התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
35930 קוראים


פרק 8 - התאכזרות כלפי אישה
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה | פורסם לפני 42 חודשים
  


פרק שמונה


התאכזרות כלפי אישהלאחר שפיליפ בן האצולה ומרקס ביצעו את העסקה על מרגנית, השערים נפתחו ומרקס משך בידה של מרגנית. פיליפ הביט עליה ... חייך לעברה, הוא לגמרי מצא חן בעיניה. לא אכפת לה מה מרקס יעולל בה עכשיו, היא לא תשכח את פיליפ ... ואת מה שעשה למענה. החיוך החולמני של מרגנית נמחק כמעט מיד ביציאה מבית האצולה, משום שמרקס סטר ללחייה בחוזקה ... מרגנית נפלה על האדמה הקשה. "אישה מטומטמת! חכי חכי מה אני עומד לעשות לך, את לא תשכחי את זה!" צרח כה חזק, עד שקולו הדהד ברחבי השכונה. מרגנית קמה במאמץ מן האדמה, לא אמרה מילה.


לאחר שהגיעו אל ביתם, הורה מרקס למשרתים לא להביא לאשתו לאכול, כי היא בעונש (ממש כמו ילדה קטנה), היא נסגרה בחדר וישבה על מיטתה. "אני שונאת אותך ... מרקס." מלמלה מרגנית. 

חיוכו המקסים של פיליפ עלה בראשה ´מרקס לא יוכל להוכיח לפיליפ שהוא אוהב אותי, כי הוא לא אוהב אותי ...´ חשבה מרגנית, עד שדלת החדר נפתחה. מרקס עמד בפתחה, הבעת פניו קרה.


מרגנית לא רצתה להביט על עיניו, היא העדיפה להביט על השידה מולה. "מרגנית, מה קורה לך? איפה האפרוחית הקטנה והחלשה שלי?" הוא קרב אליה באיטיות "אני מתגעגע אליה ..." הוסיף.

 "אני לא אוהבת את המרגנית הזאת, מרקס ..." השיבה מרגנית בקול עצוב ... אך לפתע הוא התנפל עליה וגרם לכך שתשכב על המיטה והוא מעליה. "את יודעת מה הדבר היחיד שאני אוהב בך?" שאל מרקס את מרגנית בקול תשוקתי. מרגנית ידעה מה הוא עמד לעשות ...  "את הגוף השופע שלך, בואי ונהנה הלילה ... אני לא אסלח לך על מה שעשית לי, אבל אולי תשלמי לי בגופך." אמר מרקס וליקק את צווארה החשוף של מרגנית "זו מרגנית שלי ..." אמר בתענוג. 

אך מרגנית הדפה את פניו ממנה "אני לא רוצה בזה מרקס, לא רוצה עכשיו!" קראה מרגנית וניסתה לקום, אך מרקס לא נתן לה. "שתקי כבר! את רק גוף, בלי שכל!" צרח עליה והחל להפשיט אותה במהירות. מרגנית רצתה לבכות ... רק גוף? בלי שכל? השקפת עולמה הייתה שונה משלו.


בלית ברירה, מרגנית נתנה למרקס את מבוקשו, אף על פי שהוא היחיד שנהנה מקיום יחסי המין האלה. לאחר שיצא מן החדר מסופק, פרצה מרגנית בבכי בזמן שהיא עוד איננה לבושה בדבר. היא נגעלה ... היא לא רצתה שהאיש האכזר הזה ייגע בה ... לפני יציאתו מן החדר, הוא לחש "אני אוהב את גופך, מרגנית." רק את גופה ... האיש ההוא הגעיל אותה קשות. בחילה גאתה בה והיא הקיאה את נשמתה אל תוך האסלה, תוך כדי בכי. ´אני לא אוהבת אותו! אני לא!´ 

הירשם לאתר כדי להגיב

6 תגובות
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה
היו אסלות, זו המאה ה19
עודכן לפני 667 ימים
The black killijoy
לא היו אסלות בתקופה שעליה מסופר
עודכן לפני 667 ימים
ליבי האוזר
שני דברים אחד הוא שאת כותבת מקסים ושתיים שמבחינתי המרקס הזה הוא אונס
עודכן לפני 870 ימים
roni♥
זה בהשראת הנסיכה הקסומה?
עודכן לפני 896 ימים
קפטנית האייליינר
וואו זה פשוט.. תמשיכי את הפרק של גורלה של אישה זה פשוט ספר והפך לי את השנה בגלל הספר הזה הבנתי שלנשים צריך להיות יותר מעמד .
עודכן לפני 992 ימים
קפטנית האייליינר
וואו זה פשוט.. תמשיכי את הפרק של גורלה של אישה זה פשוט ספר והפך לי את השנה בגלל הספר הזה הבנתי שלנשים צריך להיות יותר מעמד .
עודכן לפני 992 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

אני מנסה להחליף תמונה
נשאלה לפני 10 שעות ע"י goth girl💫 (כרגע יש תשובה אחת)

לרגל יום האהבה הקרב ובא - משחק - כל הציניות לפה אנשים
נשאלה לפני 5 ימים ע"י Взll (כרגע יש 12 תשובות)

סיפורים נוספים
היום, הוא יום יפה (13+) || חן סיפורים תקציר: הספר נכתב מנקודת מבטה של אנג´ל בת ה - 7, היא בעלת תסמונת דאון, אך עם שמחת חיים רבה. החיים שלה נראים לה כה ורודים, אף על פי שהם אפלים יותר מכפי שהם נראים לה. ספר מיוחד, פסיכולוגי וחידתי. מישקה (מבוסס על סיפור אמיתי)|| חן סיפורים תקציר: דרמה היסטורית מרגשת המתרחשת בזמן מלחמת העולם השנייה: מישה (מישקה) בת השש היא ילדה יהודיה ואילמת, יש לה כישרון מיוחד בציור, אשר יציל אותה מתאי הגזים ויגרום לה להכיר את הצד האחר של האויב הגרמני.
- פרסומת -

למות מצחוק (12+) || חן סיפורים תקציר: פנטזיה אכזרית: פשעתם? עונשכם יהיה מוות, אם ליצן הממלכה יצליח להצחיק אתכם. נלי בת ה - 16, נבחרה לתפקיד הנורא ביותר, להיות ליצנית. נשמע לכם מצחיק? זהו שלא. היא שונאת את עצמה, בגללה הוצאו להורג אלפי אנשים, כי הצליחה להצחיק אותם. דוגמה טובה ונעלי עקב (14+) || חן סיפורים תקציר: דרמה משפחתית: הספר נכתב מנקודת מבטה של אולגה, בת השש. הוריה גרושים ואמה אלכוהוליסטית ועובדת בזנות. מגיל שנתיים, אולגה מחקה את אמה בהכל, היא לא יודעת שזה לא בסדר. אביה נלחם עליה, לא יודע איזו דוגמה רעה מקבלת בתו. אמת האלים | פנאפיק על פרסי ג´קסון | מוקפא תקציר: פרסי וג´ייסון יוצאים למסע על דעת עצמם, לגלות את האמת האמיתית של האלים לאהובתי היקרה. תקציר: זהו סיפור בין נערה מתבגרת ששמה ריין לבין בחור.במהלכו היא תתמודד עם קשיים ועם חוויות נעימות ומעניינות אשר יובילו אותה ואת הקוראים לסוף מפתיע ובלתי צפוי. מוות על פני המים || גיא תקציר: 🍭 עולם נהרס תקציר: על"נ קלפי מלחמה מ.ת תקציר: זה מבוסס על סיפור שלי באינסטגרם אבל אפשר להבין בלי פנימיית ערפדים מ.ת תקציר: נאמ זה ישן אבל רציתי להחזיר מ.ת הדור הבא של נסיכות דיסני~עם אנג´ל~ תקציר: אמ....היי בלתי אפשריים |פאנפיק על פרסי ג´קסון תקציר: לונה, טרה, צ´ט, זיור וצ´ר, חצויים טובי לב, אך גם מסוכנים. במיוחד צ´ט צ´ר וטרה, להם אין מקום במחנה. תיכון המיפלצות- מ.ת.א (חדשש עוד פעםם) תקציר: ביצפר למפלצות... ספר הכוח תקציר: אסון- זה מה שקורה כשחמישה ילדים מנסים לכתוב ספר מכושף. הם נשאבים לתוך הספר ומה הם מגלים? את כל עולם האופל שלעולם לא שמעו עליו. ילדת שלום 3: ילדי מוות תקציר: המלחמה מעולם לא היתה יותר מחוכמת, ועכשיו הגיע הזמן לקרב סתם דברים תקציר: חשבתי להעלות לפה כל מיני מיני-פאנפיקים על גיבורי האולימפוס/גורלו של אפולו. כאילו, קטעים שרציתי להרחיב לפאנפיקים אבל לא היה לי מה להוסיף. מקווה שימצא חן בעיניכם! (זה לא יהפוך לספרים מדהימים, כן?) זהב קיסרי תקציר: מה קורה שהפגיון של פייפר חוזר לעבוד ומראה חזיונות מפחידים במיוחד? תשאלו את ליידי באג תקציר: תשאלו את כוכבי הסדרה ליידי באג שאלותהקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!