התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
37167 קוראים


פרק 8 - התאכזרות כלפי אישה
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה | פורסם לפני 44 חודשים
  


פרק שמונה


התאכזרות כלפי אישהלאחר שפיליפ בן האצולה ומרקס ביצעו את העסקה על מרגנית, השערים נפתחו ומרקס משך בידה של מרגנית. פיליפ הביט עליה ... חייך לעברה, הוא לגמרי מצא חן בעיניה. לא אכפת לה מה מרקס יעולל בה עכשיו, היא לא תשכח את פיליפ ... ואת מה שעשה למענה. החיוך החולמני של מרגנית נמחק כמעט מיד ביציאה מבית האצולה, משום שמרקס סטר ללחייה בחוזקה ... מרגנית נפלה על האדמה הקשה. "אישה מטומטמת! חכי חכי מה אני עומד לעשות לך, את לא תשכחי את זה!" צרח כה חזק, עד שקולו הדהד ברחבי השכונה. מרגנית קמה במאמץ מן האדמה, לא אמרה מילה.


לאחר שהגיעו אל ביתם, הורה מרקס למשרתים לא להביא לאשתו לאכול, כי היא בעונש (ממש כמו ילדה קטנה), היא נסגרה בחדר וישבה על מיטתה. "אני שונאת אותך ... מרקס." מלמלה מרגנית. 

חיוכו המקסים של פיליפ עלה בראשה ´מרקס לא יוכל להוכיח לפיליפ שהוא אוהב אותי, כי הוא לא אוהב אותי ...´ חשבה מרגנית, עד שדלת החדר נפתחה. מרקס עמד בפתחה, הבעת פניו קרה.


מרגנית לא רצתה להביט על עיניו, היא העדיפה להביט על השידה מולה. "מרגנית, מה קורה לך? איפה האפרוחית הקטנה והחלשה שלי?" הוא קרב אליה באיטיות "אני מתגעגע אליה ..." הוסיף.

 "אני לא אוהבת את המרגנית הזאת, מרקס ..." השיבה מרגנית בקול עצוב ... אך לפתע הוא התנפל עליה וגרם לכך שתשכב על המיטה והוא מעליה. "את יודעת מה הדבר היחיד שאני אוהב בך?" שאל מרקס את מרגנית בקול תשוקתי. מרגנית ידעה מה הוא עמד לעשות ...  "את הגוף השופע שלך, בואי ונהנה הלילה ... אני לא אסלח לך על מה שעשית לי, אבל אולי תשלמי לי בגופך." אמר מרקס וליקק את צווארה החשוף של מרגנית "זו מרגנית שלי ..." אמר בתענוג. 

אך מרגנית הדפה את פניו ממנה "אני לא רוצה בזה מרקס, לא רוצה עכשיו!" קראה מרגנית וניסתה לקום, אך מרקס לא נתן לה. "שתקי כבר! את רק גוף, בלי שכל!" צרח עליה והחל להפשיט אותה במהירות. מרגנית רצתה לבכות ... רק גוף? בלי שכל? השקפת עולמה הייתה שונה משלו.


בלית ברירה, מרגנית נתנה למרקס את מבוקשו, אף על פי שהוא היחיד שנהנה מקיום יחסי המין האלה. לאחר שיצא מן החדר מסופק, פרצה מרגנית בבכי בזמן שהיא עוד איננה לבושה בדבר. היא נגעלה ... היא לא רצתה שהאיש האכזר הזה ייגע בה ... לפני יציאתו מן החדר, הוא לחש "אני אוהב את גופך, מרגנית." רק את גופה ... האיש ההוא הגעיל אותה קשות. בחילה גאתה בה והיא הקיאה את נשמתה אל תוך האסלה, תוך כדי בכי. ´אני לא אוהבת אותו! אני לא!´ 

הירשם לאתר כדי להגיב

6 תגובות
חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה
היו אסלות, זו המאה ה19
עודכן לפני 735 ימים
The black killijoy
לא היו אסלות בתקופה שעליה מסופר
עודכן לפני 735 ימים
ליבי האוזר
שני דברים אחד הוא שאת כותבת מקסים ושתיים שמבחינתי המרקס הזה הוא אונס
עודכן לפני 938 ימים
roni♥
זה בהשראת הנסיכה הקסומה?
עודכן לפני 964 ימים
קפטנית האייליינר
וואו זה פשוט.. תמשיכי את הפרק של גורלה של אישה זה פשוט ספר והפך לי את השנה בגלל הספר הזה הבנתי שלנשים צריך להיות יותר מעמד .
עודכן לפני 1060 ימים
קפטנית האייליינר
וואו זה פשוט.. תמשיכי את הפרק של גורלה של אישה זה פשוט ספר והפך לי את השנה בגלל הספר הזה הבנתי שלנשים צריך להיות יותר מעמד .
עודכן לפני 1060 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

מי שהכיר את סירופ שוקולד תיכנסו
נשאלה לפני 23 ימים ע"י ♥יערה♥ I לא פעילה יותר I אדיוס אמיגוס (כרגע יש 7 תשובות)

האמת, חיבבתי את האתר הזה מאוד 😊
נשאלה לפני 3 ימים ע"י ✧⁩ ⁦(◍•ᴗ•◍)✧ (כרגע יש 6 תשובות)

סיפורים נוספים
תהיי יפה ותשתקי || חן סיפורים תקציר: מרגנית בת ה - 25, היא בת המעמד הבורגני. (שנת 1769, המאה ה - 18) היא צייתנית לבעלה ואמא נפלאה לשני ילדיה. אבל ... היא רוצה שינוי. היא מרגישה כמו בובה על חוט וזה ממש לא מוצא חן בעיניה. ספר פמיניסטי והיסטורי, על העלייה במעמד הנשי שבאותה התקופה. דוגמה טובה ונעלי עקב (14+) || חן סיפורים תקציר: דרמה משפחתית: הספר נכתב מנקודת מבטה של אולגה, בת השש. הוריה גרושים ואמה אלכוהוליסטית ועובדת בזנות. מגיל שנתיים, אולגה מחקה את אמה בהכל, היא לא יודעת שזה לא בסדר. אביה נלחם עליה, לא יודע איזו דוגמה רעה מקבלת בתו.
- פרסומת -

למות מצחוק (12+) || חן סיפורים תקציר: פנטזיה אכזרית: פשעתם? עונשכם יהיה מוות, אם ליצן הממלכה יצליח להצחיק אתכם. נלי בת ה - 16, נבחרה לתפקיד הנורא ביותר, להיות ליצנית. נשמע לכם מצחיק? זהו שלא. היא שונאת את עצמה, בגללה הוצאו להורג אלפי אנשים, כי הצליחה להצחיק אותם. הצד האפל של סרטי הילדים תקציר: רוצים לדעת מה עומד מאחורי הסרטים האהובים, עליהם גדלנו? בואו וגלו את נסתרות עולם סרטי הילדים. אזהרה: הספר מכיל ספויילרים ותיאוריות מטרידות, הן עלולות להרוס לך את הילדות! מושחתים תקציר: . הרגעים האלה תקציר: אתם מכירים את זה שאתם מרגישים אכזבה, שימחה או עצב אבל אף אחד לא מבין אתכם? שאפילו שהדברים לא כל כך נוראים אתם צריכים חיבוק? אתם מוזמנים גם אתם לכתוב על זה כאן ולחלוק. ניסוי הפנימייה- מ.ת. תקציר: תם ילדים בגילאי 15-17, לכולכם יש בעיות. הבעיות האלה יכולות להיות טראומות, הן יכולות להיות עבר רע, הן יכולות להיות חיי פשע או מה שלא תרצו, ובנוסף לכול אחד מכם יש כוח. לא משהוא חזק מדי או מועיל מידי. הפנימייה שאתם נמצאים בה נותנת לכם מקום בו אתם מקבלים הזדמ חיות מחמד| מ.ת תקציר: בספר אני תקציר: הספר מספר על ילדה ושמה ליאור היא עוברת הרבה חוויות אהבות ואכזבות כל זאת ועוד יסופר בספר❤ ילדי רחוב מ.ת תקציר: כנסו אהבה איטלקית|פאנפיק על ברטאו|תוצאה של הטימטום שלי תקציר: תוצאה של הטמטום שלי! משפחת שומו עונה 4 תקציר: שנה חלפה מאז שמשפחת שומו הרגה את ציפי ומירגן, עכשיו תשכחו מכל מה ידעתם על הסדרה כי עונה 4 הולכת להיות טרוף תאומות מרוחקות תקציר: היוש! קוראים לי יוני יש לי אחות תאומה בשם יולי וזה קצת מסובך יולי מקובלת רצח ואני אני סתם אני ויולי בקשר טוב אחיות טובות אד לא מזמן שהגענו לכיתה ו מ.ת מחנה קיץ לשירה|😍😍😍 תקציר: שלוש מנוים ומתחילים משחק המעלית תקציר: המ.ת הוא על ילדים ששיחקו את משחק המעלית. משחק המעלית הוא הוא משחק שמשחקים בו בבניין בין 10 קומות שבו צריך ללחוץ על הכפתורים של המעלית סדר מסויים באיזהשהו שלב במשחק נכנסת למעלית נערה מהגיהנום אסור לדבר איתה כי אם כן אס היא תמשוך אותך למימד אחר במ.ת שיחקתם התחלה חדשה תקציר: ליאור ורוני הם אחים, אחרי תאונה מצערת הם מוצאים את עצמם בבית החולים חסרי כל זיכרון מה קרה להם? ומי זאת לעזעזל משפחת אבני?...האם ליאור ורוני יצליחו להתחיל מחדש? והאם זיכרונותיהם בכלל ישובו מתישהו או שאבדו לנצח ספר הטמטום הגדול.~;~אל תיכנסו,זה מדבק. תקציר: ומדבר.חהחהחהחה תיאוריות מקוריות על סדרות וסרטים תקציר: תיאוריות מקוריות שלי על סדרות וסרטים שראיתי.הקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!