התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
33404 קוראים


פרק 17 - לא מסוגלת
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה | פורסם לפני 37 חודשים
  


פרק שבע עשרה


לא מסוגלתמרגנית הרגישה נבוכה, כאשר בן האצולה פיליפ ניופריון, ביקר בביתה. ביתו כה גדול ומפואר כיאה לבני האצולה ואילו שלה ... בית בורגני של המעמד הבינוני. מרקס נעץ את מבטיו בפיליפ, מרגנית לא רצתה להביט עליו, היא לא אהבה אותו ... לדאבונה, היא הייתה חייבת לפגוש בפניו.

 "פיליפ, אנא ממך, שב והמשרתים כבר יכינו לנו תה." אמר מרקס בחביבות (שהייתה כה מזויפת בעיניה של מרגנית.) היא הכירה אותו היטב וחיכתה לראות מה הוא תכנן עבור פיליפ ... 

 "הבית שלכם מאוד נחמד." החמיא להם פיליפ בחיוך. מרגנית לא יכלה לחייך, היא הייתה לחוצה מידי בנוגע למה שעומד לקרות ... לא ייתכן שמרקס נחמד כל כך וייתן לבן האצולה ליהנות. 


***


פיליפ התיישב על הספה המרופדת של בית בונאפרטה, מרקס ישב מולו. מרגנית עמדה, היא הייתה רגילה לזה ... אישה לא צריכה לשבת בנוח כשיש אורחים בבית. 

 "מרגנית ... שבי בבקשה." ביקש ממנה פיליפ ושלח לעברה מבט של ´את זוכרת על מה דיברנו.´ 

 "סלח לי, פיליפ." אמר מרקס כשהוא אומר את שמו של בן האצולה בזלזול "אישה לא צריכה לשבת, כשיש אורחים." העיר מרקס וחייך אל מרגנית את חיוכו הדוחה. 

 "מרגנית קודם כל בת אדם, לפני שהיא אישה ... ואני רוצה שהיא תשב." החליט פיליפ נחרצות, ממבטו של מרקס נשקפה שנאה רבה כלפי פיליפ "אל תשכח שאני עדיין יכול לגרום לך להצטער על הכל." איים עליו בן האצולה. מרגנית רצתה להתנהג באופן חופשי, ממש כמו שגברים מתנהגים ... אבל כוחו של ההרגל מנע זאת ממנה. 

 "מרגנית." אמר את שמה פיליפ ... היא הרגישה דיי לחוצה, אך בסופו של דבר התיישבה על יד פיליפ כשהיא אינה מביטה בעיניו של בעלה. 


עד מהרה הגיע אחד המשרתים והניח את ספלי התה על השולחן, ולאחר מכן שררה שתיקה רועמת. "אז מדוע הזמנת אותי הנה? מרקס." פצה את פיו פיליפ ולגם מכוס התה. 

 "כי התחשק לי להיות נחמד." השיב מרקס ... מרגנית לא יכלה להתאפק ופלטה גיחוך קטן. 

מרקס עבר להביט עליה, קומץ את אגרופיו בעצבים ´האישה הזאת ...´ 

 "מרגנית חושבת שאתה סתם מוג לב." אמר לפתע פיליפ ומרגנית התעשתה. פיליפ אהב להעליב את מרקס ולזלזל בו. ´פיליפ ... מה אתה עושה?´ שאלה את עצמה מרגנית בבלבול. 

 "הו, כן? היא אמרה לך את זה?" שאל מרקס בקול מאופק. 

 "היא תגיד לך." השיב בן האצולה ועבר להביט על מרגנית שהרגישה לחוצה מתמיד ... אסור לה לדבר, אסור לה לחייך ... אסור לה להגיב. היא הייתה כה חופשיה ושמחה בבית ניופריון, אך כשחזרה למקום הזה, אל הבית שלה, הכל חזר אליה ... רק מחשבות, בלי עשייה אמיתית.


***


 "לא אמרתי את זה." אמרה לפתע מרגנית ... ´למה אני משקרת? למה אני מפחדת ממנו? אני הריי רוצה לקבל זכויות ...´ פיליפ נראה מאוכזב, מרגנית החלה להזיע ... היא הרגישה מבולבלת. 

 "תפסיק לשקר ... היא האישה שלי והיא אוהבת אותי ..." אמר מרקס וליקק את שפתיו בתשוקה.

פיליפ שתק לשם שינוי ... מרגנית ידעה שהוא מאוכזב, והאמת שגם היא הייתה מאוכזבת מעצמה. 


 "אתה רק מקנא שיש לי אישה שכזו." המשיך מרקס לנסות ולהעליב את פיליפ שבמלא הרגיש מאוכזב מתשובתה השקרית של מרגנית. "ככה אני אוהב את זה, תשתקי מעכשיו." הוסיף.

פיליפ חרק בשיניו ונעמד על רגליו "מרקס, מה שאתה אומר כלל לא מעניין אותי ... אל תשכח שאתה עדיין בורגני ... היום אני רוצה לישון יחד עם מרגנית, ולא, אתה יודע מה יקרה לך." אמר הבחור הצעיר. מרקס השתעל, אולי מרוב ההלם. מרגנית הביטה עליו ... ´הוא בסדר?´ 
הירשם לאתר כדי להגיב

שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

תגידו רגע,כמה זמן צריך להיות באתר כדי להיקרא ´´וותיק´´? סתם מעניין
נשאלה לפני 20 שעות ע"י אני צ´´יקה אז תכינו פיצה! בחצי pרישה (כרגע יש 13 תשובות)

מי בא מחר לאייקון?
נשאלה לפני -21 דקות ע"י Aoni (כרגע יש 5 תשובות)

סיפורים נוספים
היום, הוא יום יפה (13+) || חן סיפורים תקציר: הספר נכתב מנקודת מבטה של אנג´ל בת ה - 7, היא בעלת תסמונת דאון, אך עם שמחת חיים רבה. החיים שלה נראים לה כה ורודים, אף על פי שהם אפלים יותר מכפי שהם נראים לה. ספר מיוחד, פסיכולוגי וחידתי. דוגמה טובה ונעלי עקב (14+) || חן סיפורים תקציר: דרמה משפחתית: הספר נכתב מנקודת מבטה של אולגה, בת השש. הוריה גרושים ואמה אלכוהוליסטית ועובדת בזנות. מגיל שנתיים, אולגה מחקה את אמה בהכל, היא לא יודעת שזה לא בסדר. אביה נלחם עליה, לא יודע איזו דוגמה רעה מקבלת בתו.
- פרסומת -

למות מצחוק (12+) || חן סיפורים תקציר: פנטזיה אכזרית: פשעתם? עונשכם יהיה מוות, אם ליצן הממלכה יצליח להצחיק אתכם. נלי בת ה - 16, נבחרה לתפקיד הנורא ביותר, להיות ליצנית. נשמע לכם מצחיק? זהו שלא. היא שונאת את עצמה, בגללה הוצאו להורג אלפי אנשים, כי הצליחה להצחיק אותם. ילדה של אבאל´ה (15+) || חן סיפורים תקציר: סיפור קשה לקריאה וקורע לב על ילדה בת 8 בשם שרית, הסובלת מחרדה חברתית. אמה מתה בלידתה ומאז אביה הנורא עושה ממנה צחוק, משפיל אותה ומתעלל בה לעיני חבריו הנרקומנים. הספר מבוסס על אחד משיריה של דליה רביקוביץ´, הנקרא ´כף יד רשעה´. חוקים חדשים | מ.ת.א תקציר: בפנים. קריפיפסטות תקציר: הרבה קריפיפסטות קריפיות לפרוט על מיתרי הלב|| אבלין תקציר: סיפורם של חמישה חברי להקה, לכל אחד יש את הבעיות שלו, את החששות שלו, את רקע שלו. אבל לכולם דבר אחד משותף: אהבתם למוזיקה. יחי המלכה! || מ.ת.א משותף עם ארטמיס תקציר: בפנים אוסים בוסים להזמנה ^-^ תקציר: אוסים להזמנה Release the wolf || LUCY תקציר: יש זאבים מיוחדים,והם בתוך הלב שלנו מ.ת מחנה החצויים (איזה מקורית אני) תקציר: . יומנו של גרל המלאך המוות החתיך הזה תקציר: יומן עם חתיך מ.ת למוזיקאים צעירים תקציר: בספר~ תיכון בשלג תקציר: תיכון בשלג תמיד ביחד תקציר: מאיה יפה ומקובלת, ויש לה הרבה שפוטות וחברים, מה קורה שמגיע ילד חדש לבית הספר וכובש את ליבה של מאיה? חברות ואהבה מ.ת תקציר: תיכנסו ותגלו החתונה של צ´יז וצ´יז ^^ תקציר: .... תמונות פרופיל p; תקציר: נדיר ! חלק מהפרקים עם קרדיט.. ;) לאביוו ♥הקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | עיר הציורים | עיר הלימודים | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!