלל לא מעניין אותי ... אל תשכח שאתה עדיין בורגני ... היום אני רוצה לישון יחד עם מרגנית, ולא, אתה יודע מה יקרה לך." אמר הבחור הצעיר. מרקס השתעל, אולי מרוב ההלם. מרגנית הביטה עליו ... ´הוא בסדר?´ 
הירשם לאתר כדי להגיב

שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

יש לי פה מעריצים
נשאלה לפני 54 דקות ע"י יורי השמעקסית (כרגע יש 4 תשובות)

איזה ספר אתם רוצים שאני אעשה? תענו בסקר
נשאלה לפני 14 דקות ע"י אור-OR (כרגע יש תשובה אחת)

סיפורים נוספים
רק היא מבינה (סיפור אמיתי) || חן סיפורים תקציר: עידו בן ה - 16, הוא ילד שמן, לא מקובל ונושא ללעג בקרב בני כיתתו. הוא רצה להתאבד כבר מספר פעמים, הוא מאובחן כסובל מבעיות נפשיות ... החיים של עידו הם רעים ולא פשוטים, עד שמשפחתו מאמצת אל ליבה ילדה בת חמש מיוחדת במינה, אוטיסטית. הצד האפל של סרטי הילדים תקציר: רוצים לדעת מה עומד מאחורי הסרטים האהובים, עליהם גדלנו? בואו וגלו את נסתרות עולם סרטי הילדים. אזהרה: הספר מכיל ספויילרים ותיאוריות מטרידות, הן עלולות להרוס לך את הילדות!
- פרסומת -

ילדי עליית הגג (15+) || חן סיפורים תקציר: ספר דרמה קשה הנכתב מנקודת מבטו של מני, ילד בן 8 ועל הדברים הנוראים שעבר יחד עם אחיו הקטנים. הוריו מתעללים בשלושה וכולאים אותם בעליית הגג. הספר פסיכולוגי וקשה לקריאה. ילדה של אבאל´ה (15+) || חן סיפורים תקציר: סיפור קשה לקריאה וקורע לב על ילדה בת 8 בשם שרית, אשר נולדה אוטיסטית. אמה מתה בלידתה ומאז אביה הנורא עושה ממנה צחוק, משפיל אותה ומתעלל בה לעיני חבריו הנרקומנים. הספר מבוסס על אחד משיריה של דליה רביקוביץ´, הנקרא ´כף יד רשעה´. The Fifth Wave| מ.ת תקציר: מבוסס על הגל החמישי. הסבר מפורט בפנים. בואו להירשם! D: ז´אנר: הרפתקאות, מדע בדיוני, נוער, מתח מלחמה מ.ת.א||עם סקיי *^* תקציר: בפנים כי.. ככה? (לא נותן לי לשים כריכה *בכי*) שני צדדים מ.ת.א משותף עם שחר תקציר: בפנים מ.ת. בלי עלילה תקציר: בלי עלילה D: ספר החתונה של נאטצ´וקי ויורי (מוניקה לא מוזמנת) תקציר: סאיורי מביאה קישוטים שניתן לתלות, החתונה תקרה כאן מתי שיהיו יותר מ11 מחוברים הנוקמים החדשים מ.ת/ התחלה מחדש תקציר: מתחשק לי להחזיר את המ.ת הזה פנימיית טוקורו || מ.ת.א עם לינה תקציר: חיח Angelsֻֻ| מ.ת.א תקציר: אז... לקחתי רעיון מבמ.ת.א של חברה מאוד טובה שלי {יערה}, התקציר בפנים תחרות ציור!! ~הארלי קווין~ :> תקציר: -_- ציידות ארטמיס מ.ת.א עם ארטמיס תקציר: הכל בפנים חיות מחמד| מ.ת תקציר: בספר BOOK COVERS תקציר: תמונות להשראה לספרים,משחקים,מ.תים,ועוד העורב ב - RWBY תקציר: הרפתקאותיו של רייבן, נער חסר מזל שנהרג בטעות ע למי אכפת בכלל || מ.ת תקציר: מ.ת לפעילים, עולה פרק לפחות פעם בשבוע.תהנו!הקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | עיר הציורים | עיר הלימודים | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!