התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
32401 קוראים


פרק 11 - תהיי יפה ואל תשתקי
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה | פורסם לפני 35 חודשים
  


פרק אחת עשרה


תהיי יפה ואל תשתקילמחרת בבוקר, מרגנית התרגשה. היום, תלך לביתו של פיליפ האציל ... זה סקרן אותה. מרקס היה עצבני, כל הבוקר הוציא את תסכוליו על המשרתים. מרגנית התלבשה יפה לכבוד הביקור בבית האצולה ´ניופריון´ , היא לבשה את אחת משמלותיה היקרות. מרקס ´רתח´ מזעם כשראה את אופן לבושה של מרגנית. "מה זה עשית? את לא אמורה להתלבש כה יפה לכבודו." אמר לה מרקס.

 "זה פשוט ש ... זה עדיין בית אצולה. הנך רוצה שאעשה בושות?" שאלה מרגנית בחיוך (שקרי).

 "תעשי כרצונך ... חזרי במהרה." אמר מרקס ודחף את מרגנית אל עבר החצר, טורק את הדלת בחוזקה. מרגנית נאנחה ´רפה שכל ...´ חשבה על בעלה מרגנית. בחוץ, חיכתה לה כרכרה מפוארת.


 "את מרגנית בונפרטה?" שאל האיש הקטן בכרכרה, הוא היה משופם ונמוך קומה. הסוסים היו צחורים ויפים, אף הם הם היו לבושים כיאה לבני האצולה. 

 "כן ..." השיבה מרגנית. היא הייתה בטוחה שזו הכרכרה שאמורה לקחת אותה אל בית ´ניופריון´. 

 "כנסי." אמר האיש. מרגנית צעדה בזהירות לעבר הכרכרה ועלתה עליה. 


***


בהגיעם אל בית האצולה, ליווה אותה איש נמוך קומה אל הדלת הראשית. מרגנית הייתה בהלם ... רק כעת, באור יום, יכלה להבחין כמה החצר הענקית של בית ´ניופריון´ היא יפהפייה ומרהיבה; מפלים, הכל ירוק ... פרחים צבעוניים. היה ריח כה מתוק באוויר ... זה היה מאוד קסום.


לאחר שנכנסה אל בית האצולה, היא הבחינה בפיליפ, הוא ישב על כיסא גבוה מהודר בבד אדום ממשי (באותה התקופה, משי היה אך ורק אצל האצילים). "הנה את, מרגנית ... חיכיתי לך." אמר הבחור וירד מן הכיסא. הוא התקרב לעברה, מרגנית הרגישה נבוכה. 

 "אל תתביישי. היום את תרגישי אחרת. קודם כל, הבא ונאכל משהו." אמר פיליפ בחיוך ... מרגנית לא יכלה שלא לחייך אליו. על השולחן הגדול, הונחו המון מטעמים. מרגנית ישבה מול פיליפ.

 "תאכלי." אמר לה והניח על צלחתה תבשיל כלשהו. "הקשיבי לי. אני כה מתרגש לארח אותך כאן בביתי. היום, את לא תשתקי. את תדברי. את תישארי יפה, אך אין כל צורך בכך שתהיי בשקט. תביעי את דעתך ודברי איתי." אמר פיליפ ולגם מן היין. 

 "תראה ... אני לא רגילה לזה. אתה יודע שאני בעצם כמו בובה, למרות שאני לא חושבת שזה בסדר. יהיה לי מאוד קשה להביע את דעתי בפני גבר." השיבה מרגנית. פיליפ מזג יין אדום גם בשביל מרגנית. "אני מבין. את מפחדת מבעלך האכזרי. אני אגן עלייך ... היום, בני האצולה יעשו כרצונם. אני מקורב למלך צרפת, לואי החמש עשרה. אף אחד מן המעמד הבורגני לא יכול לשלוט עליי." הסביר פיליפ למרגנית. "אני בדיוק כמוך, מבינה? את לא צריכה להיות עם מרקס." הוסיף.


מרגנית כל כך שמחה מדבריו ... היא לגמה מן היין, אך התביישה לאכול מן המזון. "תודה רבה פיליפ. יש לי שני ילדים ... אף אחד מהם לא באמת קשור אל אביהם." אמרה מרגנית ונאנחה בעצב. "אין פלא ... כשנהיה יחד, אהיה אבא למופת." הבטיח פיליפ וקרץ לה. מרגנית רצתה להאמין שהוא דובר אמת, אך היא ידעה כמה תככנים בני האצולה, למרות שחיבבה מאוד את פיליפ. "זה לא פשוט ..." אמרה מרגנית "אנחנו אמנם מן המעמד הבורגני, אך מרקס מסוגל להרבה יותר." היא דאגה לו ... מרקס הוא אכזרי ולא יהסס לפגוע. אך בתגובה, פיליפ רק גיחך.

 "מה? אני חושב שעוד לא הבנת מי אני. את לא בובה, את אישה. מייחסים אותנו למטורפים, אבל האמת היא שאנו היחידים שאמיתיים. תקשיבי לי והכל יהיה בסדר." אמר הבחור הצעיר וחייך.


***


מרקס החליט שהוא ממש לא רוצה לשבת בשקט בזמן שמישהו ´חוטף´ לו את אשתו. אף על פי שפיליפ היה מן האצולה, היו לו תכסיסים משלו. ´אני אשכור רוצחים שכירים, אני אהרוג אותו ... ולא אכפת לי כמה זמן אשב בצינוק. מצידי לשארית חיי. אך את פיליפ, אני רוצה מת!´ 
הירשם לאתר כדי להגיב

7 תגובות
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה
תודה רבה על התיקון
עודכן לפני 743 ימים
#צמחוניתבלב
את כתבת: בהגיעם אל בית האצולה, ליווה אותה אותו איש נמוך קומה אל הדלת הראשית. תימחקי את המילה אותו
עודכן לפני 743 ימים
Ashe|Kagamine|Luri
אבל זה מעביר מסרים שליליים, תשני תמונה בבקשה...
עודכן לפני 963 ימים
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה
ככה זה היה פעם, לא היה צער בעלי חיים. בעיקר בתקופה הויקטוריינית שם מתרחש הסיפור. בני אצולה והבורגנים השתמשו בשטחים מעור חיות
עודכן לפני 963 ימים
Ashe|Kagamine|Luri
זה לא קשור! איפה צער בעלי חיים פה??? היית רוצה שיעשו את זה גם לך?
עודכן לפני 963 ימים
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה
בגלל שאלו הבורגנים.
עודכן לפני 963 ימים
Ashe|Kagamine|Luri
אני עצובה למה שטיח משועל/זאב/מה שזה לא יהיה?
עודכן לפני 963 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

היי יורי... אני מצטערת...
נשאלה לפני 2 שעות ע"י נאטסוקי! (כרגע יש 9 תשובות)

מי הדוקי הכי טובה?
נשאלה לפני שעה ע"י נאטסוקי! (כרגע יש 13 תשובות)

סיפורים נוספים
רק היא מבינה (סיפור אמיתי) || חן סיפורים תקציר: עידו בן ה - 16, הוא ילד שמן, לא מקובל ונושא ללעג בקרב בני כיתתו. הוא רצה להתאבד כבר מספר פעמים, הוא מאובחן כסובל מבעיות נפשיות ... החיים של עידו הם רעים ולא פשוטים, עד שמשפחתו מאמצת אל ליבה ילדה בת חמש מיוחדת במינה, אוטיסטית. הצד האפל של סרטי הילדים תקציר: רוצים לדעת מה עומד מאחורי הסרטים האהובים, עליהם גדלנו? בואו וגלו את נסתרות עולם סרטי הילדים. אזהרה: הספר מכיל ספויילרים ותיאוריות מטרידות, הן עלולות להרוס לך את הילדות!
- פרסומת -

ילדי עליית הגג (15+) || חן סיפורים תקציר: ספר דרמה קשה הנכתב מנקודת מבטו של מני, ילד בן 8 ועל הדברים הנוראים שעבר יחד עם אחיו הקטנים. הוריו מתעללים בשלושה וכולאים אותם בעליית הגג. הספר פסיכולוגי וקשה לקריאה. ילדה של אבאל´ה (15+) || חן סיפורים תקציר: סיפור קשה לקריאה וקורע לב על ילדה בת 8 בשם שרית, אשר נולדה אוטיסטית. אמה מתה בלידתה ומאז אביה הנורא עושה ממנה צחוק, משפיל אותה ומתעלל בה לעיני חבריו הנרקומנים. הספר מבוסס על אחד משיריה של דליה רביקוביץ´, הנקרא ´כף יד רשעה´. מ.ת. בלי עלילה תקציר: בלי עלילה D: סימני הגורל | מ.ת.א תקציר: בפנים. מלחמה מ.ת.א||עם סקיי *^* תקציר: בפנים כי.. ככה? (לא נותן לי לשים כריכה *בכי*) The Fifth Wave| מ.ת תקציר: מבוסס על הגל החמישי. הסבר מפורט בפנים. בואו להירשם! D: ז´אנר: הרפתקאות, מדע בדיוני, נוער, מתח שני צדדים מ.ת.א משותף עם שחר תקציר: בפנים ציידות ארטמיס מ.ת.א עם ארטמיס תקציר: הכל בפנים ספר החתונה של נאטצ´וקי ויורי (מוניקה לא מוזמנת) תקציר: סאיורי מביאה קישוטים שניתן לתלות, החתונה תקרה כאן מתי שיהיו יותר מ11 מחוברים הנוקמים החדשים מ.ת/ התחלה מחדש תקציר: מתחשק לי להחזיר את המ.ת הזה פנימיית טוקורו || מ.ת.א עם לינה תקציר: חיח Angelsֻֻ| מ.ת.א תקציר: אז... לקחתי רעיון מבמ.ת.א של חברה מאוד טובה שלי {יערה}, התקציר בפנים תחרות ציור!! ~הארלי קווין~ :> תקציר: -_- חיות מחמד| מ.ת תקציר: בספר BOOK COVERS תקציר: תמונות להשראה לספרים,משחקים,מ.תים,ועוד העורב ב - RWBY תקציר: הרפתקאותיו של רייבן, נער חסר מזל שנהרג בטעות עהקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | עיר הציורים | עיר הלימודים | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!