התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
35940 קוראים


פרק 17 - לא מסוגלת
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה | פורסם לפני 42 חודשים
  


פרק שבע עשרה


לא מסוגלתמרגנית הרגישה נבוכה, כאשר בן האצולה פיליפ ניופריון, ביקר בביתה. ביתו כה גדול ומפואר כיאה לבני האצולה ואילו שלה ... בית בורגני של המעמד הבינוני. מרקס נעץ את מבטיו בפיליפ, מרגנית לא רצתה להביט עליו, היא לא אהבה אותו ... לדאבונה, היא הייתה חייבת לפגוש בפניו.

 "פיליפ, אנא ממך, שב והמשרתים כבר יכינו לנו תה." אמר מרקס בחביבות (שהייתה כה מזויפת בעיניה של מרגנית.) היא הכירה אותו היטב וחיכתה לראות מה הוא תכנן עבור פיליפ ... 

 "הבית שלכם מאוד נחמד." החמיא להם פיליפ בחיוך. מרגנית לא יכלה לחייך, היא הייתה לחוצה מידי בנוגע למה שעומד לקרות ... לא ייתכן שמרקס נחמד כל כך וייתן לבן האצולה ליהנות. 


***


פיליפ התיישב על הספה המרופדת של בית בונאפרטה, מרקס ישב מולו. מרגנית עמדה, היא הייתה רגילה לזה ... אישה לא צריכה לשבת בנוח כשיש אורחים בבית. 

 "מרגנית ... שבי בבקשה." ביקש ממנה פיליפ ושלח לעברה מבט של ´את זוכרת על מה דיברנו.´ 

 "סלח לי, פיליפ." אמר מרקס כשהוא אומר את שמו של בן האצולה בזלזול "אישה לא צריכה לשבת, כשיש אורחים." העיר מרקס וחייך אל מרגנית את חיוכו הדוחה. 

 "מרגנית קודם כל בת אדם, לפני שהיא אישה ... ואני רוצה שהיא תשב." החליט פיליפ נחרצות, ממבטו של מרקס נשקפה שנאה רבה כלפי פיליפ "אל תשכח שאני עדיין יכול לגרום לך להצטער על הכל." איים עליו בן האצולה. מרגנית רצתה להתנהג באופן חופשי, ממש כמו שגברים מתנהגים ... אבל כוחו של ההרגל מנע זאת ממנה. 

 "מרגנית." אמר את שמה פיליפ ... היא הרגישה דיי לחוצה, אך בסופו של דבר התיישבה על יד פיליפ כשהיא אינה מביטה בעיניו של בעלה. 


עד מהרה הגיע אחד המשרתים והניח את ספלי התה על השולחן, ולאחר מכן שררה שתיקה רועמת. "אז מדוע הזמנת אותי הנה? מרקס." פצה את פיו פיליפ ולגם מכוס התה. 

 "כי התחשק לי להיות נחמד." השיב מרקס ... מרגנית לא יכלה להתאפק ופלטה גיחוך קטן. 

מרקס עבר להביט עליה, קומץ את אגרופיו בעצבים ´האישה הזאת ...´ 

 "מרגנית חושבת שאתה סתם מוג לב." אמר לפתע פיליפ ומרגנית התעשתה. פיליפ אהב להעליב את מרקס ולזלזל בו. ´פיליפ ... מה אתה עושה?´ שאלה את עצמה מרגנית בבלבול. 

 "הו, כן? היא אמרה לך את זה?" שאל מרקס בקול מאופק. 

 "היא תגיד לך." השיב בן האצולה ועבר להביט על מרגנית שהרגישה לחוצה מתמיד ... אסור לה לדבר, אסור לה לחייך ... אסור לה להגיב. היא הייתה כה חופשיה ושמחה בבית ניופריון, אך כשחזרה למקום הזה, אל הבית שלה, הכל חזר אליה ... רק מחשבות, בלי עשייה אמיתית.


***


 "לא אמרתי את זה." אמרה לפתע מרגנית ... ´למה אני משקרת? למה אני מפחדת ממנו? אני הריי רוצה לקבל זכויות ...´ פיליפ נראה מאוכזב, מרגנית החלה להזיע ... היא הרגישה מבולבלת. 

 "תפסיק לשקר ... היא האישה שלי והיא אוהבת אותי ..." אמר מרקס וליקק את שפתיו בתשוקה.

פיליפ שתק לשם שינוי ... מרגנית ידעה שהוא מאוכזב, והאמת שגם היא הייתה מאוכזבת מעצמה. 


 "אתה רק מקנא שיש לי אישה שכזו." המשיך מרקס לנסות ולהעליב את פיליפ שבמלא הרגיש מאוכזב מתשובתה השקרית של מרגנית. "ככה אני אוהב את זה, תשתקי מעכשיו." הוסיף.

פיליפ חרק בשיניו ונעמד על רגליו "מרקס, מה שאתה אומר כלל לא מעניין אותי ... אל תשכח שאתה עדיין בורגני ... היום אני רוצה לישון יחד עם מרגנית, ולא, אתה יודע מה יקרה לך." אמר הבחור הצעיר. מרקס השתעל, אולי מרוב ההלם. מרגנית הביטה עליו ... ´הוא בסדר?´ 
הירשם לאתר כדי להגיב

שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

אני מנסה להחליף תמונה
נשאלה לפני 11 שעות ע"י goth girl💫 (כרגע יש תשובה אחת)

לרגל יום האהבה הקרב ובא - משחק - כל הציניות לפה אנשים
נשאלה לפני 5 ימים ע"י Взll (כרגע יש 12 תשובות)

סיפורים נוספים
היום, הוא יום יפה (13+) || חן סיפורים תקציר: הספר נכתב מנקודת מבטה של אנג´ל בת ה - 7, היא בעלת תסמונת דאון, אך עם שמחת חיים רבה. החיים שלה נראים לה כה ורודים, אף על פי שהם אפלים יותר מכפי שהם נראים לה. ספר מיוחד, פסיכולוגי וחידתי. מישקה (מבוסס על סיפור אמיתי)|| חן סיפורים תקציר: דרמה היסטורית מרגשת המתרחשת בזמן מלחמת העולם השנייה: מישה (מישקה) בת השש היא ילדה יהודיה ואילמת, יש לה כישרון מיוחד בציור, אשר יציל אותה מתאי הגזים ויגרום לה להכיר את הצד האחר של האויב הגרמני.
- פרסומת -

למות מצחוק (12+) || חן סיפורים תקציר: פנטזיה אכזרית: פשעתם? עונשכם יהיה מוות, אם ליצן הממלכה יצליח להצחיק אתכם. נלי בת ה - 16, נבחרה לתפקיד הנורא ביותר, להיות ליצנית. נשמע לכם מצחיק? זהו שלא. היא שונאת את עצמה, בגללה הוצאו להורג אלפי אנשים, כי הצליחה להצחיק אותם. דוגמה טובה ונעלי עקב (14+) || חן סיפורים תקציר: דרמה משפחתית: הספר נכתב מנקודת מבטה של אולגה, בת השש. הוריה גרושים ואמה אלכוהוליסטית ועובדת בזנות. מגיל שנתיים, אולגה מחקה את אמה בהכל, היא לא יודעת שזה לא בסדר. אביה נלחם עליה, לא יודע איזו דוגמה רעה מקבלת בתו. אמת האלים | פנאפיק על פרסי ג´קסון | מוקפא תקציר: פרסי וג´ייסון יוצאים למסע על דעת עצמם, לגלות את האמת האמיתית של האלים לאהובתי היקרה. תקציר: זהו סיפור בין נערה מתבגרת ששמה ריין לבין בחור.במהלכו היא תתמודד עם קשיים ועם חוויות נעימות ומעניינות אשר יובילו אותה ואת הקוראים לסוף מפתיע ובלתי צפוי. מוות על פני המים || גיא תקציר: 🍭 עולם נהרס תקציר: על"נ קלפי מלחמה מ.ת תקציר: זה מבוסס על סיפור שלי באינסטגרם אבל אפשר להבין בלי פנימיית ערפדים מ.ת תקציר: נאמ זה ישן אבל רציתי להחזיר מ.ת הדור הבא של נסיכות דיסני~עם אנג´ל~ תקציר: אמ....היי בלתי אפשריים |פאנפיק על פרסי ג´קסון תקציר: לונה, טרה, צ´ט, זיור וצ´ר, חצויים טובי לב, אך גם מסוכנים. במיוחד צ´ט צ´ר וטרה, להם אין מקום במחנה. תיכון המיפלצות- מ.ת.א (חדשש עוד פעםם) תקציר: ביצפר למפלצות... ספר הכוח תקציר: אסון- זה מה שקורה כשחמישה ילדים מנסים לכתוב ספר מכושף. הם נשאבים לתוך הספר ומה הם מגלים? את כל עולם האופל שלעולם לא שמעו עליו. ילדת שלום 3: ילדי מוות תקציר: המלחמה מעולם לא היתה יותר מחוכמת, ועכשיו הגיע הזמן לקרב סתם דברים תקציר: חשבתי להעלות לפה כל מיני מיני-פאנפיקים על גיבורי האולימפוס/גורלו של אפולו. כאילו, קטעים שרציתי להרחיב לפאנפיקים אבל לא היה לי מה להוסיף. מקווה שימצא חן בעיניכם! (זה לא יהפוך לספרים מדהימים, כן?) זהב קיסרי תקציר: מה קורה שהפגיון של פייפר חוזר לעבוד ומראה חזיונות מפחידים במיוחד? תשאלו את ליידי באג תקציר: תשאלו את כוכבי הסדרה ליידי באג שאלותהקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!