התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
35934 קוראים


פרק 11 - תהיי יפה ואל תשתקי
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה | פורסם לפני 42 חודשים
  


פרק אחת עשרה


תהיי יפה ואל תשתקילמחרת בבוקר, מרגנית התרגשה. היום, תלך לביתו של פיליפ האציל ... זה סקרן אותה. מרקס היה עצבני, כל הבוקר הוציא את תסכוליו על המשרתים. מרגנית התלבשה יפה לכבוד הביקור בבית האצולה ´ניופריון´ , היא לבשה את אחת משמלותיה היקרות. מרקס ´רתח´ מזעם כשראה את אופן לבושה של מרגנית. "מה זה עשית? את לא אמורה להתלבש כה יפה לכבודו." אמר לה מרקס.

 "זה פשוט ש ... זה עדיין בית אצולה. הנך רוצה שאעשה בושות?" שאלה מרגנית בחיוך (שקרי).

 "תעשי כרצונך ... חזרי במהרה." אמר מרקס ודחף את מרגנית אל עבר החצר, טורק את הדלת בחוזקה. מרגנית נאנחה ´רפה שכל ...´ חשבה על בעלה מרגנית. בחוץ, חיכתה לה כרכרה מפוארת.


 "את מרגנית בונפרטה?" שאל האיש הקטן בכרכרה, הוא היה משופם ונמוך קומה. הסוסים היו צחורים ויפים, אף הם הם היו לבושים כיאה לבני האצולה. 

 "כן ..." השיבה מרגנית. היא הייתה בטוחה שזו הכרכרה שאמורה לקחת אותה אל בית ´ניופריון´. 

 "כנסי." אמר האיש. מרגנית צעדה בזהירות לעבר הכרכרה ועלתה עליה. 


***


בהגיעם אל בית האצולה, ליווה אותה איש נמוך קומה אל הדלת הראשית. מרגנית הייתה בהלם ... רק כעת, באור יום, יכלה להבחין כמה החצר הענקית של בית ´ניופריון´ היא יפהפייה ומרהיבה; מפלים, הכל ירוק ... פרחים צבעוניים. היה ריח כה מתוק באוויר ... זה היה מאוד קסום.


לאחר שנכנסה אל בית האצולה, היא הבחינה בפיליפ, הוא ישב על כיסא גבוה מהודר בבד אדום ממשי (באותה התקופה, משי היה אך ורק אצל האצילים). "הנה את, מרגנית ... חיכיתי לך." אמר הבחור וירד מן הכיסא. הוא התקרב לעברה, מרגנית הרגישה נבוכה. 

 "אל תתביישי. היום את תרגישי אחרת. קודם כל, הבא ונאכל משהו." אמר פיליפ בחיוך ... מרגנית לא יכלה שלא לחייך אליו. על השולחן הגדול, הונחו המון מטעמים. מרגנית ישבה מול פיליפ.

 "תאכלי." אמר לה והניח על צלחתה תבשיל כלשהו. "הקשיבי לי. אני כה מתרגש לארח אותך כאן בביתי. היום, את לא תשתקי. את תדברי. את תישארי יפה, אך אין כל צורך בכך שתהיי בשקט. תביעי את דעתך ודברי איתי." אמר פיליפ ולגם מן היין. 

 "תראה ... אני לא רגילה לזה. אתה יודע שאני בעצם כמו בובה, למרות שאני לא חושבת שזה בסדר. יהיה לי מאוד קשה להביע את דעתי בפני גבר." השיבה מרגנית. פיליפ מזג יין אדום גם בשביל מרגנית. "אני מבין. את מפחדת מבעלך האכזרי. אני אגן עלייך ... היום, בני האצולה יעשו כרצונם. אני מקורב למלך צרפת, לואי החמש עשרה. אף אחד מן המעמד הבורגני לא יכול לשלוט עליי." הסביר פיליפ למרגנית. "אני בדיוק כמוך, מבינה? את לא צריכה להיות עם מרקס." הוסיף.


מרגנית כל כך שמחה מדבריו ... היא לגמה מן היין, אך התביישה לאכול מן המזון. "תודה רבה פיליפ. יש לי שני ילדים ... אף אחד מהם לא באמת קשור אל אביהם." אמרה מרגנית ונאנחה בעצב. "אין פלא ... כשנהיה יחד, אהיה אבא למופת." הבטיח פיליפ וקרץ לה. מרגנית רצתה להאמין שהוא דובר אמת, אך היא ידעה כמה תככנים בני האצולה, למרות שחיבבה מאוד את פיליפ. "זה לא פשוט ..." אמרה מרגנית "אנחנו אמנם מן המעמד הבורגני, אך מרקס מסוגל להרבה יותר." היא דאגה לו ... מרקס הוא אכזרי ולא יהסס לפגוע. אך בתגובה, פיליפ רק גיחך.

 "מה? אני חושב שעוד לא הבנת מי אני. את לא בובה, את אישה. מייחסים אותנו למטורפים, אבל האמת היא שאנו היחידים שאמיתיים. תקשיבי לי והכל יהיה בסדר." אמר הבחור הצעיר וחייך.


***


מרקס החליט שהוא ממש לא רוצה לשבת בשקט בזמן שמישהו ´חוטף´ לו את אשתו. אף על פי שפיליפ היה מן האצולה, היו לו תכסיסים משלו. ´אני אשכור רוצחים שכירים, אני אהרוג אותו ... ולא אכפת לי כמה זמן אשב בצינוק. מצידי לשארית חיי. אך את פיליפ, אני רוצה מת!´ 
הירשם לאתר כדי להגיב

7 תגובות
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה
תודה רבה על התיקון
עודכן לפני 953 ימים
#צמחוניתבלב
את כתבת: בהגיעם אל בית האצולה, ליווה אותה אותו איש נמוך קומה אל הדלת הראשית. תימחקי את המילה אותו
עודכן לפני 953 ימים
Ashe|Kagamine|Luri
אבל זה מעביר מסרים שליליים, תשני תמונה בבקשה...
עודכן לפני 1173 ימים
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה
ככה זה היה פעם, לא היה צער בעלי חיים. בעיקר בתקופה הויקטוריינית שם מתרחש הסיפור. בני אצולה והבורגנים השתמשו בשטחים מעור חיות
עודכן לפני 1173 ימים
Ashe|Kagamine|Luri
זה לא קשור! איפה צער בעלי חיים פה??? היית רוצה שיעשו את זה גם לך?
עודכן לפני 1173 ימים
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה
בגלל שאלו הבורגנים.
עודכן לפני 1173 ימים
Ashe|Kagamine|Luri
אני עצובה למה שטיח משועל/זאב/מה שזה לא יהיה?
עודכן לפני 1173 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

אני מנסה להחליף תמונה
נשאלה לפני 10 שעות ע"י goth girl💫 (כרגע יש תשובה אחת)

לרגל יום האהבה הקרב ובא - משחק - כל הציניות לפה אנשים
נשאלה לפני 5 ימים ע"י Взll (כרגע יש 12 תשובות)

סיפורים נוספים
היום, הוא יום יפה (13+) || חן סיפורים תקציר: הספר נכתב מנקודת מבטה של אנג´ל בת ה - 7, היא בעלת תסמונת דאון, אך עם שמחת חיים רבה. החיים שלה נראים לה כה ורודים, אף על פי שהם אפלים יותר מכפי שהם נראים לה. ספר מיוחד, פסיכולוגי וחידתי. מישקה (מבוסס על סיפור אמיתי)|| חן סיפורים תקציר: דרמה היסטורית מרגשת המתרחשת בזמן מלחמת העולם השנייה: מישה (מישקה) בת השש היא ילדה יהודיה ואילמת, יש לה כישרון מיוחד בציור, אשר יציל אותה מתאי הגזים ויגרום לה להכיר את הצד האחר של האויב הגרמני.
- פרסומת -

למות מצחוק (12+) || חן סיפורים תקציר: פנטזיה אכזרית: פשעתם? עונשכם יהיה מוות, אם ליצן הממלכה יצליח להצחיק אתכם. נלי בת ה - 16, נבחרה לתפקיד הנורא ביותר, להיות ליצנית. נשמע לכם מצחיק? זהו שלא. היא שונאת את עצמה, בגללה הוצאו להורג אלפי אנשים, כי הצליחה להצחיק אותם. דוגמה טובה ונעלי עקב (14+) || חן סיפורים תקציר: דרמה משפחתית: הספר נכתב מנקודת מבטה של אולגה, בת השש. הוריה גרושים ואמה אלכוהוליסטית ועובדת בזנות. מגיל שנתיים, אולגה מחקה את אמה בהכל, היא לא יודעת שזה לא בסדר. אביה נלחם עליה, לא יודע איזו דוגמה רעה מקבלת בתו. אמת האלים | פנאפיק על פרסי ג´קסון | מוקפא תקציר: פרסי וג´ייסון יוצאים למסע על דעת עצמם, לגלות את האמת האמיתית של האלים לאהובתי היקרה. תקציר: זהו סיפור בין נערה מתבגרת ששמה ריין לבין בחור.במהלכו היא תתמודד עם קשיים ועם חוויות נעימות ומעניינות אשר יובילו אותה ואת הקוראים לסוף מפתיע ובלתי צפוי. מוות על פני המים || גיא תקציר: 🍭 עולם נהרס תקציר: על"נ קלפי מלחמה מ.ת תקציר: זה מבוסס על סיפור שלי באינסטגרם אבל אפשר להבין בלי פנימיית ערפדים מ.ת תקציר: נאמ זה ישן אבל רציתי להחזיר מ.ת הדור הבא של נסיכות דיסני~עם אנג´ל~ תקציר: אמ....היי בלתי אפשריים |פאנפיק על פרסי ג´קסון תקציר: לונה, טרה, צ´ט, זיור וצ´ר, חצויים טובי לב, אך גם מסוכנים. במיוחד צ´ט צ´ר וטרה, להם אין מקום במחנה. תיכון המיפלצות- מ.ת.א (חדשש עוד פעםם) תקציר: ביצפר למפלצות... ספר הכוח תקציר: אסון- זה מה שקורה כשחמישה ילדים מנסים לכתוב ספר מכושף. הם נשאבים לתוך הספר ומה הם מגלים? את כל עולם האופל שלעולם לא שמעו עליו. ילדת שלום 3: ילדי מוות תקציר: המלחמה מעולם לא היתה יותר מחוכמת, ועכשיו הגיע הזמן לקרב סתם דברים תקציר: חשבתי להעלות לפה כל מיני מיני-פאנפיקים על גיבורי האולימפוס/גורלו של אפולו. כאילו, קטעים שרציתי להרחיב לפאנפיקים אבל לא היה לי מה להוסיף. מקווה שימצא חן בעיניכם! (זה לא יהפוך לספרים מדהימים, כן?) זהב קיסרי תקציר: מה קורה שהפגיון של פייפר חוזר לעבוד ומראה חזיונות מפחידים במיוחד? תשאלו את ליידי באג תקציר: תשאלו את כוכבי הסדרה ליידי באג שאלותהקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!