התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
37180 קוראים


פרק 15 - מזימתו של מרקס
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה | פורסם לפני 44 חודשים
  


פרק חמש עשרה


מזימתו של מרקסמרגנית סיפרה לפיליפ את אשר דיברה עם גברת ניופריון, אמו. היא הייתה לחוצה, אולי לא הייתה צריכה לחשוף בפניה כל כך הרבה מידע. "אמא שלי בסך הכל רוצה שיהיה לי טוב ... אל תדאגי, אסביר לה שהכל יהיה בסדר." אמר פיליפ למרגנית. היא הנהנה. 

 "פיליפ ... איני יכולה לתאר כמה נפלא היה לי לשהות בביתך, אם אמך תאפשר לנו להיפגש שוב, אני אשמח לבוא ..." אמרה מרגנית. לאחר שהות של ארבעה ימים בבית ניופריון, היה קשה למרגנית לעזוב. הם עמדו על יד דלת היציאה, לא רוצים לעזוב אחד את השנייה. 

 "היא תאפשר לנו ..." השיב פיליפ ברכות וחיבק את מרגנית ... היא נשמה עמוק, מתמסרת אל החיבוק החם והנעים של בן האצולה. הוא היה בטוח שהכל יהיה בסדר ... הוא היה אדם חיובי.


אך עד מהרה קרה דבר בלתי צפוי. אחד המשרתים נכנס בריצה אל בית האצולה כשמכתב בידו "אדון פיליפ! זה בשבילך!" קרא המשרת. בלית ברירה מרגנית ופיליפ חדלו מלהתחבק. בן האצולה לקח את המכתב מידו של המשרת, באי הבנה. "בשבילי?" מרגנית הייתה סקרנית גם היא:לפיליפ ניופריון 


הנני מזמין אותך אל ביתי הבורגני והצנוע, כאות תודה על כך שנתת לאשתי

מרגנית, לשהות בביתך. תוכל לשהות בביתי למשך כמה ימים שתרצה.


ממני, מרקס בונאפרטה. מרגנית הייתה בהלם ... "מרקס ... מה הוא חשב לעצמו?" שאלה בבלבול ... הריי זה לא ייתכן שהוא כל כך נחמד, משהו כאן נראה לה חשוד. פיליפ גם הוא היה דיי מופתע מן ההזמנה. 

 "זה מוזר ... הייתי בטוח שהוא שונא אותי." אמר פיליפ וגירד בראשו "ייתכן שהוא פשוט חזר בעצמו?" על פי דעתו של בן האצולה הצעיר, מרקס שינה את דעתו בקשר אליו. מרגנית נאנחה.

 "אני ממש לא חושבת כך, אני מציעה שתסרב להזמנה." הציעה מרגנית, לקחה מידו של פיליפ את המכתב וקרעה אותו. פיליפ הניח את ידיו על כתפיה "חכי מרגנית ... אל תהיי כה נוקשה. גם אם

מרקס כבר לא מתעב אותי כבעבר, זה לא ימנע מאיתנו להיות יחד ..." אמר למרגנית בחיוך.

 "אין זה קשור, פיליפ. אני יודעת למה מרקס מסוגל ... אם ברצונך לבקר בביתי, אשים עליו עין." אמרה מרגנית בקשיחות ´אינני מאמינה בטוב לבו של מרקס, אך אני סומכת על עצמי ... לא אתן למרקס לפגוע בפיליפ.´ חשבה מרגנית בנחישות. היא לא יכלה לעצור את פיליפ, הוא רצה לבקר בביתה ... הוא לא חשש מדבר ולא דיבר לעניין. 

 "אסתיר זאת מאימי ... אל דאגה מרגנית, אני סקרן לדעת מה מרקס מתכנן." אמר וחייך שוב. מרגנית הבינה ... פיליפ לא כל כך תמים כפי שהוא נראה, הוא לא מפחד. הוא רצה לדעת מה מרקס תכנן עבורו. "תבטיח לי שתהיה זהיר, זה לא מוצא חן בעיניי כל מה שקורה." אמרה

הבורגנית ברגש. "אהיה זהיר, אל תשכחי שאני בן אצולה ... מרקס יתחרט למשך כל חייו, אם ינסה לפגוע בי." דבריו של פיליפ גרמו למרגנית לחוש ביטחון ... מה באמת מרקס הנבזי מתכנן?
הירשם לאתר כדי להגיב

שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

מי שהכיר את סירופ שוקולד תיכנסו
נשאלה לפני 23 ימים ע"י ♥יערה♥ I לא פעילה יותר I אדיוס אמיגוס (כרגע יש 7 תשובות)

האמת, חיבבתי את האתר הזה מאוד 😊
נשאלה לפני 3 ימים ע"י ✧⁩ ⁦(◍•ᴗ•◍)✧ (כרגע יש 6 תשובות)

סיפורים נוספים
תהיי יפה ותשתקי || חן סיפורים תקציר: מרגנית בת ה - 25, היא בת המעמד הבורגני. (שנת 1769, המאה ה - 18) היא צייתנית לבעלה ואמא נפלאה לשני ילדיה. אבל ... היא רוצה שינוי. היא מרגישה כמו בובה על חוט וזה ממש לא מוצא חן בעיניה. ספר פמיניסטי והיסטורי, על העלייה במעמד הנשי שבאותה התקופה. דוגמה טובה ונעלי עקב (14+) || חן סיפורים תקציר: דרמה משפחתית: הספר נכתב מנקודת מבטה של אולגה, בת השש. הוריה גרושים ואמה אלכוהוליסטית ועובדת בזנות. מגיל שנתיים, אולגה מחקה את אמה בהכל, היא לא יודעת שזה לא בסדר. אביה נלחם עליה, לא יודע איזו דוגמה רעה מקבלת בתו.
- פרסומת -

למות מצחוק (12+) || חן סיפורים תקציר: פנטזיה אכזרית: פשעתם? עונשכם יהיה מוות, אם ליצן הממלכה יצליח להצחיק אתכם. נלי בת ה - 16, נבחרה לתפקיד הנורא ביותר, להיות ליצנית. נשמע לכם מצחיק? זהו שלא. היא שונאת את עצמה, בגללה הוצאו להורג אלפי אנשים, כי הצליחה להצחיק אותם. הצד האפל של סרטי הילדים תקציר: רוצים לדעת מה עומד מאחורי הסרטים האהובים, עליהם גדלנו? בואו וגלו את נסתרות עולם סרטי הילדים. אזהרה: הספר מכיל ספויילרים ותיאוריות מטרידות, הן עלולות להרוס לך את הילדות! מושחתים תקציר: . הרגעים האלה תקציר: אתם מכירים את זה שאתם מרגישים אכזבה, שימחה או עצב אבל אף אחד לא מבין אתכם? שאפילו שהדברים לא כל כך נוראים אתם צריכים חיבוק? אתם מוזמנים גם אתם לכתוב על זה כאן ולחלוק. ניסוי הפנימייה- מ.ת. תקציר: תם ילדים בגילאי 15-17, לכולכם יש בעיות. הבעיות האלה יכולות להיות טראומות, הן יכולות להיות עבר רע, הן יכולות להיות חיי פשע או מה שלא תרצו, ובנוסף לכול אחד מכם יש כוח. לא משהוא חזק מדי או מועיל מידי. הפנימייה שאתם נמצאים בה נותנת לכם מקום בו אתם מקבלים הזדמ חיות מחמד| מ.ת תקציר: בספר אני תקציר: הספר מספר על ילדה ושמה ליאור היא עוברת הרבה חוויות אהבות ואכזבות כל זאת ועוד יסופר בספר❤ ילדי רחוב מ.ת תקציר: כנסו אהבה איטלקית|פאנפיק על ברטאו|תוצאה של הטימטום שלי תקציר: תוצאה של הטמטום שלי! משפחת שומו עונה 4 תקציר: שנה חלפה מאז שמשפחת שומו הרגה את ציפי ומירגן, עכשיו תשכחו מכל מה ידעתם על הסדרה כי עונה 4 הולכת להיות טרוף תאומות מרוחקות תקציר: היוש! קוראים לי יוני יש לי אחות תאומה בשם יולי וזה קצת מסובך יולי מקובלת רצח ואני אני סתם אני ויולי בקשר טוב אחיות טובות אד לא מזמן שהגענו לכיתה ו מ.ת מחנה קיץ לשירה|😍😍😍 תקציר: שלוש מנוים ומתחילים משחק המעלית תקציר: המ.ת הוא על ילדים ששיחקו את משחק המעלית. משחק המעלית הוא הוא משחק שמשחקים בו בבניין בין 10 קומות שבו צריך ללחוץ על הכפתורים של המעלית סדר מסויים באיזהשהו שלב במשחק נכנסת למעלית נערה מהגיהנום אסור לדבר איתה כי אם כן אס היא תמשוך אותך למימד אחר במ.ת שיחקתם התחלה חדשה תקציר: ליאור ורוני הם אחים, אחרי תאונה מצערת הם מוצאים את עצמם בבית החולים חסרי כל זיכרון מה קרה להם? ומי זאת לעזעזל משפחת אבני?...האם ליאור ורוני יצליחו להתחיל מחדש? והאם זיכרונותיהם בכלל ישובו מתישהו או שאבדו לנצח ספר הטמטום הגדול.~;~אל תיכנסו,זה מדבק. תקציר: ומדבר.חהחהחהחה תיאוריות מקוריות על סדרות וסרטים תקציר: תיאוריות מקוריות שלי על סדרות וסרטים שראיתי.הקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!