התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
35939 קוראים


פרק 16 - בית בונאפרטה
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה | פורסם לפני 42 חודשים
  


פרק שש עשרה


בית בונאפרטהמרגנית הרגישה מבולבלת ... פיליפ היה אחוז בטחון ואילו היא הייתה ההפך הגמור ממנו. ´מרקס, אני נשבעת לך שאעזוב אותך לנצח, אם תפגע בפיליפ ...´ חשבה, היא תיעבה אותו. היא רצתה לעזוב אותו, אך פחדה ... כיום, היא מפחדת פחות. השהות בבית ניופריון, גרמה לה הרבה יותר לסמוך על עצמה, היא עברה דבר שמעולם לא חשבה שתעבור ... כשנאמה על מעמדן של הנשים.


***


פיליפ הרגיש נפלא, הוא רצה לבקר בביתה של מרגנית, זה כבר לא היה כל כך טוב בעיניה. יש לו יותר מידי בטחון, אמנם הוא בן אצולה ... אבל מרקס הוא בן אדם רע - כך שאם יש לו מטרה, הוא לא יוותר עליה. מרגנית נשמה עמוק. לבה פעם בחוזקה ... הם עמדו ממש בפתח ביתה הבורגני. 

 "מרגנית, הכל בסדר." פיליפ הרגיש את הלחץ אותו היא משדרת. היא השפילה את מבטה בתסכול. מרגנית רצתה לנקוש על הדלת, פיליפ הביט בה בחוסר הבנה "למה את רוצה לנקוש על דלת ביתך?" שאל. 

 "ככה זה אצלנו ... אינני יודעת אם זה קורה בבתים אחרים, אבל מרקס לא יכניס אותי, אם לא אנקוש על הדלת." הסבירה מרגנית. היא כבר הייתה רגילה לזה, אך פיליפ לא הסכים עם זה.

 "את זוכרת על מה דיברנו? את אישה עם זכויות." הזכיר לה, ממבטו נשקפה הבעה רצינית מאוד.

מרגנית הנהנה ונשמה עמוק. בכל פעם התפלאה על עצמה ... יש לה השקפת עולם כה נחרצת, אז מדוע כה קשה לה לבטא אותה? היא הייתה רגילה לשתוק, להיות בסך הכל יפה ... וזה הכל.


היא נכנסה אל ביתה, בלי לנקוש על הדלת, יחד עם פיליפ. המשרתים קיבלו את פניהם "הו, גברתי, ברוך שובך." אמר אחד המשרתים, האחרים חייכו לעברה. רב המשרתים ידע שאדון הבית, מרקס, עשה דברים כה מוזרים בימים האחרונים, כמו שהזמין לביתם את האיש המאיים הזה. (ראש המתנקשים) ורצה לספר על כך למרגנית, אך פחד מאדונו שמה ידע זאת ויעניש אותו. המשרתים אהבו את מרגנית, היא הייתה טובה אליהם ... הם הרגישו שמשהו לא כשורה.


***


פיליפ התרשם מהבית הבורגני, אף על פי שידע שהבורגנים אהבו לחקות את בני האצולה, הם קינאו בהם. הוא אחז בידה של מרגנית "פיליפ, אני לא בטוחה שזה בסדר ..." לחשה לו לפתע.

 "מדוע?" שאל כתמים. 

 "משום שאינני רוצה שמרקס יתעצבן, אתם עלולים לריב כאן ... אני לא רוצה את זה." השיבה. 

 "אל תדאגי, אני רוצה לעצבן אותו." אמר ולא הניח לידה של מרגנית שהרגישה לחוצה מתמיד.

´אני מנסה להציל אותך! פיליפ ...´ חשבה. פיליפ חייך, זה היה נדמה שהוא דווקא רצה להיכנס לוויכוחים עם בעלה. לפתע נשמעו צעדים מן המסדרון, זהו היה מרקס. האיש הנבזי והדוחה. 


 "ברוך שובך, מרגנית." אמר מרקס, אך הוא לא נראה שמח לראות אותה. מרגנית הביטה עליו, כמובן שגם היא לא שמחה לראותו. הוא עבר להביט על פיליפ "אני שמח שהגעת הנה." אמר מרקס. ´כן ... מאמינה לך.´ חשבה מרגנית בציניות. מה יקרה עכשיו? כשבית בונאפרטה הוא בעצם - 


מלכודת. 
הירשם לאתר כדי להגיב

שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

אני מנסה להחליף תמונה
נשאלה לפני 11 שעות ע"י goth girl💫 (כרגע יש תשובה אחת)

לרגל יום האהבה הקרב ובא - משחק - כל הציניות לפה אנשים
נשאלה לפני 5 ימים ע"י Взll (כרגע יש 12 תשובות)

סיפורים נוספים
היום, הוא יום יפה (13+) || חן סיפורים תקציר: הספר נכתב מנקודת מבטה של אנג´ל בת ה - 7, היא בעלת תסמונת דאון, אך עם שמחת חיים רבה. החיים שלה נראים לה כה ורודים, אף על פי שהם אפלים יותר מכפי שהם נראים לה. ספר מיוחד, פסיכולוגי וחידתי. מישקה (מבוסס על סיפור אמיתי)|| חן סיפורים תקציר: דרמה היסטורית מרגשת המתרחשת בזמן מלחמת העולם השנייה: מישה (מישקה) בת השש היא ילדה יהודיה ואילמת, יש לה כישרון מיוחד בציור, אשר יציל אותה מתאי הגזים ויגרום לה להכיר את הצד האחר של האויב הגרמני.
- פרסומת -

למות מצחוק (12+) || חן סיפורים תקציר: פנטזיה אכזרית: פשעתם? עונשכם יהיה מוות, אם ליצן הממלכה יצליח להצחיק אתכם. נלי בת ה - 16, נבחרה לתפקיד הנורא ביותר, להיות ליצנית. נשמע לכם מצחיק? זהו שלא. היא שונאת את עצמה, בגללה הוצאו להורג אלפי אנשים, כי הצליחה להצחיק אותם. דוגמה טובה ונעלי עקב (14+) || חן סיפורים תקציר: דרמה משפחתית: הספר נכתב מנקודת מבטה של אולגה, בת השש. הוריה גרושים ואמה אלכוהוליסטית ועובדת בזנות. מגיל שנתיים, אולגה מחקה את אמה בהכל, היא לא יודעת שזה לא בסדר. אביה נלחם עליה, לא יודע איזו דוגמה רעה מקבלת בתו. אמת האלים | פנאפיק על פרסי ג´קסון | מוקפא תקציר: פרסי וג´ייסון יוצאים למסע על דעת עצמם, לגלות את האמת האמיתית של האלים לאהובתי היקרה. תקציר: זהו סיפור בין נערה מתבגרת ששמה ריין לבין בחור.במהלכו היא תתמודד עם קשיים ועם חוויות נעימות ומעניינות אשר יובילו אותה ואת הקוראים לסוף מפתיע ובלתי צפוי. מוות על פני המים || גיא תקציר: 🍭 עולם נהרס תקציר: על"נ קלפי מלחמה מ.ת תקציר: זה מבוסס על סיפור שלי באינסטגרם אבל אפשר להבין בלי פנימיית ערפדים מ.ת תקציר: נאמ זה ישן אבל רציתי להחזיר מ.ת הדור הבא של נסיכות דיסני~עם אנג´ל~ תקציר: אמ....היי בלתי אפשריים |פאנפיק על פרסי ג´קסון תקציר: לונה, טרה, צ´ט, זיור וצ´ר, חצויים טובי לב, אך גם מסוכנים. במיוחד צ´ט צ´ר וטרה, להם אין מקום במחנה. תיכון המיפלצות- מ.ת.א (חדשש עוד פעםם) תקציר: ביצפר למפלצות... ספר הכוח תקציר: אסון- זה מה שקורה כשחמישה ילדים מנסים לכתוב ספר מכושף. הם נשאבים לתוך הספר ומה הם מגלים? את כל עולם האופל שלעולם לא שמעו עליו. ילדת שלום 3: ילדי מוות תקציר: המלחמה מעולם לא היתה יותר מחוכמת, ועכשיו הגיע הזמן לקרב סתם דברים תקציר: חשבתי להעלות לפה כל מיני מיני-פאנפיקים על גיבורי האולימפוס/גורלו של אפולו. כאילו, קטעים שרציתי להרחיב לפאנפיקים אבל לא היה לי מה להוסיף. מקווה שימצא חן בעיניכם! (זה לא יהפוך לספרים מדהימים, כן?) זהב קיסרי תקציר: מה קורה שהפגיון של פייפר חוזר לעבוד ומראה חזיונות מפחידים במיוחד? תשאלו את ליידי באג תקציר: תשאלו את כוכבי הסדרה ליידי באג שאלותהקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!