התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
37192 קוראים


פרק 16 - בית בונאפרטה
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה | פורסם לפני 44 חודשים
  


פרק שש עשרה


בית בונאפרטהמרגנית הרגישה מבולבלת ... פיליפ היה אחוז בטחון ואילו היא הייתה ההפך הגמור ממנו. ´מרקס, אני נשבעת לך שאעזוב אותך לנצח, אם תפגע בפיליפ ...´ חשבה, היא תיעבה אותו. היא רצתה לעזוב אותו, אך פחדה ... כיום, היא מפחדת פחות. השהות בבית ניופריון, גרמה לה הרבה יותר לסמוך על עצמה, היא עברה דבר שמעולם לא חשבה שתעבור ... כשנאמה על מעמדן של הנשים.


***


פיליפ הרגיש נפלא, הוא רצה לבקר בביתה של מרגנית, זה כבר לא היה כל כך טוב בעיניה. יש לו יותר מידי בטחון, אמנם הוא בן אצולה ... אבל מרקס הוא בן אדם רע - כך שאם יש לו מטרה, הוא לא יוותר עליה. מרגנית נשמה עמוק. לבה פעם בחוזקה ... הם עמדו ממש בפתח ביתה הבורגני. 

 "מרגנית, הכל בסדר." פיליפ הרגיש את הלחץ אותו היא משדרת. היא השפילה את מבטה בתסכול. מרגנית רצתה לנקוש על הדלת, פיליפ הביט בה בחוסר הבנה "למה את רוצה לנקוש על דלת ביתך?" שאל. 

 "ככה זה אצלנו ... אינני יודעת אם זה קורה בבתים אחרים, אבל מרקס לא יכניס אותי, אם לא אנקוש על הדלת." הסבירה מרגנית. היא כבר הייתה רגילה לזה, אך פיליפ לא הסכים עם זה.

 "את זוכרת על מה דיברנו? את אישה עם זכויות." הזכיר לה, ממבטו נשקפה הבעה רצינית מאוד.

מרגנית הנהנה ונשמה עמוק. בכל פעם התפלאה על עצמה ... יש לה השקפת עולם כה נחרצת, אז מדוע כה קשה לה לבטא אותה? היא הייתה רגילה לשתוק, להיות בסך הכל יפה ... וזה הכל.


היא נכנסה אל ביתה, בלי לנקוש על הדלת, יחד עם פיליפ. המשרתים קיבלו את פניהם "הו, גברתי, ברוך שובך." אמר אחד המשרתים, האחרים חייכו לעברה. רב המשרתים ידע שאדון הבית, מרקס, עשה דברים כה מוזרים בימים האחרונים, כמו שהזמין לביתם את האיש המאיים הזה. (ראש המתנקשים) ורצה לספר על כך למרגנית, אך פחד מאדונו שמה ידע זאת ויעניש אותו. המשרתים אהבו את מרגנית, היא הייתה טובה אליהם ... הם הרגישו שמשהו לא כשורה.


***


פיליפ התרשם מהבית הבורגני, אף על פי שידע שהבורגנים אהבו לחקות את בני האצולה, הם קינאו בהם. הוא אחז בידה של מרגנית "פיליפ, אני לא בטוחה שזה בסדר ..." לחשה לו לפתע.

 "מדוע?" שאל כתמים. 

 "משום שאינני רוצה שמרקס יתעצבן, אתם עלולים לריב כאן ... אני לא רוצה את זה." השיבה. 

 "אל תדאגי, אני רוצה לעצבן אותו." אמר ולא הניח לידה של מרגנית שהרגישה לחוצה מתמיד.

´אני מנסה להציל אותך! פיליפ ...´ חשבה. פיליפ חייך, זה היה נדמה שהוא דווקא רצה להיכנס לוויכוחים עם בעלה. לפתע נשמעו צעדים מן המסדרון, זהו היה מרקס. האיש הנבזי והדוחה. 


 "ברוך שובך, מרגנית." אמר מרקס, אך הוא לא נראה שמח לראות אותה. מרגנית הביטה עליו, כמובן שגם היא לא שמחה לראותו. הוא עבר להביט על פיליפ "אני שמח שהגעת הנה." אמר מרקס. ´כן ... מאמינה לך.´ חשבה מרגנית בציניות. מה יקרה עכשיו? כשבית בונאפרטה הוא בעצם - 


מלכודת. 
הירשם לאתר כדי להגיב

שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

לא הייתי פה חצי שנה
נשאלה לפני 6 שעות ע"י Absolutely Fucking God (כרגע יש 3 תשובות)

סרבר של כתיבה בדיסקורד!
נשאלה לפני 4 שעות ע"י Lital5 (כרגע יש 7 תשובות)

סיפורים נוספים
תהיי יפה ותשתקי || חן סיפורים תקציר: מרגנית בת ה - 25, היא בת המעמד הבורגני. (שנת 1769, המאה ה - 18) היא צייתנית לבעלה ואמא נפלאה לשני ילדיה. אבל ... היא רוצה שינוי. היא מרגישה כמו בובה על חוט וזה ממש לא מוצא חן בעיניה. ספר פמיניסטי והיסטורי, על העלייה במעמד הנשי שבאותה התקופה. דוגמה טובה ונעלי עקב (14+) || חן סיפורים תקציר: דרמה משפחתית: הספר נכתב מנקודת מבטה של אולגה, בת השש. הוריה גרושים ואמה אלכוהוליסטית ועובדת בזנות. מגיל שנתיים, אולגה מחקה את אמה בהכל, היא לא יודעת שזה לא בסדר. אביה נלחם עליה, לא יודע איזו דוגמה רעה מקבלת בתו.
- פרסומת -

למות מצחוק (12+) || חן סיפורים תקציר: פנטזיה אכזרית: פשעתם? עונשכם יהיה מוות, אם ליצן הממלכה יצליח להצחיק אתכם. נלי בת ה - 16, נבחרה לתפקיד הנורא ביותר, להיות ליצנית. נשמע לכם מצחיק? זהו שלא. היא שונאת את עצמה, בגללה הוצאו להורג אלפי אנשים, כי הצליחה להצחיק אותם. הצד האפל של סרטי הילדים תקציר: רוצים לדעת מה עומד מאחורי הסרטים האהובים, עליהם גדלנו? בואו וגלו את נסתרות עולם סרטי הילדים. אזהרה: הספר מכיל ספויילרים ותיאוריות מטרידות, הן עלולות להרוס לך את הילדות! ניסוי הפנימייה- מ.ת. תקציר: תם ילדים בגילאי 15-17, לכולכם יש בעיות. הבעיות האלה יכולות להיות טראומות, הן יכולות להיות עבר רע, הן יכולות להיות חיי פשע או מה שלא תרצו, ובנוסף לכול אחד מכם יש כוח. לא משהוא חזק מדי או מועיל מידי. הפנימייה שאתם נמצאים בה נותנת לכם מקום בו אתם מקבלים הזדמ מושחתים תקציר: . מחנה קיץ לקוסמים מ.ת. תקציר: כנסו יציאה מהקופסה תקציר: סיפור אמיתי. הסיפור הוא על חברה שלי ואיך היא יוצאת לאט לאט מהארון ואיך הכל מתחיל מילד אחד מעצבן מ.ת הדור הבא של נסיכות דיסני~עם אנג´ל~ תקציר: אמ....היי חיות מחמד| מ.ת תקציר: בספר להיות הכי מקובלת שיש תקציר: (סיפור לא אמיתי) אפשר לומר ששוםדבר לאבאמת כמו שהוא ניראה אצלי אני יודעת! אני יפה מקובלת בנים אוהבים אותי אבל מאחורי החזות הזאת הכל מתפורר אצלי אף אחד לא יודע מי אני באמת! מהסדרה של gayabook הנקראת נוער משחק המעלית תקציר: המ.ת הוא על ילדים ששיחקו את משחק המעלית. משחק המעלית הוא הוא משחק שמשחקים בו בבניין בין 10 קומות שבו צריך ללחוץ על הכפתורים של המעלית סדר מסויים באיזהשהו שלב במשחק נכנסת למעלית נערה מהגיהנום אסור לדבר איתה כי אם כן אס היא תמשוך אותך למימד אחר במ.ת שיחקתם רעיונות לדמויות תקציר: פרטי רק חברים של המישתמש שלי באתר מורשים להיכנס כי אני רוצה חוות דעת לדמויות אבל לא בה לי שמיליוני אנשים יוכלו להיכנס ולהעתיק אותן. נשיקה אסורה.(13+) תקציר: בתוך הספר ♥ מ.ת מחנה קיץ לשירה|😍😍😍 תקציר: שלוש מנוים ומתחילים אהבה איטלקית|פאנפיק על ברטאו|תוצאה של הטימטום שלי תקציר: תוצאה של הטמטום שלי! חנויות למכירת חומרי סליים תקציר: איפה קונים? איפה זה נמצא? מחנה החצויים מ.ת. | נסיון אחרון תקציר: אני אנסה לעשות את זה פעם אחרונה, לפחות לזמן הקרוב. אני כותב את הספר הזה אחרי שנה בערך או יותר שלא הייתי פעיל באמת באתר.הקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!