התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
35942 קוראים


פרק 15 - מזימתו של מרקס
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה | פורסם לפני 42 חודשים
  


פרק חמש עשרה


מזימתו של מרקסמרגנית סיפרה לפיליפ את אשר דיברה עם גברת ניופריון, אמו. היא הייתה לחוצה, אולי לא הייתה צריכה לחשוף בפניה כל כך הרבה מידע. "אמא שלי בסך הכל רוצה שיהיה לי טוב ... אל תדאגי, אסביר לה שהכל יהיה בסדר." אמר פיליפ למרגנית. היא הנהנה. 

 "פיליפ ... איני יכולה לתאר כמה נפלא היה לי לשהות בביתך, אם אמך תאפשר לנו להיפגש שוב, אני אשמח לבוא ..." אמרה מרגנית. לאחר שהות של ארבעה ימים בבית ניופריון, היה קשה למרגנית לעזוב. הם עמדו על יד דלת היציאה, לא רוצים לעזוב אחד את השנייה. 

 "היא תאפשר לנו ..." השיב פיליפ ברכות וחיבק את מרגנית ... היא נשמה עמוק, מתמסרת אל החיבוק החם והנעים של בן האצולה. הוא היה בטוח שהכל יהיה בסדר ... הוא היה אדם חיובי.


אך עד מהרה קרה דבר בלתי צפוי. אחד המשרתים נכנס בריצה אל בית האצולה כשמכתב בידו "אדון פיליפ! זה בשבילך!" קרא המשרת. בלית ברירה מרגנית ופיליפ חדלו מלהתחבק. בן האצולה לקח את המכתב מידו של המשרת, באי הבנה. "בשבילי?" מרגנית הייתה סקרנית גם היא:לפיליפ ניופריון 


הנני מזמין אותך אל ביתי הבורגני והצנוע, כאות תודה על כך שנתת לאשתי

מרגנית, לשהות בביתך. תוכל לשהות בביתי למשך כמה ימים שתרצה.


ממני, מרקס בונאפרטה. מרגנית הייתה בהלם ... "מרקס ... מה הוא חשב לעצמו?" שאלה בבלבול ... הריי זה לא ייתכן שהוא כל כך נחמד, משהו כאן נראה לה חשוד. פיליפ גם הוא היה דיי מופתע מן ההזמנה. 

 "זה מוזר ... הייתי בטוח שהוא שונא אותי." אמר פיליפ וגירד בראשו "ייתכן שהוא פשוט חזר בעצמו?" על פי דעתו של בן האצולה הצעיר, מרקס שינה את דעתו בקשר אליו. מרגנית נאנחה.

 "אני ממש לא חושבת כך, אני מציעה שתסרב להזמנה." הציעה מרגנית, לקחה מידו של פיליפ את המכתב וקרעה אותו. פיליפ הניח את ידיו על כתפיה "חכי מרגנית ... אל תהיי כה נוקשה. גם אם

מרקס כבר לא מתעב אותי כבעבר, זה לא ימנע מאיתנו להיות יחד ..." אמר למרגנית בחיוך.

 "אין זה קשור, פיליפ. אני יודעת למה מרקס מסוגל ... אם ברצונך לבקר בביתי, אשים עליו עין." אמרה מרגנית בקשיחות ´אינני מאמינה בטוב לבו של מרקס, אך אני סומכת על עצמי ... לא אתן למרקס לפגוע בפיליפ.´ חשבה מרגנית בנחישות. היא לא יכלה לעצור את פיליפ, הוא רצה לבקר בביתה ... הוא לא חשש מדבר ולא דיבר לעניין. 

 "אסתיר זאת מאימי ... אל דאגה מרגנית, אני סקרן לדעת מה מרקס מתכנן." אמר וחייך שוב. מרגנית הבינה ... פיליפ לא כל כך תמים כפי שהוא נראה, הוא לא מפחד. הוא רצה לדעת מה מרקס תכנן עבורו. "תבטיח לי שתהיה זהיר, זה לא מוצא חן בעיניי כל מה שקורה." אמרה

הבורגנית ברגש. "אהיה זהיר, אל תשכחי שאני בן אצולה ... מרקס יתחרט למשך כל חייו, אם ינסה לפגוע בי." דבריו של פיליפ גרמו למרגנית לחוש ביטחון ... מה באמת מרקס הנבזי מתכנן?
הירשם לאתר כדי להגיב

שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

אני מנסה להחליף תמונה
נשאלה לפני 11 שעות ע"י goth girl💫 (כרגע יש תשובה אחת)

לרגל יום האהבה הקרב ובא - משחק - כל הציניות לפה אנשים
נשאלה לפני 5 ימים ע"י Взll (כרגע יש 12 תשובות)

סיפורים נוספים
היום, הוא יום יפה (13+) || חן סיפורים תקציר: הספר נכתב מנקודת מבטה של אנג´ל בת ה - 7, היא בעלת תסמונת דאון, אך עם שמחת חיים רבה. החיים שלה נראים לה כה ורודים, אף על פי שהם אפלים יותר מכפי שהם נראים לה. ספר מיוחד, פסיכולוגי וחידתי. מישקה (מבוסס על סיפור אמיתי)|| חן סיפורים תקציר: דרמה היסטורית מרגשת המתרחשת בזמן מלחמת העולם השנייה: מישה (מישקה) בת השש היא ילדה יהודיה ואילמת, יש לה כישרון מיוחד בציור, אשר יציל אותה מתאי הגזים ויגרום לה להכיר את הצד האחר של האויב הגרמני.
- פרסומת -

למות מצחוק (12+) || חן סיפורים תקציר: פנטזיה אכזרית: פשעתם? עונשכם יהיה מוות, אם ליצן הממלכה יצליח להצחיק אתכם. נלי בת ה - 16, נבחרה לתפקיד הנורא ביותר, להיות ליצנית. נשמע לכם מצחיק? זהו שלא. היא שונאת את עצמה, בגללה הוצאו להורג אלפי אנשים, כי הצליחה להצחיק אותם. דוגמה טובה ונעלי עקב (14+) || חן סיפורים תקציר: דרמה משפחתית: הספר נכתב מנקודת מבטה של אולגה, בת השש. הוריה גרושים ואמה אלכוהוליסטית ועובדת בזנות. מגיל שנתיים, אולגה מחקה את אמה בהכל, היא לא יודעת שזה לא בסדר. אביה נלחם עליה, לא יודע איזו דוגמה רעה מקבלת בתו. אמת האלים | פנאפיק על פרסי ג´קסון | מוקפא תקציר: פרסי וג´ייסון יוצאים למסע על דעת עצמם, לגלות את האמת האמיתית של האלים לאהובתי היקרה. תקציר: זהו סיפור בין נערה מתבגרת ששמה ריין לבין בחור.במהלכו היא תתמודד עם קשיים ועם חוויות נעימות ומעניינות אשר יובילו אותה ואת הקוראים לסוף מפתיע ובלתי צפוי. מוות על פני המים || גיא תקציר: 🍭 עולם נהרס תקציר: על"נ קלפי מלחמה מ.ת תקציר: זה מבוסס על סיפור שלי באינסטגרם אבל אפשר להבין בלי פנימיית ערפדים מ.ת תקציר: נאמ זה ישן אבל רציתי להחזיר מ.ת הדור הבא של נסיכות דיסני~עם אנג´ל~ תקציר: אמ....היי בלתי אפשריים |פאנפיק על פרסי ג´קסון תקציר: לונה, טרה, צ´ט, זיור וצ´ר, חצויים טובי לב, אך גם מסוכנים. במיוחד צ´ט צ´ר וטרה, להם אין מקום במחנה. תיכון המיפלצות- מ.ת.א (חדשש עוד פעםם) תקציר: ביצפר למפלצות... ספר הכוח תקציר: אסון- זה מה שקורה כשחמישה ילדים מנסים לכתוב ספר מכושף. הם נשאבים לתוך הספר ומה הם מגלים? את כל עולם האופל שלעולם לא שמעו עליו. ילדת שלום 3: ילדי מוות תקציר: המלחמה מעולם לא היתה יותר מחוכמת, ועכשיו הגיע הזמן לקרב סתם דברים תקציר: חשבתי להעלות לפה כל מיני מיני-פאנפיקים על גיבורי האולימפוס/גורלו של אפולו. כאילו, קטעים שרציתי להרחיב לפאנפיקים אבל לא היה לי מה להוסיף. מקווה שימצא חן בעיניכם! (זה לא יהפוך לספרים מדהימים, כן?) זהב קיסרי תקציר: מה קורה שהפגיון של פייפר חוזר לעבוד ומראה חזיונות מפחידים במיוחד? תשאלו את ליידי באג תקציר: תשאלו את כוכבי הסדרה ליידי באג שאלותהקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!