התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
37172 קוראים


פרק 11 - תהיי יפה ואל תשתקי
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה | פורסם לפני 44 חודשים
  


פרק אחת עשרה


תהיי יפה ואל תשתקילמחרת בבוקר, מרגנית התרגשה. היום, תלך לביתו של פיליפ האציל ... זה סקרן אותה. מרקס היה עצבני, כל הבוקר הוציא את תסכוליו על המשרתים. מרגנית התלבשה יפה לכבוד הביקור בבית האצולה ´ניופריון´ , היא לבשה את אחת משמלותיה היקרות. מרקס ´רתח´ מזעם כשראה את אופן לבושה של מרגנית. "מה זה עשית? את לא אמורה להתלבש כה יפה לכבודו." אמר לה מרקס.

 "זה פשוט ש ... זה עדיין בית אצולה. הנך רוצה שאעשה בושות?" שאלה מרגנית בחיוך (שקרי).

 "תעשי כרצונך ... חזרי במהרה." אמר מרקס ודחף את מרגנית אל עבר החצר, טורק את הדלת בחוזקה. מרגנית נאנחה ´רפה שכל ...´ חשבה על בעלה מרגנית. בחוץ, חיכתה לה כרכרה מפוארת.


 "את מרגנית בונפרטה?" שאל האיש הקטן בכרכרה, הוא היה משופם ונמוך קומה. הסוסים היו צחורים ויפים, אף הם הם היו לבושים כיאה לבני האצולה. 

 "כן ..." השיבה מרגנית. היא הייתה בטוחה שזו הכרכרה שאמורה לקחת אותה אל בית ´ניופריון´. 

 "כנסי." אמר האיש. מרגנית צעדה בזהירות לעבר הכרכרה ועלתה עליה. 


***


בהגיעם אל בית האצולה, ליווה אותה איש נמוך קומה אל הדלת הראשית. מרגנית הייתה בהלם ... רק כעת, באור יום, יכלה להבחין כמה החצר הענקית של בית ´ניופריון´ היא יפהפייה ומרהיבה; מפלים, הכל ירוק ... פרחים צבעוניים. היה ריח כה מתוק באוויר ... זה היה מאוד קסום.


לאחר שנכנסה אל בית האצולה, היא הבחינה בפיליפ, הוא ישב על כיסא גבוה מהודר בבד אדום ממשי (באותה התקופה, משי היה אך ורק אצל האצילים). "הנה את, מרגנית ... חיכיתי לך." אמר הבחור וירד מן הכיסא. הוא התקרב לעברה, מרגנית הרגישה נבוכה. 

 "אל תתביישי. היום את תרגישי אחרת. קודם כל, הבא ונאכל משהו." אמר פיליפ בחיוך ... מרגנית לא יכלה שלא לחייך אליו. על השולחן הגדול, הונחו המון מטעמים. מרגנית ישבה מול פיליפ.

 "תאכלי." אמר לה והניח על צלחתה תבשיל כלשהו. "הקשיבי לי. אני כה מתרגש לארח אותך כאן בביתי. היום, את לא תשתקי. את תדברי. את תישארי יפה, אך אין כל צורך בכך שתהיי בשקט. תביעי את דעתך ודברי איתי." אמר פיליפ ולגם מן היין. 

 "תראה ... אני לא רגילה לזה. אתה יודע שאני בעצם כמו בובה, למרות שאני לא חושבת שזה בסדר. יהיה לי מאוד קשה להביע את דעתי בפני גבר." השיבה מרגנית. פיליפ מזג יין אדום גם בשביל מרגנית. "אני מבין. את מפחדת מבעלך האכזרי. אני אגן עלייך ... היום, בני האצולה יעשו כרצונם. אני מקורב למלך צרפת, לואי החמש עשרה. אף אחד מן המעמד הבורגני לא יכול לשלוט עליי." הסביר פיליפ למרגנית. "אני בדיוק כמוך, מבינה? את לא צריכה להיות עם מרקס." הוסיף.


מרגנית כל כך שמחה מדבריו ... היא לגמה מן היין, אך התביישה לאכול מן המזון. "תודה רבה פיליפ. יש לי שני ילדים ... אף אחד מהם לא באמת קשור אל אביהם." אמרה מרגנית ונאנחה בעצב. "אין פלא ... כשנהיה יחד, אהיה אבא למופת." הבטיח פיליפ וקרץ לה. מרגנית רצתה להאמין שהוא דובר אמת, אך היא ידעה כמה תככנים בני האצולה, למרות שחיבבה מאוד את פיליפ. "זה לא פשוט ..." אמרה מרגנית "אנחנו אמנם מן המעמד הבורגני, אך מרקס מסוגל להרבה יותר." היא דאגה לו ... מרקס הוא אכזרי ולא יהסס לפגוע. אך בתגובה, פיליפ רק גיחך.

 "מה? אני חושב שעוד לא הבנת מי אני. את לא בובה, את אישה. מייחסים אותנו למטורפים, אבל האמת היא שאנו היחידים שאמיתיים. תקשיבי לי והכל יהיה בסדר." אמר הבחור הצעיר וחייך.


***


מרקס החליט שהוא ממש לא רוצה לשבת בשקט בזמן שמישהו ´חוטף´ לו את אשתו. אף על פי שפיליפ היה מן האצולה, היו לו תכסיסים משלו. ´אני אשכור רוצחים שכירים, אני אהרוג אותו ... ולא אכפת לי כמה זמן אשב בצינוק. מצידי לשארית חיי. אך את פיליפ, אני רוצה מת!´ 
הירשם לאתר כדי להגיב

7 תגובות
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה
תודה רבה על התיקון
עודכן לפני 1021 ימים
#צמחוניתבלב
את כתבת: בהגיעם אל בית האצולה, ליווה אותה אותו איש נמוך קומה אל הדלת הראשית. תימחקי את המילה אותו
עודכן לפני 1021 ימים
Ashe|Kagamine|Luri
אבל זה מעביר מסרים שליליים, תשני תמונה בבקשה...
עודכן לפני 1241 ימים
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה
ככה זה היה פעם, לא היה צער בעלי חיים. בעיקר בתקופה הויקטוריינית שם מתרחש הסיפור. בני אצולה והבורגנים השתמשו בשטחים מעור חיות
עודכן לפני 1241 ימים
Ashe|Kagamine|Luri
זה לא קשור! איפה צער בעלי חיים פה??? היית רוצה שיעשו את זה גם לך?
עודכן לפני 1241 ימים
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה
בגלל שאלו הבורגנים.
עודכן לפני 1241 ימים
Ashe|Kagamine|Luri
אני עצובה למה שטיח משועל/זאב/מה שזה לא יהיה?
עודכן לפני 1241 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

מי שהכיר את סירופ שוקולד תיכנסו
נשאלה לפני 23 ימים ע"י ♥יערה♥ I לא פעילה יותר I אדיוס אמיגוס (כרגע יש 7 תשובות)

האמת, חיבבתי את האתר הזה מאוד 😊
נשאלה לפני 3 ימים ע"י ✧⁩ ⁦(◍•ᴗ•◍)✧ (כרגע יש 6 תשובות)

סיפורים נוספים
תהיי יפה ותשתקי || חן סיפורים תקציר: מרגנית בת ה - 25, היא בת המעמד הבורגני. (שנת 1769, המאה ה - 18) היא צייתנית לבעלה ואמא נפלאה לשני ילדיה. אבל ... היא רוצה שינוי. היא מרגישה כמו בובה על חוט וזה ממש לא מוצא חן בעיניה. ספר פמיניסטי והיסטורי, על העלייה במעמד הנשי שבאותה התקופה. דוגמה טובה ונעלי עקב (14+) || חן סיפורים תקציר: דרמה משפחתית: הספר נכתב מנקודת מבטה של אולגה, בת השש. הוריה גרושים ואמה אלכוהוליסטית ועובדת בזנות. מגיל שנתיים, אולגה מחקה את אמה בהכל, היא לא יודעת שזה לא בסדר. אביה נלחם עליה, לא יודע איזו דוגמה רעה מקבלת בתו.
- פרסומת -

למות מצחוק (12+) || חן סיפורים תקציר: פנטזיה אכזרית: פשעתם? עונשכם יהיה מוות, אם ליצן הממלכה יצליח להצחיק אתכם. נלי בת ה - 16, נבחרה לתפקיד הנורא ביותר, להיות ליצנית. נשמע לכם מצחיק? זהו שלא. היא שונאת את עצמה, בגללה הוצאו להורג אלפי אנשים, כי הצליחה להצחיק אותם. הצד האפל של סרטי הילדים תקציר: רוצים לדעת מה עומד מאחורי הסרטים האהובים, עליהם גדלנו? בואו וגלו את נסתרות עולם סרטי הילדים. אזהרה: הספר מכיל ספויילרים ותיאוריות מטרידות, הן עלולות להרוס לך את הילדות! מושחתים תקציר: . הרגעים האלה תקציר: אתם מכירים את זה שאתם מרגישים אכזבה, שימחה או עצב אבל אף אחד לא מבין אתכם? שאפילו שהדברים לא כל כך נוראים אתם צריכים חיבוק? אתם מוזמנים גם אתם לכתוב על זה כאן ולחלוק. ניסוי הפנימייה- מ.ת. תקציר: תם ילדים בגילאי 15-17, לכולכם יש בעיות. הבעיות האלה יכולות להיות טראומות, הן יכולות להיות עבר רע, הן יכולות להיות חיי פשע או מה שלא תרצו, ובנוסף לכול אחד מכם יש כוח. לא משהוא חזק מדי או מועיל מידי. הפנימייה שאתם נמצאים בה נותנת לכם מקום בו אתם מקבלים הזדמ חיות מחמד| מ.ת תקציר: בספר אני תקציר: הספר מספר על ילדה ושמה ליאור היא עוברת הרבה חוויות אהבות ואכזבות כל זאת ועוד יסופר בספר❤ ילדי רחוב מ.ת תקציר: כנסו אהבה איטלקית|פאנפיק על ברטאו|תוצאה של הטימטום שלי תקציר: תוצאה של הטמטום שלי! משפחת שומו עונה 4 תקציר: שנה חלפה מאז שמשפחת שומו הרגה את ציפי ומירגן, עכשיו תשכחו מכל מה ידעתם על הסדרה כי עונה 4 הולכת להיות טרוף תאומות מרוחקות תקציר: היוש! קוראים לי יוני יש לי אחות תאומה בשם יולי וזה קצת מסובך יולי מקובלת רצח ואני אני סתם אני ויולי בקשר טוב אחיות טובות אד לא מזמן שהגענו לכיתה ו מ.ת מחנה קיץ לשירה|😍😍😍 תקציר: שלוש מנוים ומתחילים משחק המעלית תקציר: המ.ת הוא על ילדים ששיחקו את משחק המעלית. משחק המעלית הוא הוא משחק שמשחקים בו בבניין בין 10 קומות שבו צריך ללחוץ על הכפתורים של המעלית סדר מסויים באיזהשהו שלב במשחק נכנסת למעלית נערה מהגיהנום אסור לדבר איתה כי אם כן אס היא תמשוך אותך למימד אחר במ.ת שיחקתם התחלה חדשה תקציר: ליאור ורוני הם אחים, אחרי תאונה מצערת הם מוצאים את עצמם בבית החולים חסרי כל זיכרון מה קרה להם? ומי זאת לעזעזל משפחת אבני?...האם ליאור ורוני יצליחו להתחיל מחדש? והאם זיכרונותיהם בכלל ישובו מתישהו או שאבדו לנצח ספר הטמטום הגדול.~;~אל תיכנסו,זה מדבק. תקציר: ומדבר.חהחהחהחה תיאוריות מקוריות על סדרות וסרטים תקציר: תיאוריות מקוריות שלי על סדרות וסרטים שראיתי.הקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!